FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC

Go down 
+2
Gorica 660
Maxi
6 posters
AutorPoruka
Maxi
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2016-12-06

GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Empty
KomentarNaslov komentara: GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC    GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Icon_minitime06.12.16 20:16

Od oktobra 1988 do juna 1989 služio u ambulanti V.P. 5512/6 - GA
Na vrh Go down
Gorica 660
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Gorica 660


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 989
ČLAN OD: : 2016-06-20
DOB : 52
M(j)esto Brčko dc, BiH

GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC    GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Icon_minitime19.01.17 10:49

Maxi (citat):
Od oktobra 1988 do juna 1989 služio u ambulanti V.P. 5512/6 - GA

Reci mi prijatelju je li to ona stara Austrougarska zgrada koja je bila negdje smještena u samom gradu ?

Ja sam iz kasarne Luščić išao dosta puta u stacionar, čak sam i pred kraj vojnog roka uganio ruku pa sam ležao nekoliko dana čini mi se na prvom spratu tog stacionara gdje su bile bolesničke sobe, sjećam se da je bila neka u to vrijeme mlada i jako lijepa doktorica (civil) koja je radila u stacionaru...
...............

_________________
"Bolje hrabro pobjeći sa fronta nego kukavički poginuti !"  [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Maxi
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2016-12-06

GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC    GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Icon_minitime19.01.17 18:52

Točno ta ambulanta je to.

Ambilanta Google map

Nadam se, da smo te ili su te dobro primili i da si se ugodno osječao dok si ležao.
Na vrh Go down
Gorica 660
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Gorica 660


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 989
ČLAN OD: : 2016-06-20
DOB : 52
M(j)esto Brčko dc, BiH

GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC    GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Icon_minitime20.01.17 14:42

Ma naravno, sve je bilo ok, to je bilo nekih 15 tak dana do kraja vojnog roka kada sam uganio lijevu ruku pa am morao nositi longetu, prvo sam otišao u onu novu civilnu bolnicu dje su mi snimili ruku i kada sam se vratio u stacionar baš ta dežurna doktorica je bila u stacionaru i odredila mi da ležim gore što mi i nije bilo baš svejedno jer su mi rekli da dok ne skinem taj polu-gips neću moći ići kući.

Bio sam nekih 7-8 dana max i onda srećom su mi skinuli tu longetu, vratio sam se u jedinicu i onda nakon nekoliko dana otišao kući...

Inače znam da su neki znali se češće javljati kao da su bolesni pa onda ujutro ih puste u stacionar na pregled a u stvari im nije ništa pa nakon stacionara su švrljali po gradu. Često sam dolazio sa vozilom u stacionar i dovozio razne stvari koje su m bile potrebne s obzirom da sam bio u auto četi koja je vršila transport za gotovo sve kasarne u krugu Karlovca.
.............

_________________
"Bolje hrabro pobjeći sa fronta nego kukavički poginuti !"  [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
jozl52
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
jozl52


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 788
ČLAN OD: : 2016-09-07
DOB : 72
M(j)esto kočevje

GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC    GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Icon_minitime20.01.17 16:01

pa da si šel gledat tisto lepo "dohtarco", daj to povej, pa tudi ostali... Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Gorica 660
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Gorica 660


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 989
ČLAN OD: : 2016-06-20
DOB : 52
M(j)esto Brčko dc, BiH

GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC    GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Icon_minitime21.01.17 23:43

Sve to super čika jozl52 bilo, al' samo se moglo sanjati o lepoj dohtarco :-) s obzirom da je sigurno neki čika kapetan ili čika major odrađivao sistematske "preglede" :-)
................

_________________
"Bolje hrabro pobjeći sa fronta nego kukavički poginuti !"  [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
jozl52
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase
jozl52


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 788
ČLAN OD: : 2016-09-07
DOB : 72
M(j)esto kočevje

GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC    GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Icon_minitime22.01.17 8:05

sanje so vedbo dovoljene... I love you I love you
Na vrh Go down
Gorica 660
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Gorica 660


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 989
ČLAN OD: : 2016-06-20
DOB : 52
M(j)esto Brčko dc, BiH

GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC    GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Icon_minitime22.01.17 8:19

Koliko se sjećam takvi snovi su bilii sastavni dio vojnog roka :-)
..............

_________________
"Bolje hrabro pobjeći sa fronta nego kukavički poginuti !"  [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
boyan64
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 126
ČLAN OD: : 2012-09-27
DOB : 59
M(j)esto Slovenija

GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC    GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Icon_minitime17.08.17 9:42

I ja sam bio par puta u tom stacionaru. Da sam zbog tureva dobio penicilin u dupe.
Na vrh Go down
Kaplar M
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Kaplar M


BROJ POSTOVA: : 657
ČLAN OD: : 2010-11-06
DOB : 58
M(j)esto Belgrade

GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC    GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Icon_minitime03.03.18 19:33

Popravio jedan ili dva zuba, davno bilo pa se ne sećam više.  Very Happy  Ali, zapamtio da se doktorka prezivala Miculinić.
Na vrh Go down
zekimen
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2020-04-14

GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC    GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Icon_minitime14.04.20 11:48

Maxi (citat):
Od oktobra 1988 do juna 1989 služio u ambulanti V.P. 5512/6 - GA
Služio sam tamo tokom 1988 i skinuo se krajem 11 mijeseca., tako da sam ja bio stara džomba kad si ti došao.
Radio sam radno vrijeme u zubnoj ambulanti. Bilo mi je dobro, nemogu se požalit.
Na vrh Go down
Sponsored content





GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC    GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC  Icon_minitime

Na vrh Go down
 
GARNIZONSKA AMBULANTA STACIONAR KARLOVAC
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kumanovo- garnizonska ambulanta, 89/90god
» GARNIZONSKA AMBULANTA VARAŽDIN 1979
» Garnizonska ambulanta VP9527 Mungosi 24 sanitetski bataljon
» KARLOVAC 70/71
» Kamensko, Karlovac

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR HRVATSKA-
Idi na: