FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Kasarna Gjorče Petrov Skopje

Go down 
+92
Yugoslavia forever
Igor vovko
Alex PP Serbia
Oskar Vrkic
tobra
migal1ko
MikiNS
Goran65
veljko
Zayron
čilezenica
babic borislav
goba
Mario86_87
slikarB
vandi
galic
Srdjan Radovanov
pepi72
botrs5
Kuhar-Debar.
lacoš
pontonir i pionir
kiza
MasterYoda
tojaga
Max Blitz
korizma
VitiumOriginis
popo
more6
pionirac44
inzinjerac pionir
Đinks
Jani J. Belcl
koke
ducati
blecky
izvidjac-septembarac
kloso
stanislavk
zareta
VBČ
dpuric
oficir s ruzom
rasapn
Dušan Fric
sine-valter
Stazio
superh
Boske
SekiCet
missar
Leteci Cilim
Goran67
saban
Aleks Prijepolje
Andor
Maskony
Mostarac
taneas
Bogo69
brinio
euphoria
SvetislavSavić
Kurke
coper
sasa selic-kruscic
jelen pivo
Slaviša Makso
Jegulja
Kaplar M
Gringo
Omiš
alexandar
rijecan
rsgjanez
kurir boca
runba
ivanovic era puh
pera84
cibalia
malena
Matrix
Slobodan
kukulje
inzenjerac
Marduk
panon
purger
mgalic2
sego
96 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorPoruka
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime22.09.10 14:22

Pozdrav svima iz Zg., bio sam u JNA 1986/87. U Skopje sam došao u 9. mjesecu, te i ostao cijelo vrijeme sve do skidanja u ljeto 1987. Molio bih sve koji su tada bili kuhari, 3615/2, u prvom paviljonu do razglasa, da se jave.
Mislim da je kapetan bio Predrag Rajković, a zastavnik neki podeblji makedonac.Čak je bio i vodnik prve klase pa skoro maloljetni dečko sa Krka...zaboravio sam mu ime.
Za sada toliko.
 
Pozzz.
Na vrh Go down
mgalic2
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
mgalic2


Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 695
ČLAN OD: : 2009-08-02

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime23.09.10 7:00

Sego, dobro nam došao!
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: fotografije   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime23.09.10 10:03

Hvala na dobrodošlici, bilo bi mi drago da se još netko javi, bar onaj koji je bio u toj kasarni, budući da imam tako malo fotografija, sve je to bilo u krugu čete.
Jako bih volio doći do bilo kakvih slikovnih zapisa iz tog vremena, eto, nostalgija radi,
a šta bih tek dao da mogu i otići do Skopja, pa preko onog mostića do ulaza u kasarnu, pa do prijavnice pred kojom smo Dejan Mikić iz Kragujevca i ja zasadili prve ruže, budući da se tek nova prijavnica otvarala... Smile

Pozz,
Sego,
Zg
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime24.09.10 14:42

Pozdrav Sego cheers

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime19.11.10 18:40

sego (citat):
Pozdrav svima iz Zg., bio sam u JNA 1986/87. U Skopje sam došao u 9. mjesecu, te i ostao cijelo vrijeme sve do skidanja u ljeto 1987. Molio bih sve koji su tada bili kuhari, 3615/2, u prvom paviljonu do razglasa, da se jave.
Mislim da je kapetan bio Predrag Rajković, a zastavnik neki podeblji makedonac.Čak je bio i vodnik prve klase pa skoro maloljetni dečko sa Krka...zaboravio sam mu ime.
Za sada toliko.

Pozzz.

secam se da smo  komandanta kasarne  zvali Tarzan...
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime20.11.10 17:11

Dobro se ti toga sjećaš, naš je kap. bio Predrag Rajković.
pozz
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime06.12.10 20:20

Ne mogu vjerovati, da se stvarno tako malo ljudi odazvalo ovako zanimljivom forumu, koji u sebi nosi nekoliko zanimljivih stvari, sjećanja, druženja, poznanstva...
Pa zar u ovo današnje doba, kad svatko ima pristup internetu, tako malo ljudi, tj. naših generacija, nije zainteresiran za ovakav način druženja, prijenosa informacija...
U vrijeme našeg služenja vojnog roka, 80-tih godina, kad smo samo za javiti se kući, čekali i po nekoliko sati u redu na pošti, ovo današnje vrijeme stvarno na neki način frustira čovjeka i žao ti je na neki način.
Ali, nema veze, mi ćemo naći svoje frendove, na ovaj ili onaj način.
Pozz from Zg.
Sego...
Na vrh Go down
Marduk
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
Marduk


Veteran Foruma Spomenica Prvoborca
Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 311
ČLAN OD: : 2009-05-01
M(j)esto Njemacka

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime06.12.10 21:01

Sego, pa doći će već drugovi, kad saznaju za forum!
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime10.12.10 18:21

I ja vjerujem, daj vidi ako koga sretneš u našoj nam Njemačkoj, odmah ga obavijesti o forumu.
Pozz aus Kroatien.
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime10.12.10 21:18

Evo, sjetih se nekih imena:
 
Dejan Mikić - Kragujevac
Bojan Jovanović - Vranje
Ivica Muhar - Karlovac
Filipović - Derventa
Janez Drk - Slovenj Gradec
Nebojša Jovanović - doktor - Vranje
Ivo Markulin - Zagreb
Ivica Sertić - Karlovac
Stipe Trogrlić - Split
 
Skopje - Gjorče Petrov - 3615 - septembarci 86/87
 
pozz from Zg.

Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime12.12.10 9:52

sego (citat):
Evo, sjetih se nekih imena:

Dejan Mikić - Kragujevac
Bojan Jovanović - Vranje
Ivica Muhar - Karlovac
Filipović - Derventa
Janez Drk - Slovenj Gradec
Nebojša Jovanović - doktor - Vranje
Ivo Markulin - Zagreb
Ivica Sertić - Karlovac
Stipe Trogrlić - Split

Skopje - Gjorče Petrov - 3615 - septembarci 86/87

pozz from Zg.
 
ah stara dobra vremena Very Happy

Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime12.12.10 10:50

Panon, je li ti poznato jutarnje trčanje od paviljona pa sve oko igrališta, onda prema garažama, pa sve dolje do kuhinje, i to sve ujutro oko 6h.
Najgore je bilo po zimi kad se trčalo samo u hlačama i čizmama.
U početku je bio strah od desetara, ali kasnije smo se snalazili, kratili stazu...
Ali ipak najgore što me je psihički ubijalo, svako jutro je rondala preko razglasa nekakva kvazi pjevačica Šemsa
("što me pitaš kako živim ja")!
Onda je nakon nekog vremena došao naki zagrepčanin i počeo puštati Parni valjak, ali nije dugo opstao.
Pitam se zašto!?
Pozz from Zg( -5 )!
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime12.12.10 11:39

Jel to bila Šemsa Suljaković?
lol!
Bila je tad jako popularna,koje je to bilo ispiranje mozga sa muzikom lol!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime12.12.10 17:46

E, da. Bravo frende. Da točno, Suljaković!
Ali, što je najbolje, ona je pucala iz zvučnika i svako poslijepodne kad je bilo odmaranje.
To je bilo neizdrživo.
Čak i muzika koja je dolazila iz okolnih kučeraka( bili smo u centru ciganskog naselja), bila je odmor za uši.
Pozz from Zg(Gajnice). santa
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime12.12.10 19:12

O znam,znam kako je to i dan danas se teško nosim sa tim zvukovima lol!
Pozzz iz Malešnice!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime12.12.10 20:44

Ovim tekstom ne mislim nikoga omalovažavati, ali bilo ih je koji su "spavali" ispod zvučnika, te nas večinu psihički uništavali na taj način.
Tko zna, možda je to bio jedan od načina procijenjivanja psihički nestabilinih osoba. Shocked
Da smo mi služili možda koji mjesec dulje, kao generacije prije nas, vjerojatno bi, ili pali pod utjecaj takvog melosa ili bi pukli do kraja.
Ali zato muzika koja je dolazila iz naselja , nije puno odudarala od Šemse, ipak je bila prihvatljiva većini nas, ili smo bili samo malo jalni na njihovu sreću radost ili što već.
Zato ljeto u Zagrebu obilježava svaki drugi auto sa otvorenim prozorima, te sa današnjim "Šemsama" odzvanjaju ulicama grada.


Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime04.01.11 12:56

Evo mali pomak se vidi. Naletio sam na frenda iz Karlovca koji je bio samnom u Skopju.
Drugovi, prijatelji, frendovi ne odustajte, ima nade da na nekoga naletimo.
Sretno u Novoj!
Pozz from Zg.
Na vrh Go down
inzenjerac
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 23
ČLAN OD: : 2011-02-05
DOB : 60
M(j)esto skopje,makedonija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime06.02.11 1:32

pozdrav sego,i ostali na sajtu...veceras sam naleteo na ovaj forum i odmah sam se registriraa i prhvatio posla.mislim da ce uskoro dosta njih pristupiti i pisati...procitao sam ovu temu i evo da i ja nesto napisem.Ja sam iz Skopja .ali za razliku od tebe sluzio sam jna u tvoju republiku-karlovac/knin.,nesto ranije od tebe 1982/83.kad si ti bio u moj grad na otsluzenje vojni rok ja sam vec poceo raditi godinu-dve.kasarna Gjorce Petrov ako se tako zvala ili Kuzman Josifovski-Pitu,ako nisam greska,u nas.Gjorce petrov na putu prema sela Volkova ili Vuci dol mislim da jos radi.Citam u tvojim postovima da tamo je bilo cigansko mahalo...to ne znam.Znam da romska maala ili naselje ima do same zice nekadasnje kasarne"marsala Tita", danas kasarna "Ilinden".Kako i da je lepo je priseti ti se vojnickih dana,ma gde i da smo sluzili u bivsoj zajednickoj drzavi,nosimo nadam se lepe uspomene.kad budem mogao napravi cu nekoliko fotografija sa tog kraja gde si sluzio vojni rok i postavi cu ih na forumu...
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime06.02.11 21:23

inzenjerac (citat):
          pozdrav sego,i ostali na sajtu...veceras sam naleteo na ovaj forum i odmah sam se registriraa i prhvatio posla.mislim da ce uskoro dosta njih pristupiti i pisati...procitao sam ovu temu i evo da i ja nesto napisem.Ja sam iz Skopja .ali za razliku od tebe sluzio sam jna u tvoju republiku-karlovac/knin.,nesto ranije od tebe 1982/83.kad si ti bio u moj grad na otsluzenje vojni rok ja sam vec poceo raditi godinu-dve.kasarna Gjorce Petrov ako se tako zvala ili Kuzman Josifovski-Pitu,ako nisam greska,u nas.Gjorce petrov na putu prema sela Volkova ili Vuci dol mislim da jos radi.Citam u tvojim postovima da tamo je bilo cigansko mahalo...to ne znam.Znam da romska maala ili naselje ima do same zice nekadasnje kasarne"marsala Tita", danas kasarna "Ilinden".Kako i da je lepo je priseti ti se vojnickih dana,ma gde i da  smo sluzili u bivsoj zajednickoj drzavi,nosimo nadam se lepe uspomene.kad budem mogao napravi cu nekoliko fotografija sa tog kraja gde si sluzio vojni rok i postavi cu ih na forumu...
 
Pozdrav i tebi iz Zagreba.
To je bio zapadni dio grada, znam da smo bježali i na kupanje na ono jezero, jer nam je bilo relativno blizu, ali i tu su nas našli.
Uglavnom, bilo mi je prekrasno i nezaboravno!
Sada kad gledam kasarnu na Google-u, piše da je to naselje Dame Gruev.
U starom sam gradu jeo do sada najbolje ćevape, malo soli, malo bibera pa malo papričice, i tako svaki put kad bi izlazili u grad.
U to vrijeme je Cibona bila prvak Europe, i svi su je voljeli gledati, a moj pokojni otac je bio tajnik, tako da sam izvukao na utakmicu sa Rabotničkim pola kasarne.
Znam da sam bio sa njima u hotelu kontinental. Ta godina mi je nezaboravna.
Uglavnom, ako imaš koju sliku slobodno je postavi.
Veliki pozdrav iz Zg.

Na vrh Go down
kukulje
Džomba
Džomba
kukulje


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 132
ČLAN OD: : 2011-02-14
DOB : 51
M(j)esto Svedska

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime19.02.11 0:33

sego (citat):
Pozdrav svima iz Zg., bio sam u JNA 1986/87. U Skopje sam došao u 9. mjesecu, te i ostao cijelo vrijeme sve do skidanja u ljeto 1987. Molio bih sve koji su tada bili kuhari, 3615/2, u prvom paviljonu do razglasa, da se jave.
Mislim da je kapetan bio Predrag Rajković, a zastavnik neki podeblji makedonac.Čak je bio i vodnik prve klase pa skoro maloljetni dečko sa Krka...zaboravio sam mu ime.
Za sada toliko.

Pozzz.

JA SAM SLUZIO U GORCE PETROV 3615 ALI 1991, BIO SAM TRI MJESECA NA OBUCI KAO ITENDANT,
Na vrh Go down
Slobodan
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2011-02-19
DOB : 58
M(j)esto Banjaluka

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Pozdrav svima!!!!!   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime19.02.11 14:32

Veliki pozdrav januarskoj klasi 1984-85 god.koji su sluzili vojni rok u kasarni Djordje Petrov vojna posta 3218/6 Pontonjerska ceta inzinjerija...Nek se jave svi koji su sluzili najljepse dane nase mladosti u divnom gradu Skoplju....Komandir cete je bio Petan Branko Slovenac...U jedinici je bilo vojnika iz svih krajeve bivse Juge...Volio bih da se jave u privatnu poruku,ako su sluzili vojni rok u tom vremenu....Smile)))))Pozdrav januarskoj klasi od Slobodana....Smile)
Na vrh Go down
http://slobodanciric7@gmail.com
mgalic2
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
mgalic2


Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 695
ČLAN OD: : 2009-08-02

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime19.02.11 16:34

Slobodane dobro nam došao!
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime04.03.11 17:48

[You must be registered and logged in to see this link.]

Miha i Kukulje, ovo je ona mala prostorija koju smo zvali MAGACIN, kada se uđe na drugi kat, sa lijeve strane negdje oko sredine hodnika, bar koliko se ja sjećam. Budući da sam ostao u četi za magacinera, u toj prostoriji sam provodio dosta vremena,
imao sam onaj mir kad te "pukne" nostalgija.

Pozz from Zg.
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime04.03.11 18:00

[You must be registered and logged in to see this link.]

A ovo je zadnja prostorija sa lijeve strane na drugom katu, prvi paviljon, odmah do razglasa.
Zajedno sa mnom je i Srećko, mislim da je bio iz Pule.
Da, 86/87 septembarci, 3615/2, sa nepunih 19 godina.
Auuuu, kad je to bilo!
Pozz from Zg.
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime16.03.11 12:22

sego (citat):
Panon, je li ti poznato jutarnje trčanje od paviljona pa sve oko igrališta, onda prema garažama, pa sve dolje do kuhinje, i to sve ujutro oko 6h.
Najgore je bilo po zimi kad se trčalo samo u hlačama i čizmama.
U početku je bio strah od desetara, ali kasnije smo se snalazili, kratili stazu...
Ali ipak najgore što me je psihički ubijalo, svako jutro je rondala preko razglasa nekakva kvazi pjevačica Šemsa
("što me pitaš kako živim ja")!
Onda je nakon nekog vremena došao naki zagrepčanin i počeo puštati Parni valjak, ali nije dugo opstao.
Pitam se zašto!?
Pozz from Zg( -5 )!

kako se ne bih secao ,to se ne moze zaboraviti.....a vidis sego bas na danasnji dan pre 24 godine sam otisao u vojsku...eh da mi je malo se vratiti u ona vremena...
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime17.03.11 8:05

panon (citat):
sego (citat):
Panon, je li ti poznato jutarnje trčanje od paviljona pa sve oko igrališta, onda prema garažama, pa sve dolje do kuhinje, i to sve ujutro oko 6h.
Najgore je bilo po zimi kad se trčalo samo u hlačama i čizmama.
U početku je bio strah od desetara, ali kasnije smo se snalazili, kratili stazu...
Ali ipak najgore što me je psihički ubijalo, svako jutro je rondala preko razglasa nekakva kvazi pjevačica Šemsa
("što me pitaš kako živim ja")!
Onda je nakon nekog vremena došao naki zagrepčanin i počeo puštati Parni valjak, ali nije dugo opstao.
Pitam se zašto!?
Pozz from Zg( -5 )!
 
kako se ne bih secao ,to se ne moze zaboraviti.....a vidis sego bas na danasnji dan pre 24 godine sam otisao u vojsku...eh da mi je malo se vratiti u ona vremena...
 
E da čovjek nema obaveza, točno bih sjeo u auto, napunio gorivo, autocesta, pokupim te i pravac Skopje na jednu bozu, pa onda desetak ćevapa u starom gradu, popijemo dvije tri Skopske pive i ravno u Kasarnu legnemo se u naše stare krevete, odspavamo i drugi dan kući!! bounce  bounce

Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime25.04.11 15:27

sego (citat):
panon (citat):
sego (citat):
Panon, je li ti poznato jutarnje trčanje od paviljona pa sve oko igrališta, onda prema garažama, pa sve dolje do kuhinje, i to sve ujutro oko 6h.
Najgore je bilo po zimi kad se trčalo samo u hlačama i čizmama.

U početku je bio strah od desetara, ali kasnije smo se snalazili, kratili stazu...
Ali ipak najgore što me je psihički ubijalo, svako jutro je rondala preko razglasa nekakva kvazi pjevačica Šemsa
("što me pitaš kako živim ja")!
Onda je nakon nekog vremena došao naki zagrepčanin i počeo puštati Parni valjak, ali nije dugo opstao.
Pitam se zašto!?
Pozz from Zg( -5 )!
kako se ne bih secao ,to se ne moze zaboraviti.....a vidis sego bas na danasnji dan pre 24 godine sam otisao u vojsku...eh da mi je malo se vratiti u ona vremena...
E da čovjek nema obaveza, točno bih sjeo u auto, napunio gorivo, autocesta, pokupim te i pravac Skopje na jednu bozu, pa onda desetak ćevapa u starom gradu, popijemo dvije tri Skopske pive i ravno u Kasarnu legnemo se u naše stare krevete, odspavamo i drugi dan kući!! bounce  bounce

Nikad ne reci nikad a sad se sjetih tih prvih trčanja nakon trube točno u 5 ujutro i odlaska na istu rutu koju si naveo pa nakon toga slaganje kreveta,lična higijena i odlazak na doručak čekajući u onim kolonama za dječje radosti ali interesantno da kad je naš oficir bio dežuran ili pomoćnik dežurnog kasarne uvijek smo bili prvi a inače se mjenjalo svaki dan da ne ispadnu uvijek isti prvi iako nije bilo gladnih ali sad dok pokušavam prebaciti slike našao sam i prvi svoj vojnički mali adresar ili više neka tuga koja je stala svugdje a da je baš svatko ne nađe i vidim ime i broj telefona napisan davno a isto kao da sam to jučer pisao jer sam pisao sa ljutnjom ostavivši prelijep život zbog neki tipova koji samo viču a jedina dobra stvar je bila onaj fini neponovljivi glas trube u 22 sata - spavanje,mislim da je to bila gušterska himna a sjećam se da iza toga nisam mogao odmah zaspati (ako te nisu hebali desetari sa nekim glupostima) jer bi onako umoran mislina kuću,frendove,roditelje što sad rade i tek onda bih se ugasio i da iz moje knjižice  Wink
   
          Naselje Gjorge Petrov
          Kasarna Kuzman Josifovski - Pitu
          Broj telefona :Prijavnica 091-220-511
          Pekarski Vod : Lokal 22148
          Broj telefona u pošti  No  nema ga jer ti zoveš i to na par minuta  lol!

Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime25.04.11 15:37

Najbolje od svega je to što sam trebao ići preko veze u Varaždin ali u inžinjeriju, stara je poludjela, a stari je rakao da je jedina preostala opcija Skopje!
I dan danas mi nije žao što napravih oko 900 km, i upoznah jednu drugu, kako kulturu tako i sve ostalo iako smo svi živjeli u jednoj državi.
pozz...

A ovo sa adresom ti je super, sjećam se dolaska na kolodvor, pravac taxi i vozi na tu adresu ma što god me dočekalo!!
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime25.04.11 16:02

sego (citat):
Najbolje od svega je to što sam trebao ići preko veze u Varaždin ali u inžinjeriju, stara je poludjela, a stari je rakao da je jedina preostala opcija Skopje!
I dan danas mi nije žao što napravih oko 900 km, i upoznah jednu drugu, kako kulturu tako i sve ostalo iako smo svi živjeli u jednoj državi.
pozz...

A ovo sa adresom ti je super, sjećam se dolaska na kolodvor, pravac taxi i vozi na tu adresu ma što god me dočekalo!!

           Interesantno ja sam prvi poziv dobio za Ljubljanu a drugi za Banja Luku,nisam išao ne iz političkih razloga nego zbog toga što sam već
           radio kao konobar u hotelu i imao predobar život tako da kad sam treći put došao zbog poziva u narodnu obranu tadašnji referent ili
           takva nekakva funkcija jednostavno mi je rekao : Dva puta si odbijao služiti našu JNA a sad ćeš zbog toga u Skoplje. Nisam ni znao da je to
           tako daleko dok ga nisam pitao gdje je to a on raširi dvometarsku kartu Juge i pedljevima izmjeri,samo sam slegao ramenima jer više nisam
           mogao odbijati i na kraju to Skoplje i ti Makedonci su mi ostali a i sad su vrlo srdačan i gostoljubiv narod u jednom segmentu života koji mi je
           ipak ostao drag,znači ti si sego bio "ašovčić" ili se varam....

Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime25.04.11 19:38

Gledajući struku i zvanje, da, strojasrski tehničar, ali inžinjerija!?, pa još k tome si zamisli sve one pontonske mostove...
Vele ljudi da se koža lijepila za ono hladno željezo! Bolje topla kuhinja, pa makar i tolika kilometraža.
pozz...
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime25.04.11 21:57

sego (citat):
Gledajući struku i zvanje, da, strojarski tehničar, ali inžinjerija!?, pa još k tome si zamisli sve one pontonske mostove...
Vele ljudi da se koža lijepila za ono hladno željezo! Bolje topla kuhinja, pa makar i tolika kilometraža.
pozz...
 
           Ma moja krivica sego-pomiješao sam pišući a gledao sam slike kuhinje dok stvarno kad se sjetim inžinjerije je im bilo hebeno da i ne znamo
           kako nam je bilo dobro,da samo se sjeti ako si koji put čuo i vidio palenje Krazova-pontonaca,sunce ti koji je to zvuk imalo a samo jedan
           odlazak na vježbu imala je inžinjerija par dana posla sve to ulickati,ako se ne varam jednom sam bio u PP-patroli (protupožarna patrola)
           mislim da svi znaju.Šetali onako ko dva tupana prema mjestu gdje se držala ljetna nastava ili ti ljetna učionica (i da bio sam malo previše
           živ pa su me nagrađivali svakakvim poslićima) noć ja i Bogojević dečko iz Srbije i naiđe taj Prcko i još me vidi sa cigaretom a jedan Zastavnik
           čini mi se Juzbašić iz Siska nam je još dao šinjele i Prcko odmah rafal po meni : Šta je Mali ti pušiš a sve može da izgori,dođi ovamo i mi za njim
           par metara i on me pita Mali šta je ovo? pokazujući na dva bureta (željezne bačve ili što ti ja znam) i pita me šta na njima piše i ja odgovaram
           onako kroz polusmijeh,bure sa peskom i bure sa vodom a on će podižući lijevu stranu brka kao iz topa : Mali bre ova voda u buretu  ima dva stanja:a ti pogledaj i polevaj Bogojevića.Što ću pogledam i vidim sam led a on mi kaže : Uzmi sekirće i pretvaraj taj led u vodu a ja ću
           da pregledam ujutro.Ništa ja i Bogi malo šetkali,pušili Drinu i koji put tucnuli to bure a na prijavnici je u 1 sat noću izmjereno - 32 C i to mi je
           ostalo u sjećanju jer smo čak slušali pucketanje koje nam je bilo nejasno a ustvari je pucala kora od stabala-velike zime i prevruća ljeta a Drug
           Kapetan 1 klase koji nije mogao postati Major jer je napravio neki zajeb sa kobasicama a i kvocijent inteligencije mu je bio vrlo ćudan je
           imao s menom od prvog dana čudan odnos jer sam mu jednostavno sve znao preokrenuti u svoju korist tako da mi ni sjenu više nije
           mogao vidjeti - do kraja smo bili kao Pašić i Paunović samo bez zadnje scene....

Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime26.04.11 18:23

O da, Karaulu gledam, pa skoro svakih mjesec dana, film jednostavno ocrtava naše dane provedene u vojsci tih kasnih osamdesetih.
A doživljaja je bilo, sjećam se da je jednom bio dežuran taj poručnik sa Krka, i naravno nestalo je pijače, onda se on dosjetio rješenja našeg problema, nešto strašno!
Uzeli smo pola litre vode i u nju sasuli najpoznatiji losion poslije brijanja, Pitralon, e kad se to pomiješa, dobije se tekućina boje mlijeka, kao emulzija. Nakon jutra, ne smiješ oči micati lijevo-desno a kamoli glavu! Bol do iznemoglosti, užas!
I nakon toga, mi ti njega onako pijanog vodimo kući, sve je bilo dobro dok nije zaspao u busu, a ne znamo adresu.
I to je nekako prošlo, dođemo kod njega doma, čovjek odmah vadi Jack Daniels, a na gramofonu se vrti Deep Purple.
U kasarnu smo se vratili taxijem koji je platila njegova žena, stvorenje ni krivo ni dužno, nešto kao Pašićeva žena.
pozz...
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime26.04.11 21:45

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Ovo je snimano u našoj kasarni, sjećam se da su svi ovi psi imali onaj zadnji kolut na lancu, tako izlizan da sam samo čekao kad će puknuti i navaliti na sve što se kreće.
Ovo nisam ja, ali sliku je postavio neki Makedonac koji je služio u G. Petrov.
Pozz...

Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime26.04.11 22:29

Da sad se sjećam kad bi išli tamo prema onom brdu na kraju iza hangara zvali smo ga "Petica" na vježbe ili ti penjanje po snjegu sa gas-maskom i atomski zdesna,artiljerijska vatra 100 metara naprijed uvijek sam znao svratiti do onih starijih pasa i činilo mi se da su dvojica bili toliko stari jer ih nisu ni vodili u obilaske - drugovi kerovođe a nisam uspio niti jednog upoznati i ne znam gdje su uopće bili ili se netko drugi brinuo za pse -Bravo sego
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime26.04.11 22:52

Ja sam bio samo na jednom stražarskom mjestu i to kad se ulazi u kasarnu, sa desne strane odmah do pruge uzduž.
I tu je bio taj šarplaninac sa lancem dugačkim oko 50-tak metara.
Pozz...
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime28.04.11 0:26

sego (citat):
Ja sam bio samo na jednom stražarskom mjestu i to kad se ulazi u kasarnu, sa desne strane odmah do pruge uzduž.
I tu je bio taj šarplaninac sa lancem dugačkim oko 50-tak metara.
Pozz...

           Da to je vjerovatno isti jer mislim da je kasnije uginuo ali su doveli još četiri ali su dva i sto bila vrlo stara točno sa desne strane do pruge a sa lijeve je bilo to brdašce zvano petica a zadnja stražarska kućica u tom dijelu kraj pruge ispočetka su nam pričali priče da su tu prije ubili par vojnika
međutim i to je bila jedna od vojničkih fora,Pozz

Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime28.04.11 11:48

sego (citat):
[You must be registered and logged in to see this link.]
 
Miha i Kukulje, ovo je ona mala prostorija koju smo zvali MAGACIN, kada se uđe na drugi kat, sa lijeve strane negdje oko sredine hodnika, bar koliko se ja sjećam. Budući da sam ostao u četi za magacinera, u toj prostoriji sam provodio dosta vremena,
imao sam onaj mir kad te "pukne" nostalgija.
 
Pozz from Zg.

 
Sego jesi to ti na slici,ako me pamcenje dobro sluzi,secam se tebe ...bio si desetar i ako se ne varam nosio onaj smajser,slicnan nemackom iz 2.sv. rata...

Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime28.04.11 11:53

panon (citat):
sego (citat):
[You must be registered and logged in to see this link.]

Miha i Kukulje, ovo je ona mala prostorija koju smo zvali MAGACIN, kada se uđe na drugi kat, sa lijeve strane negdje oko sredine hodnika, bar koliko se ja sjećam. Budući da sam ostao u četi za magacinera, u toj prostoriji sam provodio dosta vremena,
imao sam onaj mir kad te "pukne" nostalgija.

Pozz from Zg.

Sego jesi to ti na slici,ako me pamcenje dobro sluzi,secam se tebe ...bio si desetar i ako se ne varam nosio onaj smajser,slicnan nemackom iz 2.sv. rata...
 
[img][/img]

Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime28.04.11 16:16

panon (citat):
sego (citat):
[You must be registered and logged in to see this link.]

Miha i Kukulje, ovo je ona mala prostorija koju smo zvali MAGACIN, kada se uđe na drugi kat, sa lijeve strane negdje oko sredine hodnika, bar koliko se ja sjećam. Budući da sam ostao u četi za magacinera, u toj prostoriji sam provodio dosta vremena,
imao sam onaj mir kad te "pukne" nostalgija.

Pozz from Zg.

Sego jesi to ti na slici,ako me pamcenje dobro sluzi,secam se tebe ...bio si desetar i ako se ne varam nosio onaj smajser,slicnan nemackom iz 2.sv. rata...

Ha, vidi me! Klinjo od 18 godina! Nemogu se ni sam prepoznati. Ovo je slika iz poodmaklih dana vojske, prostorija od 3 metra kvadratna, ali imaš mir kad ti je najpotrebniji.
pozz

Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime28.04.11 20:16

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Sa desne strane kuhinje su bili kontejneri za bacanje viška hrane, e tu su nam cigani dolazili i molili nas da im to damo,
naravno nismo smjeli, iako su oni obećavali i sestru da mi dovede...

Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime29.04.11 22:54

Da a prvih dana mi je kao kazna bila gurati ona kolica sa kazanima a ja i još jedan dečko iz Zagreba nismo ni krenuli a već smo otvorili kazan i onako rukama udri po suhim rebrima i grahu,pasulju,fažolu kako zahvatiš eh da smo bar još koji put kao gušteri bili pod takvom kaznom Very Happy
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime29.04.11 23:34

Kako da ubacim slike,neda mi se nikako
Na vrh Go down
malena
Vodnik I klase
Vodnik I klase
malena


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 585
ČLAN OD: : 2010-09-27
DOB : 44
M(j)esto drava-city

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime30.04.11 8:12

15. ikonica s desne strane u gornjem redu (kad odgovaraš na temu) je hoste image i prvo odabereš fotku s kompjutera pa ju host it na imageshack i onda kopiraš 4. po redu forum code ...
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime30.04.11 12:47

[You must be registered and logged in to see this image.]

ova slika je snimljena u marsal tito kasarni kad su septembarci 87 polagali zakletvu......ja sam dolje prvi s leva


aleksandar obradovic: komentar modifikovan dana: 29.12.12 0:27; prepravljeno ukupno 1 puta (Reason for editing : .....resize)
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime30.04.11 12:54

[You must be registered and logged in to see this image.]


sego mozda se secas ovog brke ,bio je tvoja klasa samo ABHO


aleksandar obradovic: komentar modifikovan dana: 18.12.12 23:52; prepravljeno ukupno 1 puta (Reason for editing : resize)
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime30.04.11 12:58

malena (citat):
15. ikonica s desne strane u gornjem redu (kad odgovaraš na temu) je hoste image i prvo odabereš fotku s kompjutera pa ju host it na imageshack i onda kopiraš 4. po redu forum code ...


Hvala na savetu ,uspelo je
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime30.04.11 15:39

Ovih nekoliko faca mi se vrti negdje u pozadini, ali teško, jako teško da bih se sjećao imena.
Vidiš kako je to čudno, možda smo stvarno bili na pisti, u kuhinji ili čak u pošti jedan pored drugog, a sad mozak jednostavno ne trza
na bilo kakvu vizualnu informaciju.
Ali bravo za fotke, sjetit ćemo se mi već nekoga... thanks..
pozz
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime30.04.11 21:57

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 
[You must be registered and logged in to see this image.]

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
 
 ovo su jois neke slike iz 87 godine iz kasarne djorce petrov u skoplju...sam ambijent kasarne se ne vidi a i losijeg su kvaliteta,ali meni puno znace.Imam jos nekoliko slika i valjda cu i te staviti ,neka se prisecamo lepih vojnickih dana


Max Blitz: komentar modifikovan dana: 08.07.13 22:29; prepravljeno ukupno 2 puta (Reason for editing : .....resize all...)
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime01.05.11 22:16

Eh, kad bi meni netko naletio sa ovakvim slikama od onih mojih s kojima sam bio.
Malo se prisjetiti svih onih faca.
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime02.05.11 12:18

Pa vidis sego ,tebi fale slike a meni drustvo sa slika,no mislim da ce neko ipak naleteti ovde i da ce se tocak pokrenuti i da ce mo se skupa svi ovde naci ,i ABHO i intendanti i inzinjerija,bice ovde prava kasarna djorce petrov
Na vrh Go down
Sponsored content





Kasarna Gjorče Petrov Skopje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kasarna Gjorče Petrov Skopje
Na vrh 
Stranica 1/16Idi na stranicu : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Kasarna Gjorče Petrov Skopje, klasa 1969 februarska
» Skopje, kasarna Gjorče Petrov, VP 3615, klasa septembar 1989.
» ABHO - izviđači Skopje Gjorče Petrov
» Skopje Gjorče Petrov 1986. VP 3615/4 kuhari
» GJORČE PETROV SKOPJE VP 3615 KLASA JUL 1991.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR MAKEDONIJA-
Idi na: