FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Vrhovlje
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2014-09-02
M(j)esto Sarajevo

Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica Empty
KomentarNaslov komentara: Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica   Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica Icon_minitime06.02.18 22:29

Danas sam dobio fotografije karaule Vrhovlje, snimljene 06.02.2018. godine. Sada ih s odobrenjem postavljam sve ovdje. Na ovoj karauli služio sam od početka juna 1983. godine do početka marta, 1984. godine. Nisam imao skraćenje, izgubio pravo još u Vipavi na obuci, u kasarni Martin Greif Rudi. Moj komandir karaule bio je Milisav Šimšić, vodnik tada.

Na FB postoji otvorena i vrlo aktivna tema u zatvorenoj grupi Granične jedinice JNA -  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]


Vrhovlje: komentar modifikovan dana: 07.02.18 1:54; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica   Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica Icon_minitime06.02.18 23:16

Vrhovlje, ako ti nije tesko, izbrisi duplikate slika.
Nepotrebno razvlace prilog i cine ga konfuznim.
Unaprijed hvala.
Na vrh Go down
Vrhovlje
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 9
ČLAN OD: : 2014-09-02
M(j)esto Sarajevo

Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica   Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica Icon_minitime07.02.18 1:22

Ispravio sam godine, greška, izvinjavam se, a duple slike ne mogu brisati, ne znam zašto.... Ili ja ne znam Sad
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica   Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica Icon_minitime07.02.18 18:59

U redu je, izbrisani su duplikati.
Nisam htio da uradim na svoju ruku ranije, ne znam da li ima veze kojim redosledom idu ili mozda kazuju neku pricu onima koji su vezani za karaulu.
Na vrh Go down
Sponsored content





Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica   Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Karaula VRHOVLJE, Goriška brda, Nova Gorica
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Postojna - Nova Gorica aprilska 1983.
» Maribor - kasarna "Tone Tomšič" - VP 8164/20-3 - godina 1988.
» Karaule JNA - Slovenija
» IZA 9 BRDA - DISCIPLINA KIČME (1989)
» Celje - januar '86. VP 2420

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SLOVENIJA-
Idi na: