FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Kasarna Gjorče Petrov Skopje

Go down 
+92
Yugoslavia forever
Igor vovko
Alex PP Serbia
Oskar Vrkic
tobra
migal1ko
MikiNS
Goran65
veljko
Zayron
čilezenica
babic borislav
goba
Mario86_87
slikarB
vandi
galic
Srdjan Radovanov
pepi72
botrs5
Kuhar-Debar.
lacoš
pontonir i pionir
kiza
MasterYoda
tojaga
Max Blitz
korizma
VitiumOriginis
popo
more6
pionirac44
inzinjerac pionir
Đinks
Jani J. Belcl
koke
ducati
blecky
izvidjac-septembarac
kloso
stanislavk
zareta
VBČ
dpuric
oficir s ruzom
rasapn
Dušan Fric
sine-valter
Stazio
superh
Boske
SekiCet
missar
Leteci Cilim
Goran67
saban
Aleks Prijepolje
Andor
Maskony
Mostarac
taneas
Bogo69
brinio
euphoria
SvetislavSavić
Kurke
coper
sasa selic-kruscic
jelen pivo
Slaviša Makso
Jegulja
Kaplar M
Gringo
Omiš
alexandar
rijecan
rsgjanez
kurir boca
runba
ivanovic era puh
pera84
cibalia
malena
Matrix
Slobodan
kukulje
inzenjerac
Marduk
panon
purger
mgalic2
sego
96 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorPoruka
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime27.04.13 14:24

Naselje Gjorge Petrov
Kasarna Kuzman Josifovski - Pitu
Broj telefona :Prijavnica 091-220-511
Pekarski Vod : Lokal 22148
VKKO : Lokal 22146
Komanda čete : Lokal 22125
Stacionar : Lokal 212121

Broj telefona u pošti No nema ga jer ti zoveš i to na par minuta lol!

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime30.04.13 8:17

I ja sam bio u toj kasarni od 05.08.1985. - 19.09.1986 pontonirac vp 3218/6 . Vidim ovdje sami kuhari Smile

hrana je bila odlična - hvala vam na tome ....

Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime30.04.13 8:42

Pozdrav stanislave k,ima tu i inžinjeraca,ABHO-ca,pekara,kurira pitaj ako te nešto zanima cheers

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime02.05.13 13:49

stanislav k (citat):
I ja sam bio u toj kasarni od 05.08.1985. - 19.09.1986 pontonirac vp 3218/6 . Vidim ovdje sami kuhari Smile

hrana je bila odlična - hvala vam na tome ....

 nadje se i poneki ABHO-vac
 
 dobro nam dosao u kasarnu

Na vrh Go down
stanislavk
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 100
ČLAN OD: : 2013-04-29
DOB : 56
M(j)esto Pula

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime02.05.13 14:05

lijepo panon , koja si klasa?
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime02.05.13 14:10

stanislavk (citat):
lijepo panon , koja si klasa?

mart 87
Na vrh Go down
stanislavk
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 100
ČLAN OD: : 2013-04-29
DOB : 56
M(j)esto Pula

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime02.05.13 14:16

Bio si poslije mene . Bio je jedan moj prijatelj u ABHO -u septembarac 86 Alex Lozić , možda ga se sjecas?!
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime03.05.13 17:46

stanislavk (citat):
Bio si poslije mene . Bio je jedan moj prijatelj u ABHO -u septembarac 86 Alex Lozić , možda ga se sjecas?!

ma kako se ne bi secao ,bio je dobar i kao desetar a i kao covek a verujem da je takav i u civilstvu.Pre jedno godinu dana sam se cuo s njim (nasao ga)preko e-maila no adresu sam negde zagubio ,,,pa ako bi mogao nekako da je nadjes i posaljes mi na moju postu ovde......bio bih veoma zahvalan
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime05.05.13 22:19

stanislavk (citat):
Bio si poslije mene . Bio je jedan moj prijatelj u ABHO -u septembarac 86 Alex Lozić , možda ga se sjecas?!

hvala ti za adresu
Na vrh Go down
kloso
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2013-05-05
M(j)esto NOVA GORICA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime06.05.13 19:28

Zdravo drugovi dobro ste to zamislili!! evo i ja sam bio u Gjorge Petrov 3615/3 intendanti mart 87
komandir čete je bio por- Maros Fabian a desetari Perković Sreten njega sam dobro zapamtio jer smo bili dobri prijatelji a drugi zvali smo ga Mirsad isto dobar dečko a stažo je bio iz niša nesečam se ime.Posle obuke i otkomande u maršalki prekomanda uTitov Veles !! Pa dali ima nekoga neka se javi!! U Velesu sam bio u mesari zajedno sa Živanovič Stanišom iz koceljeva SRBIJA!!
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime06.05.13 19:59

kloso, dobrodosao na forum!
Na vrh Go down
kloso
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 7
ČLAN OD: : 2013-05-05
M(j)esto NOVA GORICA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime06.05.13 20:48

HVALA NA DOBRODOŠLICI PA SE NADAM DA ČE SE NETKO JAVITI SVIMA LEP POZDRAV!!
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime07.05.13 11:20

Kolega Sego je tvoja generacija i bio je kuhar.Javiće se on sa pitanjima a i ti pitaj što te zanima Wink

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime07.05.13 16:17



dobrodosao klaso....kloso u kasarnu
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime08.05.13 8:16

panon si se čuo s Alexom ?
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime09.05.13 22:06

stanislav k (citat):
panon si se čuo s Alexom ?

nisam jos,steta sto nije ovde na forumu ili na nekoj drustvenoj mrezi ,pa da se s njim mogu live ispricati...

alicu mu sigurno napisati mail u stoskorijem vrermenu
Na vrh Go down
izvidjac-septembarac
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2013-06-04

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime04.06.13 1:30

Bogo69 (citat):
Pozdrav svima,

Još jedan Slovenac iz klase sept.88/89, VP. 3218/3 Inžinerija- izviđači. Služio celi vojni rok u Gjorče Petrov.
Bili smo samo jedan vod a k-dir voda nama je bio Des. po ugovoru Softić Šefket.
A tu nekde stane moje pamčenje imena svojih drugara. Zna da smo bili iz svih djelova bivše Juge.
Pored mene u mojoj klasi bio dečko iz Zg. ali mu neznam ime, bio dečko iz mislim da Baške Vode Stipe naravno,
bio dečko iz Vojvodine, bio jedan iz okoline Bg. ( Rušanj ili nešto slično ), bio jedan Makedonac mislim da Jonče, iz Struge i mislim,
da još dvojica.

Naš paviljon bio je odmah pored kantine i kioska, bili smo u prizemlju pored sejne sobe,
a sečam se da smo u samom početku bili neko vreme u onom ženskom djelu u prizemju paviljona pored.

Evo za sada toliko,
moram, da pročitam još koju stranicu na forumu pa se čujemo.
Pozdrav
Bogo.
 
Smile ja sam te nasledio (sept.89/90). Samo da znaš da su nam se martovci osvetili zbog vas Smile))
Softić je na kraju dobio čin mlađeg vodnika.

Na vrh Go down
oficir s ruzom
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 106
ČLAN OD: : 2012-12-16

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime14.07.13 17:54

pa gdje su ostali..samo se javljaju kuvari..pozdrav svima..ali niko ne prica o makedonkama, zenama kakve li su bile.. mislim dobre
Na vrh Go down
rsgjanez
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 19
ČLAN OD: : 2011-08-18
M(j)esto Maribor

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime13.10.13 21:00

Posle skoro 8 mjeseci odkad sam bio poslednji put na forumu ponovo pozdrav svima!
I za ono vrijeme   opet  nekoliko  stranica, koje sam pročitao -ali što je najvažnije, danas mi se javio kolega-desetar baš iz moje klase i VP 1228/9..Nevjerovatno ! Poslao mi privanto poruku i nadam se, da se mi ponovo javi Abho...
Več sam mislio, da nema  več nikog iz moje generacije-očito najstarijih na tom  interesantnom forumu-ali nije važno, važno je-kao več nekoliko puta napisali kolegi -druženje in  sječanje na neka stara dobra vremena u Skoplju!

Odmah javim ,kad  postavimo  još bolju vezu .
A kad sam čitao za nazad sve postove in  vidio  opet  neke nove fotke- imam jedno pitanje.
Da li se netko sječa  jedne   tada dosta mlade i ljepe žene, koja je  svako jutro   u vreme smotre išla preko piste u bijeli haljini...ne sjetim se,a valjda je radila u  nekom laboratoriju ili možda u  kuhinji..Sječam se, kako je išla  preko piste obično sa  oficirima-uz  nju išla obično jedan ,dva, koji so u tisti čas ujutro došli na posao...a mi več   u postroju.

Ja-i to moram ,da napišem Matrixu, Panonu i Segotu i svima, da  žač  ove  godini opet nisam stigao do Makdonije i Skoplja.Bio više puta u Bosni, pa Srbiji i na odmoru u Hrvatski, ali u Makeodniju nekako nije išlo...ali  imam u planu!

Budite svi  maksimalno dobro in zdravi !
Pozdrav
Janez

Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime14.10.13 1:09

rsgjanez (citat):
A kad sam čitao za nazad sve postove in  vidio  opet  neke nove fotke- imam jedno pitanje.
Da li se netko sječa  jedne   tada dosta mlade i ljepe žene, koja je  svako jutro   u vreme smotre išla preko piste u bijeli haljini...ne sjetim se,a valjda je radila u  nekom laboratoriju ili možda u  kuhinji..Sječam se, kako je išla  preko piste obično sa  oficirima-uz  nju išla obično jedan ,dva, koji so u tisti čas ujutro došli na posao...a mi več   u postroju.

Ja-i to moram ,da napišem Matrixu, Panonu i Segotu i svima, da  žač  ove  godini opet nisam stigao do Makdonije i Skoplja.Bio više puta u Bosni, pa Srbiji i na odmoru u Hrvatski, ali u Makeodniju nekako nije išlo...ali  imam u planu!

Budite svi  maksimalno dobro in zdravi !
Pozdrav

Janez

Janez o toj mladoj lijepoj ženi smo već pisali u temi Žene u JNA.Sa radošću se sjetim njezine šetnje od stacionara(od legende doktora Majora Mumića) do kantine a mi naslonjeni na zid od paviljona i s guštom uvlačeći dim od cigarete upijajući svaki njezin korak Laughing .Bila je još jedna ali je imala smeđu beretku i uniformu a vršila je neku čudnu dužnost prije priprema za teren.Em što je bila zgodna vidilo se da je bila itekako sposobna.Imam dosta friškog materijala pa ćeš uskoro vidjeti i nešto što će nam bar na trenutak vratiti Segu,Panona i ostale dobro nam poznate forumaše.
Budi pozdravljen i svrati uskoro Wink

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
blecky
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2013-11-02

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime02.11.13 13:08

august 77/78.g porucnik prostran dragan(prva liga covjek) obuka kuvara,, prekomanda u bitolj...ako ima ko da se javi,,,poz
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime02.12.13 21:43

Evo kad uhvatim vremena postaviću još nekih 60-tak slika od naše kasarne i samog Skoplja t.j. mjesta i "rupa koje smo posjećivali a jedva sam se nakanijo i ove staviti ali obećanja ne gazim.Ove slike posvećujem svima koji su bili u kasarni Kuzman Josifovski Pitu a posebno Segi koji je otvorio ovu temu zbog koje sam i došao na forum.Nadam se da će moji sadašnji prijatelji,vojnici,podoficiri/dočasnici i oficiri/časniciprijatelji počev od Panona,IvanovićErePuha,Zorana Boce,Zorana Ercega,Kurkea,Živanovića,Rizvanovića-Rikija,jegulje,Horvateka,Sladojevića,Mikanovića,Aranđelovića,Stojketa,Toskića.Mihe,Atifa,Safeta-Stalaća,kukulja i da ne nabrajam više jer bi se oteglo a žao mi je ako sam koga izostavio pa nek se u narednim slikama javi.Poseban pozdrav i svako dobro želim mom Poručniku njegovom Mostaru i Sarajevu.Slikano od 14.09. 2013 pa dalje dok se nismo izmorili.Slike same kasarne ostaju kao šlag na kraju


[You must be registered and logged in to see this image.]

Vjerujem da će svatko naći dio koji nije zaboravio,do daljnjih slika odoh na mali odmor,pozdrav svima iako sam bio međuklasa i sa većinom nisam niti bio u vodu a onima kojima sam bio nadređeni mislim da su me zapamtili onakvog kakav sam i danas kao i onima kojima sam ja bio podređen.

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]

boris1989 voli ovaj upis

Na vrh Go down
rsgjanez
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 19
ČLAN OD: : 2011-08-18
M(j)esto Maribor

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime02.12.13 22:01

Kolega matrix,baš hvala za ove snimke-i ja sam se odmah za tren peselio u "gradot na Vardar" gledajuci fotografije.I toliko sam sigurniji, da ču se što prije-kao sam imao več namjeru ove godine, ali se nije izišlo-otiči ponovo u taj lijepi grad sa okolinom .

Sve ljepo !

Janez
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime02.12.13 22:24

Janez,malo pomalo,nisam štedio aparat a i usput gledam neki film pa "puknem" koju sliku dok moji poludrijemaju.

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
saban
Vodnik
Vodnik
saban


BROJ POSTOVA: : 431
ČLAN OD: : 2011-06-15

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime03.12.13 9:30

[You must be registered and logged in to see this image.]


pocetak nadvoznjaka koji ulazi u kasarnu,imas li sliku prodavnice na skretanju
Na vrh Go down
saban
Vodnik
Vodnik
saban


BROJ POSTOVA: : 431
ČLAN OD: : 2011-06-15

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime03.12.13 11:24

[You must be registered and logged in to see this image.]


vidi se ambulanta i paviljon pozadine
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime03.12.13 13:51

drugari slike su stvarno super....ooooooooo kako vracaju u proslost....
Na vrh Go down
saban
Vodnik
Vodnik
saban


BROJ POSTOVA: : 431
ČLAN OD: : 2011-06-15

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime03.12.13 14:04

Matrix imas +,i ubrzaj malo sa slikama
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime07.12.13 21:58

saban (citat):
Matrix imas +,i ubrzaj malo sa slikama

Kad stignem frende a tebe zaboravih gore nabrojati.Mumićeva ambulanta je preuređena iznutra ali potpuno ista(osim nove boje),mislim da se sjećaš odakle sam ovu slikao.Nadvožnjak nisi primjetio a sad nisam siguran dali sam uhvatio prodavnicu,vidjeću jer ima dosta materijala,lijep pozdrav.

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime07.12.13 22:09

Eh,nešto poznato Laughing 

[You must be registered and logged in to see this image.]


Pa malo s frendovima na suncu gledajući u daljinu..

[You must be registered and logged in to see this image.]


..pomalo se vračajući u prošlost padale su Skopske pive,coca cole a ljudi uljudno pozdravljaju.

[You must be registered and logged in to see this image.]

..dalje kad budem kao što sam rekao ili bolje rečeno "zaigran" ili bez morskih obaveza Wink

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime07.12.13 22:11

panon (citat):
drugari slike su stvarno super....ooooooooo kako vracaju u proslost....

Javi se idući put Wink

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime08.12.13 11:10

Tu smo negdje prolazili kroz žicu da skratimo put kad smo išli u grad ...
Na vrh Go down
oficir s ruzom
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 106
ČLAN OD: : 2012-12-16

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime08.12.13 15:58

bravo, za ove slike..vratio si me u davnu mladost...svaka cast
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime09.12.13 11:04

Svaka čast matrix ...
Na vrh Go down
saban
Vodnik
Vodnik
saban


BROJ POSTOVA: : 431
ČLAN OD: : 2011-06-15

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime09.12.13 12:37

Matrix (citat):
saban (citat):
Matrix imas +,i ubrzaj malo sa slikama

Kad stignem frende a tebe zaboravih gore nabrojati.Mumićeva ambulanta je preuređena iznutra ali potpuno ista(osim nove boje),mislim da se sjećaš odakle sam ovu slikao.Nadvožnjak nisi primjetio a sad nisam siguran dali sam uhvatio prodavnicu,vidjeću jer ima dosta materijala,lijep pozdrav.

prve dve slike .kako ga nebi prepoznao

Na vrh Go down
stanislavk
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 100
ČLAN OD: : 2013-04-29
DOB : 56
M(j)esto Pula

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime11.12.13 9:42

matrix čekamo nestrpljivo ..... Smile
Na vrh Go down
ducati
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2013-12-11
DOB : 52
M(j)esto celje

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime11.12.13 20:04

 Very Happy 
POZDRAV IZ CELJA!
Na vrh Go down
ducati
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2013-12-11
DOB : 52
M(j)esto celje

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime12.12.13 10:00

pozdrav,neka se mi javi kojaj je služiju sep.89'90 inžinerac pijonir v kasarni petrov,vodja nam je bio podporučnik tunjič dragan.l.p.sergej iz celja... Smile granata 

Na vrh Go down
oficir s ruzom
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 106
ČLAN OD: : 2012-12-16

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime20.12.13 16:40

slike su odlicne....cestitke na istim
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime22.12.13 19:15

Slike su odlicne a kad cemo da obidjemo kasarnu uzivo?
Na vrh Go down
koke
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2013-12-27

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime27.12.13 21:53

pozdrav klaso septembar  1987! I ja sam bio izvidjacku cetu ABHO! dosao sam  iz stipa ( komandir: denic gradimir- najbolji ;-)).  u gjorge petrovu komandir cete je bio kapetan petrovic zarko. komandir voda rasim drecaj, kasnije smo svi isli u goce delcev i postali izvidjacki batalion. komandant bio protic zoran. a ja sa bio  onaj iz te odlicne grupe na skijanje na popovoj sapci sa st. vodnikom drecom. za sve one koji su sa mnom na skijanje bili: mene ste zadjih 500 metara u biatlonu nosili kao "ranjenog". pozdrav!
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime31.12.13 9:11

Svim vojnicima i staresinama iz kasarne Josif Kuzmanovski Pitu,jednostavnije Djorce Petrov zelim sve najbolje u novoj 2014.toj godini salutiranje
Na vrh Go down
Jani J. Belcl
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2013-12-31
M(j)esto Ljutomer/Slovenija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime31.12.13 14:39

Pozdrav iz Slovenije

Generacija mart 89/90 1.putna četa..
Na vrh Go down
stanislavk
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 100
ČLAN OD: : 2013-04-29
DOB : 56
M(j)esto Pula

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime01.01.14 18:13

Sretna nova godina ...
Na vrh Go down
Đinks
Gušter
Gušter
Đinks


BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2014-01-07
DOB : 57

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime07.01.14 22:32

Pozdrav,
Slučajno sam naletio na ovaj forum tražeći prijatelja iz vojske.
Došao sa u Đorđe Petrov u 3. mjesecu 1986. 3615/2
komandir čete: Predrag Rajković
zamjenik: Zoran Vračar
moji desetari kojih se sječam blizanci Saša i Savo, i neki zajebani Tomićević
Moja klasa: (nisam siguran)
Stipe Trogrlić
Mladen Škvorc
Oskar Vrkić
Šaban Sakić
doktora se sječam ja sam mu bio desetar
a čini mi se da sam ja iza objektiva kod nekih fotki :-)
dok preskeniram svoje fotografije stavim ih gore.
Drago mi je da smo se našli, TO SU BILA VREMENA, prošli smo životnu školu
Pozdrav svima iz Podravine HR
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime08.01.14 8:53

Dobrodošao u kasarnu Đinks
Na vrh Go down
inzinjerac pionir
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2014-01-31

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime31.01.14 21:19

ducati (citat):
pozdrav,neka se mi javi kojaj je služiju sep.89'90 inžinerac pijonir v kasarni petrov,vodja nam je bio podporučnik tunjič dragan.l.p.sergej iz celja... Smile granata

evo sergej javljam ti se ....sto bi ti reko ne moze nam niko nista jaci smo od tunjica...eto posle 23 godine pozdrav od Pesica iz Beograda

Na vrh Go down
ducati
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2013-12-11
DOB : 52
M(j)esto celje

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime01.02.14 11:34

oj,bojane pešič,pa ti si bijo naš čata,sječam se dobro,sretan sam da si se javijo,kako si,znaš za druge si pričao skojim...javi se mi ljepo,ljepo kdje su ova vremena kat smo služili vojsku i ljepo je bilo.imaš možda adresu od barač slaviše iz kragujevca drago bi mi bilo ako bi ga potražijo...imaš fb...ljep pozdrav iz celja salutiranje
Na vrh Go down
pionirac44
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 14
ČLAN OD: : 2012-01-06
M(j)esto Garešnica-Rijeka

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime19.02.14 15:02

Pozdrav svima na forumu,ja sam jedan od pioniraca iz klase 88/89 mart,3218/12. Kom.mi je bio Damir magdič a kasnije por.Asim spahič.U Martu 88 kad sam došao još je bila pioniska Četa a u semptembru 88g.je nastao pio.bataljun.Zapov.Bataljuna je bio kapetan 1kl.Veljko prezime se ne sječam.Od ekipe se slabo sječam imena,sječam se Aleksandra Obradoviča mislim da je iz  Beograda i iz Nove gorice mislim Mraovič,nosio je brkove a volio je popiti ko smuk.Sječam se da su njegovi imali restoran.Volio bi da se jave iz te klase a i drugi ipak je to bio novi život
Na vrh Go down
saban
Vodnik
Vodnik
saban


BROJ POSTOVA: : 431
ČLAN OD: : 2011-06-15

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime19.02.14 15:43

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Sponsored content





Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 12 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kasarna Gjorče Petrov Skopje
Na vrh 
Stranica 12/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Kasarna Gjorče Petrov Skopje, klasa 1969 februarska
» Skopje, kasarna Gjorče Petrov, VP 3615, klasa septembar 1989.
» ABHO - izviđači Skopje Gjorče Petrov
» Skopje Gjorče Petrov 1986. VP 3615/4 kuhari
» GJORČE PETROV SKOPJE VP 3615 KLASA JUL 1991.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR MAKEDONIJA-
Idi na: