FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)

Go down 
+23
Berbo
Mister Havana
glamoć m
Okapi
brkanovac
Kemo Specijalac
East&West
SveJug
DejanDjergovic
Crni Orao
ZAGORAC
missar
alexandar
sarentica
Max Blitz
vargas
lacoš
Gringo
dinosaurus
ercov54
MikiJovanovic
Slobodan.
Djida
27 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
AutorPoruka
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime10.09.14 22:27

Nas graničare je izdavala kapa i bluza. Iz daleka se vidjelo da nisi "običan" vojnik.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime10.09.14 22:39

Samo cepajte DRUGOVI PRZRENCI.
Nema na forumu složnije ekipe,garant.
Nema niko ko Drug Vargas ovoliku kolekciju autentičnih i nezaboravnih fotografija iz Jna uz koje se i mi polako sećamo nekih neverovatnih sitnica i detalja.
MNOGO SMO JAKI.
Živeli cheers
Na vrh Go down
MikiJovanovic
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 196
ČLAN OD: : 2013-12-01
DOB : 49
M(j)esto jug srbije

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: ramiz sadiku    Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime11.09.14 19:54

Vargas,i u moje vreme sluzenja svaka jedinica se razlikovala po maskirnim uniformama npr izvidjaci su imali krzno na kragni takodje i vojna policija  dok pesadija , okb,veza,pvo,poz bat,imali smb boju odela ali sve u svemu bilo je bitno biti VOJNIK i samo VOJNIK ,pozdrav drugovi .
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime11.09.14 20:38

Kad sam išao na redovno, na Zagrebačkom željezničkom kolodvoru starije gospođe su komentirale "pogledaj domobrana", a vezano na kapu šiltericu. Još da sam doma išao sa palerinom, mislim da bih bio glavna atrakcija.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime11.09.14 20:54

Kad smo dobili palerine, mislili smo da je jedna velika glupost nositi palerinu, ali smo se uskoro uvjerili koliko je to koristan dio uniforme, pogotovo kad si na straži za vrijeme snježne mećave. Imala je veliku kapuljaču, zakopčaš je do brade, i kroz otvor za ruke samo gurneš cijev od puške napolje, Niti kisneš, a niti ti zebu ruke. Uglavnom,jako korisna stvar.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime11.09.14 21:00

Na gornjoj slici se vidi vojnički klub u pozadini?
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime11.09.14 21:09

Ne, to su s lijeve strane naša garaža, a sa desne zgrada do prijavnice, ja čak mislim da je tu bio pritvor.Vojnički klub je na ovoj slici lijevo od mene.Tu sam pored vrata od pp skladišta, pisao sam već da smo jedno vrijeme mi graničari davali pp odjeljenje kad je garnizon bio na terenu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime11.09.14 21:15

Da,pritvor je bio pored prijavnice,tu je bila i kancelarija dežurnog oficira...
bio sam dva puta pomoćnik dežurnog oficira,kap.Salibašiću i por.Sretenoviću..
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime11.09.14 22:05

Za vrijeme "mirnog doba", kad se smjelo izlaziti u grad, pored toga što je dežurstvo bilo od strane Garnizona, granični vod je imao i svog dežurnog oficira. Naj opasniji je bio naš poručnik Nešković, za razliku od ostalih, on je znao uzeti vozača Lade Nive i s njom patrolirati po gradu. A znao je svaki kutak Prizrena i okolice. Jednom su se napila 3 naša vezista, dovezao ih je nazad u kasarnu, i ja sam ih morao čuvati. Obično bi stajali na onim kockastim pločama ispred Komande, ili u paviljonu na onoj tamnoj crti u hodniku. To mi je bio naj teži posao od svega. Dao bi mi svog TTjca, i ne mrdaj. Znam da su pili, priroda radi svoje, wc je nekoliko metara od njih, a ja ih ne smijem pustiti na pišanje. Mole me, daj nas pusti, ako ih pustim, Nešković će razjebati mene. Kod njega nije bilo oprosta za takvu grešku. Onda bi ekipa išla paziti da se ne pojavi Nešković, jer znao se i pješke prikrasti nazad u paviljon, "zatvorenici" bi obavili što su trebali, i lakše su mogli čekati svoju sudbinu. Kazna za takve stvari je obično bila nošenje sanduka sa municijom kad bi išli na teren. Obično je to bilo 4 sanduka 7,62, jedan sanduk 7,9 i jedan sanduk mina 60 mm za minobacać. "Grešnici" bi nosili koliko bi izdržali, kad bi Nešković vidio da sustaju, onda bi priskočio ostatak voda, i tako u krug.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime11.09.14 22:42

Slabo se sećam likova starešina u kasarni,osim naravno svojih...
Imaš li možda sliku Neškovića?
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime11.09.14 22:59

Ova slika je sa karaule Besko, mislim da ju je na forum postavio ili "Besko" ili Dejan Djergović, a ja sam si ju spremio među svoje slike. Ne vjerujem da ga se sjećaš pošto je u granični vod povučen uoči našeg dolaska u Prizren, zbog incidenta sa kuharom.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime11.09.14 23:11

Isto mjesto, samo malo kasnije.[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime11.09.14 23:11

Ne znam Neškovića..a ne prepoznajem ni starešine sa slike koju je postavio Havana..
Pamtim lica..majora Isaka,puk.Ojdanića,por.''čokolodnog'' i jednog kapetana koji me zaheba
kada sam zbrisao u grad...ali ne znam iz koje čete je bio..
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime11.09.14 23:16

Nešković kao stažo u Bileći 1975. Nisam siguran da li je lijevi ili desni što čući, dosta su si slični.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime11.09.14 23:22

vargas (citat):
Isto mjesto, samo malo kasnije.[You must be registered and logged in to see this image.]

Vargas,
da li si siguran da ovo nije karaula 25 maj na Koritniku?
Ja ne znam tačno ali mi ličina nju,vidi se i zemljani put
koji je vodio ka selu Krstac..
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime11.09.14 23:25

Još jedna iz Bileće. U gornjem redu označen krugom.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 21:21

dinosaurus (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dole u dnu je karaula Orčuša..
Niz brdo je bila Plavska reka i od nje počinje uspon uz Koritnik..
Gledajući sa karaule Orčuša,25 maj je bio negde ispod polovine visine Koritnika
i do nje je vodio put od sela Gornji Krstac..
Neznam baš tačno koja je sledeća karaula,koliko se sećam trebala bi biti Stojanović scratch
Verujem da Vargas zna tačnije jer je obilazio sve te karaule

Prizrenci moji dragi,
malo da se i ja uključim u temu a mome prijatelju sigurno je ostalo u sjećanju naš boravak na karauli Orćuša kada nas je ujutro iznenedilo vrijeme snijeg od 50 cm a ja pali svoj BRDM i sa poručniko Sretenovićem u proboj ceste. Lijepa vremena koje se nikada neće zaboraviti.  Razz
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 21:30

vargas (citat):
Moj "đombometar", trebali smo se skidati 12.05, u petak, kad se granični vod vratio sa terena pošto je završilo vanredno stanje, ali su oficiri bili brzi kod odlaska svojim kućama, pa nas nije imao tko razdužiti. Naj ljepše je bilo što nam je iz Peći došla nova generacija majaca na zamjenu, a mi nismo otišli doma. U spavaoni je bila neopisiva gužva, "gušteri" su spavali na naj prikladnijem mjestu za njih, na podu između kreveta. 

Vargas,poznat mi je haos prilikom smene graničara.
Koliko me sećanje služi u januaru 89. kakva je gužva vladala u paviljonu i oko njega,to se ne zaboravlja.
Jedan dan su došli mladi borci sa obuke i upućeni na karaule oko Prizrena.
Drugi dan sa karaula su sišli stari prekaljeni i izmučeni vojnici,prenoćili i sutra izjutra otišli kućama.
E tad sam se naslušao raznih priča...o maltretiranju,samovolji starih vojnika i starešina,susretima sa mečkama i vukovima,velikom snegu i surovoj klimi.
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 21:33

dinosaurus (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Batlavsko jezero...ako se pojavi neko od klasića...setiće se ovoga mesta... Very Happy
Plivanja,veslanja,pravljenja splavova....zadnje večeri logorovanja kada se uz vodu roštiljalo...
bolje rečeno pokušalo,jer nas je zahebalo nevreme,pa smo sa roštiljem u rukama i pivom
u dzepu pantalona,morali držati šator da ne odleti...

To druže memorija te dobro služi imam i ja slika samo da uhvatim vremena budem sve slike stavio na forum.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 21:35

slavonski brod (citat):
dinosaurus (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Prizrenci moji dragi,
malo da se i ja uključim u temu a mome prijatelju sigurno je ostalo u sjećanju naš boravak na karauli Orćuša kada nas je ujutro iznenedilo vrijeme snijeg od 50 cm a ja pali svoj BRDM i sa poručniko Sretenovićem u proboj ceste. Lijepa vremena koje se nikada neće zaboraviti.  Razz

Eee prijatelju puno je godina prošlo...sećam se da je bilo teško da izvezeš BRDM iz dvorišta karaule
jer beše jako strm i uzan deo puta kojim se ulazilo...ali bili ste ''profi'' vozači posle svih vukojebina na kojima smo bili
za vreme našeg služenja..sećam se Jajčanin Stojana koji je takodje bio vozač u našoj četi...
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 21:39

slavonski brod (citat):
To druže memorija te dobro služi imam i ja slika samo da uhvatim vremena budem sve slike stavio na forum.

cheers cheers Imaš slika????.....au kako bi voleo da vidim,ja imam svega par i postaviću ih....baš si me obradovao druže moj...

Što se tiče memorije....slaba je prijatelju,pa ti ispravljaj ako sam gde pogrešio Very Happy
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 21:40

slavonski brod (citat):
Prizrenci moji dragi,
malo da se i ja uključim u temu a mome prijatelju sigurno je ostalo u sjećanju naš boravak na karauli Orćuša kada nas je ujutro iznenedilo vrijeme snijeg od 50 cm a ja pali svoj BRDM i sa poručniko Sretenovićem u proboj ceste. Lijepa vremena koje se nikada neće zaboraviti.  Razz
Dobrodošao ti nama.
Kako mi ovo
Prizrenci moji dragi zaparalo dušu.
Vreme iz Prizrena i ja nikada neću zaboraviti.
Pozdrav za Slavonski Brod salutiranje
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 21:43

Djida (citat):
Dobrodošao ti nama.
Kako mi ovo
Prizrenci moji dragi zaparalo dušu.
Vreme iz Prizrena i ja nikada neću zaboraviti.
Pozdrav za Slavonski Brod salutiranje

Djida,Slavonski je moj klasić,prijatelj i tvoj kolega vozač..
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 21:49

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Dobrodošao ti nama.
Kako mi ovo
Prizrenci moji dragi zaparalo dušu.
Vreme iz Prizrena i ja nikada neću zaboraviti.
Pozdrav za Slavonski Brod salutiranje

Djida,Slavonski je moj klasić,prijatelj i tvoj kolega vozač..

Klasa januar 87 /88 od 19.04 1987 do 13.01.1988 godine  VP 4445/3 Prizren.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 21:51

dinosaurus (citat):
Djida (citat):
Dobrodošao ti nama.
Kako mi ovo
Prizrenci moji dragi zaparalo dušu.
Vreme iz Prizrena i ja nikada neću zaboraviti.
Pozdrav za Slavonski Brod salutiranje

Djida,Slavonski je moj klasić,prijatelj i tvoj kolega vozač..
Znam prijatelju,ukapirao sam.
Trebalo je malo vremena da postanemo jaka i složna ekipa stražar stražar stražar stražar
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 21:57

Djida (citat):
Znam prijatelju,ukapirao sam.
Trebalo je malo vremena da postanemo jaka i složna ekipa stražar stražar stražar stražar

Naj jači prijatelju Very Happy
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 22:01

[You must be registered and logged in to see this image.]
Evo jedne moje slike iz Kičeva neposredno pre odlaska u PRIZREN sa mojim klasićima i školskim drugarima,uz Sarajevsku Drinu i Skopsko pivo salutiranje
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 22:04

dinosaurus (citat):
Ne znam Neškovića..a ne prepoznajem ni starešine sa slike koju je postavio Havana..
Pamtim lica..majora Isaka,puk.Ojdanića,por.''čokolodnog'' i jednog kapetana koji me zaheba
kada sam zbrisao u grad...ali ne znam iz koje čete je bio..
Na mojoj slici su, levo poručnik Darko Šebrek i desno kap. Ljubiša Žarković. Isak Ilija je u moje vreme bio ppuk i k-dant brigade, a "čokoladni", kojeg je još neko spominjao je por. Dragan Đurđević.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 22:13

Mister Havana (citat):
Na mojoj slici su, levo poručnik Darko Šebrek i desno kap. Ljubiša Žarković. Isak Ilija je u moje vreme bio ppuk i k-dant brigade, a "čokoladni", kojeg je još neko spominjao je por. Dragan Đurđević.

Mislim da je bi u LAD PVO
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 22:18

dinosaurus (citat):
Mister Havana (citat):
Na mojoj slici su, levo poručnik Darko Šebrek i desno kap. Ljubiša Žarković. Isak Ilija je u moje vreme bio ppuk i k-dant brigade, a "čokoladni", kojeg je još neko spominjao je por. Dragan Đurđević.

Mislim da je bi u LAD PVO
Ne znam da li je bilo dvojice sa istim nadimkom, mada ne bih rekao. Ne znam ni da li je moguće da je bio u LAD PVO, pa dobio prekomandu. U svakom slučaju moj "čokoladni" je bio k-dir 2. baterije u HAD-u 1990/91.
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 22:21

A neko je spominjao i majora Dragišića. Sa mnom u divizionu je bio i njegov sin, sjajan tip. Matori ga je spakovao u Prizren, da mu bude na oku, ali junior nije imao nikakve privilegije, niti ih je tražio. Nekako bi bilo ispod časti i nefer prema drugovima. Odslužio je pošteno svojih 12 i kusur meseci u Haubičkom divizionu.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 22:23

Mister Havana (citat):
Ne znam da li je bilo dvojice sa istim nadimkom, mada ne bih rekao. Ne znam ni da li je moguće da je bio u LAD PVO, pa dobio prekomandu. U svakom slučaju moj "čokoladni" je bio k-dir 2. baterije u HAD-u 1990/91.

Havana možda ja grešim,čokoladni je bio poručnik čete koja je bila u istom hodniku sa nama..
Ne mogu se setiti koja je to četa bila??...može biti da je HAD u pitanju
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 22:28

dinosaurus (citat):
Mister Havana (citat):
Ne znam da li je bilo dvojice sa istim nadimkom, mada ne bih rekao. Ne znam ni da li je moguće da je bio u LAD PVO, pa dobio prekomandu. U svakom slučaju moj "čokoladni" je bio k-dir 2. baterije u HAD-u 1990/91.

Havana možda ja grešim,čokoladni je bio poručnik čete koja je bila u istom hodniku sa nama..
Ne mogu se setiti koja je to četa bila??...može biti da je HAD u pitanju
Ako je u starom paviljonu, onda jeste. LAD PVO je bio u novom paviljonu, nizbrdo. Barem 1990. god.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 22:30

Mister Havana (citat):
Ako je u starom paviljonu, onda jeste. LAD PVO je bio u novom paviljonu, nizbrdo. Barem 1990. god.
'87-'88 Izvidjači su bili u starom paviljonu na drugom spratu...
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 22:34

dinosaurus (citat):
Mister Havana (citat):
Ako je u starom paviljonu, onda jeste. LAD PVO je bio u novom paviljonu, nizbrdo. Barem 1990. god.
'87-'88 Izvidjači su bili u starom paviljonu na drugom spratu...
Onda je to - to. Na drugom spratu je bio HAD 122mm. U drugom delu hodnika su bile jedinice milicije, a od 31.12.1990. su prešli u novu zgradu pravljenu za njih pored paviljona pešadije. O dogodovštini na dočeku Nove 1991. godina sam pisao u temi

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 22:40

Inače, por. Đurđević je znao da bude prilično zaj*ban. Njegova baterija je bila ozloglašena po užasno strogoj disciplini. lićno pamtim događaj za rubriku "Verovali ili ne". Bio je dan vikenda, subota ili nedelja. "Čoki" nabasao nenajavljen u kasarnu, banuo u bateriju i zatekao spavaonu u neurednom stanju. Sledeća scena: borci njegove baterije iznose krevete i kasete iz spavaone i spremaju ih i ravnaju na velikoj pisti. Kada je Big Bos bio zadovoljan, sve su to ponovo uradili u spavaoni!
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 23:10

Za majora Dragišića sam znao da ima kćer, ali do danas nisam znao za sina. Ponekad sam razgovarao telefonski sa njegovom ženom ili kćerkom, zavisi koja bi nazvala, i to je većinom bilo iza 17 sati. Obično bi me pitale kakva je situacija kod nas, pošto je bilo vanredno stanje, a on im izgleda nije priznavao koliko je situacija ozbiljna. One su mislim bile u Beogradu, nije ih pustio na Kosovo. Imam i jednu anegdotu vezanu za te razgovore. Major je imao vanjsku telefonsku liniju, i imao je nekakvu kvotu koliko smije razgovarati besplatno, a kad bi to prekoračio, plačao je iz svojeg đepa višak impulsa. Pošto su svi oficiri bili u kasarni, koristili su priliku kad majora nije bilo u komandi da nazovu kući sa njegovog telefona. Kad je došao telefonski račun, skoro ga je strefilo. Pozvao je sve oficire i nas vojnike koji smo radili u komandi i pitao je tko je zvao sa njegovog telefona. Normalno da smo bili krivi mi vojnici. Major je naredio vodniku Riletu iz pozadine da zapečati telefon i pazite sad, umjesto da je zapečatio brojčanik telefona, on je omotao onaj konac i oko slušalice. To popodne zvoni telefon, onako, baš uporno. Oficira nema, ne usudim se dirati telefon, i na kraju si mislim, a u pič..materinu, pa šta bude. Potrgam konac, kad ono, zove majorova žena, odmah pita da li smo pod uzbunom kad niko ne diže slušalicu. Velim joj da nismo, oficiri su na večeri, a ja sam bio napolju. Kad se major vratio u kancelariju vidio je da je potrgan pečat na telefonu, pitao je što je bilo, rekao sam mu da mu je žena poručila da ju nazove, i da vodnik zapečati brojčanik a ne slušalicu.
Na vrh Go down
pera84
Podpukovnik
Podpukovnik
pera84


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
BROJ POSTOVA: : 6178
ČLAN OD: : 2011-03-17
M(j)esto USA

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 23:24

Citat :
i da vodnik zapečati brojčanik a ne slušalicu.



Vargas, nije vodnik bio blesav. Cak i sa zakljucanim brojcanikom moglo se zvati, taj trik su znali i osnovci:
podignes slusalicu (naravno) a onda tapkas brzo po onom prekidacu, cifru po cifru (za nulu je trebalo kucnuti deset puta) dok ne nakuckas citav broj. Wink
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime12.09.14 23:28

Pera, to nisam znao.
Na vrh Go down
Mister Havana
Vodnik
Vodnik
Mister Havana


BROJ POSTOVA: : 446
ČLAN OD: : 2014-07-11

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime13.09.14 3:15

pera84 (citat):
Citat :
i da vodnik zapečati brojčanik a ne slušalicu.


Vargas, nije vodnik bio blesav. Cak i sa zakljucanim brojcanikom moglo se zvati, taj trik su znali i osnovci:
podignes slusalicu (naravno) a onda tapkas brzo po onom prekidacu, cifru po cifru (za nulu je trebalo kucnuti deset puta) dok ne nakuckas citav broj. Wink
Moj ćata (mislim da je ćata, ili je bio neki kurir) je imao elegantnije rešenje. Brojčanik se obično zaključavao na nulu. E pa on je imao rezervni brojčanik, pa lepo odšrafi originalni, zašrafi svoj i piči, blago čiči!
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime13.09.14 16:34

To smo i mi radili skineš onaj, mali poklopac, odšrafiš jedan šraf i staviš drugi brojčanik i zovi......

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Izviđači 1987/88 Prizren   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime15.09.14 21:19

[You must be registered and logged in to see this image.]

Izviđačka četa kapetana Salihbašića, poručnika Sretenovića i vodnika Erdeljana na ljetnoj obuci na Batlavskom jezeru od 26.07.1987 do 10.08.1987. godine.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime15.09.14 21:36

cheers ....Moj Slavonski prijatelju... slika momaka 549. izvidjačke jedinice na Letnjoj obuci na Batlavskom jezeru,daleke '87...kakva je to družina bila..
Nisam ni znao da postoji ova slika,ja sam u donjem redu,drugi sa desne strane...do prijatelja..
Vidi samo tu frizuricu.. bounce bounce
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime15.09.14 21:47

dinosaurus (citat):
cheers ....Moj Slavonski prijatelju... slika momaka 549. izvidjačke jedinice na Letnjoj obuci na Batlavskom jezeru,daleke '87...kakva je to družina bila..
Nisam ni znao da postoji ova slika,ja sam u donjem redu,drugi sa desne strane...do prijatelja..
Vidi samo tu frizuricu.. bounce bounce

alien E moj prijatelju to su bila vremena koja se nikada ne mogu zaboraviti valjda će se netko prepoznati i javiti se ako ne čekamo još malo onda slijedi objava kolega tenk
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime15.09.14 21:51

slavonski brod (citat):

alien E moj prijatelju to su bila vremena koja se nikada ne mogu zaboraviti valjda će se netko prepoznati i javiti se ako ne čekamo još malo onda slijedi objava kolega tenk

Čekamo...pa objava...onih koje znamo... Very Happy ...
Koliko vidim pomešni smo na slici iz raznih vodova..
Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik
slavonski brod


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1119
ČLAN OD: : 2014-08-31
DOB : 56
M(j)esto Slavonski Brod

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime15.09.14 21:57

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

alien E moj prijatelju to su bila vremena koja se nikada ne mogu zaboraviti valjda će se netko prepoznati i javiti se ako ne čekamo još malo onda slijedi objava kolega tenk

Čekamo...pa objava...onih koje znamo... Very Happy ...
Koliko vidim pomešni smo na slici iz raznih vodova..


Znaš da kod nas nije bilo razdvajanja mala smo četa bili ali velikoga srca " svi za jednog jedan za sve "  lol!
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime15.09.14 22:07

slavonski brod (citat):

Citat :
Čekamo...pa objava...onih koje znamo... Very Happy ...
Koliko vidim pomešni smo na slici iz raznih vodova..


Znaš da kod nas nije bilo razdvajanja mala smo četa bili ali velikoga srca " svi za jednog jedan za sve "  lol!

Tačno...složni i iskreni,bez ikakvih predrasuda...nikada nismo imali ni jedan problem...

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime15.09.14 22:34

dinosaurus (citat):
slavonski brod (citat):

Citat :
Čekamo...pa objava...onih koje znamo... Very Happy ...
Koliko vidim pomešni smo na slici iz raznih vodova..


Znaš da kod nas nije bilo razdvajanja mala smo četa bili ali velikoga srca " svi za jednog jedan za sve "  lol!

Tačno...složni i iskreni,bez ikakvih predrasuda...nikada nismo imali ni jedan problem...

Prijatelju,da to nije dosao klasic saborac iliti vec.Nesto mirise da stiglo licno pojacanje Wink
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime15.09.14 22:39

[You must be registered and logged in to see this image.]


dinosaurus: komentar modifikovan dana: 16.09.14 20:22; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime15.09.14 22:43

ercov54 (citat):

Prijatelju,da to nije dosao klasic saborac iliti vec.Nesto mirise da stiglo licno pojacanje Wink

cheers Jeste prijatelju...isplatilo se ovo vreme na forumu...
Slavonski je moj drug iz JNA,zajedno smo vojevali skoro godinu
dana...i eto čuli smo se posle 26 godina..NEVEROVATNO!!!

Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 19 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
Na vrh 
Stranica 19/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: