FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Kasarna Gjorče Petrov Skopje

Go down 
+92
Yugoslavia forever
Igor vovko
Alex PP Serbia
Oskar Vrkic
tobra
migal1ko
MikiNS
Goran65
veljko
Zayron
čilezenica
babic borislav
goba
Mario86_87
slikarB
vandi
galic
Srdjan Radovanov
pepi72
botrs5
Kuhar-Debar.
lacoš
pontonir i pionir
kiza
MasterYoda
tojaga
Max Blitz
korizma
VitiumOriginis
popo
more6
pionirac44
inzinjerac pionir
Đinks
Jani J. Belcl
koke
ducati
blecky
izvidjac-septembarac
kloso
stanislavk
zareta
VBČ
dpuric
oficir s ruzom
rasapn
Dušan Fric
sine-valter
Stazio
superh
Boske
SekiCet
missar
Leteci Cilim
Goran67
saban
Aleks Prijepolje
Andor
Maskony
Mostarac
taneas
Bogo69
brinio
euphoria
SvetislavSavić
Kurke
coper
sasa selic-kruscic
jelen pivo
Slaviša Makso
Jegulja
Kaplar M
Gringo
Omiš
alexandar
rijecan
rsgjanez
kurir boca
runba
ivanovic era puh
pera84
cibalia
malena
Matrix
Slobodan
kukulje
inzenjerac
Marduk
panon
purger
mgalic2
sego
96 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AutorPoruka
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime19.10.11 21:53

E Vas dvojica stvarno imate odlicnu ideju, koja nije neostvarljiva, evo nesto gledam Google earth, pa snimak kasarne iz 2006 i snimak iz 2011, nesto mi se dosta promenilo i prosirilo tamo. Da nije kasarna data nekome na koriscenje ili sta, A taj izlet bi bio pun pogodak, lepo ptamo da udjemo i prosetamo samo da se podsetimo, pa posle da idemo na one cevape, bog temazao, sad ide voda na usta, ha ha ha.
Na vrh Go down
sasa selic-kruscic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 57
ČLAN OD: : 2011-10-13
DOB : 51
M(j)esto NOVI SAD

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime19.10.11 22:37

to bi stvarno bilo super,mislim na cevape u starom gradu
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime19.10.11 23:00

Uvek si bio gladanica bio i ostao, i masnu ponjavu bi pojeo, ha ha ha
Na vrh Go down
sasa selic-kruscic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 57
ČLAN OD: : 2011-10-13
DOB : 51
M(j)esto NOVI SAD

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime19.10.11 23:12

pa kad sam kuvar moram da budem gladan
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime20.10.11 1:31

Jegulja (citat):
E Vas dvojica stvarno imate odlicnu ideju, koja nije neostvarljiva, evo nesto gledam Google earth, pa snimak kasarne iz 2006 i snimak iz 2011, nesto mi se dosta promenilo i prosirilo tamo. Da nije kasarna data nekome na koriscenje ili sta, A taj izlet bi bio pun pogodak, lepo ptamo da udjemo i prosetamo samo da se podsetimo, pa posle da idemo na one cevape, bog temazao, sad ide voda na usta, ha ha ha.
Puno se promijenilo,od ulaza do same formacije.Paviljoni su ostali isti i trenutno u njima ima jedan dio (četa) Kfora,jedan dio Makedonske vojske(pješadijski bataljon) i Makedonski Rendžeri koji će uskoro ostati sami jer je bivša Maršalka preuzela skoro sve
funkcije Makedonske vojske.Kasarna se malo mjenjala zbog boravka Nato-vih vojnika a do sad i još uvijek Kforovaca.Više nema onog izlaza iza ambulante i pekare,postavljena je drukčija prijavnica i sam ulaz ali u biti to su sve preinake koje nisu narušile sam izgled koji pamtimo.Klupe oko piste su ostale iste samo su održavane tako da se sve manje vide urezane godine klasa i imena Laughing ,magacini ili hangari osim jednog svi na istom mjestu,kuhinja je dugo služila i za vojsku u kasarni i za stanovništvo naselja sa vrlo malim primanjima pa se hrana odvozila na par raznih destinacija koje su mogle prihvatiti ljudstvo,zasad toliko a narod ostao uvijek isti,druželjubiv,ponosan,gostoprimljiv,uglavnom jedan poseban dobar narod kakav je i bio kad smo bili jednom vojnici..
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime20.10.11 6:59

Hvala Matrixu na iscrpnom izvještaju. Dočarao nam je kasarnu kao virtualni svijet, a posebno ono kad veli klupice sa urezanim klasama Crying or Very sad .
Kad bi mogli otići i još jednom zarezati svoju klasu u tu istu klupu bounce .
Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime20.10.11 16:14

Matrix (citat):
Jegulja (citat):
E Vas dvojica stvarno imate odlicnu ideju, koja nije neostvarljiva, evo nesto gledam Google earth, pa snimak kasarne iz 2006 i snimak iz 2011, nesto mi se dosta promenilo i prosirilo tamo. Da nije kasarna data nekome na koriscenje ili sta, A taj izlet bi bio pun pogodak, lepo ptamo da udjemo i prosetamo samo da se podsetimo, pa posle da idemo na one cevape, bog temazao, sad ide voda na usta, ha ha ha.
Puno se promijenilo,od ulaza do same formacije.Paviljoni su ostali isti i trenutno u njima ima jedan dio (četa) Kfora,jedan dio Makedonske vojske(pješadijski bataljon) i Makedonski Rendžeri koji će uskoro ostati sami jer je bivša Maršalka preuzela skoro sve
funkcije Makedonske vojske.Kasarna se malo mjenjala zbog boravka Nato-vih vojnika a do sad i još uvijek Kforovaca.Više nema onog izlaza iza ambulante i pekare,postavljena je drukčija prijavnica i sam ulaz ali u biti to su sve preinake koje nisu narušile sam izgled koji pamtimo.Klupe oko piste su ostale iste samo su održavane tako da se sve manje vide urezane godine klasa i imena  Laughing ,magacini ili hangari osim jednog svi na istom mjestu,kuhinja je dugo služila i za vojsku u kasarni i za stanovništvo naselja sa vrlo malim primanjima pa se hrana odvozila na par raznih destinacija koje su mogle prihvatiti ljudstvo,zasad toliko a narod ostao uvijek isti,druželjubiv,ponosan,gostoprimljiv,uglavnom jedan poseban dobar narod kakav je i bio kad smo bili jednom vojnici..
Secate se onih novi metalni magacina ,to su bili magacini TO i kad smo se selili nisu dirani ostali makedonskoj armiji.DOBRO SE SECAM KAD SAM SA JEDNIM OFICIROM ISAO U JEDAN I VIDEO SEST SEDAM NOVIH PUCHova A JA VOZIM KRS AR55

Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime20.10.11 16:52

Ha ha, pa nisi bo debeo, cak si i najbolje igrao fudbal, a bome znao si i da potegnes dobro, sve u svemu pravi dasa.
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime20.10.11 23:11

sego (citat):
Hvala Matrixu na iscrpnom izvještaju. Dočarao nam je kasarnu kao virtualni svijet, a posebno ono kad veli klupice sa urezanim klasama Crying or Very sad .
Kad bi mogli otići i još jednom zarezati svoju klasu u tu istu klupu bounce .
..ma Sego biće svega samo nas neče - odlučiš se i odeš,nećeš požaliti a nećeš niti potrošiti Wink
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime20.10.11 23:17

jelen pivo (citat):
Secate se onih novi metalni magacina ,to su bili magacini TO i kad smo se selili nisu dirani ostali makedonskoj armiji.DOBRO SE SECAM KAD SAM SA JEDNIM OFICIROM ISAO U JEDAN I VIDEO SEST SEDAM NOVIH PUCHova A JA VOZIM KRS AR55
 
Ti Puchovi su i prije bili tamo(samo u onom zaključanom magacinu od kojih je ključeve imao samo Kapetan 1 klase Tašković Kosta
koji je prije vas otišao za Maršalku) ali konzervirani svi osim jednoga koji je služio za dežurnog garnizona pa ste ga rjetko i viđali a kampanjola
je obišla svjet dva puta  Laughing

Na vrh Go down
sasa selic-kruscic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 57
ČLAN OD: : 2011-10-13
DOB : 51
M(j)esto NOVI SAD

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime20.10.11 23:18

Emoj Pajo nekad bilo,sad sam se ugojio,fudbal jos upraznjavam a i volem da potegnem
Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime21.10.11 9:17

Matrix (citat):
Ti Puchovi su i prije bili tamo(samo u onom zaključanom magacinu od kojih je ključeve imao samo Kapetan 1 klase Tašković Kosta
koji je prije vas otišao za Maršalku) ali konzervirani svi osim jednoga koji je služio za dežurnog garnizona pa ste ga rjetko i viđali a kampanjola
je obišla svjet dva puta  Laughing

Moguce da je bio i on ,a bio je i ppuk RAPOVSKI jer je on bio pomocnik komadanta saobracajne sluzbe.Ainace jedan PUCH je vozio komadanta kasarne STOJKOVICA i bio je parkiran izmedju nadvoznjaka i poste na parkingu

Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime21.10.11 14:44

jelen pivo (citat):
Matrix (citat):
Ti Puchovi su i prije bili tamo(samo u onom zaključanom magacinu od kojih je ključeve imao samo Kapetan 1 klase Tašković Kosta koji je prije vas otišao za Maršalku) ali konzervirani svi osim jednoga koji je služio za dežurnog garnizona pa ste ga rjetko i viđali a kampanjola
je obišla svjet dva puta  Laughing

Moguce da je bio i on ,a bio je i ppuk RAPOVSKI jer je on bio pomocnik komadanta saobracajne sluzbe.Ainace jedan PUCH je vozio komadanta kasarne STOJKOVICA i bio je parkiran izmedju nadvoznjaka i poste na parkingu
 
......da a i jednu lijepu žensku  Wink
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime21.10.11 19:26

Selicu sliku o tebi ne menjam, bio i ostao za mene uvek nasmejan, i uvek DRUG. Svidjalo se tebi ili ne, ja sam ovim ljudima vec jednom napisao , bio si i ostao ljudina, i takvog te pamtim.
Na vrh Go down
sasa selic-kruscic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 57
ČLAN OD: : 2011-10-13
DOB : 51
M(j)esto NOVI SAD

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime21.10.11 23:05

I TI PAJO UVEK PREMA MENI KOREKTAN ZATO SAM TE DOBRO I ZAPAMTIO VERUJ MI DA SE BAS NESECAM SVIH OVIH IZ MOJE KLASETU JE STAMENKOVIC ZORAN PORED MIKE SDRUGE STRANE JE MEDJUGORAC ALEKSANDAR;PA GRBA DUSAN ONAJ DESNO NA KRAJU JEBIO JA MISLIM IZ TREBINJA ZEMO MILEUSNICA I MISLIM DA JE OSTAO KOD PEKARA;OVIH SE DOLE POLA SECAM POLA NE JBG PUNO JE PROSLO;DA OVAJ JEDAN STO CUCI JE IZ N.BANOVACA SETICU SE I OSTALIH
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime21.10.11 23:11

sasa selic-kruscic (citat):
I TI PAJO UVEK PREMA MENI KOREKTAN ZATO SAM TE DOBRO I ZAPAMTIO VERUJ MI DA SE BAS NESECAM SVIH OVIH IZ MOJE KLASETU JE STAMENKOVIC ZORAN PORED MIKE SDRUGE STRANE JE MEDJUGORAC ALEKSANDAR;PA GRBA DUSAN ONAJ DESNO NA KRAJU JEBIO JA MISLIM IZ TREBINJA ZEMO MILEUSNICA I MISLIM DA JE OSTAO KOD PEKARA;OVIH SE DOLE POLA SECAM POLA NE JBG PUNO JE PROSLO;DA OVAJ JEDAN STO CUCI JE IZ N.BANOVACA SETICU SE I OSTALIH


jesu bili jos ABHajci u vase vreme jos u kasarni ili su ih preselili...kolko sam cuo u goce delcev
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime21.10.11 23:26

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
tri ratna druga

Na vrh Go down
sasa selic-kruscic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 57
ČLAN OD: : 2011-10-13
DOB : 51
M(j)esto NOVI SAD

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime21.10.11 23:31

panon (citat):
sasa selic-kruscic (citat):
I TI PAJO UVEK PREMA MENI KOREKTAN ZATO SAM TE DOBRO I ZAPAMTIO VERUJ MI DA SE BAS NESECAM SVIH OVIH IZ MOJE KLASETU JE STAMENKOVIC ZORAN PORED MIKE SDRUGE STRANE JE MEDJUGORAC ALEKSANDAR;PA GRBA DUSAN ONAJ DESNO NA KRAJU JEBIO JA MISLIM IZ TREBINJA ZEMO MILEUSNICA I MISLIM DA JE OSTAO KOD PEKARA;OVIH SE DOLE POLA SECAM POLA NE JBG PUNO JE PROSLO;DA OVAJ JEDAN STO CUCI JE IZ N.BANOVACA SETICU SE I OSTALIH
jesu bili jos ABHajci u vase vreme jos u kasarni ili su ih preselili...kolko sam cuo u goce delcev

dobro si cuo preselili su ih a i ja kad sam dosao 4 meseca sam samo utovarao stvari u kamione,iseljavali smo kud koji mili moji

Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime21.10.11 23:34

sasa selic-kruscic (citat):
panon (citat):
sasa selic-kruscic (citat):
I TI PAJO UVEK PREMA MENI KOREKTAN ZATO SAM TE DOBRO I ZAPAMTIO VERUJ MI DA SE BAS NESECAM SVIH OVIH IZ MOJE KLASETU JE STAMENKOVIC ZORAN PORED MIKE SDRUGE STRANE JE MEDJUGORAC ALEKSANDAR;PA GRBA DUSAN ONAJ DESNO NA KRAJU JEBIO JA MISLIM IZ TREBINJA ZEMO MILEUSNICA I MISLIM DA JE OSTAO KOD PEKARA;OVIH SE DOLE POLA SECAM POLA NE JBG PUNO JE PROSLO;DA OVAJ JEDAN STO CUCI JE IZ N.BANOVACA SETICU SE I OSTALIH
jesu bili jos ABHajci u vase vreme jos u kasarni ili su ih preselili...kolko sam cuo u goce delcev
dobro si cuo preselili su ih a i ja kad sam dosao 4 meseca sam samo utovarao stvari u kamione,iseljavali smo kud koji mili moji
 
tad je bio vec raspad sistema i tutanj...jel komsija?

Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime21.10.11 23:36

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
odmor uz malo muzike
Na vrh Go down
sasa selic-kruscic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 57
ČLAN OD: : 2011-10-13
DOB : 51
M(j)esto NOVI SAD

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime21.10.11 23:41

panon (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

odmor uz malo muzike

LEPA SLIKA NEMA STA Very Happy

Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime22.10.11 15:31

Bio he tutanj za Makedonce, Hrvate i Slovence. A za ostale utovar bato, 34 dana trajala mobilizacijska pa ti vidi Panon. Sve zivo se skidalo i utovaralo u kamione. I na kraj dodjes u Leskovac, a tamo te drka neki kapetan sto ne pozdravljas razvodnika i desetara. I tako ti ja prve nedleje zaradim i zatvor, ha ha ha. Ovaj Selic se smejao i Golubovic, oni u grad, a meni skidaju pertle sa cizmi ha ha ha.
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime22.10.11 15:50

Jegulja (citat):
Bio he tutanj za Makedonce, Hrvate i Slovence. A za ostale utovar bato, 34 dana trajala mobilizacijska pa ti vidi Panon. Sve zivo se skidalo i utovaralo u kamione. I na kraj dodjes u Leskovac, a tamo te drka neki kapetan sto ne pozdravljas razvodnika i desetara. I tako ti ja prve nedleje zaradim i zatvor, ha ha ha. Ovaj Selic se smejao i Golubovic, oni u grad, a meni skidaju pertle sa cizmi ha ha ha.
 
Nisam imao prilike doziveti takvu vojsku ,ipak 87-dme je jos bilo sve ok.i najveci greh je bio ako nisi imao svu dugmat na kosulji ili sinjelu.
Zao mi je sto ste tako nesretno prosli,ali mi je drago sto se vecini vasih saboraca sretno zavrsilo sluzenje vojnog roka i izvukli zivu glavu iz tog prokletog rata.

Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime22.10.11 17:03

Brate taj Juzni logor, mislim da je bio najstroza kasarna u vezi svega, nit manja nit gora po disciplini. To sve bilo pod konac, a mi dosli iz Skoplja, 2 meseca pocrkali od seljenja, a oni nad nama torturu. Nije se znalo gde vise prsti. Nikad se nismo slagali sa starom vojskom koja je bila tu, a niti nas narod nesto voleo. Skoplje je Skoplje, mislim da su bili svi ok prema nama, evo neka i Seljo kaze, ai Jelen pivo.
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego


BROJ POSTOVA: : 290
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime22.10.11 19:34

Netko je spomenuo i zatvor, i tu sam skoro završio. Naime, radi se o sljedećem.
Kako su gušteri dolazili, negdje u 3. mjesecu, martovska klasa, tako su nas nekolicinu intendanata uzeli da bi pomagali u podjeli odjeće.
Sve se to odvijalo u, koliko se sjećam, magazinu preko puta stacionara(ambulante). Kad smo ušli unutra sve je bilo pripremljeno za podjelu
odjeće, te su nam rekli da ne otvaramo prozore, zbog mogućnosti krađe. Drugi dan dolazimo, i primjećujem otvoren prozor, te ga automatski
zatvaram, a ni na kraj pameti da prijavim isto. Istraga je krenula nakon nekoliko dana i naravno, našli su moje otiske prstiju.
Nije dugo trebalo da me identificiraju i pozovu na razgovor. Na kraju sam završio na vojnom sudu (dva puta), ali samo na ispitivanju.
Vidjeli su da govorim istinu i tu je priča završila, da bi nakon nekog vremena ulovili ABH-ajca, koji je provalio noć prije. Ali u svemu me najviše
zapanjio vojni sud. Kad sam ušao unutra, a na vješalici šinjeli sa generalskim činovima, a u prizemlju u prolazu je bio sa druge strane bazen.
Nije mi bilo svejedno, kad se sjetimo tih dana i drhtanja prema jednom običnom zastavniku.
Na vrh Go down
sasa selic-kruscic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 57
ČLAN OD: : 2011-10-13
DOB : 51
M(j)esto NOVI SAD

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime22.10.11 21:14

Pajo sve si u pravu sto se tice discipline,jbg secas se da kad smo dosli u LESKOVAC doneli smovetrovke oni su jos nosili one stare sinjele,svakako da su nas lose primili jer smo mi iz Skoplja bili 20 godina ispred njih
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime22.10.11 21:16

Ma mene zbog dozvola za grad 3 puta u corku, ha ha ha, jbg, kriv je Selic i Golubovic, nagovorili me
Na vrh Go down
sasa selic-kruscic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 57
ČLAN OD: : 2011-10-13
DOB : 51
M(j)esto NOVI SAD

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime22.10.11 21:31

Jegulja (citat):
Ma mene zbog dozvola za grad 3  puta u corku, ha ha ha, jbg, kriv je Selic i Golubovic, nagovorili me
sta hoces kad si se potpisivao isto ko Mikanovic sto i nije bilo tesko
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime22.10.11 21:31

Ma mnogo ti bilo lose, sve si najebao, ha ha ha,
Na vrh Go down
sasa selic-kruscic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 57
ČLAN OD: : 2011-10-13
DOB : 51
M(j)esto NOVI SAD

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime22.10.11 21:38

ljudi kako se zvao betbednjak iz Skoplja,neverovatan lik ako se nevaram prezivao se Jakovljevic.Taj lik me je spasao debelog zatvora u koji me je hteo poslati Prcko,sreca ispostavilo se dobro i Prcko mi se posle nekoliko meseci izvinuo zbog greske
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime22.10.11 21:59

Ma sta bi ti falilo, gulio bi krompir i radio u menzi, ha ha ha
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime22.10.11 22:22

sego (citat):
Netko je spomenuo i zatvor, i tu sam skoro završio. Naime, radi se o sljedećem.
Kako su gušteri dolazili, negdje u 3. mjesecu, martovska klasa, tako su nas nekolicinu intendanata uzeli da bi pomagali u podjeli odjeće.
Sve se to odvijalo u, koliko se sjećam, magazinu preko puta stacionara(ambulante). Kad smo ušli unutra sve je bilo pripremljeno za podjelu
odjeće, te su nam rekli da ne otvaramo prozore, zbog mogućnosti krađe. Drugi dan dolazimo, i primjećujem otvoren prozor, te ga automatski
zatvaram, a ni na kraj pameti da prijavim isto. Istraga je krenula nakon nekoliko dana i naravno, našli su moje otiske prstiju.
Nije dugo trebalo da me identificiraju i pozovu na razgovor. Na kraju sam završio na vojnom sudu (dva puta), ali samo na ispitivanju.
Vidjeli su da govorim istinu i tu je priča završila, da bi nakon nekog vremena ulovili ABH-ajca, koji je provalio noć prije. Ali u svemu me najviše
zapanjio vojni sud. Kad sam ušao unutra, a na vješalici šinjeli sa generalskim činovima, a u prizemlju u prolazu je bio sa druge strane bazen.
Nije mi bilo svejedno, kad se sjetimo tih dana i drhtanja prema jednom običnom zastavniku.
Au Sego procitah ovo pa moram da prokomentarisem. Mogu misliti kako ti je bilo na ispitivanju Shocked Ali kad je sve proslo ti si king Zamisli iskustvo sa VOJNIM SUDOM JNA Wink Smile
Na vrh Go down
ivanovic era puh
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 38
ČLAN OD: : 2011-05-08
DOB : 51
M(j)esto uzice-beograd

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime22.10.11 23:54

kasarna juzni logor je bila rasulo i poluprivatna,disciplina 0.pekarski vod je bio bar slozan tako da nam nisu mogli nista:).major i potpukovnik su imali tamo privatni zo vrt.menije iskreno takvo stanje odgovaralo,svaki vikend sam palio kuci .jedino nisam mogao da se naviknem na prostor kasarna je suvise bila mala i monotona.
Na vrh Go down
ivanovic era puh
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 38
ČLAN OD: : 2011-05-08
DOB : 51
M(j)esto uzice-beograd

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime23.10.11 0:03

sad sam se setio scene iz kantine kad me je porucnik( prezime cinimi se na s,nemogu sad da se setim )postrojavao za vreme rucka pred celom kantinom.prsao je nacisto kad sam skinuo cinove(razvodnika,dao mi ih momcilovic u skoplju za zasluge:)))i bacio mu ih na sto.haha covek zvao strazu da me uhapse a oni dosli bez oruzija pa je bes prebacio na njih.hahaha
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime23.10.11 2:46

ivanovic era puh (citat):
sad sam se setio scene iz kantine kad me je porucnik( prezime cinimi se na s,nemogu sad da se setim )postrojavao za vreme rucka pred celom kantinom.prsao je nacisto kad sam skinuo cinove(razvodnika,dao mi ih momcilovic u skoplju za zasluge:)))i bacio mu ih na sto.haha covek zvao strazu da me uhapse a oni dosli bez oruzija pa je bes prebacio na njih.hahaha
Bio otkačen i ostao si otkačen,*ebem ti sunce nakon 20 godina smo se večeras napokon vidili i napričali kao stare babe Very Happy eto sad
vidite kakvi su bili moji Pekari po ponašanju lol! Ivanoviću zaboravio sam broj registracije od tvog Dajca..
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime23.10.11 10:10

Ero neznam za Vas, ali za mene jednom zvali strazu kad sam ostao sam upaljenim televizorom u Mikanovicevoj kancelariji. A za postrojvanje da ti en pricam, uvek uglancani, i utegnuti, cak smo ucili ineku nasu koracnicu, mislim da je isla ovako SKLONI SE U STRANU, POD NEBESKI SVOD, JER PROLAZI MIKANOVICEV VOD ..... nesto tako, ma zna i Selic, a ti bre Ivanovicu daj neku tvoju sliku da se podsetimo tebe, stas e krijes, ha ha ha
Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime24.10.11 9:30

aleksandar obradovic (citat):
sego (citat):
Netko je spomenuo i zatvor, i tu sam skoro završio. Naime, radi se o sljedećem.
Kako su gušteri dolazili, negdje u 3. mjesecu, martovska klasa, tako su nas nekolicinu intendanata uzeli da bi pomagali u podjeli odjeće.
Sve se to odvijalo u, koliko se sjećam, magazinu preko puta stacionara(ambulante). Kad smo ušli unutra sve je bilo pripremljeno za podjelu
odjeće, te su nam rekli da ne otvaramo prozore, zbog mogućnosti krađe. Drugi dan dolazimo, i primjećujem otvoren prozor, te ga automatski
zatvaram, a ni na kraj pameti da prijavim isto. Istraga je krenula nakon nekoliko dana i naravno, našli su moje otiske prstiju.
Nije dugo trebalo da me identificiraju i pozovu na razgovor. Na kraju sam završio na vojnom sudu (dva puta), ali samo na ispitivanju.
Vidjeli su da govorim istinu i tu je priča završila, da bi nakon nekog vremena ulovili ABH-ajca, koji je provalio noć prije. Ali u svemu me najviše
zapanjio vojni sud. Kad sam ušao unutra, a na vješalici šinjeli sa generalskim činovima, a u prizemlju u prolazu je bio sa druge strane bazen.
Nije mi bilo svejedno, kad se sjetimo tih dana i drhtanja prema jednom običnom zastavniku.
Au Sego procitah ovo pa moram da prokomentarisem. Mogu misliti kako ti je bilo na ispitivanju Shocked Ali kad je sve proslo ti si  king  Zamisli iskustvo sa VOJNIM SUDOM JNA Wink Smile
To je sve smesno u odnosu kad je selidba bila ,kakve su onda kradje bile.Sad mi je smesno kad je bezbednjak Jakovljevic uhvatio komandira auto voda u pozadini,mog zastavnika,u kradji .Srecom bio je pred penziju pa ga nije otero pred vojni sud.Kad smo presli u Prokuplje manja kasarna pa nema mesta u magacinima,pa svu opremu pod satore.Tad se nije znalo ko vise corise,dal vojska oficiri ili civili

Na vrh Go down
sasa selic-kruscic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 57
ČLAN OD: : 2011-10-13
DOB : 51
M(j)esto NOVI SAD

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime24.10.11 12:31

jelen pivo (citat):
aleksandar obradovic (citat):
sego (citat):
Netko je spomenuo i zatvor, i tu sam skoro završio. Naime, radi se o sljedećem.
Kako su gušteri dolazili, negdje u 3. mjesecu, martovska klasa, tako su nas nekolicinu intendanata uzeli da bi pomagali u podjeli odjeće.
Sve se to odvijalo u, koliko se sjećam, magazinu preko puta stacionara(ambulante). Kad smo ušli unutra sve je bilo pripremljeno za podjelu
odjeće, te su nam rekli da ne otvaramo prozore, zbog mogućnosti krađe. Drugi dan dolazimo, i primjećujem otvoren prozor, te ga automatski
zatvaram, a ni na kraj pameti da prijavim isto. Istraga je krenula nakon nekoliko dana i naravno, našli su moje otiske prstiju.
Nije dugo trebalo da me identificiraju i pozovu na razgovor. Na kraju sam završio na vojnom sudu (dva puta), ali samo na ispitivanju.
Vidjeli su da govorim istinu i tu je priča završila, da bi nakon nekog vremena ulovili ABH-ajca, koji je provalio noć prije. Ali u svemu me najviše
zapanjio vojni sud. Kad sam ušao unutra, a na vješalici šinjeli sa generalskim činovima, a u prizemlju u prolazu je bio sa druge strane bazen.
Nije mi bilo svejedno, kad se sjetimo tih dana i drhtanja prema jednom običnom zastavniku.
Au Sego procitah ovo pa moram da prokomentarisem. Mogu misliti kako ti je bilo na ispitivanju :shock:Ali kad je sve proslo ti si  king  Zamisli iskustvo sa VOJNIM SUDOM JNA Wink Smile
To je sve smesno u odnosu kad je selidba bila ,kakve su onda kradje bile.Sad mi je smesno kad je bezbednjak Jakovljevic uhvatio komandira auto voda u pozadini,mog zastavnika,u kradji .Srecom bio je pred penziju pa ga nije otero pred vojni sud.Kad smo presli u Prokuplje manja kasarna pa nema mesta u magacinima,pa svu opremu pod satore.Tad se nije znalo ko vise corise,dal vojska oficiri ili civili
jel to bese onaj mali debeljuskasti zastavnik,prica ja bila u vezi goriva ako se nevaram

Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime24.10.11 12:51

sasa selic-kruscic (citat):
jel to bese onaj mali debeljuskasti zastavnik,prica ja bila u vezi goriva ako se nevaram

Sitan ne mnogo debeo,al voleo mule.Posto sam ja ili neko drugi ko je slobodan,jednom sedmicno isli u magacin po potrebe kuhinje,i uvek si mogao uzeti sta si hteo.Uzmemo po tri cetiri citave salame ili citavu kutiju narezaka i ostavimo u kancelariju kod njega da imamo.Posle dva tri dana nema nista,sve odneo kuci,a VOLEO POPITI

Na vrh Go down
ivanovic era puh
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 38
ČLAN OD: : 2011-05-08
DOB : 51
M(j)esto uzice-beograd

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime24.10.11 23:07

Matrix (citat):
ivanovic era puh (citat):
sad sam se setio scene iz kantine kad me je porucnik( prezime cinimi se na s,nemogu sad da se setim )postrojavao za vreme rucka pred celom kantinom.prsao je nacisto kad sam skinuo cinove(razvodnika,dao mi ih momcilovic u skoplju za zasluge:)))i bacio mu ih na sto.haha covek zvao strazu da me uhapse a oni dosli bez oruzija pa je bes prebacio na njih.hahaha
Bio otkačen i ostao si otkačen,*ebem ti sunce nakon 20 godina smo se večeras napokon vidili i napričali kao stare babe  Very Happy  eto sad
vidite kakvi su bili moji Pekari po ponašanju  lol! Ivanoviću zaboravio sam broj registracije od tvog Dajca..
m 8818:))

Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime26.10.11 9:36

Registracija kampanjole, ako se nevaram,G0058
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime26.10.11 15:04

Pa tko će to još pamtit...???
Na vrh Go down
Jegulja
Džomba
Džomba
Jegulja


BROJ POSTOVA: : 158
ČLAN OD: : 2011-09-08
M(j)esto Sumadija

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime26.10.11 17:34

Bili emotivno vezani za njih, mnogo ih voleli, ha ha ha
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime27.10.11 18:10

Pa ja se mogu malo emotivnije vezati za kakav ženski stroj .......ali hrpu željeza....no ak vi tak velite skidam kapu....svaka čast!! Cool
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime27.10.11 21:58

sto ljudi,sto cudi.....,a i okusa.............
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime27.10.11 22:02

Pa Sego kde si se zagubio,jel ljustis krompir?
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime27.10.11 22:03

Drugari ,danas sam dobio cin desetara....
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime27.10.11 23:07

panon (citat):
Drugari ,danas sam dobio cin desetara....
Ajmo zavrti turu  lol!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 265
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 56
M(j)esto Bački Petrovac

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime28.10.11 11:24

purger (citat):
panon (citat):
Drugari ,danas sam dobio cin desetara....
Ajmo zavrti turu  lol!

Nema problema ....ispeko sam za sada 70 litara rakije,sto loze ,sto kajsije (a sada treba da pecem i dunjevacu),napravio 120 litara crvenog vina ,no ima i piva ko voli ..LAV, JELEN, BECKS, STAROPRAMEN...pa izvolite ...
Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime28.10.11 12:01

panon (citat):
purger (citat):
panon (citat):
Drugari ,danas sam dobio cin desetara....
Ajmo zavrti turu  lol!

Nema problema ....ispeko sam za sada 70 litara rakije,sto loze ,sto kajsije (a sada treba da pecem i dunjevacu),napravio 120 litara crvenog vina ,no ima i piva ko voli ..LAV, JELEN, BECKS, STAROPRAMEN...pa izvolite ...
Ja sam na forumu kod tvog zemljaka iz B.Petrovca Zorana ,a inace planiram kod njega ici ,pa mozda se i vidimo

Na vrh Go down
Sponsored content





Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 6 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kasarna Gjorče Petrov Skopje
Na vrh 
Stranica 6/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Kasarna Gjorče Petrov Skopje, klasa 1969 februarska
» Skopje, kasarna Gjorče Petrov, VP 3615, klasa septembar 1989.
» ABHO - izviđači Skopje Gjorče Petrov
» Skopje Gjorče Petrov 1986. VP 3615/4 kuhari
» GJORČE PETROV SKOPJE VP 3615 KLASA JUL 1991.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR MAKEDONIJA-
Idi na: