FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 ZNAČKA I PETOKRAKA

Go down 
3 posters
AutorPoruka
šepa
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
šepa


BROJ POSTOVA: : 384
ČLAN OD: : 2012-04-27
DOB : 54
M(j)esto ZENICA

ZNAČKA I PETOKRAKA Empty
KomentarNaslov komentara: ZNAČKA I PETOKRAKA   ZNAČKA I PETOKRAKA Icon_minitime18.05.12 18:27

[You must be registered and logged in to see this image.]


IZGLEDA DA SAM USPIO SA SLIKOM. OVU SAM KNJIGU KUPIO NA KARAULI, A NA KORICE SAM PRIKAČIO GRANIČARSKU ZNAČKU I PETOKRAKU KOJU SAM NOSIO NA ŠPIČNIKU

Na vrh Go down
purger
Kapetan I klase
Kapetan I klase
purger


Forumska Spomenica 2009 FS
Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) Orden NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
BROJ POSTOVA: : 4400
ČLAN OD: : 2009-11-15
DOB : 58
M(j)esto ZAGREB

ZNAČKA I PETOKRAKA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZNAČKA I PETOKRAKA   ZNAČKA I PETOKRAKA Icon_minitime18.05.12 20:51

Koga si zatvorio da ti malo pojasni postavljanje slika?
U svakom slučaju čestike na trudu!

_________________
Tko pjeva često zlo i misli
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

ZNAČKA I PETOKRAKA Empty
KomentarNaslov komentara: ZNAČKA I PETOKRAKA   ZNAČKA I PETOKRAKA Icon_minitime18.05.12 22:20

Citat :
Arrow Arrow Arrow Š E P A ...!!! sunny bounce

[You must be registered and logged in to see this image.]

Arrow IZGLEDA DA SAM USPIO SA SLIKOM. Very Happy Smile Laughing
Arrow Arrow Arrow OVU SAM KNJIGU KUPIO NA KARAULI. Question Exclamation
Arrow A NA KORICE SAM PRIKAČIO GRANIČARSKU ZNAČKU I PETOKRAKU KOJU SAM NOSIO NA ŠPIČNIKU. Very Happy Smile Laughing

Arrow Š E P A...!!! Exclamation Rolling Eyes Shocked Embarassed No
Arrow Daj mi objasni ovo što si napisao.!!!! Exclamation Question Question Question
Arrow "OVU SAM KNJIGU KUPIO NA KARAULI." Exclamation
Arrow Kod koga si kupio knjigu Arrow "Titovi Graničari".!!! Exclamation Question Suspect
Arrow Kod mene na Arrow Karauli "Ceršak" V.P. 5457 - Mariborski granični odsjek - 1988 -1989 godine Suspect , takvu knjigu nije imao nitko od graničara prije mene niti nitko od moje generacije a mislim čak ni nitko od graničara koji su došli poslje mene.!!! Suspect Shocked No


Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
šepa
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
šepa


BROJ POSTOVA: : 384
ČLAN OD: : 2012-04-27
DOB : 54
M(j)esto ZENICA

ZNAČKA I PETOKRAKA Empty
KomentarNaslov komentara: titovi graničari   ZNAČKA I PETOKRAKA Icon_minitime18.05.12 22:55

Pa mislim da je komandir donio primjerak na karaulu i ponudio ko želi naručiti, tako sam je kupio.A vidim sada da je izdata u Beogradu 1988. vjerovatno do vas nije stigla.
Knjiga u prvom dijelu govori o osnivanju KNOJ-a (Korpus narodne odbrane Jugoslavije) 15.08.1944. od 100.000 odabranih pripadnika čiji je glavni zadatak bio čuvanje granica, otuda je 15.08. dan graničara. A u drugom pedesetak istinitih priča o događajima na granici, između ostalih se pominje naš malogranični prelaz Ciringa zato je nama ponuđena.
Na vrh Go down
šepa
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
šepa


BROJ POSTOVA: : 384
ČLAN OD: : 2012-04-27
DOB : 54
M(j)esto ZENICA

ZNAČKA I PETOKRAKA Empty
KomentarNaslov komentara: POSTAVLJANJE SLIKA NA FORUM   ZNAČKA I PETOKRAKA Icon_minitime18.05.12 22:59

Druže Generale zatvorio sam sam sebe i nisam izlazio dok nisam skontao postavljanje slika, te umanji na 800x600, te copy te paste...
Biće još slika obećavam!
Na vrh Go down
Sponsored content





ZNAČKA I PETOKRAKA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ZNAČKA I PETOKRAKA   ZNAČKA I PETOKRAKA Icon_minitime

Na vrh Go down
 
ZNAČKA I PETOKRAKA
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR SLOVENIJA-
Idi na: