FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Radarska stanica za osmatranje i navodzenje

Go down 
3 posters
AutorPoruka
rston
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2014-10-27
DOB : 59
M(j)esto Novo mesto- Slovenia, zivim u Slovenj gradcu

Radarska stanica za osmatranje i navodzenje Empty
KomentarNaslov komentara: Radarska stanica za osmatranje i navodzenje   Radarska stanica za osmatranje i navodzenje Icon_minitime28.10.14 12:10

Pozdrav svima ! Zanima me, dal je ko na "vezi", ko je bio u vojsci u Kragujevcu u komandi puka (PVO),  1983/1984 godine. Ja sam oktobarac, a dodeljen sam bio sistemu RSTON. Moj kapetan je bio Kenko Vanco a poručnik Kočica Alojz.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Radarska stanica za osmatranje i navodzenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Radarska stanica za osmatranje i navodzenje   Radarska stanica za osmatranje i navodzenje Icon_minitime28.10.14 12:18

rstone,dobrodošao na forum [You must be registered and logged in to see this image.]
Nadam se da če ti se javiti neko od klasiča,samo malo strpljenja Very Happy

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
bilo nekad
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2021-12-05

Radarska stanica za osmatranje i navodzenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Radarska stanica za osmatranje i navodzenje   Radarska stanica za osmatranje i navodzenje Icon_minitime05.12.21 1:00

rston (citat):
Pozdrav svima ! Zanima me, dal je ko na "vezi", ko je bio u vojsci u Kragujevcu u komandi puka (PVO),  1983/1984 godine. Ja sam oktobarac, a dodeljen sam bio sistemu RSTON. Moj kapetan je bio Kenko Vanco a poručnik Kočica Alojz.
Bio sam u to vreme u 310.ssrp; proslo je 7 godina od tvog pisanja, a zivo me interesuje da li ti je poznat nadimak "Ferdo"?
Na vrh Go down
Sponsored content





Radarska stanica za osmatranje i navodzenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Radarska stanica za osmatranje i navodzenje   Radarska stanica za osmatranje i navodzenje Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Radarska stanica za osmatranje i navodzenje
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA-
Idi na: