FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 100 godina od početka 1.svjetskog rata

Go down 
+30
alexandar
zastavnik
pukovnik
arcibald01
miro81
013gonzo
pera84
halo 92
zokika
vladimir
East&West
Mister Havana
Pero™
Matrix
dpuric
flexi
Stazio
Minolovac
ianmarkk
croato
semsudin
BEOGRAD
bojnik
Kurirček Jovica
dinosaurus
Max Blitz
mirko bratuš
ZAGORAC
Gringo
lacoš
34 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

100 godina od početka 1.svjetskog rata - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 100 godina od početka 1.svjetskog rata   100 godina od početka 1.svjetskog rata - Page 7 Icon_minitime08.10.15 20:01

East&West (citat):
dinosaurus (citat):
pera84 (citat):
Pa brate mili, sto odmah ne rekoste da se preslisavate za kontrolni, vec se admini zabrinuli bez razloga. Laughing

Nego, za svaki slucaj, preslisavajte se u sebi. Kasno je, pa da ne budite komsiluk.

Preslišavali smo se u sebi decenijama,nego nam je naprasno umro razredni starešina u 88-oj godini a nije ocenio pismeni..

Hm, dinose ode nam razredni neobavljena posla, zato sada njegovi miljenici poentiraju i još  misle da su  Isus samo zato što su rođeni u štali.

Ništa za dodati,a Boga mi ni oduzeti...

Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

100 godina od početka 1.svjetskog rata - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 100 godina od početka 1.svjetskog rata   100 godina od početka 1.svjetskog rata - Page 7 Icon_minitime08.10.15 20:26

Mislim kolege da polako dajete doprinos adminima da i ovu temu zaključaju.Jebote neznam što više otvoriti(ne samo ja) a da se ne pretvori u svaštaru granata

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 68
M(j)esto BG

100 godina od početka 1.svjetskog rata - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 100 godina od početka 1.svjetskog rata   100 godina od početka 1.svjetskog rata - Page 7 Icon_minitime08.10.15 20:51

lacoš (citat):
Mislim kolege da polako dajete doprinos adminima da i ovu temu zaključaju.Jebote neznam što više otvoriti(ne samo ja) a da se ne pretvori u svaštaru granata

Drug moj, ti znaš koliko su naši razgovori u BG s jedne strane ljudski i sa duge strane sadržajni. Nema pritvornosti i ne zameranja, sve u brk, a uz rizling.
Ovo sve prevazilazi naše mogućnosti ??? Da nas neko čudo vrati u VI vek, pa onda Srbi svojim pravcem, a Hrvati svojim i da se ne mešamo, i da se ne družimo i da se na graničimo i da konačno Europa ima mir od nas. Dva su carstva, jedna kraljevina i jedna republika "pukle" u nastojanju da relaksiraju te odnose i ne vredi. Imam osećaj da bi u eventualnom preseljenju Srba u ove prostore koji su napustili Sirijci scenario u HR bio sledeći: Nesta Srba na Balkanu i naše postojanje ovde je besmisleno, idemo za njima"

Nemo' se ljutiš, msm da nemaš razloga .

_________________
Bata Nidža, zvani Đole, u slobodno vreme iskusni politički radnik
Na vrh Go down
mirko bratuš
Kapetan
Kapetan



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3737
ČLAN OD: : 2012-04-15
DOB : 76

100 godina od početka 1.svjetskog rata - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 100 godina od početka 1.svjetskog rata   100 godina od početka 1.svjetskog rata - Page 7 Icon_minitime08.10.15 20:53

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

100 godina od početka 1.svjetskog rata - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 100 godina od početka 1.svjetskog rata   100 godina od početka 1.svjetskog rata - Page 7 Icon_minitime08.10.15 22:05

Forum me sve više podsjeća na odnose u JNA od sredine 80-ih godina. I stvarno ne možeš otvoriti niti jednu diskusiju, a da se sa istoka ne poćne sa koordiniranim napadom. Toliko od mene na ovoj temi, uživajte, drage kolege više vas je.

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

100 godina od početka 1.svjetskog rata - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 100 godina od početka 1.svjetskog rata   100 godina od početka 1.svjetskog rata - Page 7 Icon_minitime08.10.15 22:15


Tema prerasla u svaštaru. Ide pod ključ!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
Sponsored content





100 godina od početka 1.svjetskog rata - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 100 godina od početka 1.svjetskog rata   100 godina od početka 1.svjetskog rata - Page 7 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
100 godina od početka 1.svjetskog rata
Na vrh 
Stranica 7/7Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Revolucionarna oružja Prvog svjetskog rata
» Zapisi o oklopnim vozilima i ratovanju oklopnih snaga
» Srednja vojna škola KoV
» Antiratne pesme iz vremena vietnamskog rata.
» Karaula "Ceršak" V.P. 5457 - granični odsjek Maribor - 1988 -1989 godina.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: VOJNA PLATFORMA :: Vojna Historija / Vojna Povijest / Војна историја-
Idi na: