FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)

Go down 
+23
Berbo
Mister Havana
glamoć m
Okapi
brkanovac
Kemo Specijalac
East&West
SveJug
DejanDjergovic
Crni Orao
ZAGORAC
missar
alexandar
sarentica
Max Blitz
vargas
lacoš
Gringo
dinosaurus
ercov54
MikiJovanovic
Slobodan.
Djida
27 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AutorPoruka
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime29.05.14 23:40

dinosaurus (citat):
Slobo druže,ajde malo raspali neko sećanje,da nastavimo malo o našem Prizrenu...
Gde ste izlazili,da li ste išli u moj i Djidin Šadrvan...

Secam se da sam izasao samo jednom i to u neki kafic koji je bio  u blizini centra dakle nesto u fazonu kluba.Nisam bio poklonik alkohola pa se nisam uklopio sa odvaljenom ekipom iz kasarne  a da zlo bude vece  sretoh tamo i naseg porucnika Bukvica u civilnom izdanju.Posle je doslo vanredno stanje i izlasci su zamrznuti.

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime29.05.14 23:46

Izgleda da smo mi iz generacije '87-'88 bili zadnji redovni posetioci tih znamenitosti,kakve su Prizrenske birtije..šteta momci puno ste propustili Laughing
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime29.05.14 23:54

ercov54 (citat):
Zasto si tako skroman,dobro ti baratas sa jako puno tema,ko ne veruje nek malo pogleda tvoje pisanije na forumu pionir

Nemoj prijatelju 'ko Boga te molim,ako neko iz GŠ pogleda ostaću bez čina Very Happy
Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime30.05.14 0:09

ODLETECE CVARCI:
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime30.05.14 0:13

Ostaće samo dugmići
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime30.05.14 0:18

dinosaurus (citat):
Ostaće samo dugmići

Sudeci Djidinim fotkama,vama u Prizrenu dugmici i nisu trebali,jer nisu sluzili svojoj svrsi,tj i nisu bili zakopcani Twisted Evil  Rolling Eyes  Wink
Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime30.05.14 0:20



Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime30.05.14 0:20

ercov54 (citat):
Sudeci Djidinim fotkama,vama u Prizrenu dugmici i nisu trebali,jer nisu sluzili svojoj svrsi,tj i nisu bili zakopcani Twisted Evil  Rolling Eyes  Wink

 Very Happy  Very Happy  Very Happy šta da kažem na ovo osim +  baš me nasmeja prijatelju

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime30.05.14 0:47

Slobo treba li neka ''lozinka'' da bi se pogledalo ovo što si postavio Very Happy
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime30.05.14 1:53



Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime30.05.14 2:09



Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime30.05.14 7:56

Odlican let
Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime30.05.14 7:57

dinosaurus (citat):
Slobo treba li neka ''lozinka'' da bi se pogledalo ovo što si postavio Very Happy

Nesto se cudno desava sa YT
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime30.05.14 14:04

ercov54 (citat):
dinosaurus (citat):
Ostaće samo dugmići

Sudeci Djidinim fotkama,vama u Prizrenu dugmici i nisu trebali,jer nisu sluzili svojoj svrsi,tj i nisu bili zakopcani Twisted Evil  Rolling Eyes  Wink

ERCOVVVVVVVVEEEEE Exclamation
Ti si šampion i dobar lik sa izuzetnim smislom za humor.
Prijatelju Exclamation 
Ako mi veruješ vanredno stanje je bilo 88. i 89. zajebano mnogo.A sa druge strane i nije bilo loše za nas vojnike i oficiri behu van sebe.To im se valjda prvi put desilo-bili su nekako zbunjeni ali u mojoj bateriji ne mogu da se požalim na ponašanje oficira.Mi golobradi dečaci gledasmo u našeg kapetana 1.klase Knežević Zorana kao u roditelja.Beše izuzetno smiren i odmeren čovek,svaka reč mu beše na mestu. Vodnik Jovanović Milan nije mogao da se ponaša drugačije od Kneževića,bili su stvarno časni ljudi pre svega i sa nama vojnicima pregurali sve zgode i nezgode vanrednog stanja na KOSOVU.
Cela situacija je davala prostora da se neki put neobrijamo ili idemo raspojasani jer na to nije niko obraćao previše pažnje.
Bilo je bitmo njima iz oficirskog kadra da svi sačuvamo glave na ramenima i odemo živi svojim kućama,a rane na srcu su ostale  to je sigurno.
Voleo bi da ih vidim sada ili u nekom narednom periodu i stisnem časnu ruku.
To nas nije ubilo samo nas je ojačalo veruj mi prijatelju.
Sada kada bi mogao da biram opet bi izabrao taj put jer mi posle Prizrena i vojnog roka svaki problem u životu izgleda smešan i rešiv,posle onih žestokih dana u Prizrenu i okolini kada su nam išle suze od straha i sline od suzavca.Pojedini su oboleli od bolesnih oficira bezbednjaka i završili sa vojnim rokom-pade mi na pamet drug Ćirić Zoran iz okoline Topole-pisaću o tome to je posebna priča i mnogo TUŽNA.
PRIJATELJSKI SI NASTROJEN ERCOVEEEEEEE,vidi se i oseća to, zato si dobrodošao,složiće se sa mnom i Dinosaurus i Slobodan kao redovni PRIZRENCI,naravno i svi ostali koji su manje prisutni u komentarima ali redovno čitaju naše pisanije kao da se stide nečega-opletite bre po vojničkim danima iz NAŠE KASARNE I NAŠEG PRIZRENA.

[You must be registered and logged in to see this image.]

ŽIVELI

Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime30.05.14 15:11

I naravno PLUS ZA DRUGA  E R C O V A

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime30.05.14 23:20

Djida (citat):
ERCOVVVVVVVVEEEEE Exclamation
Ti si šampion i dobar lik sa izuzetnim smislom za humor.
Prijatelju Exclamation 
Ako mi veruješ vanredno stanje je bilo 88. i 89. zajebano mnogo.A sa druge strane i nije bilo loše za nas vojnike i oficiri behu van sebe.To im se valjda prvi put desilo-bili su nekako zbunjeni ali u mojoj bateriji ne mogu da se požalim na ponašanje oficira.Mi golobradi dečaci gledasmo u našeg kapetana 1.klase Knežević Zorana kao u roditelja.Beše izuzetno smiren i odmeren čovek,svaka reč mu beše na mestu. Vodnik Jovanović Milan nije mogao da se ponaša drugačije od Kneževića,bili su stvarno časni ljudi pre svega i sa nama vojnicima pregurali sve zgode i nezgode vanrednog stanja na KOSOVU.
Cela situacija je davala prostora da se neki put neobrijamo ili idemo raspojasani jer na to nije niko obraćao previše pažnje.
Bilo je bitmo njima iz oficirskog kadra da svi sačuvamo glave na ramenima i odemo živi svojim kućama,a rane na srcu su ostale  to je sigurno.
Voleo bi da ih vidim sada ili u nekom narednom periodu i stisnem časnu ruku.
To nas nije ubilo samo nas je ojačalo veruj mi prijatelju.
Sada kada bi mogao da biram opet bi izabrao taj put jer mi posle Prizrena i vojnog roka svaki problem u životu izgleda smešan i rešiv,posle onih žestokih dana u Prizrenu i okolini kada su nam išle suze od straha i sline od suzavca.Pojedini su oboleli od bolesnih oficira bezbednjaka i završili sa vojnim rokom-pade mi na pamet drug Ćirić Zoran iz okoline Topole-pisaću o tome to je posebna priča i mnogo TUŽNA.
PRIJATELJSKI SI NASTROJEN ERCOVEEEEEEE,vidi se i oseća to, zato si dobrodošao,složiće se sa mnom i Dinosaurus i Slobodan kao redovni PRIZRENCI,naravno i svi ostali koji su manje prisutni u komentarima ali redovno čitaju naše pisanije kao da se stide nečega-opletite bre po vojničkim danima iz NAŠE KASARNE I NAŠEG PRIZRENA.

Malo se osecam nesigurnim posle ovakvih reci recene u opisu mog karaktera.Ja sam jako stariji od tebe i tvojih drugara.Kapa dole za sve ono sto ste preziveli za ono ludo vreme.I onda i sad imam neko svoje misljenje,ali kao i uvek unapred se zna ko racun placa,a to bilo i uvek ce biti.Placa onaj ko najmanje kriv,onaj kog niko nije ni pitao za misljenje,a u ime njegovo tj VASE i nase taj neko odlucivao da se igra ratnih igara.Sto bi rekao jedan moj zemljak kome sin ostao tamo negde daleko-ovoj drzavi narod sluzi samo da glasa i ratuje-.Za rane u secanju i srcu sto ostale,osecase to u svim,pogotovu tvojim postovima.Ako nastavim da dublje ulazim u temu,bojimse nece na dobro izaci.Ipak bolje nesto i precutati,a TEBI hvala sto me zoves prijateljem,meni je cast i priznanje.Moji dragi PRIZRENCI zivi i srecni dugo mi bili salutiranje

Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime31.05.14 1:19

Ipak smo mi iz 1988/89 bili posebna ekipa
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime31.05.14 16:42

Slobodan. (citat):
Ipak smo mi iz 1988/89 bili posebna ekipa

+++++++Tako je klaso.
Mi smo bili ekipa iz snova,predodređeni da baš u to vreme budemo u Prizrenu-tako je suđeno.
U to vreme dosta ljudi iz Kruševca baš iz moje generacije i školskih drugova zaglavilo Prizren,većina septembar 88‚89. bio je to Kruševac u malom.
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime31.05.14 21:51

Kod nas u graničnom vodu je bio "čarapan" Agatonović Mališa iz Sebečevaca kod Kruševca. Bio je vedar dečko, navijač Napredka , imam njegove slike, samo trebam savladati postavljanje na forum.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime01.06.14 1:34

Djida (citat):
U to vreme dosta ljudi iz Kruševca baš iz moje generacije i školskih drugova zaglavilo Prizren,većina septembar 88‚89. bio je to Kruševac u malom.

Kruševac i Prizren imaju nešto zajedničko Laughing ,verovatno je to razlog zašto vas je bilo puno
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime01.06.14 22:04

dinosaurus (citat):
Kruševac i Prizren imaju nešto zajedničko Laughing ,verovatno je to razlog zašto vas je bilo puno

Znaš ti druže šta je zajedničko Very Happy  Very Happy  Very Happy ...verovatno.++++
U to ime evo još jedne  slike NAŠEG PRIZRENA

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime02.06.14 17:42

[You must be registered and logged in to see this image.]

 cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  salutiranje

Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime02.06.14 17:45

[You must be registered and logged in to see this image.]

  salutiranje  salutiranje  salutiranje  salutiranje  salutiranje ......ZA SVE VOJNIKE

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime02.06.14 23:32

Ulaz su koristili samo oficiri,mi smo se ''švercovali''povremeno samo u večernjim satima za izlazak na spustanje zastave,mada je i to bilo veoma retko.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime02.06.14 23:35

Slobodan. (citat):
Odlican let

Jeste...mada bi bilo bolje da sleću na drugu stranu Šare...u Tetovo Cool

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 1:01

dinosaurus (citat):
Slobodan. (citat):
Odlican let

Jeste...mada bi bilo bolje da sleću na drugu stranu Šare...u Tetovo Cool

Pa ono jes da bi bilo bolje,zasto biti sebican i uskogrud Twisted Evil
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 1:07

Djida (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

  salutiranje  salutiranje  salutiranje  salutiranje  salutiranje ......ZA SVE VOJNIKE

Auu,kako je sa par reci puno toga receno,a pogotovu salutiranje

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 1:56

Prijatelju,u moje vreme komandant kasarne Ramiz Sadiku bio je pukovnik Dragoljub Ojdanić...
A sada je to Djida...stari Prizrenski vuk
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 3:24

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 3:44

Ala su navukli  svakojakog krsa i kontejnera
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 3:45

dinosaurus (citat):
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ima tu još,
[You must be registered and logged in to see this link.]

i evo izrezana ova velika slika:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 3:49

Max hvala za slike,drugovi Prizrenci verujem da prepoznajete delove kasarne...

Na zadnjoj slici se vidi selo Ljubižde gde je bila izdvojena straža...na prvoj je zanimljiva stražarska kućica sa bojama zastave,i nešto
što nemogu prepoznati,a to je objekat iznad stražarske kućice
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 4:52

[You must be registered and logged in to see this image.]


dinosaurus: komentar modifikovan dana: 03.06.14 4:59; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 4:58

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 12:19

E Druže Max hvala ti puno što rastavi onu veliku sliku,na njoj se vide ostaci kasarne odnosno kako sam ukapirao prve slike posle ulaska kfora.
Veliki plus. salutiranje
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 12:49

dinosaurus (citat):
Max hvala za slike,drugovi Prizrenci verujem da prepoznajete delove kasarne...

Na zadnjoj slici se vidi selo Ljubižde gde je bila izdvojena straža...na prvoj je zanimljiva stražarska kućica sa bojama zastave,i nešto
što nemogu prepoznati,a to je objekat iznad stražarske kućice

Ma kako ne bi prepoznali druže.Tužno i žalosno ali........
Što se tiče objekta iznad stražarske kućice ja mislim da se tu odlagalo smeće iz kasarne i ostaci hrane iz kuhinje  Crying or Very sad,imao sam jednom prilikom posla tu oko tog objekta nego to je za posebnu priču.
A Dinosauruse zasmeja me sa komandantom kasarne,ti si ipak najveći čin u kasarni i ti si komandant.Ne ide da vodnik bude glavni.
Kako nas ima dosta u kasarni i koliko smo aktivni trebalo bi da uvedemo i dežurnog oficira da pripazi malo na ovoliku vojsku Very Happy  Very Happy 
Drug Ercov je naš Prizrenac definitivno.

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 13:44

Djida (citat):
Što se tiče objekta iznad stražarske kućice ja mislim da se tu odlagalo smeće iz kasarne i ostaci hrane iz kuhinje  Crying or Very sad,imao sam jednom prilikom posla tu oko tog objekta nego to je za posebnu priču.
A Dinosauruse zasmeja me sa komandantom kasarne,ti si ipak najveći čin u kasarni i ti si komandant.Ne ide da vodnik bude glavni.
Kako nas ima dosta u kasarni i koliko smo aktivni trebalo bi da uvedemo i dežurnog oficira da pripazi malo na ovoliku vojsku Very Happy  Very Happy 
Drug Ercov je naš Prizrenac definitivno.

Nisam prepoznao da je služila za odlaganje smeća...za taj objekat i mene veže jedno sećanje o kojem ću kasnije..
Što se tiče komandovanja..samo ti možeš biti komandant garnizona Very Happy ,ti si prijatelju pokrenuo temu a svi mi smo se priključili.
Sa zadovoljstvom čitam tvoje postove,Vargasove,Slobine,Mikijeve,Sarenticine,nadam se da će i Dejan uzeti učešća malo više  i sve druge kolege sa teme..
Naravno tu je i naš veliki prijatelj Ercov i Missar,takodje i pomoć od Maxa Very Happy
Šta reći,osim,momci idemo dalje cheers

Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 14:56

IDEMO DALJE cheers  cheers  stražar  stražar  stražar  stražar  stražar  stražar  tenk2


[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 16:48

[You must be registered and logged in to see this image.]

VARGAS,Druže označio sam strelicom otprilike mesto gde se nalazio naš paviljon,dal sam pogodio ti kaži  Question
Čini mi se da se i zgrada vidi odnosno ostaci.
Pozdrav.


Djida: komentar modifikovan dana: 03.06.14 17:05; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 16:56

Djida (citat):
VARGAS,Druže označio sam strelicom otprilike mesto gde se nalazio naš pavilion,dal sam pogodio ti kaži Question
Čini mi se da se i zgrada vidi odnosno ostaci.

Evo taj segment slike u originalnoj veličini, bez daljnjeg povećavanja.
Ona slika je stvarno velika, pa ju je potrebno smanjivati...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
MikiJovanovic
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 196
ČLAN OD: : 2013-12-01
DOB : 49
M(j)esto jug srbije

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: ramiz sadiku   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 21:49

Drugovi prizrenci u moje vreme ovde su bila 3 objekta od toga 2 su bila magacini municije i ostale opreme a jedan je bio sa nekim boksevima naj verovatnije da je bio svinjarnik tako da se lepo secam ovih objekta.POZDRAV PRIZRENCI bounce
Na vrh Go down
vargas
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 374
ČLAN OD: : 2013-05-29
DOB : 55
M(j)esto Ludbreg

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 23:00

Djida ti si po meni označio zgradu komande garnizona, iza koje je bio repetitor, a mi smo bili u onoj ruševini između komande i novog paviljona. Između našeg paviljona i onog naj novijeg je bio onaj kontejnerski restoran u kojem je u đuboksu radio jedan moj Ludbrežanin.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 23:40

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime03.06.14 23:46



Nadam se da snimak nikome neće smetati
Na njemu se ipak vidi snimak naše kasarne

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime04.06.14 0:12

Ma kakvi smetati,zasto bi smetao,ali trebaosi bar prevesti na jezik koji citav svet razume,ovako uspeh tvog truda je polovican,ipak vredi +,kao podstrek za neka nova stremljenja,i vise slobode i kreativnosti Rolling Eyes
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime04.06.14 0:25

Prijatelju slabo ja prevodim Cool ,
a snimak je zahvaljujući Maxu,biće ih još
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime04.06.14 1:37

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
Slobodan.
Razvodnik
Razvodnik



BROJ POSTOVA: : 233
ČLAN OD: : 2014-04-28
DOB : 54
M(j)esto Vojvodina

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime04.06.14 13:18

dinosaurus (citat):
Prijatelju slabo ja prevodim Cool ,
a snimak je zahvaljujući Maxu,biće ih još

I bez prevoda mi je jasno da su ovi sadasnji likovi koji su u nasoj kasarni teski tutumraci i  saka jada.
Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime04.06.14 19:18

vargas (citat):
Djida ti si po meni označio zgradu komande garnizona, iza koje je bio repetitor, a mi smo bili u onoj ruševini između komande i novog paviljona. Između našeg paviljona i onog naj novijeg je bio onaj kontejnerski restoran u kojem je u đuboksu radio jedan moj Ludbrežanin.

E druže Vargas u pravu si Idea  ja sam otišo previše uz brdo.
A tog restorana se ne mogu setiti nikako,znam da je nešto postojalo i pokušavam da vratim film ali ne ide nikako,setiću se valjda.Čini mi se da je tu bila neka ekipa građevinaca iz Kraljeva koji su izvodili neke radove po kasarni.
Pozdravljam te.

Na vrh Go down
Djida
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 972
ČLAN OD: : 2013-04-05

Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime04.06.14 20:22

Dinosaurus,odličan snimak gde se sve lepo vidi ---omogućio si da se prošetamo uživo kasarnom i to baš onim gornjim delom.
Najviše mi se sviđaju one kuvarice na 2-03 što se stidljivo pojavljuju iz one barake   affraid
Na vrh Go down
Sponsored content





Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)   Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme) - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (drugi dio teme)
Na vrh 
Stranica 2/20Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (treći dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (peti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 90/91

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA :: SAP KOSOVO-
Idi na: