FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)

Go down 
+16
sarentica
Kuhar-Debar.
Prke
duci64
Dener Tihomir
brkanovac
Bojanstan
mureZE
lacoš
Mister Havana
vargas
MikiJovanovic
ercov54
Djida
dinosaurus
slavonski brod
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutorPoruka
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime08.09.15 21:47

slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nisam mogao da ne objavim i sliku brata Dinosaurusa  cheers

Opa,i ovog momka daj da malo posmotrim Very Happy
Sta reci,momak poput brata vrh po svim merilima,samo ima jedno ali.Sa ovim momkom nijese smelo igrati.Momak jaka licnost,siguran u sebe,i rekaobih ne trpi nadredjene!
Moguce da gresim,ali to procitah iz prilozenog salutiranje + za ovako divne slike! Wink
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime09.09.15 22:20

Djida (citat):
Drugovi Dinosauruse,Slavonski dobri ste,održavate budnost u kasarni,pozdravljam vas,a da ne zaboravim i našeg prijatelja Ercova,sve pohvale dobri ljudi.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jedna fotka iz naše kasarne-iznad prijavnice prema pisti salutiranje

Jako lepa slika Djida...vraća u neka lepa vremena...ako se ne varam moralo bi biti negde oko vojničkog kluba
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime09.09.15 22:28

ercov54 (citat):
slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nisam mogao da ne objavim i sliku brata Dinosaurusa  cheers

Opa,i ovog momka daj da malo posmotrim Very Happy
Sta reci,momak poput brata vrh po svim merilima,samo ima jedno ali.Sa ovim momkom nijese smelo igrati.Momak jaka licnost,siguran u sebe,i rekaobih ne trpi nadredjene!
Moguce da gresim,ali to procitah iz prilozenog salutiranje + za ovako divne slike! Wink
Prijatelju hvala na komentaru za ovog momka Laughing...
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime09.09.15 22:31

slavonski brod (citat):

Nisam mogao da ne objavim i sliku brata Dinosaurusa  cheers

A brate mogao si manji format....kakav glavonja Very Happy
Slikano 4. aprila 1987 u Prizrenu kod ''foto Petrovća''..na dan zakletve
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime09.09.15 23:02

slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Još jedna za uspomenu iz naše JNA!! cheers
Auu brate ala smo matori....na ovim slikama izgledamo kao partizanski delegati na zasedanju u Jajcu Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime09.09.15 23:47

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Još jedna za uspomenu iz naše JNA!! cheers
Auu brate ala smo matori....na ovim slikama izgledamo kao partizanski delegati na zasedanju u Jajcu Very Happy Very Happy
Opaska zasluzuje komentar,tj zakljucak da pisac, jakog intelekta,reagovanja  na prvu,i imas bolju memoriju od mog kompa koji jedva zadatu temu nadje,ali vrti pola sata dok se ne seti gdeje Smile
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime09.09.15 23:56

ercov54 (citat):
Opaska zasluzuje komentar,tj zakljucak da pisac, jakog intelekta,reagovanja  na prvu,i imas bolju memoriju od mog kompa koji jedva zadatu temu nadje,ali vrti pola sata dok se ne seti gdeje Smile

Prijatelju imaš probirljiv komp...neće sve da pamti Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime10.09.15 18:14

ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Još jedna za uspomenu iz naše JNA!! cheers
Auu brate ala smo matori....na ovim slikama izgledamo kao partizanski delegati na zasedanju u Jajcu Very Happy Very Happy
Opaska zasluzuje komentar,tj zakljucak da pisac, jakog intelekta,reagovanja  na prvu,i imas bolju memoriju od mog kompa koji jedva zadatu temu nadje,ali vrti pola sata dok se ne seti gdeje Smile
Brate pa to je bila mladost a da je bilo ovakvih na zasjedanju u Jajcu ne bi došlo do raspada SFRJ i svih sranja koja smo proživjeli u bivšim Republikama i Pokrajinama!! Razz Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime10.09.15 18:16

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Nisam mogao da ne objavim i sliku brata Dinosaurusa  cheers

A brate mogao si manji format....kakav glavonja Very Happy
Slikano 4. aprila 1987 u Prizrenu kod ''foto Petrovća''..na dan zakletve

Pa ipak si ti moj brat a mogu ti reći da sam razmišljao da stavim i veći format a i ovaj je dovoljno veliki da iskaže bratsku ljubav cheers
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime10.09.15 18:18

dinosaurus (citat):
ercov54 (citat):
Opaska zasluzuje komentar,tj zakljucak da pisac, jakog intelekta,reagovanja  na prvu,i imas bolju memoriju od mog kompa koji jedva zadatu temu nadje,ali vrti pola sata dok se ne seti gdeje Smile

Prijatelju imaš probirljiv komp...neće sve da pamti Very Happy

Prijatelju što se tiče kompa možda je došlo vrijeme za nadogradnju hard diska ili za brisanje nepotrebne memorije Basketball
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime10.09.15 21:56

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Drugovi Dinosauruse,Slavonski dobri ste,održavate budnost u kasarni,pozdravljam vas,a da ne zaboravim i našeg prijatelja Ercova,sve pohvale dobri ljudi.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jedna fotka iz naše kasarne-iznad prijavnice prema pisti salutiranje

Jako lepa slika Djida...vraća u neka lepa vremena...ako se ne varam moralo bi biti negde oko vojničkog kluba
Dinosauruse,sad me zbuni načisto ja sam mislio da je poviše prijavnice...ali ipak si ti u pravu,ajde neka Slavonski da konačan sud Exclamation
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime10.09.15 22:03

[You must be registered and logged in to see this image.]
Šta reći za ove slike i momke Prizrena,veliko plus salutiranje
A ti Dinosauruse gde se seti foto Petrovića u Prizrenu,imam i ja jednu njegovu.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime10.09.15 22:09

Djida (citat):
Šta reći za ove slike i momke Prizrena,veliko plus salutiranje
A ti Dinosauruse gde se seti foto Petrovića u Prizrenu,imam i ja jednu njegovu.

Pisalo je na poledjini slike,pa zato pamtim... Very Happy...kači slike DJida
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime10.09.15 22:13

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Šta reći za ove slike i momke Prizrena,veliko plus salutiranje
A ti Dinosauruse gde se seti foto Petrovića u Prizrenu,imam i ja jednu njegovu.

Pisalo je na poledjini slike,pa zato pamtim... Very Happy...kači slike DJida
Kaci slike Djida prijatelju kad nadredjeni po cinu kaze Very Happy
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime10.09.15 22:13

Djida (citat):
Dinosauruse,sad me zbuni načisto ja sam mislio da je poviše prijavnice...ali ipak si ti u pravu,ajde neka Slavonski da konačan sud Exclamation

Nisam ni ja siguran,ali po položaju Koritnika moralo bi biti negde višlje od prijavnice...
otprilike iznad vojničkog kluba,odakle bi trebao biti ovakav pogled i ka Koritniku i ka
kućama uz kasarnu...
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime10.09.15 22:19

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Dinosauruse,sad me zbuni načisto ja sam mislio da je poviše prijavnice...ali ipak si ti u pravu,ajde neka Slavonski da konačan sud Exclamation

Nisam ni ja siguran,ali po položaju Koritnika moralo bi biti negde višlje od prijavnice...
otprilike iznad vojničkog kluba,odakle bi trebao biti ovakav pogled i ka Koritniku i ka
kućama uz kasarnu...
Tako je Dinosauruse,kuće uz kasarnu potvrđuju da si ti u pravu,definitivno oko vojničkog kluba Idea
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime10.09.15 22:20

slavonski brod (citat):
Brate pa to je bila mladost a da je bilo ovakvih na zasjedanju u Jajcu ne bi došlo do raspada SFRJ i svih sranja koja smo proživjeli u bivšim Republikama i Pokrajinama!! Razz Very Happy

Svaka ti je na mestu brate... cheers
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime10.09.15 22:23

ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Šta reći za ove slike i momke Prizrena,veliko plus salutiranje
A ti Dinosauruse gde se seti foto Petrovića u Prizrenu,imam i ja jednu njegovu.

Pisalo je na poledjini slike,pa zato pamtim... Very Happy...kači slike DJida
Kaci slike Djida prijatelju kad nadredjeni po cinu kaze Very Happy
Razumem druže majore salutiranje ,biće ovih dana.
Pozdrav lol!
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime10.09.15 22:26

Djida (citat):
Tako je Dinosauruse,kuće uz kasarnu potvrđuju da si ti u pravu,definitivno oko vojničkog kluba Idea

Šta da ti kažem Djida....549.izvidjačka je ceo Prizren i granicu ka albaniji imala u dzepu... Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime11.09.15 18:37

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Šta reći za ove slike i momke Prizrena,veliko plus salutiranje
A ti Dinosauruse gde se seti foto Petrovića u Prizrenu,imam i ja jednu njegovu.

Pisalo je na poledjini slike,pa zato pamtim... Very Happy...kači slike DJida

Idemo dečki Prizrenci sa objavom slika nemojte da uvijek moraju izviđači biti prvi kao što su nas učili naši oficiri cheers
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime11.09.15 18:42

Djida (citat):
dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Drugovi Dinosauruse,Slavonski dobri ste,održavate budnost u kasarni,pozdravljam vas,a da ne zaboravim i našeg prijatelja Ercova,sve pohvale dobri ljudi.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jedna fotka iz naše kasarne-iznad prijavnice prema pisti salutiranje

Jako lepa slika Djida...vraća u neka lepa vremena...ako se ne varam moralo bi biti negde oko vojničkog kluba
Dinosauruse,sad me zbuni načisto ja sam mislio da je poviše prijavnice...ali ipak si ti u pravu,ajde neka Slavonski da konačan sud Exclamation
Evo da se i brat Slavonski uključi to je negdje između naših hangara gdje su bili BRDM-ovi i vojničkog kluba izviđačko oko potvrđuje  Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime11.09.15 18:47

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Tako je Dinosauruse,kuće uz kasarnu potvrđuju da si ti u pravu,definitivno oko vojničkog kluba Idea

Šta da ti kažem Djida....549.izvidjačka je ceo Prizren i granicu ka albaniji imala u dzepu... Very Happy

Točno brate da nas je vratiti u one godine što bi bilo snage koliko si samo km propješačio te u raznim zasjedama čekao bounce bounce
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime11.09.15 20:15

slavonski brod (citat):

Točno brate da nas je vratiti u one godine što bi bilo snage koliko si samo km propješačio te u raznim zasjedama čekao bounce bounce

Topografija nas ubi,napešačili smo se po brdima iznad Grnčara,Orčuša,Dragaš,Planeja,Batlavsko jezero,Žur...Brezovica
ali moram priznati da je sve to bilo jako zanimljivo...puno lepih uspomena
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime13.09.15 17:46

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Točno brate da nas je vratiti u one godine što bi bilo snage koliko si samo km propješačio te u raznim zasjedama čekao bounce bounce

Topografija nas ubi,napešačili smo se po brdima iznad Grnčara,Orčuša,Dragaš,Planeja,Batlavsko jezero,Žur...Brezovica
ali moram priznati da je sve to bilo jako zanimljivo...puno lepih uspomena

Bilo mi je uvijek zadovoljstvo ići s vama na obuku kad sam imao slobodnog vremena. To je bilo društvo koje je uvijek spremno jedno drugome pomoći te nije bilo razlike između mlađih i starijih vojnika. Nikada neću zaboraviti navedena mjesta osim Brezovice bili smo zajedno na svim terenima jer kad ste imali zimsku obuku / skijanje / bio sam civil. Zato mi je ostalo lijepa uspomena i sjećanje na sve kolege s kojima sam služio vojni rok u našem Prizrenu. bounce bounce
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime14.09.15 20:45

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nije iz kasarne al je mjesto kojeg se sjećamo.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime14.09.15 20:50

Nije trebala biti ova slika, na pregledniku se pojavljuje ono što sam htio postaviti a na forumu su ovi zajebanti. Pomagajte
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime14.09.15 21:09

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo bi to trebalo biti samo je ona fotografija bila prije renoviranja
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime14.09.15 21:38

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jedan pozdrav iz Prizrena affraid affraid affraid affraid affraid
A drugu Muretu plus za sliku Terande salutiranje
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime14.09.15 22:00

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jedan pozdrav iz Prizrena affraid affraid affraid affraid affraid
A drugu Muretu plus za sliku Terande salutiranje
Eeee ovo vredi jakooooo cheers
Odusevljava umece za ovakvo postavku,+ je isuvise mao,ali.... sunny
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime15.09.15 18:54

ercov54 (citat):
Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jedan pozdrav iz Prizrena affraid affraid affraid affraid affraid
A drugu Muretu plus za sliku Terande salutiranje
Eeee ovo vredi jakooooo cheers
Odusevljava umece za ovakvo postavku,+ je isuvise mao,ali.... sunny
Veliki * za postavljanje fotografije za vojnike kasarne Ramiz Sadiku i koordinatoru Djidi Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime15.09.15 18:56

Krenulo okupljanje kolega Prizrenaca jer smo najjači na forumu cheers salutiranje
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime16.09.15 21:41

Ercove,Slavonski zahvaljujem na lepim rečima dobri ljudi Exclamation
[You must be registered and logged in to see this image.]
A verujem da je Dinosaurusu i Slavonskom dobro poznat ovaj pogled na kasarnu i Prizren i Paštrik Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 18:26

Djida (citat):
Ercove,Slavonski zahvaljujem na lepim rečima dobri ljudi Exclamation
[You must be registered and logged in to see this image.]
A verujem da je Dinosaurusu i Slavonskom dobro poznat ovaj pogled na kasarnu i Prizren i Paštrik Very Happy
Fotografija za pohvalu kolega e koliko smo puta moj brat i ja imali mogućnosti prekrasnoga pogleda na našu kasarnu i grad cheers
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 19:10

Djida prelepa slika na naš Prizren...pogled koji mi je ostao urezan u sećanje...
kao što kaže brat Slavonski,puno vremena smo uživali u tom pogledu za vreme obuke
a posebno na pauzama za cigaretu...sunce nad Prizrenom i vetar koji nas hladi bolje od
svake klime--- cheers
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 19:21

slavonski brod (citat):
Fotografija za pohvalu kolega e koliko smo puta moj brat i ja imali mogućnosti prekrasnoga pogleda na našu kasarnu i grad cheers

To je jedno od destetak mesta iz JNA koje bi voleo obići....i napiti se hladne vode sa česme
koja je bila na tom mestu brate moj
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 20:09

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Fotografija za pohvalu kolega e koliko smo puta moj brat i ja imali mogućnosti prekrasnoga pogleda na našu kasarnu i grad cheers

To je jedno od destetak mesta iz JNA koje bi voleo obići....i napiti se hladne vode sa česme
koja je bila na tom mestu brate moj

Sjećam se brate gdje je točno bila a pitanje da nije uništena jer onako hladna voda uvijek je dobro došla pogotovo vama poslije naporne i opsežne obuke Razz
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 20:15

dinosaurus (citat):
Djida prelepa slika na naš Prizren...pogled koji mi je ostao urezan u sećanje...
kao što kaže brat Slavonski,puno vremena smo uživali u tom pogledu za vreme obuke
a posebno na pauzama za cigaretu...sunce nad Prizrenom i vetar koji nas hladi bolje od
svake klime--- cheers

Kao što je napisao brat Dinosaurus uvijek je bilo povjetarca a meni slabo hladila klima u BRDM-u i Pinzgaueru  bounce bounce
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 20:16

slavonski brod (citat):

Sjećam se brate gdje je točno bila a pitanje da nije uništena jer onako hladna voda uvijek je dobro došla pogotovo vama poslije naporne i opsežne obuke Razz

Još je živa,renovirana je.....postavio sam ranije i sliku koju sam našao na netu..
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 20:30

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Sjećam se brate gdje je točno bila a pitanje da nije uništena jer onako hladna voda uvijek je dobro došla pogotovo vama poslije naporne i opsežne obuke Razz

Još je živa,renovirana je.....postavio sam ranije i sliku koju sam našao na netu..
Dragi Drugovi evo vaše česme i uspomene na JNA
[You must be registered and logged in to see this image.]
ČESMA IZ  SELA GRNČARE,UŽIVAJTE Very Happy
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 20:35

Djida (citat):
Dragi Drugovi evo vaše česme i uspomene na JNA
[You must be registered and logged in to see this image.]
ČESMA IZ  SELA GRNČARE,UŽIVAJTE Very Happy

Djida prizrenski druže...liči na našu česmu ali nisam siguran da je ta jer ih je bilo dve u tom delu palanačke kose...
Ova je bila šira i nije imala natpis a mesto je slično...Negde sam već postavio sliku medjutim ne mogu pronaći.. scratch
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 20:49

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Sjećam se brate gdje je točno bila a pitanje da nije uništena jer onako hladna voda uvijek je dobro došla pogotovo vama poslije naporne i opsežne obuke Razz

Još je živa,renovirana je.....postavio sam ranije i sliku koju sam našao na netu..

Sjećam se brate da si je postavio na forum!!
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 20:49

[You must be registered and logged in to see this image.]
EVO JOŠ JEDNE IZ  GRNČARA,ONDA JE OVA Exclamation
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 20:52

Djida (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Sjećam se brate gdje je točno bila a pitanje da nije uništena jer onako hladna voda uvijek je dobro došla pogotovo vama poslije naporne i opsežne obuke Razz

Još je živa,renovirana je.....postavio sam ranije i sliku koju sam našao na netu..
Dragi Drugovi evo vaše česme i uspomene na JNA
[You must be registered and logged in to see this image.]
ČESMA IZ  SELA GRNČARE,UŽIVAJTE Very Happy
Kolega ako je iz sela Grnčara svaka čast cheers malo ću pogledati po internetu ako i nije velika pohvala Very Happy Razz jer mi izgleda nešto drukčija ili su prošle godine
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 20:55

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
EVO JOŠ JEDNE IZ  GRNČARA,ONDA JE OVA Exclamation
Biće kolega da je ta malo je i ona dotjerana koliko mi se čini nije bilo korita ali još jednom pohvala cheers na trudu ne moram pretraživati salutiranje
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 20:57

EVO JE ČESMA MOMCI

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 20:58

[You must be registered and logged in to see this link.]
Drugari izvolite uživajte,srdačan pozdrav Very Happy
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 20:59

Prepozajete li ovo mesto...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 21:00

[You must be registered and logged in to see this image.]

Za brata Dinosaurusa i ostale kolege Prizrence Basketball
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 21:03

[You must be registered and logged in to see this image.]

Brate mislim da su nam ovakve fotografije ostale u sjećanju Smile
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime17.09.15 21:03

slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Za brata Dinosaurusa i ostale kolege Prizrence Basketball

E hebi ga brate,to možeš prepoznati ti jer si cepao TABOM drumovima...a ja pamtim grmlje,potoke,stenje ,uzbrdice,nizbrdice... Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 16 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
Na vrh 
Stranica 16/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: