FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)

Go down 
+33
Slobodan.
missar
sone
Berbo
burt
vladimir
stari FAZAN
Dule 021
ercov54
SveJug
milutins
bujo
MikiJovanovic
sarics
sarentica
sasa staza
brkanovac
lacoš
Max Blitz
East&West
Stazio
Ican
dinosaurus
kiriku44
alexandar
prolece
sasa x
andrija
vargas
ZAGORAC
dpuric
DejanDjergovic
Djida
37 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorPoruka
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime11.05.14 22:45

Malo starog i novog...  Smile 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime11.05.14 22:46

dinosaurus (citat):
Ne znam ni ja prijatelju šta je ovo Very Happy 
Ja kada sam služio u ne demokratskom režimu,kasarna je bila u Prizrenu,
sada u ovoj demokratiji izgleda da je Prizren u kasarni..

A to je znaci demokratija,e vidis prijatelju koliko vredi forum da znam i ja sta je demokratija,a za to sto sam sad bogatiji za nova znanja,tebi za trud + Twisted Evil
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime11.05.14 23:12

Prijatelju,jedno vreme sam predavao taj predmet (demokratija) Laughing
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime11.05.14 23:25

vargas (citat):
Momci, koje su tamo bile ljepotice, za poluditi. Pisao je netko ranije za djevojke iz srednje škole, ali za ove iz Prizrenskog Univerziteta bi bilo vrijedno doći i pješke iz Ludbrega.

 Very Happy Djida je nešto osmatrao oko ograde...možda će pojasniti Laughing
Bilo ih,nema šta,leti,pred veče kad krene korzo,sedne se u baštu i uz piće i cigarete samo posmatraš..
uglavnom se samo i moglo posmatrati..
Na vrh Go down
riki
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2014-05-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime12.05.14 10:52

Citat :
Ne mogu se setiti imena vojnika iz Zagreba koji je zaglavio Vojni sud i zatvor na terenu u Malisevu.Naime on je na strazi dozvolio detetu da uzme pusku,a mali repetira i ubije rodjenog brata i brata od strica....kakva je to tuga i nesreca bila strasno.Posle tog dogadjaja vise ga nismo videli niti culi ista o njemu,samo se nadam da je i dan danas ziv i zdrav.

Živ i zdrav je i Igor.On se vratio pred kraj vojnog roka sa suđenja ,mislim da je dobio tri godine.Skinuo se redovno kad i mi i kasnije išao u civilni zatvor.

Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime12.05.14 14:52

Dakle sa jedne robije na drugu. Very Happy
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime12.05.14 22:11

riki (citat):
Citat :
Ne mogu se setiti imena vojnika iz Zagreba koji je zaglavio Vojni sud i zatvor na terenu u Malisevu.Naime on je na strazi dozvolio detetu da uzme pusku,a mali repetira i ubije rodjenog brata i brata od strica....kakva je to tuga i nesreca bila strasno.Posle tog dogadjaja vise ga nismo videli niti culi ista o njemu,samo se nadam da je i dan danas ziv i zdrav.

Živ i zdrav je i Igor.On se vratio pred kraj vojnog roka sa suđenja ,mislim da je dobio tri godine.Skinuo se redovno kad i mi i kasnije išao u civilni zatvor.

Drago mi je da je tako,zaboravio sam potpuno da se skinuo sa nama.
Katastrofa je to bila,znam da se digla velika prašina u to vreme,ispirali su nam mozgove posle toga raznim upozorenjima,ali kad nešto krene naopako onda ide, i on sam to nije želeo,verovatno mu i dan danas nije lako.
A sećaš se druže Riki u kakvim smo neljudskim uslovima živeli na onom brdu poviše Mališeva,sve sam krš i kamen,vode nije bilo a kupali smo se samo jednom organizovano pod velikim šatorom.
Ja sam iskoristio jednu vožnju do Prizrena kap.Kneževića i dobro se okupao u kasarni.A mesto je sećaš se bilo pravi zmijarnik jer smo jednom ubili zmiju u šatoru gde sam spavao.Bože šta smo sve doživljavali to nije normalno.Svi su bili pa čak i oficiri nekako zbunjeni,a o nama vojnicima da ne pričamo.
Pozdravljam te druže Exclamation

Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime12.05.14 23:22

[You must be registered and logged in to see this image.]

dinosauruse, da li ti je poznat ovaj planinarski dom na Brezovici? Fotografija je iz 1960god.... Smile

 cheers

Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime12.05.14 23:30

Mi graničari smo imali sličan događaj u vezi s oružjem i djecom, ali na svu sreću bez tragičnog završetka. Praksa je bila da kad bi koji graničar išao sa karaule u grad, u stvari u kasarnu, da sa sobom nosi i svoje osobno naoružanje + municiju. Sad ne bih mogao točno reći koliko municije je nosio sa sobom, ali znam da sa praznom puškom nisu dolazili. Jednom prilikom došla je dojava u našu komandu da se neki graničar igra rata sa dječurlijom iz grada. Graničara si lako prepoznao po uniformi i kapi. Poručnik Nešković je odmah izašao iz kasarne i doveo našeg "partizana" u komandu, oduzeli su mu oružje, a ja sam držao kao stražu nad njim. Obavijestili su njegovog komandira karaule o događaju i da tog "partizana" više ne pušta u grad bez pratnje. Dečko od 19 godina se zaigrao sa djecom. Unatoč tome što smo svi prošli psihotest i liječnički pregled prije odlaska u prekomandu u graničare, događalo se da se takvi provuku kroz sistem provjere.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime12.05.14 23:36

missar (citat):
dinosauruse, da li ti je poznat ovaj planinarski dom na Brezovici? Fotografija je iz 1960god.... Smile

cheers

Slika je dosta stara,čak je starija prilično i od mene farao ....
Kad je taj ''Stojko'' izgradio kuću...bio je sam na Brezovici Laughing

Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime12.05.14 23:58

dinosaurus (citat):
missar (citat):
dinosauruse, da li ti je poznat ovaj planinarski dom na Brezovici? Fotografija je iz 1960god.... Smile

cheers

Slika je dosta stara,čak je starija prilično i od mene farao ....
Kad je taj ''Stojko'' izgradio kuću...bio je sam na Brezovici Laughing

Nasmejao si me ... da znaš.  Laughing Vlasnik paninarskog doma je  bio grad Prizren, i tamo su išli samo prizrenci. To je taj isti dom,
kao i na prethodnoj fotki, samo je ugao drugi. Pretpostavljam da je renoviran ili pre tvoje obuke ili posle (trećeg nema...  ) Smile
Pa sad ti odluči koja verzija je bila kad si ti "gostovao".   Laughing
E, kad je Stojko to gradio, društvo su mu pravili vukovi... realno.... Laughing
Živ bio.
 cheers

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 0:24

missar (citat):
Pretpostavljam da je renoviran ili pre tvoje obuke ili posle (trećeg nema...  )  Smile 
Pa sad ti odluči koja verzija je bila kad si ti "gostovao".   Laughing
E, kad je Stojko to gradio, društvo su mu pravili vukovi... realno.... Laughing
Živ bio.
 cheers

Svejedno koja verzija missar druže,velike su godine u pitanju Very Happy ...
Da si živ i zdrav i očekujemo te u Prizrenu Laughing

Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89    Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 0:59

dinosaurus (citat):
Svejedno koja verzija missar druže,velike su godine u pitanju Very Happy ...
Da si živ i zdrav i očekujemo te u Prizrenu Laughing

Sa zadovoljstvom... Very Happy
Evo tvojih "kolega", na Brezovici, davnih šesdestih godina...

[You must be registered and logged in to see this image.]

cheers

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 1:01

[You must be registered and logged in to see this image.]

Batlavsko jezero...
549.Izvidjačka četa na plivanju na ovom jezeru je provela 15-ak dana..logor je bio u šumarku Very Happy koji se vidi..
kakvi dani....e to beše vojska

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 1:12

missar (citat):
Sa zadovoljstvom... Very Happy
Evo tvojih "kolega", na Brezovici, davnih šesdestih godina...

Šta da kažem missar,nemam trenutno+ za zahvalnost,ali biće sutra,mada što kaže moj prijatelj Ercov,mala je to zahvalnost za trud.

Slika je stara ali prelepa,zaista vraća u davna vremena.
Ja sam imao tu sreću da sam imao jako zanimljivu obuku,to kažem sada,u to vreme nisam tako mislio.
Tada sam se pitao zašto i mi kao većina jedinica,nemamo obuku od 6 meseci,pa da se posle toga DZOMBIRAMO Very Happy,a ne svih 12
Sada mi je drago,imao bi o čemu pisati,ali me xebe memorija scratch ...valjda kako sam pratio obuku...takvo mi je i pamćenje Very Happy  Very Happy

Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 1:35

dinosaurus (citat):
Batlavsko jezero...
549.Izvidjačka četa na plivanju na ovom jezeru je provela 15-ak dana..logor je bio u šumarku Very Happy koji se vidi..
kakvi dani....e to beše vojska

Poznato , prelepo jezero. Na pola puta (otprilike) Priština - Podujevo skreće se desno.  Smile
 cheers

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 1:48

missar (citat):
Poznato , prelepo jezero. Na pola puta ( otprilike) Priština - Podujevo skreće se desno.  Smile
 cheers

 Very Happy  Very Happy  Very Happy Missar,Missar...vidim da si ipak bio čest gost Šadrvana Laughing
Tačno tako,desno i putem pravo do sela Orlane.Jezero je prelepo,na slici je sam kraj,a počinje sa velikom branom..
Imao sam sreću da budem na Koritniku,Paštriku,Šari,Batlavskom jezeru,lepom Prizrenu i još lepšem Kosmetu..
i to u naj lepšim godima..18. Laughing


Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 1:50

dinosaurus (citat):
Šta da kažem missar,nemam trenutno+ za zahvalnost,ali biće sutra,mada što kaže moj prijatelj Ercov,mala je to zahvalnost za trud.

Ma, samo opušteno.Tu smo da razmenimo sećanja na jedno vreme, koje je ostavilo neizbrisive tragove  u nama. Very Happy  Sve drugo je
manje važno. Evo još jednu Brezovicu... i neću više... Laughing
Brezovica, davnih sedamdesetih.....

[You must be registered and logged in to see this image.]

cheers

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 1:56

Hvala na sjajnim slikama,kad imaš vremena svrati do Prizrena,tu smo uvek Laughing  Laughing  Laughing
Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 4:43

Slike su zaista odlicne.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 10:47

dinosaurus (citat):
vargas (citat):
Momci, koje su tamo bile ljepotice, za poluditi. Pisao je netko ranije za djevojke iz srednje škole, ali za ove iz Prizrenskog Univerziteta bi bilo vrijedno doći i pješke iz Ludbrega.

 Very Happy Djida je nešto osmatrao oko ograde...možda će pojasniti Laughing
Bilo ih,nema šta,leti,pred veče kad krene korzo,sedne se u baštu i uz piće i cigarete samo posmatraš..
uglavnom se samo i moglo posmatrati..

Posmatrao sam svaki dan kada smo bili stacionirani blizu ograde u šatorima.
Bio je to praznik za naše oči,još kad bi neka pogledala onako stidljivo prema nama našoj sreći nije bilo kraja,satima bi prepričavali u koga je tačno pogledala  bounce  bounce  bounce .
I tako iz dana u dan... dok nije počeo letnji raspust  Crying or Very sad .

Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 11:06

vargas (citat):
Mi graničari smo imali sličan događaj u vezi s oružjem i djecom, ali na svu sreću bez tragičnog završetka. Praksa je bila da kad bi koji graničar išao sa karaule u grad, u stvari u kasarnu, da sa sobom nosi i svoje osobno naoružanje + municiju. Sad ne bih mogao točno reći koliko municije je nosio sa sobom, ali znam da sa praznom puškom nisu dolazili. Jednom prilikom došla je dojava u našu komandu da se neki graničar igra rata sa dječurlijom iz grada. Graničara si lako prepoznao po uniformi i kapi. Poručnik Nešković je odmah izašao iz kasarne i doveo našeg "partizana" u komandu, oduzeli su mu oružje, a ja sam držao kao stražu nad njim. Obavijestili su njegovog komandira karaule o događaju i da tog "partizana" više ne pušta u grad bez pratnje. Dečko od 19 godina se zaigrao sa djecom. Unatoč tome što smo svi prošli psihotest i liječnički pregled prije odlaska u prekomandu u graničare, događalo se da se takvi provuku kroz sistem provjere.

Događaj iz Mališeva je bio strašan,za nepoverovati je da dete može da ubaci metak u cev i opali.
E posle je bilo kao u filmu,jer smo imali tu čast da našu jedinicu obiđe istog dana general Andrija Silić komandant Prištinskog korpusa.Spustio se helihopterom sa svojom svitom pravo kod nas zbog tragičmog i tužnog događaja.

Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 13:48

General sa svitom umalo da nastrada kod nas u spavaoni. Very Happy
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 21:50

[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo mene,slikano u leto 89. u vojničkom klubu-biblioteci u Prizrenu.

Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 22:01

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kao počasni članovi biblioteke....Cojzer Izidor,Raimović Slađan i ja.

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 22:03

Djida otkopčano ti je dugme na košulji Laughing
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 22:05

dinosaurus (citat):
Djida otkopčano ti je dugme na košulji Laughing

Ma kakvo dugme,sav je raspojasan opusten,i neznam dali se zalio na sluzbovanje,ali sudeci po fotkama taj se nauzivao u JNA Rolling Eyes
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 22:07

ercov54 (citat):
Ma kakvo dugme,sav je raspojasan opusten,i neznam dali se zalio na sluzbovanje,ali sudeci po fotkama taj se nauzivao u JNA Rolling Eyes

 Very Happy Po P.S. mogao si ići u gaćama i košulji ali dugme kod vrata mora biti zakopčano Laughing
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 22:11

dinosaurus (citat):
Djida otkopčano ti je dugme na košulji Laughing

Da je samo dugme bilo bi dobro  Laughing.
Opustili smo se maksimalno......a neprijatelj nikad ne spava   vojničina .
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 22:15

ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
Djida otkopčano ti je dugme na košulji Laughing

Ma kakvo dugme,sav je raspojasan opusten,i neznam dali se zalio na sluzbovanje,ali sudeci po fotkama taj se nauzivao u JNA Rolling Eyes

Druže Ercov,za ovaj komentar imaš sutra veliko plus.
Pozdrav druže  cheers .

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime13.05.14 22:35

Djida (citat):
Druže Ercov,za ovaj komentar imaš sutra veliko plus.
Pozdrav druže  cheers .

Nista manji pozdrav za tebe,Dinosaurusa i sve Prizrence,ali tek sad sam stekao pravu sliku o tebi.Sudeci po postovima komentarima cenio da si jako ozbiljan ustogljen ,ali bio sam u zabludi,momak sa tako sirokim dobrodusnim osmehom nikako nemoze biti "tezak" Very Happy  Rolling Eyes
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime14.05.14 10:49

[You must be registered and logged in to see this image.]

Slobo,ovo je slika iz Kičeva prilikom jednog izlaska u grad,i ti si postavio jednu iz iste kafane sudeći po lamperiji iza.
Prizrenci živeli uz skopsko pivo.
Hvala druže Ercov na lepim rečima Exclamation

Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime14.05.14 17:27

Ista kafana to jest  po vojnicki ista meta isto odstojanje. Very Happy
Na vrh Go down
Senad
Džomba
Džomba
Senad


BROJ POSTOVA: : 125
ČLAN OD: : 2012-12-03

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime14.05.14 18:56

Ista i lamperija!!!!
Na vrh Go down
sarentica
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 81
ČLAN OD: : 2013-12-25
DOB : 54
M(j)esto Bugojno

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime14.05.14 23:00

Oćišćeni ostaci glavne zgrade uz pistu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime14.05.14 23:29

Na njihovoj teritoriji to nazivaju terorizmom,ovde demokratijom...
Često su dolazili,jadno su odlazili...
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime14.05.14 23:38

dinosaurus (citat):
Na njihovoj teritoriji to nazivaju terorizmom,ovde demokratijom...
Često su dolazili,jadno su odlazili...

Bicu slobodan da nesto dodam na procitano izmedju redova,ako nisam dobro skapirao Dinosauruse oprosti, elem sto kazu u nasem narodu-Mozes kako hoces,ali nemozes koliko i dokle hoces- Evil or Very Mad ,a + za pisanje izmedju redova Rolling Eyes
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime14.05.14 23:52

ercov54 (citat):
sto kazu u nasem narodu-Mozes kako hoces,ali nemozes koliko i dokle hoces- Evil or Very Mad

Tačno tako!!

Jadan je vojnik koji se na ruševinama slika.....kočim da ne izadjem iz teme.
Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime16.05.14 1:38

Neka naprave nesto da nije montazno jer kad se  mi vratimo da zateknemo nesto .
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime16.05.14 11:20

Tačno tako drugovi,samo vi rušite i pravite novo.............neću da kažem ništa više,razumemo se  prijatelji. cheers  cheers  cheers
Na vrh Go down
Senad
Džomba
Džomba
Senad


BROJ POSTOVA: : 125
ČLAN OD: : 2012-12-03

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime16.05.14 11:39

lol!

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme) - Page 20 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
Na vrh 
Stranica 20/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: