FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Kasarna Gjorče Petrov Skopje

Go down 
+92
Yugoslavia forever
Igor vovko
Alex PP Serbia
Oskar Vrkic
tobra
migal1ko
MikiNS
Goran65
veljko
Zayron
čilezenica
babic borislav
goba
Mario86_87
slikarB
vandi
galic
Srdjan Radovanov
pepi72
botrs5
Kuhar-Debar.
lacoš
pontonir i pionir
kiza
MasterYoda
tojaga
Max Blitz
korizma
VitiumOriginis
popo
more6
pionirac44
inzinjerac pionir
Đinks
Jani J. Belcl
koke
ducati
blecky
izvidjac-septembarac
kloso
stanislavk
zareta
VBČ
dpuric
oficir s ruzom
rasapn
Dušan Fric
sine-valter
Stazio
superh
Boske
SekiCet
missar
Leteci Cilim
Goran67
saban
Aleks Prijepolje
Andor
Maskony
Mostarac
taneas
Bogo69
brinio
euphoria
SvetislavSavić
Kurke
coper
sasa selic-kruscic
jelen pivo
Slaviša Makso
Jegulja
Kaplar M
Gringo
Omiš
alexandar
rijecan
rsgjanez
kurir boca
runba
ivanovic era puh
pera84
cibalia
malena
Matrix
Slobodan
kukulje
inzenjerac
Marduk
panon
purger
mgalic2
sego
96 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
AutorPoruka
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime28.10.11 14:18

A ja ....? ja nemam nikog sam sam iz svoje klase i kasarne gdje ja da dođem na rundu....dvije...???
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime28.10.11 14:46

Gringo (citat):
A ja ....? ja nemam nikog sam sam iz svoje klase i kasarne gdje ja da dođem na rundu....dvije...???
Pa u kantinu....u Perinu svastaru Smile "nabili"ste se u MK ne izbijate dalje Wink Wink Wink
Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime28.10.11 14:51

aleksandar obradovic (citat):
Gringo (citat):
A ja ....? ja nemam nikog sam sam iz svoje klase i kasarne gdje ja da dođem na rundu....dvije...???
Pa u kantinu....u Perinu svastaru Smile "nabili"ste se u MK ne izbijate dalje Wink Wink Wink
Sta ces kad nas ima dosta,pa gde sva vojska tu i mali Mujo Very Happy
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime28.10.11 22:45

jelen pivo (citat):
panon (citat):
purger (citat):
panon (citat):
Drugari ,danas sam dobio cin desetara....
Ajmo zavrti turu  lol!

Nema problema ....ispeko sam za sada 70 litara rakije,sto loze ,sto kajsije (a sada treba da pecem i dunjevacu),napravio 120 litara crvenog vina ,no ima i piva ko voli ..LAV, JELEN, BECKS, STAROPRAMEN...pa izvolite ...
Ja sam na forumu kod tvog zemljaka iz B.Petrovca Zorana ,a inace planiram kod njega ici ,pa mozda se i vidimo
 
kojem forumu? kojeg Zorana?Javi kad dolazis pa ako uskladimo vreme ,mozda se i vidimo...

Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime28.10.11 23:05

Obradovicu a sto bi isli dalje od MK, najveci deo vojnog roka smo proveli tamo, i najlepse uspomene su bile u MK. To sto se drugi ne javljaju i sto smo mi iz DJ. Petrov najaktivniji, to je stavar da smo jedni druge upamtili.
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime28.10.11 23:25

To je za svaku pohvalu i postovanje i izuzetno je lepo pricati dogodovstine i utiske sa ljudima sa kojima si bio.Gringo je spomenuo a evo i ja na primer nemam nikoga na forumu iz moje kasarne.... Shocked To ne znaci kako kazes da jedni druge nismo upamtili vec jednostavno tako se slozilo Wink
 
lol!
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime29.10.11 6:37

aleksandar obradovic (citat):
To je za svaku pohvalu i postovanje i izuzetno je lepo pricati dogodovstine i utiske sa ljudima sa kojima si bio.Gringo je spomenuo a evo i ja na primer nemam nikoga na forumu iz moje kasarne.... :shock:To ne znaci kako kazes da jedni druge nismo upamtili vec jednostavno tako se slozilo Wink
lol!

Da i sad ću se od žalosti morati napiti sam..... drunken
Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime29.10.11 9:04

Gringo (citat):
aleksandar obradovic (citat):
To je za svaku pohvalu i postovanje i izuzetno je lepo pricati dogodovstine i utiske sa ljudima sa kojima si bio.Gringo je spomenuo a evo i ja na primer nemam nikoga na forumu iz moje kasarne.... :shock:To ne znaci kako kazes da jedni druge nismo upamtili vec jednostavno tako se slozilo Wink
lol!
Da i sad ću se od žalosti morati napiti sam..... drunken
MANJE VINA  manje vina lol!

Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime29.10.11 11:50

jelen pivo (citat):

MANJE VINA manje vina lol!
Pa znaš li ti kako se zove glavni grad Hrvatskog Zagorja.....???
Vinograd ....i onda nebuš pil.....vražju mater neš pil..... drunken
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime30.10.11 14:11

aleksandar obradovic (citat):
Gringo (citat):
A ja ....? ja nemam nikog sam sam iz svoje klase i kasarne gdje ja da dođem na rundu....dvije...???
Pa u kantinu....u Perinu svastaru Smile "nabili"ste se u MK ne izbijate dalje Wink Wink Wink
ima Gringa svugdje,uskoro će i general postati Wink a i ja nemam svojih klasića ali imam vojnika i dobro je dok ne bude bolje Wink
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime30.10.11 15:35

Matrix (citat):
aleksandar obradovic (citat):
Gringo (citat):
A ja ....? ja nemam nikog sam sam iz svoje klase i kasarne gdje ja da dođem na rundu....dvije...???
Pa u kantinu....u Perinu svastaru Smile "nabili"ste se u MK ne izbijate dalje Wink Wink Wink
ima Gringa svugdje,uskoro će i general postati Wink a i ja nemam svojih klasića ali imam vojnika i dobro je dok ne bude bolje Wink


A sta treba ja da kazem ,sve sami intendanti a ja kao poslednji mohikanac.
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime30.10.11 15:56

Matrix (citat):

ima Gringa svugdje,uskoro će i general postati Wink a i ja nemam svojih klasića ali imam vojnika i dobro je dok ne bude bolje Wink
Misliš....???... a ono ima tvojih vojnika nisam baš shvatio...??misliš li iz JNA ili kasnije kod nas??
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime30.10.11 17:19

Panon, pa ko je kriv sto su intendanti mnogo bolji u koriscenju neta od ABHO
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime30.10.11 17:42

Pajo,pajo....jaki ste nema sta cheers
Ali ima nas jos ABHO ne damo se ni mi Wink Wink Wink
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime30.10.11 17:46

Jegulja (citat):
Panon, pa ko je kriv sto su intendanti mnogo bolji u koriscenju neta od ABHO

Samo mi nije jasno zašto su vezisti toliko zaostali a tribali bi biti broj jedan!!!
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime30.10.11 20:08

Brate moj, od stomaka se polazi, iako nisam nista kuvao, jbg bio sam intendant, a da sam sekao kupus i gulio krompir jesam, ne mogu da lazem, al zivot je to
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime30.10.11 20:17

Gringo (citat):
Jegulja (citat):
Panon, pa ko je kriv sto su intendanti mnogo bolji u koriscenju neta od ABHO

Samo mi nije jasno zašto su vezisti toliko zaostali a tribali bi biti broj jedan!!!

Mozda zato sto nemate VEZE Wink Wink Wink
ps: sala mala Smile
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime30.10.11 22:22

Opa fino uterivanje otrova, ha ha ha
Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime31.10.11 8:53

aleksandar obradovic (citat):
Pajo,pajo....jaki ste nema sta cheers
Ali ima nas jos ABHO ne damo se ni mi Wink Wink  Wink

cheers


jelen pivo: komentar modifikovan dana: 31.10.11 8:55; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime31.10.11 8:55

aleksandar obradovic (citat):
Pajo,pajo....jaki ste nema sta cheers
Ali ima nas jos ABHO ne damo se ni mi Wink Wink Wink
Niste dobro koristili zastitnu masku,pa su otrovi ucinili svoje scratch
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime31.10.11 15:00

jelen pivo (citat):
aleksandar obradovic (citat):
Pajo,pajo....jaki ste nema sta cheers
Ali ima nas jos ABHO ne damo se ni mi Wink Wink Wink
Niste dobro koristili zastitnu masku,pa su otrovi ucinili svoje scratch


mozda nas je atomski dotuko...... Razz
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime01.11.11 21:21

Panon bato danas prodjoh kroz tvoj Petrovac, mogu da ti recem da ste se bas izgradili. Al imate dve lice levo od centra kad se dolazi iz Rumenke, koje mi nikako nisu bile jasne (ha, ha ha) nit su kruzni tok, nekakvi trouglovi gde ovi sto dolaze iz bocne ulice imaju prednost, al ajd sad. Sve u svemu lepo mesto.
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime02.11.11 13:00

Jegulja (citat):
Panon bato danas prodjoh kroz tvoj Petrovac, mogu da ti recem da ste se bas izgradili. Al imate dve lice levo od centra kad se dolazi iz Rumenke, koje mi nikako nisu bile jasne (ha, ha ha) nit su kruzni tok, nekakvi trouglovi gde ovi sto dolaze iz bocne ulice imaju prednost, al ajd sad. Sve u svemu lepo mesto.

pa drugas sto se nisi javio ,makar na pola sata da popijemo domace vino....a sto se tice Petrovca on ti je dosta krivudav i svakako posavijan,nije tipicno vojvodjansko selo sa ravnim ulicama.A neznam na koje ulice ti mislis.možda od semafora pa na levo....
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime02.11.11 17:38

od semafora pa na levo, ima prvo jedan pa zatim i drugi kao neki trouglasti tok, gde prednost imaju vozila koja dolaze iz manjih ulica, na ovu glavnu, na kraju te ulice je neka eko -reciklaza na kraju sa desne strane, i to sam zapamtio
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime02.11.11 18:04

Alaj ga zakomplicira mogli bi se izgubiti več iza prvog ugla, a gdje je još semafor , pa kružni tok.....pa tko zna koliko puta oko kružnog toga ako piše znak od 40 znači treba se toliko puta voziti....zar ne???
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime02.11.11 19:09

Gringo opet si pio, zar ne
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime02.11.11 19:13

Jegulja (citat):
Gringo opet si pio, zar ne

he,he... drunken drunken Sleep
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime02.11.11 19:34

Ma kaj vam je pa nisam u sebi vidio ni kap alkohola, affraid to je samo surova stvarnost, a ona je nastala vjerojatno kao posljedica nedostatka alkohola!!!
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime02.11.11 19:36

Jegulja (citat):
Gringo opet si pio, zar ne

Kaj se i kod vas tamo pije kakvo vino, daj me malo prosvjeti, kaj imate smederevku, slankamenku ili samo rakija
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime02.11.11 19:44

sego (citat):
Jegulja (citat):
Gringo opet si pio, zar ne

he,he... drunken drunken  Sleep
 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime02.11.11 20:28

Pazi vako, ja sam sumadinac, od grozdja ni G, ali rakija 27 gradi, ubija bacile samo tako, cista bez gram secera, pravi venac kao ruke devojkacke, OMNE TRIUM PERFECTUM /svako trojstvo je savršeno/, RAKIJA krepi telo, leči dušu i snaži duh. Znaci navrati, da te vratimo u zivot.
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime02.11.11 21:00

Jegulja (citat):
od semafora pa na levo, ima prvo jedan pa zatim i drugi kao neki trouglasti tok, gde prednost imaju vozila koja dolaze iz manjih ulica, na ovu glavnu, na kraju te ulice je neka eko -reciklaza na kraju sa desne strane, i to sam zapamtio

u pravu si ,ima nekih trouglova ,no nisu to kruzni tokovi,tako su krivudave ulice iliti pijane....pa kde si tamo isao put za Glozan ili Backu Palanku?
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime02.11.11 21:06

ama ne brate moj, obilazio sam novi aqua-park i posle sam isao u silbas i ratkovo, a ujedno sam malo provozao po Petrovcu
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime04.11.11 18:37

Jegulja (citat):
ama ne brate moj, obilazio sam novi aqua-park i posle sam isao u silbas i ratkovo, a ujedno sam malo provozao po Petrovcu
 
I sta kazes za aquapark?
iz kojeg si mesta ,kde stanujes ,jer svrljas ovim krajevima
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime04.11.11 20:44

aqua-park bli glava, ali mi se visesvidjaju okolne njive, pravio sam show, dosao sam motorom sa drustvom, vozim quad raptor 700
Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime05.11.11 8:53

panon (citat):
Jegulja (citat):
ama ne brate moj, obilazio sam novi aqua-park i posle sam isao u silbas i ratkovo, a ujedno sam malo provozao po Petrovcu

I sta kazes za aquapark?
iz kojeg si mesta ,kde stanujes ,jer svrljas ovim krajevima

Panon mogao si ubaciti koju fotku iz tvog kraja otvorio sam u kantini temu slike exYU

Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime05.11.11 17:30

Jegulja (citat):
Gringo opet si pio, zar ne

......nešto ga baš pere  study
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime05.11.11 17:59

Matrix (citat):
Jegulja (citat):
Gringo opet si pio, zar ne

......nešto ga baš pere  study

Ne pere me baš ništa posebno, ali i sve pomalo....... ili to možda nije normalno, reci poštovani kolega,....kolega si mi bio zar ne??

Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime05.11.11 18:35

Ocemo li da se organizujemo da posetimo kasarnu ili ne. Mislim da je sada u nasoj bivsoj kasarni americki ogranak za borbu protiv organizovanog kriminala. Tako da cemo tesko moci da posetimo objekte. Ali ako se najavimo mislim da imamo sanse. Nas 20-tak to bi bio extra provod. Dva dana u Skoplju i sve ok, ali nemoj neko da trazi Krivolak (ha ha haha)
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime05.11.11 19:51

Gringo (citat):
Matrix (citat):
Jegulja (citat):
Gringo opet si pio, zar ne

......nešto ga baš pere  study

Ne pere me baš ništa posebno, ali i sve pomalo....... ili to možda nije normalno, reci poštovani kolega,....kolega si mi bio zar ne??

Kolega i prijatelj sam svakom tko zna gdje su podvučene granice na forumu a i izvan foruma mi se živo he*be za godine '90,'91,'92',93',94 i 95-tu jer mi nisu ništa dobro donijele kao niti večini na forumu - kužiš Gringo a sad nastavimo u revijalnom tonu - Sego je mudonja ipo jer je stavio svoje slike a ne bi ih stavio da je drek od čovjeka - staviću i ja ali kad mi dođe osjećaj da je toplo na forumu - ne sramim se niti se ne bojim nikoga - da više čitaš više bi znao o meni,idem popiti karlovačku jer ožujsko nije nikad bilo pivo,čak je Osječko prije 20-tak godina bilo bolje a Skopsko je pivo i sad dobro kao što je i nekad bilo - sve zbog čega vrijedi pivo leži u kvaliteti vode,probaj Velebitsko koje se radi u malim količinam,pozz

Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime06.11.11 8:00

Što se tiće pive, Matrix je apsolutno u pravu, ja pijem samo Karlovačku, iako sam iz Zagreba (meka Ožujske).
Skopsko mi uopće nije bila loša piva, iako je prošlo dosta vremena od zadnjeg ispijanja iste.
Recimo poznata stvar je da, kad sam bio na Oktoberfestu, piva se razvodni, jer inače bi bilo nesagledivih posljedica za pučanstvo od koncetracije samog alkohola u pivi. Ja sam popio 8 krigli od litru u razdoblju od 17-23h. Naravno ne treba zaboraviti da je želudac već bio pun pečene piletine, pečeni buncek sa krumpirom..., tj. red pig pa red drunken i tako do ponoći. Very Happy
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime06.11.11 18:13

sego (citat):
Što se tiće pive, Matrix je apsolutno u pravu, ja pijem samo Karlovačku, iako sam iz Zagreba (meka Ožujske).
Skopsko mi uopće nije bila loša piva, iako je prošlo dosta vremena od zadnjeg ispijanja iste.
Recimo poznata stvar je da, kad sam bio na Oktoberfestu, piva se razvodni, jer inače bi bilo nesagledivih posljedica za pučanstvo od koncetracije samog alkohola u pivi. Ja sam popio 8 krigli od litru u razdoblju od 17-23h. Naravno ne treba zaboraviti da je želudac već bio pun pečene piletine, pečeni buncek sa krumpirom..., tj. red  pig  pa red drunken i tako do ponoći. Very Happy

..ipak imaš zavidnu konfiguraciju tjela koje je vjerovatno uzrokovano takvim - dobrim načinom života  Wink
..i u Skoplju se glava brzo zaokružila - promjena hrane a ona kombinacija u kantini - Skopska piva i kikiriki  Laughing


_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime07.11.11 9:15

sego (citat):
Što se tiće pive, Matrix je apsolutno u pravu, ja pijem samo Karlovačku, iako sam iz Zagreba (meka Ožujske).
Skopsko mi uopće nije bila loša piva, iako je prošlo dosta vremena od zadnjeg ispijanja iste.
Recimo poznata stvar je da, kad sam bio na Oktoberfestu, piva se razvodni, jer inače bi bilo nesagledivih posljedica za pučanstvo od koncetracije samog alkohola u pivi. Ja sam popio 8 krigli od litru u razdoblju od 17-23h. Naravno ne treba zaboraviti da je želudac već bio pun pečene piletine, pečeni buncek sa krumpirom..., tj. red  pig  pa red drunken i tako do ponoći. Very Happy

Jelen i karlovacko su slicna ,ali po meni Pecko je bilo mnogo bolje od svih

Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime07.11.11 19:35

hajde ljudi  smirimo se malo i samo opusteno
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime07.11.11 20:10

Kad smo već kod alkohola, evo bliži se i Martinje... drunken
Gringo je već sigurno u pripremi za kušanje vina... još malo...
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime07.11.11 20:49

sego (citat):
Kad smo već kod alkohola, evo bliži se i Martinje... drunken
Gringo je već sigurno u pripremi za kušanje vina... još malo...

11.11 2011 opet smak svjeta pa baš na Martinje,jbga bar 70% ljudi će biti urokano pa će misliti kad počne da im je žena opalila šamarčinu  lol!

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime07.11.11 20:51

panon (citat):
hajde ljudi  smirimo se malo i samo opusteno

ma Panon sve je u redu,nego kako ti piješ s tom maskom  scratch  na slamku  Wink

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime07.11.11 21:34

Matrix (citat):
panon (citat):
hajde ljudi  smirimo se malo i samo opusteno

ma Panon sve je u redu,nego kako ti piješ s tom maskom  scratch  na slamku  Wink
 
He,he, to mu možda dođe  kao i u autu filter za gorivo. Jer sad za Martinje još ima mušica u moštu.
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime08.11.11 14:51

sego (citat):
Matrix (citat):
panon (citat):
hajde ljudi  smirimo se malo i samo opusteno
ma Panon sve je u redu,nego kako ti piješ s tom maskom  scratch  na slamku  Wink

He,he, to mu možda dođe  kao i u autu filter za gorivo. Jer sad za Martinje još ima mušica u moštu.
 
 dodjite kod mene i saznaćete sve ,nemam puno vina ,ali takvih 100 litara domaćeg crvenog ko krv se nadje a i oko 70 litara domaće rakije ,što kajsije ,što loze (ovih dana tretba da pečem od dunje)........pa izvolte i saznaćete kako se pije sa maskom ili pak bez nje?
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime08.11.11 14:57



ej ko me degradirao? Shocked
Na vrh Go down
Sponsored content





Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 7 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kasarna Gjorče Petrov Skopje
Na vrh 
Stranica 7/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Kasarna Gjorče Petrov Skopje, klasa 1969 februarska
» Skopje, kasarna Gjorče Petrov, VP 3615, klasa septembar 1989.
» ABHO - izviđači Skopje Gjorče Petrov
» Skopje Gjorče Petrov 1986. VP 3615/4 kuhari
» GJORČE PETROV SKOPJE VP 3615 KLASA JUL 1991.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR MAKEDONIJA-
Idi na: