FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeEventsRegistracijaLogin

Share

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorPoruka
ture
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 24
REPUTACIJA : 3
ČLAN OD: : 2013-02-10
DOB : 54
M(j)esto GOSTIVAR Makedonija

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime13.01.19 21:26

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 A82e6b10
Na vrh Go down
http://www.edilgraniti.mk
ture
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 24
ČLAN OD: : 2013-02-10
DOB : 54
M(j)esto GOSTIVAR Makedonija

KomentarNaslov komentara: Kapetan Milenko Lukic i Aco Gogov   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime13.01.19 21:33

Kapetan Lukic MilenkoLjubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 0cee0010
Na vrh Go down
http://www.edilgraniti.mk
Ivan Jug
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2017-11-03

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime16.04.19 6:29

E pa dosta je vremena prošlo otkad se nisam javljao.Pozdrav MOM GUŠTERU IZ BEOGRADA zna on koji je a kritika svima koji se ne sječaju generacije 86-87 i mojim nepismenim geničima jer se ni jedan nije javio do sada,svi su informatički nepismeni ili su zaboravili da smo bili drugovi tada a i danas smo ostali drugovi samo svaki u svoji9m cipelama i sa svojim životom.STARIJI smo ali nikako nebi smjeli zaboraviti što smo imali tih dana bez obzira na kasnije događaje na koje mi nikako nismo mogli utjecati jer je to iznad nas a i iza nas.Da bi danas netko od nas svojoj djeci objasnio kako smo mi proživjeli te dane u JNA  TREBA MU JAKO PUNO VREMENA pa me čudi zašto nema više kontakata izmeđe nas.Žalim za tim. Drugarski pozdrav
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime

Na vrh Go down

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti
Na vrh 
Stranica 17/17Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17