FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Prizren izviđači

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Slovencuga
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2015-01-10

Prizren izviđači Empty
KomentarNaslov komentara: Prizren izviđači   Prizren izviđači Icon_minitime12.01.15 13:19

Momčad,

molim nekog da mi kaže kako se zvao komandir izviđačke čete u Prizrenu.. mnogo ok frajer, bili smo si dobri ali sam mu vremenom zaboravio ime..hvala
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Prizren izviđači Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prizren izviđači   Prizren izviđači Icon_minitime12.01.15 20:07

Slovencuga (citat):
Momčad,

molim nekog da mi kaže kako se zvao komandir izviđačke čete u Prizrenu.. mnogo ok frajer, bili smo si dobri ali sam mu vremenom zaboravio ime..hvala

Kapetan Salibašić generacija 1987/88 godina, poslije njega došao kapetan Vojinović čini mi se bio mi cca 2 mjeseca komandir čete.
Na vrh Go down
Slovencuga
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2015-01-10

Prizren izviđači Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prizren izviđači   Prizren izviđači Icon_minitime12.01.15 21:52

da mogao bi da bude Salibašić..onako realan tip, sportaš..podučavao sam vojsku skijanje za njega na Kopaoniku...dali se sečaš i njegovog imena?
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Prizren izviđači Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prizren izviđači   Prizren izviđači Icon_minitime13.01.15 19:15

Slovencuga (citat):
da mogao bi da bude Salibašić..onako realan tip, sportaš..podučavao sam vojsku skijanje za njega na Kopaoniku...dali se sečaš i njegovog imena?

Kako ne bi znao jer je sportaš kao i ja karatista, ne znam do koje godine si podučavao vojsku u skijanju..................
Na vrh Go down
Slovencuga
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2015-01-10

Prizren izviđači Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prizren izviđači   Prizren izviđači Icon_minitime13.01.15 20:06

da, karateista je bio...a voleo je i skijanje mnogo, a ja sam bio tada u JLA još poprilično vješt, jer sam još jedno pet godina prije bio omladinski reprezentativac..85-86 sam bio  u JLA...prvo Đakovica, onda malo instruktortsva na Koaponiku a onda par karauli...najviše vremena na Restelici na Šari a na kraju sam kazneno završio na Prokletijama:))) nema veze...koliko mi je u početku sve skupa bila muka, to je bila nezaboravna godina.. pozdrav Borut je moje ime.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Prizren izviđači Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prizren izviđači   Prizren izviđači Icon_minitime13.01.15 20:45

Slovencuga (citat):
da, karateista je bio...a voleo je i skijanje mnogo, a ja sam bio tada u JLA još poprilično vješt, jer sam još jedno pet godina prije bio omladinski reprezentativac..85-86 sam bio  u JLA...prvo Đakovica, onda malo instruktortsva na Koaponiku a onda par karauli...najviše vremena na Restelici na Šari a na kraju sam kazneno završio na Prokletijama:))) nema veze...koliko mi je u početku sve skupa bila muka, to je bila nezaboravna godina.. pozdrav Borut je moje ime.
 Prijatelju,

izgleda da je riječ o kapetanu Dževadu koji je bio legenda od oficira ali je pred kraj moga služenja prešao u graničare. Pošalji privatnu poruku pa ću ti detaljnije objasniti jer smo nas dvojica prijatelji na Facebooku-u. Koliko mi je poznato izviđačka četa iz Prizrena imala je obuku iz skijanja na Brezovici. Lijepi pozdrav!!
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Prizren izviđači Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prizren izviđači   Prizren izviđači Icon_minitime05.02.15 21:10

slavonski brod (citat):
Slovencuga (citat):
da, karateista je bio...a voleo je i skijanje mnogo, a ja sam bio tada u JLA još poprilično vješt, jer sam još jedno pet godina prije bio omladinski reprezentativac..85-86 sam bio  u JLA...prvo Đakovica, onda malo instruktortsva na Koaponiku a onda par karauli...najviše vremena na Restelici na Šari a na kraju sam kazneno završio na Prokletijama:))) nema veze...koliko mi je u početku sve skupa bila muka, to je bila nezaboravna godina.. pozdrav Borut je moje ime.
 Prijatelju,

izgleda da je riječ o kapetanu Dževadu koji je bio legenda od oficira ali je pred kraj moga služenja prešao u graničare. Pošalji privatnu poruku pa ću ti detaljnije objasniti jer smo nas dvojica prijatelji na Facebooku-u. Koliko mi je poznato izviđačka četa iz Prizrena imala je obuku iz skijanja na Brezovici. Lijepi pozdrav!!
Kolega se izgubio nema privatne poruke.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Prizren izviđači Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prizren izviđači   Prizren izviđači Icon_minitime03.11.15 13:24

Kolega Slovencuga se izgubio u snijegu GPS nema komunikacije!!
Na vrh Go down
Barcic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2016-11-14

Prizren izviđači Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prizren izviđači   Prizren izviđači Icon_minitime01.06.17 19:04

pozdrav  prizrencima bez obzira koja klassa bili,,da upravo sto govorite o kapetanu dzevadu Salihbasicu je moj zemljak od Tuzle BiH,kad sam ja bio `87`/71 on je bio tad porucnik u izvidzacima,,onako stasit i odvazan frajercina uvijek nasmijan,,al je bio bas oficir,ono odijelo muje stajalo ko manekenu,,,ja sam bio u pjesadiji protiv  oklopna ceta bestrzajni vod i raketasi sa maljutkamasvega nas bilo 30-40 vojnika
Na vrh Go down
Barcic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2016-11-14

Prizren izviđači Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prizren izviđači   Prizren izviđači Icon_minitime01.06.17 19:05

greska u tipkama za godinu kad sam bio ja sam oktobarska 81/82
Na vrh Go down
Sponsored content





Prizren izviđači Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prizren izviđači   Prizren izviđači Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Prizren izviđači
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
» Izviđači u JNA
» Beograd Topčider
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Kranj - izviđači

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: