FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Artiljerijski školski centar Zadar

Go down 
+116
pitomac88
Štef 76
Brkakougar
vIk
mzoran
zikunjako
Jadranko
Lafet
bežigrad
Mirkucije
SLOVENIJA
Vojnik Graničar
PORUCNIK
vojniks
Sloba1
Branko.Paravan
vale67
Punisa
Quark
Engels
sale1966
Igor71
tane14
DavorT
strikan
djuki1
shapa
Nebojsa Vrsac
Robert Seme
zoran81
Slaviša 91
Kompasm53
zejo
Stažo 18
Vršac 2
Banjaluka1
chex
47/74
RADISA JADRANKO
2.klasa VVS
Milan66
tale.bh
jozl52
Gandi21-2
fortopus
odaaaa
arcibald01
KikiGM
Sasa Rajkovic
Gams
Miodrag Vujović
makedonecresen
Pero85
milutins
pintaSLO
expurger
Micky67
d30y71
portir
bartsimpson
b1zis76
komstan
LBFC
vdrum
baca71
zagor89
nostalgija
013gonzo
pitomac MK
ZAGORAC
93.klasa ŠROA
insider
Vlada Mijajlović
bendžo
mitaw111
SveJug
drogan
Pera-Sopot
Srdjan Radovanov
lacoš
pera84
fordmondeo
Matrix
saban
Srdjan Avramov
gajic
kremna
dpuric
Dudakovci
Zex
stepa
Maljutka-1
BOMBA
pukovnik
GRANATA
davor1
sulubura
int3r
alexandar
vladimir
East&West
Stazio
Boske
ajdedadanimaajdedanocima
Gringo
Max Blitz
bojnik
litvaš
ijo
zagi
lafomamone
Pitomac Vodnik
mgalic2
Zoran Milisavljevic
purger
Senad Gegic
120 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
AutorPoruka
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 14:04

Zbog čega se pokriva lice ? strog.pov ?  affraid 
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 14:12

Srdjan Radovanov (citat):
Zbog čega se pokriva lice ? strog.pov ? 


Bojnik je inače malo stidljiv, a tad je imao i prišt na nosu (zaostao iz puberteta), pa ....  Laughing Laughing 
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 14:16

Nisam mislio ništa loše, recimo moj stari posle rata i ako ništa nije učinio, nije hteo/smeo ić u Hrvatsku. tek pre nedavno je smeo, tranzit, čak i ja sam ove godine uradio koji tranzit kroz HR. Kada sam ga pitao što nisi smeo, odgovarao bi : Dok ja njima objasnim, odu jajca. E sad. .. Možda je gospodin bojnik ima svoje razloge. Ja kad bih postavio, a postaviću fotku svoju ili čak emisiju celu, ne bih svoje lice nit ime skrivao. Ja ne bih da se iko ljuti na mene, jer stvarno nisam loše mislio ništa.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 14:26

Srdjan Radovanov (citat):
Nisam mislio ništa loše, recimo moj stari posle rata i ako ništa nije učinio, nije hteo/smeo ić u Hrvatsku. tek pre nedavno je smeo, tranzit, čak i ja sam ove godine uradio koji tranzit kroz HR. Kada sam ga pitao što nisi smeo, odgovarao bi : Dok ja njima objasnim, odu jajca. E sad. .. Možda je gospodin bojnik ima svoje razloge. Ja kad bih postavio, a postaviću fotku svoju ili čak emisiju celu, ne bih svoje lice nit ime skrivao. Ja ne bih da se iko ljuti na mene, jer stvarno nisam loše mislio ništa.

Neboj se kolega,svako radi kako misli da je za njega najbolje.Možeš i pogriješit,sve je to u žaru borbe,neče ti se ništa dogoditi.Najgora stvar što može da ti se desi da te neko od komandature banira,ali i to je za ljude Laughing

Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 14:33

Nikad me nisu banirali nigde. Obično sam ja taj koji se prvo naljuti, živac sam.  Mad bom lol! 
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 14:38

[You must be registered and logged in to see this image.]  

3X dnevno,provjereno Laughing

Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 14:39

3x po 2 hajmo reći  What a Face  Već smo otišli van teme, staraću se da ređe do toga dođe  Very Happy 
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 15:59

prikrivanje svojeg lica nije iz straha, nego iz sigurnosnih razloga. Vojna tajna strogo povjerljivo, nakon čitanja zapali.

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 17:32

Nisam se svoga lica stidio nikad, i kad sam lose i kad sam dobro, mada, ono dobro od svoga sam skrivao.
Na vrh Go down
Pera-Sopot
Razvodnik
Razvodnik
Pera-Sopot


BROJ POSTOVA: : 244
ČLAN OD: : 2013-12-12
DOB : 65
M(j)esto Sopot Srbija

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 18:13

Mene isto interesuje zasto skrivati svoje lice a pored likova ostalih na slici pisati puno ime i prezime????
Mada je to licna stvar i izbor.
Moje slike su obljavljene ovde na forumu bez mog znanja pa se nisam naljutio a i zasto bih,cim sam ih postavio na na neki forum ili FB odmah su postale javne.
Nego da ne offujem temu,moj pokojni brat je bio u ASC u Zadru.Otisao je na odsluzenje 3.decembra 1979 a posle je stazirao u Cupriji.Koja je klasa vi to bolje znate koji ste bili tamo.

_________________
Svi smo mi ljudi,malo ko je čovek!
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 18:44

Pera-Sopot (citat):
Moje slike su obljavljene ovde na forumu bez mog znanja pa se nisam naljutio a i zasto bih,cim sam ih postavio na na neki forum ili FB odmah su postale javne.
 
Ja sam prenio tvoje slike s FB ovdje, naveo sam samo da su s FB, jer druge podatke nemam, niti se mi poznajemo.
Ali, ako se ne varam, ti si tragom tih slika, i došao na forum, zar ne?
Znači dobro je ispalo.  Smile 
 
Pojedinci objave negdje slike, pa onda pametuju i kukaju kako su im slike završile negdje drugdje po netu.
To je perje u vjetar. Onda nek ne stavlja ni ne objavljuje kome smeta.
 
A hoće li zatamnjivat sebi lice na slikama ili ne, na volju svakome, to ne treba ni komentirati previše.
Na vrh Go down
Pera-Sopot
Razvodnik
Razvodnik
Pera-Sopot


BROJ POSTOVA: : 244
ČLAN OD: : 2013-12-12
DOB : 65
M(j)esto Sopot Srbija

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 18:53

Da,sve je ok...da nije bilo slika ne bih ni znao za ovako dobar forum salutiranje 

_________________
Svi smo mi ljudi,malo ko je čovek!
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 20:39

Drugi puta ću staviti sliku Miki Mausa, ako nije problem, da sam znao da će pruvući toliku pažnju što sam si zacrnio lice, nebi ni postavio slike. A Srđane što se tiće ljepote lica, sa obzirom na godine i kilažu još uvijek dobro izgledam, pa ga se i nestidim.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Srdjan Radovanov
Vodnik
Vodnik



BROJ POSTOVA: : 432
ČLAN OD: : 2013-12-16

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 20:44

Ja to nisam ni rekao. Ne čini lice čoveka samo, ja počinjem da se osećam dosta uvređeno, ne samo sa vaše strane. Ok najmlađi sam ovde, mnogi misle da sam ja neki lažov, frustrirani idiot, manijak, ko zna šta.... Pa nek vam bude. Ja se izvinjavam.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 20:47

Srđane nemoj o sebi takvim tonom, nisi me nimalo uvrijedio, nesmatram bar ja tebe ni lažovom a ni pobogu onim drugim što si naveo. Neka si ti meni živ i zdrav, pa da mi pišemo na Forumu i dalje, zima će biti duga i hladna treba da se družimo.  lol! 

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 20:59

Ovoliko postova zbog niceg, bolje da ste nesto napisali o vp5835 da se setimo i podsetimo lepih dana  cheers
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 21:07

Biti će još zanimljivih tema vezano za AŠC Zadar, ovo smatraj kao Čas kolektiva, nema ljutnje na nikoga. Evo stvari koje sam otuđio i nikada razdužio iz ŠROA, i dan danas je kod mene.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 21:17

Iz SRO jos stoji sveska iz URVAJ-a (kruzna mrezica, APG-4 obrasci, meteo-balisticki izvestaji  ... ) u njoj.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 21:29

Znaći ti si taj koji kod KIK Uzelca nisi razdužio svesku iz URVAj-a, a de mi reci pk Toth on nam je isto topografiju predavao, ili sam nešto pobrkao???

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 21:45

Uzelac je predavao Topografiju i URVAJ
Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 22:20

Ko je predavao valjda se zvalo upravljanje vatrom one plansete i ona cuda ?
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime17.12.13 22:26

Predmet se zvanicno zvao Upravljanje i rukovanje vatrom artiljerijskih jedinica (URVAJ) Meni predavao KIK Uzelac Mirko.
Na vrh Go down
fordmondeo
Gušter
Gušter
fordmondeo


BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-13
DOB : 57
M(j)esto Nis

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime18.12.13 14:54

Senad Grbo secate se njega mislim da je bio porucnik ? Ja sa bio na MB 120 mm teski Brojcin mi je bio komandant baterije tada kapetan .
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime21.12.13 10:49

evo jedne slike iz pitomačkih dana sa terena (i opet crnilo na licima  Cool 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 68
M(j)esto BG

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime21.12.13 11:45

bojnik (citat):
evo jedne slike iz pitomačkih dana sa terena (i opet crnilo na licima  Cool 

Za ovu dole si još tada znao da će biti na forumu i da treba šparati crnu farbu?  Laughing  Šalim se naravno, lepe slike i uspomene.

_________________
Bata Nidža, zvani Đole, u slobodno vreme iskusni politički radnik
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime21.12.13 13:12

Točno tako kolega, uspomene su lijepe ma kakav tada bio težak put što se tiće učenja i savladavanja gradiva. jedino što sa velikom sjetom gledam na slikama je moja linija (77 kg tada, a 108 kg sada). Nažalost više slika nemam, neke su stradale, no nije ni mjesto ni vrijeme za to, čekam kolega iz Tuzle da mi pošalje našu zajedničku iz kasarne Maršal Tito u Zagrebu, pa ću i tu objaviti. Nego kolega nešto se sjeverac opasno razmahao vuče na snijeg. bounce santa 

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 68
M(j)esto BG

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime21.12.13 14:01

bojnik (citat):
Točno tako kolega, uspomene su lijepe ma kakav tada bio težak put što se tiće učenja i savladavanja gradiva. jedino što sa velikom sjetom gledam na slikama je moja linija (77 kg tada, a 108 kg sada). Nažalost više slika nemam, neke su stradale, no nije ni mjesto ni vrijeme za to, čekam kolega iz Tuzle da mi pošalje našu zajedničku iz kasarne Maršal Tito u Zagrebu, pa ću i tu objaviti. Nego kolega nešto se sjeverac opasno razmahao vuče na snijeg. bounce santa 

Ništa od snega, za Božić će biti sunčano, najviša dnevna 8 C. Uživaj. [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Bata Nidža, zvani Đole, u slobodno vreme iskusni politički radnik
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime28.12.13 17:22

Uslikao u šetnji nekidan.Ostale objekte idući put a zasad nek ove stoje tu ako nikom ne smetaju.
Pitomački restoran se renovira pa mi se nije dalo slikati zidare i klesare..

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime28.12.13 18:38

Matrix hvala na slikama, no zapitah sebe a gdje su moje sike ona sa haubicom i ona iza topa????? Više je pitanje za admina. Suspect

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime28.12.13 19:58

bojnik (citat):
Matrix hvala na slikama, no zapitah sebe a gdje su moje sike ona sa haubicom i ona iza topa????? Više je pitanje za admina. Suspect

Bojniće nije potrebna zahvala jer su mi sve bivše kasarne/vojarne blizu a i kad šetam prošetam kroz njih jer mi je nekad i bliže.Od ove(nitko nije do sad napisao puno ime) pa do Banine i Oreškovića je razdaljina taman za dvije cigarete popušiti u parku i čitati na stablima još neke vojničke uspomene.Što se tiče tvojih slika pokušao sam ih davno otvoriti ali vidim da bi ih trebao ponovno uploadati  scratch  čini mi se da ti se nešto pobrkalo.Nema veze jer ću ionako pred Novu Godinu đir pa poslikati što stignem dok moji kupuju.Ono što mi je drago je da su sve bivše kasarne/vojarne u punom sjaju i još uvijek se prenamjenjuju i dovršavaju ali sa malim sitnicama.Eto još jednom pitanje za sve vas koji ste služili u Zadru dali se možete sjetiti imena svih kasarni/vojarni u Zadru,da vidim dali vas još nije preuzeo Alzejhamer  Laughing
Kolegi Dpuriću mogu samo reći da sam naletio na ljude iz Smedereva koji su vračajući se iz Italije ispijali Karlovačko na klupi sa fotićem a služili su baš tu.Ugodno popričali ali se nismo slikali jer su mi rekli da im žene ionako ne znaju da su u Zadru već u Šibeniku a slike su vrag  Laughing

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime28.12.13 22:31

Ajde da idem ne baš nekim redom, a ti me podsjeti ako sam što izostavio:
Kasarna "Ante Banina" K4
Kasarna "Đuro Đaković"
Kasrna "Marko Orešković", Artiljerijski školski centar, Škola za rezervne oficire
Karasrna "Turske kuće" na Smiljevcu
Kasarna "Crvene kuće"
Objekat "Barutana" na Vidikovcu
Kasarna "Šepurine"
Dom JNA na poluotoku
e da me opizdiš sa planšetom o glavu više se nesjećam. scratch

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime28.12.13 22:39

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
drogan
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2014-01-14

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime14.01.14 15:18

Pozdraf svima,
bas sam se ugodno iznenadio kad sam naletio na ovaj forum. uglavnom teleca klasa 87, a za ostalo cu morati malo pregledati slike da se podsjetim, a i budem ih stavio ovdje uskoro
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime14.01.14 15:57

[You must be registered and logged in to see this link.], dobrodosao na forum!
Na vrh Go down
int3r
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 38
ČLAN OD: : 2013-01-22

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime14.01.14 20:08

Jel bi mogao neki hrabar vojnik da slika unutar zgrade SRO-a,K-1,vidim da neke slike ima ,al samo van zgrade.hvala !
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime14.01.14 23:56

int3r (citat):
Jel bi mogao neki hrabar vojnik da slika unutar zgrade SRO-a,K-1,vidim da neke slike ima ,al samo van zgrade.hvala !

Možda kolega Matrix uleti u objekte i snimi par slika, no to su ti obnovljeni objekti, namjena im je druga, tako da nema ništa od starog rasporeda.
Nego dali je netko od pitomaca bio u Zgradi komande AŠC-a u sobi br. 33 na razgovoru kod bezbednjaka, ja jesam i nije bilo ugodno, većinom pitanja o porodici u inozemstvu. Twisted Evil
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime14.01.14 23:57

drogan (citat):
Pozdraf svima,
bas sam se ugodno iznenadio kad sam naletio na ovaj forum. uglavnom teleca klasa 87, a za ostalo cu morati malo pregledati slike da se podsjetim, a i budem ih stavio ovdje uskoro

Pozdrav Drogan i dobrodošao na Forum, vadi slike i stavljaj ih na temu o AŠC-u, da ih svi vidimo (i brate ako ti smeta zacrni lica na slikama kao i ja što radim) lol!
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime02.02.14 17:58

Pripadaju li ovi pitomci sasvim ovoj temi?  Smile 

[You must be registered and logged in to see this image.]


Max Blitz: komentar modifikovan dana: 15.06.14 1:13; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime02.02.14 18:05

Ne pripadaju
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime02.02.14 18:33

dpuric (citat):
Ne pripadaju
 
Zašto?  Very Happy 
 
Bili su na drugom mjestu ili da se ne miješaju s ročnom vojskom?
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime02.02.14 19:12

Ovo su protivavionci i ne spadaju u zemaljsku artiljeriju. Pored ASC u Zadu je postojao i Skolski centar ARJ PVO
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime02.02.14 22:32

Plavci iz kasarne "Đuro Đaković"  Batine

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime02.02.14 22:34

bojnik (citat):
Plavci iz kasarne "Đuro Đaković"  Batine

 scratch Ne deluju mi kao plavci!

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime02.02.14 22:45

SveJug (citat):
bojnik (citat):
Plavci iz kasarne "Đuro Đaković"  Batine

 scratch Ne deluju mi kao plavci!

prijatelju, bez obzira na SMB boju uniforme mi smo ih zvali "plavci" mada je tamo bilo i onih u plavim uniformama, a razlog je što su bili u jedinicama ARJ PVO lol!
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime10.02.14 22:53

Nadam se da će se kolega Bojnik vratiti i podijeliti uspomene s kolegom Dpurićem.



[You must be registered and logged in to see this image.]


Slikano u petak dok sam malo bio u điru,ima toga još ali pomalo.Pitajte ako vas što zanima.

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]


Matrix: komentar modifikovan dana: 11.02.14 18:01; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime11.02.14 4:59

Ala je pista - skoro kao livada Sad 
Matrix hvala za slike +
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime11.02.14 18:16

Dosta toga je izmjenjeno tj. razgraničeno i ne čini više jednu cjelinu kao ranije.Zadnji put vojnik je bio ovdje 2000 godine i nakon toga gašenje vojarne/kasarne.Odlazak jednog dijela u Antu Baninu a ostatak dalje.Od cijelog AŠC-a za sad je zapuštena pista,lijevi paviljon i trpezarija.I tamo su počeli radovi jer su svi ostali djelovi odavno prenamjenjeni.Meni je zadnja dužnost u ovoj vojarni/kasarni bila dežurni bojne/bataljona iste godine nakon dosta provedenih godina u njoj kao matičnoj.I sad kad prošetam kroz nju malo mi je sve čudno ali došlo vrijeme modernizacije i samo onaj tko je služio u njoj može sve povezati.Idući put još malo više slika jer ove opalim mobitelom koji i nije neke kvalitete a mrsko mi nositi aparat.Nadam se da se većina snašla ili sjetila gledajući slike..

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
drogan
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2014-01-14

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime24.02.14 19:39

evo slikice napokon
prve tri sa terena na crvenoj zemlji.
jedna sa zakletve, a ostale iz vojarne
Koliko se sjećam, a mozda i nisam u pravu, kapetan je bio Floigl Leopold, zapovjednik voda Meštrović, a stažo Vukurepa Denis iz Rijeke

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
mitaw111
Gušter
Gušter
mitaw111


BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2014-03-04
M(j)esto Bg-Zg

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime04.03.14 23:53

Pozdrav svima!
Seprembar 88/89 - 5835/20, kb Stevo Gižarovski i stažiranje 5835/11 (A.Banina),kb Boro Cvetkovski
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime05.03.14 9:45

[You must be registered and logged in to see this link.], dobro dosao na forum
Na vrh Go down
Sponsored content





Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Artiljerijski školski centar Zadar   Artiljerijski školski centar Zadar - Page 6 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Artiljerijski školski centar Zadar
Na vrh 
Stranica 6/18Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
 Similar topics
-
» ŠRO ARJ/PVO Zadar/Šepurine
» ŠROV Beograd Banjica mart 90/91
» ŠRO ARJ PVO Zadar
» Zadar Dom JNA '77
» ZADAR 1985

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR HRVATSKA-
Idi na: