FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)

Go down 
+22
konjevodac
AleksKs
alexandar
liman kaba
mirko bratuš
013gonzo
SveJug
VBČ
duci64
Prke
terrra
Vojnik Graničar
vargas
Gringo
Djida
dinosaurus
Max Blitz
ZAGORAC
mornar71
Pero™
lacoš
ercov54
26 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
AutorPoruka
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime27.11.14 15:54

Prke...+ za sliku i za dolazak na temu našeg prijatelja Ercova
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime27.11.14 16:01

dinosaurus (citat):
Prke...+ za sliku i za dolazak na temu našeg prijatelja Ercova

cheers  !! Bice jos slika ...
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime27.11.14 20:27

dinosaurus (citat):
Prke...+ za sliku i za dolazak na temu našeg prijatelja Ercova
Prijatelju,zahvalnost za podrsku novom drugu na Bitusi.Nadamse da Prke ostaje neodredjeno,a ne kao desetar Rade,par dana i unuci oteli komp za igrice Wink ,ali nek unuci zivi i zdravi,a nekakoce ici i bez Radeta,a za podrsku + Very Happy
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime27.11.14 21:03

ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
Prke...+ za sliku i za dolazak na temu našeg prijatelja Ercova
Prijatelju,zahvalnost za podrsku novom drugu na Bitusi.Nadamse da Prke ostaje neodredjeno,a ne kao desetar Rade,par dana i unuci oteli komp za igrice Wink ,ali nek unuci zivi i zdravi,a nekakoce ici i bez Radeta,a za podrsku + Very Happy

Bituša je najpoznatija karaula nekadašnje JNA  cheers...i tema koja okuplja uglavnom sjajne kolege...
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime27.11.14 21:18

Prke druze,slike sjajne,pogotovu ona na kojoj ti sa dvojicom drugova,samo teren malo nepoznat,jer u moje vreme moralo se slikati samo u krugu karaule scratch
Jedini akreditovan slikar bio lokalni muftija ili odza,izvinjavam se ako gresim,ne baratam bas dobro sa tom tematikom,samo znam da po slike isao u kucu koja bila u dvoristu gde i dzamija u Rostusi:oops:
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime27.11.14 21:28

Prke (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Nesto mi ovde nije jasno Prke.U zaglavlju stoji -Vidoje Smilevski Bato-ja nesto letimicno gledam pa se pitam.Prke naveo trojicu,a na slici samo dvojica Rolling Eyes Embarassed vojnik .Znaci karaula dobila ime,verovatno po nekom zasluznom znamenitom coveku,a u moje vreme bejase samo karaula BITUSE Evil or Very Mad
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime27.11.14 22:33

[You must be registered and logged in to see this image.]
Momak Atanasovski Jovan,koliko mene secanje sluzi iz Kruseva,a inace vezista na karauli,i moja malenkost Twisted Evil .
Slikano iza karaule,a u pozadini vidise ograda kakvom bese ogradjen krug karaule:lol:


ercov54: komentar modifikovan dana: 27.11.14 22:41; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime27.11.14 22:34

[You must be registered and logged in to see this image.]
Doticni pozajmio gusle za slikanje,ali bio malo glupav misleci da drzi violinu:lol:,a te iste gusle doneo Bulatovic Miroslav krsni crnogorac,svom zemljaku KK,valda nebilise malo ogrebao:roll:
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime28.11.14 8:55

ercov54 (citat):
Prke druze,slike sjajne,pogotovu ona na kojoj ti sa dvojicom drugova,samo teren malo nepoznat,jer u moje vreme moralo se slikati samo u krugu karaule scratch
Jedini akreditovan slikar bio lokalni muftija ili odza,izvinjavam se ako gresim,ne baratam bas dobro sa tom tematikom,samo znam da po slike isao u kucu koja bila u dvoristu gde i dzamija u Rostusi:oops:

Auuu u vezi slikanja... Odacu jednu tajnu.. (Izvinite zbog mog srpskohrvatskog) . Imali smo (ilegalno) fotoaparat pa smo se slikali, a slike radili ko kako bi isao na otsustvo kuci.. Nadam se da necu nekog uvrediti objavljivanjem slika, ali puno je vremena proslo. Imam i jednu pricu u vezi slikanja i fotoaparata, koji je na kraju bio otkriven i umalo smo nadrljali ali .... neki drugi put cu mozda ispricati. Teren je pozadi Karaule prema terenu i lokacii poznatoj kao "Krecana" gde smo isli u patroli..  lumpovanje.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime28.11.14 9:01

ercov54 (citat):
Prke (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Nesto mi ovde nije jasno Prke.U zaglavlju stoji -Vidoje Smilevski Bato-ja nesto letimicno gledam pa se pitam.Prke naveo trojicu,a na slici samo dvojica Rolling Eyes Embarassed vojnik .Znaci karaula dobila ime,verovatno po nekom zasluznom znamenitom coveku,a u moje vreme bejase samo karaula BITUSE Evil or Very Mad

Druze Ercov, Karaula u vreme dok sam ja bio je nosila ime narodnog heroja Vidoje Smilevski-Bato . Na slici stoje Holcinger Branko i Beslic Ivan a sa slemom je moja malenkost Vancho Dimovski - Prke. alien
Na vrh Go down
duci64
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 208
ČLAN OD: : 2012-08-15
DOB : 60
M(j)esto NOVI KNEZEVAC

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime28.11.14 12:17

holcinger branko je dosao iy bitolja meni je poynat
Na vrh Go down
duci64
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 208
ČLAN OD: : 2012-08-15
DOB : 60
M(j)esto NOVI KNEZEVAC

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime28.11.14 12:18

prke koja si vojna posta bio
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime28.11.14 14:05

duci64 (citat):
prke koja si vojna posta bio

duci64, ja sam ti komentirao ali na temi Bitola VP4519. Ja i ti smo bili u istoj ceti VP 4519/17, ja sam bio treci vod, Vancho Dimovski. Koji si ti vod bio ?
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime28.11.14 15:05

Evo slika (skenirana) boljeg kvaliteta , gde smo ja i Miljevic Mile iz Sanskog Mosta. Stoji i ploca sa nazivom karaule Vidoje Smilevski - Bato[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime28.11.14 15:37

Evo jos jedne. Moja malenkost i Karaula. [You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime28.11.14 22:15

A sve pohvale za Prketa,poznajese mlad momak,brzo napreduje.Slike jako kvalitetne,a u moje vreme zastava nije bila isticana,samo povodom drzavnih praznika,za trud +Wink,tvojim dolaskom na forum dodjose jos neki momci,osim mojih prijatelja:cheers:
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime28.11.14 22:48

Mislim da je vreme da napisem imena nekih vojnika koji su sluzili samnom na karauli Bituse i nadam se da neko poznaje nekog od njih. Koprivica Miroslav - Beograd (Banovo Brdo), Molnar Slavko - Ruski Krstur, Miljevic Mile - Sanski Most, Stemberger Aron ( Rijeka), Holcinger Branko  , Beslic Ivan ,
Halapija Bozidar , Sekula Vladimir... Nadam se, svakako, da se neko seca i mene Dimovski Vancho - Prke iz Berova. Cool
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime28.11.14 22:54

Prke (citat):
Mislim da je vreme da napisem imena nekih vojnika koji su sluzili samnom na karauli Bituse i nadam se da neko poznaje nekog od njih. Koprivica Miroslav - Beograd (Banovo Brdo), Molnar Slavko - Ruski Krstur, Miljevic Mile - Sanski Most, Stemberger Aron ( Rijeka), Holcinger Branko  , Beslic Ivan ,
Halapija Bozidar , Sekula Vladimir... Nadam se, svakako, da se neko seca i mene Dimovski Vancho - Prke iz Berova. Cool
Ono jeste vreme,ali valda vas bilo vise osim tih sto naveo Rolling Eyes ,za ovoga sa Banovog brda mozda bi mogao da nesto procacka Dinosaurus Laughing ,ali treba ga pitati,ali znajucu da jako dobar momak,nece odbiti ukoliko moze nesto da poradi Batine
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime28.11.14 23:14

ercov54 (citat):
Prke (citat):
Mislim da je vreme da napisem imena nekih vojnika koji su sluzili samnom na karauli Bituse i nadam se da neko poznaje nekog od njih. Koprivica Miroslav - Beograd (Banovo Brdo), Molnar Slavko - Ruski Krstur, Miljevic Mile - Sanski Most, Stemberger Aron ( Rijeka), Holcinger Branko  , Beslic Ivan ,
Halapija Bozidar , Sekula Vladimir... Nadam se, svakako, da se neko seca i mene Dimovski Vancho - Prke iz Berova. Cool
Ono jeste vreme,ali valda vas bilo vise osim tih sto naveo Rolling Eyes ,za ovoga sa Banovog brda mozda bi mogao da nesto procacka Dinosaurus Laughing ,ali treba ga pitati,ali znajucu da jako dobar momak,nece odbiti ukoliko moze nesto da poradi Batine

Rado ću pomoći koliko je u mojoj moći,tim pre jer sam već putem pp zamolio pomoć od Prke u vezi sa mojim klasićem,rodom iz njegovog grada..
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime28.11.14 23:35

Svakako bilo je i drugih.....  Question. Ponekog sam zaboravio, nekoga pamtim samo po liku, ali ima vremena seticu se... bounce. Bogojevic Aleksandar, Nikolic Nenad (Karlovac) , Mirsad Dumpor (Mostar), Zvekanovic Djerdj, Skok Albin, Rasko Luzajic - Kraljevo i Lokatelj Marjan iz Kranja, (njih sam vec pronasao), Boza Tasim ...
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime28.11.14 23:38

Posto sam novi na forumu , pitao bih, zasto mi ne dozvoljava da napisem jos privatnih poruka? Izbacuje me u stilu ... " Za sedam dana..."  Question

Iznad odgovora na PP poruku koju pokusavam da posaljem pise crvenim slovima ovo : 
New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.


QuestionQuestionQuestion
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime29.11.14 0:15

Dobijam PP a ne mogu odgovoriti... zatvor
 OK je druze , pisacemo sutra.. Laku noc.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime29.11.14 15:53

Bitušani spremaju jelo a vojske nema Crying or Very sad

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime29.11.14 18:43

I dalje ne mogu da saljem PP. Dali je neki BAN... Admine ?
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime29.11.14 19:30

Prke,ja sam izleteo iz te prestižne institucije tako da nemam uvid šta se dešava..
Verovatno će pre ili kasnije neko od moderatora pročitati tvoj post.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime29.11.14 21:29

Bitušani spremaju jelo a vojske nema [You must be registered and logged in to see this image.]



Lacose,obzirom da si ti pokupio veze i vezice sa ovim iz Bituse,bice da si ti u zvanicama,ali znajuci mestane iz mog vremena,a i ovi sadasnji nimalo ne zaostaju za starijima sto se tice iskrenosti i postenja,bice i za sve ostale dobre ljude:sunny:
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13129
ČLAN OD: : 2009-05-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime29.11.14 21:30

Prke (citat):
I dalje ne mogu da saljem PP. Dali je neki BAN... Admine ?

Kažeš da nemožeš poslati PP dok statistika kaže da si do sad poslao 5 PP.


Private messages : 5
Član od : 2014-11-26
Last visit : Today at 18:48

Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime30.11.14 12:19

VBČ (citat):
Prke (citat):
I dalje ne mogu da saljem PP. Dali je neki BAN... Admine ?

Kažeš da nemožeš poslati PP dok statistika kaže da si do sad poslao 5 PP.


Private messages : 5
Član od : 2014-11-26
Last visit : Today at 18:48

Zar postoji ogranicenje? Samo 5? I sada... Treba da cekam 7 dana da bih poslao novu? Izvini ali stvarno mi nije jasno !
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13129
ČLAN OD: : 2009-05-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime30.11.14 14:01


Ne postoji nikakvo ograničenje i kako sama statistika pokazuje već si slao PP,
dok ovdje tvrdiš da nisi i ne možeš slati.
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime30.11.14 21:37

E nadamse druze Prke da si sad operativan sa tim pp i ostalim saobracajem,a imaosi vremena i da se malo uklopis u novo drustvo,pa bi bio red i da pocnes nesto i da radis:twisted:
U tvoje vreme dali i tad isle dve patrole na granicu.
Mozes se setiti bilo kog broja granicnog kamena na nasem reonu.
Jesili uopste izlazio na granicu,i dali svracao kod bivse karaule koja se nalazila u samom granicnom pojasu:?:.Bice jos pitanja,ali nesmem odmah da te opterecujem da ne pobegnes poput mog desetara Radeta:roll:
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime30.11.14 21:48

[You must be registered and logged in to see this image.]
Trebishte_Krcin_Desat
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime30.11.14 21:57

ercov54 (citat):
E nadamse druze Prke da si sad operativan sa tim pp i ostalim saobracajem,a imaosi vremena i da se malo uklopis u novo drustvo,pa bi bio red i da pocnes nesto i da radis:twisted:
U tvoje vreme dali i tad isle dve patrole na granicu.
Mozes se setiti bilo kog broja granicnog kamena na nasem reonu.
Jesili uopste izlazio na granicu,i dali svracao kod bivse karaule koja se nalazila u samom granicnom pojasu:?:.Bice jos pitanja,ali nesmem odmah da te opterecujem da ne pobegnes poput mog desetara Radeta:roll:
 E pa ovako:
Isle su dve patrole - Koliko se secam jedna je isla preko Dzinove cesme a druga preko Krecane i Dva drveta. Na ta mesta smo nocu drzali i zasede. U patroli su obicno bili dva granicara a nekad i tri. 
Za broj nekog granicnog kamena se ne mogu setiti. Divne smo slike bili napravili pored nekoliko granicnih kamena i pored same granice kao sto sam vec rekao ilegalnim fotoaparatom ali sve se to otkrilo i slike, aparat i film su bili zapljenjeni a nas nekoliko umalo da nadrljamo..(to je bilo pri kraja mog sluzenja) Zahvaljujuci porucniku Mustafovskog - komandira karaule slucaj nije dobio vece razmere. Prosla je velika vremenska distanca pa ovo mogu slobodno da pricam.
Letnja karaula kad sam ja bio je bila u fazi raspadanja. bezbroj puta sam prosao pored nje, ali kao sto rekoh nije bila funkcionalna. 
Necu pobeci. zadovoljstvo icast mi je da pisem na ovom forumu. Samo se malo plasim zbog izraza i padeza.  Rolling Eyes
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime30.11.14 22:02

[You must be registered and logged in to see this image.]
Бистрата вода на Северното Гашово Езеро (вировите) на Дешат / Воде глечера Северна Гасхово језера на Десхат планине, Македонија
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime30.11.14 22:03

Evo jos jedna slika - Prke 1983 godine u blizini karaule
[You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime30.11.14 22:12

Prke (citat):
ercov54 (citat):
E nadamse druze Prke da si sad operativan sa tim pp i ostalim saobracajem,a imaosi vremena i da se malo uklopis u novo drustvo,pa bi bio red i da pocnes nesto i da radis:twisted:
U tvoje vreme dali i tad isle dve patrole na granicu.
Mozes se setiti bilo kog broja granicnog kamena na nasem reonu.
Jesili uopste izlazio na granicu,i dali svracao kod bivse karaule koja se nalazila u samom granicnom pojasu:?:.Bice jos pitanja,ali nesmem odmah da te opterecujem da ne pobegnes poput mog desetara Radeta:roll:
 E pa ovako:
Isle su dve patrole - Koliko se secam jedna je isla preko Dzinove cesme a druga preko Krecane i Dva drveta. Na ta mesta smo nocu drzali i zasede. U patroli su obicno bili dva granicara a nekad i tri. 
Za broj nekog granicnog kamena se ne mogu setiti. Divne smo slike bili napravili pored nekoliko granicnih kamena i pored same granice kao sto sam vec rekao ilegalnim fotoaparatom ali sve se to otkrilo i slike, aparat i film su bili zapljenjeni a nas nekoliko umalo da nadrljamo..(to je bilo pri kraja mog sluzenja) Zahvaljujuci porucniku Mustafovskog - komandira karaule slucaj nije dobio vece razmere. Prosla je velika vremenska distanca pa ovo mogu slobodno da pricam.
Letnja karaula kad sam ja bio je bila u fazi raspadanja. bezbroj puta sam prosao pored nje, ali kao sto rekoh nije bila funkcionalna. 
Necu pobeci. zadovoljstvo icast mi je da pisem na ovom forumu. Samo se malo plasim zbog izraza i padeza.  Rolling Eyes
Nema problema oko pravopisa,ovde to niko ne uzima za zlo Laughing .
U moje vreme nikakve zasede nisu radjene,a sad koga i cekati u zasedi kad se jedva i po danu moglo gore popeti?
a kad vec pomenu tu Dzinovu cesmu,to je verovatno pravac prema letnjoj karauli.Taj pravac je bio dosta laksi za izlazak od ovog drugog.Velika steta sto nemas te slike sa granice,nikako nemogu da se nadju.Dali si pogledao zadnje slike na ovom delu teme,dalisu ono ostaci letnje karaule sto na slici?
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime30.11.14 22:20

ercov54 (citat):
Prke (citat):
ercov54 (citat):
E nadamse druze Prke da si sad operativan sa tim pp i ostalim saobracajem,a imaosi vremena i da se malo uklopis u novo drustvo,pa bi bio red i da pocnes nesto i da radis:twisted:
U tvoje vreme dali i tad isle dve patrole na granicu.
Mozes se setiti bilo kog broja granicnog kamena na nasem reonu.
Jesili uopste izlazio na granicu,i dali svracao kod bivse karaule koja se nalazila u samom granicnom pojasu:?:.Bice jos pitanja,ali nesmem odmah da te opterecujem da ne pobegnes poput mog desetara Radeta:roll:
 E pa ovako:
Isle su dve patrole - Koliko se secam jedna je isla preko Dzinove cesme a druga preko Krecane i Dva drveta. Na ta mesta smo nocu drzali i zasede. U patroli su obicno bili dva granicara a nekad i tri. 
Za broj nekog granicnog kamena se ne mogu setiti. Divne smo slike bili napravili pored nekoliko granicnih kamena i pored same granice kao sto sam vec rekao ilegalnim fotoaparatom ali sve se to otkrilo i slike, aparat i film su bili zapljenjeni a nas nekoliko umalo da nadrljamo..(to je bilo pri kraja mog sluzenja) Zahvaljujuci porucniku Mustafovskog - komandira karaule slucaj nije dobio vece razmere. Prosla je velika vremenska distanca pa ovo mogu slobodno da pricam.
Letnja karaula kad sam ja bio je bila u fazi raspadanja. bezbroj puta sam prosao pored nje, ali kao sto rekoh nije bila funkcionalna. 
Necu pobeci. zadovoljstvo icast mi je da pisem na ovom forumu. Samo se malo plasim zbog izraza i padeza.  Rolling Eyes
Nema problema oko pravopisa,ovde to niko ne uzima za zlo Laughing .
U moje vreme nikakve zasede nisu radjene,a sad koga i cekati u zasedi kad se jedva i po danu moglo gore popeti?
a kad vec pomenu tu Dzinovu cesmu,to je verovatno pravac prema letnjoj karauli.Taj pravac je bio dosta laksi za izlazak od ovog drugog.Velika steta sto nemas te slike sa granice,nikako nemogu da se nadju.Dali si pogledao zadnje slike na ovom delu teme,dalisu ono ostaci letnje karaule sto na slici?

Nije, Dzinova cesma e bila u pravcu Velikog Krcina ka njoj se kretalo pored odbojkaskog (fudbalskog) igralista , Ka letnjoj karauli se islo preko Krecane i Dva drveta tj koliko se mogu orientisati u pravcu severo zapada. Da, da ono sto je skinuto preko Googl Eartha , ns slici su ostaci letnje karaule. u to sam 100% siguran
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime30.11.14 22:57

Odbojkasko igraliste bilo odmah pored karaule u krugu,prema selu pored puta koji dolazio iz sela,ispod koliko ja pamtim bese nekakvo veliko drvo,po svemu sudeci bukva.Pod tim drvetom cesto drzali nekakvu neformalnu nastavu,verovatno da samo popune vreme,to ionako niko nije slusao.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime30.11.14 23:46

Prke druze,docice momak ovde na Bitusu,samo kad odradi nekakve neodlozne obaveze,a bio na Bitusi od maja 1988 do januara 1989,a inace sudeci po profilu sa nekog drugog foruma,momak iz Cacka!

Neznam dali se kreces oko Dimitrovgrada,bese samnom Dimov Mitke,iliti Kruseva Atanasovski Jovan,Jakimovski Temelko kuvar,Ivanovski Trajce,za ovu dvojicu zadnjih nisam uspeo pamtiti iz kog mesta bili!scratch
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime01.12.14 0:03

Dimitrovgrad je u Srbiji a Berovo je u Istocnoj Makedoniji , dok je Krusevo u zapadnoj Makedoniji  prilicno  daleko od mene iako je Makedonija mala zemlja Smile . Pokusaj da s esetis odakle su ova druga dvojca.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime01.12.14 0:06

ercov54 (citat):
Odbojkasko igraliste bilo odmah pored karaule u krugu,prema selu pored puta koji dolazio iz sela,ispod koliko ja pamtim bese nekakvo veliko drvo,po svemu sudeci bukva.Pod tim drvetom cesto drzali nekakvu neformalnu nastavu,verovatno da samo popune vreme,to ionako niko nije slusao.

Tako je igraliste je bilo preko puta Karaule, sa leve strane kad ides iz Bitusa.. Patrpla je isla (koliko se secam) po strmnini iznad igralista ka Dzinovoj cesmi.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime01.12.14 0:08

Prke (citat):
Dimitrovgrad je u Srbiji a Berovo je u Istocnoj Makedoniji , dok je Krusevo u zapadnoj Makedoniji  prilicno  daleko od mene iako je Makedonija mala zemlja Smile . Pokusaj da s esetis odakle su ova druga dvojca.
Nema,sta reci,polako senilim Twisted Evil ,nije Dimitrovgrad vec Strumica.Ne opterecujse time,pojavicese oni kad tad,ja ionako nikud ne zurim.Moji vozovi odavno otisli,vise i ne pokusavam da ih stignem Sad
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime01.12.14 0:10

ercov54 (citat):
Prke (citat):
Dimitrovgrad je u Srbiji a Berovo je u Istocnoj Makedoniji , dok je Krusevo u zapadnoj Makedoniji  prilicno  daleko od mene iako je Makedonija mala zemlja Smile . Pokusaj da s esetis odakle su ova druga dvojca.
Nema,sta reci,polako senilim Twisted Evil ,nije Dimitrovgrad vec Strumica.Ne opterecujse time,pojavicese oni kad tad,ja ionako nikud ne zurim.Moji vozovi odavno otisli,vise i ne pokusavam da ih stignem Sad

Strumica je na 50 kilpmetara od mene. Tamo cesto idem, imam rodzake.. Pokusacu preko njih..
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime01.12.14 0:13

Prke (citat):
ercov54 (citat):
Odbojkasko igraliste bilo odmah pored karaule u krugu,prema selu pored puta koji dolazio iz sela,ispod koliko ja pamtim bese nekakvo veliko drvo,po svemu sudeci bukva.Pod tim drvetom cesto drzali nekakvu neformalnu nastavu,verovatno da samo popune vreme,to ionako niko nije slusao.

Tako je igraliste je bilo preko puta Karaule, sa leve strane kad ides iz Bitusa.. Patrpla je isla (koliko se secam) po strmnini iznad igralista ka Dzinovoj cesmi.
E toje verovatno kasnije formirano,mislim na igraliste,ovo iz mog vremena bilo u samom krugu karaule,a sada se na mestu tog  igralista pravi crkva,a mislim da na jednoj tvojoj slici ispred karaule ti stojis odmah iznad tadasnjeg igralista scratch
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime01.12.14 0:15

Imam ja jos slika,ali su verovatno kod moje majke, ja sam samo ove nekoliko imao u albumu pa sam skenirao. Pokusacu da nadjem jos koju.
Na vrh Go down
duci64
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 208
ČLAN OD: : 2012-08-15
DOB : 60
M(j)esto NOVI KNEZEVAC

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime01.12.14 17:46

hajde prke stavljaj te slike ja šta sam imao postavio sam ih
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime01.12.14 23:02

duci64 (citat):
hajde prke stavljaj te slike ja šta sam imao postavio sam ih

Nema problema sve sto pronadjem postavicu...
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime02.12.14 7:59

Šuma se zeleni a planine bijele Very Happy 

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime02.12.14 20:57

Upravo tako prijatelju Lacose,na Krcinu sneg,a u podnozju vocke u cvetu,a tebi zbog toga sto svratis uvek sa poklonom u Bitusu +,mada znam da ti to neradis zbig toga.Coveka treba ceniti po svojim ljudskim osobinama,a ne zarad nekih materijalnih vrednosti,mada + nije nikakva materijalna vtednost,ali bar da pokazem da sam gostoprimljiv covek Very Happy [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime02.12.14 21:00

Hvala na gostoljubivosti prijatelju.Ja bih uzvratio ali sam več danas utrošio plusić.
Ali biće dana,ako Bog da cheers

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime02.12.14 22:26

[You must be registered and logged in to see this image.]
Веливар (десно) и Голем Крчин (лево)


ercov54: komentar modifikovan dana: 02.12.14 23:08; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Sponsored content





Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme) - Page 6 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)
Na vrh 
Stranica 6/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (prvi dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
»  Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR MAKEDONIJA-
Idi na: