FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Jastrebarsko VP 2465

Go down 
+80
goran9030
Samo 1 je 101
Srđan Avramov
daja_1
Vuk Đ.
Janez.A.
balansero
Soldat82
zoki123
Nikola Simic
Sretenko Maric
Sretenko
Gogegoge
Petar Arnautovic
Dejan pvo
Tuzlak 81/82
cvele1
Nidžo
steva1963
IgorS
septembar"86
vucko347
VladimirP
Đak
feniks48
Krasojevic
013gonzo
Marek
Miki70
jože šneler
Zoran Kostić
lacoš
Dusica Krivokapic
transporter
GROM
Boris Antic
dpuric
šapka
semsudin
arcibald01
goce makedonac
Vojnik Graničar
hajdukovac1969
zastavnik
mitke
miki69
jastreb77
Brkakougar
PORUCNIK
Darex
lsardpvo89/90
jaska
kruno1811
stoja123
East&West
Gringo
Vlada Krasojevic
bestrzajac2
lane75
sarics
Max Blitz
flado
IVAN MILOVIC
čato
pukovnik
Nisandzija T55
jelen pivo
zagi
dekiaki
katmandu
inzenjerac
Boris P
Marduk
purger
sentinell
DRAGI PETRUSEVSKI
mgalic2
boki
Rodic Zeljko
IP
84 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorPoruka
goran9030
Podpukovnik
Podpukovnik
goran9030


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 7506
ČLAN OD: : 2015-03-20
DOB : 58
M(j)esto Đakovo

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime15.02.22 17:50

Samo 1 je 101 (citat):


Vladimir Jakobovic, je vjerovatno 1961 godiste (bili smo 37-ma klasa VA Rodova KoV u Beogradu, Banjica. Mislim da je on sada neki direktor nekog poduzeca u Djakovu. Bio sam na njegovoj svadbi, mislim 1984... Mi smo jedan drugog zvali Prilak (neka izvedenica od imena Prijatelj...) Nadam se da ti je broj mog telefona jos u memoriji, pa ga ne ponavljam... 
Razlozi sto si bio na rezimu "radio cutanja" je siguro opravdan i prihvacen. Kad imas vremean odi na moj YouTube Kanal: aatv.yyz tamo moze da me vidis dok pricam o svemu i svacemu a ponekad o tehnologiji i upotrebi tehnologije da nam olaksa svakdnevne zivotne aktivnosti kao sto su Navigacija, voznja, ucenje, itd. 
Jos jedanput ti veliko hvala... Budimo u vezi... Stvarajmo bolji svijet rijec po rijec... S1101 2156-04022022
Pozdrav!
Pronašao sam ga i sjetio se "Prilaka". Dao sam mu broj telefona i rekao je da će se javiti putem WA ili Vibera. 
Sretno u daljoj komunikaciji Smile

_________________
In medias (t)res...
Na vrh Go down
https://sked.com.hr/shop/
Samo 1 je 101
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2022-01-29
M(j)esto Jastrebarsko

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime15.02.22 17:52

goran9030 (citat):
Samo 1 je 101 (citat):


Vladimir Jakobovic, je vjerovatno 1961 godiste (bili smo 37-ma klasa VA Rodova KoV u Beogradu, Banjica. Mislim da je on sada neki direktor nekog poduzeca u Djakovu. Bio sam na njegovoj svadbi, mislim 1984... Mi smo jedan drugog zvali Prilak (neka izvedenica od imena Prijatelj...) Nadam se da ti je broj mog telefona jos u memoriji, pa ga ne ponavljam... 
Razlozi sto si bio na rezimu "radio cutanja" je siguro opravdan i prihvacen. Kad imas vremean odi na moj YouTube Kanal: aatv.yyz tamo moze da me vidis dok pricam o svemu i svacemu a ponekad o tehnologiji i upotrebi tehnologije da nam olaksa svakdnevne zivotne aktivnosti kao sto su Navigacija, voznja, ucenje, itd. 
Jos jedanput ti veliko hvala... Budimo u vezi... Stvarajmo bolji svijet rijec po rijec... S1101 2156-04022022
Pozdrav!
Pronašao sam ga i sjetio se "Prilaka". Dao sam mu broj telefona i rekao je da će se javiti putem WA ili Vibera. 
Sretno u daljoj komunikaciji Smile

Bravo majstore. Odradio su pos'o za znacku... Ajde javi se i ti nekad kad imas vremena ili na WA ili ne Viber.
Bez obaveze, naravno...
S1101 1152-15022022

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
Janez.A.
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2021-07-18

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Janez Artič, VP2465, september 1986/87, motorizovana, kapetan Srečko Mihajlovič, vodnik Lujić Vukašin. Od generacija ne sečam se više mnogo imena; Crljić Ante, Berisha Mesim, Ilič iz BG...?   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime07.05.22 14:36

Zoran Kostić (citat):
Pozdrav drugarima VP 2465. Ja sam sluzio septembra 1986 do septembra 1987 u ceti veze . Komandir mi je bio Đorđević Živojin, čuveni Đoka, a komandir voda poručnik Milan Marković., tu si bili i Vulin, Tepšić, Balaban itd. K-dant brigade bio je Milivoj Popov, a nacelnik Tačić. Interesuje me nešto više o ovim ljudima, a takodje bi mi bilo drago da mi se jave i klasići iz septembra 86. Inače, četa veze je bila u novoj zgradi, kada se udje u prizemlje, pdmah s leve strane.
Pozdrav Svima Smile Smile Smile Smile Smile

Samo 1 je 101 voli ovaj upis

Na vrh Go down
Janez.A.
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2021-07-18

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime07.05.22 14:39

Janez Artič, sept.1986/87, motorizovana, nova zgrada, II. Sprat, kapetan Srećko Mihajlović, vodnik 1. Kl. Lujić Vukašin, ne sečam se skoro nj jednog po imenu.
Ako ima ko više kontakta generacije neka mi se javi.
Na vrh Go down
Samo 1 je 101
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2022-01-29
M(j)esto Jastrebarsko

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime07.05.22 14:54

Druze Kosticu pozdravlja te (bivsi) Porucnik Markovic... A sada jedni (samoprogleaseni) General Globalne Armije Mira i Ljubavi... Od 06.06.1996. zivim (a ponekad) i radim u Kanadi... Bas mi je zao sto ne mogu da te sjetim... Da li si ti bio jedan visok decko negde iz Srbije? ??? +K
Na vrh Go down
Krasojevic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2015-11-28

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime08.05.22 11:21

Bas fino da ima novih komentara i da se prica nastavlja. Za par dana cu da dodam anegdote, da sacuvamo od zaborava taj deo nasis zivota.

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
Janez.A.
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2021-07-18

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime08.05.22 12:49

Evo još jedna iz Jaske u vezi telefona za nas vojnike:
U kasarni je bio samo jedan telefon na novce, da je vojska zvala kuči, namontiran na zgradi stacionara. Uvjek čekanje u redu od sat ili više...svi u ruci one po 10 ili 100 dinara (ne secam se više) stojimo u redu i zezamo se. Izpred mene jedan vojnik iz Makedonije, posle sat vremena u redu dođe on na red, ubaci dva novčica i HALO, HALO... spusti šlusalicu i ponovo. Tako pet, šest puta. Mi ga gledamo i gledamo onda nekome svane; ej jarane pa okreni broj jebote...i siromak: koji broj? Bilo je smeha do nesvesti.
I druga u vezi istog telefona;
Uvjek red i čekanje do nesvjesti, ja zavrsio elektrotehničku školu, elektrotehnik elektronik, ja to gledam i razmišljam, naručim mojima, da mi donesu jedan stari Iskrin telefonski aparat.
Zaigram bolest i ajde u stacionar kot doktora, odmah dobijem 4 dana stacionara. Tamo je radio jedan moj zemo Slovenac. Posle podne ja na stol i otvaram izpod stropa doze za struju...i več kot treče: evo parica (dve telefonske žice), koje su vodile na telefonsku govorilnicu za vojsku. Vežem ja taj moj Iskra aparat i evo radi. Svi mi po par sata zovemo kuči, djevojke, prijatelje...ali vojska kao vojska...prvi problem nastao jer su budale upotrebljavale i zvale kuči i u vrijeme kad je imala vojska izpred mogučnost, da zove kuči, pa taj aparat na novce nikako da radi jer je bilo cell vremu zauzeta linija.....to sam jim još uspeo objasniti, da nemojte zvati za to vrijeme ali problem je bio, da vojska kao vojska, od 100 ljudi 80 cinkaroša, budale nisu zanale, da čute, pa se to saznalo i posle manje od tri sedmice kraj veselja i ajmo opet u red.
Mislim, da je na forumu jedan od komandira za veze iz Jaske, pa bi mogao nešto znati u tome (generacija sept 86).

Samo 1 je 101 voli ovaj upis

Na vrh Go down
Janez.A.
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2021-07-18

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime08.05.22 12:54

Kako je zavrsio Kapetan Srečko Mihajlovič?
U našoj generaciji (spet 86) četi smo imali vojnika magistra ekonomije Dimitrijević (BG?), Srecko ga je odmah nanjušio in posadio na stol u svojoj kancelariji. Priča se, da je za Srečka radio izpiske za polaganje izpita i pisao mu ne znam šta sve...
Ako neko zna nešto o Srečku ili kde i sta radi danas Mag. DIMITRIJEVIĆ neka javi.
Na vrh Go down
vojniks
Džomba
Džomba



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 190
ČLAN OD: : 2012-05-20

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime08.05.22 13:15

Janez.A. (citat):
Evo još jedna iz Jaske u vezi telefona za nas vojnike:
U kasarni je bio samo jedan telefon na novce, da je vojska zvala kuči, namontiran na zgradi stacionara. Uvjek čekanje u redu od sat ili više...svi u ruci one po 10 ili 100 dinara (ne secam se više) stojimo u redu i zezamo se. Izpred mene jedan vojnik iz Makedonije, posle sat vremena u redu dođe on na red, ubaci dva novčica i HALO, HALO... spusti šlusalicu i ponovo. Tako pet, šest puta. Mi ga gledamo i gledamo onda nekome svane; ej jarane pa okreni broj jebote...i siromak: koji  broj? Bilo je smeha do nesvesti.
I druga u vezi istog telefona;
Uvjek red i čekanje do nesvjesti, ja zavrsio elektrotehničku školu, elektrotehnik elektronik, ja to gledam i razmišljam, naručim mojima, da mi donesu jedan stari Iskrin telefonski aparat.
Zaigram bolest i ajde u stacionar kot doktora, odmah dobijem 4 dana stacionara. Tamo je radio jedan moj zemo Slovenac. Posle podne ja na stol i otvaram izpod stropa doze za struju...i več kot treče: evo parica (dve telefonske žice), koje su vodile na telefonsku govorilnicu za vojsku. Vežem ja taj moj Iskra aparat i evo radi. Svi mi po par sata zovemo kuči, djevojke, prijatelje...ali vojska kao vojska...prvi problem nastao jer su  budale upotrebljavale i zvale kuči i u vrijeme kad je imala vojska izpred mogučnost, da zove kuči, pa taj aparat na novce nikako da radi jer je bilo cell vremu zauzeta linija.....to sam jim još uspeo objasniti, da nemojte zvati za to vrijeme ali problem je bio, da vojska kao vojska, od 100 ljudi 80 cinkaroša, budale nisu zanale, da čute, pa se to saznalo i posle manje od tri sedmice kraj veselja i ajmo opet u red.
Mislim, da je na forumu jedan od komandira za veze iz Jaske, pa bi mogao nešto znati u tome (generacija sept 86).
Ovo šta si napisao isto se dešavalo i u kasarni u Ljubljana polje 1990,samo šta su tamo bile 3 govornice,pitam ja komandanta kasarne Vrabiča hoće li se govornice popravit,i njemu je nereda dosta bilo,kaže neće,zato sam koristio odlazak na tromostovje radi razgovora.
Na vrh Go down
Samo 1 je 101
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2022-01-29
M(j)esto Jastrebarsko

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime08.05.22 20:55

Janez.A. (citat):
Evo još jedna iz Jaske u vezi telefona za nas vojnike:
U kasarni je bio samo jedan telefon na novce, da je vojska zvala kuči, namontiran na zgradi stacionara. Uvjek čekanje u redu od sat ili više...svi u ruci one po 10 ili 100 dinara (ne secam se više) stojimo u redu i zezamo se. Izpred mene jedan vojnik iz Makedonije, posle sat vremena u redu dođe on na red, ubaci dva novčica i HALO, HALO... spusti šlusalicu i ponovo. Tako pet, šest puta. Mi ga gledamo i gledamo onda nekome svane; ej jarane pa okreni broj jebote...i siromak: koji  broj? Bilo je smeha do nesvesti.
I druga u vezi istog telefona;
Uvjek red i čekanje do nesvjesti, ja zavrsio elektrotehničku školu, elektrotehnik elektronik, ja to gledam i razmišljam, naručim mojima, da mi donesu jedan stari Iskrin telefonski aparat.
Zaigram bolest i ajde u stacionar kot doktora, odmah dobijem 4 dana stacionara. Tamo je radio jedan moj zemo Slovenac. Posle podne ja na stol i otvaram izpod stropa doze za struju...i več kot treče: evo parica (dve telefonske žice), koje su vodile na telefonsku govorilnicu za vojsku. Vežem ja taj moj Iskra aparat i evo radi. Svi mi po par sata zovemo kuči, djevojke, prijatelje...ali vojska kao vojska...prvi problem nastao jer su  budale upotrebljavale i zvale kuči i u vrijeme kad je imala vojska izpred mogučnost, da zove kuči, pa taj aparat na novce nikako da radi jer je bilo cell vremu zauzeta linija.....to sam jim još uspeo objasniti, da nemojte zvati za to vrijeme ali problem je bio, da vojska kao vojska, od 100 ljudi 80 cinkaroša, budale nisu zanale, da čute, pa se to saznalo i posle manje od tri sedmice kraj veselja i ajmo opet u red.
Mislim, da je na forumu jedan od komandira za veze iz Jaske, pa bi mogao nešto znati u tome (generacija sept 86).

Jeste jeste... Pa kad je stigao racun za telefon sjebali ste mi Vojnu Karijeru. Tako da sam morao da studiram ekonomiju.... Svejedno sve vam je opresteno. Potpis: Kapetan Markovic, Komandir Prvog Voda Veze Elitne Brigade... S1101 - 2022.05.08-14.55 SRETAN DAN POBEDE NAD FASIZMOM...
1111

goran9030 and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
Doktor Živago
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
Doktor Živago


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 13028
ČLAN OD: : 2020-07-15
DOB : 56
M(j)esto Vinkovci

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime08.05.22 22:36

Samo 1 je 101 (citat):
Janez.A. (citat):
Evo još jedna iz Jaske u vezi telefona za nas vojnike:
U kasarni je bio samo jedan telefon na novce, da je vojska zvala kuči, namontiran na zgradi stacionara. Uvjek čekanje u redu od sat ili više...svi u ruci one po 10 ili 100 dinara (ne secam se više) stojimo u redu i zezamo se. Izpred mene jedan vojnik iz Makedonije, posle sat vremena u redu dođe on na red, ubaci dva novčica i HALO, HALO... spusti šlusalicu i ponovo. Tako pet, šest puta. Mi ga gledamo i gledamo onda nekome svane; ej jarane pa okreni broj jebote...i siromak: koji  broj? Bilo je smeha do nesvesti.
I druga u vezi istog telefona;
Uvjek red i čekanje do nesvjesti, ja zavrsio elektrotehničku školu, elektrotehnik elektronik, ja to gledam i razmišljam, naručim mojima, da mi donesu jedan stari Iskrin telefonski aparat.
Zaigram bolest i ajde u stacionar kot doktora, odmah dobijem 4 dana stacionara. Tamo je radio jedan moj zemo Slovenac. Posle podne ja na stol i otvaram izpod stropa doze za struju...i več kot treče: evo parica (dve telefonske žice), koje su vodile na telefonsku govorilnicu za vojsku. Vežem ja taj moj Iskra aparat i evo radi. Svi mi po par sata zovemo kuči, djevojke, prijatelje...ali vojska kao vojska...prvi problem nastao jer su  budale upotrebljavale i zvale kuči i u vrijeme kad je imala vojska izpred mogučnost, da zove kuči, pa taj aparat na novce nikako da radi jer je bilo cell vremu zauzeta linija.....to sam jim još uspeo objasniti, da nemojte zvati za to vrijeme ali problem je bio, da vojska kao vojska, od 100 ljudi 80 cinkaroša, budale nisu zanale, da čute, pa se to saznalo i posle manje od tri sedmice kraj veselja i ajmo opet u red.
Mislim, da je na forumu jedan od komandira za veze iz Jaske, pa bi mogao nešto znati u tome (generacija sept 86).

Jeste jeste... Pa kad je stigao racun za telefon sjebali ste mi Vojnu Karijeru. Tako da sam morao da studiram ekonomiju.... Svejedno sve vam je opresteno. Potpis: Kapetan Markovic, Komandir Prvog Voda Veze Elitne Brigade... S1101 - 2022.05.08-14.55 SRETAN DAN POBEDE NAD FASIZMOM...
1111
Evo jedno pitanje za tebe. Ja sam bio vezista u Petrinji RTG, a komandir voda mi je bio poručnik tada 1986/87. Zoran Antonijević, predivan jedan čovjek. Godine su prošle a nikada nisam saznao da li je preživio rat i gdje je danas? Evo druze kapetane ako znas ili možes saznati..puno bi mi značilo!

Samo 1 je 101 voli ovaj upis

Na vrh Go down
Samo 1 je 101
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2022-01-29
M(j)esto Jastrebarsko

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime09.05.22 17:08

Питаћу неколико мојих бивших колега са којима сам још увијек у вези. Мало ми звучи познато право да ти кажем, али нисам 100% сигуран. Кад нешто сазнам поставићу овде. С1101 2022.05.10...11.08

Doktor Živago voli ovaj upis

Na vrh Go down
Doktor Živago
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
Doktor Živago


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 13028
ČLAN OD: : 2020-07-15
DOB : 56
M(j)esto Vinkovci

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime09.05.22 21:44

Hvala na pomoći. Mislim da mu je supruga bila doktorica jer sam bio i kod njega u stanu. Ja sam u to vrijeme kao vojnik bio na prijavnici a imali smo obuku u otkomandi u kasarni Šamarica u Petrinji. On nam je bio komandir voda veze a mislim da je završio elektrotehniku ako je to bilo moguće na akademiji. Ma jedan krasan i fin dečko..samo da ga rat nije odnio oo mnoge druge..bezveze.
Poslije obuke smo vraćeni u kasarnu Staniša Opsenica u Gospić do kraja vojnog roka.
Tamo sam bio na SCV i cijeli vojni rok mi je proletio i bilo mi je jako zanimljivo. Naravno, za to su zaslužni i starješine i moji drugovi.

goran9030 and Samo 1 je 101 vole ovaj upis

Na vrh Go down
aljoša preskar
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2023-02-01
M(j)esto Krško

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: PVO, Septembar 90/91   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime01.02.23 13:27

Ima li koga ?
Na vrh Go down
aljoša preskar
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2023-02-01
M(j)esto Krško

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime01.02.23 13:30

Jastrebarsko, septembar 90/91, PVO

Ima li koga ? Aljoša, Krško

[You must be registered and logged in to see this image.]


aljoša preskar: komentar modifikovan dana: 01.02.23 18:46; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
goran9030
Podpukovnik
Podpukovnik
goran9030


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 7506
ČLAN OD: : 2015-03-20
DOB : 58
M(j)esto Đakovo

Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime01.02.23 13:46

Pozdrav Aljoša i dobro nam došao. 
Ovdje povremeno nailaze kolege koji su služili vojni rok u tvojoj, ali i drugim kasarnama. 
Bitno je navesti neko okvirno vrijeme kad si bio u Jastrebarskom. 
Osim toga, ako se sjećaš imena svojih kolega sa slike, možeš navesti njihova imena ili nadimke. 
Možda i mjesta odakle su bili. Nikad se ne zna, možda neko nekoga prepozna. 
salutiranje

_________________
In medias (t)res...

Doktor Živago voli ovaj upis

Na vrh Go down
https://sked.com.hr/shop/
Sponsored content





Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jastrebarsko VP 2465   Jastrebarsko VP 2465 - Page 9 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Jastrebarsko VP 2465
Na vrh 
Stranica 9/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR HRVATSKA-
Idi na: