FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Štetin, Pančevo

Go down 
3 posters
AutorPoruka
MarijaVu.
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2023-01-31
M(j)esto Krusevac

Štetin, Pančevo Empty
KomentarNaslov komentara: Štetin, Pančevo   Štetin, Pančevo Icon_minitime31.01.23 20:33

Dragi ljudi!

Da li je neko služio sa Štetin Željkom iz Pančeva? 

Po povratku iz rata, početkom 90-ih, je nažalost ubrzo preminuo Sad

Tražim nekog ko ga je poznavao, ko ima neku sliku ili pismo, neku uspomenu na njega.

Hvala unapred svima!
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Štetin, Pančevo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Štetin, Pančevo   Štetin, Pančevo Icon_minitime31.01.23 21:01

MarijaVu.,

Imate li dodatnih informacija, gdje i kad je sluzio, mozda broj vojne poste, naziv kasarne...?

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
MarijaVu.
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2023-01-31
M(j)esto Krusevac

Štetin, Pančevo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Štetin, Pančevo   Štetin, Pančevo Icon_minitime03.02.23 18:12

pera84 (citat):
MarijaVu.,

Imate li dodatnih informacija, gdje i kad je sluzio, mozda broj vojne poste, naziv kasarne...?


Poštovani Pero, 

Imam informaciju gde je bio ali nažalost tek sam sad primetila da se godine ne poklapaju sa onima na Vašem forumu. :/ On je bio u Vukovaru, što pretpostavljam da nije tema ovde...
Ako jeste i neko misli da ga je poznavao, bila bih zahvalna da se javi na PP.
Na vrh Go down
Doktor Živago
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
Doktor Živago


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 13028
ČLAN OD: : 2020-07-15
DOB : 56
M(j)esto Vinkovci

Štetin, Pančevo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Štetin, Pančevo   Štetin, Pančevo Icon_minitime03.02.23 22:43

MarijaVu. (citat):
pera84 (citat):
MarijaVu.,

Imate li dodatnih informacija, gdje i kad je sluzio, mozda broj vojne poste, naziv kasarne...?


Poštovani Pero, 

Imam informaciju gde je bio ali nažalost tek sam sad primetila da se godine ne poklapaju sa onima na Vašem forumu. :/ On je bio u Vukovaru, što pretpostavljam da nije tema ovde...
Ako jeste i neko misli da ga je poznavao, bila bih zahvalna da se javi na PP.
Nije tema na Forumu ako je bio sudionik događanja u Vukovaru 1991.

Ali ako je bio na odsluženju vojnog roka u Vukovaru do 18.07.1991 ali ne u to kritično ratno vrijeme, možemo o tome raspravljati.

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
MarijaVu.
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2023-01-31
M(j)esto Krusevac

Štetin, Pančevo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Štetin, Pančevo   Štetin, Pančevo Icon_minitime04.02.23 8:25

Doktor Živago (citat):
MarijaVu. (citat):
pera84 (citat):
MarijaVu.,

Imate li dodatnih informacija, gdje i kad je sluzio, mozda broj vojne poste, naziv kasarne...?


Poštovani Pero, 

Imam informaciju gde je bio ali nažalost tek sam sad primetila da se godine ne poklapaju sa onima na Vašem forumu. :/ On je bio u Vukovaru, što pretpostavljam da nije tema ovde...
Ako jeste i neko misli da ga je poznavao, bila bih zahvalna da se javi na PP.
Nije tema na Forumu ako je bio sudionik događanja u Vukovaru 1991.

Ali ako je bio na odsluženju vojnog roka u Vukovaru do 18.07.1991 ali ne u to kritično ratno vrijeme, možemo o tome raspravljati.


To je najveći problem, što ne znam tačno. Rado bih se sklonila sa foruma kad bi znala da je sudelovao u tome, a opet kako postoji mogućnost da nije - nadam se da ga je neko znao i da bi se javio.

U oba slučaja, ako neko može da mi potvrdi bilo koju od te dve verzije, bar bih onda znala šta treba da radim (da ispitujem dalje, ili da se sklonim).
Nadam se da razumete moju dilemu. Definitivno nisam ovde da bih povredila ikoga.

pera84 and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
Doktor Živago
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
Doktor Živago


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 13028
ČLAN OD: : 2020-07-15
DOB : 56
M(j)esto Vinkovci

Štetin, Pančevo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Štetin, Pančevo   Štetin, Pančevo Icon_minitime04.02.23 17:39

Gospođo Marija.

Morate znati da nas ovdje ima i sa jedne i druge strane, i onih koji su ratovali jedni protiv drugih i onih koji nisu.

Ali smo svi ovdje zajedno da bi oživili neka sjećanja koja su davno prošla a kojih se opet svi rado sjetimo.

Te događaje nitko od nas nije želio jer su izazvali razaranja i gubitak života kako vojnika tako najvise i civila sto nikome nije drago.

Međutim, vjerujte mi da smo zakopali ratne sjekire i ovdje pokušavamo dostić civilizirane standarde pri on line druženju, međusobno se upoznajemo pa čak i uživo družimo.

Slobodno budite ovdje s nama. Nikome ne smetate a duboko smo uvjereni da ce se već netko naći i sjetiti se Vašeg Željka.

Do tada, pokušajte se sjetiti nekog detalja, roda vojske kojem je pripadao, njegovih starješina i drugova, možete postaviti i njegovu fotografiju ako smateate da to ne utječe na Vaše osjećaje.

Uvijek postoji nada, zato, ostanite pozitivni, i vjerujte.

Vjerujem da će ga se netko vremenom sjetiti.
Na vrh Go down
Sponsored content





Štetin, Pančevo Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Štetin, Pančevo   Štetin, Pančevo Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Štetin, Pančevo
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» "MISTIČNA I MISTERIOZNA" V.P. 5000 Pančevo
» Aerodrom Pančevo VP 4310, VP 3106
» Pančevo 4310/5 i /7 klasa 90/91
» kasarna Stevica Jovanovic, Pancevo
» Pančevo kasarna Stevica Jovanović VP 2015

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA-
Idi na: