FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Karaule JNA u Srbiji

Go down 
+73
Ribarci
daki2311
Rade58
pera84
PORUCNIK
aronija
smoc
Splićanin
joxa
DejaK
privorac
Vojvojan
fofnudl
Kinez93
Nele
ПИ
Letanca
shally
Dejan Jovanović Požarevac
Lala Basaid
vojnik zele
Dzeri1965
Bart
C3PO
Čedomir Bosić
Vide Gajic
milutins
čiko
salezmajster
sipikovo
Sashacarp
bojc
Proteinko
013gonzo
hadzija68
broz
veter
kraljevcanin
karakondja
myki68
tomaz doljak
željko hr
21GO
kruno1811
flexi
Vrba
Požarni
miler
hajduk
Gringo
dpuric
Novica Noni
Die_Nadel
Granicar MK
petačinci 88/89
hadžija1968
daatcho
brko
biznis
Vuksapetacinaca
v.p.2370
stampar
purger
Stazio
Max Blitz
SveJug
Vojnik Graničar
Rodic Zeljko
East&West
Pero™
ZAGORAC
Kemo Specijalac
posavljak
77 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
Rade58
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2019-08-03

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime05.09.19 20:21

rade58 dižise vojsko dosta spavanja šta to svi ste zaspali ajmo breže to bugari dolaze  tenk
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 61
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime06.09.19 12:40

Kako vidim sve je to zaspalo dubokim snom...opustili se...udebljali...samo misle na meso i pivo....ja pokušavam godinama da animiram nekog ko je bio u M Jasenovcu da se javi ali nema šanse....niko se nikad nije javio sa te karaule....a možda su im zasmetali i neki moji komentari...a izgleda da i forum polako umire...izgleda da mnogima godine čine svoje...a šteta je...
Na vrh Go down
Rade58
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2019-08-03

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime07.09.19 20:44

rade58,štaje vojsko probudite se štaste zaspali nije valjda da vas je sve minilo štaje sa vojskom sa karaule vera radosavljević gde ste se izgubili, i štaje sa vojskom iz kasarne hajduk veljko negotin nije valjda daste se i tamo izgubili ajde javljaj te se živela avgustovska 77 ban
Na vrh Go down
Rade58
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2019-08-03

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime10.09.19 21:22

rade58,dragi moji graničari zaječarskoga okruga žao mije što se ne javljate znam da vas ima dosta ali vi nećete dase javljate neznam zašto a znam da vas ima dosta koji ste služili vojsku u negotinu na obuci pase isto nećete da javljate i da komenarišemo kako nam je bilo na obuci u negotinu vi to neželite da komentaršete neznam zašto očitno vas nezanima žao mije ali i ovoga puta se i ja odjavljujem sa ovoga foruma nemam sa kime da komentarišem o našim lepim danima koje smo sprovodili u jna jase stime ponosim štosam bijo vojnik jna i toćemi ostati u srcu do kraja moga života pa drugovi moji doviđenja žalosno da ste taki.rade slijepčević. stražar
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime11.09.19 3:39

Rade58 (citat):
rade58,dragi moji graničari zaječarskoga okruga žao mije što se ne javljate znam da vas ima dosta ali vi nećete dase javljate neznam zašto a znam da vas ima dosta koji ste služili vojsku u negotinu na obuci pase isto nećete da javljate i da komenarišemo kako nam je bilo na obuci u negotinu vi to neželite da komentaršete neznam zašto očitno vas nezanima žao mije ali i ovoga puta se i ja odjavljujem sa ovoga foruma nemam sa kime da komentarišem o našim lepim danima koje smo sprovodili u jna jase stime ponosim štosam bijo vojnik jna i toćemi ostati u srcu do kraja moga života pa drugovi moji doviđenja žalosno da ste taki.rade slijepčević. stražar
Vidi, Rade58,
Ne javljaju se zato što, kao ti, izgube strpljenje pa odu.  Isto tako će se pojaviti neki od tvojih drugova, pa otići i ećete se sresti.
Predlažem ti dabudeš malo strpljiv, a da dok čekaš napišeš neko svojje sjećanje na te divne dane. A ima i drugih tema, ne samo graničarskih, u kojima možeš učestvovati. salutiranje

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Rade58
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2019-08-03

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime11.09.19 21:02

rade56/hvalati druže na podržci izgleda daje baš tako,sećam se kada smo bili na obuci u negotinu kako smo pili rakiju kupujući kod seljaka bijo jedan čuklek đuro on je uvijek išo po tu rakiju znao je gde treba ići po nju oporili smo žicu ograde i kroz nju je išo taj đuro mi smo dali prae ja i još dva kolega savić milivoje i topić tomo i još jedan kuvar on nam je obezbeđivao mezu razne salame ali nije dugo trajalo neko ja nas izdo a onda problemi naš komandir čete zemalj tahiri sve sazno onda smo najebali svaki dan izredno požarstva ribanje wc i čak dva dana zatvora,ali nema veze izdržalo se je posle smo bili primerni vojnici,i kada se toga setim stvarno se može doterati da budeš pravi čovek u vojsci i kada izađeš iz nje si stvarno čovek ja je neću nikada zaboraviti time se ponosim što sam služijo vojsku jna a posebno što sam bijo graničar na karauli vera radosavljević kod negotina selo kobišnica,živela avgustovska 77.
Na vrh Go down
Rade58
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2019-08-03

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime11.09.19 21:29

rade58/dragi graničari kome spada ovaj broj pošte vp5390.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime11.09.19 23:21

U svakoj generaciji je bio neki specijalac za nabaavljanje i dostavu rakije u kasarnu. Nepisaano praavilo, izgleda Very Happy

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 61
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime17.09.19 13:34

Neki su nabavljali rakiju...a mi u Malom Jasenovcu smo nabavljali vino iz Šipikova... Very Happy
Na vrh Go down
hajduk
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2014-08-09

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime30.09.19 16:27

zdravo rade .ja sam u kasarni hajduk veljko unegotinu bio u tvoje vreme stara kost..kad spominjes zemaj tahirija bogumira pamtica zaboravio si spomenuti belosevica vodnika prve cete komadant druge cete je bio zemaj tahiri onda se secas mene bio sam njegov kurir selo sikole idvo mesecno logorovanje (u nasoj kasarni su imali obuku studenti).nikada necu i ne mogu zaboraviti do kraja zivota.tamo sam upoznao domacinku studirala je medecinu u nisu svoju veliku ljubav sladjanu..kuca joj je bila uz dom de smo mi vojnici odlazili na igranke.ni ja ni ona nismo znali igrati kolo.jednog trenutka smo ja i ona svako na svojoj strani sale sedeli sami.pogledali smo se i zaveleo tu sam tudugokosu lepoticu.po zavrsetku logorovanja svaki vikend ja sam bezao iz kasarne a ona iz internata.i prozivljavali nezaboravne trenutke u sikolama.dok me jedan put nije izdao kuhar uka..od tad sam mnoge dane proveo u zatvoru.zbog ponavljajuceg bezanja u sikole.sladjana je to saznala i dolazila mi u posetu i provodila vreme sa mnom u celiji strazari su muke mucili da je izvedu ..eto moracu se napiti rade.miro hajdukovic hajduk maribor
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime30.09.19 16:33

Hajduk, alal vjera, ovo su postovi koji se traze na ovom Forumu.  salutiranje  +

Podsjeti me ova tvoja prica na jednu curicu.... Moracu i ja izvadit flasu iz kredenca.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime30.09.19 19:19

Uh, momci... Sjećanja uz piće kokice

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Rade58
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2019-08-03

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime30.09.19 20:13

hajduk (citat):
zdravo rade .ja sam u kasarni hajduk veljko unegotinu bio u tvoje vreme stara kost..kad spominjes zemaj tahirija bogumira pamtica zaboravio si spomenuti belosevica vodnika prve cete komadant druge cete je bio zemaj tahiri onda se secas mene bio sam njegov kurir selo sikole idvo mesecno logorovanje (u nasoj kasarni su imali obuku studenti).nikada necu i ne mogu zaboraviti do kraja zivota.tamo sam upoznao domacinku studirala je medecinu u nisu svoju veliku ljubav sladjanu..kuca joj je bila uz dom de smo mi vojnici odlazili na igranke.ni ja ni ona nismo znali igrati kolo.jednog trenutka smo ja i ona svako na svojoj strani sale sedeli sami.pogledali smo se i zaveleo tu sam tudugokosu lepoticu.po zavrsetku logorovanja svaki vikend ja sam bezao iz kasarne a ona iz internata.i prozivljavali nezaboravne trenutke u sikolama.dok me jedan put nije izdao kuhar uka..od tad sam mnoge dane proveo u zatvoru.zbog ponavljajuceg bezanja u sikole.sladjana je to saznala i dolazila mi u posetu i provodila vreme sa mnom u celiji strazari su muke mucili da je izvedu ..eto moracu se napiti rade.miro hajdukovic hajduk maribor
zdravo druže neznam kakotije ime a malo tese sjećam sa sikula pošto vidim dasi iz maribora javljaš jasam u ljubljani evoti moj broj telefona pame pozovi pa da o svemu popričamo i dase dobijemo negde dase malo ispričamo 030/910860 rade slijepčević kuriru zemalja tahiri javimise obavezno paćemo vieše poričati o našoj vojsci jna živela agustovska.
Na vrh Go down
hajduk
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2014-08-09

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime30.09.19 21:08

e moj generale ti tvoj rade ste otvorili zakljucanu kutiju u mom secanju i srcu .krivi ste da sam pijan ko cep zacudo nisam ljut lepo mi je a nesto me boli .sve je moglo biti drugacije .rade se sa setom seca vezbe sa rezervistima .zacudo po prazni flasi i meni se je odvtreo film u glavi bila je vezbi i manervi timok 77 hiljade vojnika i rezervista kakva sutjeska kakva Neretva pravi rat u malem ...moram se vratit nazad ..zakasnio sAM SA DOLSKOM U KASARNU NA ODSLUZENJE..par dana .sve popunjeno .strogi glas uzvikne kako se zoves regrut.hajdukooo.kako bre hajduk pa u svoji kadarni si i onda tihi sapat treba nam pusko mitralezac  a pomocnik eeej imam esefa turcinovica  vodice tuzla i spare nas slucajno ili namerno od tad smo bili hajduk i turcin .na manevrima timok 77 nas dvojica smo bili u zasedi .cujem glas zemaja hajduk kod tebe su raspali trrrrrrrrrrrrr puskomitralez radi ko singerica opet zemaj turcine imasli municije .isti dan .na vece hajdukk u komandni satotor.grupa na po pijanih visjih oficirov kako se zoves vojnice hajdukoviccc .aaaa haduk znaci istina je a tvoj pomocnik turcinooov dobro dobro  zemaj izvuko sise ovaj put .ajde hajduk izvrni jednu.vauu prava sliva
Na vrh Go down
Rade58
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2019-08-03

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime30.09.19 21:44

hajduk (citat):
e moj generale ti tvoj rade ste otvorili zakljucanu kutiju u mom secanju i srcu .krivi ste da sam pijan ko cep zacudo nisam ljut lepo mi je a nesto me boli .sve je moglo biti drugacije .rade se sa setom seca vezbe sa rezervistima .zacudo po prazni flasi i meni se je odvtreo film u glavi bila je vezbi i manervi timok 77 hiljade vojnika i rezervista kakva sutjeska kakva Neretva pravi rat u malem ...moram se vratit nazad ..zakasnio sAM SA DOLSKOM U KASARNU NA ODSLUZENJE..par dana .sve popunjeno .strogi glas uzvikne kako se zoves regrut.hajdukooo.kako bre hajduk pa u svoji kadarni si i onda tihi sapat treba nam pusko mitralezac  a pomocnik eeej imam esefa turcinovica  vodice tuzla i spare nas slucajno ili namerno od tad smo bili hajduk i turcin .na manevrima timok 77 nas dvojica smo bili u zasedi .cujem glas zemaja hajduk kod tebe su raspali trrrrrrrrrrrrr puskomitralez radi ko singerica opet zemaj turcine imasli municije .isti dan .na vece hajdukk u komandni satotor.grupa na po pijanih visjih oficirov kako se zoves vojnice hajdukoviccc .aaaa haduk znaci istina je a tvoj pomocnik turcinooov dobro dobro  zemaj izvuko sise ovaj put .ajde hajduk izvrni jednu.vauu prava sliva
rade ja tebe zemljače uopće nerazumem daj malo bolje to opiši štasi hteo reći.
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 61
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.10.19 10:56

Polako "rade58"...sve će doći na svoje mjesto...dok se kolega malo odmori od vježbe...vidiš da je bilo gusto a municije nema.... Very Happy
Na vrh Go down
Rade58
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2019-08-03

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime11.10.19 20:30

Rade58 (citat):
hajduk (citat):
zdravo rade .ja sam u kasarni hajduk veljko unegotinu bio u tvoje vreme stara kost..kad spominjes zemaj tahirija bogumira pamtica zaboravio si spomenuti belosevica vodnika prve cete komadant druge cete je bio zemaj tahiri onda se secas mene bio sam njegov kurir selo sikole idvo mesecno logorovanje (u nasoj kasarni su imali obuku studenti).nikada necu i ne mogu zaboraviti do kraja zivota.tamo sam upoznao domacinku studirala je medecinu u nisu svoju veliku ljubav sladjanu..kuca joj je bila uz dom de smo mi vojnici odlazili na igranke.ni ja ni ona nismo znali igrati kolo.jednog trenutka smo ja i ona svako na svojoj strani sale sedeli sami.pogledali smo se i zaveleo tu sam tudugokosu lepoticu.po zavrsetku logorovanja svaki vikend ja sam bezao iz kasarne a ona iz internata.i prozivljavali nezaboravne trenutke u sikolama.dok me jedan put nije izdao kuhar uka..od tad sam mnoge dane proveo u zatvoru.zbog ponavljajuceg bezanja u sikole.sladjana je to saznala i dolazila mi u posetu i provodila vreme sa mnom u celiji strazari su muke mucili da je izvedu ..eto moracu se napiti rade.miro hajdukovic hajduk maribor
zdravo druže neznam kakotije ime a malo tese sjećam sa sikula pošto vidim dasi iz maribora javljaš jasam u ljubljani evoti moj broj telefona pame pozovi pa da o svemu popričamo i dase dobijemo negde dase malo ispričamo 030/910860 rade slijepčević kuriru zemalja tahiri javimise obavezno paćemo vieše poričati o našoj vojsci jna živela agustovska.
rade opet pa ti druže iz maribora se izgubi jati pišem dami se javiš na telefon a ti se izgubi u neznano rade.
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 61
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime21.10.19 15:43

dali ćete se vas dvojica naći i sporazumjeti.... Rolling Eyes
Na vrh Go down
Rade58
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2019-08-03

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime21.10.19 20:33

posavljak (citat):
dali ćete se vas dvojica naći i sporazumjeti.... Rolling Eyes
izgleda da ne on se izgubijo ko zna gde možda bi se javijo da se je on njegova biša sa sikula javila ali nema veze on je to nabrzinu napiso i nesto čekaćemo. rade.
Na vrh Go down
Rade58
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2019-08-03

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime26.10.19 20:32

rade,dobar dan štaje maribor ti napisa jedan tekst o sikulama i o tvojo djevojci pase izgubi dati nisi slučajno bacijo negu šalu na svoju stranu pase umače ni traga ni glasa od tebe,štaje kasarna hajduk veljko javljaj se  živela avgustovsaka 77.
Na vrh Go down
posavljak
Vodnik I klase
Vodnik I klase



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 553
ČLAN OD: : 2013-04-08
DOB : 61
M(j)esto Derventa, Republika Srpska, BiH

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime28.10.19 14:48

Rade58...gdje nestade hajduk... Very Happy
Na vrh Go down
Rade58
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2019-08-03

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime28.10.19 20:21

izgleda negde odluto on je to tako formalno napiso samo nega se piše a šta se iz toga krije ni on sam nazna ali nema veze sve je za ljude jasam mislihjo evo barem nekoga sa kime mogu da razmenim neke teme uvezi kasarne hajduk veljko ali i on se izgubi toje sve sabotaža neka neka njemu njegovo a meni moje.Rade58
Na vrh Go down
Rade58
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2019-08-03

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime21.11.19 20:53

drugovi vojnici graničari nešto ste se ušutili rade opet piše jedno pitanje za sve graničare gdebi ja mogo da dobijem značku graničarsku kupim dali možda znate nešto o tome velki pozdrav sa sve graničare javljajte se što ste se ulenili onaj moj iz maribora izgleda daje ga sneg na pohorju zatrpo pase nejavlja žalosno.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime22.11.19 1:19

Rade58 (citat):
drugovi vojnici graničari nešto ste se ušutili rade opet piše jedno pitanje za sve graničare gdebi ja mogo da dobijem značku graničarsku kupim dali možda znate nešto o tome velki pozdrav sa sve graničare javljajte se što ste se ulenili onaj moj iz maribora izgleda daje ga sneg na pohorju  zatrpo pase nejavlja žalosno.
Evo ti ovdje, jeftino study
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ova je malo skuplja
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Rade58
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2019-08-03

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime22.11.19 20:26

puno ti hvala druže svaka ti čast odma ću je kupiti rade.
Na vrh Go down
daki2311
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2013-04-07
M(j)esto babusnica

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime03.04.20 14:47

karaula vuci del opstina babusnica[You must be registered and logged in to see this image.]

bojc and Karaula13 vole ovaj upis

Na vrh Go down
daki2311
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2013-04-07
M(j)esto babusnica

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime03.04.20 14:48

karaula vuci del  2019 godina opstina babusnica[You must be registered and logged in to see this image.]

Vojnik Graničar, bojc and Karaula13 vole ovaj upis

Na vrh Go down
aronija
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2017-02-12
DOB : 70
M(j)esto Čapljina

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime03.04.20 20:36

aronija (citat):
aronija (citat):
1.kobišnica-bukovče 2.mokranje 3.stanko paunović 4.šipikovo-bračevac 5.mali jasenovac 6.gradskovo7.halovo8.vrška čuka 9.avramica-vrška čuka10.vratarnica 11.novo korito12.krčun-aladinac.
01.04.1974.-***01.04,2020,
Karaula Stanko Paunović Rajac  Zaječar  01.04.1974.-01.04.2020.
Na vrh Go down
aronija
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2017-02-12
DOB : 70
M(j)esto Čapljina

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime21.04.20 15:57

aronija (citat):
aronija (citat):
aronija (citat):
1.kobišnica-bukovče 2.mokranje 3.stanko paunović 4.šipikovo-bračevac 5.mali jasenovac 6.gradskovo7.halovo8.vrška čuka 9.avramica-vrška čuka10.vratarnica 11.novo korito12.krčun-aladinac.
01.04.1974.-***01.04,2020,
Karaula Stanko Paunović Rajac  Zaječar  01.04.1974.-01.04.2020.
Čapljina 11.01.1973. Požarevac 12.01.1973.Smederevska Palanka 14.02.1973.Zaječar 09.06.1973,  01.04,1974. kući.

bojc voli ovaj upis

Na vrh Go down
v.p.2370
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 21
ČLAN OD: : 2013-02-16
DOB : 53
M(j)esto Sisak-HR

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime17.05.20 13:34

Ima li netko slike karaule Markovac na Rumunjskoj granici?Tamo sam služio vojni rok od 09 meseca 1990 do 05/1991.
Na vrh Go down
Ribarci
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2020-08-30

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 13:02

Služio 73/74
Vojsku smatram jednom od najbudalastijih institucija. Izgubljenih 15 mjeseci mog mladenaštva. Ipak, i u takvim okolnostima, dogodi se nešto što pamtiš cijeli život, a kako će pokazati moj post i mnogo više.
Prvih pet mjeseci obuke imao u Požarevcu, mislim da je Sopot, ali nisam siguran. Računač haubica 155 mm . Od tamo ne pamtim ništa lijepo. Ne znam ime ni jednog vojnika koji je služio samnom, niti ime desetara, vodnika, komandira baterije a kamoli puka. Ništa.
Prekomanda u Bosilegrad a onda na karaulu Ribarci.
Asocijacije na Ribarce...daleko, velike hladnoće, dobra uređenost karaule za to doba, valjda zbog graničnog prijelaza, nemogućnost primanja tv signala, tako da smo neke utakmice Svjetskog prvenstva 74. morali gledati na susjednoj karauli Slavče, neasvaltirana cesta, mala sela oko nje, rakija, rijeka, obavezni suvenir bugarskog ružinog valjda parfema, sabor Slavče, straže-patrole, ali patrole nikad, ali nikad do kraja rajona osiguranja , kilometar dva po ljeti od karaule, lezi i uživaj, mokre noge od snijega, uspio se othrvati primanju...itd..
Gledam fotografiju s karaule. Poznajem samo četvoro ljudi. Poznajem mislim da se kaže komandira, Kecmanovića, iz Obrenovca je. Dobar, pravičan, pozitivac, i ako je živ, i kad bi se sreli, rado bih s njim popio kavu. Poznam i jednog kolegu iz Lištice, današnji  Široki Brijeg mislim jedini član. Poznajem i mog Šerovsi Done, selo Crnobuki općina Bitola, vrhunska osoba, od njega sam možda dobio najveći kompliment u životu.
I mog Janeza. Ostali prijatelji do dan danas, posjećujemo se, čujemo, puno napravio za mene, i to je ona, jedina, ali velika prevaga zbog čega vojska ostala u dobrom sjećanju, i ništa više. Sve ostalo za zaborav i nije vrijedno mog sijećanja. Moj prijatelj Janez...zakon.
Ostali nepoznati.
Bio sam mlad kada sam odlazio doma, niti 20 godina, ali već tada sam znao da nikad neću posjetiti Ribarce u mom životu, i tako se dogodilo.
Danas me već i moji unuci pitaju da pokažem bar sliku karaule, ali ja je nemam a nisam je našao ni na ovom forumu.
Ako netko ima foto Ribarci, molim da je postavi na forum, da eto, bar zadovoljim znatiželju mojih unuka.
Sve u svemu, jedina pozitiva je u ovom...vojska – mladost, i naravno, moj prijatelj Janez.
Pozdrav svima.

Vojnik Graničar and Bart vole ovaj upis

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 14:17

Ribarci (citat):
Služio 73/74
Vojsku smatram jednom od najbudalastijih institucija. Izgubljenih 15 mjeseci mog mladenaštva. Ipak, i u takvim okolnostima, dogodi se nešto što pamtiš cijeli život, a kako će pokazati moj post i mnogo više.
Prvih pet mjeseci obuke imao u Požarevcu, mislim da je Sopot, ali nisam siguran. Računač haubica 155 mm . Od tamo ne pamtim ništa lijepo. Ne znam ime ni jednog vojnika koji je služio samnom, niti ime desetara, vodnika, komandira baterije a kamoli puka. Ništa.
Prekomanda u Bosilegrad a onda na karaulu Ribarci.
Asocijacije na Ribarce...daleko, velike hladnoće, dobra uređenost karaule za to doba, valjda zbog graničnog prijelaza, nemogućnost primanja tv signala, tako da smo neke utakmice Svjetskog prvenstva 74. morali gledati na susjednoj karauli Slavče, neasvaltirana cesta, mala sela oko nje, rakija, rijeka, obavezni suvenir bugarskog ružinog valjda parfema, sabor Slavče, straže-patrole, ali patrole nikad, ali nikad do kraja rajona osiguranja , kilometar dva po ljeti od karaule, lezi i uživaj, mokre noge od snijega, uspio se othrvati primanju...itd..
Gledam fotografiju s karaule. Poznajem samo četvoro ljudi. Poznajem mislim da se kaže komandira, Kecmanovića, iz Obrenovca je. Dobar, pravičan, pozitivac, i ako je živ, i kad bi se sreli, rado bih s njim popio kavu. Poznam i jednog kolegu iz Lištice, današnji  Široki Brijeg mislim jedini član. Poznajem i mog Šerovsi Done, selo Crnobuki općina Bitola, vrhunska osoba, od njega sam možda dobio najveći kompliment u životu.
I mog Janeza. Ostali prijatelji do dan danas, posjećujemo se, čujemo, puno napravio za mene, i to je ona, jedina, ali velika prevaga zbog čega vojska ostala u dobrom sjećanju, i ništa više. Sve ostalo za zaborav i nije vrijedno mog sijećanja. Moj prijatelj Janez...zakon.
Ostali nepoznati.
Bio sam mlad kada sam odlazio doma, niti 20 godina, ali već tada sam znao da nikad neću posjetiti Ribarce u mom životu, i tako se dogodilo.
Danas me već i moji unuci pitaju da pokažem bar sliku karaule, ali ja je nemam a nisam je našao ni na ovom forumu.
Ako netko ima foto Ribarci, molim da je postavi na forum, da eto, bar zadovoljim znatiželju mojih unuka.

Sve u svemu, jedina pozitiva je u ovom...vojska – mladost, i naravno, moj prijatelj Janez.
Pozdrav svima.

Hajde nam bar postavi link preko google satelitske karte do tvoje karaule da bar vidimo gdje se karaula nalazila.
Bar će mo imati sliku iz satelita. Very Happy
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Ribarci
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2020-08-30

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 14:28

A moj Splićo, ni lako ni to nać, tribalo bi se potrudit, probat ću kad budem ima voje.

Dole k vragu, tromeđa Bugarska, Srbija, Makedonija, malo na srpskoj bandi.

Evo je

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 15:25

Ribarci (citat):
A moj Splićo, ni lako ni to nać, tribalo bi se potrudit, probat ću kad budem ima voje.

Dole k vragu, tromeđa Bugarska, Srbija, Makedonija, malo na srpskoj bandi.

Evo je

Uh otkad ovaj izraz "bandi" nisam čuo.
Onaj tko ne zna njegovo ovdašnje značenje može ga krivo protumačiti. Very Happy
Evo karaula se sa ovoga satelita bolje vidi.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Ribarci voli ovaj upis

Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Ribarci
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2020-08-30

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 15:52

Hvala, bolja je slika...i da, malo sam se udomaćio.
Srpskoj bandi bi značilo...srpskoj strani.

Isprike zbog možda krivog shvaćanja.

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 16:00

Ribarci (citat):
Hvala, bolja je slika...i da, malo sam se udomaćio.
Srpskoj bandi bi značilo...srpskoj strani.

Isprike zbog možda krivog shvaćanja.  
Ne smeta to meni.
To se ovdje i kod meće kaže bandi-strani a i banci-razbojnicima. Very Happy Very Happy Very Happy
Što sam uspio na internetu pronaći je samo ova slika.
Mislim da se nazire tvoja karaula gore u daljini.
Ako nisam falio.
Ti bolje znaš.
A poslao sam jedan e-mail srpskoj carini baš me zanima hoće li mi odgovoriti.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovaj satelitski snimak sam koristio:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ribarci voli ovaj upis

Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Ribarci
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2020-08-30

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 16:13

To je to, hvala.
Slikano sa strane dolaska iz Bosilegrada, samo u moje vrime ni bilo ovih baraka, što li li su.
Stiga je i asvalt...

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 16:16

Ribarci (citat):
To je to, hvala.
Slikano sa strane dolaska iz Bosilegrada, samo u moje vrime ni bilo ovih baraka, što li li su.
Stiga je i asvalt...  

Stigao asvalt.
Ha ha ha ha ha...
Je da ti je karaula bila kako bi rekli u narodu "Bogu iz nogu" ali evo stigao je i asvalt.
Do moje karaule ni dan danas nema asvalta.
Makadam te 1988 i ove 2020 godine. Very Happy
Nije ni čudo da je i TV signal do vas teško dolazio, ha ha ha ha....

Ribarci voli ovaj upis

Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Ribarci
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2020-08-30

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 16:22

Pomalo se i ljutim što i sam nisam otkri sliku.
I nisam reka-o, bila je jedna čistačica na carini, Penka, malo je šepala, a ko nije proba šepavu ne zna što je ženska. To meni pričali ljudi.

Tada, božica.

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 16:24

Ribarci (citat):
Pomalo se i ljutim što i sam nisam otkri sliku.
I nisam reka-o, bila je jedna čistačica na carini, Penka, malo je šepala, a ko nije proba šepavu ne zna što je ženska.
To meni pričali ljudi.

Tada, božica.

Imaš sada priliku pa tipkaj i pronalazi.
Možda nađeš neku bolju od ove.
Ja samo mogu nagađati je li tvoja karaula ili nije.
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 16:25

Ovo je vjerojatno susjedna karaula sa vaše desne strane.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ribarci voli ovaj upis

Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Ribarci
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2020-08-30

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 16:35

Ne znam za tu, znam da je na suprotnoj strani Slavče, ona je imala tv signal.

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 17:00

Ovo treba probati.  Suspect
Ako imaš volje pošalji poruku na ovu e-mail adresu možda se netko smiluje u pošalje ti par slika karaule.
To je od njih daleko 100 metara.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pronašao ovdje:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ribarci voli ovaj upis

Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Ribarci
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2020-08-30

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 17:04

Probat ću.
U međuvrenenu sam saznao da na karauli više nije vojska već policija.

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 17:32

Ribarci (citat):
Probat ću.
U međuvrenenu sam saznao da na karauli više nije vojska već policija.

Eto prve informacije.  cheers

Ribarci voli ovaj upis

Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Ribarci
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2020-08-30

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 17:33

Poslan e-mail.

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 17:47

Ribarci (citat):
Poslan e-mail.

Čekamo ishod. salutiranje
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Ribarci
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2020-08-30

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime01.09.20 17:54

Ako bude uspješno, javim.

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
Ribarci
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2020-08-30

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime26.09.20 22:24

Poslao mail i Ministarstvu unutarnjih poslova i ništa, ni jedan ni drugi nikakvog odgovora.
Nemaju oni sluha, za nas čuvare Jugislavije.

Mi smo izumrla vrsta, čuvali smo nešto, a danas ništa.

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime27.09.20 19:54

Ribarci (citat):
Poslao mail i Ministarstvu unutarnjih poslova i ništa, ni jedan ni drugi nikakvog odgovora.
Nemaju oni sluha, za nas čuvare Jugislavije.

Mi smo izumrla vrsta, čuvali smo nešto, a danas ništa.
Nažalost tako je i kod mene. Sad
xxx.
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Sponsored content





Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaule JNA u Srbiji   Karaule JNA u Srbiji - Page 8 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Karaule JNA u Srbiji
Na vrh 
Stranica 7/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Karaula Nikolić Dojransko jezero
» Karaula "Jožica Flander"-Gaj G.O.Maribor
» Etiopia - Rodjen U Predgradju 1991.
» Karaule u HR
» Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA-
Idi na: