FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 Info & Važno  Odgovori  Autor  Viđeno  Zadnji komentar 
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
Tema je zatvorena od strane administratora
Oglasna Ploča:

Novosti

 
9VBČ10005
avataron Mon Feb 29, 2016 7:44 pm
VBČ Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0Jordan Polanc38
on Mon Sep 17, 2018 4:44 pm
Jordan Polanc Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 13, 14]
341janeztrdi12725
on Sun Sep 16, 2018 3:48 pm
sasa x Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 9, 10]
244cxfan11767
on Sat Sep 15, 2018 5:36 am
SLAVONAC44 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 17Igor12247
avataron Sat Sep 15, 2018 12:24 am
Dusan118 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 6, 7]
153Zemunac12357
on Fri Sep 14, 2018 11:01 pm
zdkostic Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
27granicar19893454
on Wed Sep 05, 2018 12:24 am
granicar1989 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 7, 8]
199Padobranac13334
avataron Tue Aug 21, 2018 7:57 pm
kurir Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 5, 6]
130Pero™10715
on Fri Aug 17, 2018 7:09 pm
martin71 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
67Zemo10372
avataron Thu Aug 16, 2018 7:54 pm
Gorica 660 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 51234561406
on Wed Aug 15, 2018 2:42 pm
miki66 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
94posavljak6612
on Fri Aug 03, 2018 12:04 pm
posavljak Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 12, 13]
306posavljak14883
on Mon Jul 30, 2018 4:01 pm
posavljak Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
92dpuric10045
avataron Sun Jul 29, 2018 8:28 pm
dpuric Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 5, 6]
131dime198110048
on Fri Jul 27, 2018 10:25 am
posavljak Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 1s57uw483
avataron Sun Jul 08, 2018 8:08 am
Sloba1 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
46karakondja3878
on Mon Jul 02, 2018 1:21 pm
posavljak Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 1cuba475
avataron Sat Jun 30, 2018 10:35 pm
Sloba1 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 7dpuric385
avataron Sat Jun 30, 2018 8:58 pm
Sloba1 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
79drazenm10510
on Tue Jun 26, 2018 11:40 pm
zeljidar Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 16, 17]
400titov gardist17006
on Sat Jun 16, 2018 10:02 pm
mele Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
36magic686564
avataron Sat Jun 09, 2018 7:40 pm
Sloba1 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 11petačinci 88/892714
on Mon Jun 04, 2018 11:21 am
biznis Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0Milan Božič97
avataron Mon Jun 04, 2018 6:23 am
Milan Božič Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 13, 14]
327Borgo16583
on Thu May 17, 2018 8:53 pm
Veles 83 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 8dacadavez1385
on Sun May 13, 2018 4:52 pm
špiro Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0tenkist147
on Thu May 03, 2018 11:31 pm
tenkist Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 5, 6]
127pukovnik10668
on Tue May 01, 2018 12:11 pm
mladenko Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 17zeljkogc3922
on Sun Apr 01, 2018 10:17 pm
zeljkogc Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
90dark-bullet10405
on Sat Mar 31, 2018 8:54 pm
husein72 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 20safet5729
on Thu Mar 22, 2018 10:40 pm
sly Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
40Pilot64997
on Tue Mar 20, 2018 7:50 pm
miler Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
67Max Blitz10245
on Sun Mar 18, 2018 10:06 pm
aronija Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 14S52JT3439
on Sun Mar 18, 2018 6:31 pm
aronija Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 22Dok4506
on Tue Mar 13, 2018 4:51 pm
Ježovnik Andrej Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
79GRANIČAR DPŠ10003
on Mon Mar 05, 2018 3:01 pm
posavljak Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
43Vojdinovski Goce10056
on Sun Feb 18, 2018 7:47 pm
miler Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 7željko bugojno388
avataron Fri Feb 09, 2018 10:39 pm
Sloba1 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
54dragnik7799
avataron Mon Feb 05, 2018 2:00 pm
PORUCNIK Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 1P.O.V718
on Sun Feb 04, 2018 3:22 pm
silcek Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
36damir19683834
on Mon Jan 29, 2018 12:00 pm
DraganPOČ Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 5DušanG276
on Thu Jan 11, 2018 3:56 pm
lovac Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 2simke997275
on Wed Jan 10, 2018 4:17 pm
simke997 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 3dklunic2165
on Fri Jan 05, 2018 12:01 pm
Centro Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0ᴆuro290
on Mon Dec 25, 2017 1:39 pm
ᴆuro Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 6, 7]
165almir11980
on Thu Dec 21, 2017 10:47 am
ZirafaJun97 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
67dejan10416
avataron Mon Dec 18, 2017 11:16 pm
Simeon68 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 5panta1096
avataron Fri Dec 15, 2017 8:23 pm
PORUCNIK Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
25VES113111845
on Thu Dec 07, 2017 3:29 pm
posavljak Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 19boksan725
on Fri Dec 01, 2017 3:51 pm
posavljak Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 20dadomb3709
avataron Fri Dec 01, 2017 2:03 am
PORUCNIK Vidi zadnji komentar
 Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  NextNa vrh 
Trenutno su ovdje: niko
Moderatori:purger, alexandar, dpuric, pera84, VBČ
Permissions in this forum:Ne možete ostavljati nove komentare u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
-
Idi na:  
Novi komentari Novi komentari
Novi komentari [ Popularna tema ] Novi komentari [ Popularna tema ]
Novi komentari [ zatvoreno ] Novi komentari [ zatvoreno ]
Nema novih komentara Nema novih komentara
Nema novih komentara [ Popularna tema ] Nema novih komentara [ Popularna tema ]
Nema novih komentara [ zatvoreno ] Nema novih komentara [ zatvoreno ]
Info Info
Oglasna Ploča Oglasna Ploča
Važno Važno