FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Kasarna Gjorče Petrov Skopje

Go down 
+92
Yugoslavia forever
Igor vovko
Alex PP Serbia
Oskar Vrkic
tobra
migal1ko
MikiNS
Goran65
veljko
Zayron
čilezenica
babic borislav
goba
Mario86_87
slikarB
vandi
galic
Srdjan Radovanov
pepi72
botrs5
Kuhar-Debar.
lacoš
pontonir i pionir
kiza
MasterYoda
tojaga
Max Blitz
korizma
VitiumOriginis
popo
more6
pionirac44
inzinjerac pionir
Đinks
Jani J. Belcl
koke
ducati
blecky
izvidjac-septembarac
kloso
stanislavk
zareta
VBČ
dpuric
oficir s ruzom
rasapn
Dušan Fric
sine-valter
Stazio
superh
Boske
SekiCet
missar
Leteci Cilim
Goran67
saban
Aleks Prijepolje
Andor
Maskony
Mostarac
taneas
Bogo69
brinio
euphoria
SvetislavSavić
Kurke
coper
sasa selic-kruscic
jelen pivo
Slaviša Makso
Jegulja
Kaplar M
Gringo
Omiš
alexandar
rijecan
rsgjanez
kurir boca
runba
ivanovic era puh
pera84
cibalia
malena
Matrix
Slobodan
kukulje
inzenjerac
Marduk
panon
purger
mgalic2
sego
96 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
AutorPoruka
sine-valter
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2012-12-15
DOB : 55
M(j)esto BUJE ISTRA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime04.01.13 16:38

Sego ako si ti bio tamo onda bi se morao sijetit da tada u našoj učijoni se renoviralo pod tj parket i skoro zbog toga sam mogao završit u prekomandi u Đervđelija jer skoro je prošla cijela naša obuka da posao nije bio gotov a nas tri se bili prijavili da kao znamo to postaviti . To je bilo sve u redu dok je bio stari neki majstor s nama ali kad je morao otići hitno završiti neki posao u Maršal Tito zbog neke kasnije oficirske manevre počelo je za nas prava fešta . Preko prozora do kantine po pive i kobasice i svaki dan pijani ko letve dok nas nije uhvatijo naš čato ali zaboravio sam mu ime i svi na raport kod kapetana . Spremalo se nešto gadno nama trojici . Jedan je završio u kuhinji na Maršalku izmrđu onih kazana jer kadnije sam ga ček i vidio , drugi Prilep naravno po kazni a ja sam se izvukao jer taj dan došao neki oficir iz Maršalke tražit konobare za tu oficirsku manevru gdje naravno odmah sam se prijavio i tu sam imao sreče jer su me stavili baš mene da poslužujem glavni stol oficira gdje glavni čovijek je bio generel majOr Života Aframović gdje sam zaradio nagradno i ćak druga prekomanda VMA u Bg .
Na vrh Go down
sine-valter
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2012-12-15
DOB : 55
M(j)esto BUJE ISTRA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime04.01.13 16:56

I JOŠ NEŠTO , SJEĆEM SE ONOG MOG DESETARA IVICA DA JE IMAO TAKVA LIJEPA TATOVAŽA NA RUCI , JEDAN PRELIJEPI KONJ SA KRILIMA I TO U NEKE VEĆ TATA LIJEPE BOJE . SIJEĆAM SE TO JAKO DOBRO JER NON STOP SAM BULJIO U TU TATOVAŽU JER SMO SPAVALI KREVET PORED KREVETA , SAMO ŠTO JA NA KATU , IVICA DO MENE A MUHA U KUTU I NARAVNO ONI SU IMALI KREVET BEZ KATA . ETO !
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime05.01.13 11:57

sine-valter (citat):
I JOŠ NEŠTO , SJEĆEM SE ONOG MOG DESETARA IVICA DA JE IMAO TAKVA LIJEPA TATOVAŽA NA RUCI , JEDAN PRELIJEPI KONJ SA KRILIMA I TO U NEKE VEĆ TATA LIJEPE BOJE . SIJEĆAM SE TO JAKO DOBRO JER NON STOP SAM BULJIO U TU TATOVAŽU JER SMO SPAVALI KREVET PORED KREVETA , SAMO ŠTO JA NA KATU , IVICA DO MENE A MUHA U KUTU I NARAVNO ONI SU IMALI KREVET BEZ KATA . ETO !

Učionice se ne sjećam, ali tvog desetara jako dobro. Ivica je bio teški metalac, sav istetoviran, pokazivao mi je sliku iz civillstva sa kosom do guzice. Bio je malo strog aili onako ipak za zajebanciju.
A ti ako imaš koju sliku sa kapetanom Rajkovićem, stavi na forum, on je poslije prešao u Leskovac, ali nitko o njemu nema pojma, gdje je sad, da li je u penziji ili uopće živ.
Stupio sam u kontakt sa drugim tvojim desetarom (Muhar-Karlovac), ima puno slika, obečao mi je poslati ali još ništa.


Pozz...
Na vrh Go down
sine-valter
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2012-12-15
DOB : 55
M(j)esto BUJE ISTRA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime05.01.13 13:10

DA IVICA JE BIO JAKO STROG ALI U SUŠTINI JE BIO DOBAR ALI IPAK NAJBOLJI JE BIO DOKTOR I MUHA NIJE BIO LOŠ ALI ONAJ ČATO , JA MISLIM DA JE BIO BAŠ IZ LESKOVCA BIO JE PRAVI KRETEN ! OD SLIKA BAŠ IH NEMAM , MOŽDA DVA TRI KAD SMO SE SLIKALI U GRAD ALI SA VOJSKOM SVI SKUPA IH NEMAM .
Na vrh Go down
sine-valter
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2012-12-15
DOB : 55
M(j)esto BUJE ISTRA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime05.01.13 13:17

PANON PA SIGURNO SMO SE VIĐALI NA PISTI ALI JA SAM BIO SAMO TRI MIJESECA U TU KASARNU MOŽDA ČAK I MANJE JER DVADESETAK DANA DOK SAM BIO JOŠ NA OBUCI SAN ZAVRŠIO U OTKOMANDI NA MARŠALKU A ODMAH POSLIJE U PREKOMANDI NA VMA U BEOGRAD .
POZDRAV !
Na vrh Go down
sine-valter
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2012-12-15
DOB : 55
M(j)esto BUJE ISTRA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime05.01.13 15:45

sječam se kako sam nosio pravu titovu štafetu neki dvijestotinjak metara po skoplju , nešto nezaboravno , nešto šta ti ostaje za cijeli život i čak kad sam je predao , predao sam je u rukama preljepoj djevojci koja me tako slatko poljubila i zagrlila da u tom trenutku sam dobio snage toliko da sam mogao nositi nju i štafetu skroz do beograda he he he !
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime05.01.13 15:59

sine-valter (citat):
DA IVICA JE BIO JAKO STROG ALI U SUŠTINI JE BIO DOBAR ALI IPAK NAJBOLJI JE BIO DOKTOR I MUHA NIJE BIO LOŠ ALI ONAJ ČATO , JA MISLIM DA JE BIO BAŠ IZ LESKOVCA BIO JE PRAVI KRETEN ! OD SLIKA BAŠ IH NEMAM , MOŽDA DVA TRI KAD SMO SE SLIKALI U GRAD ALI SA VOJSKOM SVI SKUPA IH NEMAM .

Da, čato je bio na svoju stranu, onako mamin sin, crne kose, brčići mu počeli rasti, naočale malo deblje, pravi štreber i sve po PS-u.
Da bio je iz Leskovca, zaboravio sam mu ime, ali sjetit ću se. Mislim da se zvao Nebojša, ali nisam siguran.
Da li znaš, koga smo mi birali za desetare od vaše klase, možda se koga sjetim?
Daj bar napiši iz kojeg si kraja...
Na vrh Go down
rasapn
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2013-01-07

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime07.01.13 2:24

Pozdrav,
martovska klasa 1988/89.
3615/3 (odeljenje kuvara-mesara) komandir cete je bio porucnik Maros. Sest meseci sam proveo u kasarni pa prekomanda septembra u Stip. Bila je to dobra godina...
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime07.01.13 6:47

rasapn (citat):
Pozdrav,
martovska klasa 1988/89.
3615/3 (odeljenje kuvara-mesara) komandir cete je bio porucnik Maros. Sest meseci sam proveo u kasarni pa prekomanda septembra u Stip. Bila je to dobra godina...

Dobro nam došao, rasapn! Tjeraj, Very Happy , kreni s pisanjem Very Happy !
Na vrh Go down
rasapn
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2013-01-07

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime07.01.13 10:57

Evo jos nesto iz starih dana,
komandir 3. cete je bio por.Fabian Maros,4. kap.Milan Kotur(ustogljeni visoki brka),2. cete Voloder a prve cete kapetan Petan.
U nasoj ceti je bio staza Dragan Stojanovic cvikeras iz BG-a i desetari septembarske klase Novco(mrga od 150 kila rukometas iz Bitolja) Ramusovic Reuf Profa iz Rozaja (predavao je nemacki jezik u skoli) Milan Grbic,... Moji klasici :Zelko Toplolcic iz Zagreba, Vincelj-zagorac koji je bio maratonac, Djin Joca visok jedva 155 cm spadalo ,Simonovic Sasa i Pavlovic Sinisa Nislije pravi prijatelji.
Tri meseca je trajala obuka u kuvarstvu pa prekomande po kasarnama u Makedoniji, Crnoj Gori i Srbiji.
Imam i neke slike pa cu da sepotrudim da ih izbacim ovih dana.
Na vrh Go down
sine-valter
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2012-12-15
DOB : 55
M(j)esto BUJE ISTRA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime07.01.13 16:48

da taj čato je bio takav kako si ga opisao baš pljunut takav . ja sam iz istre iz buja pored umaga . za desetare iz moje čete se ne sijećam ustvari mislim da su ostala dva brata blizanca ako se ne varam pa jedan iz like visok plav sa nekim velikim nosom , možda !
Na vrh Go down
sine-valter
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2012-12-15
DOB : 55
M(j)esto BUJE ISTRA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime07.01.13 16:55

snama u četi je bio jedan pitomac stari os nas dosra koji još dok sam bio ja tamo je bio dobio ćin mlađeg vodnika i tad se feštalo ali neznam ime !
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime07.01.13 21:43

sine-valter (citat):
snama u četi je bio jedan pitomac stari os nas dosra koji još dok sam bio ja tamo je bio dobio ćin mlađeg vodnika i tad se feštalo ali neznam ime !

Taj Ml. Vodnik je bio onako koštunjav, nizak, mršav(ako je to taj). On je bio rodom sa Krka, a jednom smo mi s njim zafeštali cijelu noć, i na kraju ujutro zajedno s njim otišli njemu doma. A tamo urnebes, žena vadi žesticu, teški rock na gramofonu...
Ali suta nam je glava bila kao globus, budući da smo oko pola noći, kad nam je nestalo pijače, počeli piti mješavinu vode i pitralona drunken ! Uf...
A ako je itko mogao popiti, onda je to bio zastavnik, ma kako li se samo zvao, bio je dolje u prizemlju u paviljonu, ako se sjećaš.
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime07.01.13 21:51

Da li se sjećaš do kada je ostao u kasarni kap.Rajković? Jer je nakon Skopja otišao u Leskovac.
Na vrh Go down
sine-valter
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2012-12-15
DOB : 55
M(j)esto BUJE ISTRA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime08.01.13 8:17

neznam do kad je ostao samo znam da se spremao na neki ispit za dobit čin majora
Na vrh Go down
sine-valter
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2012-12-15
DOB : 55
M(j)esto BUJE ISTRA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime08.01.13 8:21

ali kako se zvali onaj oficir šta često je znao biti dežurni kasarne imao neki nadimak kao neki njemački oficir iz 2 svijeskog rata , bio je jako strog ?!
Na vrh Go down
sine-valter
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2012-12-15
DOB : 55
M(j)esto BUJE ISTRA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime08.01.13 8:29

samnom u četi je bio jedan vojnik isto gušter kao i ja što se pravio lud i na kraju mislim još prije zakletve da je i uspio u svojoj namijeri poslali su ga kući zvao se mile milić to sam zapantio možda si to i čuo !
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime08.01.13 21:51

Oficira se baš i ne sjećam, a ovog Srbina što ga spominješ, njega se sjećam.
Nije dugo ostao, a bio je bezobrazan i prema vojsci, ne samo prema višoj kasti (nazovimo ih tako), i uvijek je bio namrgođen, neka sitna duša.
A od moje generacije, najbliže domu tvom, bio je Dean Pamić iz Pule, eto, možda ti negdje u uhu odzvanja ime...

Pozz from Zg.
Na vrh Go down
oficir s ruzom
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 106
ČLAN OD: : 2012-12-16

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime12.01.13 19:08

sami kuvari...gdje je inzinjerija
Na vrh Go down
oficir s ruzom
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 106
ČLAN OD: : 2012-12-16

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime12.01.13 19:28

pionirska inzinjerija, 90, pa do odlaska u Srbiju. ima li koga....
Na vrh Go down
saban
Vodnik
Vodnik
saban


BROJ POSTOVA: : 431
ČLAN OD: : 2011-06-15

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime17.01.13 12:01

oficir s ruzom (citat):
sami kuvari...gdje je inzinjerija
3218/32 kroz koliko si ti bio i u kom paviljonu
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime24.01.13 16:20

oficir s ruzom (citat):
sami kuvari...gdje je inzinjerija
a ABHO?
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime24.01.13 16:23

sine-valter (citat):
ali kako se zvali onaj oficir šta često je znao biti dežurni kasarne imao neki nadimak kao neki njemački oficir iz 2 svijeskog rata , bio je jako strog ?!

da nije kapetan ABHO cete dekontaminatora , ona ceta u prizemlju ABHO paviljona.....a da ga nisu zvali Kriger ?
Na vrh Go down
sine-valter
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2012-12-15
DOB : 55
M(j)esto BUJE ISTRA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime27.01.13 12:05

je bravo ! baš tako smo ga zvali , baš je bio strog , svi su ga se bojali !
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime10.02.13 13:52

E sad da vidimo, možda sine-valter prepozna svoga desetara Ivicu Borića!
A i Panon nas je možda negdje smjestio u memoriji, ipak smo bili paviljon do paviljona, zajedno na pisti, pošti, gradu...
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
PRVI RED GORE S LIJEVA NA DESNO:
1. Filipović-Derventa
2. ?
3. Nebojša Jovanović-Vranje zvali smo ga DOKTOR
 
SREDINA STOJE S LIJEVA NA DESNO:
1. Ivo Markulin-Zagreb
2. Ivica Borić-Otok,Sinj
3. eto i mene
4. ?
5. Ćato-mislim da je Vranje    -    Sine Valter, da li je to taj ćato (mamina maza)?
6. Ivica Muhar-Karlovac
 
ČUČE S LIJEVA NA DESNO:
1. Oskar Vrkić-Zadar
2. ?
3. Škvorc-Zagreb

Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime10.02.13 14:02

Još jedna slikica sa polusagorjele trave u 7-8 mjesecu, znalo je biti jako vruće!
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Stoje:
Dejan Mikić - Kragujevac
Ivica Muhar Karlovac
 
Sredina:
eto i mene
 
Čuče:
Dean Pamić - Pula
Filipović - Derventa

Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime10.02.13 14:15

Prvo smo išli u stari grad preko mosta na ćevape i poneka Skopska u grlu, a onda na slikanje! Eh ludih dana!
Malo smo zarasli, iako nismo baš dugo bili u vojsci. To je bilo negdje početkom 87.
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Za sada toliko, biti će još valjda...

Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime10.02.13 17:32

sine-valter (citat):
je bravo ! baš tako smo ga zvali , baš je bio strog , svi su ga se bojali !

pa valtere mogu ti reci da i bas nije bio tako strog kao sto je izgledao.mnogo puta se desilo da smo zajedno bili dezurni,on kasarne a ja cete(a uvek mi dezurstvo padalo za vikend ,subota).kolko puta se dedilo da nisam imao sve vojnike na broju u ceti,zaaostali u gradu,i kolko puta je imao za to razumevanja,samo nije voleo da ga lazemo.kao tu su svi a ono....Najbolje je bilo reci mu istinu i nikom nista,sve je proslo po PS u Smile Smile
Na vrh Go down
sine-valter
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2012-12-15
DOB : 55
M(j)esto BUJE ISTRA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 9:26

da bravo prepoznao sam ivicu muha doktor i onaj čato . baš mi je drago ! ko zna gdje su ti ljudi završili !? možda i onai u sredini u đemperu , kao da mi je poznat ali mi je drago da sam vidio ivicu jer on je bio prava faca !
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 10:30

sego (citat):
Prvo smo išli u stari grad preko mosta na ćevape i poneka Skopska u grlu, a onda na slikanje! Eh ludih dana!
Malo smo zarasli, iako nismo baš dugo bili u vojsci. To je bilo negdje početkom 87.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Za sada toliko, biti će još valjda...
 
Da se brica nije razboleo?

Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 14:30

sine-valter (citat):
da bravo prepoznao sam ivicu muha doktor i onaj čato . baš mi je drago ! ko zna gdje su ti ljudi završili !? možda i onai u sredini u đemperu , kao da mi je poznat ali mi je drago da sam vidio ivicu jer on je bio prava faca !

Taj u đemperu je negdje iz Bosne ali otkuda... ne znam.
Drago mi je da si prepoznao svoje "učitelje". Ako imaš nešto slično, stavi slobodno fotografije.

Pozz...
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 14:33

dpuric (citat):
sego (citat):
Prvo smo išli u stari grad preko mosta na ćevape i poneka Skopska u grlu, a onda na slikanje! Eh ludih dana!
Malo smo zarasli, iako nismo baš dugo bili u vojsci. To je bilo negdje početkom 87.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Za sada toliko, biti će još valjda...

Da se brica nije razboleo?
 
 Ha, jesi vidio đombe! geek 
 
To je ono vrijeme kad imaš osječaj da ti nitko ništa nemože, naravno bilo je tu i alkohola u guzici.
 
Išlo se svaki dan preko ograde, ovisi koliko smo imali vrijednosnih papira (dinara, maraka).
pozz cheers

Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 20:16



00 kapija...pre 25 godina...
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 20:20

panon (citat):
00 kapija...pre 25 godina...
 
 
Pozdravljamo cijeli Petrovac,
i čestitke na skidanju, sad si već negdje na kolodvoru, na putu prema sjeveru i ravnicama svojim, jesam li blizu? lol!
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 20:47

Čestitke na skidanju i pozdrav Panonu.
Sego vidim uz gitaru dobru zurku ide i SDO a pive nigdje Laughing
Ono lijevo je mesni narezak koji je stvarno mirišao cheers

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
rsgjanez
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 19
ČLAN OD: : 2011-08-18
M(j)esto Maribor

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 21:41

Dragi kolege, posle duzeg vremena-evo opet na krartko pozdrav iz Maribora.
Malo smo stariji, bas  prvi mjesec u penziji  i opet   prilika,da se javim svima, koji  se redovno javljate a uz one  najaktivnije vidim, da ima svake toliko i novih. Pozdrav svima !
Ali ja  jos nisam  pronasao nikog  iz onoga davnoga vremena   klase julske 1973 v.p. 1288 Djordje Petrov, a bili smo  cijelo vrijeme -znaci isli kuci 1974 !
 
Ako ima kojeg -srdacno se nadam, da jos zdravih i zivih-neka se jave!
Kako sam jednom vec napisao -bili smo neki specijalni vod ABHO -ako se sjecam bilo nas je samo 12 u vodu , neki su nam reki, da smo specialci -zabusanti.
Mozda  se  jave Dimce, Ljubisa, mozda Nurco ....zal sam izgubio  spisak svih, koji smo bili..a ostao mi u  dubokum uspomenu  desetaru Savicu  
...e, toliko opet ! Nadam se, da ste svi u redu i da nema toliko snijega, kao kod nas tu  u Sloveniji i skoro ce kraj zime... i idemo dalje

Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 21:50

Dobro nam ponovno došao rsgjanez.Ako se nitko ne javi uvijek možeš pogledati kako je bilo živo u Djorde Petrovu.

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13122
ČLAN OD: : 2009-05-01

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 21:53

sego (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Zanimljivo mi da skoro svi imaju velike uši  Very Happy

Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 21:55

Vojnik bez čina (citat):
Zanimljivo mi da skoro svi imaju velike uši  Very Happy
 
Sjedili smo na ušima na obuci Sleep, zato smo slabo i kuhali.
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 21:56

Vojnik bez čina (citat):
Zanimljivo mi da skoro svi imaju velike uši  Very Happy

Inače su kuhari imali takav oblik ušiju,nešto se pričalo da se po ušima dobar kuhar prepoznaje i da ima veze sa kuhačom  Laughing

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
rsgjanez
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 19
ČLAN OD: : 2011-08-18
M(j)esto Maribor

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 21:58

E, Matrix,
bas sam pre neki dan razgovarao sa kolegom, koji je isto bio u ovoj kasarni D.Petrov ali tu nekih 8 ili vise godina kasnije...I rekli smo, kad smo pili piv, da bi htijeli ponovo u ovo staru kantinu na bocu ali dvije skopskog piva in napolitanke...To so bila vremena, kad smo primili platu i skoro po ceo dan-kad smo bili vec nesto stariji vojnicio- dozivljavali kantinu..

I ako Bog da, mozda u ovom ljetu idemo na put u Makedoniju in videt cemo, da li ima jos piva i napolitanki...a stare kantine-bojim se, da nema vise.
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 22:00

rsgjanez (citat):
E, Matrix,
bas sam pre neki dan razgovarao sa kolegom, koji je isto bio u ovoj kasarni D.Petrov ali tu nekih 8 ili vise godina kasnije...I rekli smo, kad smo pili piv, da bi htijeli ponovo u ovo staru kantinu na bocu ali dvije skopskog piva in napolitanke...To so bila vremena, kad smo primili platu i skoro po ceo dan-kad smo bili vec nesto stariji vojnicio- dozivljavali kantinu..

I ako Bog da, mozda u ovom ljetu idemo na put u Makedoniju in videt cemo, da li ima jos piva i napolitanki...a stare kantine-bojim se, da nema vise.


Ne zaboravi fotoaparat uzeti !!!!
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 22:06

rsgjanez (citat):
E, Matrix,
bas sam pre neki dan razgovarao sa kolegom, koji je isto bio u ovoj kasarni D.Petrov ali  tu nekih 8 ili vise godina kasnije...I rekli smo, kad smo pili  piv, da bi htijeli   ponovo u ovo staru kantinu na bocu ali dvije  skopskog piva in napolitanke...To so bila vremena, kad smo primili platu i skoro po ceo dan-kad smo bili vec nesto stariji vojnicio-  dozivljavali  kantinu..

I ako Bog da, mozda  u ovom ljetu idemo  na put u Makedoniju in  videt cemo, da li ima jos piva i napolitanki...a stare kantine-bojim se, da nema vise.

Ukratko ako odete neće vam biti žao.Grad se jako razvio,narod je ostao plemenit i zahvalan kao i prije.Kasarna je mjenjala oblik što se tiče prijavnice,neka dva rezervoara s gorivom i još nekih sitnica.Mogao bih nabrajati dugo ali evo:jedno vrijeme se u njoj spremala hrana za izgladnjele ili kako bi već nazvao.Od '91 je bila jedno kratko vrijeme kasarna Makedonske vojske pa vojnika Skfora,NATO vojnika i kasnije neke vrste rangera.Ipak sad je jedan dio policije tamo dok se uz pitanje kasarna još uvijek može obići i na onim drvenim klupama ipak naći još neko izrezbareno ime i datum,Toliko za sada i pozdrav.


_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
rsgjanez
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 19
ČLAN OD: : 2011-08-18
M(j)esto Maribor

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 22:23

Hvala , i poseban pozdrav i Segu...cini mi se,da ga dugo nije bilo ili vreme ide tako brzo.
Naravno-sigurno cu uzeti i fotoaparat
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime26.02.13 22:25

rsgjanez (citat):
Hvala , i poseban pozdrav i Segu...cini mi se,da ga dugo nije bilo ili vreme ide tako brzo.
Naravno-sigurno cu uzeti i fotoaparat

Pozdrav i svrati ponovno.

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime27.02.13 7:57

sine-valter (citat):
da bravo prepoznao sam ivicu muha doktor i onaj čato . baš mi je drago ! ko zna gdje su ti ljudi završili !? možda i onai u sredini u đemperu , kao da mi je poznat ali mi je drago da sam vidio ivicu jer on je bio prava faca !

Ivica je mislim u Njemačkoj, Muha ti je mesar, iz Karlovca je prešao u Josipdol (zbog posla), za doktora i čatu neznam (Srbija), čak mislim da su oba iz Vranja ili je čato bio iz Aleksinca? scratch ...
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime27.02.13 8:00

rsgjanez (citat):
Hvala , i poseban pozdrav i Segu...cini mi se,da ga dugo nije bilo ili vreme ide tako brzo.
Naravno-sigurno cu uzeti i fotoaparat

Ma tu sam, samo eto, kako Pera kaže, na tribinama. Imaš dobrih igrača a na klupi su (Đeko, Modrić...) Very Happy
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime27.02.13 21:43

sego (citat):
panon (citat):
00 kapija...pre 25 godina...

Pozdravljamo cijeli Petrovac,
i čestitke na skidanju, sad si već negdje na kolodvoru, na putu prema sjeveru i ravnicama svojim, jesam li blizu? lol!
 
Hvala sego...pun pogodak
 
Jutro  a Djordjevic goran ili pak dragan i ja u civilkama ..prvi se skidamo...od svih ABHO-vaca.Na pisti ,cekamo odlazak na dorucak.Neki vojnici -drugari se zajedno s nama raduju.vesele ,drugi pak malo sa tugom gledaju.Djordjevic mi u kuhinji nudi svoj dorucak,kaze nece poslednji dan da jede vojnicku hranu,sto mu se otreslo posle jer iz kasarne smo izasli tek posle jedan a on do tad ogladneo(ja pojeo i njegov dorucak)Taj dan bila uzbuna i sva inzinjerija i intendanti otisli na teren ,ABh-ajci imali uzbunu ale samo do aurtoparka ...u celoj kasarni haos ,nikde nikoga a nama trebaju pecati u kjizicu.Trci od vrata do vrata nek neko ispise otpust ,jedva nasli naseg kapetana Petrovic Zarka ,razduzili se djordjrvic dobio knjizicu a moje nema ....sta je a ono kapetan trazi naredbu o mom unapredjemju u cin mladjeg vodnika a naravno nje nema nigde.Meni se zuri ,zakasnicu na avion.I nakon dugog ubedjivanja kapetana ja dobio knjizicu ali bez unapredjenja i tako stigao na avion za beograd
Ostala mni je trajno urezana slika u pamcenju ,kada smo prelazili preko nadvoznjaka a moji abehajci sa balkona su mahali i pevali pesmu jel drugovi jel vam zao ,rastanak se blizi kraju.stali smo na sred nadvoznjaka i zapevali i nas dvojica a i moj dragi ,sad nazalost pokojni drugar DIMITROV LJUBA je zapevao sa prijavnice.......neopisivo
Tada sam zadnji put video kasarnu...ali nadam se da cu je opet posetiti....neznam kako ali se nadam

panon voli ovaj upis

Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime28.02.13 7:12

panon (citat):
Hvala sego...pun pogodak
 
Jutro  a Djordjevic goran ili pak dragan i ja u civilkama ..prvi se skidamo...od svih ABHO-vaca.Na pisti ,cekamo odlazak na dorucak.Neki vojnici -drugari se zajedno s nama raduju.vesele ,drugi pak malo sa tugom gledaju.Djordjevic mi u kuhinji nudi svoj dorucak,kaze nece poslednji dan da jede vojnicku hranu,sto mu se otreslo posle jer iz kasarne smo izasli tek posle jedan a on do tad ogladneo(ja pojeo i njegov dorucak)Taj dan bila uzbuna i sva inzinjerija i intendanti otisli na teren ,ABh-ajci imali uzbunu ale samo do aurtoparka ...u celoj kasarni haos ,nikde nikoga a nama trebaju pecati u kjizicu.Trci od vrata do vrata nek neko ispise otpust ,jedva nasli naseg kapetana Petrovic Zarka ,razduzili se djordjrvic dobio knjizicu a moje nema ....sta je a ono kapetan trazi naredbu o mom unapredjemju u cin mladjeg vodnika a naravno nje nema nigde.Meni se zuri ,zakasnicu na avion.I nakon dugog ubedjivanja kapetana ja dobio knjizicu ali bez unapredjenja i tako stigao na avion za beograd
Ostala mni je trajno urezana slika u pamcenju ,kada smo prelazili preko nadvoznjaka a moji abehajci sa balkona su mahali i pevali pesmu jel drugovi jel vam zao ,rastanak se blizi kraju.stali smo na sred nadvoznjaka i zapevali i nas dvojica a i moj dragi ,sad nazalost pokojni drugar DIMITROV LJUBA je zapevao sa prijavnice.......neopisivo
Tada sam zadnji put video kasarnu...ali nadam se da cu je opet posetiti....neznam kako ali se nadam
 
Pozdrav staroj kuki! Kad sam ovo čitao, sav sam se naježio. Sad

Na vrh Go down
zareta
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2013-04-06
M(j)esto Kosovska Mitrovica

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime07.04.13 20:58

Rijecan. Evo imam tu sliku a da dodam i ovu Avgustovci 85/86. sleva na desno: Borovac Aleksandar Beograd, Ristic Slobodan Jamena negde u Vojvodini, Videski Zlatko od Makedonija, jovic, Zarko cata moja malenkost sede Pasalic Dalibor Bosna i Milosevski Predrag. Al me sluzi pamcenje. Slika nastala 26.04.86.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Sponsored content





Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 11 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kasarna Gjorče Petrov Skopje
Na vrh 
Stranica 11/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Kasarna Gjorče Petrov Skopje, klasa 1969 februarska
» Skopje, kasarna Gjorče Petrov, VP 3615, klasa septembar 1989.
» ABHO - izviđači Skopje Gjorče Petrov
» Skopje Gjorče Petrov 1986. VP 3615/4 kuhari
» GJORČE PETROV SKOPJE VP 3615 KLASA JUL 1991.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR MAKEDONIJA-
Idi na: