FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)

Go down 
+33
Slobodan.
missar
sone
Berbo
burt
vladimir
stari FAZAN
Dule 021
ercov54
SveJug
milutins
bujo
MikiJovanovic
sarics
sarentica
sasa staza
brkanovac
lacoš
Max Blitz
East&West
Stazio
Ican
dinosaurus
kiriku44
alexandar
prolece
sasa x
andrija
vargas
ZAGORAC
dpuric
DejanDjergovic
Djida
37 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
AutorPoruka
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 19:29

[You must be registered and logged in to see this image.]

Svaka čast drugovi za sećanja..
Za Slobodana +

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 20:07

Max Blitz (citat):
Nisam bio tad na Kosovu, a čini mi se kao priča s druge planete.

Možda to sve bilo tako, pod normalno.

Nije bilo normalno,niti je JNA dozvoljavala bilo kakve ispade vojnika na Kosovu i Metohiji
Uvek su bila prisutna upozorenja radi naše bezbednosti i upozorenja vezana za naše ponašanje van kasarne..
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 20:09

Dinosauruse,svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujemo.
Slika je fantazija,vidi se i naša kasarna.
Jedan VELIKI PLUS Generale.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 20:13

Djida (citat):
Dinosauruse,svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujemo.
Slika je fantazija,vidi se i naša kasarna.
Jedan VELIKI PLUS Generale.

Još malo biće nas za jednu dobru četu Very Happy DJida
Slika je sveža,juče slikana Laughing ..sa FB Grnčare
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 20:41

Predivno vrijeme u Prizrenu, mi MAJCI brojimo SITNOOOOOOOO!
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 20:53

dinosaurus (citat):
Max Blitz (citat):
Nisam bio tad na Kosovu, a čini mi se kao priča s druge planete.

Možda to sve bilo tako, pod normalno.

Nije bilo normalno,niti je JNA dozvoljavala bilo kakve ispade vojnika na Kosovu i Metohiji
Uvek su bila prisutna upozorenja radi naše bezbednosti i upozorenja vezana za naše ponašanje van kasarne..

Ne razumem da je nešto na Kosovu i Metohiji dozvoljavano što u drugim krajevima Jugoslavije nije,,,.....
Uvek u svakoj generaciji je bilo ispada,nedoličnog i neprimerenog ponašanja vojnika što je štetilo ugledu tadašnje Jna.Možda je na Kosovu zbog situacije krajem 80. bilo najteže pojedincima da shvate da im je ograničeno kretanje u svega nekoliko lokala,a pojedini su bili ko s lanca pušteni.Nervoza u kombinaciji sa alkoholom čuda pravi.I ja sam jednom bio prisutan žestokom pijanstvu mojih klasića na granici incidenta.
Zbog vanrednog stanja dugo je bio zabranjen izlazak u grad što ljudi koji su služili u drugim delovima zemlje i dan danas ne shvataju.
Teško se shvata spavanje pod šatorom,tereni po nekoliko meseci van kasarne,kupanje jednom mesečno,jelo se iz porcija a iste se kasnije peru hladnom vodom,što je priznaćete nemoguće a one počinju posle dva dana da mirišu na pomije,gutanje suzavca......
Mi koji smo služili narodu na Kosovu i Metohiji u to vreme veoma dobro osetismo takav način života.
E Druže Max Blitz zamisli kada se posle toga dobije izlazak u grad----civilizaciju.
Pozdrav.


Djida: komentar modifikovan dana: 04.05.14 20:57; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
MikiJovanovic
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 196
ČLAN OD: : 2013-12-01
DOB : 49
M(j)esto jug srbije

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: ramiz sadiku    Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 20:54

Dinosaurus za brdskoplaninsku ili izvidjacku cetu stim sto nebi mogli ni 10% da izdrzimo ono drkanje a ni kondiciju staje mladost i ludost. bounce
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 20:54

vargas (citat):
Predivno vrijeme u Prizrenu, mi MAJCI brojimo SITNOOOOOOOO!

PRIJATNOOO   MAJ
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 21:06

MikiJovanovic (citat):
Dinosaurus za brdskoplaninsku ili izvidjacku cetu stim sto nebi mogli ni 10% da izdrzimo ono drkanje a ni kondiciju staje mladost i ludost. bounce

Miki mi smo više za vojnički klub i kantinu... Rolling Eyes
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 22:17

Djida (citat):
Zbog vanrednog stanja dugo je bio zabranjen izlazak u grad što ljudi koji su služili u drugim delovima zemlje i dan danas ne shvataju.
Teško se shvata spavanje pod šatorom, tereni po nekoliko meseci van kasarne, kupanje jednom mesečno, jelo se iz porcija a iste se kasnije peru hladnom vodom, što je priznaćete nemoguće a one počinju posle dva dana da mirišu na pomije, gutanje suzavca......
Mi koji smo služili narodu na Kosovu i Metohiji u to vreme veoma dobro osetismo takav način života.
E Druže Max Blitz zamisli kada se posle toga dobije izlazak u grad----civilizaciju.

Kad sam ja bio, 86/87, i to relativno nedaleko, u Boki, Kumbor, niti sam vidio, a ni čuo za slične stvari o kojima sada pričate.
Čuo sam (čitao) tek (dosta) kasnije o tome.
Nismo mislili da je baš sve divno i krasno, ali neke priče su me ipak iznenadile.
Ranije sam imao dojam da je smirivanje stanja na Kosovu odrađivala plaćena milicija, a ne ročna vojska.
Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 22:28

MikiJovanovic (citat):
Slobo,dali ste vi dezurali na starom KPS .mi smo dezurali na novom to je bilo prema OTS dezuramo cele noci sutra smo slobodni ceo dan nemamo nikakve aktivnosti mada jedan vodnik Topalovic nas je uve tero da preredjujemo kanistere sa gorivom taj magacin je bio od prijavnice gore desno.

Ja konkretno nisam nikad dezurao a za ostale  nase vozace se ne secam..
Moje zaduzenje  je bilo samo da vozim a vozio sam bukvalno svaki dan tako da sam bio
pravi kamiondzija od jutra do sutra.
Uvek je trebalo nesto prevesti i dopremiti u kasarnu.
Bukvalno sa puta ides na spavanje , ako imas i malo vremena sredjujes kamion ili ako za to nemas vremena uzimas drugo vozilo koje te ceka spremljeno.
Dobijes odrediste gde se vozi i cepaj na put.
Putovalo se bas dosta i na sve strane .
Najcesce moje  relacije su bile Titova Mitrovica, Pristina ,Skoplje, aerodrom Petrovec, Nis ,Svetozarevo, Kosovo Polje, aerodrom Slatina i Prizrenske karaule.

Na vrh Go down
rile69
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2014-05-04
DOB : 54
M(j)esto Sarajevo

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 23:13

razdužio se u decembru 88 bio vozač u OTS pozadina ,prvi predpostavljeni stariji vodnik Selimani Mehmed ,albanac dobar čovjek ,mislim da me je ovaj predhodnik nasledio u vožnji 
Pozdrav za sve junake iz Prizrena
Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 23:19

Boga ti poljubim evo mog prethodnika Rila  Very Happy  koliko me secanje sluzi tvoj kompanjon je bio i Lauda 
Tam 110 t 10  sa registarskom oznakom C4426 je furija koju sam bas od tebe zaduzio.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 23:21

Svaka čast Rile,dobro došao cheers
Na vrh Go down
rile69
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2014-05-04
DOB : 54
M(j)esto Sarajevo

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 23:45

pozdrav druze i divim se tvojim sjećanjima ,tako je upravo si od mene zaduzio sve one makine i drago mi je da smo se našli posle dugih godina Veliki pozdrav
Na vrh Go down
rile69
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2014-05-04
DOB : 54
M(j)esto Sarajevo

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 23:56

Slobodan. (citat):
Boga ti poljubim evo mog prethodnika Rila  Very Happy  koliko me secanje sluzi tvoj kompanjon je bio i Lauda 
Tam 110 t 10  sa registarskom oznakom C4426 je furija koju sam bas od tebe zaduzio.

Pozdrav za starog druga
Na vrh Go down
rile69
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2014-05-04
DOB : 54
M(j)esto Sarajevo

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime04.05.14 23:57

dinosaurus (citat):
Svaka čast Rile,dobro došao cheers

hvala drug ,bolje Vas našao
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime05.05.14 0:49

Da nije neko od vas Prizrenaca bacao čepove od Pećkog piva po parku preko puta kantine?? Laughing
Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime05.05.14 1:33

Nisam  bio konzument alkohola ni tada a ni sada a okolinu nisam zagadjivao sa cepovima.
Bilo je poprilicno konzumenata alkohola koji su krizirali i dovijali se na svakojake nacine da isti obezbede.
Piva koliko se ja  secam nije bilo u redovnoj i legalnoj  ponudi  zbog vanrednog stanja ali je zato bilo svakojake vatrene vode ispod ruke.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime05.05.14 1:35

rile69 (citat):
Slobodan. (citat):
Boga ti poljubim evo mog prethodnika Rila  Very Happy  koliko me secanje sluzi tvoj kompanjon je bio i Lauda 
Tam 110 t 10  sa registarskom oznakom C4426 je furija koju sam bas od tebe zaduzio.

Pozdrav za starog druga

Rile secam se tvoje tadasnje uzrecice @Ljeb te jebo@ Laughing

Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime05.05.14 20:18

rile69 (citat):
razdužio se u decembru 88 bio vozač u OTS pozadina ,prvi predpostavljeni stariji vodnik Selimani Mehmed ,albanac dobar čovjek ,mislim da me je ovaj predhodnik nasledio u vožnji 
Pozdrav za sve junake iz Prizrena

IH ALA NAPREDUJEMO,Kako se okupljamo to nije normalno.
Dobrodošao Druže Rile.
Živeli Junaci PRIZRENA.

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime05.05.14 21:25

Slobodan. (citat):
Piva koliko se ja  secam nije bilo u redovnoj i legalnoj  ponudi  zbog vanrednog stanja ali je zato bilo svakojake vatrene vode ispod ruke.

Nije vam bilo lako,trebalo je to izdržati...mislim na zabranu piva
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime05.05.14 21:41

Djida (citat):
IH ALA NAPREDUJEMO,Kako se okupljamo to nije normalno.
Dobrodošao Druže Rile.
Živeli Junaci PRIZRENA.

Nedostaje CIPIRIPI Laughing
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime05.05.14 22:02

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
IH ALA NAPREDUJEMO,Kako se okupljamo to nije normalno.
Dobrodošao Druže Rile.
Živeli Junaci PRIZRENA.

Nedostaje CIPIRIPI Laughing

Budite dobri,dajte meni recept na koji nacin nalazite i grupisete momke. Rolling Eyes ja se trudio na razne nacine da nekog navatam,ali sve uzalud.Nekako pomocu raznih trikova dovukoh desetara,ali slaba vajda,nisam uspeo da ga privolim da ostane.Neznam da mozda nije ocekivao da se ovde nesto gratis deli,ali u svakom slucaju samo da kazem,sjajniste pocevsi od DInosaurusa,Djide,Slobodana Rileta i svih ostalih salutiranje

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime05.05.14 22:28

ercov54 (citat):
Budite dobri,dajte meni recept na koji nacin nalazite i grupisete momke. Rolling Eyes ja se trudio na razne nacine da nekog navatam,ali sve uzalud.Nekako pomocu raznih trikova dovukoh desetara,ali slaba vajda,nisam uspeo da ga privolim da ostane.Neznam da mozda nije ocekivao da se ovde nesto gratis deli,ali u svakom slucaju samo da kazem,sjajniste pocevsi od DInosaurusa,Djide,Slobodana Rileta i svih ostalih salutiranje

Samo treba biti strpljiv prijatelju,pre ili kasnije proradi sećanje na dane provedene u JNA..
A te priče niko u kući neće da sluša odavno,ako su ikad i slušali  cyclops

Na vrh Go down
rile69
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2014-05-04
DOB : 54
M(j)esto Sarajevo

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime05.05.14 22:57

sjećam se ,čekali bi da starješine odu kući ,a onda na KPS preko puta OTS-a ,razvalili smo tel ormarić  i došli do telefonskih žica koje idu gore prema komandi ,izvučemo dvije parice tamo u travu  i onaj vojni telefon sa brojčanikom prikopčamo i zovi cijeli svijet ,kad zavrsimo opet žice zatrpamo u travu malo nas je znalo za tu varijantu ,znam da smo i slijedećoj generaciji ostavili tajnu ,ma ljudi veliko je tada bilo da imaš fix tel i da mozes zvati koga želiš
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime05.05.14 23:13

U staroj zgradi,na zadnjem spratu je bila centrala.Često sam predveče odatle zvao kući,da ne bi gubio vreme pri izlascima u grad.U Prizrenskoj pošti često je bila gužva,a vreme za izlazak kratko.Draže mi je bilo da što više vremena provedem u Šadrvanu uz pivo i kafu,nego da čekam u redu u pošti.
Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime06.05.14 0:57

dinosaurus (citat):
U staroj zgradi,na zadnjem spratu je bila centrala.Često sam predveče odatle zvao kući,da ne bi gubio vreme pri izlascima u grad.U Prizrenskoj pošti često je bila gužva,a vreme za izlazak kratko.Draže mi je bilo da što više vremena provedem u Šadrvanu uz pivo i kafu,nego da čekam u redu u pošti.

[You must be registered and logged in to see this image.]

A nisi išao kod Hadži Irfana , na bozu i baklavu?   Shocked  Šta si ti onda video od Prizrena, osim Šadrvana ?  Laughing  Irfanova boza je bila
najbolja na svetu..... kad ti kažem .

 cheers

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime06.05.14 1:20

missar (citat):
A nisi išao kod Hadži Irfana , na bozu i baklavu?   Shocked  Šta si ti onda video od Prizrena, osim Šadrvana ?  Laughing  Irfanova boza je bila
najbolja na svetu..... kad ti kažem .

 cheers

Ko o čemu ja o Šadrvanu,zato o pola tema vezanih za naoružanje i ostalu vojnu tematiku pojma nemam..tuc..muc. Embarassed  Very Happy 
Sada pod stare dane učim na forumu o tome study 

Šta sam video missar...pa Šadrvan,Maraš,Turist... Very Happy ....jednom i bioskop,a da ti nisi postavio sliku ne bi se ni setio gde je Cool

Svraćao sam par puta u poslastičarnicu ali ne bi znao da ti kažem ime...naravno na baklave,da se zasitimo za male pare,ali bez boze...

Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime06.05.14 1:33

rile69 (citat):
sjećam se ,čekali bi da starješine odu kući ,a onda na KPS preko puta OTS-a ,razvalili smo tel ormarić  i došli do telefonskih žica koje idu gore prema komandi ,izvučemo dvije parice tamo u travu  i onaj vojni telefon sa brojčanikom prikopčamo i zovi cijeli svijet ,kad zavrsimo opet žice zatrpamo u travu malo nas je znalo za tu varijantu ,znam da smo i slijedećoj generaciji ostavili tajnu ,ma ljudi veliko je tada bilo da imaš fix tel i da mozes zvati koga želiš

Usled neumerenog koriscenja  Laughing a i zaslugom jednog cinkarosa telefonska ujdurma je razotkrivena.
Ormar je ubrzo blindiran  Razz  i za njegovo otvaranje bila je potrebna neka brusilica ili tome slicno.
Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime06.05.14 1:40

dinosaurus (citat):
Slobodan. (citat):
Piva koliko se ja  secam nije bilo u redovnoj i legalnoj  ponudi  zbog vanrednog stanja ali je zato bilo svakojake vatrene vode ispod ruke.

Nije vam bilo lako,trebalo je to izdržati...mislim na zabranu piva

Mnogima je ta zabrana pala teze od  svih ostalih zabrana i ogranicenja.
Rezervisti su  doneli poprilicne kolicine rakije koja je naravno iz pocetka bila na izvolte svima ali kako je vreme odmicalo
i kako su se rezerve smanjivale pocela je i kriza.
Oni najzagrizeniji alkosi nisu birali nacin i sredstva da se osljemaju a onda je bilo svakojakoih gluposti.

Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime06.05.14 18:26

Što se tiče alkohola i pored zabrane bilo je puteva kojim se dopremao,to samo znaju oni koji su konzumirali.
Na terenu u Velikoj Hodzi bilo je rakije u izobilju,sećam se Musića vojnika kome je lično komandant divizioma Krstić oduzeo rakiju,postrojio nas a njega izveo izveo ispred stroja i pričao nam pola sata o štetnosti alkohola.Musa se naravno nije postideo već je i dalje terao po svome drunken ,bio je ekstra lik.
Rezervisti su bili glavni za alkohol,čiča Andra u svom tamiću je imao magacin alkoholnih pića sve vrste rakija,vino a bilo je dana kada se našlo i pećko pivo.Taj lik je bio rezervista i nije mnogo mario za oficire rokao je rakičinu po malo non stop a neki put i na očigled njih.
Moram da pomenem rezerviste iz okoline Kruševca jer su s nama bili mesec i po dana a mi smo se nekako saživeli s njima.Sećam se njihovog odlaska kući i našeg rastajanja s njima,to je za posebnu priču.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo jedne sličice.

Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime06.05.14 18:46

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vidite li drugovi kako nas traže. affraid  affraid  lumpovanje POZDRAV salutiranje .

Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime06.05.14 18:51

Citat :
Budite dobri,dajte meni recept na koji nacin nalazite i grupisete momke. Rolling Eyes ja se trudio na razne nacine da nekog navatam,ali sve uzalud.Nekako pomocu raznih trikova dovukoh desetara,ali slaba vajda,nisam uspeo da ga privolim da ostane.Neznam da mozda nije ocekivao da se ovde nesto gratis deli,ali u svakom slucaju samo da kazem,sjajniste pocevsi od DInosaurusa,Djide,Slobodana Rileta i svih ostalih salutiranje

Ercov,hvala druže što pratiš naš rad.

Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime06.05.14 21:49

Mi u graničnom odsjeku smo imali rezerviste iz Pirota. Raspoređeni su bili po karaulama, a u samom graničnom vodu nismo imali nikoga od rezervista. Kod smjene rezervista Piročancima sam bio oružana pratnja zajedno sa jednim dečkom iz Zagreba. Od oficira u pratnji je bio legenda, kapetan Nikolić Sreten, pomočnik Komandanta GO za politički rad. Išli smo autobusima, i u sječanju mi je ostao jedan detalj, a to je da smo odmah iza Prištine krenuli voziti lijevom stranom ceste prestižući tamiće i zastavice, i tek u Podujevu smo izbili na čelo kolone. Koliko je tu bilo kamiončića ne mogu si ni zamisliti. Smjena se inače odvijala noću uz pratnju vozila vojne policije i milicije. Netko je ranije napisao da je JNA imala učešća u smirivanju pobune na Kosovu što baš za 1988. i 1989, ne drži vodu, jer sam bio na dužnosti u komandi GO pa znam da je izričita naredba bila da se vojska ne miješa u konflikt. U to vrijeme JNA je bila bilder za pokazivanje mišića, a fizičku silu su primjenjivali milicajci iz cijele Jugoslavije.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime06.05.14 21:59

U Prizrenu je bila jedinica Savezne Milicije...SSUP
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime06.05.14 22:12

Da, bila je u našem paviljonu, u stvari na katu gdje je ranije bio lad-pvo, kojeg su iselili pod šatore. Nama su zauzeli vojnički klub, tj učionicu i spavaonu pozadinaca.  Po mome sjećanju prva smjena milicije je bila dijelom iz Beograda i dijelom iz Splita. Bili su puni samopouzdanja, tako dugo dok nisu vani dobili ozbiljne batine. Jedan detalj mi je ostao, a to je da su se poslije tih dobivenih batina masovno brijale glave, i to čisto iz praktičnog razloga. Kad ti Albanac razbije glavu, doktor će je brže zašiti ako ti ne mora brijati glavu.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime06.05.14 22:28

SSUP je imao jednu brigadu koja je bila smeštena u Beogradu.Svaka Republika je tih godina slala odredjen broj svojih pripadnika u tu jedinicu,i oni su živeli i radili u Beogradu.Mislim da su dolazili na godinu dana i posle bi se vraćali u matične stanice milicije.Polupane glave u demonstracijama su očekivano zlo..
Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime06.05.14 23:21

vargas (citat):
Da, bila je u našem paviljonu, u stvari na katu gdje je ranije bio lad-pvo, kojeg su iselili pod šatore. Nama su zauzeli vojnički klub, tj učionicu i spavaonu pozadinaca.  Po mome sjećanju prva smjena milicije je bila dijelom iz Beograda i dijelom iz Splita. Bili su puni samopouzdanja, tako dugo dok nisu vani dobili ozbiljne batine. Jedan detalj mi je ostao, a to je da su se poslije tih dobivenih batina masovno brijale glave, i to čisto iz praktičnog razloga. Kad ti Albanac razbije glavu, doktor će je brže zašiti ako ti ne mora brijati glavu.

U Suvoj Reci policija je omlatila demonstrante kao magarce i to vrlo takticki .
Budale su blokirale put sa nekim gumetinama koje su zapalili  i nisu nikog pustali da prodje.
Bio sam u koloni vozila koja je cekala da se put odblokira.
Policija je ubrzo stigla i to u velikom broju.
Naredili su nam da se kolona vozila rascisti i povuce nazad prema Prizrenu.
Prvo su poslali jednu malu  ekipu policajaca prema barikadama   da ih napadnu onda se ta ekipa toboze pocela povlaciti dok su demonstranti  u coporu jurili za njima dok nisu upali u obruc policije koja se sakrila sa obe strane puta.
Obruc se zatvorio  a onda je usledilo batinanje koje nije prestalo sve dok se i poslednji demonstrant nije umlatio i spakovao u policijske kamione.
Secam se da je po asfaltu bilo razbacano citavo cudo od svakojakih toljaga sikira i onih belih kapa od kojih sam par dobro ocuvanih primeraka pokupio i odneo u kasarnu da ih pokazem saborcima.
Posle te blokade  uveliko je  pocela sezona lova na belokape demonstrante . Very Happy 
Vojska je povremeno asistirala policiji u delu logistike tako sto ih je prevozila .



Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime07.05.14 0:07

Iste godine kada sam skinuo zeleni dres,zadužio sam plavi i počeo je jedan jako težak period.
Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime07.05.14 2:11



Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime07.05.14 17:47



Samo za Drugove iz Prizrena cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime07.05.14 20:38

Fino sletanje,vidim da se vežbalo intezivno..Jedno vreme su imali problem da odrede visinu Paštrika i gustinu vazduha,pa je bilo problematičnih sletanja.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime07.05.14 21:02

dinosaurus (citat):
Iste godine kada sam skinuo zeleni dres,zadužio sam plavi i počeo je jedan jako težak period.

Plus za plave dresove  salutiranje .
Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime07.05.14 22:10

Djida (citat):


Samo za Drugove iz Prizrena cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers

Al bi ovo bila lepa meta da ga krknemo i prizemimo ekspresno. sunny

Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime08.05.14 1:34

MikiJovanovic (citat):
Djida,u moje vreme bio kafic BELLAMIE ispod mosta u desnom uglu kao sto je ovaj jedva da je bio 10 kvadrata ali se cepala srpska muzika.POZDRAV ZA V P 4445 i 6899. salutiranje

Pozdrav za vatrenog postovaoca narodne muzike. Very Happy

Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime08.05.14 19:06

[You must be registered and logged in to see this image.]

E Dinosauruse, vidi kako je lepa bila salutiranje.

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime08.05.14 19:31

Imala je svojih čari Djida... Cool
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime08.05.14 20:18

dinosaurus (citat):
Imala je svojih čari Djida... Cool

Znam i ja te čari druže Dinosauruse Cool.
Na vrh Go down
MikiJovanovic
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 196
ČLAN OD: : 2013-12-01
DOB : 49
M(j)esto jug srbije

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: ramiz sadiku   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime08.05.14 20:40

Koliko sam samo kafe popio sa plavima i to svakog dana posle 15 sati tu kod njih sacekamo izadjemo na pistu spustanje zastave. salutiranje
Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 18 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
Na vrh 
Stranica 18/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: