FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Skoplje kasarna Maršal Tito

Go down 
+115
Kokan
OMJ
MilenkoGrgic
karel1971
Dejan Branić
boby1967
Zdenko M.
orionclx
jlakota
Sloba1
Vojnik Graničar
horizont
Sasa91
Šumadinac1973
maj90/91
windsor
PORUCNIK
Pivasevic
nestorovd
berger
Bozic Vlada
čilezenica
eldragon
lorger
maxim.69
Lala Basaid
pachino
stranac2907
Ypsilon
POČ 5552
12345
vojislav
Miša64
djomba
goran gajic
Rasha018
pisica
aspahic
ništaposebno
bere zenica
Igor sk
grigor
SinisaSlavkovic
Blade1963
mornar71
emeri
ZAGORAC
musa71
Janko Kmet
Max Blitz
KMT-Skopje,sept.88-89
more6
vladimir
humka83
Matrix
Stazio
dinosaurus
goranin
stari FAZAN
sasa staza
SveJug
lacoš
makaroni
saban
prva motorizovana
batazoki
jopett
Relejac
Donchev Jovan
Jovan87
upravnik
inzinjerac
LupusREBEL
DejanN
dpuric
D.Jović
ROKO
mixi
rsgjanez
milutins
East&West
moris
slavisa_nedeljkovic
muski
mili10
Atila
DvM
Fiume
Gagi bg
flirt23
shurda
DŽale
bucko71ri
bosanac68
šro
barba
alexandar
ljubmatjaz
madjar
hercegovac
MedoB
SvetislavSavić
komandirodelenja
Rosso4344
jelen pivo
Gringo
Mujo 1972
purger
Gordana Doder Sumner
brendimir
1228/1
sego
mafo
mgalic2
toz972
119 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorPoruka
komandirodelenja
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 21
ČLAN OD: : 2011-11-06
M(j)esto NOVO MESTO

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime13.11.11 16:34

Onda mismo bili u istom paviljonu, pa sečam se onoga paviljona tamo je bila i komanda puka ako se ne v varam je li? Na našem paviljonu nacrtan bio je vojnik vezista sa slusalicom na uhu. Kad smo došli kao gušteri nas su desetari đombe pitali kad ćemo kući a odgovor bio je kad vojnik na zidu pušta slušalico sa uha ha ha.Posle 6 meseci kad smo dobili mi guštere priča bila je ista
 
Možda se sečaš ovog zidnog vezista?
Na vrh Go down
toz972
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 78
ČLAN OD: : 2010-04-02
DOB : 52
M(j)esto Novi Sad

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime13.11.11 20:10

U tom tvom paviljonu sam izgleda bio smešten kada je bila obuka za desetare ali se ne mogu setiti slike veziste.Sećaš li se ti restorana i kantine?Retko ko je od vojnika JNA imao privilegiju da ima restoran u krugu kasarne.
Na vrh Go down
komandirodelenja
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 21
ČLAN OD: : 2011-11-06
M(j)esto NOVO MESTO

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime13.11.11 22:28

toz972 (citat):
U tom tvom paviljonu sam izgleda bio smešten kada je bila obuka za desetare ali se ne mogu setiti slike veziste.Sećaš li se ti restorana i kantine?Retko ko je od vojnika JNA imao privilegiju da ima restoran u krugu kasarne.
 
Kako da se nebi sečao restorana i slastičarne koja je bila u isti zgradi pokraj restorana, u slobodno vreme trkom kroz pistu i mala vrata i već smo bili u restoranu SUPER! Kantina je bila desno od piste gledajući od paviljona odnosno u onoj smjeri gdje je bila i bandera za podizanje zastave jal tako? Kao k-dir odelenja imao sam tu "sreću", da smo svako jutro čistili rejon oko kantine ali uvjek bilo je zaprljano,  kantanjerka bila neka stara baba bez zuba bar u ono vreme kad sam bio tamo jednu godinu
 
Što se tiće paviljona izlaz/ulaz bio je direktno na pisto sećas se?Levo od piste nizbrdicu stajao je itendantski servis a za paviljonima bio je bioskop ali nešto slično i klubske prostorije, daj reci mi još komandant još u tvoje vreme vozio se sa kampanjolo AR 55?

Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime14.11.11 8:45

komandirodelenja (citat):
toz972 (citat):
U tom tvom paviljonu sam izgleda bio smešten kada je bila obuka za desetare ali se ne mogu setiti slike veziste.Sećaš li se ti restorana i kantine?Retko ko je od vojnika JNA imao privilegiju da ima restoran u krugu kasarne.

Što se tiće paviljona izlaz/ulaz bio je direktno na pisto sećas se?Levo od piste nizbrdicu stajao je itendantski servis a za paviljonima bio je bioskop ali nešto slično i klubske prostorije, daj reci mi još komandant još u tvoje vreme vozio se sa kampanjolo AR 55?

Secam se da je naspram veseraja bila neka kantina iz koje se gledalo direktno na pistu,sad neznam dal o istoj pisemo.Znam kad sam dovozio ves na pranje da smo obavezno tu svracali

Na vrh Go down
toz972
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 78
ČLAN OD: : 2010-04-02
DOB : 52
M(j)esto Novi Sad

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime14.11.11 10:38

komandirodelenja (citat):
Kako da se nebi sečao restorana i slastičarne koja je bila u isti zgradi pokraj restorana, u slobodno vreme trkom kroz pistu i mala vrata i već smo bili u restoranu SUPER! Kantina je bila desno od piste gledajući od paviljona odnosno u onoj smjeri gdje je bila i bandera za podizanje zastave jal tako? Kao k-dir odelenja imao sam tu "sreću", da smo svako jutro čistili rejon oko kantine ali uvjek bilo je zaprljano,  kantanjerka bila neka stara baba bez zuba bar u ono vreme kad sam bio tamo jednu godinu

Što se tiće paviljona izlaz/ulaz bio je direktno na pisto sećas se?Levo od piste nizbrdicu stajao je itendantski servis a za paviljonima bio je bioskop ali nešto slično i klubske prostorije, daj reci mi još komandant još u tvoje vreme vozio se sa kampanjolo AR 55?
 
Da.Kantina je bila u smeru bandere za podizanje zastave.Izlaz-ulaz paviljona bio je prema pisti ali je moj paviljon bio udaljen od piste jedno dvadesetak metara.Ne mogu se setiti da li se vozio kampanjolom AR55.Sećam se da sam viđao PUH vozlia u kasarni.Bioskopa i klupskih prostorija se sećam.I mi smo ponekad čistili oko kantine.Čistili smo i oko ružičnjaka pored glavnog puta kada se uđe u kasarnu.

Na vrh Go down
komandirodelenja
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 21
ČLAN OD: : 2011-11-06
M(j)esto NOVO MESTO

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime14.11.11 20:46

jelen pivo (citat):
Secam se da je naspram veseraja bila neka kantina iz koje se gledalo direktno na pistu,sad neznam dal o istoj pisemo.Znam kad sam dovozio ves na pranje da smo obavezno tu svracali
 
Ne to nije ista kantina, puk veze imao je svoju kantinu trpezariju i pisto kao kasarna u kasarni na prvi izgled, gore  bila je trpezarija na dva kata  u njezini blizini i pekara pekli su stvarno dobar leb (kruh)

Na vrh Go down
komandirodelenja
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 21
ČLAN OD: : 2011-11-06
M(j)esto NOVO MESTO

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime14.11.11 20:56

toz972 (citat):
Da.Kantina je bila u smeru bandere za podizanje zastave.Izlaz-ulaz paviljona bio je prema pisti ali je moj paviljon bio udaljen od piste jedno dvadesetak metara.Ne mogu se setiti da li se vozio kampanjolom AR55.Sećam se da sam viđao PUH vozlia u kasarni.Bioskopa i klupskih prostorija se sećam.I mi smo ponekad čistili oko kantine.Čistili smo i oko ružičnjaka pored glavnog puta kada se uđe u kasarnu.
 
U pravu si tako je to bilo, a iznad kantine kroz šumarak došlo se je do stacionara jel? još malo napred bila je komanda stana komandant bio je potpukovnik Petrović Stojadin zvani Pele, ovog vjerovatno se ne sečaš milim da je otišao u penziju na proljeće 89 god. Dobar čovek ali kod njega dobio si nagradni ili pritvor za sitnicu. Da sećam se tvog paviljpona istinito bio je postaljen bar dvadesetak metra od piste pa moglo bi biti i više, u autoparku davao sam požarstvo stacioniran je tako kao si napisao ali KPS si propustio, u sklopu autoparka bila je i radiona

Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime18.11.11 12:32

SECALI SE KO OVOG OBJEKTA U MARSALCI

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime22.11.11 10:21

Evo cele kasarne

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
toz972
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 78
ČLAN OD: : 2010-04-02
DOB : 52
M(j)esto Novi Sad

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime22.11.11 10:51

Hvala na linku.Puk veze je bio kada se udje u kasarnu desno.
Na vrh Go down
jelen pivo
Vodnik
Vodnik
jelen pivo


BROJ POSTOVA: : 459
ČLAN OD: : 2011-10-06

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime22.11.11 14:50

To su skroz desno ona dva paviljona ,ako nemasam.Na googl slici ulaz u kasarnu izgleda duze ,koliko mi se cini malte ne nije bilo dvadesetak metara od izlaza iz kasarne nizbrdo do puta.Sto se tice ulaska u kasarnu bas je bio glupo resen ,pogotovu ako se u istom momentu zadese dva tri vozila.Presecas glavni put a namas mnogo prostora do samog ulaska u kasarnu.Sad kad gledam kasarnu nije mi jasno zasto sam kad sam dovozio ves obilazio ,malte ne isao pored zice jedan deo,kad sam mogao ici pravo.Mozda pravo nije se smelo ici kamionom ko zna sta vec lol!
Na vrh Go down
toz972
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 78
ČLAN OD: : 2010-04-02
DOB : 52
M(j)esto Novi Sad

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime22.11.11 18:57

Da.Skroz desno su bila dva paviljona puka veze.Evo ovde se vide dva paviljona,kuhinja,pista,restoran,ulaz u kasarnu i kantina se malo slabije vidi.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
SvetislavSavić
Gušter
Gušter
SvetislavSavić


BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2012-01-10
DOB : 71
M(j)esto Bijeljina

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime11.01.12 17:09

I JA SAM BIO U 5812 CENTAR VEZE, ALI 1972-1973...Komadant Major Jović,zastavnik Coković,zastavnik


SvetislavSavić: komentar modifikovan dana: 22.01.12 18:26; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://sveto.pttbn.com
MedoB
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-01-21
DOB : 52
M(j)esto Velika Kladusa,Bosna

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime21.01.12 20:21

Pozdrav svima na forumu i ja sam sluzijo u Marsalci 1990/91 Vp 5812/16.Komandir voda je bio stari vodnik Gracanin Dragan


MedoB: komentar modifikovan dana: 22.01.12 16:49; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime21.01.12 20:50

Dobrodošao Medo cheers

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
komandirodelenja
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 21
ČLAN OD: : 2011-11-06
M(j)esto NOVO MESTO

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime31.01.12 21:44

MedoB (citat):
Pozdrav svima na forumu i ja sam sluzijo u Marsalci 1990/91 Vp 5812/16.Komandir voda je bio stari vodnik Gracanin Dragan

Bok ja sam služio 1988/1989 radorelejna četa VP 5812/11 u koji zgradi si boravio?
Na vrh Go down
MedoB
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-01-21
DOB : 52
M(j)esto Velika Kladusa,Bosna

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime31.01.12 22:04

komandirodelenja (citat):
MedoB (citat):
Pozdrav svima na forumu i ja sam sluzijo u Marsalci 1990/91 Vp 5812/16.Komandir voda je bio stari vodnik Gracanin Dragan

Bok ja sam služio 1988/1989 radorelejna četa VP 5812/11 u koji zgradi si boravio?

Zgrada do piste na prvom spratu

Na vrh Go down
komandirodelenja
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 21
ČLAN OD: : 2011-11-06
M(j)esto NOVO MESTO

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime02.02.12 13:36

Pa u istoj zgradi kao ja veovatno si bio teleprinterista jel tako? Možda si nekad čuo za Starijeg vodnika l.klase Vukobrata? On mi je bio k-dir voda
Na vrh Go down
hercegovac
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2012-02-05

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime05.02.12 21:24

jelen pivo (citat):
komandirodelenja (citat):
Što se tiće paviljona izlaz/ulaz bio je direktno na pisto sećas se?Levo od piste nizbrdicu stajao je itendantski servis a za paviljonima bio je bioskop ali nešto slično i klubske prostorije, daj reci mi još komandant još u tvoje vreme vozio se sa kampanjolo AR 55?

Secam se da je naspram veseraja bila neka kantina iz koje se gledalo direktno na pistu,sad neznam dal o istoj pisemo.Znam kad sam dovozio ves na pranje da smo obavezno tu svracali
 
imali neko da je bio pjesadija klasa decembar 87 5552/13 ako ima neka mi se javi

Na vrh Go down
madjar
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2012-02-14
DOB : 56
M(j)esto subotica

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime14.02.12 9:46

boravio sam i ja ovde jedno vreme,,, ugodno je bilo ljetovanje.. avgust 1988// 43 celsiusa,,, obuka,,, dozivotno cu se sjecati tih lepih dana,,, hi,,,,
Na vrh Go down
toz972
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 78
ČLAN OD: : 2010-04-02
DOB : 52
M(j)esto Novi Sad

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime14.02.12 15:08

MedoB (citat):
Pozdrav svima na forumu i ja sam sluzijo u Marsalci 1990/91 Vp 5812/16.Komandir voda je bio stari vodnik Gracanin Dragan

Ko ti je bio komandir čete i bataljona?
Na vrh Go down
toz972
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 78
ČLAN OD: : 2010-04-02
DOB : 52
M(j)esto Novi Sad

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime14.02.12 15:12

hercegovac (citat):
imali neko da je bio pjesadija klasa decembar 87 5552/13 ako ima neka mi se javi
 
Evo na ovom linku su prikazani ulaz u kasarnu ,pista ,dva paviljona puka veze,restoran,kuhinja i kantina koja se slabije vidi.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Na vrh Go down
komandirodelenja
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 21
ČLAN OD: : 2011-11-06
M(j)esto NOVO MESTO

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime15.02.12 17:59

madjar (citat):
boravio sam i ja ovde jedno vreme,,, ugodno je bilo ljetovanje.. avgust 1988// 43 celsiusa,,, obuka,,, dozivotno cu se sjecati tih lepih dana,,, hi,,,,

Pa u Augustu 1988 bilo je jaaako vruče ali valda nije bilo 43? Možda na suncu moglo bi biti a u sjenki temperatura podigla se do negde 38 stupnjeva najbolje se toga sječam kad smo razvlačičli PTK kabel na nastavi pa sam se oznojio ka da skačem u Vardar
Na vrh Go down
MedoB
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-01-21
DOB : 52
M(j)esto Velika Kladusa,Bosna

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime21.02.12 0:02

toz972 (citat):
MedoB (citat):
Pozdrav svima na forumu i ja sam sluzijo u Marsalci 1990/91 Vp 5812/16.Komandir voda je bio stari vodnik Gracanin Dragan

Ko ti je bio komandir čete i bataljona?

Komandir bataljona je bio major Mircic a cete je bio ako se nevaram kapetan Petkovic ime sam zaboravio. Da nisi mozda bio u istoj ceti?

Na vrh Go down
toz972
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 78
ČLAN OD: : 2010-04-02
DOB : 52
M(j)esto Novi Sad

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime21.02.12 12:40

MedoB (citat):
Komandir bataljona je bio major Mircic a cete je bio ako se nevaram kapetan Petkovic ime sam zaboravio. Da nisi mozda bio u istoj ceti?

U istom smo bataljonu bili ali u drugim četama.I meni je komandant bataljona bio major Mirčić.Komandir čete je bio kapetan I klase Vujisić Vukojica.Ja sam bio u 5812/17 isto 1990/1991.

Na vrh Go down
MedoB
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-01-21
DOB : 52
M(j)esto Velika Kladusa,Bosna

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime22.02.12 1:35

toz972 (citat):
U istom smo bataljonu bili ali u drugim četama.I meni je komandant bataljona bio major Mirčić.Komandir čete je bio kapetan I klase Vujisić Vukojica.Ja sam bio u 5812/17 isto 1990/1991.

Sjecasli se kada su neki vojnici bili prebaceni iz 16 u 17 i obrnuto jasam bijo jedan od nji ali nisam dugo bijo u 17 i vracen nazad u 16.Imaliste stroge desetare vise sam volio biti u 16 bila je manja strogoca.Zovem se Medo
Na vrh Go down
toz972
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 78
ČLAN OD: : 2010-04-02
DOB : 52
M(j)esto Novi Sad

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime22.02.12 12:28

Sećam se da je bilo prebačaja iz jedne čete u drugu ali se ne mogu setiti vojnika koji su bili prebačeni.Imali smo stroge desetare ali sve u svemu nije bilo loše.
Na vrh Go down
toz972
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 78
ČLAN OD: : 2010-04-02
DOB : 52
M(j)esto Novi Sad

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime22.02.12 18:01

Evo na ovom linku imaš snimak piste,paviljona,kuhinje,restorana,kantine i ulaza u kasarnu.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
ljubmatjaz
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2012-03-07

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime07.03.12 22:54

generacija septembar 87/88, VP 9695 - diverzanti,
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime08.03.12 15:48

ljubmatjaz (citat):
generacija septembar 87/88, VP 9695 - diverzanti,

Dobrodošao  cheers

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime08.03.12 15:57

Dobrodosao "diverzant".... Wink
Evo da ti odma preporucim temu, krenuli smo pa se ukljuci.. Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
barba
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-03-13

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime13.03.12 18:29

1.misec 1990g požarni isprid zgrade,smjena od 1 - 3 slušam radio a ono kaže:tora programa na radio skopje temperaturata vo zrak -23 .Eto što ja najviše pamtin.
Na vrh Go down
barba
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-03-13

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime13.03.12 18:35

Zaboravih ,bija sam telegrafista i teleprinternista 89/90 ,zapovjednik čete bija neki grebonja kapetan,nadam se da je danas na birou rada.pozz.
Na vrh Go down
toz972
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 78
ČLAN OD: : 2010-04-02
DOB : 52
M(j)esto Novi Sad

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime13.03.12 22:00

barba (citat):
Zaboravih ,bija sam telegrafista i teleprinternista 89/90 ,zapovjednik čete bija neki grebonja kapetan,nadam se da je danas na birou rada.pozz.

Koja četa?Ja bio jun 90/91.
Na vrh Go down
barba
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-03-13

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime15.03.12 19:23

Neznam koja četa davno je to bilo ,paviljon je bija nasuprot piste desno,a gore navedeni kapetan(grebonja)mislim da se prezivao mladenović.
Na vrh Go down
šro
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2012-04-03
DOB : 52
M(j)esto (Niš) Dubai

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime04.04.12 8:20

komandirodelenja (citat):
Javljam se iz Slovenije i pozdrav svima na forumu bivših pripadnika nekadašnje JNA, koji ste služili vojsku u kasarni Maršala Tita Skopje, pogotovo onima iz puka veze! Pre par dana naišao sam na ovaj forum i javljam se da možda pronađem kojeg klasića junske klase 1988/1989-puk veze, radiorelejna četa VP 5812/11, od početka bio je komandir čete por. Panzalović zamjenik por.Marković Dragan, komandir jednog voda bio je starji vodnik Vukobrat Miodrag a drugog se ne sječam

Ako ima kojeg bivšeg vojnika molim da se javi , da napišemo još koju rječ na ovu temu

Pozdrav
komandirodelenja (citat):
Pozdrav!  Pa i ja sam bio u puku veze ali neznam ko je bio komandant. Boravio sam u RRČ (radiorelejni četi), vjerovatno znaš za onaj paviljon pored piste i kuhinje? K-dir čete mi je bio por. Panzalović, zamenik por. Marković možda se sječaš kojeg?
Gde si bio t- u kojoj čet ii koje godinei?

por. dragan Marković sada puk. Dragan Marković i radi u BG

 
komandirodelenja (citat):
Pa u istoj zgradi kao ja veovatno si bio teleprinterista jel tako? Možda si nekad čuo za Starijeg vodnika l.klase Vukobrata? On mi je bio k-dir voda

zas. Vukobrat u penziji i živi u Nišu, u kontaktu sam sa njim
 

barba (citat):
Neznam koja četa davno je to bilo ,paviljon je bija nasuprot piste desno,a gore navedeni kapetan(grebonja)mislim da se prezivao mladenović.

potpukovnik u penziji Mladenović zvani Bidža, živi u Nišu.
Ja sam u puk veze u VP5812/11 došao iz ŠRO Beograd u Martu 1991.god sa nekim svojim drugarima iz te čete sam još u vezi, neki su i poginuli u ovim prokletim ratovima. Ako ima nekog ko me se seća nek se javi. staža ml.vodnik Petrovićbilo bi mi drago da uspostvim kontakt sa drugarima iz drugih republika. Sećam se jednog Demori Pjetro iz Pule on mi je ostao onako u sećanju beše dobar čovek.

Na vrh Go down
komandirodelenja
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 21
ČLAN OD: : 2011-11-06
M(j)esto NOVO MESTO

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime08.04.12 14:16

Zastavnik Vukobrat Miodrag jeli je pravi? Več je u penziji? Pa da prošlo je već skoro 23 godine kad sam se skidao a Dragan Marković je npukovnik daleko je dogurao
 
Daj reci bio si u VP 5812/11? radiorelejac?
Na vrh Go down
šro
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2012-04-03
DOB : 52
M(j)esto (Niš) Dubai

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime08.04.12 22:05

Da bio sam relejac, staža pitomac ml.vodnik škola rezervnih oficira veze, komandir voda mi je bi por.Dragan Marković, komadir čete kap.Radule Todorović,u vodi je bio i vod. Ivan Radosavljević .
Imao sam desetara Berger Zvonka(čuo sam da je nastradao) Zelić Edina desetar,Goran Lutovac iz Mojkovca, Tojaga Nebojša...
Na vrh Go down
komandirodelenja
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 21
ČLAN OD: : 2011-11-06
M(j)esto NOVO MESTO

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime09.04.12 12:37

šro (citat):
Da bio sam relejac, staža pitomac ml.vodnik škola rezervnih oficira veze, komandir voda mi je bi por.Dragan Marković, komadir čete kap.Radule Todorović,u vodi je bio i vod. Ivan Radosavljević .
Imao sam desetara Berger Zvonka(čuo sam da je nastradao) Zelić Edina desetar,Goran Lutovac iz Mojkovca, Tojaga Nebojša...
 
Sve ok. a koje godine si bio u vojsci? Verovatno kasnije od mene (88-89); sećam se  por. Markovića bio je već u moje vreme k-dir čete na početku služenja por Panzalović a znam da je dobio prekomando i možda ga je zamjenio baš kap. Todorović već sam zaboravio ali možda je taj pravi, k-dira voda bila sta st.vod.I.klase Vukobrat Miodrag čovek od 2metra i st.vod I. klase Tašović ili Tašković zvani Tašo imana neznam, boi je i neki zastavnik koji je otišao u penziju skoro u isto vreme kad ja kući.
Ako si bio relejac onda su ti poznati uređaji HVT-1, HVT-14 RRU-800, FM 200?

Na vrh Go down
toz972
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 78
ČLAN OD: : 2010-04-02
DOB : 52
M(j)esto Novi Sad

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime09.04.12 16:17

komandirodelenja (citat):
Sve ok. a koje godine si bio u vojsci? Verovatno kasnije od mene (88-89); sećam se  por. Markovića bio je već u moje vreme k-dir čete na početku služenja por Panzalović a znam da je dobio prekomando i možda ga je zamjenio baš kap. Todorović već sam zaboravio ali možda je taj pravi, k-dira voda bila sta st.vod.I.klase Vukobrat Miodrag čovek od 2metra i st.vod I. klase Tašović ili Tašković zvani Tašo imana neznam, boi je i neki zastavnik koji je otišao u penziju skoro u isto vreme kad ja kući.
Ako si bio relejac onda su ti poznati uređaji HVT-1, HVT-14 RRU-800, FM 200?

Verovatno znaš neke oficire i podoficire iz V.P.5812/17.Meni je komandir čete bio tada kapetan I klase Vujisić Vukojica,komandir voda tada poručnik Dragan Milisavljević,komadant bataljona major Mirčić,komadant puka pukovnik Popović,vodnik I klase Vuksan,vodnik I klase Oberknežev,tada mladi potporučnik Ivica,zastavnik koga smo zvali Crkavica(nadam se da se neće ljutiti ako pročita ovo ne mogu mu se setiti imena),poručnik Rogović(iz druge čete),major bezbednjak kome se isto ne mogu setiti imena....

Na vrh Go down
bosanac68
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 16
ČLAN OD: : 2012-04-09

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: pozdrav   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime10.04.12 22:08

sjecam i ja porucnika rogovica,on kao mladi oficir zeljan dokazivanja natjera mene i moje linijase da kupimo pikavce po pisti za kaznu jer nismo bili na postrojavanju,bila je nedelja a on dezurni puka.
Na vrh Go down
bucko71ri
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2012-04-15

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime15.04.12 21:59

barba (citat):
1.misec 1990g požarni isprid  zgrade,smjena od 1 - 3 slušam  radio a ono  kaže:tora programa  na  radio skopje temperaturata vo  zrak -23 .Eto što ja  najviše  pamtin.
 
izgleda barba da smo bili skupa 89/90 12.mj. ali koliko se ja sjećam bio je samo jedan dalmatinac i to iz zadra kod tada kapetana ZORANA MLADENOVIĆA ( BIDŽE ) i zajedno smo poslje bili u odkomandi u KURŠUMLIJI nekih 2 mjeseca a ja sam jedan od mnogobrojnih bosančerosa koji je regrutiran u rijeci i poslan u skopje u maršalku a bio sam rekorder u požarstvima po kazni naravno jer bi uvjek zaspao i bio uhvacen od dežurnog oficira

Na vrh Go down
bucko71ri
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2012-04-15

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime15.04.12 22:08

bosanac68 (citat):
sjecam i ja porucnika rogovica,on kao mladi oficir zeljan dokazivanja natjera mene i moje linijase da kupimo pikavce po pisti za kaznu jer nismo bili na postrojavanju,bila je nedelja a on dezurni puka.
 
jest jest istina bio je zjeban poručnik MIĆO ROGOVIĆ bio je nama radistima komandir voda i zamjenik komandira čete kapetana ZORANA MLEDENOVIĆA a vas linijaše je posebno zajebavao a i koliko se sjecam klase 88/89 kod vas su bila dvojica iz RIJEKE i jedan koji se hvalio da ima iztetoviranu kitu

Na vrh Go down
bosanac68
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 16
ČLAN OD: : 2012-04-09

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime16.04.12 22:11

dali se neko od vas sjeca zastavnika ristivojevica,ja sam bio tu od marta do decebmra al da nikad nisam skuzio u kojoj je on jedinici bio,uvijek se motao okolo po jedinicama,cak je i meni jedno vrijeme bio komandir kad nas zastavnik velickovski bio na odmoru.i bio je vrlo nezgodan za jednog zastavnika kome je karijera bila pri kaju.
Na vrh Go down
barba
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-03-13

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime19.04.12 20:24

bucko71ri (citat):
izgleda barba da smo bili skupa 89/90 12.mj. ali koliko se ja sjećam bio je samo jedan dalmatinac i to iz zadra kod tada kapetana ZORANA MLADENOVIĆA ( BIDŽE ) i zajedno smo poslje bili u odkomandi u KURŠUMLIJI nekih 2 mjeseca a ja sam jedan od mnogobrojnih bosančerosa koji je regrutiran u rijeci i poslan u skopje u maršalku a bio sam rekorder u požarstvima po kazni naravno jer bi uvjek zaspao i bio uhvacen od dežurnog oficira

bilo nas je nekoliko dalmatinaca ako ti šta može pomoć ja  sam splićo. bija desetar zajedno sa  stojanom k.iz herceg  novog.Iz Rijeke se  sićam da  je  bija samir.i ako  si  to  ti baš  mi je drago  da smo  se ponovo sreli

Na vrh Go down
bucko71ri
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2012-04-15

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime11.05.12 19:01

eeeeeeeee je taj sam jebo te, svaka ti dala kako se sjećaš, pa kako se ja tebe nemogu sjetiti, sjećam se crnogorca stojana al tebe nikako, sjećam se i damira stanina iz zadra mislio sam da si to ti ali eto aj bas mi je drago da si se javio pozdrav aj nađi me na facebook ako si od volje pa da te malo i vidim ako imas kakvih sličica ja sam još uvijek u rijeci ...............
Na vrh Go down
DŽale
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2011-09-17

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime29.05.12 9:44

Gordana Doder Sumner (citat):
 queen  Draga braco i sestre,
Bila mi je cast i zadovoljstvo da sluzim kao dobrovoljac 1983 godine u Skoplju, rod veze, oktobarska klasa. Secam se suncanog toplog jesenjeg dana kad sam dosla u prelepi glavni grad prelepe Makedonije, i kako smo sve plakale iduci ka kapiji u civilnim odelima, tri meseca nakon toga..  Sad
  Ko bi zaboravio starijeg vodnika Panzalovica, njegovu pistaljku i spartansko doterivanje fizicke kondicije. Neponovljivi ukus vojnicke hrane. Posle toga sam mnogo putovala po svetu, odsedala u luksuznim hotelima i obedovala u skupim restoranima, ali to nije bilo to... Ukus vojnicnog sutlijasa, pudinga, kompota od sljiva... Da mi je jos samo jednom stati u red da uzmem vojnicki obrok ...
  Hajde da organizujemo okupljanje nekadasnjih vojnika u Skoplju! Valda ce nas pustiti da ponovo udjemo u nasu nekadasnju kasarnu, a dogadjaj bi sigurno bio i medijski propracen.
   sunny

Pozdrav od Crnogorca koji je od oktobra 1983 do oktobra 1984.godine služio vojsku u kasarni Maršal Tito u Skoplju.VP 5266/3 LPA PVO i bili smo odmah pored djevojačkog paviljona.Pozdrav i nije ti loša ideja o okupljanju!!!

Na vrh Go down
shurda
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2012-06-02

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime02.06.12 19:08

Gordana Doder Sumner (citat):
 queen  Draga braco i sestre,
Bila mi je cast i zadovoljstvo da sluzim kao dobrovoljac 1983 godine u Skoplju, rod veze, oktobarska klasa. Secam se suncanog toplog jesenjeg dana kad sam dosla u prelepi glavni grad prelepe Makedonije, i kako smo sve plakale iduci ka kapiji u civilnim odelima, tri meseca nakon toga..  Sad
 
Nije mi bila čast, a posebno ne zadovoljstvo da služim u Armiji, u kasarni "Maršal Tito", davne 1983. godine, od meseca jula do seprembra 1984. godine. Bio sam u VP 5266-4, u našoj blizini su bile devojke koje su dobrovoljno služile obavezan vojni rok. Gledali smo ih svaki dan kako u svojim novim uniformama izvode pešadijsku obuku po skraćenom sistemu dok smo mi u starim, odrpanim i neodgovarajućim (radnim) uniformama radili isto to, ali po normalnoj proceduri. Bilo nam je smešno kako devojke rade "atomski s' desna" izbegavajući da padnu u blato ili baru, ali nam je zato presedalo kada smo istu komandu dobijali baš kada nam je s' leva bila kakva lokva ili kaljuga, ko ne legne u nju, dobija prekoredno požarstvo. Posle tri meseca, devojke odlaze svojim kućama, dolaze nove a mi ostajemo. Godinu dana kasnije, mi smo još uvek u vojsci, gledamo na programu" Dozvolite da se obratimo" i gledamo intervju sa par devojaka koje su bile prva klasa žena u armiji, došle su kada i mi, u julu '83. godine, otišle kući u oktobru iste godine i sada se sa setom sećaju davnih dana kada su bile u "armiji", i kako bi se vratile na još jedan rok.
 
Neka, hvala, ja ne bih opet dao opet 14 meseci svog života, jedino kada bi mi neko obećao da ću opet imati 19 godina a ovu pamet, tada bih zbrisao negde daleko Smile

Na vrh Go down
flirt23
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2012-06-05
DOB : 56
M(j)esto Zagreb

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime05.06.12 23:08

Služio u Maršalki od 18.08.1988 do 22.06.1989 u VP 5552/20 2. četa komandir čete kapetan Ajduvan Mamudov , došao iz Kićeva nakon obuke kao vozać u pješadiju.
Pozdrav svima ako ima neko iz pješadije nek se javi
Na vrh Go down
komandirodelenja
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 21
ČLAN OD: : 2011-11-06
M(j)esto NOVO MESTO

Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime08.06.12 16:27

flirt23 (citat):
Služio u Maršalki od 18.08.1988 do 22.06.1989 u VP 5552/20  2. četa komandir čete kapetan Ajduvan Mamudov , došao iz Kićeva nakon obuke kao vozać u pješadiju.
Pozdrav svima ako ima neko iz pješadije nek se javi

Pozz bio si mi klasič služio sam u VP 5812/11 puk veze od 15.06.1988 do 14.06.1989 i ja sam bio u Kićevu ali na dopunskom VES-u za vozača M/V 12701 u decembru 1988

Na vrh Go down
Sponsored content





Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Skoplje kasarna Maršal Tito - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Skoplje kasarna Maršal Tito
Na vrh 
Stranica 2/8Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Kasarna Maršal Tito-Skopje decembar 88 PVO.
» Ljubljana kasarna Maršal Tito, VP 2265 august 1985. - pekari
» Kasarna 'Maršal Tito' Sarajevo
» Kasarna Maršal TITO Priština 1975/76
» Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR MAKEDONIJA-
Idi na: