FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Kasarna ŠTIP

Go down 
+64
Simon69
goran9030
Emilio
Vladan Živković
Vozač 7036
VBČ
damir07
zdravko vogrinec
gohome40
Egon P.
sevic69
Brajko
pluton
pukovnik
lacoš
caki
PetarC
Bestrzajac
Zoran Račić
Despot
dubrovnik
dalmatinac-007
OBELIX
Dundo Maroje
SveJug
dexirius
aca radosavljevic
dojran
zvonko georgiev
cifrovoj
Valter 71
dpuric
robniks
dragan57
veliki z
ado1
Savo
Milivoje Ilić
Max Blitz
MLADJI VODNIK
dr-fight
andrej.1984
Atila
Boske
RTG
ja i opet ja
missar
kosirnik
montoya
Kemo Specijalac
ZAGORAC
Sizif54
nenadkarlo
gugi
abehajac4444
alexandar
dugopoljac
pelister1
purger
Gringo
skiman
bojan60
Slaviša Makso
Kaplar M
68 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
montoya
Razvodnik
Razvodnik
montoya


BROJ POSTOVA: : 232
ČLAN OD: : 2010-12-01
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime15.05.12 23:34

Kaplar M (citat):
E taj... vozio je plavu Dijanu 6... Novine si garant kupovao samo na trafici, a cigarete su bile i u samoposluzi i u restoranu na kapiji. Ne secam se da se mogle kupiti u kantini. Na jednom drugom forumu pronadjem catu iz moje cete, danas je arhitekta u Sarajevu... setio me se po cigarama. "Ti si onaj kaplar sto je pusio one jake cigare"... Secas se koje mogu biti, cuveni MT !!! Very Happy

taj novinar mi nikako nije ostao u sećanju.... sećam se pošte i gužve oko telefonskih govornica....ali novinara jock...Smile

_________________
Uvek je jeftinije posao dobro obaviti prvi put.
Na vrh Go down
Slaviša Makso
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 139
ČLAN OD: : 2011-05-29
M(j)esto Zagreb

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime18.08.12 17:04

Vrijeme je godišnjih odmora pa ako je neko prolazio neka nabaci koju sliku cheers

_________________
4446/pvo/štip/mart 86
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime18.08.12 19:39

To te ja pitam......svježih slika i kad bi još netko slučajno nabacio koju iz Strumice......

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
Slaviša Makso
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 139
ČLAN OD: : 2011-05-29
M(j)esto Zagreb

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime20.08.12 13:16

Gringo (citat):
To te ja pitam......svježih slika i kad bi još netko slučajno nabacio koju iz Strumice......

Bok Gringo,dugo te nema u Štipu cheers

_________________
4446/pvo/štip/mart 86
Na vrh Go down
Kaplar M
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Kaplar M


BROJ POSTOVA: : 657
ČLAN OD: : 2010-11-06
DOB : 58
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime28.08.12 18:53

Sigurno je bio na redovnom odsustvu... Ili negde iza kantine sa Skopskim pivom.
Na vrh Go down
Slaviša Makso
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 139
ČLAN OD: : 2011-05-29
M(j)esto Zagreb

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime29.08.12 1:15

U ćorci možda Very Happy ,zezamo se malo Embarassed ,tek da malo dignemo temu,pozdrav i tebi KaplarM cheers

_________________
4446/pvo/štip/mart 86
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime31.08.12 20:13

Slaviša Makso (citat):
U ćorci možda Very Happy ,zezamo se malo Embarassed ,tek da malo dignemo temu,pozdrav i tebi KaplarM cheers
Pa kaj nije i to za ljude....??? lol!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime31.08.12 20:15

Kaplar M (citat):
Sigurno je bio na redovnom odsustvu... Ili negde iza kantine sa Skopskim pivom.
Ha znači i ti si ponekad popio koju iza kantine kad su pred njom bile velike gužve, znači nisam jedini no sad sam malo odmarao guzicu tame negdje blizu Matrixa!!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
montoya
Razvodnik
Razvodnik
montoya


BROJ POSTOVA: : 232
ČLAN OD: : 2010-12-01
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime03.09.12 8:40

Kosirnik je bio skoro u Štipu....nadam se da će okačiti neku zanimljivu sliku....

_________________
Uvek je jeftinije posao dobro obaviti prvi put.
Na vrh Go down
kosirnik
Gušter
Gušter



Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2009-05-08

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime03.09.12 9:34

Pozdrav svima. Posle 26 godina ponovo u Štipu.... VP7036/13 (86/87)
 
Okolina Štipa
 
[You must be registered and logged in to see this image.]

 
[You must be registered and logged in to see this image.]

 
Krivi dol
 
[You must be registered and logged in to see this image.]

 
Kapija kasarne
 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime03.09.12 11:21

Bravo + daj zakači još poneku ako imaš!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
kosirnik
Gušter
Gušter



Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2009-05-08

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime03.09.12 11:38

Imam kod kuče na arhivu još koju....
Samo tolko još .. moram reči, da se mi je Štip danas činio ružniji nego pre 26 godina. Ili sam možda tada gledao drugim očima. Very Happy Dal je i neko drugi primetio slično?
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime03.09.12 16:36

Onaj Štip koji mi želimo pamtiti je jedan sasvim drugačiji jer je prožet nama i našom mladošću, danima i ponosa i ludosti i ......... svakako da nijedan drugi mi ne možemo ili nećemo vidjeti, no to je tek stvarnost ona svakodnevna koja budi sjenčanje i uspomene!!!! Sad

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
Kaplar M
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Kaplar M


BROJ POSTOVA: : 657
ČLAN OD: : 2010-11-06
DOB : 58
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime15.09.12 21:45

Bravo Gringo, ovo je lepo receno. Svaka cast.
Na vrh Go down
Slaviša Makso
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 139
ČLAN OD: : 2011-05-29
M(j)esto Zagreb

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime15.09.12 22:40

Uživam u slikama,hvala Kosirnik. cheers

_________________
4446/pvo/štip/mart 86
Na vrh Go down
Sizif54
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2012-02-27
M(j)esto Goražde

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime22.10.12 20:55

Gringo (citat):
Onaj Štip koji mi želimo pamtiti je jedan sasvim drugačiji jer je prožet nama i našom mladošću, danima i ponosa i ludosti i ......... svakako da nijedan drugi mi ne možemo ili nećemo vidjeti, no to je tek stvarnost ona svakodnevna koja budi sjenčanje i uspomene!!!! Sad
 
 
Staro je pravilo: Izvrši pa se žali !
No, u životu obično tako biva: kada se već jednom nešto odradi, pa makar i naopako, onda faktor vrijeme izbalansira utiske, tako da se i mnogi ružni doživljaji
na kraju iskristališu u lijepe uspomene, kojima je protkan jedan, rekao bih najljepši, dio naših života.
A da je bilo svakojakih napora - bilo je,
da je bilo smiješnih gluparija, bilo je,
ali da je bilo i najsvjetlijih primjera ljudskog drugarstva, dušom svjedočimo !

Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Štip   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime22.10.12 21:11

Sizif54 (citat):


Staro je pravilo: Izvrši pa se žali !
No, u životu obično tako biva: kada se već jednom nešto odradi, pa makar i naopako, onda faktor vrijeme izbalansira utiske, tako da se i mnogi ružni doživljaji
na kraju iskristališu u lijepe uspomene, kojima je protkan jedan, rekao bih najljepši, dio naših života.
A da je bilo svakojakih napora - bilo je,
da je bilo smiješnih gluparija, bilo je,
ali da je bilo i najsvjetlijih primjera ljudskog drugarstva, dušom svjedočimo !

Izvrsna konstatacija, kojoj se nema šta dodati ! Zasluženi "+" za tekst.
pozdrav cheers

Na vrh Go down
Kaplar M
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Kaplar M


BROJ POSTOVA: : 657
ČLAN OD: : 2010-11-06
DOB : 58
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime25.10.12 22:28

Gringo (citat):
Kaplar M (citat):
Sigurno je bio na redovnom odsustvu... Ili negde iza kantine sa Skopskim pivom.
Ha znači i ti si ponekad popio koju iza kantine kad su pred njom bile velike gužve, znači nisam jedini no sad sam malo odmarao guzicu tame negdje blizu Matrixa!!!!
Ispred kantine pijes prvu i drugu bocu, a sve ostale iza kantine, s obzirom da licem, glasom i ponasanjem odajes okolini da ne pijes Coca colu ili nekakav sok, vec nesto sto "udara u glavu... A to nije bas korisno i lepo ukoliko naidje dezurni oficir ili mozda major Pazdrijan.

drunken  drunken  drunken

Na vrh Go down
bojan60
Gušter
Gušter
bojan60


BROJ POSTOVA: : 34
ČLAN OD: : 2010-11-02
DOB : 63
M(j)esto Beograd

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime26.10.12 9:43

Kaplar M (citat):
Gringo (citat):
Kaplar M (citat):
Sigurno je bio na redovnom odsustvu... Ili negde iza kantine sa Skopskim pivom.
Ha znači i ti si ponekad popio koju iza kantine kad su pred njom bile velike gužve, znači nisam jedini no sad sam malo odmarao guzicu tame negdje blizu Matrixa!!!!
Ispred kantine pijes prvu i drugu bocu, a sve ostale iza kantine, s obzirom da licem, glasom i ponasanjem odajes okolini da ne pijes Coca colu ili nekakav sok, vec nesto sto "udara u glavu... A to nije bas korisno i lepo ukoliko naidje dezurni oficir ili mozda major Pazdrijan.
drunken drunken drunken

Ali zato je dobro kad naidje Askrabic! drunken
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime26.10.12 17:55

Kaplar M (citat):

Ispred kantine pijes prvu i drugu bocu, a sve ostale iza kantine, s obzirom da licem, glasom i ponasanjem odajes okolini da ne pijes Coca colu ili nekakav sok, vec nesto sto "udara u glavu... A to nije bas korisno i lepo ukoliko naidje dezurni oficir ili mozda major Pazdrijan.
drunken drunken drunken

Ili možda kapetan Kolarić!!!! affraid

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
Slaviša Makso
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 139
ČLAN OD: : 2011-05-29
M(j)esto Zagreb

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime28.10.12 1:51

Gringo (citat):

Ili možda kapetan Kolarić!!!! affraid

Eh da Gringo,Kolarić je za nas prištabske jedinice bio opasan,već smo ga spomenuli negdje,dobro se sjećam da smo ga zvali esesovac,

bio je dosta visok i neki ledeni pogled,hehehe da se ukenjaš živ kad te postroji a za neku sitnicu odma prijava,sjećam se i da mi je jedan kolega iz baterije Obrad znao

spustiti-pa to je tvoj zemljak,hahaha a ja slegnem ramenima,šta ću.

_________________
4446/pvo/štip/mart 86
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime28.10.12 16:39

Pa Kolarić ti je rodom iz Našica i napisao sam već da je njegov brat bio vezista skupa sa mnom te 84 i nije nam bio nadležan, no kad je bio pomočnik dežurnog oficira hodao je ka bijesan pas po kasarni i postrojavao sve živo, on je ostao tamo u Makedoniji i nije došao u svoju Domovinu kad je grmilo i to je veliki minus za njega kao čovjeka i časnika!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime28.10.12 18:45

E znas sta........"'de je bija kad je grmilo....!?"......"'de si bija kad je grmilo......!?
Pa evo......[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime28.10.12 23:03

Ej kolega nemaš se razloga ljutiti pa vjerujem da svatko od nas ima neke dileme ili možda osječaj moralne odgovornosti, to smo već raspravili pa tako i ja komentiram bivšeg oficira koji je bio sve, već ono što je trebao biti, naravno njemu ostaje na savjest!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
montoya
Razvodnik
Razvodnik
montoya


BROJ POSTOVA: : 232
ČLAN OD: : 2010-12-01
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime28.10.12 23:05

affraid lol!

_________________
Uvek je jeftinije posao dobro obaviti prvi put.
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime28.10.12 23:15

A sad dvije sličice iz te kasarne možda se netko prepozna, doduše nisu baš neke extra kvalitete !
Na slici je u strojevom koraku podešalona četa veze VP.4447/2 Štip postroj predvodi poručnik Dragan Marković dobar čovjek i časnik!
Od podoficira u prvom redu je vodnik Savić telegrafista iza njega u stroju je vodnik Guja kako se prezivao ne znam imamo je laganu parezu nervus facijalisa!
Vojnici prvi red, desetari s lijeva na desno, Gabud Branko Marija Bistrica do njega Kolarić Zvonko Našice, Dundović Zagreb.....

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime28.10.12 23:17

Nadam se da vidite sliku u punoj veličini kada kliknete na nju ako ne poslati ću u drugoj rezoluciji!!!


_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime28.10.12 23:18

A sad ista slika ali malo drugačiji kut pa se vidi i dio bine i neki od oficira, pogledajte možda koga i prepoznate!!!
 
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
montoya
Razvodnik
Razvodnik
montoya


BROJ POSTOVA: : 232
ČLAN OD: : 2010-12-01
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime28.10.12 23:20

vidi se super....bravo na rezoluciji...

_________________
Uvek je jeftinije posao dobro obaviti prvi put.
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime28.10.12 23:26

Ma slikao sam ih sad s fotićem jer nemam skener ali nažalost skoro ni slika iz JNA!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
montoya
Razvodnik
Razvodnik
montoya


BROJ POSTOVA: : 232
ČLAN OD: : 2010-12-01
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime28.10.12 23:33

Baš tu je moj vod bio na postrojavanju...gledano na binu....7036/13 drugi vod...

_________________
Uvek je jeftinije posao dobro obaviti prvi put.
Na vrh Go down
ja i opet ja
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 23
ČLAN OD: : 2012-04-23

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime29.10.12 18:53

znate li koga sam prepoznao.Verovali ili ne prepoznao sam druga Tita
Na vrh Go down
montoya
Razvodnik
Razvodnik
montoya


BROJ POSTOVA: : 232
ČLAN OD: : 2010-12-01
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime29.10.12 18:54

ja i opet ja (citat):
znate li koga sam prepoznao.Verovali ili ne prepoznao sam druga Tita

svaka ti čast.... affraid dobro te memorija služi.... lol!

_________________
Uvek je jeftinije posao dobro obaviti prvi put.
Na vrh Go down
ja i opet ja
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 23
ČLAN OD: : 2012-04-23

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime29.10.12 18:59

hvala na komplimentu montoya(moramo se ponekad i nasaliti)


ja i opet ja: komentar modifikovan dana: 29.10.12 19:02; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
montoya
Razvodnik
Razvodnik
montoya


BROJ POSTOVA: : 232
ČLAN OD: : 2010-12-01
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime29.10.12 19:01

Naravno....mada tamo na bini stojao je Komadant Kasarne general major....imena ne mogu se setiti... Laughing

_________________
Uvek je jeftinije posao dobro obaviti prvi put.
Na vrh Go down
ja i opet ja
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 23
ČLAN OD: : 2012-04-23

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime29.10.12 19:06

mislis gen. Stevan Mirkovic.Mada je izdaleka slikano pa se likovi nemogu bas prepoznati.
Na vrh Go down
montoya
Razvodnik
Razvodnik
montoya


BROJ POSTOVA: : 232
ČLAN OD: : 2010-12-01
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime29.10.12 19:09

Da..biće da si u pravu...Mirković general....

_________________
Uvek je jeftinije posao dobro obaviti prvi put.
Na vrh Go down
Slaviša Makso
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 139
ČLAN OD: : 2011-05-29
M(j)esto Zagreb

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime29.10.12 23:05

Gringo (citat):
Nadam se da vidite sliku u punoj veličini kada kliknete na nju ako ne poslati ću u drugoj rezoluciji!!!


Gringo,ne vidim ni sa FF niti IE,daj to probaj riješiti ako možeš,hvala.

sad vidim,RIJEŠENO

_________________
4446/pvo/štip/mart 86
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime30.10.12 0:14

Citat :
Slavisa Makso:

Gringo,ne vidim ni sa FF niti IE,daj to probaj riješiti ako možeš,hvala.

sad vidim,RIJEŠENO
.... Idea

...... scratch ...... Question

Na vrh Go down
Slaviša Makso
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 139
ČLAN OD: : 2011-05-29
M(j)esto Zagreb

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime30.10.12 16:31

aleksandar obradovic (citat):
Citat :
Slavisa Makso:

Gringo,ne vidim ni sa FF niti IE,daj to probaj riješiti ako možeš,hvala.

sad vidim,RIJEŠENO
.... Idea

...... scratch ...... Question

Ne vidi se dok se ne prijaviš,hehehe,eto o tome se radi Very Happy

_________________
4446/pvo/štip/mart 86
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime30.10.12 16:42

Dobro jutro..... Razz Wink
Na vrh Go down
Slaviša Makso
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 139
ČLAN OD: : 2011-05-29
M(j)esto Zagreb

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime30.10.12 16:45

aleksandar obradovic (citat):
Dobro jutro..... Razz Wink

Embarassed

_________________
4446/pvo/štip/mart 86
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime31.10.12 16:26

aleksandar obradovic (citat):
Dobro jutro..... Razz Wink


Dogodi se.....kaj sad....??



Da komandant kasarne Stevan Mirković, zapovjednik brigade Mladić R. zamjenik Pazdrijan S komandant 3 armije Lambe Mihajlovski!!
Sve ceremonije od zakletva pa do proslava i smotra vodio je major Pazdrijan svojim autoritativnim prodornim glasom!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
Kaplar M
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Kaplar M


BROJ POSTOVA: : 657
ČLAN OD: : 2010-11-06
DOB : 58
M(j)esto Belgrade

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime31.10.12 17:44


Da komandant kasarne Stevan Mirković, zapovjednik brigade Mladić R. zamjenik Pazdrijan S komandant 3 armije Lambe Mihajlovski!!
Sve ceremonije od zakletva pa do proslava i smotra vodio je major Pazdrijan svojim autoritativnim prodornim glasom![/quote]

E, malo si pomesao imena sa funkcijama. Komandant kasarne nije mogao biti Stevan Mirkovic u vreme dok je Lambe Mihajlovski bio komandant 3 armije, jer je Mirkovic u to vreme je bio nacelnik generalstaba JNA. Komandant kasarne je bio Blagoje Adzic a kasnije pukovnik Peric, komandant brigade pukovnik Copic itd. Komandant trece armije posle Mihajlovskog je upravo bio Adzic. Mladic u vreme ovh oficira nije bio u Stipu... makar do juna 1985.g.
Na vrh Go down
RTG
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2012-11-19

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime20.11.12 15:19

sjeca li se iko pukovnika Aškrebića koji je bio mrsav i visok covjek i uvjeh po gradu hvatao pijane vojnike,a i one po kuhinju koju traze repetu?
Na vrh Go down
RTG
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2012-11-19

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime20.11.12 15:20

Pukovnika Askrebica vezem za period 1980-1981. bio je u komandi divizije VP 4447
Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 60
M(j)esto Austrija

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime20.11.12 21:39

RTG (citat):
sjeca li se iko pukovnika Aškrebića koji je bio mrsav i visok covjek i uvjeh po gradu hvatao pijane vojnike,a i one po kuhinju koju traze repetu?

A zašto one koji traže repetu? Kod nas je to bilo normano ako se za repetu upita. Ako ima, ima a ako ne nikom ništa Shocked

_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
Atila
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 19
ČLAN OD: : 2012-09-20

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime22.11.12 9:18

Bilo je uvek izuzetaka!
Na vrh Go down
RTG
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2012-11-19

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime22.11.12 14:47

Ima li koga iz perioda 1980-81.
Na vrh Go down
andrej.1984
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 15
ČLAN OD: : 2012-11-22

Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime22.11.12 18:06

U Štipu bili smo oko 30 dana u otkomandi. Nešto se desilo u kuhinji i tamo u početku 1985 mi smo preuzeli kuhinju Smile . A u gradu sječam se samo jednog hotela i bara, koji se zvao Viktoria. I sjetio se tog bara, jer se bar sa istim imenom nalazi u Ljubljani i išao sam tamo na kavu.
Na vrh Go down
Sponsored content





Kasarna ŠTIP - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna ŠTIP   Kasarna ŠTIP - Page 5 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kasarna ŠTIP
Na vrh 
Stranica 5/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Kasarna Štip 87/88 tenkisti
» Štip VP 7036/12
» Štip generacija 89/90
» Stip. pesadija 87,88
» Štip VP 4444/1 januar 83/84

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR MAKEDONIJA-
Idi na: