FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......

Go down 
+73
Silvija
ustaj vojsko
arcibald01
Brkakougar
Sloba1
Kuhar-Debar.
gungaba
halo 92
sasa staza
ercov54
Mitros
LUPE44
Stanko1
vargas
M.No
013gonzo
Mister Havana
PORUCNIK
Mikula 67
mirko bratuš
MikiJovanovic
BEOGRAD
Gringo
Kemo Specijalac
gerard ford
paradajz
Četni evidentičar
drugbraco
Kukuriku
semsudin
more6
Marduk
Srdjan Radovanov
lacoš
jun91 osijek
flexi
Pera-Sopot
kokokokolililibrbrbrbriii
destilator
KIKIRIKI
Dundo Maroje
Tihomir P.
zokika
dinosaurus
Hajdehajdemilovanjemoje
Zemunac
Gligor
Gicko Prasić
Matrix
SveJug
Vojnik Graničar
ZAGORAC
Kaplar M
VBČ
ja-hocu-samo-tebe
dpuric
pukovnik
Stazio
Zlatnik
vladimir
milutins
purger
Gadura
Max Blitz
pera84
zvonko
Pero™
zastavnik
janezmb
bojnik
missar
East&West
alexandar
77 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorPoruka
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime11.12.12 0:17

Otvorio sam temu da bih podsetio clanove , da sve vrste primedbi, zalbi i predloga, mogu postaviti u ovaj podforum......!
Mislim da je ideja o otvaranju ovakvog podforuma bila jako dobra, medjutim clanovi cesto koriste ili teme koje nisu za to predvidjene, ili PP da izraze i iznesu svoja nezadovoljstva ili misljenja o nekom clanu , temi ili administraciji...... Exclamation

Povod i ideja da ovo napisem je potekla od malo pre , kada sam posle otvaranja teme gen PURGERA...[You must be registered and logged in to see this link.] u komentaru E&W osetio dozu sarkazma na nase neobicne ,saljive komentare povodom baniranja gargamela.
E&W....zaista ako imas primedbi na rad administracije, reci nam to javno , da vidimo sta je , mozda predlozis nesto dobro, pa svi smo mi ovde svojom voljom. Nismo na radnom mestu i nama moze da se desi propust.Recite ako  mi sta previdimo ..... Exclamation
Missar je isto u sali spomenuo "kolateralnu stetu" , pa ima tu i istine verovatno......znaci svi u svako vreme reagujte , predlazite, pitajte, sugerisite za otvaranje novih tema.....zalite se ili hvalite, sve su to sugestije za bolji Forum, za dogovor i razgovor...... Very Happy

Javno i otvoreno za svakoga ko pristupi u clanstvo...!
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 68
M(j)esto BG

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime11.12.12 0:57

"Sada će ispasti da je ono što ste ga hvalili, kako postavlja najbolja pitanja, bila navlakuša, sačekuša ili šta već?
Budnost GŠ na visini NNNI Laughing"

Nemam primedbu na rad administracije, a ovo što sam napisao zar nije pohvala za vas??
Pustili ga da se raspiše i još ga pohvalili= navlakuša radi dobijanja u vremenu,
Istovremeno pratili ponašanje sa rezervnog "nick"-a = sačekuša i zatim na intenzivnu

Sve u skladu sa NNNI "otkrij, lociraj, parališi"

Molim ovo moje šlihtanje imati u vidu povodom nastupajućeg dana JNA Wink Ne mora plemeniti metal. može i pleh.



East&West: komentar modifikovan dana: 11.12.12 1:19; prepravljeno ukupno 1 puta (Reason for editing : slovne greške)
Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
missar


BROJ POSTOVA: : 735
ČLAN OD: : 2012-05-21
DOB : 70

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ZALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime11.12.12 1:47

aleksandar obradovic (citat):
Missar je isto u sali spomenuo "kolateralnu stetu" , pa ima tu i istine verovatno......znaci svi u svako vreme reagujte , predlazite, pitajte, sugerisite za otvaranje novih tema.....zalite se ili hvalite, sve su to sugestije za bolji Forum, za dogovor i razgovor...... Very Happy

Svakako da je bila šala, mada ..... Drago mi je da je "slučaj" tamo ,gde mu je i mesto. Pohvala za Generalštab foruma. To ne znači, da se sad
opijeni slavom  opustite. "Neprijatelj" vreba na svakom koraku, i čeka.... Laughing
cheers
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2723
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime12.12.12 16:35

Neprijatelj nikada ne spava, zato ima velike podočnjake. Sleep

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
janezmb
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 52
ČLAN OD: : 2012-05-31

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime02.01.13 22:30

Imam jednu žalbu: žalim se, jer na ovom forumu ne mogi naći ništa, da se mogu žaliti .... Very Happy
Na vrh Go down
zastavnik
Zastavnik
Zastavnik
zastavnik


BROJ POSTOVA: : 899
ČLAN OD: : 2010-12-07
DOB : 62
M(j)esto Bačka Topola

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime20.01.13 23:55

Predlažem da se činovi razvodnika, desetara i mlađeg vodnika lepo stave na naramenice kao i ostali. Kad već gušteri i džombe imaju naramenice, zašto ne bi mogli i razvodnici, desetari i mlađi vodnici.

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime28.01.13 23:56

Hvala zastavnice na sugestiji i predlogu!
Razmotricemo i preispitati tehnicke i ostale mogucnosti zamene koju predlazes.. Smile
Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik
Pero™


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2042
ČLAN OD: : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime02.02.13 1:50

Sugestija:

zašto se ne otvori podforum o stvarima što nisu oko jna. U kulturi imamo debatu o muzici, što nema veze sa JNA... u Kantini (JNA) debatu o ribama i hrani, vicevima, itd. Šta to ima veze sa JNA?

Neka se otvori podforum o stvarima što nemaju veze sa JNA, ipak je ponekiput prijatno popričati sa virtualnim prijateljima i različite druge stvari, a možda če biti zanimljive i za druge.

Moj predlog:

Nema veze sa JNA, sa dva podforuma, 1. Humor 2. ostalo.
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime03.02.13 19:11

Hvala Pero na predlogu, razmotricemo mogucnosti i opcije , i svrsishodnost odvajanja novih platformi . Very Happy
Na vrh Go down
zvonko
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 30
ČLAN OD: : 2009-09-13

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime16.02.13 3:50

necu da sutim. ovdje je izveden puc. gdje je purger? gdje je VBC? ko koristi njegov nick?
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime16.02.13 7:06

Pero™ (citat):
Sugestija:

u Kantini (JNA) debatu o ribama i hrani, vicevima, itd. Šta to ima veze sa JNA?

Petre, imenjace, pa valjda si nesto jeo za onih cetrnaest mjeseci???

lol!lol!
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 68
M(j)esto BG

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime27.02.13 1:21


Lepo:
cheers Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 141 dana: Tue 26 Feb - 21:45

_________________
Bata Nidža, zvani Đole, u slobodno vreme iskusni politički radnik
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime27.02.13 1:52

Slabo je to.... Very Happy
Na vrh Go down
Gadura
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2013-03-06

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime06.03.13 17:02

Nemam zalbi na rad foruma
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime06.03.13 19:41

Gadura daj malo koju prosto proširenu rečenicu,onako malo proširi pišeš ko da se skrivaš od nekoga Very Happy

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3876
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: žalba   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime28.03.13 21:41

Zamolio bih moderatore da ovu temu ocisti od teksta koji vredja osecanja drugih nacija i konfesija.Napominjem da ovdje dolaze i nehrvati.
Tekst poput"Jedini slucaj u povijesti ratne mornarice da brod puca i razara grad cije ime nosi".
Teksat je netacan,subjektivan,maliciozan i kao takav vredja moja nacionalna osjecanja.
Napomenuo bih da je ovo moj treci protest po ovom pitanju.Poslao sam moderatorima zahtjev da ovo razmotre-nikada nisam dobio odgovor???
Zasto?
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3876
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime28.03.13 22:41

Na zalost pokusao sam zalbu uputiti na civiliizaniji nacin,privatnom opcijom.No kako nisam dobio odgovor iskoristio sam ovu mogucnost,tj otvorenim obracanjem.
Volio bih da mi rjesenje o zalbi,tj odluku koju donesete dostavite privatno,putem PP.
N a taj nacin izbjegao bih nepotrebne komentare koje bi mogle da izazovu kontra efekat.
Hvala na razumijevanju.
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime28.03.13 23:05

Osobno ne vidim da ovaj post vrijeđa bilo koga.
Imenuj koga vrijeđa?
"Jedini slucaj u povijesti ratne mornarice da brod puca i razara grad cije ime nosi".
Ovu rečenicu nazvao bih više tragikomičnom kao da recimo nuklearna krstarica California puca po Californiji.
Pa navedi slučaj gdje brod ima isto ime kao grad po kojem puca?
I za kraj taj nadasve kvalitetan post ovdje stoji već godinu dana i nikada nitko nije ništa prigovorio nego eto ti koji si rekao kako si ti jedan bjelosvjetski čovjek neopterečen politikom,mržnjom sa pregršt prijatelja i kumova svih naroda i gost svih slavlja kako vjerskih tako i onih spontanih.
I na kraju te obavještavam da nikada osobno nisam primio takav tvoj zahtjev i da tvoj zahtjev nema apsolutno nikakve osnove za predloženo.

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3876
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime28.03.13 23:27

Siris nepotrebne neistine.
1.Nije tacno da ranije nije bilo primjedbi na "Split"u ovom forumu
2.vrijedja mene-zar to nije dovoljno da se ta recenica obrise,ili barem skine crvena markirna boja.
3.Uputio sam protest poruku moderatorima prije 15-ak dana
4.Nije tvoje da ocenjujes moje moralne kvalitete,nisi kompetentan za to-uostalom otkuda ti to pravo
Zakljucak:Moderatori(purger) se ponasaju pristrasno-odluke donose na osnovu nacionalne pripadnosti forumasa a ne po moralnim kriterijumima sto bi se od njih ocekivalo.Da li misljenje u vezi zalbe deli i drugi moderator,tj patrick?
Ovo tvoje objasnjenje je sramno-nedostojno polazaja koje imas na forumu.

ps-zahtijevao sam privatno odgovor-upravo zbog ovoga-dokaz da ne postujes clanove portala



milutins: komentar modifikovan dana: 29.03.13 12:21; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime28.03.13 23:41

Dobro. Wink

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3876
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime28.03.13 23:43

OK-
Na vrh Go down
vladimir
Podpukovnik
Podpukovnik



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6594
ČLAN OD: : 2011-01-25

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime29.03.13 0:04

milutins
na ovom forumu nacionalnost je nebitna.skretanje sa tema je stalna pojava u manjoj ili vecoj meri.teme koje nemaju nikakve veze sa JNA brisu se.kakve veze ima fikret abdic sa JNA?
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime29.03.13 0:07

milutins (citat):
Siris nepotrebne neistine.

Milutine, VPBR Split je pucao po gradu Splitu, kao i drugi VPBR Koper, to nije tajna i to se zna.
Bila je uzajamna razmjena vatre između brodova i ljudi s kopna, i u tome svemu je došlo do neselektivnog gađanja i kolateralne štete po gradu, što bi se najblaže moglo reći. I u čemu je sad tu problem? Nitko to ne ističe i naglašava osim tebe sad. Samo je spomenuto. Stvarno sad ne razumijem što bi ti htio. A podatak se inače znao naglašavati (po raznim izvorima) baš zbog činjenice da se radi o ratnom brodu i gradu istog imena koji su se našli na suprotnim stranama u sukobu. Sam događaj nije od osobitog vojnog značaja.
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3876
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime29.03.13 0:29

vladimir (citat):
milutins
na ovom forumu nacionalnost je nebitna.skretanje sa tema je stalna pojava u manjoj ili vecoj meri.teme koje nemaju nikakve veze sa JNA  brisu se.kakve veze ima fikret abdic sa JNA?

Vladimire koliko vidim ovdje ima i civilna platforma i upravo je Fikret Abdic spomenut na istoj.
Nismo mi svi potkovani vojnim znanjem,po izlasku iz JNA nikada vise nisam uzeo u ruku nikakvo naoruzanje,nirti me je to interesovalo.
Garantujem da ja nisam taj koji stvara nepotrebne tenzije,ako smatrate da je to slucaj potpisujem bezuslovnu kapitulaciju.
Mozete proglasiti pobedu.
Ne treba biti posebno pametan da bi se primetilo da sam ovdje pod posebnom lupom?

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime29.03.13 0:43

milutins (citat):
Garantujem da ja nisam taj koji stvara nepotrebne tenzije,ako smatrate da je to slucaj potpisujem bezuslovnu kapitulaciju.
Mozete proglasiti pobedu.
Ne treba biti posebno pametan da bi se primetilo da sam ovdje pod posebnom lupom?

Milutine, ostavi se ovih tema koje stalno započinješ zaista jedini na forumu i bit ćeš odličan sugovornik. Sa zanimanjem čitam tvoje postove gdje nisu ove ratne stvari ili politika. Pusti to sa strane. Svi bi imali nešto za reć na ove teme koje sam spomenuo i to ne bi dovelo baš ni do čega. Zato takve stvari i preskačemo. I nije svrha foruma nalaženje jedne i jedine istine i ispravljanja prošlosti jer je to nemoguće. Na forumu se zezamo sa dogodovštinama iz JNA, tražimo klasiće ili pričamo o vojnim stvarima i oružju općenito, zašto ne.
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3876
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime29.03.13 0:52

Razumem te-kako vi mene ne razumete da me ta recenica iz "Splita"prosto iritira.Zar je toliki problem obrisati je-pa nema vise ni tog broda.
Ja tu tvrdoglavost zaista nisam u stanju da shvatim?
Demokraticnost se ogleda u odnosu prema pojedincima,manjini-svjesni ste da mi to smeta i namerno ignorisete.
To me jako boli.
ps ja sam zeleo da se ovo rijesi privatno a ne ovako nepotrebnim razglabanjem.Nisam hteo da se brisanje shvati kao necija pobeda ili poraz.
No purger je ovo namerno podigao na ovaj nivo-sada iz tashtine nemoze ovo izbrisati.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime29.03.13 1:13

milutins (citat):
Razumem te-kako vi mene ne razumete da me ta recenica iz "Splita"prosto iritira.

Ja ne mogu razumjet zašto te toliko smeta, stvarno. Podatak je zaista raritetan baš zbog istog imena grada i broda. A u ovom smislu forum ipak nije sasvim sterilan, odnosno čist od takvih rečenica. Ima određeni manji broj postova s podacima u rangu ovog, pogotovo iz ratnih zbivanja u Sloveniji. Trebalo bi sad pretresti čitav forum od podruma do krova zbog toga. Zaista nije potrebno. Obraćamo pažnju da se takve priče ne šire i ne nastaje rasprava, neprimjereni postovi se brišu i forumaši se upozoravaju. Ne samo ti, daleko od toga.
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3876
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime29.03.13 1:32

Neznam Max sta da ti kazem a da ne ispadne trabunjanje ili teranje mak na konac.Purger je ispustio sansu da ucini plemenito delo.Pokazao bi karakter,covecnost.
Ja sam ovo shvatio drugacije nego ti-nismo svi isti.
No ostavimo vremenu ispred nas da da svoj konacan sud o ovome.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2723
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime29.03.13 8:15

Dečki, manimo se čorava posla, nevodi to nikuda. Sve je poznato, pa nije ni mjesto ni vrijeme da se dižu tenzije. Da je pucao, pucao je, da je imao ime kao i grad na koga je pucao istina je, da ga nema više isto tako je istina, mene to nevrijeđa niti iritira. Idemo dalje, na vedrije teme (npr. Razz airbagovi)

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 68
M(j)esto BG

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime29.03.13 11:21

bojnik (citat):
Dečki, manimo se čorava posla, nevodi to nikuda. Sve je poznato, pa nije ni mjesto ni vrijeme da se dižu tenzije. Da je pucao, pucao je, da je imao ime kao i grad na koga je pucao istina je, da ga nema više isto tako je istina, mene to nevrijeđa niti iritira. Idemo dalje, na vedrije teme (npr. Razz airbagovi)

Bojnik, ovaj plus je od mene. Ko posle ovoga bilo što komentariše baš i nije dobronameran.
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3876
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime29.03.13 12:32

Mene ne interesuje nista osim odgovora na pitanja koje sam naveo.
Otkuda tolika tvrdoglavost od strane moderatora.
Naveo sam da mi ta recenica smeta-zar to nije dovoljan razlog za brisanje.
Zasto se sire lazi?
Zasto nisam dobio privatan odgovor na zalbu a ne ovako javno.
Odgovori se sami namecu-moderator zeli da me prikaze kao nacionalistu,politikanta,spamera.
Ako je to tacno neka me banira.
Ja vrlo dobro znam ko sam i sta sam,ne treba mi niti sam trazio njegovo misljenje po tom pitanju.
Nacionalista nisam,sigurno sam manji od vas mnogih.
Postujem sve ljude bez obzira na nacionalnu,vjersku,politicku ili bilo koju pripadnost.
Komunista nikada nisam bio,zakleti sam antikomunista.Jugonostalgicar takodje nisam,niti monarhista.
Srbin jesam.
Sramota je to njegovo ignorisanje-dodjem mu izgleda samo za treniranje strogoce

Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime29.03.13 13:43

1.Odgovor si dobio
2.Nije nikakva tvrdoglavost nego poštivanja zadanih pravila.
3.I meni puno toga smeta
4.Laži kakve laži?
5.Privatni odgovor na žalbu?Pa nisam primjetio da ti je to do sada odgovaralo.
6.Odgovori moderatora samo su tvoje insinuacije.
7.Baniranje ću sad preskočit.
8.I mi svi jako dobro znamo tko si ti
9.Nacinalizam?Odgovorio si sam čiji je to scenarij ovdje to već dugo nije spomenuto.
10.O poštivanju drugih s tvoje strane isto tako znamo koliko nas poštuješ
11.U tvoja politička opredjeljenja ne ulazim niti me briga.
12.Izražavanje tvoje naconalne pripadnosti?Moraš se ponosit s time kao i svaki od nas.
P.S.
Da se vratim na točku br:7 uzmi pribor za pecanje i mamce i otiđi na 7 dana odmora,do 31.ožujka ti je lovostaj na pastrmke tako da to imaš u vidu.
A zašto?
Pa eto odgovorio sam ti na sve prije ovoga,doslovno si zamoljen i od ostalih članova ali eto.......

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3876
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime05.04.13 18:35

8.i mi svi jako dobro znamo tko si ti???
Nije mi jasna gornja recenica?Ko smo to mi svi?Jako neodredjeno,na koga se odnosi?Da li na moderatore samo,ili na kompletne clanove-u cije ime ti to pises.?.
Sta si time hteo reci?
Necu da dolivam ulje na vatru-cudna mi je ta formulacija.
Da ne razmisljam puno-napisi mi ko sam ja to?
Nemoj da se ljutis,mislim da si malo preterao?
Ako si uspeo "da me snimish"za tako kratko vreme onda si za Ginisa...
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime05.04.13 18:53

Možda ću ovim postom i riskirat,ali doista vjerujem u sve članove ovog foruma kao dobronamjerne ljude koji se možda van granica ovog foruma ne vole ali koji su shvatili ako žele biti ovdje ,saznati nešto novo,diskutirati .....da će na mržnju i sve ostalo ovdje ipak morati ostaviti sa strane.
Vjerujem u njih kao ljude i iskreno se nadam da će ti možda i neko od njih odgovoriti.
Ako se i vratiš par postova unazad to češ vidjeti i sam.
Pretjerao sam ja,pretjerao VBČ......slučajno?

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime05.04.13 18:56

Stvarno te ne razumijem pa jel ti stvarno misliš da ja tebe snimam,proučavam.....
Daj Milutinse nemoj biti smješan.

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3876
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime05.04.13 20:38

Ja sam fleksibilan,priznajem da sam malo pretjerao sa "Splitom".Pokazi i ti malo dobre volje i bicemo OK.Nikome od nas nije u interesu da se vredjamo i prepiremo na forumu.Mozemo da teramo mak na konac "do Bogojavljenja",kako se fino izrazi pukovnik i nista necemo postici-osim sto cemo vredjati jedni druge.
Hajde skini tu crvenu markirnu,pa cemo sa "Splitom",za svaki slucaj uzecu sa sobom komsiju Pericu i njegovu artiljeriju.

Onda idemo sa "Splitom"
Uz pomoc komsije Petra
Preko "mirnog"mora
Do Supetra
Da vidimo rodnu kucu
Vladimira
I to Nazora

ps-salim se malo-Pera je tu samo radi rime

Na vrh Go down
Zlatnik
Gušter
Gušter
Zlatnik


BROJ POSTOVA: : 33
ČLAN OD: : 2013-04-24
DOB : 61
M(j)esto Veles, Makedonija

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime24.04.13 12:09

Prvi dan kako sam se uclanio u ovaj forum i odmah primedba! Very Happy
Neznam dali su drugi to primetili i imaju problema ali meni jedna stvar smeta pri citanju.
Naime, crna slova (posebno ona mala) na tamno zelenu pozadinu su veoma teska za citanje. Mora jako da naprezem oci kako bih procitao tekst. A kako nas godine gaze, sve vise i vise vid slabi ...
Znam da je tehnicki to izvodljivo, pa ako ima i raspolozenje za promene veoma tamno zelene boje u malo svetliju nijansu bilo bi super.

_________________
Неоттуѓиво е правото на секој поединец да живее во својата заблуда!
Neotudjivo je pravo svakog pojedinca da zivi u svojoj zabludi!
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 57
M(j)esto HN

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime24.04.13 13:20

Ovo je prva primjedba toga tipa. Meni je čak prijatnije čitati ovako nego na bijeloj pozadini.
Možda još neko ima slično zapažanje? scratch
Zlatnik, nadam se da te boja neće omesti da budeš aktivan član. Very Happy
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik
pukovnik


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2090
ČLAN OD: : 2012-02-29

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime24.04.13 18:25

Zlatnik (citat):
Prvi dan kako sam se uclanio u ovaj forum i odmah primedba! Very Happy
Neznam dali su drugi to primetili i imaju problema ali meni jedna stvar smeta pri citanju.
Naime, crna slova (posebno ona mala) na tamno zelenu pozadinu su veoma teska za citanje. Mora jako da naprezem oci kako bih procitao tekst. A kako nas godine gaze, sve vise i vise vid slabi ...
Znam da je tehnicki to izvodljivo, pa ako ima i raspolozenje za promene veoma tamno zelene boje u malo svetliju nijansu bilo bi super.

Nisi ti onda čitao postove dpurica kad se zaigra sa bojicama.

_________________
Semper Fidelis
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime24.04.13 18:58

pukovnik (citat):
Nisi ti onda čitao postove dpurica kad se zaigra sa bojicama.

Uglavnom je naš DOf ispravio gdje bilo slabije čitljivo. Wink
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 58
M(j)esto Kraljevo

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime24.04.13 19:22

A jesam ga u pocetku usareneo...
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 57
M(j)esto HN

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime24.04.13 19:37

Šampion šarenila je bio Vojnik Graničar. Rolling Eyes
Na vrh Go down
ja-hocu-samo-tebe
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2013-03-06

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime03.05.13 20:24

Primjedaba nemam
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13597
ČLAN OD: : 2009-05-01

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime03.05.13 23:04

ja-hocu-samo-tebe (citat):
Primjedaba nemam

Ja imam jednu:

Pozdravi zvonku!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime03.05.13 23:15

Zvonko,Tihomir-vjetrovi sve nam je jasno lol!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime03.05.13 23:20

Losi vetrovi.......osim sto stipaju za oci Twisted Evil
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3876
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime03.05.13 23:21

Zahvaljujucu purgerovom post skonto sam fazon.
Bio sam pomislio da je VBC nesto pomesao.
Kad ono VBC aludira na preksinocni "upis"-svidjeli su mi se oba posta.

Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime03.05.13 23:23

Košava Milutinse Very Happy

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13597
ČLAN OD: : 2009-05-01

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime03.05.13 23:26

Svak svoju muku muči bom
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
milutins
Kapetan
Kapetan



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3876
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime03.05.13 23:29

Svako ima svoju performancu
Na vrh Go down
Sponsored content





SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......
Na vrh 
Stranica 1/15Idi na stranicu : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: 
ADMINISTRACIONA PLATFORMA
 :: PITANJA, SUGESTIJE, PRIM(J)EDBE I ŽALBE
-
Idi na: