FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeEventsRegistracijaLogin

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorPoruka
ture
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 24
REPUTACIJA : 3
ČLAN OD: : 2013-02-10
DOB : 55
M(j)esto GOSTIVAR Makedonija

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime13.01.19 21:26

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 A82e6b10
Na vrh Go down
http://www.edilgraniti.mk
ture
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 24
ČLAN OD: : 2013-02-10
DOB : 55
M(j)esto GOSTIVAR Makedonija

KomentarNaslov komentara: Kapetan Milenko Lukic i Aco Gogov   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime13.01.19 21:33

Kapetan Lukic MilenkoLjubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 0cee0010
Na vrh Go down
http://www.edilgraniti.mk
Ivan Jug
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2017-11-03

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime16.04.19 6:29

E pa dosta je vremena prošlo otkad se nisam javljao.Pozdrav MOM GUŠTERU IZ BEOGRADA zna on koji je a kritika svima koji se ne sječaju generacije 86-87 i mojim nepismenim geničima jer se ni jedan nije javio do sada,svi su informatički nepismeni ili su zaboravili da smo bili drugovi tada a i danas smo ostali drugovi samo svaki u svoji9m cipelama i sa svojim životom.STARIJI smo ali nikako nebi smjeli zaboraviti što smo imali tih dana bez obzira na kasnije događaje na koje mi nikako nismo mogli utjecati jer je to iznad nas a i iza nas.Da bi danas netko od nas svojoj djeci objasnio kako smo mi proživjeli te dane u JNA  TREBA MU JAKO PUNO VREMENA pa me čudi zašto nema više kontakata izmeđe nas.Žalim za tim. Drugarski pozdrav
Na vrh Go down
cvikiuzice
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 6
REPUTACIJA : 2
ČLAN OD: : 2019-10-14
DOB : 59
M(j)esto Užice

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime14.10.19 14:18

@Cehim (citat):
Drugovi pozdrav!  Moje je ime Miha!
U Šercera sam ušao 07.01.1981 a izašao 27.11.1981.
Bio sam radiorelejac (RR) kod  kapetana  prve klasa Opačič Duleta  1 četa,  I vod.; Istovremeno sam bio (posljepodnevna nastava) i kod Dobrovoljca u II. četi telegrafista, jer sam bio radioamater pa sam istovremeno radio dvje obuke. Tu negde do kraja Februarja. Poslje završene obuke, a i več prije, radio sam na kapiji, kod kapetana za obezbedženje Nikoliča.
Komandat kasarne tada je bio p.puk Kukavica Jozo, zamjenik i načelnik štaba je bio Tica Mile.
Sa mnom u vodu bili su Časar Štefan, pa Bogdan Slavko iz Novog Sada. Evo toliko za početak. Nadam se da sretnem sa nekom.
Na kapiji radio sam sa Žarko Rašeta Zagreb, Ethem Tirič Zenica, Drago Škerget Murska Sobota.
E evo i mene ovde. Nov sam na ovom forumu ali vidim da odavno niko ništa ne piše.
Spominješ Tirić Ethema i Draga Škergeta. Moja klasa - aprilska 1981. godine. Zajedno završili obuku. Isti vod, ista spavaona (6550/33). Kapetan Željezić Božidar, otišao negde u prekomandu. Posle završene obuke Tirić i Škerget otišli kod bezbednjaka Nikolića (njegova kancelarija i portirnica, na smenu) a Milan Ilić i ja (Radmil Filipović - Cviki) kod kapetana prve klase Ljubenović Slavoljuba (i majora Mirković Vujadina) u kancelariju - ćate. Sa Ilić Milanom i njegovim bratom Zoranom (bio u drugom bataljonu) sam u stalnom kontaktu. Na razne načine sam pokušavao pronaći Tirić Ethema i Škerget Draga ali ne uspevam. Na razne načine sam slao poruke ali mi niko ne odgovara. Na fejsbuku ih nisam pronašao. I jedan i drugi su diplomirani pravnici. Tirić je, mislim radio u MUPu (policija) Zenica a Škerget je možda advokat (Murska Sobota ili Ljubljana). Ako bilo ko šta zna o njima, voleo bih da ih kontaktiram.
Na vrh Go down
cvikiuzice
Gušter
Gušter

M(j)esto Užice

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime14.10.19 14:28

Mogao bih mnogo toga pisati iz doba kad sam bio u ''Ljubo Šercer'' kasarni. Pročitam neki komentar - priču, pa se setim. Evo recimo, neko je pitao kako se zvala prodavačica u kantini. Ne znam da li su se menjale, ali u vreme kad sam ja bio u JNA, to je bila Slavica. A dobro sam je zapamtio jer je dolazila u kancelariju kod majora Mirkovića. A pre sedam dana sam se prvi put posle vojske sreo sa Karanović Goranom iz Obrenovca. On mi je rekao za ovaj forum pa sam tako i ja počeo pisati. I kao svaki ćata, brzo kucam pa mi nije teško da naširoko pišem i pisaću ako budem video da je oživeo forum. Pozdrav za sve Šercerovce, Ljubljanu i celu Sloveniju.
Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8464
REPUTACIJA : 132
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 57
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime14.10.19 16:09

@cvikiuzice (citat):
Mogao bih mnogo toga pisati iz doba kad sam bio u ''Ljubo Šercer'' kasarni. Pročitam neki komentar - priču, pa se setim. Evo recimo, neko je pitao kako se zvala prodavačica u kantini. Ne znam da li su se menjale, ali u vreme kad sam ja bio u JNA, to je bila Slavica. A dobro sam je zapamtio jer je dolazila u kancelariju kod majora Mirkovića. A pre sedam dana sam se prvi put posle vojske sreo sa Karanović Goranom iz Obrenovca. On mi je rekao za ovaj forum pa sam tako i ja počeo pisati. I kao svaki ćata, brzo kucam pa mi nije teško da naširoko pišem i pisaću ako budem video da je oživeo forum. Pozdrav za sve Šercerovce, Ljubljanu i celu Sloveniju.
Forum neće "oživjeti", ako i ti, kao neki predhodni, odustaneš od objava i odeš... Kao Ćehim, prije tebe Mad

cvikiuzice
Gušter
Gušter

M(j)esto Užice

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime15.10.19 14:28

E pa druže Poručniče (general potpukovniče) volim znati gde su i šta rade svi ti ljudi sa kojima sam bio u JNA. Ima nas nekolicina koji smo u kontaktu i znamo gde smo i šta radimo ali bih voleo znati i za još mnogo njih i mislim da zato neću odustati od ovog foruma. Generalno mogu reći, i dan danas tako mislim, da mi vojska nije ostala nimalo u prijatnom sećanju. Možda je najbolje da ne govorim o tome (ili nekom drugom prilikom). Otišao sam i tražio poziv da idem u vojsku, birao između Ljubljane, Skoplja, Lastova i Slavonske Požege. Izabrao Ljubljanu i nikad se nisam pokajao. Žao mi je samo što nisam bio dovoljno zreo i pametan da ostanem da živim u Ljubljani. Ali i ovaj život u Užicu nije loš pa zato i ne kukam. Čak i sad bih prihvatio da se vratim na sedam (ili mesec . . . ) dana da se ponovo vidim i družim sa svim tim ljudima. Od svih njih, sa svim svojim vrlinama i manama, moglo se naučiti nešto. Od nekoga kako treba raditi u životu a od nekoga kako ne treba raditi. Kako nekoga pridobiti da ti bude prijatelj i da mu budeš prijatelj a kako se od nekoga kloniti i zaštititi. U tom smislu je to bila škola života. Da nije bilo JNA, verovatno bih samo nekad prošao kroz Ljubljanu (odnosno pored). A ovako je obožavam i obožavam celu Sloveniju.
Na vrh Go down
cvikiuzice
Gušter
Gušter

M(j)esto Užice

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime15.10.19 14:44

Rekao sam već da sam bio ćata kod kapetana Ljubenovića i majora Mirkovića. Zbog posla koji sam radio retko kad sam mogao doći na postrojavanje za ručak. I tako jednoga dana, dok je zadnji vojnik iz mog voda ulazio u trpezariju na ručak ja sam dotrčao i priključio se vodu. Dežurni oficir, kapetan prve klase Đukanović, neda mi da uđem jer nisam došao na postrojavanje. Kažem mu ja: pa druže kapetane, bar Vi znate da ja ne mogu zbog posla da dođem na postrojavanje, a on meni: ne interesujeme, čakaj rashod pa onda. To je značilo još ceo drugi bataljon i ko zna ko još da prođe pa tek onda ja. Mislim ja, e nećeš. Uđem na izlazna vrata od trpezarije, prođem kroz celu trpezariju i uđem u red koji je već bio na liniji. Sedeo sam i ručao zajedno sa Ilić Zoranom iz Sarajeva (julska klasa 1981., sada živi u Novom Sadu), lagano izašao iz trpezarije i prolazimo pored ulaza i kapetana Đukanovića. Već sam bio i zaboravio šta mi je rekao. Pita on mene: Fićo hoćeš ručati. Kažem mu ja da sam već ručao. Kuda si ušao pita on. E pa druže kapetane, godinu dana sam ja već u ovoj kasarni. Pobesneo je. Iz nekog razloga je posle pet-šest dana bio ponovo deržurni. Zahtevao je da svaki vojnik po spisku mora biti na postrojavanju za ručak bez obzira da li hoće da ruča ili neće.
Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime15.10.19 17:16

@cvikiuzice (citat):
E pa druže Poručniče (general potpukovniče) volim znati gde su i šta rade svi ti ljudi sa kojima sam bio u JNA. Ima nas nekolicina koji smo u kontaktu i znamo gde smo i šta radimo ali bih voleo znati i za još mnogo njih i mislim da zato neću odustati od ovog foruma. Generalno mogu reći, i dan danas tako mislim, da mi vojska nije ostala nimalo u prijatnom sećanju. Možda je najbolje da ne govorim o tome (ili nekom drugom prilikom). Otišao sam i tražio poziv da idem u vojsku, birao između Ljubljane, Skoplja, Lastova i Slavonske Požege. Izabrao Ljubljanu i nikad se nisam pokajao. Žao mi je samo što nisam bio dovoljno zreo i pametan da ostanem da živim u Ljubljani. Ali i ovaj život u Užicu nije loš pa zato i ne kukam. Čak i sad bih prihvatio da se vratim na sedam (ili mesec . . . ) dana da se ponovo vidim i družim sa svim tim ljudima. Od svih njih, sa svim svojim vrlinama i manama, moglo se naučiti nešto. Od nekoga kako treba raditi u životu a od nekoga kako ne treba raditi. Kako nekoga pridobiti da ti bude prijatelj i da mu budeš prijatelj a kako se od nekoga kloniti i zaštititi. U tom smislu je to bila škola života. Da nije bilo JNA, verovatno bih samo nekad prošao kroz Ljubljanu (odnosno pored). A ovako je obožavam i obožavam celu Sloveniju.
Bravo! Želim ti što više susreta! salutiranje

cvikiuzice
Gušter
Gušter

M(j)esto Užice

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime23.10.19 13:54

Slabo se ovo nešto čita! Ajde da ja ispričam:

KAKO JE PROPALA MOJA KARIJERA PEVAČA

Posle nekog vremena od dolaska moje klase (aprilska 1981.), još smo bili gušteri (ili ti fazani), stiže komanda da svi idemo u vojnički klub, proba za hor, da se vidi ko može i šta može pevati u tom horu. Kažem ja da neću jer sam antitalenat za pevanje. Međutim, nema u vojsci neću. Svi moraju. Dobro, ajde. Razmislim ja, pa ja nikad nisam ni probao da pevam u horu (pevao sam samo po radnim akcijama kad peva cela brigada), možda bih ja i mogao da pevam, nije to loše, ideš po raznoraznim priredbama, izlazi se negde iz kasarne, dobro je to, ajde da probam. Gledam šta i kako drugi rade pa ću i ja. Pojedinačno svaki vojnik prilazi kapetanu prve klase (oni muzički činovi) sa harmonikom, on stisne dirku, vojnik peva: laaaaaaaa, laaaaaaaa, laaaaaaaa. Ti si prvi glas, ti si drugi glas, ti nisi za hor . . . I tako dođe red na mene. Ja maksimalno napregnem uši, skoncentrišem se da što bolje otpevam ono: laaaaaaa. I bi tako samo tri puta laaaaaaaa. Marš napolje, koga ti zajebavaš, kaže meni kapetan. Šta mu bi? Pitam se ja. Razmišljao, razmišljao i jedini mogući zaključak je bio da je to toliko loše zvučalo (a ja se maksimalno trudio) da je on mislio da ga ja zajebavam. I tako propade moja pevačka karijera.
Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime23.10.19 19:01

@cvikiuzice (citat):
Slabo se ovo nešto čita! Ajde da ja ispričam:

KAKO JE PROPALA MOJA KARIJERA PEVAČA

Posle nekog vremena od dolaska moje klase (aprilska 1981.), još smo bili gušteri (ili ti fazani), stiže komanda da svi idemo u vojnički klub, proba za hor, da se vidi ko može i šta može pevati u tom horu. Kažem ja da neću jer sam antitalenat za pevanje. Međutim, nema u vojsci neću. Svi moraju. Dobro, ajde. Razmislim ja, pa ja nikad nisam ni probao da pevam u horu (pevao sam samo po radnim akcijama kad peva cela brigada), možda bih ja i mogao da pevam, nije to loše, ideš po raznoraznim priredbama, izlazi se negde iz kasarne, dobro je to, ajde da probam. Gledam šta i kako drugi rade pa ću i ja. Pojedinačno svaki vojnik prilazi kapetanu prve klase (oni muzički činovi) sa harmonikom, on stisne dirku, vojnik peva: laaaaaaaa, laaaaaaaa, laaaaaaaa. Ti si prvi glas, ti si drugi glas, ti nisi za hor . . . I tako dođe red na mene. Ja maksimalno napregnem uši, skoncentrišem se da što bolje otpevam ono: laaaaaaa. I bi tako samo tri puta laaaaaaaa. Marš napolje, koga ti zajebavaš, kaže meni kapetan. Šta mu bi? Pitam se ja. Razmišljao, razmišljao i jedini mogući zaključak je bio da je to toliko loše zvučalo (a ja se maksimalno trudio) da je on mislio da ga ja zajebavam. I tako propade moja pevačka karijera.
Da si gucnuo jednu ljutu (no nije imaalo) pjevao bi k'o slaavuj Smile

cvikiuzice
Gušter
Gušter

M(j)esto Užice

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime24.10.19 21:56

''Da si gucnuo jednu ljutu (no nije imaalo) pjevao bi k'o slaavuj'' reče ti general-potpukovniče. A kako da se unese. Bio ja ćata i to ne neki nego bataljonski, kod majora Mirković Vujadina. Otišao na odsustvo, (za 29. novembar, Dan republike), vraćam se i nosim litar rakije. Šta je litar rakije za spavaonu od 40 vojnika? Ništa. Idem ja na kapiju pravo, flaša sakrivena u torbici, računam neće mene niko jer me svi znaju, em stara kuka, em bataljonski ćata. Kad na kapiji požarni neki gušter, otera me dežurnom oficiru na pregled torbice. Dežurni oficir Škrbina Silvo (mislim da je bio tad poručnik). Aha, mislim ja, iz mog bataljona, ja mu dođem ko pretpostavljeni jer sam ćata kod njemu nadređenog oficira. Zna me. Mislim neće. Kad oćeš đavola: Filipoviću, ima li šta? Ma jedna flašica rakije. Sad sam jednu prosuo kaže on. Oooo, nemojte ni slučajno, ovo sam poneo majoru. Svi su znali da major voli dobru rakiju. I tako ja prođoh a flaša osta. Posle nekoliko dana kaže meni major: Auuu, dobra ti ona rakija. Znači došla do njega. Ali ne lezi vraže. Prošlo možda i deset dana a bezbednjak Nikolić, kad me sreo u komandi puka, kaže: Filipoviću čujem za onu flašu. Stanem, razmišljam, ne znam o kakvoj flaši priča, mislim nešto u bataljonu, pa se setim da misli na onu što mi uze Škrbina Silvo. Aaaa, ma ja to poneo za majora. Moglo je to malo drugačije, reče on i ode. Idem i ja i razmišljam: nikad je on ne bi ni dobio da me ne uhvatiše, jer nije bila njemu ni namenjena.
Na vrh Go down
PORUCNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
GENERAL POTPUKOVNIK
PORUCNIK

JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime25.10.19 3:22

Bar ti je major bio zahvalan drunken 
Dobro si prošao pored vojnih policajaca u vozu i na stanicama.
A flaša rakije se ne "krije" u torbici, nego u zadnjem džepu vetrovke, kad ulaziš na kapiju. Iz kancelarije izlaziš natraške Laughing

pera84
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik OPOD-a
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik OPOD-a
pera84

Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 4093
REPUTACIJA : 677
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime25.10.19 17:09

Citat :
A flaša rakije se ne "krije" u torbici,

Na meni je prijavnica pokusala da ostri patku kad sam se posle Uskrsa pojavio ne s jednom nego dvije torbe u kojima je bilo pola praseta, rakija, sirnica velicine tocka od "dajca", kolaci i sarena jaja. Klempo je trazio da pobacam "velikosrpski, antidrzavni materijal" (jaja i prase) a rakiju da stavim na sto. Posto sam vec bio pod uticajem nekih elemenata iz ranca, ja sam mu rekao da "materijal" ostaje u transportnoj a flasu mogu samo da mu zabijem u dupe. Na njegovo hvatanje za TT sam mu obecao da i to ide odmah iza flase. Slijedi dizanje slusalice i "druze kapetane, desetar blablabla...."
Na njegovu nesrecu dezurni oficir me je vrlo dobro znao jer sam redovno dolazio njegovoj kuci da pazim bolesnog clana porodice, a im'o je i neki pik na njega. Tako da se jadnik vrlo brzo presao iz "odjeljenje u napadu" u kopanje rova za stojeci stav. I dok ga je kapetan driblao "bolje bi ti bilo da ovaj svinjac od prijavnice dovedes u red" iz GA je dosao doktor stazista, uzeo transportne i na izlasku mu rekao da ce ga na iducem pregledu poslati na kolonoskopiju na VMA.
Te noci u trpezariji garnizone ambulante sav "propagandni materijal" je unisten zajednickim snagama svih naroda i narodnosti a uprkos strogim preporukama ljekara da su oslobodjeni "obuke, straze, terena, fizickih aktivnosti i fiskulture" ucesce su uzeli i bolesni iz stacionara. 
cheers
Na vrh Go down
bežigrad
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 63
REPUTACIJA : 7
ČLAN OD: : 2012-03-10

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime01.01.20 21:50

Svima, iz svih republika koji (često ili rijetko) navraću na ovaj forum sretna i uspješna Nova 2020. godina. Puno zdravlja, sreće i uspjeha, mir i dobro...
Na vrh Go down
jozl52
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
jozl52

Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 673
REPUTACIJA : 42
ČLAN OD: : 2016-09-07
DOB : 68
M(j)esto kočevje

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime04.01.20 11:06

sem bil "prijavničar" od decembra 72 do oktobra 73, ko sem prišel na prijavnico sem imel okoli 80 kil, po treh mescih "hudega" dela so šle kile na več kot 90!!!, grozljivka, ampak dobro, delali smo po PS - u, je pa kdaj pa kdaj šlo tudi malo "skozi", nikoli pa z dežurnim oficirjem..., kako bre odojče, pa janje, pa kaka litrica... (sa opozorenjem, namoj, da se napiješ, to podeli drugarski..., dobro jedna je ostala u prijavnici..., bez toga nema vize...)
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti   Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti - Page 17 Icon_minitime

Na vrh Go down

Ljubljana, kasarna 'Ljubo Šercer' - vezisti
Na vrh 
Stranica 17/17Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17