FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeEventsRegistracijaLogin

Kasarna Gjorče Petrov Skopje

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
AutorPoruka
oficir s ruzom
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 89
REPUTACIJA : 4
ČLAN OD: : 2012-12-16

Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime19.01.19 14:58

Pozdrav dugarima iz kasarne, pogotovo inžinjercima.1990
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego

BROJ POSTOVA: : 293
REPUTACIJA : 24
ČLAN OD: : 2010-09-22
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime29.01.19 20:17

Pozdrav svima nakon dugo vremena.
Posebno za Matrixa i Panona, od onih starih sudionika foruma.
Da, skoro cijelo vrijeme sam tu negdje, ali ne vidim neki veći interes za forum zadnjih godina, jer se sve nešto razvodnilo, nema konkretnih pomaka što se tiče bilo koje teme. 
Da, između ostalog, u međuvremenu mi se ostvarila želja i bio sam u Skopju, ali na moju žalost nisu mi dali bliže prići od vrha mosta, a kamoli ući u krug bivše nam kasarne.
Moljakao na sve moguće načine, igrao na kartu sentimentalnosti, ali ništa. 
Čak je i neki nadređeni u pozadini pitao ovog što je bio sa mnom, da li ima kakvih problema... bolje da se ja maknem, tko zna...
Sve u svemu, prekrasnih i nezaboravljivih tjedan dana u dragom mi gradu, hotel jeftin (sam centar grada), hrana jeftina i ukusna, vrijeme idealno, grad izgrađen do neprepoznatljivosti, ali je srce poskočilo kad sam u centru vidio svima nam poznati ulaz i stepenice u tržni centar.

Pozdrav...
Na vrh Go down
Oskar Vrkic
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 2
REPUTACIJA : 3
ČLAN OD: : 2019-03-08

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime08.03.19 19:26

Pozdrav svima, Segi posebno!
Ako ima netko jos iz 3615/2 javite se! Di ste nasli sliku od Vracara, Donca Vasilevskog, Kotura i Rajkovica?! Legende, volio bi znati sto je s njima? Sto je s V. Kirovskim?
Uf kako sjecanja dolaze...
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime09.03.19 13:06

@Oskar Vrkic (citat):
Pozdrav svima, Segi posebno!
Ako ima netko jos iz 3615/2 javite se! Di ste nasli sliku od Vracara, Donca Vasilevskog, Kotura i Rajkovica?! Legende, volio bi znati sto je s njima? Sto je s V. Kirovskim?
Uf kako sjecanja dolaze...
Pozdrav Oskare, imaš poruku u PP.
Na vrh Go down
oficir s ruzom
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime10.03.19 8:15

Skopje...davno beše
Na vrh Go down
Oskar Vrkic
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 2
REPUTACIJA : 3
ČLAN OD: : 2019-03-08

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime10.03.19 19:30

Halo Sego,
Nemam nista u PP, ajde posalji opet, ja sam pokusao slati tebi ali ne snalazim se bas..
Pozz, Oskar
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime10.03.19 20:26

@Oskar Vrkic (citat):
Halo Sego,
Nemam nista u PP, ajde posalji opet, ja sam pokusao slati tebi ali ne snalazim se bas..
Pozz, Oskar

Oskare, jučer sam ti poslao jedan u PP i sad još jedan PP. Provjeri još jednom...
Na vrh Go down
sego
Desetar
Desetar
sego

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime10.03.19 20:41

Oskare, na vrhu su obilježja kao npr; GLAVNA UPUTE TRAŽI LISTA ČLANOVA i onda imaš PP
Na vrh Go down
panon
Desetar
Desetar
panon

Prim(j)eran Vojnik značka PV
BROJ POSTOVA: : 265
REPUTACIJA : 17
ČLAN OD: : 2010-03-03
DOB : 53
M(j)esto Bački Petrovac

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime21.04.19 22:22

@sego (citat):
Pozdrav svima nakon dugo vremena.
Posebno za Matrixa i Panona, od onih starih sudionika foruma.
Da, skoro cijelo vrijeme sam tu negdje, ali ne vidim neki veći interes za forum zadnjih godina, jer se sve nešto razvodnilo, nema konkretnih pomaka što se tiče bilo koje teme. 
Da, između ostalog, u međuvremenu mi se ostvarila želja i bio sam u Skopju, ali na moju žalost nisu mi dali bliže prići od vrha mosta, a kamoli ući u krug bivše nam kasarne.
Moljakao na sve moguće načine, igrao na kartu sentimentalnosti, ali ništa. 
Čak je i neki nadređeni u pozadini pitao ovog što je bio sa mnom, da li ima kakvih problema... bolje da se ja maknem, tko zna...
Sve u svemu, prekrasnih i nezaboravljivih tjedan dana u dragom mi gradu, hotel jeftin (sam centar grada), hrana jeftina i ukusna, vrijeme idealno, grad izgrađen do neprepoznatljivosti, ali je srce poskočilo kad sam u centru vidio svima nam poznati ulaz i stepenice u tržni centar.

Pozdrav...
pozdrav i tebi sego,zaboravili smo pomalo jedan na drugog a i na ovaj forum....malo smo se ispucali,no lijepo je vratiti se malo u# kasarnu#
Na vrh Go down
Alex PP Serbia
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 1
REPUTACIJA : 0
ČLAN OD: : 2014-11-24

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime13.10.19 15:49

Dragi drugovi i prijatelji...dugo nisam prisutan na ovom forumu. Vidim da su me, pojedini, drugari u više navrata pominjali. Jedan od njih je slikar, mislim, rodom je iz Niša. Ako neko poznaje čoveka neka mi javi njegovo ime i prezime. Inače, mene, ko god to želi može pronaći na FB pod imenom i prezimenom Pušica Dane Aleksandar, iz Prijepolja. Srdačan pozdrav.
Na vrh Go down
Igor vovko
Gušter
Gušter

ČLAN OD: : 2019-12-16

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime16.12.19 17:08

Pozdrav svima
Dali je na forumu netko iz klase jul 83
Vp 3218/6 . Pontonjerija.
Komandanti poručnik Magdič Damir i Kapetan Petan Branko
Na vrh Go down
Yugoslavia forever
Gušter
Gušter

ČLAN OD: : 2020-10-08

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime09.11.20 8:31

Halo Skopje, da li se čujemo. Septembar 91., javi se.  Marton na vezi

oficir s ruzom voli ovaj upis

Na vrh Go down
oficir s ruzom
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime09.11.20 10:15

Davno beše.....Skopje
Na vrh Go down
sega-đomba
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 3
REPUTACIJA : 1
ČLAN OD: : 2020-04-19
DOB : 59
M(j)esto Kranj Slovenija služio Debar-karaula Banjište

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime14.11.20 20:34

Zdravo aprilska klasa 79 Karaula Banjište Debar.
pozvao bi sve koji su bili do juna80 na toj karauli zato što sam izgubio sve kontakte i adrese i volio bi da uspostavim bilo koji kontakt sa drugovima koji smo služili za to vreme kao graničari na karauli broj 4 Banjište Debar.
Lep pozdrav iz Slovenije Tone Vrtačnik.
Na vrh Go down
sega-đomba
Gušter
Gušter

BROJ POSTOVA: : 3
REPUTACIJA : 1
ČLAN OD: : 2020-04-19
DOB : 59
M(j)esto Kranj Slovenija služio Debar-karaula Banjište

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime14.11.20 20:36

@sega-đomba (citat):
Zdravo aprilska klasa 79 Karaula Banjište Debar.
pozvao bi sve koji su bili do juna80 na toj karauli zato što sam izgubio sve kontakte i adrese i volio bi da uspostavim bilo koji kontakt sa drugovima koji smo služili za to vreme kao graničari na karauli broj 4 Banjište Debar.
Lep pozdrav iz Slovenije Tone Vrtačnik.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Gjorče Petrov Skopje   Kasarna Gjorče Petrov Skopje - Page 31 Icon_minitime

Na vrh Go down

Kasarna Gjorče Petrov Skopje
Na vrh 
Stranica 31/31Idi na stranicu : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31