FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)

Go down 
+16
sarentica
Kuhar-Debar.
Prke
duci64
Dener Tihomir
brkanovac
Bojanstan
mureZE
lacoš
Mister Havana
vargas
MikiJovanovic
ercov54
Djida
dinosaurus
slavonski brod
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
AutorPoruka
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:03

[You must be registered and logged in to see this image.]
MURE,ovaj vojnik ide od paviljona pešadije prema graničarima.
Na slici se ne vidi ali to je sve sa leve strane Exclamation
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:07

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mure,obrati pažnju na ovaj pogled,na donju sliku...ovao je pogled na kuhinju ako bi izašao ispred našeg paviljona
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:16

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mure,evo specijalno za tebe Kps,verovatno će ti biti malo neobično ali iza ovog vojnika levo opasan dzakovima peska je novi Kps.
Stari je bio niže prema gradu prekoputa onih magacina u kome sam ja proveo mnoge noći.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:22

Djida svaka cast za slike gdje ih samo pronalazis imas "+"
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:30

mureZE (citat):
Djida svaka cast za slike gdje ih samo pronalazis imas "+"
Drago mi je ako sam ti pomogao druže,ipak fotografije olakšavaju puno da se prisetimo naše kasarne Exclamation
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:31

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mure,evo specijalno za tebe Kps,verovatno će ti biti malo neobično ali iza ovog vojnika levo opasan dzakovima peska je novi Kps.
Stari je bio niže prema gradu prekoputa onih magacina u kome sam ja proveo mnoge noći.
Maloprije si dobio + a sada ces dobiti - zato što mi se ovaj lijevi smije što ne mogu skontati gdje se ovo nalazi [You must be registered and logged in to see this link.] Ja znam da je stražarska prostorija bila sa lijeve strane kada ulaziš u kasarnu, ispred je bio grudobran a sa druge strane je bio [You must be registered and logged in to see this link.] gdje sam proveo par dana. Ja  ulaz u kasarnu imam u lijepom sjećanju i uopšte neću da mi ovo bude sad neki ulaz nak je to njima eto im ga.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:34

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
MURE,ovaj vojnik ide od paviljona pešadije prema graničarima.
Na slici se ne vidi ali to je sve sa leve strane Exclamation

Ovdje bi mi trebalo već biti nešto jasnije. Na gornjem skretanju desno išlo bi se prema kuhinji i daklje prema pisti. Gore i lijevo bi trebao da bude granični odsjek ispod kojeg su naknadno napravili nekakvu improvizovanu kuhinju.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:35

mureZE (citat):
Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
MURE,ovaj vojnik ide od paviljona pešadije prema graničarima.
Na slici se ne vidi ali to je sve sa leve strane Exclamation

Ovdje bi mi trebalo već biti nešto jasnije. Na gornjem skretanju desno išlo bi se prema kuhinji i daklje prema pisti. Gore i lijevo bi trebao da bude granični odsjek ispod kojeg su naknadno napravili nekakvu improvizovanu kuhinju.
Dobar si Mure,pogodak u crno Very Happy
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:39

One male sličice su mi otprilike poznate, jedino ne bih znao reći gdje je ono mjesto na kojem su parkirani kamioni i ima nekakve sat. antene. ostale slike prikazuju kuhinju i glavnu pistu. Ona fotografija koju su fotografisali sa piste pokazuje najvjerovatnije tu kupaonicu.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:41

mureZE (citat):
Maloprije si dobio + a sada ces dobiti - zato što mi se ovaj lijevi smije što ne mogu skontati gdje se ovo nalazi [You must be registered and logged in to see this link.] Ja znam da je stražarska prostorija bila sa lijeve strane kada ulaziš u kasarnu, ispred je bio grudobran a sa druge strane je bio [You must be registered and logged in to see this link.] gdje sam proveo par dana. Ja  ulaz u kasarnu imam u lijepom sjećanju i uopšte neću da mi ovo bude sad neki ulaz nak je to njima eto im ga.
Dj minus slobodno,razumem te Wink
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:44

A što se tiče strelišta danas sampokušavaoda otprilike skontam gdje je to bilo i najvjerovatnije negdje u blizini nekog hotela i WV prodavnice, ali mi smo do strelišta onda išli kroz Ljubiždu, dobro se sjećam uskih putića a okolo kuće. Od glavnog puta je vodiuo makadam prema strelištu, a sa lijeve strane je bio nekakav šumarak pored kojeg je prolazio nekakav potočić. Jedne prilike sam tu stražario dok se izvodilo gađanje, pa se ja ko sretan sakrio u šumarak i hladio noge u potočiću srećom nije naišao nijedan oficir jer bi nagrebusio.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:44

mureZE (citat):
One male sličice su mi otprilike poznate, jedino ne bih znao reći gdje je ono mjesto na kojem su parkirani kamioni i ima nekakve sat. antene. ostale slike prikazuju kuhinju i glavnu pistu. Ona fotografija koju su fotografisali sa piste pokazuje najvjerovatnije tu kupaonicu.
To je vešeraj i kupaonica,frizeraj.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:46

Ma nema minusa al tako bi rado onom švabi napravio minus na onim ustima što se smije
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:48

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nikad on neće biti vojnik kao ja
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:49

Djida (citat):
mureZE (citat):
Maloprije si dobio + a sada ces dobiti - zato što mi se ovaj lijevi smije što ne mogu skontati gdje se ovo nalazi [You must be registered and logged in to see this link.] Ja znam da je stražarska prostorija bila sa lijeve strane kada ulaziš u kasarnu, ispred je bio grudobran a sa druge strane je bio [You must be registered and logged in to see this link.] gdje sam proveo par dana. Ja  ulaz u kasarnu imam u lijepom sjećanju i uopšte neću da mi ovo bude sad neki ulaz nak je to njima eto im ga.
Dj minus slobodno,razumem te Wink
Kakvi -,nemoj da se brukate Rolling Eyes
Pratim prepisku,i mogu da shvatim Mura koje odusevljenje kad video neke njemu znane objekte. Very Happy
dobro da naisao na raspolozenog sagovornika,ali Djida vazda pozitivan dobrodusan sunny
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:50

Djida (citat):
mureZE (citat):
One male sličice su mi otprilike poznate, jedino ne bih znao reći gdje je ono mjesto na kojem su parkirani kamioni i ima nekakve sat. antene. ostale slike prikazuju kuhinju i glavnu pistu. Ona fotografija koju su fotografisali sa piste pokazuje najvjerovatnije tu kupaonicu.
To je vešeraj i kupaonica,frizeraj.

Nijedna od tih prostorija nije me puno trpila
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 22:59

e druze Ercov kod mene nema minusa, Djida je veliki prijatelj i on je odmah razumio moju salu
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 23:05

mureZE (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nikad on neće biti vojnik kao ja
Au kakva slika Mure,sada nemam ali ovo zaslužuje veliki plus.
Nije za poređenje on i TI nikako....on je tu zarad prokletih para,on na tom mestu stiče bolesti i muku a ne drugove i lepe uspomene.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 23:07

[You must be registered and logged in to see this image.]

Djida sad mozemo na stadion ja sam obučen, doduše ova potkošulja nije primjerena za JNA al eto
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 23:11

ercov54 (citat):
Djida (citat):
mureZE (citat):
Maloprije si dobio + a sada ces dobiti - zato što mi se ovaj lijevi smije što ne mogu skontati gdje se ovo nalazi [You must be registered and logged in to see this link.] Ja znam da je stražarska prostorija bila sa lijeve strane kada ulaziš u kasarnu, ispred je bio grudobran a sa druge strane je bio [You must be registered and logged in to see this link.] gdje sam proveo par dana. Ja  ulaz u kasarnu imam u lijepom sjećanju i uopšte neću da mi ovo bude sad neki ulaz nak je to njima eto im ga.
Dj minus slobodno,razumem te Wink
Kakvi -,nemoj da se brukate Rolling Eyes
Pratim prepisku,i mogu da shvatim Mura koje odusevljenje kad video neke njemu znane objekte. Very Happy
dobro da naisao na raspolozenog sagovornika,ali Djida vazda pozitivan dobrodusan sunny
Ercove,dobar si druže,pozdravljam te a oduševio si me reakcijom.
Razumeo je Mure a i ja njega ne brini,hvala što nas pratiš i budno motriš na svaki korak.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 23:19

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mure,evo jedne i moje ne baš primerene iz vojničkog kluba-biblioteke salutiranje
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime13.08.15 23:23

Djida (citat):
mureZE (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nikad on neće biti vojnik kao ja
Au kakva slika Mure,sada nemam ali ovo zaslužuje veliki plus.
Nije za poređenje on i TI nikako....on je tu zarad prokletih para,on na tom mestu stiče bolesti i muku a ne drugove i lepe uspomene.
Slika zasluzuje jos jednu reprizu,a komentar i mnogo vise od+ cheers
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime14.08.15 21:53

mureZE (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nikad on neće biti vojnik kao ja
Sećaš li brojeva graničnog kamenja?...verovatno grešim,imam utisak da je nešto kao D-15/....bilo na reonu Orčuše...
+za sliku...
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime14.08.15 21:55

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mure,evo jedne i moje ne baš primerene iz vojničkog kluba-biblioteke salutiranje
Djida,deluje kao da te slikao major Isak.. Laughing
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime14.08.15 22:29

dinosaurus (citat):

Djida,deluje kao da te slikao major Isak.. Laughing
Baš tako Dinosauruse,kao posle razgovora kod majora Isaka,gde se njega seti druže.
Ja sam imao susret sa tadašnjim komadantom kasarne Pečenkovićem,a majora Isaka smo zaobilazili u širokom luku.
Važio je za strogog oficira,koga su u to vreme poštovali i plašili se svi oficiri u kasarni.
Ja lično nisam imao lošeg iskustva sa majorom Isakom,a viđao sam ga puno puta.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime15.08.15 18:30

Djida (citat):
Baš tako Dinosauruse,kao posle razgovora kod majora Isaka,gde se njega seti druže.
Ja sam imao susret sa tadašnjim komadantom kasarne Pečenkovićem,a majora Isaka smo zaobilazili u širokom luku.
Važio je za strogog oficira,koga su u to vreme poštovali i plašili se svi oficiri u kasarni.
Ja lično nisam imao lošeg iskustva sa majorom Isakom,a viđao sam ga puno puta.
Pa Major Isak je bio poznata faca u garnizonu,strog oficir i bilo je bolje izbegavati ga..
Ja sam se trudio,tako da osim par mrkih pogleda u prolazu nisam imao nekog kontakta..
Sa Pukovnikom Ojdanićem je bilo više susreta,pamtim ga kao oštrog ali dobronamernog 
čoveka ili oficira...Kao što sam već negde napisao,imao sam čast da sa kolegom sa kojim 
sam trebao ići u patrolu u grad,popijemo domaću rakiju iz pukovnikovog kraja,još smo 
i nazdravili sa njim i jednim majorom koji je bio dežurni u komandi garnizona...
Tako da kad izvidjači piju u kasarni,major im sipa alkohol a društvo pravi komandant 
kasarne puk.Dragoljub Ojdanić... Laughing

Inače i pukovniku Ojdaniću i majoru Isaku želim sve naj bolje,bili su to odlični oficiri
legendarne 549.motorizovane brigade...
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime15.08.15 18:52

Sa našeg terena u kasarni...iz '81 godine...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime15.08.15 19:48

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Baš tako Dinosauruse,kao posle razgovora kod majora Isaka,gde se njega seti druže.
Ja sam imao susret sa tadašnjim komadantom kasarne Pečenkovićem,a majora Isaka smo zaobilazili u širokom luku.
Važio je za strogog oficira,koga su u to vreme poštovali i plašili se svi oficiri u kasarni.
Ja lično nisam imao lošeg iskustva sa majorom Isakom,a viđao sam ga puno puta.
Pa Major Isak je bio poznata faca u garnizonu,strog oficir i bilo je bolje izbegavati ga..
Ja sam se trudio,tako da osim par mrkih pogleda u prolazu nisam imao nekog kontakta..
Sa Pukovnikom Ojdanićem je bilo više susreta,pamtim ga kao oštrog ali dobronamernog 
čoveka ili oficira...Kao što sam već negde napisao,imao sam čast da sa kolegom sa kojim 
sam trebao ići u patrolu u grad,popijemo domaću rakiju iz pukovnikovog kraja,još smo 
i nazdravili sa njim i jednim majorom koji je bio dežurni u komandi garnizona...
Tako da kad izvidjači piju u kasarni,major im sipa alkohol a društvo pravi komandant 
kasarne puk.Dragoljub Ojdanić... Laughing

Inače i pukovniku Ojdaniću i majoru Isaku želim sve naj bolje,bili su to odlični oficiri
legendarne 549.motorizovane brigade...
Lijepi pozdrav svojim kolegama Prizrencima legendarne 549. MB da si i ja nakon dosta vremena priključim našem forumu. Imao sam nekih obiteljskih problema jer mi je majka imala veliku operaciju pa tako da sam jedno vrijeme bio izvan pogona i veliko mi je zadovoljstvo da vas vidim sve na forumu koje sam i ostavio. Što se tiče mog brata DINOSAURUSA on zna kakav sam ja imao obračun s majorom Isakom zadnju noć jer na uniformi koju mi je posudio nedostajala je zvijezda na titovki. Još malo bi ja završio u pritvoru ali dotični drug major Isak mi nije mogao ništa jer sam kod sebe već imao ovjerenu vojnu knjižicu koju mu nisam htio predati. Volio bi da se sretnem s Isakom jer bez obzira na njegovo ponašanje iduće jutro došao mi je pružiti ruku kad sam odlazio i napuštao legendarne i nikada zaboravljene objekte naše kasarne. Svaka čast našim oficirima i podoficirima izviđačke čete jer su nas odlično osposobili za VES-ove koje smo imali. Da nije bilo naše nezaboravne JNA ja ne bi dogurao do pukovnika HV-a i još jednom velika im hvala na svom uloženom trudu od pukovnika Ojdanića, majora Isaka, KIK Sunjog Janoša / bezbednjak izviđača /, kapetana Salibašića i pokojnih legendi poručnika Sretenovića i starijeg vodnika Erdeljana. salutiranje
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime15.08.15 20:09

Pozdrav za brata Slavonskog uz želju za što bržim oporavkom majke.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime15.08.15 20:15

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ovo je put od kuhinje prema pisti,blaga nizbrdica salutiranje
Koliko smo samo puta prošli ovo mesto...Levo je bila intedantska služba,
sećam se tog mesta kada sam prve večeri još u civilu sa gomilom kolega
guštera čekao da udjemo na ''sredjivanje'' a stara vojska je baš tada tabanala 
ti putem ka kuhinji na večeru..
Halo dečki koćnice na BRDM-u slabo hvataju majstori u radionici loše ozračili pri zamjeni kočionog ulja cheers
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime15.08.15 20:17

dinosaurus (citat):
Pozdrav za brata Slavonskog uz želju za što bržim oporavkom majke.

Hvala brate na željama nadamo se da će sve biti u redu ostalo ti je poznato!!
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime15.08.15 20:21

dinosaurus (citat):
Strelište je bilo iza sela Ljubižda..Uglavnom se izlazilo na KPS i išlo se putem ka Ljubiždu,put je vodio uz korito
nekog kanala.Nije se ulazilo u selo gde je inače bio i objekat izdvojene straže sa naoružanjem za T.O.Prizrena..
Samo strelište bilo je uz put..Prizren-Priština...

Brate da te još malo nadopunim znaš da se prema strelištu moglo isto pored stražarskog mjesta između graničnog voda i KPS-a ovo sve si odlično opisao memorija služi disku još nije potrebna reinstalacija.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime15.08.15 20:27

mureZE (citat):
A što se tiče strelišta danas sampokušavaoda otprilike skontam gdje je to bilo i najvjerovatnije negdje u blizini nekog hotela i WV prodavnice, ali mi smo do strelišta onda išli kroz Ljubiždu, dobro se sjećam uskih putića a okolo kuće. Od glavnog puta je vodiuo makadam prema strelištu, a sa lijeve strane je bio nekakav šumarak pored kojeg je prolazio nekakav potočić. Jedne prilike sam tu stražario dok se izvodilo gađanje, pa se ja ko sretan sakrio u šumarak i hladio noge u potočiću srećom nije naišao nijedan oficir jer bi nagrebusio.

Kolega Mure ne znam da li se sjećaš onih poljoprivrednika koji su oko strelišta uzgajali lubenice, papriku, paradajz i ostalo jer dok sam čekao da kolege ispucaju pa sam malo išao u izviđanje te sam otkrio u blizini lubenice koje smo kasnije s zadovoljstvom obradili Very Happy
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime15.08.15 22:37

Slavonski druže,radujem se tvom povratku u garnizon Prizren,uz iskrene želje za oporavak tvoje majke,želim njoj i tebi svako dobro Exclamation
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime15.08.15 22:46

Djida (citat):
Slavonski druže,radujem se tvom povratku u garnizon Prizren,uz iskrene želje za oporavak tvoje majke,želim njoj i tebi svako dobro Exclamation
Nista manje zelje i radosti od moje malenkosti sunny
Na vrh Go down
MikiJovanovic
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 196
ČLAN OD: : 2013-12-01
DOB : 49
M(j)esto jug srbije

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: ramiz sadiku   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime15.08.15 22:48

Sad cu ja malo na Juznjacki Kudeste bre Prizrenci odavno nas nema .Pozdrav za sloznu ekipu.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime15.08.15 22:50

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Baš tako Dinosauruse,kao posle razgovora kod majora Isaka,gde se njega seti druže.
Ja sam imao susret sa tadašnjim komadantom kasarne Pečenkovićem,a majora Isaka smo zaobilazili u širokom luku.
Važio je za strogog oficira,koga su u to vreme poštovali i plašili se svi oficiri u kasarni.
Ja lično nisam imao lošeg iskustva sa majorom Isakom,a viđao sam ga puno puta.
Pa Major Isak je bio poznata faca u garnizonu,strog oficir i bilo je bolje izbegavati ga..
Ja sam se trudio,tako da osim par mrkih pogleda u prolazu nisam imao nekog kontakta..
Sa Pukovnikom Ojdanićem je bilo više susreta,pamtim ga kao oštrog ali dobronamernog 
čoveka ili oficira...Kao što sam već negde napisao,imao sam čast da sa kolegom sa kojim 
sam trebao ići u patrolu u grad,popijemo domaću rakiju iz pukovnikovog kraja,još smo 
i nazdravili sa njim i jednim majorom koji je bio dežurni u komandi garnizona...
Tako da kad izvidjači piju u kasarni,major im sipa alkohol a društvo pravi komandant 
kasarne puk.Dragoljub Ojdanić... Laughing

Inače i pukovniku Ojdaniću i majoru Isaku želim sve naj bolje,bili su to odlični oficiri
legendarne 549.motorizovane brigade...
Alal vera Dinosauruse za reči hvale za majora Isaka.
Tek sad možda možemo shvatiti njegovu strogoću i ozbiljnost na svakom koraku,ozbiljnost za živote nas mladih vojnika u uvek nemirno vreme na Kosovu.
Potrebno je bilo i puno strogoće prema mladim golobradim momcima punim života,sve sa ciljem kako bi se jednog dana vratili kući živi i zdravi.
Toliko strahopoštovanje svih starešina prema njemu se prenosilo po nekom automatizmu i na nas vojnike,video sam ja to Exclamation
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime15.08.15 23:00

MikiJovanovic (citat):
Sad cu ja malo na Juznjacki Kudeste bre Prizrenci odavno nas nema .Pozdrav za sloznu ekipu.
Miki,pozdrav tebi druže, nema te mesecima Exclamation
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
MikiJovanovic
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 196
ČLAN OD: : 2013-12-01
DOB : 49
M(j)esto jug srbije

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: ramiz sadiku   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime15.08.15 23:44

DJida druze sta da ti kazem poljoprivredni poslovi ali svakog dana sam na forumu ali bez komentara.Unazad cele nedelje imam problem sa ocem operacija jurim veze svakog dana u poseti sta da vam kazem sav teret i poso je pao na mola ledja. POZDRAV
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime16.08.15 12:53

MikiJovanovic (citat):
DJida druze sta da ti kazem poljoprivredni poslovi ali svakog dana sam na forumu ali bez komentara.Unazad cele nedelje imam problem sa ocem operacija jurim veze svakog dana u poseti sta da vam kazem sav teret i poso je pao na mola ledja. POZDRAV
Miki,glavu gore i samo napred druže,želim tvom ocu da uspešno reši i prevaziđe zdravstveni problem.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime16.08.15 13:03

ercov54 (citat):
Djida (citat):
Slavonski druže,radujem se tvom povratku u garnizon Prizren,uz iskrene želje za oporavak tvoje majke,želim njoj i tebi svako dobro Exclamation
Nista manje zelje i radosti od moje malenkosti sunny
Kolege hvala lijepa na željama za oporavak moje majke uvijek sam s vama u srcima i mislima Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime16.08.15 13:05

MikiJovanovic (citat):
DJida druze sta da ti kazem poljoprivredni poslovi ali svakog dana sam na forumu ali bez komentara.Unazad cele nedelje imam problem sa ocem operacija jurim veze svakog dana u poseti sta da vam kazem sav teret i poso je pao na mola ledja. POZDRAV

Brzi i uspješni oporavak kolega Miki želim tvome ocu sunny
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime16.08.15 13:16

Djida (citat):
mureZE (citat):
Ja bih se vrlo rado uključio u diskusiju ali ja vam moram priznati da je meni kasarna potpuna nepoznanica. Znam neke dijelove od kojih bi ovo mogla biti glavna pista, a šta je ono preko puta to ne mogu prepoznati. Znam za kuhinju i kako izgleda, granični odsjek, jednom sam bio u vojničkom klubu ali to ne bi mogao ni napipat gdje je i kako izgleda, znam da je negdje ispod kuhinje kad ideš od GO s desne strane bila kupaona kako ona izgleda to je upitnik, znam dobro gdje je pritvor na glavnom KPS s druge strane te zgrade i eto to je uglavnom sve. Jednom sam pitao a još mi niko nije odgovorio , gdje smo to mi išli na gađanje i kroz koja sela smo prolazili odnosno gdje je ovdje strelište. e onda kada vi kažete za neku fotografiju da bi to moglo biti to, jas to pokušam povezati na google mapi, zato vas molim kad objašnjavate nešto molim vas da ta mjesta vežete sa stadionom (znam gdje je i on), glavnom pistom, kuhinjom, KPS i sl.
Dinosaurus ti je objasnio nepoznanicu oko strelišta,ja ću pomoći da ti se izbistre sećanja oko kasarne
[You must be registered and logged in to see this image.] Glavna pista[You must be registered and logged in to see this image.]ako skreneš desno ovim putem ideš prema

[You must be registered and logged in to see this image.]kupaonici[You must be registered and logged in to see this image.] U prudužetku je kuhinja
To bi bilo druže Mure moj pokušaj da ti refrešujem memoriju Very Happy ,setićeš se samo polako salutiranje
Djida svaka čast super si objasnio kolegi Mure još si trebao postaviti slike od prijavnice, hangara, vojničkog kluba, tehničke radionice i KPS-a, ali bez obzira imaš odličan iz informatike od mene samo tako nastavi Very Happy Very Happy Razz Razz.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime16.08.15 14:10

slavonski brod (citat):
Djida svaka čast super si objasnio kolegi Mure još si trebao postaviti slike od prijavnice, hangara, vojničkog kluba, tehničke radionice i KPS-a, ali bez obzira imaš odličan iz informatike od mene samo tako nastavi Very Happy Very Happy Razz Razz.
Hvala Slavonski,evo pokušaću da mu sad pojasnim.
Sliku od prijavnice nisam dobavio ali evo jedne na putu od piste prema prijavnici...
na kraju dole sa leve strane zamislite prijavnicu.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ostali delovi kasarne se vide na ovoj

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime16.08.15 14:19

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime16.08.15 17:07

Što brži oporavak roditeljima druga slavonskog i Mikija od mene
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime16.08.15 17:10

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mure,evo jedne i moje ne baš primerene iz vojničkog kluba-biblioteke salutiranje

druze Djida ovo je najprimjerenija slika iz vojničkog kluba- biblioteke. Vidi se da si "žedan" znanja. Nisi ovdje valjda trebao nositi pancir, vidi se da si se raskopčao da bi mogao primiti što više znanja.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime16.08.15 17:15

dinosaurus (citat):
mureZE (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nikad on neće biti vojnik kao ja
Sećaš li brojeva graničnog kamenja?...verovatno grešim,imam utisak da je nešto kao D-15/....bilo na reonu Orčuše...
+za sliku...

druze dinosaurus, granični kamen pored kojeg sam se slikao je D14/VIII i nalazi se kod naše osmatračnice, a nasuprot sela Pakisht, Kosharisht i Zapod u ALB. Kraj našeg reona je bio na Plavskoj rijeci kod graničnog kamena D15/II a dalje se nastavljala Orčuša, što znači da se dobro sjećaš na toj karauli su bili ti brojevi graničnog kamenja
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime16.08.15 17:24

slavonski brod (citat):
dinosaurus (citat):
Strelište je bilo iza sela Ljubižda..Uglavnom se izlazilo na KPS i išlo se putem ka Ljubiždu,put je vodio uz korito
nekog kanala.Nije se ulazilo u selo gde je inače bio i objekat izdvojene straže sa naoružanjem za T.O.Prizrena..
Samo strelište bilo je uz put..Prizren-Priština...

Brate da te još malo nadopunim znaš da se prema strelištu moglo isto pored stražarskog mjesta između graničnog voda i KPS-a ovo sve si odlično opisao memorija služi disku još nije potrebna reinstalacija.

Eto toga se ja sjećam, mi iz GO smo iz kasarne izlazili na nekom sporednom izlazu ne na kapiji, a potom smo pored nekakvog otpada (smetlišta) prolazili i ulazili u naselje te kroz nekakve sokake dolazili do strelišta. Znam da smo uvijek žurili dok smo prolazili kroz naselje a razlog je bila tadašnja bezbjedonosna situacija na Kosovu.

Što se tiče lubenica i ostalog, druze slavonski, vidim da je kod tebe preovladavao izviđački duh, pa si tako išao u izviđanje onog mjesta koje ti je povjereno tako da si imao priliku da sve to vidiš a i vjerovatno se počastiš, dok sam ja zapamtio samo mjesto gdje su me ostavili i veliko blato u koje me je desetar tjerao da se bacim komandujući "atomski ovda" i atomski onda" a sve zbog toga što me je vidio odnosno nije me vidio tamo gdje su me ostavili.
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime16.08.15 17:25

MikiJovanovic (citat):
Sad cu ja malo na Juznjacki Kudeste bre Prizrenci odavno nas nema .Pozdrav za sloznu ekipu.

Nije zar Miki da si ti iz krajeva Zone Zamfirove i Ivkove slave, ako jesi onda brate udari malo i tim govorom
Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 14 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
Na vrh 
Stranica 14/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: