FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Kasarna ŠTIP

Go down 
+64
Simon69
goran9030
Emilio
Vladan Živković
Vozač 7036
VBČ
damir07
zdravko vogrinec
gohome40
Egon P.
sevic69
Brajko
pluton
pukovnik
lacoš
caki
PetarC
Bestrzajac
Zoran Račić
Despot
dubrovnik
dalmatinac-007
OBELIX
Dundo Maroje
SveJug
dexirius
aca radosavljevic
dojran
zvonko georgiev
cifrovoj
Valter 71
dpuric
robniks
dragan57
veliki z
ado1
Savo
Milivoje Ilić
Max Blitz
MLADJI VODNIK
dr-fight
andrej.1984
Atila
Boske
RTG
ja i opet ja
missar
kosirnik
montoya
Kemo Specijalac
ZAGORAC
Sizif54
nenadkarlo
gugi
abehajac4444
alexandar
dugopoljac
pelister1
purger
Gringo
skiman
bojan60
Slaviša Makso
Kaplar M
68 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
aca radosavljevic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 8
ČLAN OD: : 2013-10-05
DOB : 55
M(j)esto Bg- wien Austrija

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime06.10.13 15:16

Stip 87-88 martovci desetari 86-87 kod Bandica javite se
Na vrh Go down
montoya
Razvodnik
Razvodnik
montoya


BROJ POSTOVA: : 232
ČLAN OD: : 2010-12-01
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime23.10.13 17:48

aca radosavljevic (citat):
Stip 87-88 martovci desetari 86-87 kod Bandica javite se
Teško da ih ima...tj. retko koji koristi ovaj vid komunikacije...znam dvojicu koji su bili kod Bandića iz BGD su ali ne koriste internet niti računar (omatorilo se)...lol! Laughing 

_________________
Uvek je jeftinije posao dobro obaviti prvi put.
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime23.10.13 17:50

Montoya dugo te nije bilo cheers 

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
montoya
Razvodnik
Razvodnik
montoya


BROJ POSTOVA: : 232
ČLAN OD: : 2010-12-01
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime23.10.13 17:51

tu sam Purger... samo što otvorim forum tek kad dobijem PP da se piše na temama koje posećujem...

_________________
Uvek je jeftinije posao dobro obaviti prvi put.
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime23.10.13 17:53

Znači samo kibiciraš Smile ajd budi pozdravljen cheers 

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
montoya
Razvodnik
Razvodnik
montoya


BROJ POSTOVA: : 232
ČLAN OD: : 2010-12-01
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime23.10.13 17:54

Pozdrav i vama...Laughing lol! 

_________________
Uvek je jeftinije posao dobro obaviti prvi put.
Na vrh Go down
MLADJI VODNIK
Gušter
Gušter
MLADJI VODNIK


BROJ POSTOVA: : 15
ČLAN OD: : 2012-12-26
DOB : 60
M(j)esto SENJ

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime27.10.13 13:57

Pozz. svima ,sto se ne javljate ,gdje ste svi nestali?
Evo da otvorim temu : kap.I kl. Pančo Eftimovski - komandir I čete bataljona veze ( VP 4447/2 ).
Meni osobno simpatičan ,ne pretjerano strog ,mozda malo smijesan sa svojom niskom figurom ,narocito ga se sjecam sa bojevog gadjanja onako niskoga u sljemu.
Takodjer sjeca li se tko cini mi se st.vod .I kl. Dragana Maksimovića , bio je  bataljonski referent opcih poslova - vrlo uljudan ,miran ,stalozen ,a posto nije radio direktno u trupi strogoca mu nije bila ni potrebna!
Toliko za danas ,jos jednom pozz. svima!
Na vrh Go down
dragan57
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2013-03-21

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime27.10.13 23:39

Secam se tog prvog bojevog gadjanja. Mene Panco iz nekog razloga odredio da vodim dnevnik gadjanja. Zahvaljujuci tome, isao sam Pincgauerom do strelista, udaljenog 15-ak kilometara od kasarne, a ne pesaka.
Na vrh Go down
dexirius
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2013-10-31
M(j)esto Smederevo

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime31.10.13 14:06

Dragi drugovi!
Uspeli ste da mi izmamite suzu dok sam vas iscitavao, hvala vam na tome.
Ja sam klasa sep 88/89, vp 7036/8 artiljerijska baterija I bataljona. Ves ne znam ali sam nakon klasicne pesadijske obuke postao racunac na minobacacu 120mm. Kasnije i desetar (O Boze...).
Svih 12 meseci u Stipu. Od toga barem polovina na terenu. Krivolak 2x, Penus milionx, bezbroj logorovanja... Tezak najeb!
I uprkos svim teskocama i naporima, danas se sa setom setim tog vremena.
Mislim da sam bio u svojoj klasi jedan od najmladjih u garnizonu (jedva 18 ipo god), sitan, mrsav i detinjast. Neozbiljan svakako. Ovo poslednje mi je narocito pomoglo da prebrodim sve nedace koje je sluzenje vojnog roka sobom nosilo, narocito u Stipu. U kasarnu sam stigao sa 46 kg  a skinuo se sa 43 (!!!) Meni je bilo neverovatno da se moji drugovi vrate iz vojske podgojeni: mi smo do poslednjeg dana nesto rmbacili i mrcvarili se. Ako nismo imali sta da radimo, dali su nam da cistimo lisce ili skupljamo pikavce sa piste.
...
Pobogu cega se sve secam a sta sam tek sve zaboravio...
Hvala vam svima.
Oprostite sto sam opsiran, kasnije cu pisati jos, narocito ukoliko se ukljuci jos neko pa razvezemo po uspomenama.
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime31.10.13 14:16

dexirius (citat):
Dragi drugovi!
Uspeli ste da mi izmamite suzu dok sam vas iscitavao, hvala vam na tome.
Ja sam klasa sep 88/89, vp 7036/8 artiljerijska baterija I bataljona. Ves ne znam ali sam nakon klasicne pesadijske obuke postao racunac na minobacacu 120mm. Kasnije i desetar (O Boze...).
Svih 12 meseci u Stipu. Od toga barem polovina na terenu. Krivolak 2x, Penus milionx, bezbroj logorovanja... Tezak najeb!
I uprkos svim teskocama i naporima, danas se sa setom setim tog vremena.
Mislim da sam bio u svojoj klasi jedan od najmladjih u garnizonu (jedva 18 ipo god), sitan, mrsav i detinjast. Neozbiljan svakako. Ovo poslednje mi je narocito pomoglo da prebrodim sve nedace koje je sluzenje vojnog roka sobom nosilo, narocito u Stipu. U kasarnu sam stigao sa 46 kg  a skinuo se sa 43 (!!!) Meni je bilo neverovatno da se moji drugovi vrate iz vojske podgojeni: mi smo do poslednjeg dana nesto rmbacili i mrcvarili se. Ako nismo imali sta da radimo, dali su nam da cistimo lisce ili skupljamo pikavce sa piste.
...
Pobogu cega se sve secam a sta sam tek sve zaboravio...
Hvala vam svima.
Oprostite sto sam opsiran, kasnije cu pisati jos, narocito ukoliko se ukljuci jos neko pa razvezemo po uspomenama.
dexirius, dobro nam dosao. Smile  Jeli to dobro citam"stigao sa 46 kg  a skinuo se sa 43"? Zar nije bilo neke norme, zakona, propisa uvezi visine, tezine?

Pozdrav Smile
Na vrh Go down
dexirius
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2013-10-31
M(j)esto Smederevo

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime31.10.13 15:19

Hvala na dobrodoslici.
Pretpostavljam da si u pravu, to bi mogao biti razlog sto mi je u knjizici pisalo OO, tj. ograniceno sposoban. Mislim da ne gresim.
Na vrh Go down
RTG
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2012-11-19

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime05.11.13 12:56

pozdrav drugari.
Kapetan Panco Eftimovski mi je bio k-dir voda u Prilepu (ceta veze) i zajedno s njim smo kompletna jedinica doslu u prekomandu u Stip 1980. godine. Kasnije je on iz VP 7036/25 (ceta veze brigade) kada je postao kap.I klase presao u bataljon veze VP 4447/2. Jedne prilike mi je u pretresu spavaona (redovno je to radio) nasao foto aparat u kaseti i oduzeo mi ga (nije ga nikada niti vratio), ali ja sam bio zadovoljan sto me nije kaznio buduci da nisam prijavio komandiru da sam doneo aparat od kuce u povratku s odsustva.Tim aparatom smo se svi u jedinici koristili radi slikanja.
Pozdrav mladjem vodniku koji je otvorio ovu temu, a i mislim da smo tu negdje komsije- blizu.
Na vrh Go down
MLADJI VODNIK
Gušter
Gušter
MLADJI VODNIK


BROJ POSTOVA: : 15
ČLAN OD: : 2012-12-26
DOB : 60
M(j)esto SENJ

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime05.11.13 16:08

Pozz. svima ,narocito RTG- i, posto sam i ja bio taj VES !

Takodjer ,lijepi pozdravi dexiriusu koji je tako slikovito opisao svoje sluzenje ,a i sam se tu gotovo nalazim ,jer sam u vojsku isto tako dosao mlad ,na vojnoj vjezbi  "Jedinstvo 83 " ,docekao sam svoj 20-ti rodjendan ukopavajuci sator komandira odjeljenja.
Isto tako bio sam mrsav ,gotovo neuhranjen ,a onda kada sam dosao iz "mamine " kuhinje na garnizonsku hranu ,onda sam gotovo umro !
Ma nije bas tako ,jer nitko nije umro ,ali priznacete ,nije to ipak bila kuhinja ,odnosno hrana koju smo mi voljeli,ili jeli.

Toliko ,za danas -pozdrav svima !
Na vrh Go down
RTG
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2012-11-19

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime06.11.13 9:15

otvaram ponovo temu naseg komandira VP 7036/25- kap.I Kl.Radovana Kocića.Gore imenovani kap.Panćo Eftimovski je bio njegov zamjenik u Prilepu, potom u Štipu.
Pitanje: može li se iko sjetiti ko je nasledio kapetana Kocića u komanmdovanju četom veze VP 7036/25. nakon što je ovaj postao major. To je,dakle vrijeme, mislim 1984 pa nadalje..... Ajde momci sjetite se neko. možda ti mladji vodniče, tu smio po VES-u.

Drugo pitanje: Ko je nasledio u komandovanju batačljonom veze VP 4447 komandanta kap.I klase Đorđa Matića, nakon što je ovaj postao major, mislim od 1983-84 pa nadalje..... ?
Na vrh Go down
MLADJI VODNIK
Gušter
Gušter
MLADJI VODNIK


BROJ POSTOVA: : 15
ČLAN OD: : 2012-12-26
DOB : 60
M(j)esto SENJ

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime07.11.13 18:04

Pozz. svima!

Ja sam julska klasa 1983 ,i bio sam u vojsci do 11.5. 1984, te je u to vrijeme kom.bat.veza  bio major Trajko Stevčevski ( "Šmrk"), a njegov zamj. kap.I kl. Bojčić Miroslav, komandir I cete bio je por. Marković Dragan. Ne mogu se sjetiti tko je bio komandir II cete bat veze ( VP 4447/2).
Uistinu ne mogu reci da ista znam o gore navedenim oficirima ( Kocić ,Matić), ali sigurno znam da je kom. bat . barem do mj. svibnja 84 bio Stevčevski.
Na vrh Go down
Dundo Maroje
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2013-11-15

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime16.11.13 11:30

Bija san u Stipu 2. ceta bataljun veze 89/90 do prikomande u Nis di san osta samo dva miseca i ope se vratija u Stip.
Na vrh Go down
OBELIX
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2013-11-16

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime16.11.13 22:25

SveJug (citat):
dexirius (citat):
Dragi drugovi!
Uspeli ste da mi izmamite suzu dok sam vas iscitavao, hvala vam na tome.
Ja sam klasa sep 88/89, vp 7036/8 artiljerijska baterija I bataljona. Ves ne znam ali sam nakon klasicne pesadijske obuke postao racunac na minobacacu 120mm. Kasnije i desetar (O Boze...).
Svih 12 meseci u Stipu. Od toga barem polovina na terenu. Krivolak 2x, Penus milionx, bezbroj logorovanja... Tezak najeb!
I uprkos svim teskocama i naporima, danas se sa setom setim tog vremena.
Mislim da sam bio u svojoj klasi jedan od najmladjih u garnizonu (jedva 18 ipo god), sitan, mrsav i detinjast. Neozbiljan svakako. Ovo poslednje mi je narocito pomoglo da prebrodim sve nedace koje je sluzenje vojnog roka sobom nosilo, narocito u Stipu. U kasarnu sam stigao sa 46 kg  a skinuo se sa 43 (!!!) Meni je bilo neverovatno da se moji drugovi vrate iz vojske podgojeni: mi smo do poslednjeg dana nesto rmbacili i mrcvarili se. Ako nismo imali sta da radimo, dali su nam da cistimo lisce ili skupljamo pikavce sa piste.
...
Pobogu cega se sve secam a sta sam tek sve zaboravio...
Hvala vam svima.
Oprostite sto sam opsiran, kasnije cu pisati jos, narocito ukoliko se ukljuci jos neko pa razvezemo po uspomenama.
dexirius, dobro nam dosao. Smile  Jeli to dobro citam"stigao sa 46 kg  a skinuo se sa 43"? Zar nije bilo neke norme, zakona, propisa uvezi visine, tezine?

Pozdrav Smile
Pozdrav,
u Štipu od 16.9.1989 do 1.6.1990 7036/9 isti hodnik POČ nišanđija na BST. I da TEŽAK NAJEB.

lp, Jernej
Na vrh Go down
RTG
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2012-11-19

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime19.11.13 14:26

pitanje kolegi Dundu Maroje: ko je bio od starješina tada, sjećaš li se koga od njih, da na taj način uporedimo naša sjećanja.
Na vrh Go down
dalmatinac-007
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2012-01-26
DOB : 54
M(j)esto Zadar

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Bog    Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime23.11.13 12:32

Dundo Maroje (citat):
Bija san u Stipu 2. ceta bataljun veze 89/90 do prikomande u Nis di san osta samo dva miseca i ope se vratija u Stip.
Evo makon duzeg vrimena se javljam. Dndo i ja sam klasa mart 89/90. i bija sam i štipu u ambulanti kao vozač. Možda se sićaš nekog iz tog vrimena
Poz.
Na vrh Go down
dalmatinac-007
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2012-01-26
DOB : 54
M(j)esto Zadar

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime25.11.13 22:00

Bog Obelix i RTG!

Ja sam doša u Štip negdi u 6.om musecu 89 i osta do kraja vojnog roka 03./90. Najprije sam bija u pozadini ,a onda u stacionaru kao vozač. Koliko me pamćenje služi zapovjednik kasarne je bija pukovnik Timov, a ambulante kap.Karovski.
Poz.
Na vrh Go down
Valter 71
Gušter
Gušter
Valter 71


BROJ POSTOVA: : 37
ČLAN OD: : 2013-07-12
DOB : 52
M(j)esto Ljubljana

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime14.12.13 23:37

dalmatinac-007 (citat):
Bog Obelix i RTG!

Ja sam doša u Štip negdi u 6.om musecu 89 i osta do kraja vojnog roka 03./90. Najprije sam bija u pozadini ,a onda u stacionaru kao vozač. Koliko me pamćenje služi zapovjednik kasarne je bija pukovnik Timov, a ambulante kap.Karovski.
Poz.
Pozdrav svima!Komandant Štipske kasarne je bio puk.Timov (mali i glasan)barem do marta91g. Imam podatak-puk.Timov je bio komandant kasarne Kumanovo-činimise oko 1993 ili 94g.
Na vrh Go down
Valter 71
Gušter
Gušter
Valter 71


BROJ POSTOVA: : 37
ČLAN OD: : 2013-07-12
DOB : 52
M(j)esto Ljubljana

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime14.12.13 23:50

zvonko georgiev (citat):
pozdrav svima ja sluzio inzinjeriju 1988 1989 komandir mi je bio boris holik i skender bastrakaj pa bih voleo znati dali neko nesto zna o njima, unapred hvala
Zdravo-malo kasnim-ali skender bastrakaj-mislim da je bio kapetan.On napustio armiju-postao civil mislim da u decembru 90g.Ako ima neko više informacija-slobodno!Lepi pozdrav!
Na vrh Go down
RTG
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2012-11-19

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime16.12.13 10:55

Dok sam gostovao na nasem sajtu, pade mi na pamet jedan od poznatih starjesina naseg vremena, a to je bio major Spase Stoilkov, mislim da je postao major u Stipu negdje 1982. godine.
Poznat je bio po tome sto je njegova gospodja supruga drzala fotografsku radnju, pa je tako svaki vojnik koji se fotografiše vrlo brzo direktno u kasarnoj od majora Spase mogao dobiti fotose. Usluga je bila brza i kvalitetna,a nama vojsci znacajna jer nije se smjelo drzati privatni foto aparat.
Klasicći, sjeca li se iko ovog oficira i dzentlmena?
Na vrh Go down
dubrovnik
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2013-12-20

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime20.12.13 9:19

Bio sam u Štipu klasa rujan 88/89 u inženjeriji kod poručnika Jovana Stope.Zapovjednik je bio neki major Ostojić a načelnik mislim neki potpukovnik "Đokica".Znam da je tu još bio kapetan Slaviša Cenić,neki odvratni tip kapetan II klase Đuređ Gaj(pisao sam mu izjavu na Krivolaku jer me htio slati na vojni sud),Skender Baštrakaj je živio u Velesu i bio je star.vod.I klase.Zapovjednik vojarne bio je tada pukovnik Ratko Mladić a nasljedio ga je  pukovnik Stojan Timov.Nakon obuke u Strumici(veljača 89.)bio sam zapovjednik desetine mladoj vojsci.Nakom sukoba(gotovo tuče)s ml.vodnikom(mislim da se zvao Jelić) kažnjen sam tako što sam prebačen za desetara svojoj klasi.Tko misli da je bio samnom neka se javi,tko nešto zna o sudbinama navedenih časnika također.Samo jedna priča:na staru godinu večerali smo riblje konzerve u WC-u i ništa nam nije smetalo.Bila je to dobra škola.
Na vrh Go down
Despot
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-27
M(j)esto СМЕДЕРЕВО

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime27.12.13 23:00

поздрав свима био у штипу септембарац 89-90 тенкиста на т-34 tenk  командир чете прве мирослав цветковић ,командир првог вода  миленко павловић---остали водници куртовић   или тако некако други вод и командир трећег  вода рибаћ радојица(касније отишао  завршио или неки курс или вишу војну и постао потпоручник)-- јавите се  lol!
Na vrh Go down
Zoran Račić
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2014-01-07
M(j)esto KRALJEVO

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime07.01.14 22:43

Ima li koga iz generacije 81/82 (julska klasa) iz VP7036/18 Komanda MAD-a. Komandant Diviziona Ratko Vojinovic a komandir Voda Silvio Kolarić
Na vrh Go down
Kaplar M
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Kaplar M


BROJ POSTOVA: : 657
ČLAN OD: : 2010-11-06
DOB : 58
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime08.01.14 8:12

dubrovnik (citat):
Bio sam u Štipu klasa rujan 88/89 u inženjeriji kod poručnika Jovana Stope.Zapovjednik je bio neki major Ostojić a načelnik mislim neki potpukovnik "Đokica".Znam da je tu još bio kapetan Slaviša Cenić,neki odvratni tip kapetan II klase Đuređ Gaj(pisao sam mu izjavu na Krivolaku jer me htio slati na vojni sud),Skender Baštrakaj je živio u Velesu i bio je star.vod.I klase.Zapovjednik vojarne bio je tada pukovnik Ratko Mladić a nasljedio ga je  pukovnik Stojan Timov.Nakon obuke u Strumici(veljača 89.)bio sam zapovjednik desetine mladoj vojsci.Nakom sukoba(gotovo tuče)s ml.vodnikom(mislim da se zvao Jelić) kažnjen sam tako što sam prebačen za desetara svojoj klasi.Tko misli da je bio samnom neka se javi,tko nešto zna o sudbinama navedenih časnika također.Samo jedna priča:na staru godinu večerali smo riblje konzerve u WC-u i ništa nam nije smetalo.Bila je to dobra škola.
dubrovnik... Čitam ovaj tvoj post i osećam se kao da sam s Marsa pao. Ja sam bio u inženjeriji, međutim, tada su bili kapetani Boris Holik i Isufi Šerif (došao iz pešadije) i stariji vodnik Radiša Milosavljević... Od četnih starešina nijedan od ovih koje si ti nabrojao. Jedino je bio "Đokica", ali tada (april 84/juni 95) u činu majora.Neverpvatno da se cela četa promenila što se tiče starešinskog kadra, za tako kratko vreme.
Na vrh Go down
ado1
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 19
ČLAN OD: : 2013-02-27

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime10.01.14 20:10

Kaplar M (citat):
dubrovnik... Čitam ovaj tvoj post i osećam se kao da sam s Marsa pao. Ja sam bio u inženjeriji, međutim, tada su bili kapetani Boris Holik i Isufi Šerif (došao iz pešadije) i stariji vodnik Radiša Milosavljević... Od četnih starešina nijedan od ovih koje si ti nabrojao. Jedino je bio "Đokica", ali tada (april 84/juni 95) u činu majora.Neverpvatno da se cela četa promenila što se tiče starešinskog kadra, za tako kratko vreme.

Izgleda da je kasarna u Štipu krajem 80-tih I pocetkom 90-tih prolazila kroz svojevrsnu "reorganizaciju" a samim tim I promjenu starješinskog kadra pa ne cudi sto ne poznajes te "nove" oficire....
Ja sam u Štip stigao u septembru 90-te I bas tad je bila "smjena" starjesina u HAD-u, konkretno u drugoj bateriji (gdje sam ja bio) stigli su novi komandir voda I novi komandir baterije......Ukinuta je I treca baterija a par vojnika koji nisu otisli u prekomandu su rasporedjeni u preostale dvije....
Isto tako cini mi se da nije bilo ni pjesadije, bar se ja ne sjecam da je bila pjesadijska jedinica u to vrijeme u Štipu.....
Komandant kasarne je bio Stojan Timov (mnogo opasan oficir Very Happy)
Na vrh Go down
Kaplar M
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Kaplar M


BROJ POSTOVA: : 657
ČLAN OD: : 2010-11-06
DOB : 58
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime11.01.14 10:55

U moje vreme je komandant kasarne bio pukovnik Perić (zamenio general-majora Blagoja Adžića koji je otišao u Skoplje) a komandant brigade pukovnik Nedeljko Ćopić. Pukovnik Timov kojeg spominješ je bio (čini mi se) u to vreme major. Međutim, najveći respekt je vojska imala prema majoru Stjepanu Pazdrijanu. Ovde na forumu je pokrenuta posebna temu o njemu. Bio i oficirčina i veliki čovek.
Na vrh Go down
ado1
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 19
ČLAN OD: : 2013-02-27

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime11.01.14 18:45

Citao sam o Pazdrijanu I na ovom I na jednom drugom forumu, ali ja ga ne poznajem...naisao sam na podatak da je otisao iz Stipa 86-te.....
Na vrh Go down
Bestrzajac
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2014-01-18
M(j)esto Sarajevo

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime18.01.14 23:47

Pozdrav, u Štip sam dosao u aprilu 1982 VP 7036/ ?? (nisam siguran), uglavnom bestrzajac, i tu sam proveo cijelo vrijeme. Komandant bataljona je bio kapetan prve klase Stojan Timov, zamjenik Drago Samardzija. Citajuci sve komentare cini mi se da nisam naisao na klasice. Nadam se da ce ih biti. Imam i neke slike sa svecane obaveze aprilaca `82.
Na vrh Go down
Kaplar M
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Kaplar M


BROJ POSTOVA: : 657
ČLAN OD: : 2010-11-06
DOB : 58
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime19.01.14 16:58

Bestrzajac, dobro došao.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime20.01.14 3:18

[You must be registered and logged in to see this image.]
@ mycity-military.com

Na vrh Go down
RTG
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2012-11-19

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime20.01.14 10:57

Max Blitz,
možeš li na ovoj mapi gore ozmačiti gdje se nalazio onaj veliki amfiteatar?
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime20.01.14 11:17

RTG (citat):
...možeš li na ovoj mapi gore označiti gdje se nalazio onaj veliki amfiteatar?
 
 
Morat će netko tko je bio tamo...  Wink

Na vrh Go down
Kaplar M
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Kaplar M


BROJ POSTOVA: : 657
ČLAN OD: : 2010-11-06
DOB : 58
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime20.01.14 16:45

RTG (citat):
Max Blitz,
možeš li na ovoj mapi gore ozmačiti gdje se nalazio onaj veliki amfiteatar?
Amfiteatar se nalazi i sada, odmah pored restorana levo. Jasno se vidi. A Max Blitz zaslužuje sve čestitke za ovaj foto-opis kasarne. Jedino nisam siguran za stacionar, da li je ovaj objekat koji je obeležen, ili ovaj levo do njega koji je malo veći i nalazi se na putu za amfiteatar. U svakom slučaju, BRAVO !!!
Na vrh Go down
Despot
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-27
M(j)esto СМЕДЕРЕВО

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime20.01.14 18:39

RTG (citat):
Max Blitz,
možeš li na ovoj mapi gore ozmačiti gdje se nalazio onaj veliki amfiteatar?
испод стационара у правцу према капији(ресторану) cheers
Na vrh Go down
Despot
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 25
ČLAN OD: : 2013-12-27
M(j)esto СМЕДЕРЕВО

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime20.01.14 18:43

Kaplar M (citat):
RTG (citat):
Max Blitz,
možeš li na ovoj mapi gore ozmačiti gdje se nalazio onaj veliki amfiteatar?
Amfiteatar se nalazi i sada, odmah pored restorana levo. Jasno se vidi. A Max Blitz zaslužuje sve čestitke za ovaj foto-opis kasarne. Jedino nisam siguran za stacionar, da li je ovaj objekat koji je obeležen, ili ovaj levo do njega koji je malo veći i nalazi se na putu za amfiteatar. U svakom slučaju, BRAVO !!!
у праву си ово што је на слици означено је стражара а стационар је као што си навео-већа зграда и лево од горе означене зграде
Na vrh Go down
RTG
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2012-11-19

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime21.01.14 9:31

ej drugari iz Štipa, znam ja za ovaj veliki amfiteatar kod kapije.Ali, ili sam ja nesto pobrkao kroz ovolike godine, ali 100% sam siguran da je bio jos jedan amfiteatar- pozornica za kulturna desavanja itd iza paviljona gore na mapi gledajuci od njih preko krova poslednje zgrade s crvenim krovom gdje je bila ceta veze brigade (7036/25) u pravcu onog malog seoceta u podnozju lijevo od poligona.Mislim da sam dobro opisao,pa bih voleo da ostali malo prdiskutuju.
Tu je ,dakle, bila ta pozornica amfiteatralnog oblika, onako u strani silazeci prema dole na poligone.
Sta misle ostali???
Na vrh Go down
RTG
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2012-11-19

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime21.01.14 12:54

Ako se ne varam negdje od pravca skladišta (lijeva strana mape) upravo kako pokazuje žuta linija granice kasarne je, cini mi se, prolazila željeznička pruga.Da li je ista išla ka željeznickoj stanici Štip ili je prolazila u pravcu Kočana- to bi bilo pitanje, jer ne mogu da se sjetim.
Sjecam se da je u popodnevnim satima i jednom navece prolazila putnička kompozicija od nekoliko  (3-4) vagona bez lokomotive (samovuča- kompozicija koja je imala vlastiti pogon, nesto kao šinobus).
Interesantno, nikada u Štip ili iz Štipa kada se išlo na odsustvo nisam koristio voz.Nekako je bilo zgodnije uhvatiti autobus za Skopje, potom ka Beogradu (najčeće "Niša ekspres" (Skopje-Ljubljana) do Slavonskog Broda.... i onda dalje....... kući.
Još se sjećam naziva autobusne prevozničke firme iz Štipa- "Istok-trans Balkan ekspres" Štip.
Na vrh Go down
ado1
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 19
ČLAN OD: : 2013-02-27

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime21.01.14 18:07

RTG (citat):
ej drugari iz Štipa, znam ja za ovaj veliki amfiteatar kod kapije.Ali, ili sam ja nesto pobrkao kroz ovolike godine, ali 100% sam siguran da je bio jos jedan amfiteatar- pozornica za kulturna desavanja itd iza paviljona gore na mapi gledajuci od njih preko krova poslednje zgrade s crvenim krovom gdje je bila ceta veze brigade (7036/25) u pravcu onog malog seoceta u podnozju lijevo od poligona.Mislim da sam dobro opisao,pa bih voleo da ostali malo prdiskutuju.
Tu je ,dakle, bila ta pozornica amfiteatralnog oblika, onako u strani silazeci prema dole na poligone.
Sta misle ostali???


RTG u pravu si, sjecanje te jos uvijek dobro sluzi  .....bio je jos jedan amfiteatar iza posljednje zgrade sa crvenim krovom....
Na vrh Go down
Valter 71
Gušter
Gušter
Valter 71


BROJ POSTOVA: : 37
ČLAN OD: : 2013-07-12
DOB : 52
M(j)esto Ljubljana

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: ZGRADE I OBJEKTI-ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime25.01.14 13:11

Pozdrav svima! Prvo MAX Blitz odlično obavljen posao!Bila su dva amfiteatra,u pravu ste jedan levo ispod stacionara,drugi ispod one zgrade sa crvenim krovom,u toj zgradi je bila jedinica-MPOAD 7036/29 do početka oktobra 1990, a TIMOV je bio tada pukovnik i komandant kasarne.Taj drugi je bio obkružen sa drvečem,a prvi sasvim na otvorenom.Kde piše skladište-ta se zvala "stara pekara" i davala se straža,a tamo kde se vidi krug to je želj.pruga-bila tamo rampa za svrhe JNA-doterali u kasarnu sa vozom tenkove T-34-na karti ljevo,to je bio "vodovod" isto se davala straža-na vrhu stražarsko mjesto-to je onaj vodovod koji u pravu ne zaslužuje ime vodovod, u 4 ujutro se puštala voda u divizjonima  da se baš malo očisti,u vodi je plivalo nešto crno i dugo oko 5-10cm.ta ista voda se koristila za umivanje i brijanje.Za piče doterali sa cisternom iz greda-JOŠ DANAS ME ZABOLE SVI ZUBI!!!Ljeti nema frke,a zimi!Pa napišite i drugi nešto oko toga,posebno  ado1 ,on je bio isto vreme u kasani,kao ja, sep.90-mart 91.Dopišite,ispravite,komentirajte...
Na vrh Go down
MLADJI VODNIK
Gušter
Gušter
MLADJI VODNIK


BROJ POSTOVA: : 15
ČLAN OD: : 2012-12-26
DOB : 60
M(j)esto SENJ

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime18.02.14 18:16

Pozz. svima , gdje ste Vi svi skupa koji ste sluzili u Stipu , dugo Vas nema ? !
Na vrh Go down
bojan60
Gušter
Gušter
bojan60


BROJ POSTOVA: : 34
ČLAN OD: : 2010-11-02
DOB : 63
M(j)esto Beograd

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime20.02.14 7:20

Otisli na redovno!  cheers  cheers
Na vrh Go down
MLADJI VODNIK
Gušter
Gušter
MLADJI VODNIK


BROJ POSTOVA: : 15
ČLAN OD: : 2012-12-26
DOB : 60
M(j)esto SENJ

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime21.02.14 14:43

Tako je Bojane, izgleda da su svi na redovnom odsustvu, neka ,vratiti ce se oni!
Inace, kada pogledam gore postavljeni orto-foto snimak nase kasarne ,sjetim se mnogih situacija ,koje su oscilirale  : od mukotrpnih ,teskih ,tuznih , veselih ,umornih , ponekad gladnih (hrana je bila barem meni ponekad losa) itd.
Sjetim se dakako i sviju drugova iz voda ,pa se pitam kuda li ih je sve zivotna sudba odvela - prvenstveno mislim na nesretna dogadjanja u bivsoj nam zajednickoj drzavi .
No , nadam se da su svi zivi i zdravi, i sretni kao sto smo tada bili ,jer bili smo jako mladi , i nije nam bilo nista tesko ! ZIVIO RADIO VOD BATALJONA VEZE , ZIVJELI SVI RTG -i , kao i svi clanovi ovoga foruma!
Na vrh Go down
Kaplar M
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Kaplar M


BROJ POSTOVA: : 657
ČLAN OD: : 2010-11-06
DOB : 58
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime08.03.14 11:58

Dundo Maroje (citat):
Bija san u Stipu 2. ceta bataljun veze 89/90 do prikomande u Nis di san osta samo dva miseca i ope se vratija u Stip.
Koja je to VP bila?
Na vrh Go down
montoya
Razvodnik
Razvodnik
montoya


BROJ POSTOVA: : 232
ČLAN OD: : 2010-12-01
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime06.04.14 21:37

Kaplar M (citat):
Dundo Maroje (citat):
Bija san u Stipu 2. ceta bataljun veze 89/90 do prikomande u Nis di san osta samo dva miseca i ope se vratija u Stip.
Koja je to VP bila?
to je neka VP 4444/ ? ili 4446-7/?, siguran sam da nije bila 7036/?...ili je  stara vp bila.salutiranje

_________________
Uvek je jeftinije posao dobro obaviti prvi put.
Na vrh Go down
RTG
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2012-11-19

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime11.04.14 8:27

Imam prijedlog nasem Generalstabu:
-anketirati članove foruma ili postaviti na ovaj forum ideju susreta nas veterana- bivših pripadnika JNA, na nacin da to nazovemo recimo- POSTROJAVANJE.Ideja se moze jos razraditi dok svi mi članovi foruma u toj anketi obogatimo ideju raznim prijedlozima i misljenjima i vidimo na kraju na sto ce to izaci i kakav ce oblik dobiti do kraja anketiranja, zadati rok do kada se mogu davati prijedlozi.

Stoga, neka Genaralstab izda po tom pitanju odgovarajucu naredbu..... tu smo, vjerujem nismo jos za odbaciti jos se mi drzimo, zar ne drugovi moji.
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime25.05.14 6:56

montoya (citat):
Kaplar M (citat):
Dundo Maroje (citat):
Bija san u Stipu 2. ceta bataljun veze 89/90 do prikomande u Nis di san osta samo dva miseca i ope se vratija u Stip.
Koja je to VP bila?
to je neka VP 4444/ ? ili 4446-7/?, siguran sam da nije bila 7036/?...ili je  stara vp bila.salutiranje
VP 4447/1 i 4447/2 to je bio bataljun veze 1984 sigurno, kasnije je on nestao ne znam koje godine točno i ostala je VP 7036 to je i nekada bila četa veze koja je spadala u Brigadu dok je bataljun veze bio prištabska jedinica!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
montoya
Razvodnik
Razvodnik
montoya


BROJ POSTOVA: : 232
ČLAN OD: : 2010-12-01
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime25.05.14 21:45

Citat :

VP 4447/1 i 4447/2 to je bio bataljun veze 1984 sigurno, kasnije je on nestao ne znam koje godine točno i ostala je VP 7036 to je i nekada bila četa veze koja je spadala u Brigadu dok je bataljun veze bio prištabska jedinica!!!
Ja sam bio Septembar 1986/87 i tad su neke jedinice vukle VP 444*/*, mada je bilo poznato da su neke  pripale pod 7036/*.   salutiranje

_________________
Uvek je jeftinije posao dobro obaviti prvi put.
Na vrh Go down
Sponsored content





Kasarna ŠTIP - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 7 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kasarna ŠTIP
Na vrh 
Stranica 7/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Kasarna Štip 87/88 tenkisti
» Štip VP 7036/12
» Štip generacija 89/90
» Stip. pesadija 87,88
» Štip VP 4444/1 januar 83/84

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR MAKEDONIJA-
Idi na: