FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)

Go down 
+22
konjevodac
AleksKs
alexandar
liman kaba
mirko bratuš
013gonzo
SveJug
VBČ
duci64
Prke
terrra
Vojnik Graničar
vargas
Gringo
Djida
dinosaurus
Max Blitz
ZAGORAC
mornar71
Pero™
lacoš
ercov54
26 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
AutorPoruka
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime16.02.15 23:38

OK. Onda evo jos jedne interesantne slike od Aleksa.
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime16.02.15 23:41

Prke (citat):
Kuhar-Debar. (citat):
Prke (citat):
Kuhar-Debar. (citat):
Prke (citat):
Uh sto bi voleo da probam pasulj koji je drug ercov skuvao. Sigurno je bilo REPETE-a.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Ovaj u sredini sto se malo pognuo mi lici na Mesu Bazdarevica.

Hahahahaa. Stvarno lici.. a ovaj do njega iznad slova P lici na Ljukovcana ...
Na Zivana jednog od najboljih Zvezdinih golmana ikad. Very Happy
 Tako je druze... Ja sam bio nepopravljiv zvezdas... Od golmana osim Zivana sam mnogo voleo Aleksandra Stojanovica iz zvezdine generacije koja je igrala finale kupa UEFA... U vreme finala sam bio 8 mi razred... kako vreme letiiii...
Licno smatram da je to bio najbolji tandem golmana sto je Zvezda ikad imala Dika i Zivan.
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime16.02.15 23:43

Prke (citat):
OK. Onda evo jos jedne interesantne slike od Aleksa.
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Interesuje me zasto je sluzilo ono veliko bure iza dali za smece ili nesto drugo.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime16.02.15 23:46

Kuhar-Debar. (citat):
Prke (citat):
OK. Onda evo jos jedne interesantne slike od Aleksa.
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Interesuje me zasto je sluzilo ono veliko bure iza dali za smece ili nesto drugo.
Stvarno ne znam. Kao i sa drugim stvarima ne mogu niceg da se setim u vezi snekim detaljima i jednostavno priznam da ne znam. ne zelim da idem na logiku jer bih voleo da cujem najpre misljenje drugih, koji se mozda secaju... Rolling Eyes
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime16.02.15 23:49

Prke (citat):
Kuhar-Debar. (citat):
Prke (citat):
OK. Onda evo jos jedne interesantne slike od Aleksa.
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Interesuje me zasto je sluzilo ono veliko bure iza dali za smece ili nesto drugo.
Stvarno ne znam. Kao i sa drugim stvarima ne mogu niceg da se setim u vezi snekim detaljima i jednostavno priznam da ne znam. ne zelim da idem na logiku jer bih voleo da cujem najpre misljenje drugih, koji se mozda secaju... Rolling Eyes... Eto dok sam pisao ovo odnekud mi je dosla misao da je mozda bilo bure puno peska, za u slucaju pozara .... Question Question Question
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime16.02.15 23:49

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mladji Vodnik
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]U kojoj blagodeti vi momci sluzili vojsku ccccccc;).uporedjivati Vase i moje vreme,a da budemo na istoj razini,tad bi Vi trebali da sluzite dupli rok zbog raznih pozitivnih uslova affraid
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime16.02.15 23:59

Prke (citat):
Prke (citat):
Kuhar-Debar. (citat):
Prke (citat):
OK. Onda evo jos jedne interesantne slike od Aleksa.
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Interesuje me zasto je sluzilo ono veliko bure iza dali za smece ili nesto drugo.
Stvarno ne znam. Kao i sa drugim stvarima ne mogu niceg da se setim u vezi snekim detaljima i jednostavno priznam da ne znam. ne zelim da idem na logiku jer bih voleo da cujem najpre misljenje drugih, koji se mozda secaju... Rolling Eyes... Eto dok sam pisao ovo odnekud mi je dosla misao da je mozda bilo bure puno peska, za u slucaju pozara .... Question Question Question
To ima logike zaista je to to mozda,druga stvar sto mi pade za oci,jeste momak u trenerci dali je on to mozda bjezao da se ne uslika jer mislim da je u fazi trcanja.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime17.02.15 0:08

Dobro zapazanje kuhar,ili mozda bezao van dometa ovog momka sa puskom,jer kobi ga znao da u trenutku punjenje ili praznjenja puske,bude neko nepozeljno ispaljivanje:scratch:
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime17.02.15 0:17

ercov54 (citat):
Dobro zapazanje kuhar,ili mozda bezao van dometa ovog momka sa puskom,jer kobi ga znao da u trenutku punjenje ili praznjenja puske,bude neko nepozeljno ispaljivanje:scratch:
Momak koji puni je sam Aleks. A zbog nekvaliteta slike ne mogu da prepoznam ovog u trenerci. inace retko je ko mogao da nosi neku civilnu stvar (odecu) i u moje vreme. uglavnom su to bili tenerke ili sportska odeca. Ja licno nisam celog vojnog roka obukao civilnu odecu...
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime17.02.15 0:20

Svaka cast Prke citav vojni rok po PS,a gde li je Aleks dali se on nekad oglasava.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime17.02.15 0:21

Prke (citat):
ercov54 (citat):
Dobro zapazanje kuhar,ili mozda bezao van dometa ovog momka sa puskom,jer kobi ga znao da u trenutku punjenje ili praznjenja puske,bude neko nepozeljno ispaljivanje:scratch:
Momak koji puni je sam Aleks. A zbog nekvaliteta slike ne mogu da prepoznam ovog u trenerci. inace retko je ko mogao da nosi neku civilnu stvar (odecu) i u moje vreme. uglavnom su to bili tenerke ili sportska odeca. Ja licno nisam celog vojnog roka obukao civilnu odecu...
Upravo tako,nikakva civilna odeca,a o trenerci ni govora,cak stavise nismo mogli ni druge gace osim vojnickih nositi
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime17.02.15 0:40

Prke (citat):
Kuhar-Debar. (citat):
Interesuje me zasto je sluzilo ono veliko bure iza dali za smece ili nesto drugo.

Stvarno ne znam. Kao i sa drugim stvarima ne mogu niceg da se setim u vezi snekim detaljima i jednostavno priznam da ne znam. ne zelim da idem na logiku jer bih voleo da cujem najpre misljenje drugih, koji se mozda secaju... Rolling Eyes Eto dok sam pisao ovo odnekud mi je dosla misao da je mozda bilo bure puno peska, za u slucaju pozara ....

U takvoj bačvi je mogao biti protupožarni pijesak.
Na vrh Go down
AleksKs
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 101
ČLAN OD: : 2015-01-19

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime17.02.15 18:20

Kuhar-Debar. (citat):
Prke (citat):
Prke (citat):
Kuhar-Debar. (citat):
Prke (citat):
OK. Onda evo jos jedne interesantne slike od Aleksa.
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Interesuje me zasto je sluzilo ono veliko bure iza dali za smece ili nesto drugo.
Stvarno ne znam. Kao i sa drugim stvarima ne mogu niceg da se setim u vezi snekim detaljima i jednostavno priznam da ne znam. ne zelim da idem na logiku jer bih voleo da cujem najpre misljenje drugih, koji se mozda secaju... Rolling Eyes... Eto dok sam pisao ovo odnekud mi je dosla misao da je mozda bilo bure puno peska, za u slucaju pozara .... Question Question Question
To ima logike zaista je to to mozda,druga stvar sto mi pade za oci,jeste momak u trenerci dali je on to mozda bjezao da se ne uslika jer mislim da je u fazi trcanja.
Sto se tice bureta stvarno ne mogu da se setim cemu je sluzilo
Na vrh Go down
AleksKs
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 101
ČLAN OD: : 2015-01-19

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime17.02.15 18:24

Prke (citat):
ercov54 (citat):
Dobro zapazanje kuhar,ili mozda bezao van dometa ovog momka sa puskom,jer kobi ga znao da u trenutku punjenje ili praznjenja puske,bude neko nepozeljno ispaljivanje:scratch:
Momak koji puni je sam Aleks. A zbog nekvaliteta slike ne mogu da prepoznam ovog u trenerci. inace retko je ko mogao da nosi neku civilnu stvar (odecu) i u moje vreme. uglavnom su to bili tenerke ili sportska odeca. Ja licno nisam celog vojnog roka obukao civilnu odecu...
Momak u trenerci sam ja, a ko je za grudobranom ne mogu da se setim. Vrerovatno je taj momak bio meta fotografu a ja sam upao u kadar sasvim slucajno. Trenerku sam uvek nosio kada je bilo vreme za sport i nisam bio jedini. A u pravu ste da nista civilno nije smelo da se nosi bar tako je bilo dok sam bio u Bitoli na obuci.
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime17.02.15 22:59

Eto lijepo sad smo citavu sliku odgonetnuli.
Na vrh Go down
humka83
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



BROJ POSTOVA: : 368
ČLAN OD: : 2013-01-09

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime17.02.15 23:24

na karaulama je bure sluzilo za paljenje manjeg smeca, malo pomalo se palilo te praznilo kad se nakupi pepela, zasto bure?. da se ne prosiri vatra ili kad vjetar puse da je sigurnije rjesavati zapaljivi materijal, konzerve staklo se posebno odlagalo ipak se vodilo racuna o ekologiji na pojedinim karaulama, nisam siguran  dali je bilo tako na svima ako netko zna o tome naka pise. pozdrav
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime17.02.15 23:44

[You must be registered and logged in to see this link.]
Džomba
[You must be registered and logged in to see this image.]

Aleks ja sam mislio da si ti na grudobranu, a sada posto msi objasnio vrtim ko bi mogao biti, mozda Skok Albin ? On je bio plav i kovrdjav scratch
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime18.02.15 0:22

humka83 (citat):
na karaulama je bure sluzilo za paljenje manjeg smeca, malo pomalo se palilo te praznilo kad se nakupi pepela, zasto bure?. da se ne prosiri vatra ili kad vjetar puse da je sigurnije rjesavati zapaljivi materijal, konzerve staklo se posebno odlagalo ipak se vodilo racuna o ekologiji na pojedinim karaulama, nisam siguran  dali je bilo tako na svima ako netko zna o tome naka pise. pozdrav
Ja sam i mislio tako nesto ali ima i drugih misljenja.
Na vrh Go down
humka83
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



BROJ POSTOVA: : 368
ČLAN OD: : 2013-01-09

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime18.02.15 11:58

Kuhar, na sto si konkretno mislio pisi, i na ovoj slici se vidi da je deformirana od temperature, imali smo na karulama jos samo plasticne za kiselo zelje
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime18.02.15 13:16

[You must be registered and logged in to see this link.]
Džomba
[You must be registered and logged in to see this image.]

Aleks posto se razvila diskusija oko nekih stvari na fotografii kod grudobrana, predlazem ti da je skeniras radi boljeg raspoznavanja detalja Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime18.02.15 15:16

Krcin...Prolece...koje dolazi.
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime18.02.15 20:55

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mladji Vodnik
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.] Slika bas prava da docara prelep kraj,samo nesto sam skeptican oko skorog proleca.

Moj Zlatibor i Bituse negde na priblizno istoj NM,ali ovde prolece nece jos minimum dva meseca:roll:
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime18.02.15 21:05

ercov54 (citat):
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mladji Vodnik
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.] Slika bas prava da docara prelep kraj,samo nesto sam skeptican oko skorog proleca.

Moj Zlatibor i Bituse negde na priblizno istoj NM,ali ovde prolece nece jos minimum dva meseca:roll:

Very Happy Ali,druze kapetane ipak je sledece godisnje doba ... koje dolazi. Very Happy
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime18.02.15 21:23

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime18.02.15 21:26

Prke (citat):
ercov54 (citat):
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mladji Vodnik
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.] Slika bas prava da docara prelep kraj,samo nesto sam skeptican oko skorog proleca.

Moj Zlatibor i Bituse negde na priblizno istoj NM,ali ovde prolece nece jos minimum dva meseca:roll:

Very Happy Ali,druze kapetane ipak je sledece godisnje doba ... koje dolazi. Very Happy
Ti druze Mladji Vodnice izgleda cenis da ja senilan Batine  ,pa valda i ja znam da sledece godisnje doba prolece Wink
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime18.02.15 23:09

Bice ono tu prije nego sto se mi nadamo.
Na vrh Go down
013gonzo
Podporučnik
Podporučnik
013gonzo


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1958
ČLAN OD: : 2014-08-16
DOB : 73
M(j)esto Beograd

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime18.02.15 23:12

ercov54 (citat):
Prke (citat):
ercov54 (citat):
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mladji Vodnik
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.] Slika bas prava da docara prelep kraj,samo nesto sam skeptican oko skorog proleca.

Moj Zlatibor i Bituse negde na priblizno istoj NM,ali ovde prolece nece jos minimum dva meseca:roll:

Very Happy Ali,druze kapetane ipak je sledece godisnje doba ... koje dolazi. Very Happy
Ti druze Mladji Vodnice izgleda cenis da ja senilan Batine  ,pa valda i ja znam da sledece godisnje doba prolece Wink
Kuku mene pa ja mislio posle zime ide jesen !!!  bounce

_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam 
Što se ostaloga tiče, smatram da Kartaginu treba razoriti
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime18.02.15 23:49

013gonzo (citat):
ercov54 (citat):
Prke (citat):
ercov54 (citat):
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mladji Vodnik
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.] Slika bas prava da docara prelep kraj,samo nesto sam skeptican oko skorog proleca.

Moj Zlatibor i Bituse negde na priblizno istoj NM,ali ovde prolece nece jos minimum dva meseca:roll:

Very Happy Ali,druze kapetane ipak je sledece godisnje doba ... koje dolazi. Very Happy
Ti druze Mladji Vodnice izgleda cenis da ja senilan Batine  ,pa valda i ja znam da sledece godisnje doba prolece Wink
Kuku mene pa ja mislio posle zime ide jesen !!!  bounce
Uh sto mi trebalo da protivrecim  i da zadevam pretpostavljene.. ban
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime19.02.15 22:51

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mladji Vodnik
[You must be registered and logged in to see this image.] Tvoja sreca sto dobar momak,a inace prosaobi kao i mnogi moji saborci kod naseg desetara Radeta Twisted Evil vojnik Batine
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime20.02.15 9:18

Evo julske klase 82/83 na karauli Bituse. Ajd Aleks imena i prezimena zamolio bih.  Smile
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime21.02.15 20:42

Bitusa sa snjegom i ledom okovana.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime21.02.15 20:53

[You must be registered and logged in to see this image.]  Bituše
[You must be registered and logged in to see this image.]






Sub
Vel 21


[You must be registered and logged in to see this image.]
0 °C min
13 °C maks.
7 / 10 km/h
Sub Vel 21
Ned
Vel 22


[You must be registered and logged in to see this image.]
~7 l/m2 65%
0 °C min
5 °C maks.
14 / 22 km/h
Ned Vel 22

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime21.02.15 21:58

Prke (citat):
Evo julske klase 82/83 na karauli Bituse. Ajd Aleks imena i prezimena zamolio bih.  Smile
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Ovo su imena granicara koje mi je poslao Beslic Ivan koji je takogje na slici:
Agatić Ivica, iz Prnjavora, Boza Tasin sa Kosova,trećeg ne znam iz Vojvodine je, ja, peti je slovenac ako nije Skok ne znam mu ime, Božo Helapija iz Ludbrega, Vukašinović Andrija iz Užica, ćuće: Meho Muminović iz Slovenije, Đemo iz Sremčice kod Beograda, Nikolić Nenad iz Karlovca stari mu bio vojno lice, Aron Stenberger ir Rijeke, Aco, Barišić Neven iz Dalmacije.




Ja bih dodao da je treci Sekula Vladimir, a peti je slovenac Skok Albin.Bozo je Halapija.
Tako da je slika pokrivena.
Nazalost nemam ovakvu kompletnu sliku za moju OKTOBARSKU KLASU. Mozda ce neko nekad poslati... Crying or Very sad Crying or Very sad
Ovo su znaci Julci moji drugovi ... cheers
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime21.02.15 22:54

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mladji Vodnik
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]Cekamo cekamo prilicno dugo tog tvog iz Kraljeva,ali ja kad tebi govorio da carapani nisu bas pouzdani,ti tvrdio da to momci od poverenja i karaktera.Nebih zeleo da ja budem u pravu:twisted:Rolling EyesBatine
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime22.02.15 21:12

[You must be registered and logged in to see this image.]
Rostusa
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime22.02.15 21:16

Imam nekoliko razglednica iz Jna koje su poslate iz Rostusa.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime22.02.15 22:03

Kuhar-Debar. (citat):
Imam nekoliko razglednica iz Jna koje su poslate iz Rostusa.
Sve pohvala kad uspeo da ih sacuvas.Bilobi dobro daih postavis ovde Wink
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime22.02.15 23:50

ercov54 (citat):
Kuhar-Debar. (citat):
Imam nekoliko razglednica iz Jna koje su poslate iz Rostusa.
Sve pohvala kad uspeo da ih sacuvas.Bilobi dobro daih postavis ovde Wink
Naravno stavicu ih u to nema sumnje ,samo mi treba malo vremena sunny
Na vrh Go down
AleksKs
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 101
ČLAN OD: : 2015-01-19

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime23.02.15 17:57

Prke (citat):
Prke (citat):
Evo julske klase 82/83 na karauli Bituse. Ajd Aleks imena i prezimena zamolio bih.  Smile
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Ovo su imena granicara koje mi je poslao Beslic Ivan koji je takogje na slici:
Agatić Ivica, iz Prnjavora, Boza Tasin sa Kosova,trećeg ne znam iz Vojvodine je, ja, peti je slovenac ako nije Skok ne znam mu ime, Božo Helapija iz Ludbrega, Vukašinović Andrija iz Užica, ćuće: Meho Muminović iz Slovenije, Đemo iz Sremčice kod Beograda, Nikolić Nenad iz Karlovca stari mu bio vojno lice, Aron Stenberger ir Rijeke, Aco, Barišić Neven iz Dalmacije.




Ja bih dodao da je treci Sekula Vladimir, a peti je slovenac Skok Albin.Bozo je Halapija.
Tako da je slika pokrivena.
Nazalost nemam ovakvu kompletnu sliku za moju OKTOBARSKU KLASU. Mozda ce neko nekad poslati... Crying or Very sad Crying or Very sad
Ovo su znaci Julci moji drugovi ... cheers
PRKE... Bravo za sva imena i prezimena, pozdrav i za Beslica koji je puno pomogao. Ja sam se setio tri - cetiri.
Na vrh Go down
AleksKs
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 101
ČLAN OD: : 2015-01-19

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime23.02.15 18:01

ercov54 (citat):
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mladji Vodnik
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]Cekamo cekamo prilicno dugo tog tvog iz Kraljeva,ali ja kad tebi govorio da carapani nisu bas pouzdani,ti tvrdio da to momci od poverenja i karaktera.Nebih zeleo da ja budem u pravu:twisted:Rolling EyesBatine
Druze kapetane ko je prozvan, ja ili neko drugi. "Carapani " su iz Krusevca a ne Kraljeva.
Na vrh Go down
AleksKs
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 101
ČLAN OD: : 2015-01-19

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime23.02.15 18:05

ercov54 (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Rostusa
Lepa fotografija  sunny
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime23.02.15 18:17

Interesantna slika koju mi poslao Aleks. Krov koji se vidi , dali je karaula? Ja mislim da je slikano dole u potoku pa je karaula dosla visoko  Question Question Question Question
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Na vrh Go down
AleksKs
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 101
ČLAN OD: : 2015-01-19

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime23.02.15 19:37

Prke (citat):
Interesantna slika koju mi poslao Aleks. Krov koji se vidi , dali je karaula? Ja mislim da je slikano dole u potoku pa je karaula dosla visoko  Question Question Question Question
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Ja mislim da je iza karaule bio mnogo veci potok a ovaj mi lici na onaj potok iznad  igralista
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime23.02.15 22:42

[You must be registered and logged in to see this link.]
Džomba
[You must be registered and logged in to see this image.]

Iznad igralista nikako nije mogao biti ovakav odnos.
Pre bude iza karaule od onog izvora sto vec obradismo.
A mislim da bas ovim potokom dolazio st zastavnik Paunovic tokom noci pa nam bezbroj puta davao uzbunu kao napad na karaulu,tj ispali par metaka iz sluzbenog pistolja,pa nazad u selo kod njegove Milke,a jadni granicari leze u rovovima:evil:
Momci,hvala na ovoj i svim ostalim slikama,+ iz zahvalnosti;)
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime23.02.15 23:07

AleksKs (citat):
ercov54 (citat):
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mladji Vodnik
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]Cekamo cekamo prilicno dugo tog tvog iz Kraljeva,ali ja kad tebi govorio da carapani nisu bas pouzdani,ti tvrdio da to momci od poverenja i karaktera.Nebih zeleo da ja budem u pravu:twisted:Rolling EyesBatine
Druze kapetane ko je prozvan, ja ili neko drugi. "Carapani " su iz Krusevca a ne Kraljeva.
Druze,sigurno nisi ti prozvan,vec neki Luzajic ili tome nesto slicno Wink .
Moguce da i taj pomenuti poput mog desetara Rada koji isto iz Kraljeva,misli da mu ispod nivoa da se druzi sa nizom klasom,jer nije mala stvar biti zamenik KK kao moj desetar.
Za ovog "mog"razmisljam da li ok,a za Luzajica malo se salim,jer nisam pozvan a ni prozvan da pricam o momku kog nisam sreo u zivotu,samo pokusavam da isprovociram da se doticni pojavi ovde
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime23.02.15 23:14

Aleksa, Vukasinovic Andrija iz Uzica,a vidim da jos neko bio od ove ercovske sorte na Bitusi.Mora dasmo bas reprezentativni tako da se bez nas nikako nemoze,iliti ona narodna-u svakoj corbi mirodjija-Twisted Evil
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime24.02.15 22:05

[You must be registered and logged in to see this image.]
Momci,da ovo nije ta cuvena Dzinova cesma:?:
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime24.02.15 23:01

ercov54 (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Momci,da ovo nije ta cuvena Dzinova cesma:?:
Apsolutno NIJE. Dzinova cesma je bila okruzena sumom i bila je blizu puta (staze) koji je bio kroz sumu.  Arrow Arrow Arrow
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime24.02.15 23:14

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mladji Vodnik
[You must be registered and logged in to see this image.] Krcin jeste na slici,bar sudeci po podacima za sliku,a i meni nesto bilo sumnjivo,jer u nekom tvom sat snimku vidise da ta cesma u sumi,a ovde ne.

Sto znaci da ovo ipak jeste na nasem reonu!
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime24.02.15 23:17

[You must be registered and logged in to see this link.]
Kapetan I klase
[You must be registered and logged in to see this image.]

Druze kapetane , nema nam druge.... Moramo letos na nasem rejonu. Da rascistimo dileme.. Idea Idea Idea
Na vrh Go down
Sponsored content





Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 18 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)
Na vrh 
Stranica 18/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (prvi dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
»  Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR MAKEDONIJA-
Idi na: