FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 TEHNIČKA OBJAŠNJENJA

Go down 
+33
zokika
Mister Havana
013gonzo
mirko bratuš
paradajz
Gringo
PORUCNIK
alexandar
Mikula 67
semsudin
sarics
dpuric
ZAGORAC
dinosaurus
bojnik
Matrix
VBČ
East&West
pukovnik
SveJug
pera84
milutins
Max Blitz
Pero™
Vojnik Graničar
Minolovac
lacoš
Kemo Specijalac
purger
stepa
Zemunac
Gicko Prasić
Stazio
37 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime28.10.15 14:50

013gonzo (citat):
SveJug (citat):
Pri pokusaju dati +,   zamalo da kliknem na tekst "Prijavi Administraciji". U ovom slucaju sam to izbegao ali je jako lako da se to desi posto su tako blizu jedna drugoj.

Sta bude ako se to desi pukom slucaju, moze se to anulirati?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Predlog okrenuti da je minus gore, pa je svejedno da li si minusirao ili prijavio.
Prihvacam predlog  Cool

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime28.10.15 15:43

SveJug (citat):
Pri pokusaju dati +,   zamalo da kliknem na tekst "Prijavi Administraciji". U ovom slucaju sam to izbegao ali je jako lako da se to desi posto su tako blizu jedna drugoj.

Sta bude ako se to desi pukom slucaju, moze se to anulirati?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nista strasno se nece desiti ako i nehotice kliknete na [You must be registered and logged in to see this image.]
jer se u tom slucaju otvori novi prozor u kog je potrebno upisati ponesto pa ga tek onda poslati, tj. potvrditi prijavu.

Dakle slobodno isprobajte i vidjet cete da je gotovo nemoguce nehotice poslati prijavu posta. salutiranje


_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime28.10.15 16:50

VBČ (citat):
SveJug (citat):
Pri pokusaju dati +,   zamalo da kliknem na tekst "Prijavi Administraciji". U ovom slucaju sam to izbegao ali je jako lako da se to desi posto su tako blizu jedna drugoj.

Sta bude ako se to desi pukom slucaju, moze se to anulirati?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nista strasno se nece desiti ako i nehotice kliknete na [You must be registered and logged in to see this image.]
jer se u tom slucaju otvori novi prozor u kog je potrebno upisati ponesto pa ga tek onda poslati, tj. potvrditi prijavu.

Dakle slobodno isprobajte i vidjet cete da je gotovo nemoguce nehotice poslati prijavu posta. salutiranje

Ja sam jednom prijavio svoj duplirani post, ali se nije pojavio prozorcic za objasnjenja. Ipak, vidim da je dupli post izbrisan. Hvala adminima!

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3646
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime28.10.15 20:46

Od skora kolega Max Blitz nije vise clan administracije,ranije je bio zaduzen za bezbednost.Primetio sam da je Admiral Flote,odnosno nosilac najviseg pocasnog cina,Ako bi ga zamenio za cin po sledovanju postova(ima ih skoro 15k)po postojecim forumskim pravilima dobio bi generalski cin(mislim general majora)i automatski bi postao moderator stazista.
Da li ce isto vaziti i za lacosa,on je trenutno pukovnik i u skoroj budiucnosti(ako ne zaradi ban)dobiva cin general majora,shodno tome clanstvo u GS i funkcija moderatora staziste

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
013gonzo
Podporučnik
Podporučnik
013gonzo


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1958
ČLAN OD: : 2014-08-16
DOB : 73
M(j)esto Beograd

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime28.10.15 21:34

Pitao sam ali nisam primetio odgovor  Embarassed

Od čega je skraćenica MP za PrivatnePoruke?

_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam 
Što se ostaloga tiče, smatram da Kartaginu treba razoriti
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3646
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime28.10.15 21:36

Po nekakvoj logici MP bi moglo da znaci moje poruke

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
013gonzo
Podporučnik
Podporučnik
013gonzo


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1958
ČLAN OD: : 2014-08-16
DOB : 73
M(j)esto Beograd

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime28.10.15 21:40

milutins (citat):
Po nekakvoj logici MP bi moglo da znaci moje poruke
Ali kada priđeš mišonjom piše "Pošalji privatnu poruku"  Embarassed Question bounce

_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam 
Što se ostaloga tiče, smatram da Kartaginu treba razoriti
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime28.10.15 21:53

milutins (citat):
.....i automatski bi postao moderator stazista.
Da li ce isto vaziti i za lacosa, on je trenutno pukovnik i u skoroj buducnosti (ako ne zaradi ban) dobiva cin general majora, shodno tome clanstvo u GS i funkcija moderatora staziste

U krivu si, moderator se ne postaje automatikom prema broju postova.
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3646
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime28.10.15 22:06

Zakon je jasan i nema tu ovako ili onako.Pogledaj rangovi na forumu  https://jna-sfrj.forumbo.net/t246-novi-rangovi-na-forumu 

rezime-5000 postova general major i automatski moderator stazista.Malo je nejasno da li je i automatski clan GS?Po meni jeste-cin generala dobiven postiranjem trebao bi imati vecu tezinu nego generalski pocasni cin,iz prostog razloga tu nema subjektivitete,prijateljstva,nepotizma i sl.
Ko je veci strucnjak doktor nauka ili pocasni doktor nauka-zna se to.

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan



Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3646
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime28.10.15 23:34

Ako sam ja dobro protumacio zakon,a mislim da jesam imacemo uskoro potpuno novu situaciju na forumu.Nekoliko clanova je na par mjeseci od dobivanja generalskog cina.U prvom redu lacos,zatim ercov54 i jos nekolicina,uglavnom potpukovnici i majori.
Sa cinom generala,do sada su svi bili pocasni sto je i logicno,forum je bio u pocecima i trebalo je razlikovati moderatore i GS od obicnog clanstva.
Sa 5 000 postova postaje se General Major i automatski moderator stazista i sto je jos vaznije clan GS.
Prilozicu link  https://jna-sfrj.forumbo.net/t2059-struktura-foruma 

Kljucna je prva recenica gdje pishe da su generali clanovi GS,znaci zakon ne razlikuje generale postavljene ukazom/pocasne ili one koji su cin dobili sa 5 000 postova.

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
vladimir
Podpukovnik
Podpukovnik



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6171
ČLAN OD: : 2011-01-25

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime28.10.15 23:59

milutins nisi ti za generala. nemoj se opterecivati zakonima I pravilima foruma.
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime29.10.15 0:13



Sukladno https://jna-sfrj.forumbo.net/t246-novi-rangovi-na-forumu član foruma može dogurati do General majora i to je najviši čin koji se postovima može dostići.


General major - moderator stažista je i čin i funkcija (vidljivo iz naziva). Ovo nitko ne može biti za stalno. To je privremeni čin i funkcija na tri mjeseca koliko član stažira u GŠ. Nakon tri mjeseca se GŠ izjašnjava je li član zadovoljio i treba li ostati u GŠ, a takodjer i član se izjašnjava hoće li ostati u GŠ ili ne. Nakon toga se član ili vraća na predhodnu poziciju ili postaje General potpukovnik - pomoćni moderator. Samo izuzetno GŠ može stažiranje produžiti još za tri mjeseca,
tako da najduže vijeme u kojem netko može biti General major - moderator stažista jeste šest mjeseci. Za to vrijeme član ima samo savjetodavnu funkciju u GŠ i prilikom donošenja odluka nema pravo glasa, tj. može iznijeti svoje mišljenje ali se njegov glas ne broji.

Treba zapaziti da iza svakog generalskog čina ide i naziv funkcije. To kod Generala majora po postovima fali, jer niti nema funkcije.

Ovo je regulirano internim pravilima. Neke uredbe koje se tiču administracije nisu vidljive na javnom dijelu foruma.

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
milutins
Kapetan
Kapetan



Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3646
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime29.10.15 0:19

To je OK,objasnjenje je na mjestu.Logicno je da sve odluke GS nisu javne,takodje postoji i nesto sto se zove vojna tajna.
Moje konstatacije su se odnosile iskljucivo na ono sto je vidljivo svim clanovima.

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime29.10.15 0:27



Takodjer je i pitati ok.

Budući da čemo uskoro imati i obične članove s generalskim činom, treba se i na to pripremiti stražar

Dakle, članovi koji postovima budu dosegli čin genrala, oni nažalost više neće moći napredovati, izuzev dodjelom medalje ili ordena.

Takodjer, budući da su obični članovi, neće imati prikaz imena u boji već posve normalno kao i do sad, jer tehnički gledano naš sistem razlikuje general majora i general majora - moderatora stažistu kao dva različita entiteta, što i jesu.

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
milutins
Kapetan
Kapetan



Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3646
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime29.10.15 0:53

VBC meni je kao dugogodisnjem clanu apsolutno jasno da su se u pocetku rada foruma generalski cinovi dodjeljivali moderatorima radi autoritete i da se razlikuju od obicnih clanova.
Sa mog aspekta(pogledaj oba linka)u postojecem "vidljivom"zakonu NEMA nikakve razlike izmedju pocasnog generala i general majora koji cin zasluzi postiranjem.Oba su moderatori,doduse jedni su stazisti .Mnogo vaznije je da su svi generali clanovi GS.
Ko ti garantuje da jednog dana(nemam nista protiv lacosa,cak smatram da bi bio solidan moderator)necemo proizvesti postovima general majora koji moze nauditi forumu svojim neznanjem,nepoznavanjem tematike,i sl.

Rezime:Rast foruma mora adekvatno tome pratiti i rast pravne sluzbe i uopste svih sluzbi koji se brinu za buducnost foruma i njegovo normalno funkcionisanje.Ovo nije "cackanje mecke"-preventiva je vazna.

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime29.10.15 0:57



milutins (citat):
VBC meni je kao dugogodisnjem clanu apsolutno jasno da su se u pocetku rada foruma generalski cinovi dodjeljivali moderatorima radi autoritete i da se razlikuju od obicnih clanova.
Sa mog aspekta(pogledaj oba linka)u postojecem "vidljivom"zakonu NEMA nikakve razlike izmedju pocasnog generala i general majora koji cin zasluzi postiranjem.Oba su moderatori,doduse jedni su stazisti .Mnogo vaznije je da su svi generali clanovi GS.
Ko ti garantuje da jednog dana(nemam nista protiv lacosa,cak smatram da bi bio solidan moderator)necemo proizvesti postovima general majora koji moze nauditi forumu svojim neznanjem,nepoznavanjem tematike,i sl.

Rezime:Rast foruma mora adekvatno tome pratiti i rast pravne sluzbe i uopste svih sluzbi koji se brinu za buducnost foruma i njegovo normalno funkcionisanje.Ovo nije "cackanje mecke"-preventiva je vazna.

Nitko, izuzev Prvoboraca, nije imun na Banovce.

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
milutins
Kapetan
Kapetan



Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3646
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime29.10.15 1:02

Zadovoljan sa odgovorima i pojasnjenjima. salutiranje 

Hvala

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime29.10.15 7:56

milutins (citat):
Od skora kolega Max Blitz nije vise clan administracije,ranije je bio zaduzen za bezbednost.Primetio sam da je Admiral Flote,odnosno nosilac najviseg pocasnog cina,Ako bi ga zamenio za cin po sledovanju postova(ima ih skoro 15k)po postojecim forumskim pravilima dobio bi generalski cin(mislim general majora)i automatski bi postao moderator stazista.
Da li ce isto vaziti i za lacosa,on je trenutno pukovnik i u skoroj budiucnosti(ako ne zaradi ban)dobiva cin general majora,shodno tome clanstvo u GS i funkcija moderatora staziste
Da se ti to Milutine nisi uplašio lacoša? Batine
Ne se boj,pas koji laje ne grize,to vrijedi u mome i u tvome kraju Laughing .
A i neču ti ja nikad biti general,napisao sam da kad sam se rodio sanjah da ču jednom biti pukovnik,i to je to. Laughing
A ako i nekim slučajem doguram piskaranjem blizu,odmah se logiram pod drugim nickom i idem ispočetka(naravno uz blagoslov administracije) Smile

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2691
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime29.10.15 10:12

VBČ (citat):
Nitko, izuzev Prvoboraca, nije imun na Banovce.
ne vidim razloga da i "prvoborci" ne završe u Banovcima, mislim da nitko nije sveta krava, osim možda ako su "debelo" zaštićeni na Forumu, pa im je dozvoljeno sve i svašta. salutiranje

_________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur. – Šta god se kaže na latinskom, zvuči mudro.
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime29.10.15 18:42

bojnik (citat):
VBČ (citat):
Nitko, izuzev Prvoboraca, nije imun na Banovce.
ne vidim razloga da i "prvoborci" ne završe u Banovcima, mislim da nitko nije sveta krava, osim možda ako su "debelo" zaštićeni na Forumu, pa im je dozvoljeno sve i svašta. salutiranje

Pravila su pravila!

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
pukovnik
Poručnik
Poručnik
pukovnik


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2090
ČLAN OD: : 2012-02-29

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime01.11.15 0:19

VBČ (citat):


milutins (citat):
VBC meni je kao dugogodisnjem clanu apsolutno jasno da su se u pocetku rada foruma generalski cinovi dodjeljivali moderatorima radi autoritete i da se razlikuju od obicnih clanova.
Sa mog aspekta(pogledaj oba linka)u postojecem "vidljivom"zakonu NEMA nikakve razlike izmedju pocasnog generala i general majora koji cin zasluzi postiranjem.Oba su moderatori,doduse jedni su stazisti .Mnogo vaznije je da su svi generali clanovi GS.
Ko ti garantuje da jednog dana(nemam nista protiv lacosa,cak smatram da bi bio solidan moderator)necemo proizvesti postovima general majora koji moze nauditi forumu svojim neznanjem,nepoznavanjem tematike,i sl.

Rezime:Rast foruma mora adekvatno tome pratiti i rast pravne sluzbe i uopste svih sluzbi koji se brinu za buducnost foruma i njegovo normalno funkcionisanje.Ovo nije "cackanje mecke"-preventiva je vazna.

Nitko, izuzev Prvoboraca, nije imun na Banovce. 

Davne 55 - te godine prije Krista Ciceron je u svome djelu De Oratore napisao: Historia est magistra vitae iliti Povijest je učiteljica života. Obzirom da će se neki pitati kakve to veze ima sa postom malo ću pojasniti. Sjetite se koliko je prvoboraca nakon 1945.godine zaglavilo u kojekakvim Banovcima bivše države zbog ovog ili onog (a najčešće nikakvog) razloga. E sad ono što mene zanima je slijedeće: gdje i u kakvim ratovima su sudjelovali forumski "prvoborci". Očito netko krivo rabi tu riječ jer ta gospoda mogu biti ili suosnivači, ili utemeljitelji, ili kakogod već..a nikako prvoborci jer je to sinonim za neku drugu vrstu ljudi od kojih je još vrlo malo živućih (ne računajući sudionike događanja kod raspada bivše države). Slijedeća stvar je isto bitna. Pravila su pravila (što reče VBČ) ali ta ista pravila (kao i sva ostala) su podložna ukidanjima, promjenama, nadopunama... i da dalje ne elaboriram. Uglavnom slažem se sa konstatacijom druga Bojnika.

_________________
Semper Fidelis
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime01.11.15 0:35

Kako se Forum razvija i liberalizuje , i pravila sukcesivno treba da prate kompletnu"sliku" foruma u smislu , izmena , dorade , ukidanja i sl....
Govorim uopsteno i nevezano za Vas citat.
Ali uporedo sa tim , najbitnija je svest nas samih ucesnika forumskih diskusija , koja moze biti kocnica nekiom liberalnijem pristupu u donosenju ili izmeni pravila. Odnos clanova prema Forumu , i nacin dijaloga i komunikacije su osnovni elementi na koje se treba osvrnuti.

Sa Vasim misljenjem se slazem pukovnice , ali smatram da treba jos vremena i rada , a ujedno i gledamo da svako pravilo poboljsamo i ucinimo ga sto jednostavnijim ali i efikasnijim u smislu primene.
Na vrh Go down
zokika
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 607
ČLAN OD: : 2013-10-10
DOB : 66
M(j)esto SG - SLO

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime11.11.15 16:57

Pre neko vreme ste na forumu modifikovali dugmade za "nova tema", "odgovor", "citat"... tako, da su uočljivija. To je vrlo dobro.
imam predlog, da tehnička služba uradi nešto i na obaveštenju, kad ti stigne privatna poruka. To je sada teže uočljivo, pa možeš da ne reaguješ na poruku.
Možda bi bilo dobro, da se pojavi  pored broja (imate 1 novo poruku) smeško kaj golub, koji leti i nosi pismo.
U stvari bilo šta da se stavi, samo da je uočljivije.
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime11.11.15 17:24

Hvala za sugestiju. Tehnicka Služba će Vam izaći u susret.

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime11.11.15 19:22

IZGLED




Kad nema PP:


 
[You must be registered and logged in to see this image.]






Kad stigne PP:

 
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
zokika
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 607
ČLAN OD: : 2013-10-10
DOB : 66
M(j)esto SG - SLO

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime11.11.15 19:44

VBČ, u redu je. Tako če "pasti u oko", da je stigla poruka.
Hvala.
Vjerujem, da če koristiti i ostalim članovima.
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 68
M(j)esto BG

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime11.11.15 20:13

Prijatno osveženje, ali i olakšano korišćenje. Čestitam autoru.

_________________
Bata Nidža, zvani Đole, u slobodno vreme iskusni politički radnik
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime11.11.15 22:14

Osim sto je font malo "otisao"......OK je .
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime12.11.15 2:58

Zaista imresivan update,bravo.
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime12.11.15 7:10

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime12.11.15 17:08

alexandar (citat):
Osim sto je font malo "otisao"......OK je .

Kako misliš da je otišao?

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime12.11.15 17:37

Ma ok je......
Mislio sam na promenu nivoa zumiranja, prikaza stranice. To svi interno podesavamo.

Inace , fina promena , bilo je i vreme.

Jedino da se tipka ban this member jos malko smanji.... Wink
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 68
M(j)esto BG

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime24.11.15 23:54

Interesantno ovo sa avatarima - slikama, bravo.

_________________
Bata Nidža, zvani Đole, u slobodno vreme iskusni politički radnik
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime18.01.16 21:04

Dokle ovaj sneg na forumu...do proleća??
Na vrh Go down
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6150
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 60
M(j)esto Petrovaradin

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 20:02

Sada sam video da mi nema slike na forumu. Ne  znam, da nisam Ja nešto pritisnuo dugmence ali se nešto ne sećam, pa ako možete da mi utvrdite o čemu se radi.
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 20:19


Kakve slike, gdje?

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6150
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 60
M(j)esto Petrovaradin

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 20:23

VBČ (citat):

Kakve slike, gdje?
Ona moja, znaš što je bila od početka na forumu.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 20:37

Sloba1 (citat):
VBČ (citat):

Kakve slike, gdje?
Ona moja, znaš što je bila od početka na forumu.
Na kojoj temi? Na profilu?

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6150
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 60
M(j)esto Petrovaradin

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 20:39

Na profilu, nema je a bila od prvog dana pre 4 godine još.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 20:44

Sloba1 (citat):
Na profilu, nema je a bila od prvog dana pre 4 godine još.
Bogomi ti je ja vidim, ne znam kako je ti ne vidiš.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 20:47

[You must be registered and logged in to see this image.]
PORUCNIK (citat):
Sloba1 (citat):
Na profilu, nema je a bila od prvog dana pre 4 godine još.
Bogomi ti je ja vidim, ne znam kako je ti ne vidiš.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6150
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 60
M(j)esto Petrovaradin

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 20:49

PORUCNIK (citat):
Sloba1 (citat):
Na profilu, nema je a bila od prvog dana pre 4 godine još.
Bogomi ti je ja vidim, ne znam kako je ti ne vidiš.
Ima onaj znak, ne znam kako da ga opišem, mali kvadratić u boji i do njega piše Sloba1 ali na mestu kvadratića treba da je moja slika ali ja je ne vidim, nema je. Nemam nikoga ovde da mi pokaže kako da je vratim i zašto stoji taj mali kvadratić u boji.
Na vrh Go down
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6150
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 60
M(j)esto Petrovaradin

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 20:50

https://2img.net/u/2515/49/67/00/avatars/5184-15.jpg Išao sam kopi pejs toga ali ne znam da li se vidi.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 21:01

Sloba1 (citat):
https://2img.net/u/2515/49/67/00/avatars/5184-15.jpg Išao sam kopi pejs toga ali ne znam da li se vidi.
I tamo se vidi... Nešto je do tvog aparata...

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 21:45


Slika ti je vidljiva u profilu!

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6150
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 60
M(j)esto Petrovaradin

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 22:06

VBČ (citat):

Slika ti je vidljiva u profilu!
Ja sebe ne vidim ovde. Idem naći nekog studenta koji sada uče da mi pogleda i vrati sliku. Ja se u to slabo razumem, a iskren da budem, jedva sam i sliku ovde postavio.
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 22:48

Ni ja ne vidim sliku na Slobinom profilu.
Stranica hosta se ne odaziva......

Није могуће пронаћи ову страницу хоста imgfast.net
Ниједна веб-страница није пронађена за веб адресу:https://2img.net/u/2515/49/67/00/avatars/5184-15.jpg

HTTP ERROR 404
Na vrh Go down
VBČ
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
VBČ


Veteran Foruma SP
Forumska Spomenica 2009 FS
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 13120
ČLAN OD: : 2009-05-01

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 23:05

Mi bome vidimo.

_________________
Bit će ovo sve dobro!
Na vrh Go down
https://jna-sfrj.forumbo.net
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6150
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 60
M(j)esto Petrovaradin

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 23:17

alexandar (citat):
Ni ja ne vidim sliku na Slobinom profilu.
Stranica hosta se ne odaziva......

Није могуће пронаћи ову страницу хоста imgfast.net
Ниједна веб-страница није пронађена за веб адресу:https://2img.net/u/2515/49/67/00/avatars/5184-15.jpg

HTTP ERROR 404
Nema ljudi moji... u pravu si, jer ni ti ne vidiš. Ovo mi se još nije desilo do sada.
Na vrh Go down
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6150
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 60
M(j)esto Petrovaradin

TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime23.01.19 23:21

Jedino da vam dam lozinku pa da uđete i vidite o čemu se radi. Ja nemam drugačije rešenje.
Na vrh Go down
Sponsored content





TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TEHNIČKA OBJAŠNJENJA    TEHNIČKA OBJAŠNJENJA  - Page 5 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
TEHNIČKA OBJAŠNJENJA
Na vrh 
Stranica 5/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ljubljana, kasarna Boris Kidrič
»  Objekat 181 - Mornaričko tehnička raketna baza
» OHRID 5970/52 tehnicka sluzba oktobar "80
» Varaždin 1989-1990 tehnička služba
» Zagreb VP 2602 tehnička četa Črnomerec

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: ADMINISTRACIONA PLATFORMA :: TEHNIČKA SLUŽBA-
Idi na: