FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Kasarna Petrovac na Mlavi

Go down 
+42
Nenad1969
Šiško81
1985 dare
PORUCNIK
Lena88
brodnasavi
Gorica 660
gavric
illyan
francturk
bojan nenovic
boro
fsoba
gari68
BojanN
013gonzo
mariofilo
titec
Fricko
Andrej960
lacoš
Dubrovčanin
wwatapi
marko15
LUPE44
Tanasić Dobro
darkoss
damjan1988
brico 87
heka
Djida
Petek
1983
6550/33 avgust 84
Kemo Specijalac
dpuric
Dok
sasa x
missar
Max Blitz
darkos
janeztrdi
46 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
lovric63
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2022-06-07

Kasarna Petrovac na Mlavi - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: ee valjda ce da upali.... slucajno naletih na forum...Illyan ti bu trebao biti Sinisa Mitag a ti Šiško81 ako si treci sa lijeve strane u gornjem redu onda ti se "živo" sjecam lika ali ime jos nikako da dozovem.Tamniji, isturene jagodice, crna kosa..M,   Kasarna Petrovac na Mlavi - Page 8 Icon_minitime07.06.22 23:38

Šiško81 (citat):
Citat :

Illyane i ja sam služio u isto vreme kad i ti. Na žalost ne sećam se likova koje spominješ.
Ovaj desetar, prvi s leva u donjem redu mi deluje poznato.
Na žalost slika kada se uveća nije oštra tako da ne mogu, ako sam to ja, ni sebe sto posto da prepoznam.
moguće da sam ja treći s leva u gornjem redu.
Da li se eventualno sećaš likova Bečanović Đorđe iz Ade, Bjelobrk Milan iz Bačke Topole i Vučurević iz Trebinja.
Takođe se sećam da je sa nama bio i jedan albanac,mislim Gaši da se prezivao i bio najstariji skoro 27 ili 28 godina.
pozdrav.

illyan (citat):
Probaću još jednom sa slikom

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vidi uspio sam. Onaj koš na sasinoj slici to je ovaj isti gdje smo mi slikani.
Ja sam trći s desna u doljnjem redu (čuče) ,1.desetar, 2. desetar, 3. ja 4. Eržen Damjan - misli Kranj, 5. Dino Tibitanc - Teslić, 7. Enes Škapur _ Tešanj, 9. Damir Vnučec _ možda Zagreb i zadnji odnosno 1. s ljeva Buran Šaćir-zapovijednik voda
i u gornjem redu 7. ovaj krupan momak kojem se vide ruke- Keljmendi Samidin-Priština
Na vrh Go down
Dubrovčanin
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2014-08-21
DOB : 60
M(j)esto Dubrovnik, Hrvatska

Kasarna Petrovac na Mlavi - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Petrovac na Mlavi   Kasarna Petrovac na Mlavi - Page 8 Icon_minitime02.01.23 12:58

jsucur (citat):


Pozdrav Dubrovcaninu i svim ostalima

Hvala na odgovoru. Da, taj Đokić je bio komandir kasarne i 1984. ali sam mislio da se zvao Ratko a ne Dragoljub. Kad sam ja stigao u kasarnu on je već bio major, Ramo Arifaj je bio poručnik a Fadil Ferati stariji vodnik. Ne znam što je s njima bilo kasnije, ali kako sam rekao imam neku poluinformaciju da je Ramo Arfiaj završio u zatvoru. Zadnjih par godina sam stupio u kontakt s dvojicom klasića, živi su i zdravi, a saznao sam i to da je klasić Enver Delić poginuo za vrijeme rata u BiH.
U međuvremenu sam saznao da je Jelena umrla prije 15-ak godina. Bila je udana i imala je dvoje djece, a s mužem je živjela u Beogradu gdje je i sahranjena  Crying or Very sad
Na vrh Go down
 
Kasarna Petrovac na Mlavi
Na vrh 
Stranica 8/8Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Skopski Petrovac, VP 8215/4, 1988/89
» Skopski Petrovac VP 4036/8 , 1985 godine
» Kasarna u Baru septembar 1986.
» Kasarna u Pirotu
» Kasarna Pantelej 88-89 maj

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA-
Idi na: