FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)

Go down 
+16
sarentica
Kuhar-Debar.
Prke
duci64
Dener Tihomir
brkanovac
Bojanstan
mureZE
lacoš
Mister Havana
vargas
MikiJovanovic
ercov54
Djida
dinosaurus
slavonski brod
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
AutorPoruka
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 21:15

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Još sam pod utiskom slike drzuže Slavonski,i danas još jedan plus za divnu sliku Naše kasarne.
Kada ste ti i DINOSAURUS ovde ne brinem ja,stari ste vukovi vi Exclamation
Koliko značite niste svesni,pozdravljam vas drugari salutiranje

Hvala Djida na pohvali...ipak ti si komandant ovog garnizona,kao nekada pukovnik Ojdanić...
Zahvaljujem se Dinosauruse,mada isčekujem da nam se onako javno imenom i prezimenom priključi neko od bivših starešina.
Bilo bi lepo,a verujem da neki od njih sve ovo čitaju i sa pažnjom prate naše prepiske.
Slavonski je pomenuo jednog starešinu,znam o kome je reč i molba za tebe da ga uputiš da pogleda ove naše pisanije i fotografije.
Reći ću samo da mislim da je bio u pešadijskom bataljonu  88. i 89. godine.
Živeli drugovi vojnici Prizrena lol!

Burazer Slavonski je stručnjak za ovu tehnologiju,na forumu nema boljeg...mnoge naše drugare je pronašao.

P.S.
Ako iko uspostavi kontakt sa vanzemaljcima,biće to moj brat Slavonski... Very Happy Very Happy
Hvala brate Dinosaurus na komplimentu vidi se što je bratska ljubav niti granice ne mogu da nas razdvoje  cheers.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 21:19

Djida (citat):
Dinosauruse evo za tebe i tvog brata Slavonskog jedan snimak sa karaule Orčuša.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Djida brate,prijatelju....šta da ti kažem,ne mogu da verujem cheers cheers cheers
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 21:23

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Dinosauruse evo za tebe i tvog brata Slavonskog jedan snimak sa karaule Orčuša.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Djida brate,prijatelju....šta da ti kažem,ne mogu da verujem cheers cheers cheers
Gledaj i sećaj se prijatelju Exclamation
Prebiraj po mladalačkim i vojničkim uspomenama.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 21:26

ODUŠEVLJEN SAM,PROSTO NE VERUJEM DA JE VIDIM....dugujem bar veliki +
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 21:26

ODUŠEVLJEN SAM,PROSTO NE VERUJEM DA JE VIDIM....dugujem bar veliki +Djida
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 21:26

Djida (citat):
Dinosauruse evo za tebe i tvog brata Slavonskog jedan snimak sa karaule Orčuša.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Hvala Djida za snimak koji me vratio u davnu 1987. godinu kad smo zadnji puta bili na karauli Orčuša / 10/11 mjesec / a bratu Dinosaurusu ostao je u sjećanju povratak prema kasarni koji su predvodili naše nezaboravne starješine. Pisali smo o povratku u prethodnim temama a sunce im je svanulo kad su vidjeli Pinzgauer, Dajca i BRDM 2.
Pozdrav za kolegu DJIDU salutiranje vojničina
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 21:28

slavonski brod (citat):
Hvala brate Dinosaurus na komplimentu vidi se što je bratska ljubav niti granice ne mogu da nas razdvoje  cheers.
Jednom braća-Uvek braća.... Very Happy ....kakve granice...
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 21:32

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kolega Djida da malo podsjetimo sa slikom koju sam već objavio na temu karaule Orčuša Very Happy
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 21:36

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Hvala brate Dinosaurus na komplimentu vidi se što je bratska ljubav niti granice ne mogu da nas razdvoje  cheers.
Jednom braća-Uvek braća.... Very Happy ....kakve granice...
OVO ZASLUŽUJE VELIKI VELIKI PLUS''''''   JEDNOM BRAĆA UVEK BRAĆA.
U to ime evo prijatelji još jednog dužeg snimka sa vaše karaule.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 21:47

Djida (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Hvala brate Dinosaurus na komplimentu vidi se što je bratska ljubav niti granice ne mogu da nas razdvoje  cheers.
Jednom braća-Uvek braća.... Very Happy ....kakve granice...
OVO ZASLUŽUJE VELIKI VELIKI PLUS''''''   JEDNOM BRAĆA UVEK BRAĆA.
U to ime evo prijatelji još jednog dužeg snimka sa vaše karaule.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Djida veliki +  te slijedi pukovnički pozdrav od mene salutiranje   nadam se da će biti prilike i za osobno upoznavanje Very Happy Razz
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 21:53

Djida brate moj Prizrenski,šta da kažem,pregledao sam ceo film,neverovatno kakav osećaj.
posle tolikih godina videti ovo mesto je praznik za oči,tu sam proslavio 19. rodjendan..toliko
lepih trenutaka druženja sa ovim momcima...
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 21:54

slavonski brod (citat):


Djida veliki +  te slijedi pukovnički pozdrav od mene salutiranje   nadam se da će biti prilike i za osobno upoznavanje Very Happy Razz
Nadam se i ja druže, pa makar  to upoznavanje bilo i neposredno pre odlaska i obilaska kasarne Ramiz Sadiku i Prizrena Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 22:08

dinosaurus (citat):
Djida brate moj Prizrenski,šta da kažem,pregledao sam ceo film,neverovatno kakav osećaj.
posle tolikih godina videti ovo mesto je praznik za oči,tu sam proslavio 19. rodjendan..toliko
lepih trenutaka druženja sa ovim momcima...

Brate bili smo kao jedan volio sam s vama izviđačima ići na obuku kad god sam imao slobodnog vremena, jer trebalo je za naša dva voda koji su uvijek išli zajedno na teren osigurati sve potrebne stvari, hranu idr. te da nemamo taj osjećaj da se nalazimo izvan kruga kasarne.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 22:21

slavonski brod (citat):

Brate bili smo kao jedan volio sam s vama izviđačima ići na obuku kad god sam imao slobodnog vremena, jer trebalo je za naša dva voda koji su uvijek išli zajedno na teren osigurati sve potrebne stvari, hranu idr. te da nemamo taj osjećaj da se nalazimo izvan kruga kasarne.

Jesmo bili kao jedan,zanimljivo je da cela ova tema spaja sjajne momke,uvek spremne
da pomognu jedni drugima,bez ikakvih zlih komenara,pravo i iskreno druženje baš 
onakvo kakvo je i bilo u JNA...I KOD NAS IZVIDJAČA...izgleda da Prizren ima pravu hemiju
koja je ostavila traga na sve nas
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 22:28

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 22:32

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Brate bili smo kao jedan volio sam s vama izviđačima ići na obuku kad god sam imao slobodnog vremena, jer trebalo je za naša dva voda koji su uvijek išli zajedno na teren osigurati sve potrebne stvari, hranu idr. te da nemamo taj osjećaj da se nalazimo izvan kruga kasarne.

Jesmo bili kao jedan,zanimljivo je da cela ova tema spaja sjajne momke,uvek spremne
da pomognu jedni drugima,bez ikakvih zlih komenara,pravo i iskreno druženje baš 
onakvo kakvo je i bilo u JNA...I KOD NAS IZVIDJAČA...izgleda da Prizren ima pravu hemiju
koja je ostavila traga na sve nas
Kojiste vi sastav momaka,svaka cast sunny
Uvek ima sta da se procita,da se divi i raduje kad vas trojica ovde,braca i Djida.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 22:41

ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Brate bili smo kao jedan volio sam s vama izviđačima ići na obuku kad god sam imao slobodnog vremena, jer trebalo je za naša dva voda koji su uvijek išli zajedno na teren osigurati sve potrebne stvari, hranu idr. te da nemamo taj osjećaj da se nalazimo izvan kruga kasarne.

Jesmo bili kao jedan,zanimljivo je da cela ova tema spaja sjajne momke,uvek spremne
da pomognu jedni drugima,bez ikakvih zlih komenara,pravo i iskreno druženje baš 
onakvo kakvo je i bilo u JNA...I KOD NAS IZVIDJAČA...izgleda da Prizren ima pravu hemiju
koja je ostavila traga na sve nas
Kojiste vi sastav momaka,svaka cast sunny
Uvek ima sta da se procita,da se divi i raduje kad vas trojica ovde,braca i Djida.

Gde si prijatelju  cheers....ulepšaš nam temu tvojim prisustvom,nemoj da nas zaboravljaš,ti si naš Prizrenac sa Bituše Very Happy
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 22:54

dinosaurus (citat):
ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Brate bili smo kao jedan volio sam s vama izviđačima ići na obuku kad god sam imao slobodnog vremena, jer trebalo je za naša dva voda koji su uvijek išli zajedno na teren osigurati sve potrebne stvari, hranu idr. te da nemamo taj osjećaj da se nalazimo izvan kruga kasarne.

Jesmo bili kao jedan,zanimljivo je da cela ova tema spaja sjajne momke,uvek spremne
da pomognu jedni drugima,bez ikakvih zlih komenara,pravo i iskreno druženje baš 
onakvo kakvo je i bilo u JNA...I KOD NAS IZVIDJAČA...izgleda da Prizren ima pravu hemiju
koja je ostavila traga na sve nas
Kojiste vi sastav momaka,svaka cast sunny
Uvek ima sta da se procita,da se divi i raduje kad vas trojica ovde,braca i Djida.

Gde si prijatelju  cheers....ulepšaš nam temu tvojim prisustvom,nemoj da nas zaboravljaš,ti si naš Prizrenac sa Bituše Very Happy
da nebih kvario temu svojim komentarima van teme,samo da kazem sto nekad govorio nas bivsi -volim i ja vas-,a za to pruzanja gostoprimstva kod VAS u Prizrenu jako pocastvovan cheers + zarad toga,mada znam da to gostomprimstvo nije zarad bilo cega,vec samo zarad cistog iskrenog razumevanja i prijateljstva salutiranje
  A nesto nema mura iz Zenice scratch


ercov54: komentar modifikovan dana: 10.07.15 22:56; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 22:55

ercov54 (citat):
Kojiste vi sastav momaka,svaka cast sunny
Uvek ima sta da se procita,da se divi i raduje kad vas trojica ovde,braca i Djida.
Zadovoljstvo je Ercove videti te sa nama na druženju,ti si naš prijatelj još odavno Exclamation
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 22:59

ercov54 (citat):
da nebih kvario temu svojim komentarima van teme,samo da kazem sto nekad govorio nas bivsi -volim i ja vas-,a za to pruzanja gostoprimstva kod VAS u Prizrenu jako pocastvovan cheers + zarad toga,mada znam da to gostomprimstvo nije zarad bilo cega,vec samo zarad cistog iskrenog razumevanja i prijateljstva salutiranje
  A nesto nema mura iz Zenice scratch

MURE je postavio dozvolu za izlazak u grad tako da je opravdano,očekujemo povratak Very Happy
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 23:01

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ne mogu provaliti koji je ovo deo zgrade scratch
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 23:03

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ne mogu provaliti koji je ovo deo zgrade scratch
Kad se ide od kuhinje prema pisti,samo ćoše velike zgrade
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 23:04

Da DA....sada vidim kamione na pisti...prvo sam pomislio da je gornji kraj zgrade ali mi se nije uklapalo
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime10.07.15 23:09

Gde popali ovaj moj brat ranije?...vozika pinc po Slavonskom brodu
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime11.07.15 12:06

dinosaurus (citat):
Gde popali ovaj moj brat ranije?...vozika pinc po Slavonskom brodu

Evo me brate bilo je vožnje i Pinc-a, BOV2, BOV3 a i BRDM-2 znaš sve kao i ja o tebi. 

Pozdrav generalu od brata pukovnika salutiranje
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime11.07.15 12:08

Djida (citat):
dinosaurus (citat):
Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ne mogu provaliti koji je ovo deo zgrade scratch
Kad se ide od kuhinje prema pisti,samo ćoše velike zgrade
Brate tvoje izviđačko oko te polako izdaje svaka čast kolegi Djidi na memoriji i zapažanju Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime11.07.15 12:10

Djida (citat):
ercov54 (citat):
Kojiste vi sastav momaka,svaka cast sunny
Uvek ima sta da se procita,da se divi i raduje kad vas trojica ovde,braca i Djida.
Zadovoljstvo je Ercove videti te sa nama na druženju,ti si naš prijatelj još odavno Exclamation

Kolega Ercov i meni je drago kad pročitam tvoje komentare te vidim da si vjerni forumaš najboljih momaka bivše JNA cheers
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime11.07.15 18:35

slavonski brod (citat):
Brate tvoje izviđačko oko te polako izdaje svaka čast kolegi Djidi na memoriji i zapažanju Very Happy
Hvala Prizrenci na komplimentima,i u to ime evo još jedne slike sunny
[You must be registered and logged in to see this image.]
Imao je jedan puteljak ispod kupaonice i frizeraja koji je vodio pravo na pistu,idući od vojničkog kluba.
Na slici se vidi i kupaonica'frizeraj,vešeraj.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime11.07.15 19:17

Djida (citat):
slavonski brod (citat):
Brate tvoje izviđačko oko te polako izdaje svaka čast kolegi Djidi na memoriji i zapažanju Very Happy
Hvala Prizrenci na komplimentima,i u to ime evo još jedne slike sunny
[You must be registered and logged in to see this image.]
Imao je jedan puteljak ispod kupaonice i frizeraja koji je vodio pravo na pistu,idući od vojničkog kluba.
Na slici se vidi i kupaonica'frizeraj,vešeraj.
Točno prijatelju ta staza ili puteljak je vodio i prema hangarima gdje su bili BRDM-ovi, imaš dobra zapažanja ti si trebao biti s nama u izviđačima gdje bi onda bili Very Happy
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 11:12

slavonski brod (citat):
Djida (citat):
slavonski brod (citat):
Brate tvoje izviđačko oko te polako izdaje svaka čast kolegi Djidi na memoriji i zapažanju Very Happy
Hvala Prizrenci na komplimentima,i u to ime evo još jedne slike sunny
[You must be registered and logged in to see this image.]
Imao je jedan puteljak ispod kupaonice i frizeraja koji je vodio pravo na pistu,idući od vojničkog kluba.
Na slici se vidi i kupaonica'frizeraj,vešeraj.
Točno prijatelju ta staza ili puteljak je vodio i prema hangarima gdje su bili BRDM-ovi, imaš dobra zapažanja ti si trebao biti s nama u izviđačima gdje bi onda bili Very Happy
Dal izviđačko ili vozačko sve jedno,i jedni i drugi bi trebalo da dobro zapažaju,a mi to radimo čini mi se uspešno i posle toliko godina salutiranje.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 13:22

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako neki kažu "Šadrvan" al iz ove perspektive. Pozdrav za sve Prizrence.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 13:27

Kolega Mure sretan povratak poslije odmora  Very Happy
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 13:31

Djida imaš "+" za snimak sa Orćuše na kojem se vidi i reon moje karaule. Nakako mi čitav taj teren izgleda nekako žalosno, ja ga se sjećam sa puno više zelenila, dok je selo Krstac, fotografije koje je postavio drug dinosaurus, je nekada izgledale puno tmurnije za razliku od ovih sada kuća.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 13:34

Hvala druže slavonski, drago mi je što sam zatekao kasarnu aktivnu.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 13:39

mureZE (citat):
Hvala druže slavonski, drago mi je što sam zatekao kasarnu aktivnu.
DZomba Mure,imas ti obavezu i na jos jednu adresu da se prijavis Rolling Eyes
U svakom slucaju dobro dosao pa bilo gde,a normalno u Prizrenu ti baza cheers
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 13:43

dinosaurus (citat):
Jedna slika za kolegu MUREZE,verovatno pće prepoznati...Gornji Krstac...

[You must be registered and logged in to see this image.]

E druze dinosaurus, kada sam ja ovda prolazio bio je makadam, uski puteljci, jedino reljef odgovara onom kojeg se ja sjećam. Ovo bi trebao da bude gornji dio G.Krstaca, gotovo na izlazu iz sela. U tom dijelu s desne strane je bila neka kuća u kojoj je bila kao "kafana" gdje smo znali kupovati pive i nositi na karaulu. Ustvari bila su dva takva objekta a vlasnici su bili Tasim i Halim, inače ljuta konkurencija.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 13:44

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pogled s karaule Gorožup Cool
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 13:47

dinosaurus (citat):
MUREZE evo je još jedna...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Eh ovoga se bolje sjećam. Ovo je već izlazak iz sela i put prema karauli je vodio nekako sa linijom gornjeg šumarka, mada smo mi išli prečicom preko livada.

U svakom slučaju dugujem ti jedan "+" za ove fotografije.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 14:10

Druže Mure,radujem se tvom povratku u kasarnu,živ bio Very Happy
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 14:39

Djida, gdje bolan nadje onaj snimak sa Orćuše, ostao sam bez teksta, nadam se da ćeš me u narednom periodu razveseliti i nekim snimkom sa moje karaule.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 15:11

mureZE (citat):
Djida, gdje bolan nadje onaj snimak sa Orćuše, ostao sam bez teksta, nadam se da ćeš me u narednom periodu razveseliti i nekim snimkom sa moje karaule.
Nešto sam na internetu lutao i slučajno našao snimak,drago mi je da sam izazvao pozitivne reakcije mojih prijatelja sa foruma.
Stvarno smo dobri mi Prizrenci,ma najbolji smo vojnici Jna.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 21:32

slavonski brod (citat):
Brate tvoje izviđačko oko te polako izdaje svaka čast kolegi Djidi na memoriji i zapažanju Very Happy

Ma zaslepio me odsjaj iz retrovizora Cool...slikano je iz kola...
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 21:43

mureZE (citat):

E druze dinosaurus, kada sam ja ovda prolazio bio je makadam, uski puteljci, jedino reljef odgovara onom kojeg se ja sjećam. Ovo bi trebao da bude gornji dio G.Krstaca, gotovo na izlazu iz sela. U tom dijelu s desne strane je bila neka kuća u kojoj je bila kao "kafana" gdje smo znali kupovati pive i nositi na karaulu. Ustvari bila su dva takva objekta a vlasnici su bili Tasim i Halim, inače ljuta konkurencija.

Mure,odavno je to bilo druže.puno je godina prošlo,izgradilo se...Ja takodje pamtim
Orčušu sa mnogo manje kuća,limenim krovovima,prašnjavim putem koji je vodio od
Dragaša preko Vraništa do Orčuše..Sada je asvaltirano,a put vodi pored karaule u albaniju..
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 21:47

Kakvi su ovo novi momenti na našoj temi...minus kod Mureta????.....Greškom??
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 21:58

[You must be registered and logged in to see this link.]

Slikano na toj karauli--[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 22:08

Orčuša pod snegom...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 22:20

Kažeš brate da mi popušta izvidjačko oko???...
Ovim putem smo ušli u selo Vranište,jedne kišne noći pri 
prebacivanju izvidjačke grupe na zadatu kotu negde iznad Dragaša..

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime12.07.15 22:25

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime13.07.15 19:10

dinosaurus (citat):
Kažeš brate da mi popušta izvidjačko oko???...
Ovim putem smo ušli u selo Vranište,jedne kišne noći pri 
prebacivanju izvidjačke grupe na zadatu kotu negde iznad Dragaša..

[You must be registered and logged in to see this image.]
Brate moram te malo trznuti znaš takvi smo mi pukovnici već si naveo u svojim citatima što je rekao pukovnik Ojdanić za odlazak u grad Very Happy Znam brate mili ti i tvoje oko kud je prošlo i snimilo situaciju ja sam sigurno prolazio BRDM-om Cool
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime13.07.15 19:13

dinosaurus (citat):
[You must be registered and logged in to see this link.]

Slikano na toj karauli--[You must be registered and logged in to see this image.]
E brate eno i mog nezaboravnog Pinca kuda je taj sve prošao i čega je sve provezao  bounce
Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 11 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
Na vrh 
Stranica 11/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: