FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Kasarna Gjorče Petrov Skopje

Go down 
+92
Yugoslavia forever
Igor vovko
Alex PP Serbia
Oskar Vrkic
tobra
migal1ko
MikiNS
Goran65
veljko
Zayron
čilezenica
babic borislav
goba
Mario86_87
slikarB
vandi
galic
Srdjan Radovanov
pepi72
botrs5
Kuhar-Debar.
lacoš
pontonir i pionir
kiza
MasterYoda
tojaga
Max Blitz
korizma
VitiumOriginis
popo
more6
pionirac44
inzinjerac pionir
Đinks
Jani J. Belcl
koke
ducati
blecky
izvidjac-septembarac
kloso
stanislavk
zareta
VBČ
dpuric
oficir s ruzom
rasapn
Dušan Fric
sine-valter
Stazio
superh
Boske
SekiCet
missar
Leteci Cilim
Goran67
saban
Aleks Prijepolje
Andor
Maskony
Mostarac
taneas
Bogo69
brinio
euphoria
SvetislavSavić
Kurke
coper
sasa selic-kruscic
jelen pivo
Slaviša Makso
Jegulja
Kaplar M
Gringo
Omiš
alexandar
rijecan
rsgjanez
kurir boca
runba
ivanovic era puh
pera84
cibalia
malena
Matrix
Slobodan
kukulje
inzenjerac
Marduk
panon
purger
mgalic2
sego
96 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
AutorPoruka
Goran67
Džomba
Džomba
Goran67


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 116
ČLAN OD: : 2011-07-17
DOB : 57
M(j)esto Zrenjanin

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime26.09.12 22:21

Oprostite zbog off topic-a.
Letovao sam u omiškom kampu - '86. Kupao sam se u moru i Cetini. Pecali smo ciple, a jegulje u kanalu sa onog mostića kod autobuske stanice. Slušali smo klape na na čuvenom omiškom festivalu. Nezaboravno!

Pozdrav iz Vojvodine!
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime26.09.12 23:27

Goran67 (citat):
Oprostite zbog off topic-a.
Letovao sam u omiškom kampu - '86. Kupao sam se u moru i Cetini. Pecali smo ciple, a jegulje u kanalu sa onog mostića kod autobuske stanice. Slušali smo klape na na čuvenom omiškom festivalu. Nezaboravno!

Pozdrav iz Vojvodine!

Da, i ja izlazim iz okvira, ali samo bih se pridodao Goranovom zaključku da je prekrasno.
Ali kad odeš do Duće, da vidiš kako je tamo lijepo...

Pozdrav Omišu, da bili smo u istom vremenskom intervalu u G. Petrov, oko 6 mj.
Pozz...
Na vrh Go down
Leteci Cilim
Gušter
Gušter
Leteci Cilim


BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2012-09-27

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime28.09.12 5:38

MIRNO , TISINA OVDE STRASNI CILIM; 3218/3 Gen. 86/87
Pozdrav svima.......e ja vam govorio slikaj te se , slikajte se......ice vam zao......ja i dan danas i jebanje slikam da nekaze neka nisi me TU u Djorce i secam se svacega......pisacu jos ali na Vikend samo eto da se zna da sam na broju Pzdrav
Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime28.09.12 12:30

Leteci Cilim (citat):
MIRNO , TISINA OVDE STRASNI CILIM; 3218/3 Gen. 86/87
Pozdrav svima.......e ja vam govorio slikaj te se , slikajte se......ice vam zao......ja i dan danas i jebanje slikam da nekaze neka nisi me TU u Djorce i secam se svacega......pisacu jos ali na Vikend samo eto da se zna da sam na broju Pzdrav

Leteći Ćilim , Dobrodošao na forum.... Very Happy Ma lepo si ti govorio ali vojska neposlušna , pa to ti je.... Laughing
Sa nestrpljenjem čekamo tvoje slike, vikend nije daleko.... Cool
pozz cheers

Na vrh Go down
SekiCet
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 141
ČLAN OD: : 2011-10-20
M(j)esto CETINJE

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime15.10.12 0:43

misar zbog takvog ponasanja jedno prekoredno mu daj ,,,,,,,,,,,,,,,ovome novom
Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime15.10.12 1:24

SekiCet (citat):
misar zbog takvog ponasanja jedno prekoredno mu daj ,,,,,,,,,,,,,,,ovome novom

Leteci Cilim kasni dve nedelje. a obećao je pisanje (svega se seća iz JNA) i postavljanje slika. Čekam ga ko "ozeblo sunce". Cool
Ima da padne ribanje neviđeno!!! Mad
pozz cheers
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime17.10.12 7:23

Od letećeg ni L, mislim da je odletio po slike... e sad, koliko će let trajati scratch
Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime17.10.12 13:04

sego (citat):
Od letećeg ni L, mislim da je odletio po slike... e sad, koliko će let trajati scratch

Ma, doleteće on nazad u kasarnu, bez sumnje. Mislim da je u dilemi koje fotke da postavi. Question Vojničke ili daleko bilo, one
ljubavne ( sa devojkama). Ja glasam za one druge , da se u kasarnu unese malo radosti i razbije monotonija... Very Happy
pozz cheers
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime18.10.12 18:26

Mozda covek naduvao pa ne moze da vozi cilim ,pa mora pesaka
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime18.10.12 19:42

Pa dobro Panon, kuko stara, pa gdje si ti, da nisi bio na Krivolaku možda?
Nekakav teren od 30-tak dana?

Možda je i razlog sljedeći: primjetio sam da ovu nekadašnju vojsku najviše interesiraju slike koje se postavljaju, jer ipak, kao što se kaže:
jedna slika-tisuću riječi, i to je stvarno istina.
Ima dosta ispranih priča, i komentara koji nemaju za svrhu razviti razgovor na temu...
Ali, čim netko ubaci sliku, emocije+sjećanja i ostale psihofizičke promjene u čovjeku se bude.
Možda bi trebali razbuditi naše Skopske kolege, kojima nije problem skoknuti do naselja i probati kliknuti koju fotografiju naše kasarne, kao što bih i ja napravio da me netko zamoli tko je služio u Zagrebu.
Zato, postavljajte slike, ma kakve god bile. Čekamo Letećeg, obećao je, ali vidim još ništa...
E da, iskoristit ću ovu subotu za jednu dobru kotlovinu( pig )( drunken ) kažu da će biti lijepo vrijeme, do 24*C, znate li što je kotlovina?

Pozdrav iz Zg.
Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime19.10.12 0:50

sego (citat):
E da, iskoristit ću ovu subotu za jednu dobru kotlovinu( pig)( drunken) kažu da će biti lijepo vrijeme, do 24*C, znate li što je kotlovina?

Pozdrav iz Zg.
 
Možda ovako, što...?   bounce
pozdrav i uživajte  cheers
 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime28.10.12 7:29

missar (citat):
sego (citat):
E da, iskoristit ću ovu subotu za jednu dobru kotlovinu( pig)( drunken) kažu da će biti lijepo vrijeme, do 24*C, znate li što je kotlovina?

Pozdrav iz Zg.

Možda ovako, što...? bounce
pozdrav i uživajte cheers

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Prošli vikend sam radio ovo sa missarove slike, a danas se probudim, sve se bijeli, kao kod Kukulja. santa
Razlika samo tjedan dana, nema više prave jeseni, prilagodbe, odmah smo prešli iz majica kratkih rukava u zimske kapute. scratch

Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime28.10.12 17:00

I kotlovina ti je pobijelila ili....????

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime28.10.12 19:23

Gringo (citat):
I kotlovina ti je pobijelila ili....????

Kotao i ostala pripadajuća oprema je već u podrumu, a sad smo već na kestenima, iako nisu baš rodili, a i sitni su.
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime28.10.12 23:37

sego (citat):
Gringo (citat):
I kotlovina ti je pobijelila ili....????

Kotao i ostala pripadajuća oprema je već u podrumu, a sad smo već na kestenima, iako nisu baš rodili, a i sitni su.
I moštu naravno.....???? lol!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime29.10.12 13:00

[You must be registered and logged in to see this image.]


evo Sego gde sam bio...mislim bolje je od krivolaka,moras i ti priznati Very Happy




aleksandar obradovic: komentar modifikovan dana: 29.12.12 0:32; prepravljeno ukupno 1 puta (Reason for editing : ....resize)
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime29.10.12 16:38

Ovo Bački Petrovac nije, a gdje si bančio drunken , da me ubiješ neznam, ali da je poznato je.
Ili je Mađarska, ili je Slovačka, nešto je, ali nisam siguran, bio sam i u Budimpešti, i u Bratislavi i u Pragu, ali nemogu pogoditi scratch
Na vrh Go down
Boske
Zastavnik
Zastavnik



BROJ POSTOVA: : 879
ČLAN OD: : 2012-10-28
DOB : 60
M(j)esto Austrija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime29.10.12 18:49

Bratislava!

_________________
Živjeti znači boriti se
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime29.10.12 20:46

Boske (citat):
Bratislava!

Da, u pravu si, nisam se odmah prisjetio, zato jer sam kroz Bratislavu prošao nakon svoje momačke večeri drunken
koju sam "odradio" momački sa svojim društvom, u Trnavi. Uf, davnih je to godina bilo. Bilo je baš .ebeno!
Lako je tebi Boske, ti pljuneš sa balkona do Bratislave (ako si u Beču). lol!
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime29.10.12 20:50

Išao naš Panon malo obići rodbinu, jesam li pogodio?
Svi sretni kad su ga vidjeli cheers !

Još mi reci što ste dobroga jeli?
Na vrh Go down
Leteci Cilim
Gušter
Gušter
Leteci Cilim


BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2012-09-27

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara:    Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime01.11.12 0:30

panon (citat):
Mozda covek naduvao pa ne moze da vozi cilim ,pa mora pesaka

cilim vas nije zaboravio...tu sam bilo nekih nezgoda okolo slike nisam zaboravio , postavicu ih uskoro
Na vrh Go down
Leteci Cilim
Gušter
Gušter
Leteci Cilim


BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2012-09-27

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime01.11.12 0:32

Cilim vas NIje Zaboravio....
imao sam neke probleme........
Bog je tako hteo.....
bice slika nisam zaboravio .....
Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime01.11.12 0:37

Leteci Cilim (citat):
Cilim vas NIje Zaboravio....
imao sam neke probleme........
Bog je tako hteo.....
bice slika nisam zaboravio .....

Pa dobro bre druže, živ li si? Mi se zabrinuli , nema te . Mada iskreno, interesuju nas slike, da te ne lažemo. Laughing
Dobro došao nazad cheers
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime01.11.12 16:38

Samo polako sleti!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime01.11.12 20:08

sego (citat):
Išao naš Panon malo obići rodbinu, jesam li pogodio?
Svi sretni kad su ga vidjeli cheers !

Još mi reci što ste dobroga jeli?

pa malo poslovno a ujedno obici i rodbinu.
Pitali me na poslu gde cu za godisnji...ma idem kod mojih u Bosnu.
Pa kako kod tvojih a u Bosnu?A ondak sam im ja objasnio......maltene sve kolege sa posla su poreklom iz bosne i svi pred godisnji samo svoju bosnu spominju.Pa reku hocu i ja da imam svoju Bosnu Very Happy

A sta smo jeli?ma nista bez cevapa...naucili i oni sta valja,svi do jednog kazu da im je omiljena hrana Jugoslovenska.
Pa zasuko rukave i pravio im rostilj
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime01.11.12 20:49

panon (citat):
sego (citat):
Išao naš Panon malo obići rodbinu, jesam li pogodio?
Svi sretni kad su ga vidjeli cheers!

Još mi reci što ste dobroga jeli?

 pa malo poslovno a ujedno obici i rodbinu.
Pitali me na poslu gde cu za godisnji...ma idem kod mojih u Bosnu.
Pa kako kod tvojih a u Bosnu?A ondak sam im ja objasnio......maltene sve kolege sa posla su poreklom iz bosne  i svi pred godisnji samo svoju bosnu spominju.Pa reku hocu i ja da imam svoju Bosnu Very Happy

A sta smo jeli?ma nista bez cevapa...naucili i oni sta valja,svi do jednog kazu da im je omiljena hrana Jugoslovenska.
Pa zasuko rukave i pravio im rostilj
 
Sjećam se da nam je svima bila čudna salata koju smo dobili u hotelu, kad smo bili u Slovačkoj: nije bila začinjena!
Drugim rječima, bez soli, bez bibera, bez ulja, octa..... kasnije su nam rekli da se kod njih ništa ne stavlja u salatu scratch
Jasno mi je kad imaš sa strane sve potrebne mirodije, ali jednostavno je takva tradicija.
A u Skopju te 86-te, na vrhu hranidbene piramide nalazila se dva jela: ĆEVAPI U GRADU I BUREK U KASARNI.
To je bio doživljaj za sve vojnike, iako smo mi kuhari već u poodmaklim mjesecima bili siti bureka, ali ćevapa NE.

Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime02.11.12 14:27



Bogami mi abehajci smo bili zeljni bureka,bio je to praznik kad je za veceru bio burek i neki razblazeni jogurt s vodom,,,,sigurno neki light.Steta sto se nismo poznavali pre vojske ,kao sada,mozda bi i ja bio sit bureka Smile
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime02.11.12 14:29

No ćevapi i kobasice pljeskavice sve je bilo uok samo ne zaboravi Makedonci nikad nisu imali biber i sol već ljutu crvenu papriku miješanu sa solju pa kad si malo posolio iste bilo je itekako vruče u želucu a vjerujte mi i na WC!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime02.11.12 14:29

sego (citat):
Boske (citat):
Bratislava!
Da, u pravu si, nisam se odmah prisjetio, zato jer sam kroz Bratislavu prošao nakon svoje momačke večeri drunken
koju sam "odradio" momački sa svojim društvom, u Trnavi. Uf, davnih je to godina bilo. Bilo je baš .ebeno!
Lako je tebi Boske, ti pljuneš sa balkona do Bratislave (ako si u Beču).  lol!
 
A sto ti Sego cak u Trnavu na momacko vece...da ti nije mozda i zena slovakinja?
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime02.11.12 14:31

Ma on ti je malo zalutao!!! [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime02.11.12 16:42

panon (citat):
sego (citat):
Boske (citat):
Bratislava!
Da, u pravu si, nisam se odmah prisjetio, zato jer sam kroz Bratislavu prošao nakon svoje momačke večeri drunken
koju sam "odradio" momački sa svojim društvom, u Trnavi. Uf, davnih je to godina bilo. Bilo je baš .ebeno!
Lako je tebi Boske, ti pljuneš sa balkona do Bratislave (ako si u Beču).  lol!
A sto ti Sego cak u Trnavu na momacko vece...da ti nije mozda i zena slovakinja?
 
Nije slovakinja, dalmatinka je.
 
A što se tiče momačke, to je obećanje nas četvorice najboljih prijatelja još iz mlađih dana, da ćemo ići preko granice proslaviti tu zadnju večer.
 
Ja sam prvi probio sa Slovačkom, drugi put je pala Budimpešta, treći je bio Prag, i onda opet u Slovačku, jebiga, bilo je jeftino, a i sam doživljaj je drukčiji nego da smo zarakijali negdje kod nas.
Koštalo bi nas sigurno polomljenih udova i raznih prijava, kako kaznenih tako i prekršajnih. A ovako kad si vani, platiš kaznu (minimalnu) ili u najgorem slučaju te prebace preko granice natrag u HR.
 
Bilo je .ebeno dobro, neznam koja je bila najbolja (kad se sjetim svih doživljaja)!

Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime02.11.12 17:31

Gringo (citat):
No ćevapi i kobasice pljeskavice sve je bilo uok samo ne zaboravi Makedonci nikad nisu imali biber i sol već ljutu crvenu papriku miješanu sa solju pa kad si malo posolio iste bilo je itekako vruče u želucu a vjerujte mi i na WC!!!

kod nas i deca jedu zacinjen ljuti kulen....eh jos malo pa cemo ga praviti......dobri stari Petrovacki kulen Smile
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime02.11.12 18:36

Ma ne mogu vjerovati???? affraid

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime04.11.12 11:45

Gringo (citat):
No ćevapi i kobasice pljeskavice sve je bilo uok samo ne zaboravi Makedonci nikad nisu imali biber i sol već ljutu crvenu papriku miješanu sa solju pa kad si malo posolio iste bilo je itekako vruče u želucu a vjerujte mi i na WC!!!
Kako nisu imali, svaki moj odlazak na ćevape u stari grad preko mosta, imao je na stolu (to sam tek u Skopju vidio),
u staklenoj posudici (solenka), posebno sol, posebno biber i posebno mljevena paprika.
Gledajući sa higijenske strane Gringo (ti kao zdravstveni radnik), to je bilo katastrofalno, budući da sa prstima moraš uzeti količinu koju želiš.
E sad si zamisli, tko je sve prije tebe gurao svoje prste pale. Ali u tom trenutku nisi ni pomišljao na tako nešto, bitno je da je porcija došla što prije Very Happy.
 
I onda mi još, na opće iznenađenje pusti preko zvučnika tada 86-te, naj vojničku pjesmu:

86-ta gazi
Udara k'o bat
Brat mi reče sebe pazi
Mir je nije rat

A u meni minut šutnje
Prebrzo je sve
Na peronu društvo pjeva
Srce ostaje

Ona gleda s malo tuge
K'o da ne idem
Daj mi vina prijetelju
Da se napijem

Vrijeme leti budi nadu
Dani prolaze
Vojska nova žalim staru
Moji odlaze

Zadnje jutro smjena straže
Duša k'o da zna
Poznam pismo bratovo je
Ne otvaram ga

Piše mi da moja draga
S drugim odlazi
Budi hrabar stisni zube
I zaboravi

 
Eto, malo sam si dao oduška... Sad

Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime04.11.12 20:06

U Strumici i Štipu i naravno u bertijama u kojima smo mi jeli, naravno to su bile one malo jeftinije bilo je samo paprika a sad u Hotelu nisam jeo!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime11.11.12 20:38

Gringo (citat):
Ma ne mogu vjerovati???? affraid

a sto to ne mozes verovati
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime30.11.12 17:28

Evo opet mene, posle dugo vreman, cisto da se javim na duznost, pozdrav svima
Na vrh Go down
superh
Gušter
Gušter
superh


BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2012-12-01
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime04.12.12 9:18

pozdrav svima, eto i ja sam se registrirao i pronasao Gjorce Petrov temu hehe
ukratko, ja sam bio tamo 1988/89, vp3218/13, pionirska inzenjerija
sjecam se 90% imena vojnika s kojima sam bio tamo, ali bez njihove dozvole, necu im spominjati imena. Dakle starjesine su mi bili stariji vodnik Zoran Premovic, kap 1. klase Velja Stojkovic. Bilo je dogodovstina masa, ali da se odmah ne rapricam, ovo je samo uvod, tek da se predstavim.
Eh, da...septembarac sam bio
Dakle ima li koga iz klase?
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 57
M(j)esto HN

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime04.12.12 9:26

superh
"Welcome" cheers
Na vrh Go down
superh
Gušter
Gušter
superh


BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2012-12-01
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime04.12.12 11:04

I pohvalio bi kuhare iz 3615
uopce nisu lose radili, dapace
a i uvijek su mi dali da odnesem punu vrecicu bureka i jogurta od litre u onom mekom pakiranju
Kao pionirac takodjer sam svasta radio u Skoplju, i prali smo sudje i svirao sam gitaru na nekim priredbama i isao sam naravno preko zice na koncerte ekv i elektricnog orgazma, opijao se sa stazom te se zagrljen s njim vracao u kasarnu; sjecam se bas je Premovic bio dezurni kasarne, a stazu i ja se pijani vratili iz grada sa zakasnjenjem od sat-dva. Nije nam Premovic nista rekao (zacudo) posto sam ja maltene donijeo stazu u kasarnu hehe
Na privatnim poslovima nisam nikada bio, samo redovni. Premovic nam je sve zabranio. Nije mi uopce ostao u dobrom sjecanju. Cak je Velja bio razuman...
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime05.12.12 16:48

superh (citat):
pozdrav svima, eto i ja sam se registrirao i pronasao Gjorce Petrov temu hehe
ukratko, ja sam bio tamo 1988/89, vp3218/13, pionirska inzenjerija
sjecam se 90% imena vojnika s kojima sam bio tamo, ali bez njihove dozvole, necu im spominjati imena. Dakle starjesine su mi bili stariji vodnik Zoran Premovic, kap 1. klase Velja Stojkovic. Bilo je dogodovstina masa, ali da se odmah ne rapricam, ovo je samo uvod, tek da se predstavim.
Eh, da...septembarac sam bio
Dakle ima li koga iz klase?


dobro nam dosao Very Happy
Na vrh Go down
sine-valter
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2012-12-15
DOB : 55
M(j)esto BUJE ISTRA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime15.12.12 23:05

ETO LJUDI BIO SAM I JA GUŠTER U TU KASARNU . BILO JE TO 1987 MARTOVSKA KLASA INTENDANT . MI SE ČINI DRUGA ČETA PRVI PAVILJON DO RAZLASA , DRUGI KAT , PRVA SPAVAONA DESNO , TREČI KREVET OD DOLE LIJEVO JER PRVA DVA KREVETA SPAVALI SU NAŠI DESETARI . KOLIKO SE SJAČAM BIO JE NAŠ TAKOZVANI DOKTOR , MUHA , BORIS SA SPLITA I JOŠ NEKI . DA , NAŠ KAPETAN JE BIO PREDRAG , VISOK KRUPAN ČOVIJEK , JAKE CRNE BRKOVE , PRAVI OFICIR JNA . KASNIJE SAM ZAVRŠIO U BG NA VMA U KUHINJI A NEKI SJEČAM SE DOBRO NEKI MALI ROM ŠTA JE BIO SAMNOM U ČETI MI SE ČINI RAMIZ OSTAO JE DALJE TU JER JE SVIRAO SAX U BENDU KASARNE , PRAVI JE BIO , SVIRAO JE KO VELIK , STRAŠNO NEŠTO JER KAD JE SVIRAO NA ZAKLETVU CIJELA KASARNA MU APLAUDIRALA . ETO TAKO !
Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kasarna Gjorče Petrov Skopje    Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime16.12.12 1:53

sine-valter (citat):
ETO LJUDI BIO SAM I JA GUŠTER U TU KASARNU . BILO JE TO 1987 MARTOVSKA KLASA INTENDANT . MI SE ČINI DRUGA ČETA PRVI PAVILJON DO RAZLASA , DRUGI KAT , PRVA SPAVAONA DESNO , TREČI KREVET OD DOLE LIJEVO JER PRVA DVA KREVETA SPAVALI SU NAŠI DESETARI . KOLIKO SE SJAČAM BIO JE NAŠ TAKOZVANI DOKTOR , MUHA , BORIS SA SPLITA I JOŠ NEKI . DA , NAŠ KAPETAN JE BIO PREDRAG , VISOK KRUPAN ČOVIJEK , JAKE CRNE BRKOVE , PRAVI OFICIR JNA . KASNIJE SAM ZAVRŠIO U BG NA VMA U KUHINJI A NEKI SJEČAM SE DOBRO NEKI MALI ROM ŠTA JE BIO SAMNOM U ČETI MI SE ČINI RAMIZ OSTAO JE DALJE TU JER JE SVIRAO SAX U BENDU KASARNE , PRAVI JE BIO , SVIRAO JE KO VELIK , STRAŠNO NEŠTO JER KAD JE SVIRAO NA ZAKLETVU CIJELA KASARNA MU APLAUDIRALA . ETO TAKO !

sine-valter, Dobrodošao na forum. Ovde smo da malo "služimo" a više da se družimo i razmenimo naše uspomene... Laughing
pozdrav cheers
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime16.12.12 8:22

sine-valter (citat):
ETO LJUDI BIO SAM I JA GUŠTER U TU KASARNU . BILO JE TO 1987 MARTOVSKA KLASA INTENDANT . MI SE ČINI DRUGA ČETA PRVI PAVILJON DO RAZLASA , DRUGI KAT , PRVA SPAVAONA DESNO , TREČI KREVET OD DOLE LIJEVO JER PRVA DVA KREVETA SPAVALI SU NAŠI DESETARI . KOLIKO SE SJAČAM BIO JE NAŠ TAKOZVANI DOKTOR , MUHA , BORIS SA SPLITA I JOŠ NEKI . DA , NAŠ KAPETAN JE BIO PREDRAG , VISOK KRUPAN ČOVIJEK , JAKE CRNE BRKOVE , PRAVI OFICIR JNA . KASNIJE SAM ZAVRŠIO U BG NA VMA U KUHINJI A NEKI SJEČAM SE DOBRO NEKI MALI ROM ŠTA JE BIO SAMNOM U ČETI MI SE ČINI RAMIZ OSTAO JE DALJE TU JER JE SVIRAO SAX U BENDU KASARNE , PRAVI JE BIO , SVIRAO JE KO VELIK , STRAŠNO NEŠTO JER KAD JE SVIRAO NA ZAKLETVU CIJELA KASARNA MU APLAUDIRALA . ETO TAKO !
 
Ajd" fala onom gore, pa da se javi netko iz mojih dana. Pozdrav za "sine-valter", jer sam ja bio u istom tom paviljonu, ista ta druga četa, isto drugi kat, samo što sam bio klasa od tvojih desetara; septembarac 86. Taj doktor je moja klasa, bio je iz Niša, prezivao se Jovanović, Muha je bio iz Karlovca, prezivao se Muhar(Ivica), a ovaj iz Splita mi je nepoznat. Za tvoju informaciju, ja sam držao onu malu prostoriju (magacin) u hodniku sa lijeve strane... S nama je bio još i Mikić Dejan iz Kragujevca, moja klasa, radio je na prijavnici, kuhao kave itd... A Kapetan se zvao Predrag Rajković i točno si ga opisao u dlaku.
Zamjena mu je bio Vodnik sa Krka, mladi stažo, a u prizemlju je bio onaj podeblji zastavnik makedonac, ako se sječaš. Za sada toliko, pozz.
 
Da, sječam se i tog malog crnog Ramiza...

Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime17.12.12 4:08

sine-valter (citat):
ETO LJUDI BIO SAM I JA GUŠTER U TU KASARNU . BILO JE TO 1987 MARTOVSKA KLASA INTENDANT . MI SE ČINI DRUGA ČETA PRVI PAVILJON DO RAZLASA , DRUGI KAT , PRVA SPAVAONA DESNO , TREČI KREVET OD DOLE LIJEVO JER PRVA DVA KREVETA SPAVALI SU NAŠI DESETARI . KOLIKO SE SJAČAM BIO JE NAŠ TAKOZVANI DOKTOR , MUHA , BORIS SA SPLITA I JOŠ NEKI . DA , NAŠ KAPETAN JE BIO PREDRAG , VISOK KRUPAN ČOVIJEK , JAKE CRNE BRKOVE , PRAVI OFICIR JNA . KASNIJE SAM ZAVRŠIO U BG NA VMA U KUHINJI A NEKI SJEČAM SE DOBRO NEKI MALI ROM ŠTA JE BIO SAMNOM U ČETI MI SE ČINI RAMIZ OSTAO JE DALJE TU JER JE SVIRAO SAX U BENDU KASARNE , PRAVI JE BIO , SVIRAO JE KO VELIK , STRAŠNO NEŠTO JER KAD JE SVIRAO NA ZAKLETVU CIJELA KASARNA MU APLAUDIRALA . ETO TAKO !

A taj treći je bio BORIĆ(Ivica) iz Sinja.
Na vrh Go down
sine-valter
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 29
ČLAN OD: : 2012-12-15
DOB : 55
M(j)esto BUJE ISTRA

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime19.12.12 22:48

baš mi je drago sego , čučemo se još !
Na vrh Go down
Dušan Fric
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2012-12-21

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime21.12.12 21:49

Pozdrav svima! Bio sam januarska klasa 3615/1 izmedju 1978/79. K-dir čete kapeta Ilko Runevski, k-dir voda Stojanoski Lazar. Ima li koga ovde iz tog vremena? LP Dule
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime21.12.12 22:13

Dušan Fric (citat):
Pozdrav svima! Bio sam januarska klasa 3615/1 izmedju 1978/79. K-dir čete kapeta Ilko Runevski, k-dir voda Stojanoski Lazar. Ima li koga ovde iz tog vremena? LP Dule

E moj Dule, ja sam tada išao u treći razred osnovne škole...
Pozdrav iz Zagreba i dobro nam došao.
Na vrh Go down
Dušan Fric
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2012-12-21

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime21.12.12 22:36

sego (citat):
Dušan Fric (citat):
Pozdrav svima! Bio sam januarska klasa 3615/1 izmedju 1978/79. K-dir čete kapeta Ilko Runevski, k-dir voda Stojanoski Lazar. Ima li koga ovde iz tog vremena? LP Dule

E moj Dule, ja sam tada išao u treći razred osnovne škole...
Pozdrav iz Zagreba i dobro nam došao.
Laughing  Vidim,da se od tada puno toga promenilo u ovoj kasarni!  Very Happy

Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime25.12.12 21:05

sine-valter (citat):
ETO LJUDI BIO SAM I JA GUŠTER U TU KASARNU . BILO JE TO 1987 MARTOVSKA KLASA INTENDANT . MI SE ČINI DRUGA ČETA PRVI PAVILJON DO RAZLASA , DRUGI KAT , PRVA SPAVAONA DESNO , TREČI KREVET OD DOLE LIJEVO JER PRVA DVA KREVETA SPAVALI SU NAŠI DESETARI . KOLIKO SE SJAČAM BIO JE NAŠ TAKOZVANI DOKTOR , MUHA , BORIS SA SPLITA I JOŠ NEKI . DA , NAŠ KAPETAN JE BIO PREDRAG , VISOK KRUPAN ČOVIJEK , JAKE CRNE BRKOVE , PRAVI OFICIR JNA . KASNIJE SAM ZAVRŠIO U BG NA VMA U KUHINJI A NEKI SJEČAM SE DOBRO NEKI MALI ROM ŠTA JE BIO SAMNOM U ČETI MI SE ČINI RAMIZ OSTAO JE DALJE TU JER JE SVIRAO SAX U BENDU KASARNE , PRAVI JE BIO , SVIRAO JE KO VELIK , STRAŠNO NEŠTO JER KAD JE SVIRAO NA ZAKLETVU CIJELA KASARNA MU APLAUDIRALA . ETO TAKO !
pa valtere sigurno smo se sretali u kasarni....ja sam bio isto mart 87 samo ABHO izvidjac.......i vidis sad sam se setio onog saksafonistu sto si ga spominjao...stvarno je rasturao instrument
Na vrh Go down
Sponsored content





Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 10 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kasarna Gjorče Petrov Skopje
Na vrh 
Stranica 10/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Kasarna Gjorče Petrov Skopje, klasa 1969 februarska
» Skopje, kasarna Gjorče Petrov, VP 3615, klasa septembar 1989.
» ABHO - izviđači Skopje Gjorče Petrov
» Skopje Gjorče Petrov 1986. VP 3615/4 kuhari
» GJORČE PETROV SKOPJE VP 3615 KLASA JUL 1991.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR MAKEDONIJA-
Idi na: