FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima

Go down 
+10
kartum
jozl52
PORUCNIK
dinosaurus
Pero™
East&West
zastavnik
Max Blitz
Stazio
jure17
14 posters
AutorPoruka
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6150
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 60
M(j)esto Petrovaradin

Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima    Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Icon_minitime23.09.18 23:34

Ne znam, ali čitam objave, pa mi malo neobično, kakve veze ima vojna policija sa skijanjem ! Tj. nije mi poznato da im je to u opisu posla da znaju da skijaju.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima    Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Icon_minitime24.09.18 0:26

Sloba1 (citat):
Ne znam, ali čitam objave, pa mi malo neobično, kakve veze ima vojna policija sa skijanjem ! Tj. nije mi poznato da im je to u opisu posla da znaju da skijaju.
Poželjno je da vojna policija ovlada sa što više vještina. I, uopšte, svaki vojnik.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6150
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 60
M(j)esto Petrovaradin

Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima    Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Icon_minitime24.09.18 19:51

PORUCNIK (citat):
Sloba1 (citat):
Ne znam, ali čitam objave, pa mi malo neobično, kakve veze ima vojna policija sa skijanjem ! Tj. nije mi poznato da im je to u opisu posla da znaju da skijaju.
Poželjno je da vojna policija ovlada sa što više vještina. I, uopšte, svaki vojnik.
Od nas polaznika ŠROA u Zadru to nije traženo, poznavanje skijaških radnji.
Na vrh Go down
Brkakougar
Podporučnik
Podporučnik



Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1556
ČLAN OD: : 2015-01-15

Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima    Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Icon_minitime24.09.18 21:50

Cuj, ko da stavi artiljerca na skije....
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima    Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Icon_minitime24.09.18 22:55

Sloba1 (citat):
PORUCNIK (citat):
Sloba1 (citat):
Ne znam, ali čitam objave, pa mi malo neobično, kakve veze ima vojna policija sa skijanjem ! Tj. nije mi poznato da im je to u opisu posla da znaju da skijaju.
Poželjno je da vojna policija ovlada sa što više vještina. I, uopšte, svaki vojnik.
Od nas polaznika ŠROA u Zadru to nije traženo, poznavanje skijaških radnji.
Ali su vaši komandiri sasvim solidno skijali...

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
pluton
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 11
ČLAN OD: : 2015-01-30
DOB : 59

Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima    Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Icon_minitime08.11.18 11:52

Bio na Kopaoniku 84.g. VP 9234/2 Beograd Topčider Izviđač
Na vrh Go down
rrrobert
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2019-04-14
M(j)esto Ljubljana

Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima    Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Icon_minitime14.04.19 15:34

i ja bio na Kopaoniku, 89.g, 9234/18. Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima    Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima  - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Skijaški - smučarski poligon Kopaonik - skijanje i obuka za borbu u zimskim uvjetima
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Poligon Krivolak
» Karaula "ŠPIČNIK" VP 5457, granični odsjek Maribor sept. 1988.-1989.
» Kamensko, Karlovac
» Prevlaka - poligon TOC-a (Tehničkog opitnog centra)
» Ljubljana vojarna Maršal Tito, VP 2265 aprilska 1984. - kuvari

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SRBIJA-
Idi na: