FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......

Go down 
+73
Silvija
ustaj vojsko
arcibald01
Brkakougar
Sloba1
Kuhar-Debar.
gungaba
halo 92
sasa staza
ercov54
Mitros
LUPE44
Stanko1
vargas
M.No
013gonzo
Mister Havana
PORUCNIK
Mikula 67
mirko bratuš
MikiJovanovic
BEOGRAD
Gringo
Kemo Specijalac
gerard ford
paradajz
Četni evidentičar
drugbraco
Kukuriku
semsudin
more6
Marduk
Srdjan Radovanov
lacoš
jun91 osijek
flexi
Pera-Sopot
kokokokolililibrbrbrbriii
destilator
KIKIRIKI
Dundo Maroje
Tihomir P.
zokika
dinosaurus
Hajdehajdemilovanjemoje
Zemunac
Gligor
Gicko Prasić
Matrix
SveJug
Vojnik Graničar
ZAGORAC
Kaplar M
VBČ
ja-hocu-samo-tebe
dpuric
pukovnik
Stazio
Zlatnik
vladimir
milutins
purger
Gadura
Max Blitz
pera84
zvonko
Pero™
zastavnik
janezmb
bojnik
missar
East&West
alexandar
77 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
AutorPoruka
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 59
M(j)esto ZAGREB

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime08.03.14 20:10

semsudin (citat):
Ma malo je među nama ekonomista da bi mogli baviti se ekonomijom u SFRJ.Ja sam recimo metalac i mogu samo sa metalcima izmjenjivati mišljenja Very Happy

Nije bitno što si i tko si imaš li 4 razreda ili osam osnovne škole,višu ili fakultet...........imaš pravo na svoje mišljenje  ili ideju kako je to možda trebalo izgledat.
No to je sada ionako nebitno jer tema i njezina bit nije prepoznata a žalbe su trebale puno prije biti upučene onima zbog kojih je i zatvorena.

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime08.03.14 20:32

semsudin (citat):
Ma malo je među nama ekonomista da bi mogli baviti se ekonomijom u SFRJ.

Ima ih puno,žao mi je zbog teme..
Na vrh Go down
drugbraco
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2014-03-10

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.03.14 11:43

što je spam na forumu?Tko i po kojim kriterijima odlučuje o njemu i dali ga je moguće zloupotrjebiti od strane moderatora na forumu?
Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 59
M(j)esto ZAGREB

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.03.14 16:38

Spam može biti svaki post koji nema neko suvislo značenje,često korištenje samo smajlića bez teksta,korištenje duplog nicka za dizanje tenzija,izlazak iz okvira zadane teme,neželjena nasilna pošta,neželjene reklame..............itd.
Nema govora o zlouporabi od strane moderatora s obzirom na gore navedenu definiciju spama.

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
Četni evidentičar
Podporučnik
Podporučnik
Četni evidentičar


BROJ POSTOVA: : 1310
ČLAN OD: : 2014-01-18
DOB : 54
M(j)esto Tu i Tamo

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime19.03.14 12:24

Srdjan Radovanov (citat):
Ima ovde ljudi koji dosta znaju, nekad se prave "blesavi" sa vrlo dobrim razlogom. Distanca ka meni je razumljiva. Ono što po meni nije smelo da se desi je da Sve Jug i Milutin budu banirani. Manje više texta u Ekonomiji, ja se nisam nikom smejao niti omalovažavao, posve na neke "glupe" komentare, a mogao sam. Ja ne mislim, nego znam, možda i više neg što treba. Kao gomila vune uredno fabrički zavezana, kada počne da se odmotava, e tako... ,nazovite me glupim, ali sve dobija neki svoj okvir, bez dvojbenog razmisljanja. Ko suza čisto. Vratite druga Milutina, Sve Jug-a.  salutiranje

U znak solidarnosti i ja ču dobrovoljno na pecanje, kako nema Milutina i Sve Jug-a.

Naročito mnogi Milutinovi komentari bili su više nego pristrano tretirani, sasvim subjektivno i suprotno od forumskih pravila.

Toliko više je to očigledno, kad se mnoge druge komentare izvan konteksta pravila foruma toleriralo sa strane nadležnih, neke čak i odobravalo, a Milutinu se u mnogim primerima gledalo pod prste za sasvim korektne komentare.

_________________
Audaces fortuna iuvat
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 57
M(j)esto HN

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime19.03.14 12:34

Četni evidentičar, to je tvoj stav. Moje je mišljenje da si relativno kratko ovdje i da ne raspolažeš sa dovoljno informacija o forumu i njegovim članovima da bi na takav način komentarisao rad administracije.
Na vrh Go down
Četni evidentičar
Podporučnik
Podporučnik
Četni evidentičar


BROJ POSTOVA: : 1310
ČLAN OD: : 2014-01-18
DOB : 54
M(j)esto Tu i Tamo

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime19.03.14 12:59

Stazio (citat):
Četni evidentičar, to je tvoj stav. Moje je mišljenje da si relativno kratko ovdje i da ne raspolažeš sa dovoljno informacija o forumu i njegovim članovima da bi na takav način komentarisao rad administracije.

Stazio, svaki moj komentar je izključivo moj stav i nikom ga ne nabacujem ili usiljavam

Prihvačam sasvim logički, da sam kratko vrijeme ovdje i da je moj stav tome podreden.

Istotako i zbog toga nisam generalizirao za sve Milutinove komentare.  

Niti nisam imao nameru bilo kako uvredljivo komentirati rad administracije, nit to nisam napravio, ne sada, ne prije.

Ali je moj stav moguče prihvatiti i kao nagradu za administraciju, ako se zapažanje, kritika ili primedba shvati kao kompliment na kojem se može nešto promeniti u smislu poboljšanja i objektivnosti.

Ako sam za kratko vreme stekao takav stav prilikom zapažanja nekorektnih reakcija na nekoliko Milotinovih komentara onda je to toliko više moči uzeti za relevantno i tako uočeno.

_________________
Audaces fortuna iuvat
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase



BROJ POSTOVA: : 4064
ČLAN OD: : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime19.03.14 15:36

Četni evidentičar (citat):
U znak solidarnosti i ja ču dobrovoljno na pecanje, kako nema Milutina i Sve Jug-a.

Naročito mnogi Milutinovi komentari bili su više nego pristrano tretirani, sasvim subjektivno i suprotno od forumskih pravila.

Toliko više je to očigledno, kad se mnoge druge komentare izvan konteksta pravila foruma toleriralo sa strane nadležnih, neke čak i odobravalo, a Milutinu se u mnogim primerima gledalo pod prste za sasvim korektne komentare.

Pretpostavljam da će se Milutin vratiti a Sve-Jug nema ban...tako da se nadam nastavku njihovog učešća...imaš +

Na vrh Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
gerard ford
Podporučnik
Podporučnik



Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1635
ČLAN OD: : 2014-03-12
M(j)esto Jaska

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime22.03.14 23:51

Ovo je postalo bojno polje gdje leže  prečesto tendenciozno i  bez ikakvog suvislog  obrazloženja banirani diskutanti,gotovo u pravilu se   radi o onim naj boljima,dok mnoge zanimljive teme upravo zbog toga nestaju.
Na vrh Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.05.14 23:11

bojnik (citat):
Nekužim zašto dežurni prebacuje moj komentar sa teme Dogodilo se na današnji dan na tenu stari rock, kada budem pisao o starome rocku (usput riječ je o reggaeu) onda OK, ovako ???? scratch

Bojniče, ovako:

Postavljač teme je jasno naznačio da se tema KALENDAR odnosi na Vojnu povijest i nije prvi put da stavljate tamo sve živo, što nema veze s vojnom povijesti.
Zašto?

Ja sam zamolio moderatora da premjesti Boba Marleya ovdje jer mi se čini najbliža tema.
Naslov joj je Stari rock i ostalo.

Gdje bi ti s Bobom Marleyem? Moglo je i na Svaštaru, a što mu fali ovdje?
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2743
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: sugestija   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.05.14 23:12

razumio, moja greška. lol!


bojnik: komentar modifikovan dana: 13.05.14 8:07; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.05.14 23:17

bojnik (citat):
No comment,ništa nova na Forumu, ajd bok.

Ma molim te lijepo u čemu je sad problem??  No

Otvori neku drugu temu ako misliš da nedostaje.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2743
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.05.14 23:20

nadam se da ću smisliti nešto kvalitetno Very Happy


bojnik: komentar modifikovan dana: 13.05.14 8:08; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.05.14 23:26

bojnik (citat):
neka hvala

 Smile 

Bojniče, ne ljuti se i kad treba i kad ne treba.

Neka na KELENDARU ostanu vojne stvari kad je cijela tema takva.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2743
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.05.14 23:32

Promijenio sam svoj komentar, jer smatram da Forum i korisnici Foruma su prvenstveno nazoćni poradi oživljavanja starih dana sa služenja JNA i možda u temama pod razno nauće nešto pametnoga i zanimljivoga, stoga nema primjedbi, idemo dalje. vojničina
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime24.05.14 14:52

Konacno su clanovi kao East&West i Pukovnik dobili zasluzene medalje (ordenje) za njihove komentare koji su strucni, precizni, pedantni, korektni itd. Ali zaboravljamo mozda Zastavnika koji je isto tako strucno i korektno komentarisao puno tog na forumu.

S´pozdravom i srecno novoj ekipi.  salutiranje

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
flexi
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
flexi


BROJ POSTOVA: : 669
ČLAN OD: : 2013-02-05
M(j)esto Aleksinac

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime25.05.14 0:40

Jedno pitanje , zašto neke postavljene fotografije se ne mogu videti a ima i praznih postova pregledao sam  neke starije teme  i tako je naleteo sam na nekoliko mesta ima i mojih a i drugih
Na vrh Go down
Kemo Specijalac
GENERAL POTPUKOVNIK u rezervnom sastavu
GENERAL POTPUKOVNIK u rezervnom sastavu
Kemo Specijalac


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 1139
ČLAN OD: : 2012-03-03
M(j)esto Beograd

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime25.05.14 0:47

Verovatno je nesto zakazalo na serveru koji hostuje fotografije...Image Shack je pogubio dosta toga
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime25.05.14 1:04

Kemo Specijalac (citat):
Image Shack je pogubio dosta toga

Primijetio sam ovo već dva dana.
Nedostaje gomila slika.

Evo što ovdje piše:

[You must be registered and logged in to see this link.]

What happens to my account after the free trial expires?

After the 30 day free trial expires you will still be able to login, download and view images, however you will not be able to upload.
ImageShack may delete your account and your files from it's servers after the free trial ends if you decide not to upgrade.

(Ako je to u pitanju, neće dobro bit.)

Ima li netko više znanja i iskustva s ovim?

Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 57
M(j)esto HN

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime25.05.14 1:09

Ima problema sa fotografijama sa ImageShack-a. Dešavali su se i ranije slični problemi sa ovim hostingom pa se nadam da će i ovaj put biti otklonjeni.
Forum nema nikakvu povezanost sa ovim problemom i nije u mogućnosti da utiče na njegovo rješavanje.
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime25.05.14 18:24

Imaju problema svi hostovi za slike, ali i forumi,... ponekad samo neki više puta, ništa na internetu nije 100% sigurno kao ni u životu!!!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik
pukovnik


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2090
ČLAN OD: : 2012-02-29

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime25.05.14 18:47

Ja sve slike postavljam preko postimage.org i do sada se niti jedna nije "izgubila".

_________________
Semper Fidelis
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime19.06.14 19:27

Pregleda sve 49 stranica "Zanimljivo" i nevide nijednu pozitivnu (+) ocenu od strane clana koji je otvorio temu/post! 

Zar je tako "tanka" da nema ni jednog komentara da ne zasluzuje pozitivnu (+) kritiku (negativnu nevidim) ?  Question  scratch

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik
BEOGRAD


Prim(j)eran Vojnik PV
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 1648
ČLAN OD: : 2013-03-15
M(j)esto Scottsdale

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime19.06.14 20:09

SveJug (citat):
Pregleda sve 49 stranica "Zanimljivo" i nevide nijednu pozitivnu (+) ocenu od strane clana koji je otvorio temu/post! 

Zar je tako "tanka" da nema ni jednog komentara da ne zasluzuje pozitivnu (+) kritiku (negativnu nevidim) ?  Question  scratch
Nisam siguran da bas najbolje razumem tvoje pitanje ali postoje plusevi na prvoj i cetvrtoj strani. Nemam vremena da pregledam svih 49 strana ali ako ti ne vidis pluseve mozda je u pitanju problem sa browserom.
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan
Gringo


BROJ POSTOVA: : 3705
ČLAN OD: : 2011-09-29

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime19.06.14 20:15

SveJug (citat):
Pregleda sve 49 stranica "Zanimljivo" i nevide nijednu pozitivnu (+) ocenu od strane clana koji je otvorio temu/post! 

Zar je tako "tanka" da nema ni jednog komentara da ne zasluzuje pozitivnu (+) kritiku (negativnu nevidim) ?  Question  scratch
Dojdi na moju temu o Strumici ti ja dam jedan +  kad si tako bokček!!! lol!

_________________
Čovjek je gospodar svih onih riječi koje nikada nije izgovorio, kao i rob svega onoga što mu je izmaklo!  
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime19.06.14 20:58

SveJug (citat):
Pregleda sve 49 stranica "Zanimljivo" i nevide nijednu pozitivnu (+) ocenu od strane clana koji je otvorio temu/post

Zar je tako "tanka" da nema ni jednog komentara da ne zasluzuje pozitivnu (+) kritiku (negativnu nevidim) ?  Question  scratch

Nisam te ni ja najbolje razumio SveJug, što si htio reći.
Spominješ člana koji je otvorio temu.
Član koji otvori temu može jednom na toj temu dati nekome 'Thanks', što nosi tri plusa odjednom.
A inače kao i svi ostali, koji mogu davati pluseve i minuse na postove prema poznatim pravilima.
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan I klase
Kapetan I klase
SveJug


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4341
ČLAN OD: : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime20.06.14 0:53

Max Blitz (citat):
SveJug (citat):
Pregleda sve 49 stranica "Zanimljivo" i nevide nijednu pozitivnu (+) ocenu od strane clana koji je otvorio temu/post

Zar je tako "tanka" da nema ni jednog komentara da ne zasluzuje pozitivnu (+) kritiku (negativnu nevidim) ?  Question  scratch

Nisam te ni ja najbolje razumio SveJug, što si htio reći.
Spominješ člana koji je otvorio temu.
Član koji otvori temu može jednom na toj temu dati nekome 'Thanks', što nosi tri plusa odjednom.
A inače kao i svi ostali, koji mogu davati pluseve i minuse na postove prema poznatim pravilima.

Na to sam i mislio.

_________________
Više ne krivim ljude koji me razočaraju, od sad krivim sebe što očekujem previše!
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik
bojnik


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2743
ČLAN OD: : 2012-11-13
DOB : 59
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime20.06.14 8:08

SveJug (citat):
Max Blitz (citat):
SveJug (citat):
Pregleda sve 49 stranica "Zanimljivo" i nevide nijednu pozitivnu (+) ocenu od strane clana koji je otvorio temu/post

Zar je tako "tanka" da nema ni jednog komentara da ne zasluzuje pozitivnu (+) kritiku (negativnu nevidim) ?  Question  scratch

Nisam te ni ja najbolje razumio SveJug, što si htio reći.
Spominješ člana koji je otvorio temu.
Član koji otvori temu može jednom na toj temu dati nekome 'Thanks', što nosi tri plusa odjednom.
A inače kao i svi ostali, koji mogu davati pluseve i minuse na postove prema poznatim pravilima.

Na to sam i mislio.
Upravo sam bio na temi Zanimljivo i dao ti PLUS za komentar o ulaganju IKEA u istoćnim zemljama, OK lol!
Na vrh Go down
MikiJovanovic
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 196
ČLAN OD: : 2013-12-01
DOB : 49
M(j)esto jug srbije

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: ramiz sadiku prizren   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime23.06.14 21:58

Bicu unapred zahvalan da mi moderatori foruma odgovore na moje iskljucenje sa foruma nemogu se setiti da sam krsio pravila foruma.Ja jesam sluzio VOJSKU JUGOSLAVIJE tako je u moje vreme bilo.POZDRAV .
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 57
M(j)esto HN

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: miki   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime23.06.14 22:27

MikiJovanovic (citat):
Bicu unapred zahvalan da mi moderatori foruma odgovore na moje iskljucenje sa foruma nemogu se setiti da sam krsio pravila foruma.Ja jesam sluzio VOJSKU JUGOSLAVIJE tako je u moje vreme bilo.POZDRAV .
Za žalbe postoji predviđen dio Foruma (gdje će sada tvoj post biti preseljen), da ne kvari nečiju temu temu za koju se potrudio da bude zanimljiva.
Moderator koji te je privremeno isključio te je predhodno upozoravao na kršenje pravila foruma pa tek onda kaznio, o tome je upoznao administraciju.
Pročitaj pravila foruma još jednom i potrudi se da ne dođeš u sličnu situaciju.
Na vrh Go down
mirko bratuš
Kapetan
Kapetan



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3737
ČLAN OD: : 2012-04-15
DOB : 76

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime03.07.14 21:02

Šta znači NOTIFICATIONS I brojevi pored?
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 68
M(j)esto BG

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime03.07.14 21:45

mirko bratuš (citat):
Šta znači NOTIFICATIONS I brojevi pored?

Znači Obaveštenja-Obvestila , brojevi znače broj pristiglih obavešenja - število prispelih obvestil

_________________
Bata Nidža, zvani Đole, u slobodno vreme iskusni politički radnik
Na vrh Go down
mirko bratuš
Kapetan
Kapetan



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3737
ČLAN OD: : 2012-04-15
DOB : 76

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime03.07.14 21:53

Hvala
Na vrh Go down
Mikula 67
Podporučnik
Podporučnik
Mikula 67


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
Tehnička Služba Tehnička Služba
BROJ POSTOVA: : 1546
ČLAN OD: : 2013-12-22
DOB : 57
M(j)esto Šabac

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime03.07.14 21:58

mirko bratuš (citat):
Šta znači NOTIFICATIONS I brojevi pored?

Evo male pomoći

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Koliko god bila varljiva, nada služi barem tome da nas ugodnim putem vodi do kraja života.
Na vrh Go down
mirko bratuš
Kapetan
Kapetan



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3737
ČLAN OD: : 2012-04-15
DOB : 76

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime03.07.14 22:06

Zdaj se mi pa malo svita. Težko starog vola učiš vozit. Very Happy
Na vrh Go down
ZAGORAC
Kapetan
Kapetan
ZAGORAC


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3583
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 60

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime06.08.14 21:10

[You must be registered and logged in to see this link.]
FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjithkush ka të drejtë për memories - Mindenkinek joga van az emlekeihez 
 
[You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.]


  
OBAVIJEST ZA ČLANA  M.No:  Kad pogledate u zaglavlje foruma,tu gdje je pisano crvenim slovima,Vama piše crnim i to IMAŠ 1 PRIVATNU PORUKU,kliknite na to i otvoriti će Vam se pretinac primljenih poruka.
Ako postoje još kakve nejasnoće,pitajte.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 62
M(j)esto Bijelo Polje

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.08.14 19:23

Nista gore se nije moglo desiti granata

Ispricacu vam neke pricice o tome.
Nekako mi se cini da vas zatrpavam postovima Embarassed


PORUCNIK: komentar modifikovan dana: 11.08.14 19:38; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 58
M(j)esto Kraljevo

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.08.14 21:22

PORUCNIK (citat):
Nista gore se nije moglo desiti granata

Ispricacu vam neke pricice o tome.
Nekako mi se cini da vas zatrpavam postovima Embarassed
Tvoji postovi i price su zanimljivi(posebno sto su iz oficirskog ugla gledanja) Neke teme u kojima smo se ispucali zahvaljujuci tvojom postovima ponovo su zivnule.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 62
M(j)esto Bijelo Polje

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.08.14 21:42

dpuric (citat):
PORUCNIK (citat):
Nista gore se nije moglo desiti granata

Ispricacu vam neke pricice o tome.
Nekako mi se cini da vas zatrpavam postovima Embarassed
Tvoji postovi i price su zanimljivi(posebno sto su iz oficirskog ugla gledanja) Neke teme u kojima smo se ispucali zahvaljujuci tvojom postovima ponovo su zivnule.
Kao guster, (a vec razvodnik cheers) na ovom forumu , iscitavam stare teme i napisem neki komentar na temi za koju mislim da imam nesto reci. Nekad, tek ubacim komentar. Znam da time opterecujem teme i predlazem mogucnost brisanja svojih postova, kao sto postoji i mogucnost izmjene. To nije u redu, ali mi bitno olaksava pretragu tema koje me zanimaju, da bih, u pravoj prilici i raspolozenju, napisao ono sto mi se cini interesantnim.
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 58
M(j)esto Kraljevo

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: sugestije   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.08.14 22:01

Nista se ne brise samo se(po potrebi ) arhivira Suspect  cheers
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 62
M(j)esto Bijelo Polje

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.08.14 22:28

dpuric (citat):
Nista se ne brise samo se(po potrebi ) arhivira Suspect  cheers
kao post, ili kao tema?
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.08.14 23:01

PORUCNIK (citat):
kao post, ili kao tema?

Ako je otvorena nepotrebna tema po nekom kriteriju, ide u Arhivu čim se otvori, obično bude jedan-dva-tri posta max.

Arhiviraju se ponekad (rijetko) postovi koji nisu u skladu s pravilima foruma i kojima se čak i da se hoće ne može progledati kroz prste. Ili neko glupo spamanje.
Također, ako se postavi dupli (isti) post, jedan iza drugog, ili čak više istih postova.
(Kad se nepotrebno stiska više puta 'Send', ako nije odmah poslan.)
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 62
M(j)esto Bijelo Polje

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.08.14 23:08

Max Blitz (citat):
PORUCNIK (citat):
kao post, ili kao tema?

Ako je otvorena nepotrebna tema po nekom kriteriju, ide u Arhivu čim se otvori, obično bude jedan-dva-tri posta max.

Arhiviraju se ponekad (rijetko) postovi koji nisu u skladu s pravilima foruma i kojima se čak i da se hoće ne može progledati kroz prste. Ili neko glupo spamanje.
Također, ako se postavi dupli (isti) post, jedan iza drugog, ili čak više istih postova.
(Kad se nepotrebno stiska više puta 'Send', ako nije odmah poslan.)
Kakav mi je net, dobro je to sa vise puta 'send'.
Nego, gledajuci neke postove, nekako mi se cini da bi uz njih trebala biti i fotografija, a ne vidim je. Da li je to do mog kompa ili nesto drugo?
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.08.14 23:16

PORUCNIK (citat):
Kakav mi je net, dobro je to sa vise puta 'send'.
Nego, gledajuci neke postove, nekako mi se cini da bi uz njih trebala biti i fotografija, a ne vidim je. Da li je to do mog kompa ili nesto drugo?

Može biti i do tvog kompa, a već smo detektirali da je servis ImageShack, ranije često korišten za postavljanje slika, napravio priličan kuršlus.

Nema garancije da će slike ostati, neki sevisi naplaćuju korištenje. Problemi s ImageShackom su počeli kad je uveo naplatu usluge, doduše malu, ali ipak...
Moguće da je dio nekakve ucjene, nemam dokaza za tvrdnju, palo mi je napamet.
Ima više serisa i načina za postavljanje, TinyPic, ZaSlike, Photobucket.....
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik
East&West


Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 2557
ČLAN OD: : 2012-11-06
DOB : 68
M(j)esto BG

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.08.14 23:20

Moguće je da ti ne radi neka komponenta-podrška za pregledanje filmova, klipova, fotografija..........
kod mene ponekad "padne" Adobe Shockwave. Kada ga "apdejtujem" jedno vreme sve funkcioniše kako treba.

_________________
Bata Nidža, zvani Đole, u slobodno vreme iskusni politički radnik
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 62
M(j)esto Bijelo Polje

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime11.08.14 23:49

East&West (citat):
Moguće je da ti ne radi neka komponenta-podrška za pregledanje filmova, klipova, fotografija..........
kod mene ponekad "padne" Adobe Shockwave. Kada ga "apdejtujem" jedno vreme sve funkcioniše kako treba.
Moguce... Ruku na srce, nisam neki 'ekspert' za kompjutere.
Hvala vam, drugovi, na strpljenju i odgovorima!
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 62
M(j)esto Bijelo Polje

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime12.08.14 0:05

Max Blitz (citat):
PORUCNIK (citat):
Kakav mi je net, dobro je to sa vise puta 'send'.
Nego, gledajuci neke postove, nekako mi se cini da bi uz njih trebala biti i fotografija, a ne vidim je. Da li je to do mog kompa ili nesto drugo?

Može biti i do tvog kompa, a već smo detektirali da je servis ImageShack, ranije često korišten za postavljanje slika, napravio priličan kuršlus.

Nema garancije da će slike ostati, neki sevisi naplaćuju korištenje. Problemi s ImageShackom su počeli kad je uveo naplatu usluge, doduše malu, ali ipak...
Moguće da je dio nekakve ucjene, nemam dokaza za tvrdnju, palo mi je napamet.
Ima više serisa i načina za postavljanje, TinyPic, ZaSlike, Photobucket.....
Nadam se da nece doci do, NEDAJBOZE, gasenja foruma.
jedno vrijeme sam bio aktivan na jednom forumu, masu vremena i postova ostavio, a onda - sve je otislo dovraga. Da sam bar sacuvao (po sistemu copy-paste).
A i ovdje imam postova koji su dio mojih "memoara", dogadjaji o kojima prvi put pisem i bilo bi mi zao da to izgubim. Tesko da bih ponovo pisao o tome.
Na vrh Go down
alexandar
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja 7 g. JM
BROJ POSTOVA: : 4561
ČLAN OD: : 2011-06-23

SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime12.08.14 0:11

porucnik (citat):

..............Nadam se da nece doci do, NEDAJBOZE, gasenja foruma. .......


Zasto bi se ugasio......?
Treba da budes svestan da nesto sto ti je vredno i treba da sacuvas , moras imati u nekoj svojoj arhivi , ....ne kapiram  scratch 
Na vrh Go down
Sponsored content





SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......   SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE...... - Page 8 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
SUGESTIJE, PRIMEDBE I ŽALBE......
Na vrh 
Stranica 8/15Idi na stranicu : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Čestitanja...
» Prijedlog
» Pitanje

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: 
ADMINISTRACIONA PLATFORMA
 :: PITANJA, SUGESTIJE, PRIM(J)EDBE I ŽALBE
-
Idi na: