FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti

Go down 
+111
Alan P
Denis Nova Gorica
6550/33 avgust 84
goran9030
VBČ
Davor P
Biberče
barbican
Sven
akulis
Zoran I
Silvija
Srdjan Staletovic
UčaVaske
pera84
PORUCNIK
cvikiuzice
Živoslav Miloradović
Milan Obradović
3OPAH
TomažM
MAKI DAMA
semsudin
Sloba1
Ivan Jug
Munja68
Vojnik malac
Igor-Ri
nenad bugarski
zeljko007
radioteleprinterista
Sercer sep '86
loshmius
jozl52
zoranb
Zoran Pavlović
dusanm
Srdjan Radovanov
1806016
Boban68
Cehim
Kolodvorska
patković
teleprinterist
selimi seljami
Зоран НИШ
betabori
Keča Zoran
Branko Bgd
IvanV
blizanac krško
VZ12
ZAGORAC
Krusevac
10.08.2014
pusycat
Zoran Kojic
PetarS
GoranI
Pero™
Max Blitz
saban
Cimba
Arcus
East&West
miro1
Stazio
Zlatnik
mahi
jumba
dpuric
BEOGRAD
PAJA
žare
Muzikant
ture
Xanadu
Kemo Specijalac
vladimir
Tomaž Može
janeztrdi
zastavnik
Pajche
Boske
Gringo
Zdrale53
karel
missar
Trubac
FOSIL
mb
ramšak
vojniks
MK-veza
Miroslav Mrkic Cile
frenkiboy
atanasov
bežigrad
alexandar
purger
Sosa
dkivi
jelen pivo
coper
ludi slovenac
vojnik s
boraf
mad-max
ppsupercop
mgalic2
šercer
115 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorPoruka
bežigrad
Gušter
Gušter



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 74
ČLAN OD: : 2012-03-10

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime26.07.15 21:34

Malo sam se na ovoj str. vratio unazad da pročitam i podsjetim se na neke postove i članove (godine su tu, brzo to ishlapi a ponavljanje majka nauke...).
Pozdrav Petru Stamatoviću, koji na str.12 kaže da je bio u Šerceru, u RČ, od 1985. do jeseni 91.
Pretpostavljam da je to RČ 2. bat. a zgrada je ona blizu raskrižja i stadiona Olimpije. 
Kad sam ja bio tamo 1976./77. RČ je bila u prizemlju desno a moja TTČ i RRČ su bile na katu iznad.
U stvari želim Stamatovića pitati je li zatekao tamo Franu Radobuljca, koji je u moje vrijeme bio d-dir RČ. 
U RČ je bio i st.vod Sreto Mirčeta a njegov vod je uvijek najbolje gazio strojevi korak, ali ih je on znao i naučiti a Boga mi ih je i "gazio" dok nisu gazili svi ko jedan. 
Uživao je u uvježbavanju i ponosio se s time da njegovi gaze strojevi najbolje u kasarni. 
Neko je ranije spomenuo Uzunovića i da je u penziji (ajde nek uživa i "nagazio" se od Ljubljane do penzije. Njega se sjećam kroz maglu, ka o st. vod. mislim da je bio u RČ ?
Je li tih godina još tamo bio i st.vod. Ćirić, niko da mi kaže što je bilo s njim, pa i sa st. vod. Nenad Mančić ili su oni već prije 91. otišli u penziju..
Možda odgovore na ovo zna i šercer, (pozdrav šerceru), ugodna i duga penzija ti bila, rekao bih i velika ali znam da je to iluzija pa neću....
Pozdrav svima
Na vrh Go down
BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD


Prim(j)eran Vojnik PV
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 1648
ČLAN OD: : 2013-03-15
M(j)esto Scottsdale

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime27.07.15 0:37

Bivecov bataljon je bio u zgradi do komande, a bataljonom do stadiona je komandovao major Dobrodilac.Izgleda da su se vodovi, bataljoni setali izmedju te dve zgrade jer razlicite generacije pamte drugaciji raspored. Moguce je da se radi i o losem secanju, mada je 88me definitivno doslo do neke velike reorganizacije.
Na vrh Go down
bežigrad
Gušter
Gušter



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 74
ČLAN OD: : 2012-03-10

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime27.07.15 22:49

Pozdrav BEOGRADE,
Ne, ne, sve je to u redu i na svom mjestu i jedinice i zgrade, mislim da se samo radi o tome, kako si i sam rekao, da različite generacije pamte različit raspored.
Da, ali različit raspored oficira, što je sasvim i normalno obzirom na njihova napredovanja, itd.
U moje vrijeme 76./77. Bivec je bio por. i kdir. 1. voda u TT četi 2.bat.  kod k.I kl. Ilijevskog.
K-diri 2. i 3. voda su bili st. vod. Mančić i Ćirić.
Onda je ok i normalno da je 88. Bivec bio k-dant 1. bat. i mislim da je neko prije već napisao da je bio major.
Mislim da je on došao godinu prije iz Akademije, dakle 75. god. (dolazilo se 1. 9. kao p.por.) a da su Dobrodolac i T. Burnać došli u 9. mj. 76. god. kao p.por. Njih se slabije sjećam, ali čini mi se da je Dobrodolac bio onako "vojnički" nastrojen tip i nisam siguran da li je tad kao mladi p.por. bio k.dir voda u RČ kod F. Radobuljca ili u RRČ.
St. vod. Nikolić kojeg neki često spominju, u moje vrijeme npr. bio je vodnik u 1. bat. u RČ, (uvijek utegnut, uglancan, mislim da ga čak ni legendarni Jozo Kukavica nije mogao iznenaditi ni uhvatiti da nije uredan), stalno na nekim smotrama i obuci sa vojskom na krugu a imali su neke velike KRAZ-ove sa uređajima veze i mislim da su kod njih bila KŠK (vezisti znaju...).
Tako da mislim da je 1. bat. uvijek bio tamo kod Komande (preko puta je bila kuhinja i trepezarija) a 2. bat. na kontra 
strani uz ogradu, u ćošku do stadiona (preko puta su nam bile učione i kabinet s teleprinterima).
Bilo kako bilo, ali najdugovječniji je tamo bio legendarni Jozo Kukavica (u moje vrijeme major i NŠ puka), kasnije pukovnik i k-dant puka. Od njega su svi podređeni bježali ko vrag od tamjana (i of. i podof.), samo da ne naiđu na njega na krugu, jer onda je uvijek bilo teških pitanja.... 
Kasno je, pa da i tema ne postane teška..,
vezisti pozdrav do idućeg puta,
Na vrh Go down
BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD


Prim(j)eran Vojnik PV
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 1648
ČLAN OD: : 2013-03-15
M(j)esto Scottsdale

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime28.07.15 3:06

Jozo je izgleda uvek bio isti. Cak i kao pukovnik znao je da se izdere na vojnika ako ga nadje bez kape. Laughing
Nikolica, pokusavam da se setim.Ako ne gresim, bio je izuzetno visok covek i izgledom je vise pripadao gardi nego vezistima.Dobrodilac se ocigledno promenio sa godinama, verovatno pod uticajim Biveca, sa kojim se stalno druzio.Njih dvojica su bili nerazdvojni.
Na vrh Go down
šercer
Gušter
Gušter



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 47
ČLAN OD: : 2009-10-27

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime16.08.15 8:47

Pozdrav šercerovci,
redovno pročitam sve komentare na ovoj temi. Drago mi je kada se jave drugovi i prisjete se lijepih dana, teških trenutaka ali mislim da nam je svima bilo lijepo. U "šerceru" sam proveo od 1978. do 1988.g., do reforme, odnosno tada je od puka veze ostao bataljon veze i na čelu je bio moj drug Bivec B., ja sam otišao u prekomandu u kasarnu M.Tita, gdje sam ostao do 1991.g. Za ovih 10 godina u "šecerovoj" stekao sam puno prijatelja starješina i vojnika. Najveće moje zadovoljstvo u službi je što su se svi moji vojnici zdravi i živi vratili svojim kućama. Normalno je da čovjek poslije ove distance napravi analizu tog perioda, tako da i ja vrlo često se vratim i sa zadovoljstvom se sjetim lijepih trenutaka, manje je bilo ružnih. Dosta drugova nije više sa nama, neka im je pokoj i rahmet, a na nama je da širimo pozitivizam i ljudske vrijednosti kojih nije manjkalo u našim sredinama. Većina mojih živih drugova starješina i vojnika je u penziji, još jednom ih pozdravljam i želim puno zdravlja.

p.s. ostavite pisanog traga iz tog perioda, što je napisano i bilo je, što nije napisano zaboravi se i nestane zauvijek.
Na vrh Go down
selimi seljami
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2012-09-20

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: GENERACIA 87-88   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime04.09.15 15:22

GENERACIA 87-88
[You must be registered and logged in to see this image.] link za sliku
Miroslav Pavlovic
Seljimi Seljami
Efendic Fajko
Kotori Naser
Kapiti
Vlado Babic Porocnik
Dragan Jovanovic Kapetan
Erceg Radivoje
Mujic Nedzat
Kurtuvic Suat
Na vrh Go down
šercer
Gušter
Gušter



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 47
ČLAN OD: : 2009-10-27

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime13.09.15 9:03

Evo jedne sličice iz 1988.g. kada je 308.puk veze proglašen za najbolju jedinicu rodovskog sastava u JNA.
[You must be registered and logged in to see this image.]" />
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]


šercer: komentar modifikovan dana: 13.09.15 9:22; prepravljeno ukupno 3 puta
Na vrh Go down
šercer
Gušter
Gušter



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 47
ČLAN OD: : 2009-10-27

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime13.09.15 9:04

Evo još jedne[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Na vrh Go down
6550/33 avgust 84
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 77
ČLAN OD: : 2013-01-06
DOB : 58
M(j)esto Pozarevac

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime18.09.15 20:05

Bilo bi lepo kada bi Sercer malo prokomentarisao fotografiju.Neverovatno da se toliko personalno promenio sastav puka od 1985 do 1988 godine ili se radi o oficirima  iz bataljona koji je bio dalje od trepezarije pa ih se ja ne secam.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
bežigrad
Gušter
Gušter



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 74
ČLAN OD: : 2012-03-10

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime18.09.15 23:53

Da, da, bilo bi dobro da Šercer objasni koji su to mladi oficiri tu na slikama.
Ja ne poznam nikoga a i nije moguće jer sam bio tamo 76/77. kad su oni išli ili završavali osnovnu školu.


Šercer nedavno kaže:
Drago mi je kada se jave drugovi i prisjete se lijepih dana, teških trenutaka ali mislim da nam je svima bilo lijepo. U "šerceru" sam proveo od 1978. do 1988.g., do reforme, odnosno tada je od puka veze ostao bataljon veze i na čelu je bio moj drug Bivec B., ja sam otišao u prekomandu u kasarnu M.Tita, gdje sam ostao do 1991.g. Za ovih 10 godina u "šecerovoj" stekao sam puno prijatelja starješina i vojnika. 
Najveće moje zadovoljstvo u službi je što su se svi moji vojnici zdravi i živi vratili svojim kućama. 


Zadnja rečenica mu je najbolja.....!


Tek sam tada shvatio da je znači 1988. god. puk veze smanjen na jedan bataljon. 
Onda je normalno da su  mnogi oficiri i podoficiri morali ići u prekomande.
Pa ko je onda smješten u zgradu od tog drugog bat. i ko je onda drmao s onolikom kasarnom. 
Pozdrav svima,
Na vrh Go down
Zlatnik
Gušter
Gušter
Zlatnik


BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2013-04-24
DOB : 60
M(j)esto Veles, Makedonija

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime23.09.15 11:34

šercer (citat):
Evo još jedne[You must be registered and logged in to see this image.]" />[You must be registered and logged in to see this image.]

Likom i imenom prepoznajem samo mog komandira voda porucnika Petra Stamatovica (Stoji sedmi s leva na desno).
A od ostalih, samo nekoliko prepoznajem po liku, imena sam im zaboravio.

_________________
Неоттуѓиво е правото на секој поединец да живее во својата заблуда!
Neotudjivo je pravo svakog pojedinca da zivi u svojoj zabludi!
Na vrh Go down
Zoran Kojic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2014-05-15
DOB : 64
M(j)esto Titograd

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime26.09.15 20:37

Jos jedan pozdrav za "Aprilsku 79" drugi bataljon,6550/42..
Na vrh Go down
blizanac krško
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2014-12-14

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime27.09.15 22:28

Posle dužeg vremena, opet sam svratio na ovaj forum, i prijatno iznenadjen, pročitao sam komentar jednog moga druga iz našeg voda, TT četa, telefonisti, generacija septembar 1987, VP 6550/43.
Odgovaram na javljanje Selimi Salami-ja, na stranici 18, koji je stavio i fotografiju, sa proglašenja najbolje jedinice. Ta fotka, mora,da je snimljena u februaru ili martu 1988, kad smo neki od vojnika iz našeg voda,( medju njima moj brat Marko i ja), več bili u prekomandi na tel. centrali, u kas.4. jul, na Metelkovoj. Prepoznao sam skoro sve drugove iz našeg voda, kome je komandovao p.por Vlado Babić, a komandir čete, bio je kapetan Dragan Jovanović( oboje takodje na slici u gornjem redu, Babič je viši, kapetan je niži). Moje prvo javljanje na tom forumu je na stranici 14, kde sam nabrojio i maltene sve drugove iz našeg voda, pa njih tom prilikom još jednom pozdravljam, ma kde bili. Javite se. Janez
Na vrh Go down
blizanac krško
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2014-12-14

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime29.09.15 23:37

Izvinite, molim! Pravilno je: Selimi Selami, VP 6550/43 septembar 1987 308 puk veze 3.bataljon, TTČeta, Komandant major Dobrodolac Janićije.

LP JanezB
Na vrh Go down
Keča Zoran
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 20
ČLAN OD: : 2014-01-12

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime11.10.15 0:15

Jirži Vlaisavljević!
Na vrh Go down
6550/33 avgust 84
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 77
ČLAN OD: : 2013-01-06
DOB : 58
M(j)esto Pozarevac

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime11.10.15 21:57

Klasiću odakle si se setio mog desetara Jiržija Vlaisavljevića.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Keča Zoran
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 20
ČLAN OD: : 2014-01-12

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime11.10.15 22:35

Ostao mi je u secanju, kratko osisan, malo pogrbljen, a strog u pm. A ustvari nije bio takav...nemam pojma gde je, znam da je bio iz Beograda.
Na vrh Go down
6550/33 avgust 84
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 77
ČLAN OD: : 2013-01-06
DOB : 58
M(j)esto Pozarevac

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime13.10.15 23:48

Da bio je iz Beograda,Kratka kosa,pogrbljen,mišićav .Tako ga pamtim.Svako veče je izmedju dva kreveta radio neku vrstu sklekova u stojecem položaju ako tako mogu da kažem.A strogost .Samo je bez pogovora izvršavao naloge k-dira voda Bogdanovskog.Znao je baš da pretera.Ako se možda sećaš Ace Relića(visok momak,zezao se stalno samnom ,sa Vurušićem  iz Zagreba,sa Boškovićem iz Užica)  na večernjoj  smotri mu je jednim trzajem pokidao svu dugmad kompletno na košulji,bluzi i šinjelu pa ga je onda terao da ih ušiva jedno po jedno za jutarnju smotru.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Keča Zoran
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 20
ČLAN OD: : 2014-01-12

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime15.10.15 17:11

Iskreno, Jiržija nikad vise nisam video, a niko ga i ne zna u Bgdu, Relic je iz PO, kazu stara PO porodica, ali niko ne zna gde je, Boskovica sam trazio u UE, ali opet nista...Vurusica sam se setio preko tebe
Na vrh Go down
6550/33 avgust 84
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 77
ČLAN OD: : 2013-01-06
DOB : 58
M(j)esto Pozarevac

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime16.10.15 0:22

Stanković Zoran iz PO.Aca Relić je moj školski drug.Živi u Londonu od 94.Mislim da je  Vurušić negde u Kanadi ili Americi.Boškovića sam viđao na studijama  u Beogradu negde do 89 godine.Sada ne znam gde je.Ja sam ostao u Šerceru do kraja vojnog roka.Trebao sam da idem u prekomandu GO Maribor ali u poslednjem trenutku Jirži i Bogdanovski su mi uvalili desetarski kurs.Sećam se tvog komandira voda a mog zemljaka Nikolića da se ponekad šalio na tu temu govoreći da mi je on bio komandir voda nikada me ne bi ostavio u Šerceru.Setih se još nekih ljudi koje možda i ti pamtiš iz mog voda Sladojević iz Bgd-a,Alan Pavlič iz Izole koji ostao samnom do kraja kao i Kokanović Dragan iz Šajkaša i Đorđe Martin iz Žitišta.Veliki pozdrav.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]


6550/33 avgust 84: komentar modifikovan dana: 16.10.15 0:30; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Keča Zoran
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 20
ČLAN OD: : 2014-01-12

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime16.10.15 0:26

Ma secam Te se Zoki, jbt! Daj da se cujemo. Imas moj broj...
Na vrh Go down
6550/33 avgust 84
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 77
ČLAN OD: : 2013-01-06
DOB : 58
M(j)esto Pozarevac

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime16.10.15 0:32

Bilo bi mi vrlo drago da se cujemo.Kako da dodjem do tvog broja

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Keča Zoran
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 20
ČLAN OD: : 2014-01-12

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime16.10.15 0:34

Nazovi me odmah Uklonjeno u skladu sa propisima o zastiti licnih podataka - dp
Na vrh Go down
6550/33 avgust 84
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 77
ČLAN OD: : 2013-01-06
DOB : 58
M(j)esto Pozarevac

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime16.10.15 1:29

Druže možemo i da se vidimo da popijemo kafu u BGD-u.Baš sam se vratio pre 2 sata iz Beograda.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
patković
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2015-10-21

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime24.10.15 18:51

Novembarska 71.Neka se neko javi iz voda veze.Kom.je bio poručnik Soskić Boris.Staiji vodnik  MandovićErnest.Gneracijski drugari Loparić,Jezdimirović,Gazdić,Pejčinović,Asurdžić(u kkontaktu smo).Radović,Peročević,Lepčihar,Mlačnik,Poles,Zećiraj,Kutlovci itd.Mnogo pozdrava svima Patković(svirao gitaru)
Na vrh Go down
PetarS
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2014-05-12
DOB : 61
M(j)esto Iz Podgorice, sada u Beogradu

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime01.11.15 19:56

Sve vas pozdravlja por.-kap. Stamatovic Petar.
Ovih dana sam se cuo sa vojnikom Lazarevic Bojanom, generacija (cini mi se) 87/88.
21.11. u Ljubljani tradicionalno okupljanje svih, nekada zaposlenih lica u Serceru.

U kontaktu sam sa velikim brojem staresina koji su sada u Sloveniji i onima koji su u Srbiji.

Puno pozdrava!!!!

_________________
Petar Stamatović

_________________
Petar Stamatović
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime02.11.15 12:52

PetarS (citat):
Sve vas pozdravlja por.-kap. Stamatovic Petar.
Ovih dana sam se cuo sa vojnikom Lazarevic Bojanom, generacija (cini mi se) 87/88.
21.11. u Ljubljani tradicionalno okupljanje svih, nekada zaposlenih lica u Serceru.

U kontaktu sam sa velikim brojem staresina koji su sada u Sloveniji i onima koji su u Srbiji.

Puno pozdrava!!!!

_________________
Petar Stamatović
Pozdrav drugu Peri, mom klasicu iz VoGi i VA!
Bilo bi dobro da se malo vise ukljuci i podijeli svoja sjecanja na period skolovanja i sluzbovanja.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
6550/33 avgust 84
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 77
ČLAN OD: : 2013-01-06
DOB : 58
M(j)esto Pozarevac

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime03.11.15 18:09

Pozdrav za kapetana Stamatovića koga se ne sećam ili sam se ja skinuo pre nego je on došao u Šercer.(Otišao sam iz Šercera 30.08.1985 god).

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
PetarS
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2014-05-12
DOB : 61
M(j)esto Iz Podgorice, sada u Beogradu

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime04.11.15 9:26

Pozdrav za DŽombu, ja sam dosao u Sercerovu 28.avgusta 1985., tako da se nismo upoznali - sigurno.

_________________
Petar Stamatović
Na vrh Go down
6550/33 avgust 84
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 77
ČLAN OD: : 2013-01-06
DOB : 58
M(j)esto Pozarevac

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime04.11.15 17:37

Nažalost nisam imao tu čast da se upoznamo ali to nije razlog da Vas kao Šercerovca ne pozdravim  i  poželim  Vam  svako dobro.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
6550/33 avgust 84
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 77
ČLAN OD: : 2013-01-06
DOB : 58
M(j)esto Pozarevac

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime19.11.15 18:01

Ako putuje na susrete u Ljubljanu kap Stamatoviću želim srećan put i lepo druženje.ps.Bilo bi lepo da sa članovima foruma nakon povratka  podeli svoje utiske i fotografije. salutiranje

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
bežigrad
Gušter
Gušter



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 74
ČLAN OD: : 2012-03-10

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime21.11.15 14:26

Pozdrav svim "Šercerovcima"

Kako vidim na forumu, danas se u Ljubljani okupljaju "Šercerovci".
Koristim priliku da vas sve skupa pozdravim i zaželim vam (u to ne sumnjam) ugodno druženje i prebiranje po uspomenama iz mladosti.
Na žalost "Šercera" kakvog pamtimo više nema, ali ima uspomena...
Ako neko uspije nek se raspita gdje je i što je sa njim, Stoje Ilijevski, 1976/77 kap. I kl.
moj k-dir TT čete u 1. bat.
Učesnici druženja "dužni" su po povratku podnijeti izvještaj o zatečenom stanju, stanju morala i utrošku sredstava...
Na vrh Go down
6550/33 avgust 84
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 77
ČLAN OD: : 2013-01-06
DOB : 58
M(j)esto Pozarevac

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime05.12.15 10:34

Nema nam raporta sa druzenja u Ljubljani.
Na vrh Go down
bežigrad
Gušter
Gušter



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 74
ČLAN OD: : 2012-03-10

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime06.12.15 16:36

Da, da, nema raporta. Drže nas u neizvjesnosti.

Ja sam očekivao da će drugovi pravovremeno tj. kad dođu k sebi a kako im nalažu i pravila službe,
da će podnijeti izvještaj kako je bilo na susretu.
Obzirom da se ne javljaju, ne znam što da zaključimo;
veze nisu u prekidu pa ili još nisu došli k sebi ili ih je većina zaginula pa se preživjeli ne usude javiti...
Malo ih prozivam pa valjda će se već netko javiti ...
Jozo im to ne bi oprostio. salutiranje
Na vrh Go down
6550/33 avgust 84
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 77
ČLAN OD: : 2013-01-06
DOB : 58
M(j)esto Pozarevac

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime24.12.15 21:29

Šercerovci malo ste se uspavali.Ajmo malo aktivnosti.Forumašima koji  slave Božić 25 ćestitam a svima želim sve najlepše u nastupajučoj 2016 godini.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
patković
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2015-10-21

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime24.01.16 12:42

Šta je ovo?Dali je moguće da nema ni jednog metuzalema iz novembarske 71' iz voda veze u Šercerovoj?Ipak bi vezisti trebali biti u trendu što se tiče interneta.Dakle javite se ,ako ima koji iz 6550/2.Patković (Patak)
Na vrh Go down
Kolodvorska
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 15
ČLAN OD: : 2012-12-23

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime11.02.16 22:03

Pozdrav kolege vezisti.
Da li ima neko od septembaraca 88/89,
da poznaje vezistu iz Smedereva po imenu Rade.
Nazalost nesjecam se prezimena,u martu 89 dosao je kod mene u Črnomelj u prekomandu.
Na vrh Go down
Cehim
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2016-02-13

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime14.02.16 0:14

Drugovi pozdrav!  Moje je ime Miha!
U Šercera sam ušao 07.01.1981 a izašao 27.11.1981.
Bio sam radiorelejac (RR) kod  kapetana  prve klasa Opačič Duleta  1 četa,  I vod.; Istovremeno sam bio (posljepodnevna nastava) i kod Dobrovoljca u II. četi telegrafista, jer sam bio radioamater pa sam istovremeno radio dvje obuke. Tu negde do kraja Februarja. Poslje završene obuke, a i več prije, radio sam na kapiji, kod kapetana za obezbedženje Nikoliča.
Komandat kasarne tada je bio p.puk Kukavica Jozo, zamjenik i načelnik štaba je bio Tica Mile.
Sa mnom u vodu bili su Časar Štefan, pa Bogdan Slavko iz Novog Sada. Evo toliko za početak. Nadam se da sretnem sa nekom.
Na kapiji radio sam sa Žarko Rašeta Zagreb, Ethem Tirič Zenica, Drago Škerget Murska Sobota.
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime14.02.16 8:54

[You must be registered and logged in to see this link.], dobro dosao na forum!
Na vrh Go down
Cehim
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2016-02-13

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime14.02.16 11:03

Da odmah napišem jednu prigodu iz vojske u Šerceru. Došli smo u vojsku,  neznalice, čak nismo znali ni pozdravljat vojnički, tako kako treba. Meni bilo 26 godina. Imao sam posao, familiju, ....... 
Prošlo je 10 dana odkako su me primili u kasarnu, oružja uopšte još nismo zadužili, kada me zove kapetan. Danas si pomočnik bataljona. Nisam ni znao šta je to, šta radit, kako ide, gdje si smješten, ....... ništa. Pa ja ništa neznam, nemam pojma, kažem. Nema veze, ti si ovdje najozbilniji, nemam drugog pametnijeg. I tako bijo ja vojnik, koji nije ni položiju zakletvu pomočnik bataljona.
Na vrh Go down
šercer
Gušter
Gušter



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 47
ČLAN OD: : 2009-10-27

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime20.02.16 8:47

Cehim (citat):
Da odmah napišem jednu prigodu iz vojske u Šerceru. Došli smo u vojsku,  neznalice, čak nismo znali ni pozdravljat vojnički, tako kako treba. Meni bilo 26 godina. Imao sam posao, familiju, ....... 
Prošlo je 10 dana odkako su me primili u kasarnu, oružja uopšte još nismo zadužili, kada me zove kapetan. Danas si pomočnik bataljona. Nisam ni znao šta je to, šta radit, kako ide, gdje si smješten, ....... ništa. Pa ja ništa neznam, nemam pojma, kažem. Nema veze, ti si ovdje najozbilniji, nemam drugog pametnijeg. I tako bijo ja vojnik, koji nije ni položiju zakletvu pomočnik bataljona.
Dobrodošao Cehim. Ta prva dužnost se zvala "pomoćnik dežurnog bataljona".
Na vrh Go down
Boban68
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2016-03-02

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime02.03.16 21:04

Svim vojnicima  JNA veliki pozdrav iz Smedereva!
Zovem se Stojanović Boban, služio sam vojsku mart 1988/89. U kasarni Ljubo Šercer, radiorelejac.
Moji drugari su bili Joldzić Radovan, Garić Đorđe, Prekić Srđan, Pastulović Ante, Dumica Ferat, Kadrić Nedzad, Stajnko Ferdinand, Ivica iz Valpova...Starešine su nam bile Turšijan Jovica, Gušić Zahid, Pejović Peja, Robert Lajtman, Abaz Mirko....
                        Relejci javite se!!!
Na vrh Go down
1806016
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2016-03-18

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime18.03.16 22:03

ramšak (citat):
našao sam ovaj forum i molim da se jave koji su bili u šerceru novembar 84-decembar 85
telefonskilinijski vod stari vodnik Vasiljević Rakica
javite se da malo popričamo
Dobar dan, vidim da znate Vasiljević Rakicu. Jel bih želeli njega kontaktirat?
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime19.03.16 14:20

[You must be registered and logged in to see this link.], dobro dosao na forum!
Na vrh Go down
GoranI
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2014-03-27
DOB : 55
M(j)esto Skopje

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime04.04.16 12:30

Jeli bre ... postoji li neko drugi iz generacije 87/88 na ovom forumu. Jas sam is Skopja, ali zelio bih info za dvoje mojih prijatelja, iz drugog voda, TT ceta st.vod. Aleksandar Nikolic (onaj sa brkovima), jedan je iz Zagreba, Drazen Zalac, ziveo na Jarunu, a drugi je Vladimir Djeric iz Beograda ... nije na odmet da se i drugi jave, bas bi bilo dobro skupiti se negde. Epa decki cekam da se javite. Inace u kontaktu sam za Cingarskim iz Skopja i Stakicem iz Beograda ...
Na vrh Go down
GoranI
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2014-03-27
DOB : 55
M(j)esto Skopje

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime04.04.16 13:29

Na slici su Od levo prema desno Drazan Zalac iz Zagreba, Goran Ilievski t.e. ja iz Skopja i Pivcevic Vili iz Splita. Slikano u Pozegi, otkomanda dopunski VES vozac Smile.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime04.04.16 21:41

Cehim (citat):
Da odmah napišem jednu prigodu iz vojske u Šerceru. Došli smo u vojsku,  neznalice, čak nismo znali ni pozdravljat vojnički, tako kako treba. Meni bilo 26 godina. Imao sam posao, familiju, ....... 
Prošlo je 10 dana odkako su me primili u kasarnu, oružja uopšte još nismo zadužili, kada me zove kapetan. Danas si pomočnik bataljona. Nisam ni znao šta je to, šta radit, kako ide, gdje si smješten, ....... ništa. Pa ja ništa neznam, nemam pojma, kažem. Nema veze, ti si ovdje najozbilniji, nemam drugog pametnijeg. I tako bijo ja vojnik, koji nije ni položiju zakletvu pomočnik bataljona.
Ah Cehim bilo je takvoh slučajeva. Mada nije loše tako odjedared. Very Happy
Na vrh Go down
selimi seljami
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2012-09-20

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime10.04.16 16:33

generacija 1987/88 slabo nema ih nigde hajde...
Na vrh Go down
GoranI
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2014-03-27
DOB : 55
M(j)esto Skopje

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime11.04.16 8:30

Na zalost, tako je, ako neko zna nekoga iz treceg voda, TT ceta ... neka ga potrazi, dobro bi bilo sakupiti se bar ovde Smile
Na vrh Go down
bežigrad
Gušter
Gušter



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 74
ČLAN OD: : 2012-03-10

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime20.04.16 19:29

Pozdrav "Šercerovci"

Može i isti vod, ista četa ali 10 god. ranije...
Na vrh Go down
Sponsored content





Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 6 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti
Na vrh 
Stranica 6/10Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Kasarna Ljubo Sercer i Ajdovscina 1981
» Ljubo Sercer
» Kasarna Fužine Ljubljana
» Ljubljana kasarna Kodeljevo
» Ljubljana, kasarna Kodeljevo

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SLOVENIJA-
Idi na: