FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)

Go down 
+16
sarentica
Kuhar-Debar.
Prke
duci64
Dener Tihomir
brkanovac
Bojanstan
mureZE
lacoš
Mister Havana
vargas
MikiJovanovic
ercov54
Djida
dinosaurus
slavonski brod
20 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
AutorPoruka
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime16.04.15 18:07

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Tako je brate potrudio sam se i pronašao je a izviđačko oko brata primjetilo našu kasarnu svaka čast Very Happy

Znaš da je selekcija bila rigorozna...nije svako mogao u izvidjače...seti se Blagoja našeg Razz Very Happy
I dan-danas albanci pokušavaju da dešifruju ono što je on izgovorio u RUP...'87 godine

Pa izviđačima kasnije formirane su specijalne jedinice policije a što se tiče kolege Blagoja bio je legenda sigurno i danas u nekoj jedinici pokušavaju dešifrovanje razgovora Mad
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime16.04.15 18:14

Djida (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Svaka čast brate,rešio si da malo pomogneš sa slikama...
Ova je prelepa,vidi se i naša kasarna
Apsolutno si u pravu Dinosauruse,ova slika je prva liga i zato sam dao zahvalnost Prizrencu SLAVONSKOM Exclamation
Pitam se koje li je godine nastala Question
A kako dominira NAŠA KASARNA,kao da budno i onako majčinski motri na Prizren.
Slavonski.......kapa dole druže i pozdrav salutiranje
Slika je iz vremena dok je sve cvjetalo u Prizrenu grad pun mladosti i vojske vjerojatno negdje u naše vrijeme. Kolegi Djidi, Ercovu i bratu Dinosaurusu hvala lijepa na riječima pohvale, takvi smo mi izviđači cheers
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime16.04.15 18:21

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Apsolutno si u pravu Dinosauruse,ova slika je prva liga i zato sam dao zahvalnost Prizrencu SLAVONSKOM Exclamation
Pitam se koje li je godine nastala Question
A kako dominira NAŠA KASARNA,kao da budno i onako majčinski motri na Prizren.
Slavonski.......kapa dole druže i pozdrav salutiranje .

Slika je verovatno prilično stara,koliko se može videti glavna zgrada je još
bila u funkciji a osunčana strana ka Grnčarima se uvek pamti..moj prizrenski druže Djida...
A mom Slavonskom bratu ću se revanširati kada se budemo videli,a hoćemo..
Biće kao nekada u Šadrvanu,u Našem Prizrenu...samo primereno našim godinama Laughing

Ima brate da tulumarimo noć i dan kao nekada u Šadrvanu i Prizrenu ali u drugim uvjetima rada primjerno našim godinama   Very Happy
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime17.04.15 21:25

slavonski brod (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Tako je brate potrudio sam se i pronašao je a izviđačko oko brata primjetilo našu kasarnu svaka čast Very Happy

Znaš da je selekcija bila rigorozna...nije svako mogao u izvidjače...seti se Blagoja našeg Razz Very Happy
I dan-danas albanci pokušavaju da dešifruju ono što je on izgovorio u RUP...'87 godine

Pa izviđačima kasnije formirane su specijalne jedinice policije a što se tiče kolege Blagoja bio je legenda sigurno i danas u nekoj jedinici pokušavaju dešifrovanje razgovora Mad

Tačno brate,dva meseca posle odsluženja jna upućen sam u tadašnji Savezni MUP...
Kap.Sale nam je jednom prilikom pred skidanje i rekao da pripadnike izvidjačkih 
jedinica po skidanju uglavnom rasporedjuju u jedinice Milicije-Policije
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime18.04.15 11:20

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Tako je brate potrudio sam se i pronašao je a izviđačko oko brata primjetilo našu kasarnu svaka čast Very Happy

Znaš da je selekcija bila rigorozna...nije svako mogao u izvidjače...seti se Blagoja našeg Razz Very Happy
I dan-danas albanci pokušavaju da dešifruju ono što je on izgovorio u RUP...'87 godine

Pa izviđačima kasnije formirane su specijalne jedinice policije a što se tiče kolege Blagoja bio je legenda sigurno i danas u nekoj jedinici pokušavaju dešifrovanje razgovora Mad

Tačno brate,dva meseca posle odsluženja jna upućen sam u tadašnji Savezni MUP...
Kap.Sale nam je jednom prilikom pred skidanje i rekao da pripadnike izvidjačkih 
jedinica po skidanju uglavnom rasporedjuju u jedinice Milicije-Policije
Ti si dobro i prošao ja sam nakon 15-tak dana poslije odsluženja raspoređen u specijalne postrojbe policije RH Razz
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime18.04.15 13:55

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime18.04.15 13:56

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime18.04.15 13:57

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime18.04.15 13:57

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime18.04.15 15:35

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nekadašnja željeznička stanica u Prizrenu / ostaci od stanice / Exclamation
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime18.04.15 20:16

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kolege Prizrenci da li se sjećate jednog od naših starješina legendarnog vodnika Save Erdeljana koji je poginuo za vrijeme NATO bombardovanja na Kosovu. Moj brat Dinosaurus i ja se sjećamo i imamo samo riječi pohvale za vrijeme koje smo proveli zajedno.
Na vrh Go down
MikiJovanovic
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 196
ČLAN OD: : 2013-12-01
DOB : 49
M(j)esto jug srbije

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: ramiz sadiku   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime18.04.15 21:14

Koliko sam ga ja znao moglo se snjim o svemu i popricati a zanimvljiv mi je bio njegov glas voleo je ljutu da udari koju.Pitao sam se koji razlog je bio da dodje do cina zastavnika a izgleda njemu bilo sve jedno.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime18.04.15 21:49

Svaka čast brate moj Slavonski za ovu sliku,sliku našeg starešine,velikog čoveka
i velikog prijatelja nas vojnika koji smo imali tu čast da služimo u takvoj jedinici
i uz takve starešine..
...visok,mršuljav,uvek pedantne uniforme,brkova i nezobilaznih ''lenonki''..moj 
komandir voda,moj st.vod.Erdeljan Savo..čovek za koga sam se potajno nadao
da možda negde iz prikrajka prati ovaj forum i prebiranje po sećanjima nas njegovih
vojnika,onih vojnika koje je proveo kroz složenu obuku kakvu smo imali i vratio nas
kući našim roditeljima žive i zdrave....i bogatije za sva iskustva i prijateljstva koja smo 
stekli te godine..došli smo skoro kao deca a otišli kao zdravi i zreli momci u život koji nas
je čekao...A st.vod.Erdeljan Savo je ostao u našem Prizrenu i našoj kasarni..ostao je i u našim srcima i našem pamćenju jer drugačije nebi ni bilo ljudski...jer ostao je na istoj onoj karauli 
Planeja na velikom Paštriku iznad velikog Prizrena gde je i nas vodio...nekada je tu bila državna
granica a sada granica ljudskosti i časti...
na toj granici Savo je dao život
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime18.04.15 22:06

dinosaurus (citat):
Svaka čast brate moj Slavonski za ovu sliku,sliku našeg starešine,velikog čoveka
i velikog prijatelja nas vojnika koji smo imali tu čast da služimo u takvoj jedinici
i uz takve starešine..
...visok,mršuljav,uvek pedantne uniforme,brkova i nezobilaznih ''lenonki''..moj 
komandir voda,moj st.vod.Erdeljan Savo..čovek za koga sam se potajno nadao
da možda negde iz prikrajka prati ovaj forum i prebiranje po sećanjima nas njegovih
vojnika,onih vojnika koje je proveo kroz složenu obuku kakvu smo imali i vratio nas
kući našim roditeljima žive i zdrave....i bogatije za sva iskustva i prijateljstva koja smo 
stekli te godine..došli smo skoro kao deca a otišli kao zdravi i zreli momci u život koji nas
je čekao...A st.vod.Erdeljan Savo je ostao u našem Prizrenu i našoj kasarni..ostao je i u našim srcima i našem pamćenju jer drugačije nebi ni bilo ljudski...jer ostao je na istoj onoj karauli 
Planeja na velikom Paštriku iznad velikog Prizrena gde je i nas vodio...nekada je tu bila državna
granica a sada granica ljudskosti i časti...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nemam reci.Svako ko ovo procita ako imalo ima srca nemoze biti svejedno!Ova slika i ovaj govor nek ostanu kao svedok nekog vremena u kome se mnogo vise verovalo u iskrenost i ljude velikog srca.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime18.04.15 22:16

Hvala prijatelju na lepim rečima..ja sam prijatelju izgleda 
zakasnio sa sazrevanjem,pa vreme provedeno u JNA mi skoro spada
u detinjstvo...neko pamti učitelje,učiteljice,nastavnike,profesore
a ja drugove i starešine...a veruj mi da je svako od njih vredan pamćenja
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime19.04.15 12:06

dinosaurus (citat):
Hvala prijatelju na lepim rečima..ja sam prijatelju izgleda 
zakasnio sa sazrevanjem,pa vreme provedeno u JNA mi skoro spada
u detinjstvo...neko pamti učitelje,učiteljice,nastavnike,profesore
a ja drugove i starešine...a veruj mi da je svako od njih vredan pamćenja

Brate znaš da se naše nezaboravne starješine ne mogu i neće zaboraviti bez obzira na godine koje su prošle od našeg rastanka. samo mi je žao što više među nama nema i mog komandira voda poručnika Sretenović Žikice koji je tragično poginuo 1988 ili 1989 godine kad je prešao među tenkiste koji su došli u Prizren ti se brate sjećaš jer brojili ste sitno do skidanja. Pokušavam na sve načine na internetu pronaći barem neki podatak o tragičnoj pogibelji poručnika ili ako netko od dečki sa foruma ima nekakve podatke neka napiše kako je poginuo jer sam pročitao dok sam bio civil ne mogu da se sjetim koje je to bilo godine. Vjerojatno netko od dečki sjeća se i nezaboravnog poručnika Sretenovića koji je bio i ostao odličan starješina.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime19.04.15 12:09

MikiJovanovic (citat):
Koliko sam ga ja znao moglo se snjim o svemu i popricati a zanimvljiv mi je bio njegov glas voleo je ljutu da udari koju.Pitao sam se koji razlog je bio da dodje do cina zastavnika a izgleda njemu bilo sve jedno.

Kolega Miki koliko je meni poznato naš Savo imao je čin zastavnika ali mu je 1985 ili 1986 godine ukinut i vraćen je na čin starijeg vodnika zaboravio sam koji je razlog.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime19.04.15 12:15

Kako je naveo brat Dinosaurus bez obzira na tolike godine od našeg rastanka mogao bi navesti imena i prezimena kolega ili drugova cijele 549. izviđačke čete na čelu sa kapetanom Salibašićem i ostalim starješinama u naše vrijeme.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime19.04.15 12:57

slavonski brod (citat):
dinosaurus (citat):
Hvala prijatelju na lepim rečima..ja sam prijatelju izgleda 
zakasnio sa sazrevanjem,pa vreme provedeno u JNA mi skoro spada
u detinjstvo...neko pamti učitelje,učiteljice,nastavnike,profesore
a ja drugove i starešine...a veruj mi da je svako od njih vredan pamćenja

Brate znaš da se naše nezaboravne starješine ne mogu i neće zaboraviti bez obzira na godine koje su prošle od našeg rastanka. samo mi je žao što više među nama nema i mog komandira voda poručnika Sretenović Žikice koji je tragično poginuo 1988 ili 1989 godine kad je prešao među tenkiste koji su došli u Prizren ti se brate sjećaš jer brojili ste sitno do skidanja. Pokušavam na sve načine na internetu pronaći barem neki podatak o tragičnoj pogibelji poručnika ili ako netko od dečki sa foruma ima nekakve podatke neka napiše kako je poginuo jer sam pročitao dok sam bio civil ne mogu da se sjetim koje je to bilo godine. Vjerojatno netko od dečki sjeća se i nezaboravnog poručnika Sretenovića koji je bio i ostao odličan starješina.

Poručnik kao i sve naše starešine na prvom mestu su bili dobri ljudi a zatim 
i oficiri.Uvek su imali korektan stav prema nama iako smo mi znali napraviti
povremeno  raznorazne gluposti od neizvršavanja naredjenja do bežanja u 
grad...
Za poručnikovu pogibiju sam saznao u večernjem dnevniku 1990 godine i 
nisam mogao da verujem kada sam čuo njegovo ime..Koliko se sećam
poginuo je pri prevrtanju tenka na Švanjskom mostu na putu ka Djakovici..
Ostalo mi je dosta toga vezano za poručnika u sećanju,nekoliko puta sam 
imao priliku da mu budem pomoćnik,kada je bio dežurni oficir kasarne,zatim
kada me uhvatio u gradu bez titovke,pamtim i kada me je kao mladog vojnika
prozvao sa bine gde je stajao da pridjem i po prvi put a i jedini,podignem zastavu
SFRJ pred celom kasarnom...
Na slici koju si postavio gde potpisujem zakletvu,u levom uglu,vidi se 
naš poručnik Žikica Sretenović..kod nekog od naših klasića postoje slike
našeg poručnika koje su slikane dok smo bili na karauli Orčuša,sećam se da 
sam ih video za vreme služenja kod nekog..
Slikano je u blizini sela Vranište i svi smo bili u belim maskirnim uniformama..
Možda se vremenom pojavi neko od naših ko ih poseduje
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime19.04.15 13:54

slavonski brod (citat):

Brate znaš da se naše nezaboravne starješine ne mogu i neće zaboraviti bez obzira na godine koje su prošle od našeg rastanka. samo mi je žao što više među nama nema i mog komandira voda poručnika Sretenović Žikice koji je tragično poginuo 1988 ili 1989 godine kad je prešao među tenkiste koji su došli u Prizren ti se brate sjećaš jer brojili ste sitno do skidanja. 

Vidim da se mnogo toga sećaš brate,tačno je da smo brojali sitno u to vreme.
Izvidjačka četa je tih dana bila zadužena za obezbedjenje tenkova koji su vozovima
pristizali u Prizren.Dane i noći smo provodili što na železničkoj stanici,što na 
obezbedjenju gradskih ulica kojim su tenkovi dolazili do kasarne..
U vreme našeg skidanja 11.marta '88 poručnik Žikica je još uvek bio u izvidjačima,
tek na ovom forumu iz pisanja kolega sam saznao da smo kao i kap.Salibašiću
bili zadnja generacija izvidjača i por.Sretenoviću..
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime19.04.15 14:18

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Brate znaš da se naše nezaboravne starješine ne mogu i neće zaboraviti bez obzira na godine koje su prošle od našeg rastanka. samo mi je žao što više među nama nema i mog komandira voda poručnika Sretenović Žikice koji je tragično poginuo 1988 ili 1989 godine kad je prešao među tenkiste koji su došli u Prizren ti se brate sjećaš jer brojili ste sitno do skidanja. 

Vidim da se mnogo toga sećaš brate,tačno je da smo brojali sitno u to vreme.
Izvidjačka četa je tih dana bila zadužena za obezbedjenje tenkova koji su vozovima
pristizali u Prizren.Dane i noći smo provodili što na železničkoj stanici,što na 
obezbedjenju gradskih ulica kojim su tenkovi dolazili do kasarne..
U vreme našeg skidanja 11.marta '88 poručnik Žikica je još uvek bio u izvidjačima,
tek na ovom forumu iz pisanja kolega sam saznao da smo kao i kap.Salibašiću
bili zadnja generacija izvidjača i por.Sretenoviću..

Vidiš brate godine čine svoje ali memorija još dobro služi kad bi se još netko od naših izviđača priključio forumu s kojima smo u kontaktu gdje bi nam bio kraj. Znam da sam se telefonski čuo sa poručnikom kad je prešao među tenkiste jer on je toliko obožavao tenkove kao i BRDM-ove. Ti si me podsjetio da je to bilo 1990 godine jer kad sam isto također vidio na dnevniku nisam vjerovao da se to dogodilo upravo njemu, a sva ova sranja oko tih godina na prostorima bivše SFRJ pomalo smo zaboravljali na svoje kolege i napokon nakon toliko godina sjećanja naviru kao da se to dogodilo jučer.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime19.04.15 14:23

Naše starješine su nama bile uzor i oslonac u to vrijeme iako smo svi mislili da su oni puno stariji od nas dok nismo na sve moguće načine saznali da se to radi o generaciji koja je par godina starija od nas. Ostao mi u sjećanju Savo i njegova tabakera jer je uvijek kad god smo mogli da zapalimo vadio svoju tabakeru i častio nas cigaretama bez obzira koliko nas je bilo pušača uvijek je u svojoj oficirskoj torbi imao rezerve.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime20.04.15 20:10

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime20.04.15 20:10

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime20.04.15 20:13

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime20.04.15 20:16

Sveti Arhangeli

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime20.04.15 20:17

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime20.04.15 20:18

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime20.04.15 20:20

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime20.04.15 21:28

Uh Dinosauruse ove me slike ostaviše bez teksta,jednostavno nemam reči Exclamation
Samo ti dajem veliki plus i pozdravljam salutiranje .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime20.04.15 21:40

Hvala DJIDA,malo ste usporili,šta se dešava??
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime20.04.15 22:52

dinosaurus (citat):
Hvala DJIDA,malo ste usporili,šta se dešava??
Nije moje da budem cangrizalo,ali prijatelji moji,spala knjiga na dva slova,Dinosaurusa i njegovog brata,a tebi prijatelju za ove fotke +++++++++++++++ Wink
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime21.04.15 18:00

ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
Hvala DJIDA,malo ste usporili,šta se dešava??
Nije moje da budem cangrizalo,ali prijatelji moji,spala knjiga na dva slova,Dinosaurusa i njegovog brata,a tebi prijatelju za ove fotke +++++++++++++++ Wink

Hvala kolega Ercov izgleda da od svih nas Prizrenaca najbolje sjećanje imamo brat dinosaurus i ja ili je u naše vrijeme bilo najviše događaja u i van kasarne Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime21.04.15 18:56

dinosaurus (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Halo brate ti u izviđanju terena okolice Prizrena cheers
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime21.04.15 20:23

Što se mene tiče tu sam uvek u  slobodno vreme.
Zadovoljstvo je čitati prepiske Dinosaurusa i Slavonskog,služili ste u isto vreme i prisećate se likova i događaja.
Imate moju podršku u svakom smislu jer ste DOBRI LJUDI.
Priznajem da sam malo usporio ali usporio uživajući u VAŠEM PISANJU.
study study study study study study salutiranje

[You must be registered and logged in to see this image.] Veliki Pozdrav sa slikom iz donjeg dela naše kasarne.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime21.04.15 20:34

Djida (citat):
Što se mene tiče tu sam uvek u  slobodno vreme.
Zadovoljstvo je čitati prepiske Dinosaurusa i Slavonskog,služili ste u isto vreme i prisećate se likova i događaja.
Imate moju podršku u svakom smislu jer ste DOBRI LJUDI.
Priznajem da sam malo usporio ali usporio uživajući u VAŠEM PISANJU.
study study study study study study salutiranje

[You must be registered and logged in to see this image.] Veliki Pozdrav sa slikom iz donjeg dela naše kasarne.
Samo vi kolege pratite iz prikrajka a braća Dinosaurus i Slavonski uvijek su budni, u pripravnosti te spremni za objavu fotografija i dijaloga o našem Prizrenu salutiranje salutiranje
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime21.04.15 20:47

Kolege Prizrenci ovo je nekadašnja kafana Šadrvan..

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime21.04.15 20:50

slavonski brod (citat):
dinosaurus (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Halo brate ti u izviđanju terena okolice Prizrena cheers
Ma brate ovo je neki lokalni pajser....mi smo bili face u Prizrenu Very Happy
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime21.04.15 20:54

ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
Hvala DJIDA,malo ste usporili,šta se dešava??
Nije moje da budem cangrizalo,ali prijatelji moji,spala knjiga na dva slova,Dinosaurusa i njegovog brata,a tebi prijatelju za ove fotke +++++++++++++++ Wink

Prijatelju malo hvataju krivinu ali neće to proći cheers
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime21.04.15 21:02

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime21.04.15 21:08

Slika iz 1989..

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime21.04.15 21:17

Sa Paštrika...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime21.04.15 21:23

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime21.04.15 21:31

Djida (citat):
Što se mene tiče tu sam uvek u  slobodno vreme.
Zadovoljstvo je čitati prepiske Dinosaurusa i Slavonskog,služili ste u isto vreme i prisećate se likova i događaja.
Imate moju podršku u svakom smislu jer ste DOBRI LJUDI.
Priznajem da sam malo usporio ali usporio uživajući u VAŠEM PISANJU.

Hvala Djida,nadam se da se ostatak Prizrenaca nema ništa protiv
što smo ja i brat Slavonski malo uzurpirali temu
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime22.04.15 19:04

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Što se mene tiče tu sam uvek u  slobodno vreme.
Zadovoljstvo je čitati prepiske Dinosaurusa i Slavonskog,služili ste u isto vreme i prisećate se likova i događaja.
Imate moju podršku u svakom smislu jer ste DOBRI LJUDI.
Priznajem da sam malo usporio ali usporio uživajući u VAŠEM PISANJU.

Hvala Djida,nadam se da se ostatak Prizrenaca nema ništa protiv
što smo ja i brat Slavonski malo uzurpirali temu
Jao prijatelju ko bi imao protiv,samo nastavite.
Pregledao sam malo ovu našu PRIZRENSKU ANTOLOGIJU,i sigurno ni jedan garnizon kao PRIZRENSKI nije ovako obrađivan a tek smo počeli Very Happy .
Pojedini drugovi se ne javljaju odavno ali ima dana za megdana....ima vremena.
Želim vam dobro zdravlje i pozdravljam ekipu iz KASAENE RAMIZ SADIKU salutiranje
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime22.04.15 19:40

dinosaurus (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nezaboravna cesta prema našoj kasarni i gradu e brate moj koliko smo puta prošli tom cestom kroz ovu varoš što bi rekao naš kolega izviđač iz Gunaroša Very Happy
Nekadašnji dom naše vojske a sada u njemu gradonačelnik grada Prizrena cheers
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime22.04.15 19:43

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
dinosaurus (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Halo brate ti u izviđanju terena okolice Prizrena cheers
Ma brate ovo je neki lokalni pajser....mi smo bili face u Prizrenu Very Happy
Izgleda brate da je on nas snimao dok smo mi bili glavne face Prizrena pa pokušava na sve načine izgledati kao mi Razz
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime22.04.15 19:46

dinosaurus (citat):
Kolege Prizrenci ovo je nekadašnja kafana Šadrvan..

[You must be registered and logged in to see this image.]
Brate sjećaš se koje je glavno prijevozno sredstvo bilo za lokalno stanovništvo / traktor Rakovica i prikolica 3 - tonka /  Question
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime22.04.15 19:49

dinosaurus (citat):
ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
Hvala DJIDA,malo ste usporili,šta se dešava??
Nije moje da budem cangrizalo,ali prijatelji moji,spala knjiga na dva slova,Dinosaurusa i njegovog brata,a tebi prijatelju za ove fotke +++++++++++++++ Wink

Prijatelju malo hvataju krivinu ali neće to proći cheers

Polako se bude još ih vjesnik proljeća nije razbudio bounce bounce
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime22.04.15 19:52

dinosaurus (citat):
Slika iz 1989..

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vozila iz onih vremena / Zastava 101, Lada, Renault 4, Yugo 45.................. Slika za pohvalu brate malo nas vratila u ono vrijeme affraid
Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme) - Page 4 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
Na vrh 
Stranica 4/20Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: