FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 karaula Rudolf Primorac

Go down 
3 posters
AutorPoruka
insignia
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2016-11-24

karaula Rudolf Primorac Empty
KomentarNaslov komentara: karaula Rudolf Primorac   karaula Rudolf Primorac Icon_minitime19.06.20 0:32

Bio sam na karauli Rudolf Primorac 88/89 mislim da se sada zove Mokranje,ako neko ima neku sliku ili zna nesto o tadasnjem zapovjedniku stariji vodnik Jaguz Janko molio bih ga da se javi,pozdrav svim granicarima ma gdje bili.

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
aronija
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2017-02-12
DOB : 70
M(j)esto Čapljina

karaula Rudolf Primorac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: karaula Rudolf Primorac   karaula Rudolf Primorac Icon_minitime21.07.20 10:56

insignia (citat):
Bio sam na karauli Rudolf Primorac 88/89 mislim da se sada zove Mokranje,ako neko ima neku sliku ili zna nesto o tadasnjem zapovjedniku stariji vodnik Jaguz Janko molio bih ga da se javi,pozdrav svim granicarima ma gdje bili.
 Susjedna karaula Stanko Paunović Rajac - Kovilovo bio 1973/74.

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
aronija
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 88
ČLAN OD: : 2017-02-12
DOB : 70
M(j)esto Čapljina

karaula Rudolf Primorac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: karaula Rudolf Primorac   karaula Rudolf Primorac Icon_minitime14.08.20 12:03

aronija (citat):
insignia (citat):
Bio sam na karauli Rudolf Primorac 88/89 mislim da se sada zove Mokranje,ako neko ima neku sliku ili zna nesto o tadasnjem zapovjedniku stariji vodnik Jaguz Janko molio bih ga da se javi,pozdrav svim granicarima ma gdje bili.
 Susjedna karaula Stanko Paunović Rajac - Kovilovo bio 1973/74.
 Jesi li bio na karauli Vera Radosavljević Kobišnica.
Na vrh Go down
privorac
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 160
ČLAN OD: : 2017-02-16
DOB : 70
M(j)esto Čapljina BiH

karaula Rudolf Primorac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: karaula Rudolf Primorac   karaula Rudolf Primorac Icon_minitime07.01.24 17:07

Sretna 2024. godina.
Na vrh Go down
Sponsored content





karaula Rudolf Primorac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: karaula Rudolf Primorac   karaula Rudolf Primorac Icon_minitime

Na vrh Go down
 
karaula Rudolf Primorac
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
» Graničari Gevgelija '83.
» Karaula DUB
» Karaule JNA - Slovenija
» Karaula "ŠPIČNIK" VP 5457, granični odsjek Maribor sept. 1988.-1989.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA-
Idi na: