FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Da li neko zna nesto o general-potpukovnik Vladimiru Vukovicu 9. korpus JNA - Knin

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Rakyat
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2018-08-01

Da li neko zna nesto o general-potpukovnik Vladimiru Vukovicu 9. korpus JNA - Knin Empty
KomentarNaslov komentara: Da li neko zna nesto o general-potpukovnik Vladimiru Vukovicu 9. korpus JNA - Knin   Da li neko zna nesto o general-potpukovnik Vladimiru Vukovicu 9. korpus JNA - Knin Icon_minitime28.06.19 9:36

Pozdrav ljudi
moj deda general-potpukovnik Vladimir Vukovic je ubijen u atentatu koji je bio 5 ili 6 po redu na njega... tako sto je helikopter oboren pri slijetanju jer je zakacio nekakvu sajlu koje nije trebala biti tu i sa njim je poginulo jos 4-5 ljudi...Njega je onda zamijenio Ratko Mladic ...mnogo malo ima o njemu na internetu pa me je zanimalo da li neko ima neku informaciju da podijeli samnom Smile 
Hvala vam unaprijed 
postavio bih sliku ali evo sat vremena je trazim i nema je


NAPOMENA: U KOLIKO SMATRATE DA JE OPASNO DA PRICATE NA OVU TEMU MOZETE MI POSLATI I PRIVATNU PORUKU

strela and Sasa79 vole ovaj upis

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Da li neko zna nesto o general-potpukovnik Vladimiru Vukovicu 9. korpus JNA - Knin Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li neko zna nesto o general-potpukovnik Vladimiru Vukovicu 9. korpus JNA - Knin   Da li neko zna nesto o general-potpukovnik Vladimiru Vukovicu 9. korpus JNA - Knin Icon_minitime28.06.19 12:47

Rakyat (citat):
Pozdrav ljudi
moj deda general-potpukovnik Vladimir Vukovic je ubijen u atentatu koji je bio 5 ili 6 po redu na njega... tako sto je helikopter oboren pri slijetanju jer je zakacio nekakvu sajlu koje nije trebala biti tu i sa njim je poginulo jos 4-5 ljudi...Njega je onda zamijenio Ratko Mladic ...mnogo malo ima o njemu na internetu pa me je zanimalo da li neko ima neku informaciju da podijeli samnom Smile 
Hvala vam unaprijed 
postavio bih sliku ali evo sat vremena je trazim i nema je


NAPOMENA: U KOLIKO SMATRATE DA JE OPASNO DA PRICATE NA OVU TEMU MOZETE MI POSLATI I PRIVATNU PORUKU

Član si ovog foruma od 2018-08-01 a tek si se sada javio. Very Happy
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 62
M(j)esto Bijelo Polje

Da li neko zna nesto o general-potpukovnik Vladimiru Vukovicu 9. korpus JNA - Knin Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li neko zna nesto o general-potpukovnik Vladimiru Vukovicu 9. korpus JNA - Knin   Da li neko zna nesto o general-potpukovnik Vladimiru Vukovicu 9. korpus JNA - Knin Icon_minitime28.06.19 18:41

Vojnik Graničar (citat):


Član si ovog foruma od 2018-08-01 a tek si se sada javio. Very Happy
Vjerovatno je drug mlad čovjek i nije služio JNA. Ako neko nešto zna o njegovom dedi nek mu piše privatno, jer tadašnji događaji nisu za ovaj forum.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Sponsored content





Da li neko zna nesto o general-potpukovnik Vladimiru Vukovicu 9. korpus JNA - Knin Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li neko zna nesto o general-potpukovnik Vladimiru Vukovicu 9. korpus JNA - Knin   Da li neko zna nesto o general-potpukovnik Vladimiru Vukovicu 9. korpus JNA - Knin Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Da li neko zna nesto o general-potpukovnik Vladimiru Vukovicu 9. korpus JNA - Knin
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» SVE KARAULE BIVSE SFRJ
» Nikšić VP 6523 izviđači
» Karaula "Ceršak" V.P. 5457 - granični odsjek Maribor - 1988 -1989 godina.
» Clint Eastwood & General Saint
» Karaula Drenak 82/83 (prvi dio teme)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: 
VOJNA PLATFORMA
 :: Kopnena vojska
-
Idi na: