FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)

Go down 
+21
LUPE44
semsudin
PORUCNIK
DejanDjergovic
lacoš
miro81
Tvrdy
alexandar
SveJug
MikiJovanovic
ari gorozup
sarentica
Max Blitz
Tonča
ercov54
slavonski brod
Mister Havana
vargas
dinosaurus
Gringo
Djida
25 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next
AutorPoruka
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime06.12.14 14:47

Slavonski,plus od mene za slike,kao da su juče nastale.
Drago mi je da si pozitivac,to si vidi,a kakav bi i bio kad si Dinosaurusov klasić i istomišljenik.
Imaš moju podršku,samo napred.
Mene su par puta iz koloseka izbacile pravokacije pojedinih forumaša,dobrih poznavaoca Prizrena i naše kasarne,verovatno iz nekog razloga ne smeju reći ili se stide tog vremena kada su služili narodu.
Razmišljao sam da odustanem,ali......zahvaljujući dobrim ljudima Dinosaurusu,Vargasu,Mikiju,Slobodanu,Dejanu,Sarentici,Havani,Ercovu... nisam odustao.
POZDRAV PRIZRENCI......AL IMA KO JAČI Exclamation
[You must be registered and logged in to see this image.]  stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar salutiranje salutiranje
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime06.12.14 16:09

Djida (citat):
Slavonski,plus od mene za slike,kao da su juče nastale.
Drago mi je da si pozitivac,to si vidi,a kakav bi i bio kad si Dinosaurusov klasić i istomišljenik.
Imaš moju podršku,samo napred.
Mene su par puta iz koloseka izbacile pravokacije pojedinih forumaša,dobrih poznavaoca Prizrena i naše kasarne,verovatno iz nekog razloga ne smeju reći ili se stide tog vremena kada su služili narodu.
Razmišljao sam da odustanem,ali......zahvaljujući dobrim ljudima Dinosaurusu,Vargasu,Mikiju,Slobodanu,Dejanu,Sarentici,Havani,Ercovu... nisam odustao.
POZDRAV PRIZRENCI......AL IMA KO JAČI Exclamation
[You must be registered and logged in to see this image.]  stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar stražar salutiranje salutiranje

Djida, hvala na komentarima za slike i objavljene postove.
Meni je vojska ostala ucrtana u dio mene i živjeti će dok i ja postojim na zemaljskoj kugli. Moj kolega dinosaurus zna koliki sam ja pozitivac kao i on a i ostale kolege drugovi na forumu. Naša generacija nije gledala tko si, što si bitno je da si čovjek bez obzira na vjeru i nacionalnu pripadnost. Ne daj te se izbaciti i nasjedati na provokacije pojedinaca koji hoće da unesu nemire na najbolji i najjači forum o gradu Prizrenu i nezaboravnoj kasarni koja je dio naše mladosti. Kako pričam o JNA tako pričam i o HV ako me netko priupita i nemam se čega stidjeti. Bilo ja časno i pošteno služiti vojni rok a i odazivanje pozivu za koji sam stekao veoma visoki čin časnika u miru. Može bilo tko da krivo protumači ovaj moj post ali ja se nemam čega stidjeti niti sramiti i uvijek sam bio dostojan a i takav ću i ostati. Drugarski pozdrav PRIZRENCIMA pionir stražar stražar stražar
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime06.12.14 16:21

dinosaurus (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Slikano na Brezovici...levo Dalmatinac..desno Zdravko....kolega u sredini je verovatno iz RIV.a

Šteta što nisam i ja bio sa vama na Brezovici možda bi bilo više slika, da mi i taj dio obuke ostane u sjećanju. Lijepo vas je vidjeti mlade rumenih obraza puni snage, volje i života.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime06.12.14 18:26

slavonski brod (citat):


Djida, hvala na komentarima za slike i objavljene postove.
Meni je vojska ostala ucrtana u dio mene i živjeti će dok i ja postojim na zemaljskoj kugli. Moj kolega dinosaurus zna koliki sam ja pozitivac kao i on a i ostale kolege drugovi na forumu. Naša generacija nije gledala tko si, što si bitno je da si čovjek bez obzira na vjeru i nacionalnu pripadnost. Ne daj te se izbaciti i nasjedati na provokacije pojedinaca koji hoće da unesu nemire na najbolji i najjači forum o gradu Prizrenu i nezaboravnoj kasarni koja je dio naše mladosti. Kako pričam o JNA tako pričam i o HV ako me netko priupita i nemam se čega stidjeti. Bilo ja časno i pošteno služiti vojni rok a i odazivanje pozivu za koji sam stekao veoma visoki čin časnika u miru. Može bilo tko da krivo protumači ovaj moj post ali ja se nemam čega stidjeti niti sramiti i uvijek sam bio dostojan a i takav ću i ostati. Drugarski pozdrav PRIZRENCIMA pionir stražar stražar stražar
Slavonski,dobar i iskren čovek se nema čega stideti  Exclamation
Ja sam slučajno taj koji je  započeo temu o Našem Prizrenu i izazvao erupciju javljanja bivših vojnika kojima je Prizren ostao urezan u sećanju.
I ja ljude nikad nisam delio po nacionalnosti i veroispovesti,samo na dobre i loše.
Živ bio Slavonski Exclamation
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime06.12.14 19:17

Djida (citat):
slavonski brod (citat):


Djida, hvala na komentarima za slike i objavljene postove.
Meni je vojska ostala ucrtana u dio mene i živjeti će dok i ja postojim na zemaljskoj kugli. Moj kolega dinosaurus zna koliki sam ja pozitivac kao i on a i ostale kolege drugovi na forumu. Naša generacija nije gledala tko si, što si bitno je da si čovjek bez obzira na vjeru i nacionalnu pripadnost. Ne daj te se izbaciti i nasjedati na provokacije pojedinaca koji hoće da unesu nemire na najbolji i najjači forum o gradu Prizrenu i nezaboravnoj kasarni koja je dio naše mladosti. Kako pričam o JNA tako pričam i o HV ako me netko priupita i nemam se čega stidjeti. Bilo ja časno i pošteno služiti vojni rok a i odazivanje pozivu za koji sam stekao veoma visoki čin časnika u miru. Može bilo tko da krivo protumači ovaj moj post ali ja se nemam čega stidjeti niti sramiti i uvijek sam bio dostojan a i takav ću i ostati. Drugarski pozdrav PRIZRENCIMA pionir stražar stražar stražar
Slavonski,dobar i iskren čovek se nema čega stideti  Exclamation
Ja sam slučajno taj koji je  započeo temu o Našem Prizrenu i izazvao erupciju javljanja bivših vojnika kojima je Prizren ostao urezan u sećanju.
I ja ljude nikad nisam delio po nacionalnosti i veroispovesti,samo na dobre i loše.
Živ bio Slavonski Exclamation
Sto bi rakao Milos Bojanic-Samo tako samo tako,to srce zeli,samo tako samo tako,to me veseli-Kapa dole za VAS PRIZRENCE + Wink
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime06.12.14 19:43

Djida (citat):
slavonski brod (citat):


Djida, hvala na komentarima za slike i objavljene postove.
Meni je vojska ostala ucrtana u dio mene i živjeti će dok i ja postojim na zemaljskoj kugli. Moj kolega dinosaurus zna koliki sam ja pozitivac kao i on a i ostale kolege drugovi na forumu. Naša generacija nije gledala tko si, što si bitno je da si čovjek bez obzira na vjeru i nacionalnu pripadnost. Ne daj te se izbaciti i nasjedati na provokacije pojedinaca koji hoće da unesu nemire na najbolji i najjači forum o gradu Prizrenu i nezaboravnoj kasarni koja je dio naše mladosti. Kako pričam o JNA tako pričam i o HV ako me netko priupita i nemam se čega stidjeti. Bilo ja časno i pošteno služiti vojni rok a i odazivanje pozivu za koji sam stekao veoma visoki čin časnika u miru. Može bilo tko da krivo protumači ovaj moj post ali ja se nemam čega stidjeti niti sramiti i uvijek sam bio dostojan a i takav ću i ostati. Drugarski pozdrav PRIZRENCIMA pionir stražar stražar stražar
Slavonski,dobar i iskren čovek se nema čega stideti  Exclamation
Ja sam slučajno taj koji je  započeo temu o Našem Prizrenu i izazvao erupciju javljanja bivših vojnika kojima je Prizren ostao urezan u sećanju.
I ja ljude nikad nisam delio po nacionalnosti i veroispovesti,samo na dobre i loše.
Živ bio Slavonski Exclamation
Svaka čast Djida da si se sjetio otvoriti temu o našem Prizrenu ali kada sam se uključio na forum i pronašao svoga velikog prijatelja dinosaurusa veselju i sreći nakon toliko godina nije bilo kraja. 
Živio druže Djida  Razz
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime06.12.14 22:24

Možda ste jednu ovakvu poslali nekoj dragoj i bliskoj osobi.
Ja jesam.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime07.12.14 16:54

ercov54 (citat):
Sto bi rakao Milos Bojanic-Samo tako samo tako,to srce zeli,samo tako samo tako,to me veseli-Kapa dole za VAS PRIZRENCE + Wink
Takvi smo mi DRUŽE ERCOVE,tebi hvala na lepim rečima Exclamation
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime07.12.14 16:59

[You must be registered and logged in to see this image.]
Za sve vojnike Prizrena--------AUTOBUSKA STANICA salutiranje
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime07.12.14 19:24

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Za sve vojnike Prizrena--------AUTOBUSKA STANICA salutiranje
E koliko sam puta čekao autobus za Beograd pa onda prema kući za Slavonski Brod Basketball
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime07.12.14 20:34

Ili možda ovakvu:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime08.12.14 18:39

A ovakvu?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime09.12.14 19:46

Džaba me ignorišete, evo još jedne:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime09.12.14 19:47

Ups, duplikat. Zato, menjamo:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime09.12.14 21:34

Mister Havana (citat):
Džaba me ignorišete, evo još jedne:


[You must be registered and logged in to see this image.]

Very Happy Havana,ko sme da ignoriše Prizrenca..
I sada čuvam pisma i razglednice iz JNA,jednostavno sam ih poneo sa sobom po izlasku iz kasarne
i nikada nisam imao snage da ih bacim..
Nekoliko razglednica je identično ovim što si postavio
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime09.12.14 21:41

slavonski brod (citat):
Svaka čast Djida da si se sjetio otvoriti temu o našem Prizrenu ali kada sam se uključio na forum i pronašao svoga velikog prijatelja dinosaurusa veselju i sreći nakon toliko godina nije bilo kraja. 
Živio druže Djida  Razz

Veselje je bilo obostrano prijatelju,a moram te obradovati i sa još jednom vesti da smo zahvaljujući prijatelju našeg prijatelja(Prke i Ercov)
pronašli još jednog našeg klasića...Mladena iz Berova cheers....
Šta reći osim da Prizren i karaula Bituše ima sjajne momke,veliko HVALA
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime09.12.14 21:55

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Svaka čast Djida da si se sjetio otvoriti temu o našem Prizrenu ali kada sam se uključio na forum i pronašao svoga velikog prijatelja dinosaurusa veselju i sreći nakon toliko godina nije bilo kraja. 
Živio druže Djida  Razz

Veselje je bilo obostrano prijatelju,a moram te obradovati i sa još jednom vesti da smo zahvaljujući prijatelju našeg prijatelja(Prke i Ercov)
pronašli još jednog našeg klasića...Mladena iz Berova cheers....
Šta reći osim da Prizren i karaula Bituše ima sjajne momke,veliko HVALA
Dragomi ako Prke odradio za VAS i Mladena.Pratim ja vas rad,iako se ne oglasavam cheers +
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime09.12.14 22:01

ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Svaka čast Djida da si se sjetio otvoriti temu o našem Prizrenu ali kada sam se uključio na forum i pronašao svoga velikog prijatelja dinosaurusa veselju i sreći nakon toliko godina nije bilo kraja. 
Živio druže Djida  Razz

Veselje je bilo obostrano prijatelju,a moram te obradovati i sa još jednom vesti da smo zahvaljujući prijatelju našeg prijatelja(Prke i Ercov)
pronašli još jednog našeg klasića...Mladena iz Berova cheers....
Šta reći osim da Prizren i karaula Bituše ima sjajne momke,veliko HVALA
Dragomi ako Prke odradio za VAS i Mladena.Pratim ja vas rad,iako se ne oglasavam cheers +
Prke nam je učinio veliku uslugu prijatelju,baš veliku jer i Mladen ima neke kontakte...
Tako da će se uvećati društvo i Prizrena i izvidjačke jedinice Cool
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime10.12.14 19:24

dinosaurus (citat):
ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Svaka čast Djida da si se sjetio otvoriti temu o našem Prizrenu ali kada sam se uključio na forum i pronašao svoga velikog prijatelja dinosaurusa veselju i sreći nakon toliko godina nije bilo kraja. 
Živio druže Djida  Razz

Veselje je bilo obostrano prijatelju,a moram te obradovati i sa još jednom vesti da smo zahvaljujući prijatelju našeg prijatelja(Prke i Ercov)
pronašli još jednog našeg klasića...Mladena iz Berova cheers....
Šta reći osim da Prizren i karaula Bituše ima sjajne momke,veliko HVALA
Dragomi ako Prke odradio za VAS i Mladena.Pratim ja vas rad,iako se ne oglasavam cheers +
Prke nam je učinio veliku uslugu prijatelju,baš veliku jer i Mladen ima neke kontakte...
Tako da će se uvećati društvo i Prizrena i izvidjačke jedinice Cool
Živio drug Prke što je odradio posao za izviđače Prizrence!! lol!
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime10.12.14 19:27

dinosaurus (citat):
ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Svaka čast Djida da si se sjetio otvoriti temu o našem Prizrenu ali kada sam se uključio na forum i pronašao svoga velikog prijatelja dinosaurusa veselju i sreći nakon toliko godina nije bilo kraja. 
Živio druže Djida  Razz

Veselje je bilo obostrano prijatelju,a moram te obradovati i sa još jednom vesti da smo zahvaljujući prijatelju našeg prijatelja(Prke i Ercov)
pronašli još jednog našeg klasića...Mladena iz Berova cheers....
Šta reći osim da Prizren i karaula Bituše ima sjajne momke,veliko HVALA
Dragomi ako Prke odradio za VAS i Mladena.Pratim ja vas rad,iako se ne oglasavam cheers +
Prke nam je učinio veliku uslugu prijatelju,baš veliku jer i Mladen ima neke kontakte...
Tako da će se uvećati društvo i Prizrena i izvidjačke jedinice Cool
Ako je potrebno našim drugovima bilo kakva pomoć u pronalasku drugova koji su služili sa njima vojni rok tu sam što se tiče moga kraja i stojim na usluzi. Naprijed drugovi PRIZRENCI!!
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime10.12.14 19:30

Mister Havana (citat):
A ovakvu?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sjećanje na Prizren i rijeku Bistricu !!
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime10.12.14 19:47

dinosaurus (citat):
ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Svaka čast Djida da si se sjetio otvoriti temu o našem Prizrenu ali kada sam se uključio na forum i pronašao svoga velikog prijatelja dinosaurusa veselju i sreći nakon toliko godina nije bilo kraja. 
Živio druže Djida  Razz

Veselje je bilo obostrano prijatelju,a moram te obradovati i sa još jednom vesti da smo zahvaljujući prijatelju našeg prijatelja(Prke i Ercov)
pronašli još jednog našeg klasića...Mladena iz Berova cheers....
Šta reći osim da Prizren i karaula Bituše ima sjajne momke,veliko HVALA
Dragomi ako Prke odradio za VAS i Mladena.Pratim ja vas rad,iako se ne oglasavam cheers +
Prke nam je učinio veliku uslugu prijatelju,baš veliku jer i Mladen ima neke kontakte...
Tako da će se uvećati društvo i Prizrena i izvidjačke jedinice Cool
E super jedva čekam da se javi Mladen sa kontaktima i nekim brojem telefona nakon toliko godina  study
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime10.12.14 19:51

slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Evo i moga BRDM-a

Koliko smo puta uhvatili krivinu pa na spavanac u BRDM-ove  Sleep
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime10.12.14 19:56

dinosaurus (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ostao mi u sjećanju Prizren i sa ovom perspektivom Arrow
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime10.12.14 19:59

Djida (citat):
Pozdrav Prizrenci,evo da se i ja oglasim

[You must be registered and logged in to see this image.]
DA SE NE ZABORAVI  Exclamation      NAŠA  KUHINJA
Što uradiše od naše kasarne  Evil or Very Mad
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime10.12.14 20:02

Djida (citat):
dinosaurus (citat):
Prizrenci gde ste se razbežali???
Djida,Havana,Vargas,Miki,Sarentica,Ercov...Slavonski klasiću....
Ja sam tu druže Admirale Exclamation
[You must be registered and logged in to see this image.]
Od kasarne prema Terandi i Šadrvanu Very Happy
Koliko smo puta prešli tu rutu pri izlascima u grad  Basketball
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime10.12.14 20:04

dinosaurus (citat):
ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):
Svaka čast Djida da si se sjetio otvoriti temu o našem Prizrenu ali kada sam se uključio na forum i pronašao svoga velikog prijatelja dinosaurusa veselju i sreći nakon toliko godina nije bilo kraja. 
Živio druže Djida  Razz

Veselje je bilo obostrano prijatelju,a moram te obradovati i sa još jednom vesti da smo zahvaljujući prijatelju našeg prijatelja(Prke i Ercov)
pronašli još jednog našeg klasića...Mladena iz Berova cheers....
Šta reći osim da Prizren i karaula Bituše ima sjajne momke,veliko HVALA
Dragomi ako Prke odradio za VAS i Mladena.Pratim ja vas rad,iako se ne oglasavam cheers +
Prke nam je učinio veliku uslugu prijatelju,baš veliku jer i Mladen ima neke kontakte...
Tako da će se uvećati društvo i Prizrena i izvidjačke jedinice Cool
Prijatelju rekao sam i našem kolegi <dalmatincu  da se priključi na naš forum da smo u još jačem sastavu kao nekada!!
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime10.12.14 20:20

Ćao društvo!
Furam svoj fazon i volim sve što vole mladi.
Skupljam značke, salvete i razglednice:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pozdrav iz prizrena!
Na vrh Go down
MikiJovanovic
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 196
ČLAN OD: : 2013-12-01
DOB : 49
M(j)esto jug srbije

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: ramiz sadiku   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime10.12.14 20:29

Mister,bilo nekad pozdrav iz prizrena.
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime11.12.14 18:13

Vojnik - vojniku
Primaju: drugovi Prizrenci
VP 4445

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime11.12.14 20:47

Mister Havana (citat):
Vojnik - vojniku
Primaju: drugovi Prizrenci
VP 4445

[You must be registered and logged in to see this image.]

Hvala kolega Havana i od mene za sve vojnike VP 4445 / Prizrenci najbolji i najjači na forumu /
Na vrh Go down
MikiJovanovic
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 196
ČLAN OD: : 2013-12-01
DOB : 49
M(j)esto jug srbije

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: ramiz sadiku   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime11.12.14 20:56

Drugovi,pozdravicemo i 4445...a naravno i 6899 i sve granicare POZDRAV.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime11.12.14 20:59

MikiJovanovic (citat):
Drugovi,pozdravicemo i 4445...a naravno i 6899 i sve granicare POZDRAV.
E to vec moze druze Jovanovicu,za sve granicare Wink ,a tebi +
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime11.12.14 21:44

Mister Havana (citat):
Džaba me ignorišete, evo još jedne:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Daleko bilo da te ignorišemo Havana.
Plus od mene za ovaj vremeplov i ovo vreme na razglednici koje izgleda nekako spokojno i mirno.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime11.12.14 21:56

MikiJovanovic (citat):
Drugovi,pozdravicemo i 4445...a naravno i 6899 i sve granicare POZDRAV.
Miki,zaboravio si druga Sarenticu i njegovu vojnu poštu.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime11.12.14 22:39

[You must be registered and logged in to see this image.]
  Kako je lep pogled iz Naše kasarne Ramiz Sadiku.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime11.12.14 23:57

Je li ova bila?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime12.12.14 9:13

Bila je, ranije, ali sve jedno je dobra.
Na vrh Go down
sarentica
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 81
ČLAN OD: : 2013-12-25
DOB : 54
M(j)esto Bugojno

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime12.12.14 11:52

Djida (citat):
MikiJovanovic (citat):
Drugovi,pozdravicemo i 4445...a naravno i 6899 i sve granicare POZDRAV.
Miki,zaboravio si druga Sarenticu i njegovu vojnu poštu.
Hvala lijepa....
Na vrh Go down
MikiJovanovic
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 196
ČLAN OD: : 2013-12-01
DOB : 49
M(j)esto jug srbije

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: ramiz sadiku   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime12.12.14 19:37

Dobro da nebih uvredio druga sarentica pozdrav i za njegovu VOJNU POSTU 7357/2 POZDRAV PRIZRENCI  cheers cheers
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime12.12.14 23:37

Prizren za početnike:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime13.12.14 0:05

[You must be registered and logged in to see this image.]
MANASTIR Svetih vrača Kozme i Damjana nalazi se na petom kilometru od Orahovca u blizini Prizrena. Po predanju, manastir datira iz 11 veka, ...
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime13.12.14 11:47

Max Blitz (citat):
Je li ova bila?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo ne sliči na kasarnu onakva kakva je bila ostala u sjećanju!!
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime13.12.14 19:02

Sportski tereni su manje ili više u funkciji, novi paviljon  s crvenim krovom je isto iz našeg doba, a i skladišta preko puta kps-a su tu. Ako se dobro sjećam kraj skladišta ona zgrada sa smeđim krovom je bio stacionar, tu sam imao čast da mi vojni zubar popravlja zub, kao i dva dana prije skidanja da mi doktor sanira ranu od noža od AP koju sam, iz zajebancije dobio od svojih klasića.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime13.12.14 19:24

VOJNICIMA PRIZRENA I NJIHOVIM PORODICAMA PUNO ZDRAVLJA I SREĆE U 2015.GODINI.

santa santa santa salutiranje salutiranje

[You must be registered and logged in to see this image.]


ŽIVELI DRUGOVI PRIZRENCI I SVI POSETIOCI OVOG NAŠEG VREMEPLOVA Exclamation
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime13.12.14 19:29

vargas (citat):
Sportski tereni su manje ili više u funkciji, novi paviljon  s crvenim krovom je isto iz našeg doba, a i skladišta preko puta kps-a su tu. Ako se dobro sjećam kraj skladišta ona zgrada sa smeđim krovom je bio stacionar, tu sam imao čast da mi vojni zubar popravlja zub, kao i dva dana prije skidanja da mi doktor sanira ranu od noža od AP koju sam, iz zajebancije dobio od svojih klasića.
Vargase,odlično si primetio stacionar druže affraid
PLUS Exclamation
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime13.12.14 21:04

slavonski brod (citat):
Prijatelju rekao sam i našem kolegi <dalmatincu  da se priključi na naš forum da smo u još jačem sastavu kao nekada!!

A DI JE DO SAD....ŠTA ČIKA Laughing
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime13.12.14 21:06

slavonski brod (citat):
Djida (citat):
dinosaurus (citat):
Prizrenci gde ste se razbežali???
Djida,Havana,Vargas,Miki,Sarentica,Ercov...Slavonski klasiću....
Ja sam tu druže Admirale Exclamation
[You must be registered and logged in to see this image.]
Od kasarne prema Terandi i Šadrvanu Very Happy
Koliko smo puta prešli tu rutu pri izlascima u grad  Basketball

I PRI POVRATKU SLAVONSKI Laughing...ali punih stomaka  Rolling Eyes...Pećko...burek...ćevapi...
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime13.12.14 21:08

slavonski brod (citat):
slavonski brod (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Evo i moga BRDM-a

Koliko smo puta uhvatili krivinu pa na spavanac u BRDM-ove  Sleep
Koliko ih je bilo u našoj četi?
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime13.12.14 21:12

Djida (citat):
VOJNICIMA PRIZRENA I NJIHOVIM PORODICAMA PUNO ZDRAVLJA I SREĆE U 2015.GODINI.

santa santa santa salutiranje salutiranje

[You must be registered and logged in to see this image.]


ŽIVELI DRUGOVI PRIZRENCI I SVI POSETIOCI OVOG NAŠEG VREMEPLOVA Exclamation
Djida da li ova traka znači da si dežurni za novogodišnju noć u kasarni Ramiz Sadiku Laughing santa
Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme) - Page 7 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
Na vrh 
Stranica 7/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: