FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

  Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)

Go down 
+18
Rade58
Kuhar-Debar.
ZAGORAC
Max Blitz
ercov54
Lala Basaid
Vojnik Graničar
Djida
Mikula 67
mureZE
tobra
PORUCNIK
Prke
brus
posavljak
gerard ford
bogdan Mrdja
milutins
22 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime26.11.18 9:27

Ukucaj u pretragu - ACDSee Photo Manager i možeš besplatno instalirati neki od ponuđenih programa.

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime09.12.18 22:36

PORUCNIK (citat):
Ukucaj u pretragu - ACDSee Photo Manager i možeš besplatno instalirati neki od ponuđenih programa.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Zahvalan na nameri pomoci vremesnom coveku,ali uz mene vremesnog,normalno i tehnika vremesna,pa nikako da se uskladimo,i izvucemo nesto dobrog od ove vremesne kombinacije Rolling Eyes
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime09.12.18 23:57

ercov54 (citat):
Citat :
Zahvalan na nameri pomoci vremesnom coveku,ali uz mene vremesnog,normalno i tehnika vremesna,pa nikako da se uskladimo,i izvucemo nesto dobrog od ove vremesne kombinacije Rolling Eyes
Tu smo i da se pomažemo kad možemo.
Važno je da si tu, da imaš lijepe uspomene koje rado dijeliš sa nama, kao i ostali graničari. salutiranje

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime16.12.18 19:02

PORUCNIK (citat):
ercov54 (citat):
Citat :
Zahvalan na nameri pomoci vremesnom coveku,ali uz mene vremesnog,normalno i tehnika vremesna,pa nikako da se uskladimo,i izvucemo nesto dobrog od ove vremesne kombinacije Rolling Eyes
Tu smo i da se pomažemo kad možemo.
Važno je da si tu, da imaš lijepe uspomene koje rado dijeliš sa nama, kao i ostali graničari. salutiranje
Slazem se drugovi sa vama trebamo se i medjusobno pomagati jer samo tako cemo i opstati,zivi mi i zdravi bili,hvala ti Porucnik sto svratis na nsau bitusu.

ercov54 voli ovaj upis

Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime17.12.18 1:00

Kuhar-Debar. (citat):
Slazem se drugovi sa vama trebamo se i medjusobno pomagati jer samo tako cemo i opstati,zivi mi i zdravi bili,hvala ti Porucnik sto svratis na nsau bitusu.
Mnogi od nas redovno pratimo ovu temu iako ne ostavljamo postove, jer malo znamo o njoj. Mada, osjetan je pad aktivnosti i na njoj u poslednje vrijeme.

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness

ercov54 voli ovaj upis

Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime18.12.18 8:42

Nastavljam pricu od 18 i 19.08.2017
I konacno ...
Letnja karaula .. Ili mesto gde je nekad bila...
[You must be registered and logged in to see this image.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime18.12.18 11:47

Letnja?
Jeste li je koristili, ili se samo tako zove ta lokacija?

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Ljetna karaula.    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime14.01.19 16:12

PORUCNIK (citat):
Letnja
Jeste li je koristili, ili se samo tako zove ta lokacija?
Mislim da se zove ljetna iz tog razloga jer se nekad vjerovatno koristila ali samo u ljetnom periodu jer zimi vjerovatno granicari nisu dopirali do nje.Moje samo misljenje jer nisam imao priliku ici na rejon.
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime14.01.19 16:13

PORUCNIK (citat):
Kuhar-Debar. (citat):
Slazem se drugovi sa vama trebamo se i medjusobno pomagati jer samo tako cemo i opstati,zivi mi i zdravi bili,hvala ti Porucnik sto svratis na nsau bitusu.
Mnogi od nas redovno pratimo ovu temu iako ne ostavljamo postove, jer malo znamo o njoj. Mada, osjetan je pad aktivnosti i na njoj u poslednje vrijeme.
Probacemo malo tu aktivnost da stavimo na veci nivo ali je malo tesko jer nas nema puno na zalost.
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime14.01.19 18:20

Kuhar-Debar. (citat):
Probacemo malo tu aktivnost da stavimo na veci nivo ali je malo tesko jer nas nema puno na zalost.
lično se radujem, aa vjerujem i ostali forumaši salutiranje

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
ZAGORAC
Kapetan
Kapetan
ZAGORAC


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3577
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 60

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime13.02.19 20:24

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nekome možda poznato.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime21.02.19 19:46

ZAGORAC (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nekome možda poznato.
Najpre da kazem da me raduje sto se Zagorac vratio,a ukoliko bi ovu sliku malo vecim formatom postavio,i to bi me radovalo!
U svakom slucaju hvala sto se vratio!
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime27.02.19 15:56

Svaka posjeta Bitusi je zapazena i dobrodosla,Zagorac hvala a hvala i mom velikom prijatelju Ercovu na povratku heheh

Nekome možda poznato.[/quote]
Najpre da kazem da me raduje sto se Zagorac vratio,a ukoliko bi ovu sliku malo vecim formatom postavio,i to bi me radovalo!
U svakom slucaju hvala sto se vratio![/quote]
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime27.02.19 17:56

Kuhar-Debar. (citat):
Svaka posjeta Bitusi je zapazena i dobrodosla,Zagorac hvala a hvala i mom velikom prijatelju Ercovu na povratku heheh

Nekome možda poznato.
Najpre da kazem da me raduje sto se Zagorac vratio,a ukoliko  bi ovu sliku malo vecim formatom postavio,i to bi me radovalo!
U svakom slucaju hvala sto se vratio![/quote][/quote]


Ne vidi se postavljena fotka, druže...

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime11.03.19 14:17

Drugovi i prijatelji,deficitaransam sa tehnikom,zato me nema!
Valda dodju bolja vremena,ili odobrovoljim donatora siroke ruke i velikog srca za kvalitetnu tehniku,moze i tablet,nisam zahtevan:-)
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime03.04.19 16:09

Druze moj bas mi zao zbog toga jer vidim da je aktivnost otisla u losem smjeru pa cak i za nasu legendarnu Bituse.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime23.05.19 12:19

Evo video sa terena, nasa letnja karaula - koje vise nema...
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime23.05.19 12:35

Prke (citat):
Evo video sa terena, nasa letnja karaula - koje vise nema...
Može jedno pitanje za nas neupućene koji nismo imali ljetne karaule. Very Happy
Što je ljetna karaula sve imala, mislim na striju, vodu, WC, krevete, hranu, broj graničara, koliko je daleko od vaše glavne karaule, je li ova ljetna karaula bila od drveta ili od betona jer se na ovom video ne može zaključiti.......
Je li ona tu bila kao za odmog graničara koji su u prolaz ili je imala kako i naziv kaže, graničare koji su tu bili samo ljeti.
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
Prke
Zastavnik I klase
Zastavnik I klase
Prke


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 992
ČLAN OD: : 2014-11-26
DOB : 60
M(j)esto Berovo

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime23.05.19 14:36

Vojnik Graničar (citat):
Prke (citat):
Evo video sa terena, nasa letnja karaula - koje vise nema...
Može jedno pitanje za nas neupućene koji nismo imali ljetne karaule. Very Happy
Što je ljetna karaula sve imala, mislim na striju, vodu, WC, krevete, hranu, broj graničara, koliko je daleko od vaše glavne karaule, je li ova ljetna karaula bila od drveta ili od betona jer se na ovom video ne može zaključiti.......
Je li ona tu bila kao za odmog graničara koji su u prolaz ili je imala kako i naziv kaže, graničare koji su tu bili samo ljeti.
Ovde na Forumu je dosta pisano o letnjoj karauli Bituse...
Ja sam 1983 godine kad sam sluzio na ovim prostorima , stalno za vreme patrole prolazio pored letnje karaule, koja nije u moje vreme bila aktivna, a kako sam kasnije saznao ( najvise preko ovog Foruma) nije bila aktivna ni 70 tih godina ...
Letnju karaulu sam zatekao kao objekat koj je bio u fazi raspada, ali je bio ceo, a kao sto sada vidite na snimku od njega nije ostalo nista.
Uvek sam se i kao vojnik i sada (2017) dok sam bio tamo i snimao ovo, pitao kojeg li su kova bili ti granicari koji su sluzili u letnjoj karauli,tako blizu granicene linije ( na srtu) prema (prilicno) neprijateljskoj zemlji cija je granica nacickana bunkerima... kako li su ti momci davali ovde strazu, zasede... Nedavno sam konacno upoznao preko socijalnih mreza jednog granicara koji je sluzio na letnjoj karauli... Sluzio je 1968/9 cini mi se , zove se Vid Krcelj, slovenac, koji je pisao da su tamo pekli hleb, druzili se  sa mestanima... i naravno onako nostalgicarski je pisao da mu bas fali to vreme... SVAKA CAST !
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime23.05.19 15:41

Divan text i pojasnjenje kao i obicno druze moj zasluzuje + od mene.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime19.06.19 1:18

Prke (citat):
Vojnik Graničar (citat):
Prke (citat):
Evo video sa terena, nasa letnja karaula - koje vise nema...
Može jedno pitanje za nas neupućene koji nismo imali ljetne karaule. Very Happy
Što je ljetna karaula sve imala, mislim na striju, vodu, WC, krevete, hranu, broj graničara, koliko je daleko od vaše glavne karaule, je li ova ljetna karaula bila od drveta ili od betona jer se na ovom video ne može zaključiti.......
Je li ona tu bila kao za odmog graničara koji su u prolaz ili je imala kako i naziv kaže, graničare koji su tu bili samo ljeti.
Ovde na Forumu je dosta pisano o letnjoj karauli Bituse...
Ja sam 1983 godine kad sam sluzio na ovim prostorima , stalno za vreme patrole prolazio pored letnje karaule, koja nije u moje vreme bila aktivna, a kako sam kasnije saznao ( najvise preko ovog Foruma) nije bila aktivna ni 70 tih godina ...
Letnju karaulu sam zatekao kao objekat koj je bio u fazi raspada, ali je bio ceo, a kao sto sada vidite na snimku od njega nije ostalo nista.
Uvek sam se i kao vojnik i sada (2017) dok sam bio tamo i snimao ovo, pitao kojeg li su kova bili ti granicari koji su sluzili u letnjoj karauli,tako blizu granicene linije ( na srtu) prema (prilicno) neprijateljskoj zemlji cija je granica nacickana bunkerima... kako li su ti momci davali ovde strazu, zasede... Nedavno sam konacno upoznao preko socijalnih mreza jednog granicara koji je sluzio na letnjoj karauli... Sluzio je 1968/9 cini mi se , zove se Vid Krcelj, slovenac, koji je pisao da su tamo pekli hleb, druzili se  sa mestanima... i naravno onako nostalgicarski je pisao da mu bas fali to vreme... SVAKA CAST !
U nedostatku odgovarajuce tehnike,malo sam u autu sto se tice teme nase karaule,ali jos sam "ziv''
Elem oko "letnje"karaule moja secanja datiraju od 73 godne!
Jos uvek je bila u izuzetnom stanju,kao da se kolege granicari iselili pre par dana,cak stavise bejase ostavljen i neki krevet u buvsoj spavaonici!
Tu smo se odmarali po obuasku reona,i sklanjalise od kise,a tokom zime i snegova nisu se patrole ni davale!
Vreme je svoje ucinilo,a nje vise nema,a secanja ostala!
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime17.05.20 22:31

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime18.05.20 0:48

Veliki pozdrav za drugove!Nadamse da se polako vracam u pricu!
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime20.05.20 23:14

[You must be registered and logged in to see this image.]

Boza Cojic cesmu kod karaule 1978/79 "jase"sa svojim drugom Idrizom iz Djakovice!
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime21.05.20 9:00

Dobro došao nazad, ercov54!

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime21.05.20 9:13

Hvala na evidentiranom pristupu,bar da me prijavite na hranu😊
Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime22.05.20 6:37

ercov54 (citat):
Hvala na evidentiranom pristupu,bar da me prijavite na hranu😊
I repete cheers

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness
Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime25.05.20 11:03

Dan Mladosti i dan karaule 25.Maj Krstac, Dragaš. E pa uzdravlje svima.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Na današnji dan prije 30 godina.

ercov54 voli ovaj upis

Na vrh Go down
mureZE
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
mureZE


BROJ POSTOVA: : 375
ČLAN OD: : 2015-05-22
DOB : 53
M(j)esto zenica

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime25.05.20 11:03

Pozdrav za sve Bitušane. Nisam vas zaboravio.

ercov54 voli ovaj upis

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime25.05.20 11:32

Nije ni bilo za ocekivati da se zaborave drugovi i prijatelji!
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime26.05.20 22:15

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nasom patrolnom stazom,u nase vreme,osim nas granicara niko vise nije imao pristupa,ali vremena se promenila,i sada utabanom stazom idu ovce!
Svako vreme ima svoje vrednosti i zakonitosti!

Vojnik Graničar voli ovaj upis

Na vrh Go down
ZAGORAC
Kapetan
Kapetan
ZAGORAC


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3577
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 60

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime27.05.20 21:30

Koliko se sjećam, ovo je blizu spoja rejona sa karaulom Žirovnica. Slika je mala,na vrhu gore desno bi trebao biti E-7.
Možda se varam, prošlo je puno godina a sličan je teren malo južnije od Korabskih vrata.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime29.05.20 15:52

Meni licno godi sto prica biva zapazena,a ionako Zirovnica bejase prvi komsija,i za divno cudo,nikad se patrole nisu srele na rejonu,verovatno oboji skracivali zadatu marsutu kontrole granicnog pojasa!
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime08.06.20 20:30

Nista neobicno da na nasim stazama i sad ima snega,kad istog ima i tokom najtoplijih letnjih meseci![url=https://servimg.com/view/19626154/438]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime25.01.21 19:47

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mikula 67, Prke and goran9030 vole ovaj upis

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime25.01.21 19:53

Samo da pozdravim one koji svrate na "Bituse",sa ličnom željom da budem tehnički operativan,i nastavim priču i druzenje sa divnim momcima!

Mikula 67, PORUCNIK, Prke and Kuhar-Debar. vole ovaj upis

Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime16.02.21 15:46

ercov54 (citat):
Samo da pozdravim one koji svrate na "Bituse",sa ličnom željom da budem tehnički operativan,i nastavim priču i druzenje sa divnim momcima!
Lijep pozdrav prijatelju moj.

Prke voli ovaj upis

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime07.12.21 17:18

Samo da pozdravim momke sa ovih priča!
Moguće da se družimo, jer još nije ukinuta upotrebna dozvola🤣

Mikula 67, PORUCNIK, Kuhar-Debar., goran9030 and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik
Kuhar-Debar.


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1419
ČLAN OD: : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime08.12.21 15:55

ercov54 (citat):
Samo da pozdravim momke sa ovih priča!
Moguće da se družimo, jer još nije ukinuta upotrebna dozvola🤣
I ja da pozdravim sve one sto su na bilo koji nacin ucestvovali u ovoj prici a posebno naseg lidera price Ercova.

ercov54, PORUCNIK and Doktor Živago vole ovaj upis

Na vrh Go down
Rade58
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 49
ČLAN OD: : 2019-08-03

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime25.07.22 20:51

ej druže svaka ti čast lepo si ovo sve sastavijo i objavijo i opiso nema reči baž zanimljivo najbolji si od svih komentara na ovome forumu svaka čast sve sam u tetalje pročito živela avgustovska 77 R Aade 58

ercov54 voli ovaj upis

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime02.09.22 23:53

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vreme prolazi, uspomene ostaju!

PORUCNIK voli ovaj upis

Na vrh Go down
ZAGORAC
Kapetan
Kapetan
ZAGORAC


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3577
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 60

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime07.09.22 20:24

[You must be registered and logged in to see this image.]

salutiranje

ercov54 and PORUCNIK vole ovaj upis

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime07.09.22 20:34

Veliko hvala na vetru u leđa da pokušam da uđem u priču!

PORUCNIK voli ovaj upis

Na vrh Go down
ZAGORAC
Kapetan
Kapetan
ZAGORAC


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3577
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 60

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime07.09.22 20:42

Krčin i nekadašnja patrolna staza.

ercov54 and PORUCNIK vole ovaj upis

Na vrh Go down
PORUCNIK
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL
PORUCNIK


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 10453
ČLAN OD: : 2014-08-01
DOB : 61
M(j)esto Bijelo Polje

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime08.09.22 12:45

ZAGORAC (citat):
Krčin i nekadašnja patrolna staza.
Duva ovdje, a?

_________________
Bili smo veca 'gospoda' dok smo bili 'drugovi', nego sto smo drugovi, sad, kad smo gospoda.
porucnik ness

ercov54 voli ovaj upis

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan
ercov54


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3738
ČLAN OD: : 2013-12-01

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime08.09.22 12:58

[quote="PORUCNIK"]
ZAGORAC (citat):
Krčin i nekadašnja patrolna staza.
Duva ovdje, a?[/quot

Duva prijatelju itekako. Sreća da u moje vreme, a za vreme zime i snegova, a biloje isuviše, nije se išlo na rejon, a sudeći po sećanju mlađih generacija, nijesuse radile ni zasede, kojih kasnije bivalo!
Na vrh Go down
privorac
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 160
ČLAN OD: : 2017-02-16
DOB : 70
M(j)esto Čapljina BiH

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime16.10.22 13:11

ercov54 (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vreme prolazi, uspomene ostaju!
Smederevska Palanka 14.02.1973-09.06.1973. Zajećar09.06.1973.-01.04.1974.Karaula.Stanko Punović -Rajac Timočka krajina.

oficir s ruzom voli ovaj upis

Na vrh Go down
privorac
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 160
ČLAN OD: : 2017-02-16
DOB : 70
M(j)esto Čapljina BiH

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime27.12.22 16:15

ercov54 (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vreme prolazi, uspomene ostaju!
Nešto te nema u posljednje vrijeme ercov54.Pozdrav.

oficir s ruzom voli ovaj upis

Na vrh Go down
privorac
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 160
ČLAN OD: : 2017-02-16
DOB : 70
M(j)esto Čapljina BiH

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime01.01.23 17:10

Sretna nova 2023.godina
Na vrh Go down
privorac
Džomba
Džomba



BROJ POSTOVA: : 160
ČLAN OD: : 2017-02-16
DOB : 70
M(j)esto Čapljina BiH

 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime08.01.23 12:03

privorac (citat):
ercov54 (citat):
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vreme prolazi, uspomene ostaju!
Smederevska Palanka 14.02.1973-09.06.1973. Zaječar 09.06.1973.-01.04.1974.Karaula Stanko Paunović -Rajac Timočka krajina.
 Gdje ste sada GRANIČARI STARI.
Na vrh Go down
Sponsored content





 Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)    Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme) - Page 5 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Karaula BITUŠE 73/74 (sesti dio teme)
Na vrh 
Stranica 5/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (peti dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (prvi dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR MAKEDONIJA-
Idi na: