FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)

Go down 
+16
sarentica
Kuhar-Debar.
Prke
duci64
Dener Tihomir
brkanovac
Bojanstan
mureZE
lacoš
Mister Havana
vargas
MikiJovanovic
ercov54
Djida
dinosaurus
slavonski brod
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
AutorPoruka
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime22.06.15 21:34

mureZE (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

nek se nadje, 00 do skidanja

Ostao sam dužan imena

Gornji red s lijeva: Mirsad Zenica tj. JA, Đokić Toplica BGD, Đurić Tomo BGD, Srđa BGD, Struna Boštjan Ljubljana, Novaković Slavko Banja Luka,

Donji red s lijeva: Prikratki Vladimir Varaždin, desetar Slovenac, Roman Slovenija, Zagi Hrvatska, ml. vodnik Hrvatska (jedan od njih je Robert), Šafarić Ivan Hrvatska.
Na vrh Go down
MikiJovanovic
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 196
ČLAN OD: : 2013-12-01
DOB : 49
M(j)esto jug srbije

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: ramiz sadiku   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime22.06.15 22:25

Sta se desava sa naseg drugara Dinosaurusa,pre bi ovi nasi radari pronasli F 117 nego njega ispade da je Dinosaurus nevidljiv.Slavonski prenesi bratu pozdrav od mene POZDRAV ZA PRIZRENCE salutiranje salutiranje
Na vrh Go down
duci64
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 208
ČLAN OD: : 2012-08-15
DOB : 60
M(j)esto NOVI KNEZEVAC

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime23.06.15 20:54

prvi red prvi s leva da nije mozda iz srpske crnje druze mureZE
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime23.06.15 21:56

Druze Duci, gornji red prvi s lijeva sam ja, a donji red prvi s lijeva je Prikratki Vladimir iz Varaždina. Ovaj kolega mi je ostao u sjećanju iz razloga što je njegovo prezime bilo u suprotnosti sa njegovim izgledom, naime on je bio najviši na karauli.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime24.06.15 18:13

Pozdrav svim Prizrencima od braće Dinosaurusa i mene pratimo sva vaša kretanja i objave te smo na zasluženom godišnjem odmoru. Pozdrav drugovima  Very Happy salutiranje
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime24.06.15 19:17

mureZE (citat):
mureZE (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

nek se nadje, 00 do skidanja

Ostao sam dužan imena

Gornji red s lijeva: Mirsad Zenica tj. JA, Đokić Toplica BGD, Đurić Tomo BGD, Srđa BGD, Struna Boštjan Ljubljana, Novaković Slavko Banja Luka,

Donji red s lijeva: Prikratki Vladimir Varaždin, desetar Slovenac, Roman Slovenija, Zagi Hrvatska, ml. vodnik Hrvatska (jedan od njih je Robert), Šafarić Ivan Hrvatska.
Kolega dok ste ti i tvoje kolege pazili na državnu granicu bilo je sve sigurno vidi se po licima tvojih kolega i tebe, sve za pohvalu cheers
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime25.06.15 20:06

U pravu si druze slavonski. U JNA smo dolazili kao dječaci a odlazili kao muškarci, ova današnja omladina to nikako ne može shvatiti
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime25.06.15 20:08

[You must be registered and logged in to see this image.]

za sljedeće izostanke molim  drugove da nabave ovako nešto
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime25.06.15 20:10

Jedna ispravka kod imena "Roman" sa prethodne fotografije. Treba da stoji Rozman a ime je Petar, inače konjušar na karauli i pouzdan graničar i drug.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime25.06.15 20:42

Jedna molba za drugove:

Kada god ste u prilici ostavite bilo kakav komentar , nemojte samo pročitati nove postove i time biti zadovoljni. Udovoljite i onima koji pišu te postove pa neka bar znaju da ima neko ko čita ono što je napisano. 

Ja još uvijek čekam nekoga ko je služio vojsku na karauli "25 Maj" pa da podijelim sve slike koje imam, ovako povremeno postavljam jednu po jednu a sam ne znam koliko je drugova istu vidjelo, da li su nekog prepoznali ili bar da li žive u mjestu iz kojeg su moji klasići. Jedini koji se javio je bio Djida i zbog toga mu veliko hvala.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime25.06.15 21:56

mureZE (citat):
Jedna molba za drugove:

Kada god ste u prilici ostavite bilo kakav komentar , nemojte samo pročitati nove postove i time biti zadovoljni. Udovoljite i onima koji pišu te postove pa neka bar znaju da ima neko ko čita ono što je napisano. 

Ja još uvijek čekam nekoga ko je služio vojsku na karauli "25 Maj" pa da podijelim sve slike koje imam, ovako povremeno postavljam jednu po jednu a sam ne znam koliko je drugova istu vidjelo, da li su nekog prepoznali ili bar da li žive u mjestu iz kojeg su moji klasići. Jedini koji se javio je bio Djida i zbog toga mu veliko hvala.
Mure,pravo si osveženje na ovom našem druženju o Prizrenu,kasarni Ramiz Sadiku...o Jna drugarstvu.
Imaš neprocenjivo bogatstvo,sačuvano dvadeset i više godina,fotografije,dozvole,ali iznad svega imaš volju i želju.
Sve je za pohvalu,samo druže moj ne očajavaj ovo je tek početak,biće još javljanja društva,razočarenja i oduševljenja.
Ovo ti pričam iz ličnog iskustva,imamo dobru ekipu Prizrenaca,a što se tiče mene uvek ćeš imati veliku podršku cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers .
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ova slika je sa neta,a u pojašnjenju piše PATROLNA STAZA  JNA   NA KORITNIKU,možda je poznaješ .
Veliki pozdrav i plus  tvom neumornom radu i doprinosu temi.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime25.06.15 22:02

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mure,za ovu fotografiju piše da je bivša betonska karaula  na Koritniku.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime25.06.15 22:23

[You must be registered and logged in to see this image.]

Poglad sa Koritnika prema Prizrenu!

Mure prijatelju kao sto kaze Djida,na ocajavaj,iako nema tvojih klasica,ovde nadjes jakoo dobrih momaka sa kojima mozes dobro da popricas,a vec vidim polako ides u pravom smeru,prepoznajes bas vrh momke Wink .
I jasam bio sam,ali javilise pravi momci,puno toga za mene odradili,sa savetima i podrskom pomogli,a klasici dodju,samo imaj strpljenja salutiranje
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime26.06.15 20:26

Djida (citat):
mureZE (citat):
Jedna molba za drugove:

Kada god ste u prilici ostavite bilo kakav komentar , nemojte samo pročitati nove postove i time biti zadovoljni. Udovoljite i onima koji pišu te postove pa neka bar znaju da ima neko ko čita ono što je napisano. 

Ja još uvijek čekam nekoga ko je služio vojsku na karauli "25 Maj" pa da podijelim sve slike koje imam, ovako povremeno postavljam jednu po jednu a sam ne znam koliko je drugova istu vidjelo, da li su nekog prepoznali ili bar da li žive u mjestu iz kojeg su moji klasići. Jedini koji se javio je bio Djida i zbog toga mu veliko hvala.
Mure,pravo si osveženje na ovom našem druženju o Prizrenu,kasarni Ramiz Sadiku...o Jna drugarstvu.
Imaš neprocenjivo bogatstvo,sačuvano dvadeset i više godina,fotografije,dozvole,ali iznad svega imaš volju i želju.
Sve je za pohvalu,samo druže moj ne očajavaj ovo je tek početak,biće još javljanja društva,razočarenja i oduševljenja.
Ovo ti pričam iz ličnog iskustva,imamo dobru ekipu Prizrenaca,a što se tiče mene uvek ćeš imati veliku podršku cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers .
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ova slika je sa neta,a u pojašnjenju piše PATROLNA STAZA  JNA   NA KORITNIKU,možda je poznaješ .
Veliki pozdrav i plus  tvom neumornom radu i doprinosu temi.

Ovo je zaista Koritnik, ali meni nepoznat iz ovog ugla jer se radi o patrolnoj stazi koja je vodila od karaule Stojanović i koja je bila sa druge strane planine. 

Sa moje strane patrolna staza je bila usječena u zemlju i kamenita je, a pružala se do pod sami vrh planine odnosno oko 100 metara od mjesta gdje smo izlazili na plato. Do samog vrha je bio još blagi uspon i do njeg si dolazio patrolnom stazom. Inače sama patrolna staza planinom je išla obodom i imala je izgled potkovice gdje se u najudaljenijem dijelu nalazila betonska karaula koju smo mi zvali ljetna karaula Stojanović.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime26.06.15 21:13

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mure,za ovu fotografiju piše da je bivša betonska karaula  na Koritniku.
Ovo je isto mjesto samo fotografisana sa drugog položaja.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime26.06.15 21:20

[You must be registered and logged in to see this image.]

žute strelice bi poikazivale iste pozicije na fotografijama, a crvena tačka (na prvoj fotografiji) bi bilo mjesto odakle je fotografisano za drugu fotografiju. Na prvoj fotografiji gornja- prva strelica pokazuje staru betonsku karaulu. pokušaću da nađem fotografiju na kojoj se ona vidi bolje jer sam je ranije postavio za druga Mikija.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime26.06.15 21:30

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo bi trebala da bude ta betonska karaula na Koritniku. Ona je bila na skroz suprotnom kraju od onog na koji smo mi izlazili na koritnik. Ovdje sam dolazio par puta i točio vodu u nekom bunaru ispod karaule, a inače je bila malo izvan našeg reona.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime26.06.15 21:34

Što se tiče pogleda sa Koritnika, znam da se sa naše pozicije (nasuprot ove betonske karaule) vidjelo jedno selo mislim da se zove Žur, a ostalo je sve bilo u Albaniji.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime26.06.15 21:35

Hej, pa nisam više gušter, sad sam postao džomba.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime26.06.15 21:59

Dobar si Druže Mure,neumoran i raspoložen,zaslužuješ plus.
Ujedno hvala na pojašnjenju i trudu oko ovih fotografija,živeo Exclamation
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime26.06.15 22:14

Dobio si i ti "+" za fotografije Koritnika i betonske karaule ali iz pravca karaule Stojanović i normalno Prizrena.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime27.06.15 22:14

[You must be registered and logged in to see this image.]

ova je fotografija ranije postavljena ali nisam napisaoimena kojih se sjećam

Stoje (s lijeva na desno): Ralić Saša BGD, Hasić Senad NS, Đurić Tomo BGD naslonjen na onog što pokazuje kalendar,Arsić Dragan KG iza , Drug iz Kruševca prekrižene ruke, Ilijev Mitko BGD, Bulut Samir negdje iz CG, drug iz Slovenije mislim iz Ptuja,

Srednji red: Đogić Aleksandar pokazuje kalandar negdje iz istočne Bosne, ovog druga do njega se ne mogu sjetiti mislim da je negdje iz MKD,

Sjede: desetar Aleksa negdje sa rumunske granice, JA, i Hasić Dževad iz Gračanice BiH.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime28.06.15 20:37

Dobar si druže,odlično te služi memorija lol!
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime29.06.15 18:46

[You must be registered and logged in to see this image.]
Djida još jedna fotografija koja pokazuje položaj "betonske" karaule Stojanović. Pored ove karaule su dva ilegalca prešla državnu granicu, a Đurić Tomo i ja smo jednog uspjeli uhvatiti i odvesti na našu karaulu. S lijeve strane karaule pored ona tri drveta su se spustili na livadu, a nas dvojica smo uspjeli da se sa naše strane spustimo niz nekakvo sitno kamenje i uhvatimo jednog. Drugi je niz kotlinu pobjegao u šumu i nestao, ali toje već bio problem za policiju, jer su izašli iz graničnog pojasa. 
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime29.06.15 19:47

E Mure,kakvi su to doživljaji koji si ti i tvoji drugovi preživeli služeći JNA,kakva je to odgovornost,požrtvovanost i hrabrost bila koju ste nosili na nejakim dečačkim plećima i golobradim facama.
Neshvatljivo za današnje generacije momaka ali je.i ga nisu oni krivi prijatelju.
Pozdrav druže  salutiranje  TEBI i svim graničarima iz V.P. 6899   i drugovima iz 4445..... hoću reći  SVIM VOJNICIMA   PRIZRENA Exclamation
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime30.06.15 21:55

Pozdrav za drugove granicare od nas Bitusana ... Cetvrti dio teme - Svaka vam cast! Evo nekoliko lepih slika sa mog dela rejona ... Veliki Krcin - mesto koje je ostalo u nasim srcima zauvek...
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
[You must be registered and logged in to see this image.][/img] 
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime01.07.15 0:10

mureZE (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Djida još jedna fotografija koja pokazuje položaj "betonske" karaule Stojanović. Pored ove karaule su dva ilegalca prešla državnu granicu, a Đurić Tomo i ja smo jednog uspjeli uhvatiti i odvesti na našu karaulu. S lijeve strane karaule pored ona tri drveta su se spustili na livadu, a nas dvojica smo uspjeli da se sa naše strane spustimo niz nekakvo sitno kamenje i uhvatimo jednog. Drugi je niz kotlinu pobjegao u šumu i nestao, ali toje već bio problem za policiju, jer su izašli iz graničnog pojasa. 
Gledajuci ovu sliku,divimse tebi i svim ostalim tvojim granicarima koji opstali na ovakvom terenu scratch
Jasam mislio da kod nas na Bitusi bili uzasni uslovi za sluzbovanje,a posle ove tvoje slike,mogu samo da kazem-kapa dole mure za tebe i sve tvoje granicare salutiranje
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime01.07.15 14:24

Hvala vam drugovi nadam se da će sada da se aktiviraju i stari drugovi sa ove teme.
Na vrh Go down
Bojanstan
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2015-05-24
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime01.07.15 21:00

Evo sada, u Makedoniji, na putu za Grcku (u sred krize -)), setih se gadjanja na Krivolaku u avgustu `89. razvlacenja motailce, muva i komaraca pored Vardara....
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime01.07.15 21:18

ercov54 (citat):
mureZE (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Djida još jedna fotografija koja pokazuje položaj "betonske" karaule Stojanović. Pored ove karaule su dva ilegalca prešla državnu granicu, a Đurić Tomo i ja smo jednog uspjeli uhvatiti i odvesti na našu karaulu. S lijeve strane karaule pored ona tri drveta su se spustili na livadu, a nas dvojica smo uspjeli da se sa naše strane spustimo niz nekakvo sitno kamenje i uhvatimo jednog. Drugi je niz kotlinu pobjegao u šumu i nestao, ali toje već bio problem za policiju, jer su izašli iz graničnog pojasa. 
Gledajuci ovu sliku,divimse tebi i svim ostalim tvojim granicarima koji opstali na ovakvom terenu scratch
Jasam mislio da kod nas na Bitusi bili uzasni uslovi za sluzbovanje,a posle ove tvoje slike,mogu samo da kazem-kapa dole mure za tebe i sve tvoje granicare salutiranje
Ovaj teren je zaista tezak i opasan i svaka cast onima koji su tu sluzili i opstali.
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime01.07.15 21:23

slavonski brod (citat):
mureZE (citat):
mureZE (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

nek se nadje, 00 do skidanja

Ostao sam dužan imena

Gornji red s lijeva: Mirsad Zenica tj. JA, Đokić Toplica BGD, Đurić Tomo BGD, Srđa BGD, Struna Boštjan Ljubljana, Novaković Slavko Banja Luka,

Donji red s lijeva: Prikratki Vladimir Varaždin, desetar Slovenac, Roman Slovenija, Zagi Hrvatska, ml. vodnik Hrvatska (jedan od njih je Robert), Šafarić Ivan Hrvatska.
Kolega dok ste ti i tvoje kolege pazili na državnu granicu bilo je sve sigurno vidi se po licima tvojih kolega i tebe, sve za pohvalu cheers
Sretni i zadovoljni,prelijepa slika.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime01.07.15 21:32

mureZE (citat):
Hvala vam drugovi nadam se da će sada da se aktiviraju i stari drugovi sa ove teme.
MURE,ja sam tu u Prizrenu svakodnevno,podrška tebi koji si proširio našu temu sa prijateljima sa karaule BITUŠE.
POZDRAV SVIMA sa BITUŠE a posebno starom dobrom  ISKRENOM   ERCOVU Exclamation
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime01.07.15 21:41

Bojanstan (citat):
Evo sada, u Makedoniji, na putu za Grcku (u sred krize -)), setih se gadjanja na Krivolaku u avgustu `89. razvlacenja motailce, muva i komaraca pored Vardara....
SREĆAN PUT  BOJANE salutiranje lol! lol! lol!
LEP ODMOR sunny sunny sunny sunny
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime01.07.15 22:44

Znam ja Djida da si ti tu, a drago mi je što i Bitušani čuvaju granicu na našem reonu, ali volio bih da čujem i nekoga sa ovih naših prostora, znam ja da oni čitaju postove, al hajde da nam se malo i pridruže. Ugasiće nam svjetlo u kasarni, vidiš li da još jedino žica od Prizrena prema karauli "25.Maj" radi. granata
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime01.07.15 22:47

Bojane, sretan put i nadamo se da ćeš nam redovnije svraćati u Prizren.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime01.07.15 22:52

Djida (citat):
mureZE (citat):
Hvala vam drugovi nadam se da će sada da se aktiviraju i stari drugovi sa ove teme.
MURE,ja sam tu u Prizrenu svakodnevno,podrška tebi koji si proširio našu temu sa prijateljima sa karaule BITUŠE.
POZDRAV SVIMA sa BITUŠE a posebno starom dobrom  ISKRENOM   ERCOVU Exclamation
Very Happy Wink Prijatelji DJIDA,malo mi pravimo drustvo Muru da nebude sam.Bicemo dobri,necemo kvariti koncepciju NASEM Prizrenu.Razumem ja i ono sto se ne nacrta Rolling Eyes
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime01.07.15 23:57

[You must be registered and logged in to see this image.]

Za sve Prizrence, evo jedna sunčana fotografija, nekih se dijelova grada sjećam i ja.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime02.07.15 0:13

[You must be registered and logged in to see this image.]

A evo šta je ostalo od naše piste. granata
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime02.07.15 20:20

mureZE (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

A evo šta je ostalo od naše piste. granata
Kolega svaka čast lijepa slika i pogled na nekadašnju pistu na kojoj se mladost bivše SFRJ postrojavala svako jutro i večer za dizanje i spuštanje zastave bez obzira na vremenske uvjete Very Happy salutiranje
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime03.07.15 12:45

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pogled na vešeraj i veliku zgradu lol!
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime03.07.15 20:20

mureZE (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

U narednim danima koristim ovu Dozvolu za godišnji izlazak iz kasarne, a molim drugove Djidu i slavonskog da drže upaljeno svjetlo u našoj kasarni jer koliko vidim samo su još oni ostali da brane boje PRIZRENACA.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime03.07.15 22:22

Mure,slobodan si druže ako ništa drugo zaslužio si svojim dosadašnjim radom na forumu.
Gore svetla u našoj kasarni Ramiz Sadiku,možda naj naj jače od svih drugih na forumu.
Ne brinem se ja za podršku,Slavonski je tu kad je najteže,verujem da će se uskoro i jedini general iz garnizona Prizren DINOSAURUS pojaviti.
Živeli PRIZRENCI Exclamation............ PLUS ZA MURETA Exclamation
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime04.07.15 18:28

Mure imaš dozvolu od mene za zasluženi godišnji odmor te punjenju baterija i ponovni povratak te još većim aktivnostima na forumu. Gledajući ostale forume i aktivnosti sudionika foruma na našem forumu svjetla su upaljena 24 sata bez obzira na vremenske prilike i uvjete a nadam se da će i ostati. Imate velike pozdrave od brata Dinosaurusa koji se nada brzom povratku i aktivnostima koje ga slijede nakon odmora, ali on to sve prati jer ipak on je bio izviđač a zna se koja je zadaća i aktivnost izviđača Very Happy.
Najjači smo PRIZRENCI  Razz i veliki pozdrav kolegama salutiranje
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime04.07.15 20:09

E pa drugovi prizrenci BOLJE VAS NAŠAO Very Happy...
Vidim da su stari na broju a nove kolege DOBRO DOŠLI...
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime04.07.15 21:07

dinosaurus (citat):
E pa drugovi prizrenci BOLJE VAS NAŠAO Very Happy...
Vidim da su stari na broju a nove kolege DOBRO DOŠLI...
Dobro ti dosao nazad na mesto kome i pripadas sunny
Necemo ulaziti u razloge ovolikog odsustva,jes da si general,ali sto mnogo mnogo Wink

Jes da ovi tvoji jaki,bas jaki,ali i mi konja za trku imamo Twisted Evil
U svakom slucaju dobro ti nama dosao,a Prizrencima pozdrav i nekste jaki,to i zasluzeno cheers

i jedan lajk od mene kolektivu,a prijatelju ++ Rolling Eyes


ercov54: komentar modifikovan dana: 04.07.15 21:11; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime04.07.15 21:10

dinosaurus (citat):
E pa drugovi prizrenci BOLJE VAS NAŠAO Very Happy...
Vidim da su stari na broju a nove kolege DOBRO DOŠLI...
Što sam vam rekao veliki i lukavi je to izviđač moj brat bounce Very Happy
Brate sada lakše po laptopu i po internet stranicama čuvaj se virusa cheers What a Face
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime04.07.15 21:14

ercov54 (citat):
Dobro ti dosao nazad na mesto kome i pripadas sunny
Necemo ulaziti u razloge ovolikog odsustva,jes da si general,ali sto mnogo mnogo Wink

Jes da ovi tvoji jaki,bas jaki,ali i mi konja za trku imamo Twisted Evil
U svakom slucaju dobro ti nama dosao,a Prizrencima pozdrav i nekste jaki,to i zasluzeno cheers
Hvala prijatelju,bolje Vas našao sunny ....
Drago mi je da vidim da ste svi prisutni,a vidim da tema napreduje i da 
nas je sve više i više...Prizren je čudesan grad
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime04.07.15 21:23

slavonski brod (citat):
dinosaurus (citat):
E pa drugovi prizrenci BOLJE VAS NAŠAO Very Happy...
Vidim da su stari na broju a nove kolege DOBRO DOŠLI...
Što sam vam rekao veliki i lukavi je to izviđač moj brat bounce Very Happy
Brate sada lakše po laptopu i po internet stranicama čuvaj se virusa cheers What a Face

Brate moj,od sada se svečano obavezujem da posećujem samo forum B.P.N.J.N.A, Cool...
nema više izvidjanja po stranicama sumljivog morala jer lako zalutam.. cyclops
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime04.07.15 21:38

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
dinosaurus (citat):
E pa drugovi prizrenci BOLJE VAS NAŠAO Very Happy...
Vidim da su stari na broju a nove kolege DOBRO DOŠLI...
Što sam vam rekao veliki i lukavi je to izviđač moj brat bounce Very Happy
Brate sada lakše po laptopu i po internet stranicama čuvaj se virusa cheers What a Face

Brate moj,od sada se svečano obavezujem da posećujem samo forum B.P.N.J.N.A, Cool...
nema više izvidjanja po stranicama sumljivog morala jer lako zalutam.. cyclops
Brate prisegu osobno potpisujem!! lol!
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime04.07.15 22:01

Djida (citat):
Mure,slobodan si druže ako ništa drugo zaslužio si svojim dosadašnjim radom na forumu.
Gore svetla u našoj kasarni Ramiz Sadiku,možda naj naj jače od svih drugih na forumu.
Ne brinem se ja za podršku,Slavonski je tu kad je najteže,verujem da će se uskoro i jedini general iz garnizona Prizren DINOSAURUS pojaviti.
Živeli PRIZRENCI Exclamation............ PLUS ZA MURETA Exclamation
Iskreno se radujem Dinosauruse povratku u PRIZRENSKO JATO,kao da sam znao da se vraćaš ponovo.
Veliki plus salutiranje
Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 9 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
Na vrh 
Stranica 9/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: