FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...

Go down 
+90
HerbiB
akrispe1
srki_68
Petar Jovanovic
IVAN_PA
Fila
Ziko
roda
T-34
belanji
Zeljkonezeljko
Odin
Tomy
irgot1971
kartum
Derlic
Mido
Ivanko
Legenda 90.
Vojnik Graničar
splico89
somborac
jonny70
M.No
ZAGORAC
Ćato '89
semsudin
Pera-Sopot
Mikula 67
Stazio
lacoš
deda
dpuric
ante
6330/2
Matrix
dragan jovanović
miks loznica
Edo Basic
ercov54
visoka
Zoki9
vranjanac
Brankom
ŠOKAC
DixiSi
kosta
pripadnik ARJ PVO
tihomir rubčić
Max Blitz
Daruvarčanin
Franja
stefanov
Zoki 09
Ivan Vojinovic-Vosa-
izvidjac87/88
spale
Janko Vujica
alexandar
valentin janša
trosic
Osječanin
stojkovic
medion68
džoni
Nishlija
Knin-Sinj 1988/89 maj
jakob
Rambo
agoston miroslav
Jovica
FORMICA
cgorac
cato 6330/52
MOSTARAC1969
Djurica
slobodni strijelac
Knez
strucnjak
septembar 89/90
davor
exyuandrej
Rib-ke
purger
VBČ
mgalic2
dekidoc
ppsupercop
mad-max
Bos
94 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
miks loznica
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2014-02-15
M(j)esto loznica

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime15.02.14 14:41

pozdrav za sve na forumu,a poseban pozdrav za klasu septembar 90/91 v.p 8897/4 (3vod)
Na vrh Go down
tihomir rubčić
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 14
ČLAN OD: : 2013-11-07
DOB : 51
M(j)esto metkovic

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime04.03.14 22:08

pozdrav loznica. ja sam došao 3.mjesecu 91.,mislim da bi se trebao sijećati. tihomir rubčić,metković.
Na vrh Go down
dragan jovanović
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2014-03-11

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime11.03.14 19:14

davor (citat):
da li netko poznaje Dragana JoVanovića iz Soko Banje, služili smo skupa u Maslinama 1990/1991.g, on je bio desetar u vodu graničara klasa majac. hvala ako netko javi
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik
Matrix


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
BROJ POSTOVA: : 2369
ČLAN OD: : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime11.03.14 19:43

Dobrodošao dragane jovanoviću i dobro našao stare kolege  cheers 

_________________
RIJEČI KOJE NISU POPRAČENE DJELIMA,BEZNAČAJNE SU..
CHE ......    [You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
miks loznica
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2014-02-15
M(j)esto loznica

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime22.03.14 13:18

pozdrav za  tihomira ja mislim da te znam a ti ces se mene sigurno setiti,ja sam bio na vikendu kad si ti stigao u puk pvo,ja sam bio 3vod 3 odelenje,umom odelenju su bili Popic LJubisa,Kapicic Ivan,Glavica Davor,kom voda je bio ml.vod Jovanovic Goran iz Ivanjice,do 25 marta sam bio u bateriji 40mm kod kap Krsmanovica sam pisao mesecni rad obuke pomagao sam cati,od 25 marta sam presao u intendantsku sluzbu v.p 6330/65 radio sam u servisu iza bine sve do 17. o9.91.radeci u servisu znalo me je mnogo vojnika a i staresina,kap Krsmanovica sam video 1995 g kada sam dolazio drugu na zakletvu i ovom ga prilikom pozdravljam,pamtim dosta detalja iz vremena provedenih u maslinama,pozdrav Rubcicu od Guzvic Milana iz Loznice.
Na vrh Go down
tihomir rubčić
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 14
ČLAN OD: : 2013-11-07
DOB : 51
M(j)esto metkovic

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime22.03.14 16:50

Pozdrav i tebi...
ja sam bio u prvom odjeljenju komandir je bio čini mi se Šoškić.
Mislim da bi ga trebao znati, inače sijećam se svih ti ljudi....
Na vrh Go down
miks loznica
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2014-02-15
M(j)esto loznica

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime24.03.14 16:50

rubcicu sad te znam ko si 100 posto ti si bio kod Soskic Dusana rodom iz Pristine,secam se i tvog klasica onog preplasenog iz KULE,ja sam vas jednom vodio do stacionara uceci marsevski i strojevi korak,sigorno se secas blizanaca Marjanovica,Kresimira VIDOVICA,Bogdanoski Jovice,VLAHOVIC MILENKA,ADONISA iz Sarajeva, JOVIC NENADA,ANTE BOCINE,itd ti si u spavaoni spavao preko puta mene dok nisam otisao u otkomandu,imao si visokog desetara,inace se cujem telefonom sa Jovic Nenadom iz Uzica,on je bio vozac u drugom odelenju.pozdrav bila su to zlatna vremena ovo sad ninasta ne lici......
Na vrh Go down
tihomir rubčić
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 14
ČLAN OD: : 2013-11-07
DOB : 51
M(j)esto metkovic

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime24.03.14 17:29

Je...u pravu si potpuno
vidim da te sjecanje jako dobro služi podsjetio si me na većinu tih ljudi, rekao bi da su bili fer i korektni pogotovo tvoja klasa. Vidovica viđam pivremeno, Bogdanoski je bio čini mi se iz Pule...jako dobar čovjek, Jovic Nenad isto tako....Kapičić Ivan isto...A ovaj iz Kule mislim da se zvao Matkovic, legenda je bio, pustili su ga nakon par mjeseci...
Moja klasa Milošević, Spahić, Čelenka, Fatmir Rustem...
Na vrh Go down
Bos
Gušter
Gušter
Bos


Forumska Spomenica 2009 FS
BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2009-05-04
DOB : 55
M(j)esto Bitola

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime25.03.14 8:50

Eto..nakon nekog vremena -ponovo na ovaj forum , da se malo prisjetimo i da se pronadjemo na facebook-u...sad smo se prebacili tamo i gotovo da smo zaboravili na forume...Pozdrav svima!!! Vidimo se na FB- Veselin Boss!!!
Na vrh Go down
miks loznica
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2014-02-15
M(j)esto loznica

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime25.03.14 13:26

kad budes video  Vidovica da ga pozdravis obavezno znam da je iz tvog kraja,secam se odlicno i tvojih klasica.poz.........
Na vrh Go down
tihomir rubčić
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 14
ČLAN OD: : 2013-11-07
DOB : 51
M(j)esto metkovic

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime25.03.14 21:15

Hoću...čujemo se
Na vrh Go down
6330/2
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2012-10-14
DOB : 52

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Masline izviđači septembar 91/92   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime01.05.14 21:46

javite se izviđači a i ostali iz klase septembar 91/92 salutiranje
Na vrh Go down
6330/2
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2012-10-14
DOB : 52

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: izviđači masline   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime01.05.14 21:50

stvarno je bilo. 5.izviđačko diverzantska četa masline titograd,kakvo je to druženje bilo:hrvati,albanci,crnogorci,srbi,mađari...jedan jezik jadna vojska a onda katastrofa pozdrav za željka iz imotskog
Na vrh Go down
ante
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2014-05-20

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime20.05.14 14:55

Pozdrav od gore navedenog Ante Bočine. Prošlo je dosta vremena od tada tko se ne bi sjećao Mladenović Adonisa - legende, Ćormišev Kokana, Matić Antuna, Blerim Kolallia i ostale ekipe. Onda se raspala Juga i sve ono loše šta rat nosi. Vidin ponekad Radnić Angela iz 8897/2 i stažu Jozu Radmana iz Sinja, a s Blerimon san prijatelj na fejsu. Ne sjećam se po dobru kIkl Miškovića "bezbednjaka", pogotovo je posebno volio mene radi imena. Krsmanović je bio ok, ali se sjećam da je neko Tuzoviću Nerminu zapeja nogu kad smo išli na gađanje, a ja ga iša pravdat, pa me je Krsmanović nagradija nošenjem pješadijske municije, pa onda je bilo i "masku stavi" i meni i Tuzoviću. Znam da je poslin Tuzović povraća, a meni je donio novu masku, jer sam staroj izvadija povratni ventil. Nisam moga po ure poslin normalno disat, a lice mi je bilo puno crvenih plikova od tuđe prljave maske. Potporučnik Milošević je bio dobar čovjek, na rastanku mi je rekao da moli boga da se negledamo preko nišana. Majori Ribičić i Plužarić bili su tada dobri oficiri i ljudi, nadam se da su dobro i pozdravljam ih i sve klasiće.
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime20.05.14 15:28

[You must be registered and logged in to see this link.], dobro dosao ba forum!
Na vrh Go down
tihomir rubčić
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 14
ČLAN OD: : 2013-11-07
DOB : 51
M(j)esto metkovic

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime20.05.14 20:34

Ante kad si se skinija ti..
Na vrh Go down
miks loznica
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2014-02-15
M(j)esto loznica

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime26.05.14 10:04

veliki pozdrav za splicanina ANTE BOCINU od klasica GUZVIC MILANA iz LOZNICE,nije moglo da te promasi odgovaranje na mvv kod kap.MISKOVICA,bili smo jaka klasa.
Na vrh Go down
deda
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2014-04-06
M(j)esto Smederevska Palanka

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime02.07.14 19:15

Pozdravljam sve vojnike i starešine kojima sam bio komandant u vremenu od 1980-1990g u kasarni Maršal Tito u Titogradu, želim im dobro zdravlje i sreću u životu,

Mikele voli ovaj upis

Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime02.07.14 19:26

Pozdrav Deda i dobrodošao na forum cheers

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
Stazio
Major
Major
Stazio


Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
BROJ POSTOVA: : 5085
ČLAN OD: : 2012-11-24
DOB : 57
M(j)esto HN

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime02.07.14 22:05

Dobrodošao deda, pozdrav od GŠ Foruma.

 cheers 
Na vrh Go down
Mikula 67
Podporučnik
Podporučnik
Mikula 67


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
Tehnička Služba Tehnička Služba
BROJ POSTOVA: : 1546
ČLAN OD: : 2013-12-22
DOB : 57
M(j)esto Šabac

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime02.07.14 22:42

Pozdrav deda i dobro nam došao  cheers 

_________________
Koliko god bila varljiva, nada služi barem tome da nas ugodnim putem vodi do kraja života.
Na vrh Go down
Pera-Sopot
Razvodnik
Razvodnik
Pera-Sopot


BROJ POSTOVA: : 244
ČLAN OD: : 2013-12-12
DOB : 65
M(j)esto Sopot Srbija

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime03.07.14 10:37

Pozdrav.

_________________
Svi smo mi ljudi,malo ko je čovek!
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik
semsudin


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1435
ČLAN OD: : 2013-03-11
DOB : 56
M(j)esto GRABOVAC, VELIKA KLADUSA

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime03.07.14 12:41

Pozdrav deda i ugodno se osjećaj u društvu BPJNA.Možeš nam malo više opisati svoj život vezan za kasarnu u kojoj si boravio 10-tak godina kao i druge kasarne nakon akademije.Ima tema pa ako imaš volju raspiši se vjerovatno ima bisera koji se vrijedi prisjetiti se.
Na vrh Go down
MOSTARAC1969
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2010-11-26

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime15.07.14 21:29

Pozdrav svima koji su sluzili od 17.9 1989.do 16.9.1990
Na vrh Go down
Daruvarčanin
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 15
ČLAN OD: : 2013-10-14

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime09.10.14 23:45

Pao mi na um Sima Kričak, tadašnji komandant kasarne. Evo što izbacuje pretraživač...

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL



Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 24246
ČLAN OD: : 2012-10-30

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime27.10.14 19:37




Na vrh Go down
Ćato '89
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2014-11-18
DOB : 54

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime18.11.14 20:50

Palo mi na pamet (nije me jako ni udarilo) uguglati svoje bivše zapovjednike iz JNA, pa mi se pod "poručnik Nemanja Vulin" ukazao ovaj forum. Bio sam kod njega u tenkovskoj četi od rujna '88. do rujna '89 (Prijatno septembar! Very Happy), a kako mi dobro išlo tipkanje na slijepo s deset prstiju, uzeli me u ured drugih 6 mjeseci. Dakle, on mi je bio komandir čete, a (tadašnji major) Milan Gavrić je bio komandant bataljona. Omiljena Gavrićeva izjava, kad čita lekciju nekom, je bila: "Šta me gledaš k'o da te snima 'Metro Goldwyn Mayer' s jasnom aluzijom na svoje inicijale i čin (major Gavrić Milan). A pričalo se tada i da nikada ne dozvoljava da mu piće plati osoba nižeg čina ili položaja, iako je rado s istima izlazio. I, naravno, ostaje zapamćen po opuštenoj i dosljednoj ijekavici, pa čak i kad je odgovarao strašnom Simi Kričku: "Razumijem!".
Dakle, ako netko još ima neko zanimljivo sjećanje iz tog tenkovskog bataljona, pa ako i nije iz moje generacije, čekam reakcije.
Svakako bi mi zadaovoljstvo bilo da se javi još netko iz moje generacije.

Pozdrav!

tenk

Tenkisti '89 voli ovaj upis

Na vrh Go down
ZAGORAC
Kapetan
Kapetan
ZAGORAC


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3577
ČLAN OD: : 2012-02-13
DOB : 60

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime18.11.14 20:54

Ćato "89, dobro došao na forum cheers
Na vrh Go down
Ćato '89
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2014-11-18
DOB : 54

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime18.11.14 21:16

Hvala na dobrodošlici. Šteta što nisam prije ovo otkrio. A i, kako vidim, premalo ljudi zna za ovu stranicu. Sigurno ih ima više koji bi se javili. Više puta sam se pitao tko je kako prošao u burnim devedesetim. Jer bilo je pravih ljudskih odnosa poštovanja i prijateljstava među ljudima koji su možda kasnije, ni ne znajući, bili jedni drugima na nišanu. Tko je kako završio, tko je preživio?
Siguran sam da to mnoge i ne zanima, ali većina i nije sudjelovala u ratu. Ja jesam, pa sam znatiželjan. A rado bih opet uspostavio kontakte s nekim ljudima, bez obzira na kojoj su strani bili. No, o tome bi pričali na nekom drugom mjestu, naravno. Ali, ovdje bi se mogli pronaći.

cheers
Na vrh Go down
M.No
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 74
ČLAN OD: : 2014-07-30

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime02.12.14 19:25

dali je u ovoj kasarni bio oficir Safet Nozic
Na vrh Go down
Daruvarčanin
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 15
ČLAN OD: : 2013-10-14

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime03.01.15 21:03

Svim forumašima sve najbolje u novoj godini!
Na vrh Go down
jonny70
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2015-03-10

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime11.03.15 18:51

Pozdrav svima.
I ja sam sluzio mart 1990 do 1991 u Titogradu, kasarna marsal tito.
VP 6330/7
Komandant kaserne tada Potpukovnik Sima Kricak
Komadant bataljona Major Zajko Esref
Komandir cete kapetan Mustafa Barakovic
Zamjenik cete - neki mali porucnik iz makedonije (nemogu se sjetiti ime)
Komandir voda Stariji Vodnik Meho

cemanac i zlatica.....a joj :-( Mad

luda vremena. lud kapetan (mubarak) Smile
Na vrh Go down
somborac
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2011-10-13

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime10.04.15 23:47

salutiranje
Pozdrav od Nemanje Sekulić iz Sombora. 91-92 , septembar , 8897/3 , kap. Božilović.
Na vrh Go down
splico89
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2015-04-24

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime24.04.15 23:29

Izviđačka četa, VP 6330/2, 1989/1990
Dragisa Jeftic, Goran Galjak, Nenad Skrbic i Knez...legende!

Uspomene na Kakaricku goru, Cemanac, Zlaticu...
Na vrh Go down
6330/2
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2012-10-14
DOB : 52

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime26.04.15 21:56

našao sam neke drugove iz jna kako sam se obradovao,nažalost nisu svi živi(r.i.p)
Na vrh Go down
6330/2
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2012-10-14
DOB : 52

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: izviđačka četa vp 6330/2 1991/1992 pozdrav splico89   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime26.04.15 22:00

splico89 (citat):
Izviđačka četa, VP 6330/2, 1989/1990
Dragisa Jeftic, Goran Galjak, Nenad Skrbic i Knez...legende!

Uspomene na Kakaricku goru, Cemanac, Zlaticu...
Na vrh Go down
6330/2
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2012-10-14
DOB : 52

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: pozdrav Dragane ja sam oliver izviđač-diverzant 6330/2 masline (5idč)kapetan 1 klase dragiša jevtić kapetan galjak goran(slava mu)kapetan škrbić nenad   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime26.04.15 22:12

stefanov (citat):
pozdrav,ovde Dragan Stefanov Izvidjac 6330/2 Masline septembar 88/89 pozdravValentinu ,secam se svih iz cete i svega
Na vrh Go down
splico89
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2015-04-24

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime28.04.15 23:38

Kad idemo sva se zemlja trese
od koraka najboljih momaka.

Oj Masline ne treba ti kiše
izviđači znojem te napiše.

Kad odemo ostat će balada
da smo bili najbolja brigada.
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime29.04.15 6:00

splico89 (citat):
Kad idemo sva se zemlja trese
od koraka najboljih momaka.

Oj Masline ne treba ti kiše
izviđači znojem te napiše.

Kad odemo ostat će balada
da smo bili najbolja brigada.
Spličo89.
Jeste li ovo pjevali dok bi marširali od kasarne do poligona ili je ovo izmislio netko od tvoje generacije.
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
splico89
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2015-04-24

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime29.04.15 23:20

Vojnik Graničar (citat):
splico89 (citat):
Kad idemo sva se zemlja trese
od koraka najboljih momaka.

Oj Masline ne treba ti kiše
izviđači znojem te napiše.

Kad odemo ostat će balada
da smo bili najbolja brigada.
Spličo89.
Jeste li ovo pjevali dok bi marširali od kasarne do poligona ili je ovo izmislio netko od tvoje generacije.
Ovo je pjesma koja nas je dočekala, znači nismo je mi izmislili. A pjevali smo je stalno, ujutro na FIS-u, na maršu do poligona, po terenu...
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Pukovnik
Pukovnik
Vojnik Graničar


Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
Medalja za Vojne Zasluge VZ
JM10 JM
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 8112
ČLAN OD: : 2011-09-05
DOB : 54
M(j)esto Split

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: U novembru četrdesettreće zadobismo bolove naj veće   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime30.04.15 13:27

splico89 (citat):

Ovo je pjesma koja nas je dočekala, znači nismo je mi izmislili.
A pjevali smo je stalno, ujutro na FIS-u, na maršu do poligona, po terenu...

Spšlićo89.
Za početak evo ti od mene prvi plus na račun natapanja maslina znojem izviđača.!


Mi kad bi izlazili iz kasarne "Tone Tomšič" i kada bi se vračali u kasarnu pjevali bi ovu pojesmu.

"U novembru četrdesettreće zadobismo bolove naj veće izgubismo narodnog heroja druga Lolu sekretara skoja.
Drug je Lola bio desna ruka Titi zato su ga ubili fašisti".!


Bila je još jedna ali sam nju zaboravio.
Sjećam se da je početak išao ovako: "Na dedinju Tito spava naj mudrija svjetska glava........"
Dalje sam zaboravio.
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
6330/2
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2012-10-14
DOB : 52

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: kako smo pevali i bili ponosni na četu i sve ljude koji su služili u maslinama,i izviđačkoj četi. pozdrav splico 89   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime06.05.15 11:22

splico89 (citat):
Kad idemo sva se zemlja trese
od koraka najboljih momaka.

Oj Masline ne treba ti kiše
izviđači znojem te napiše.

Kad odemo ostat će balada
da smo bili najbolja brigada.
Na vrh Go down
Djurica
Gušter
Gušter
Djurica


BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2010-11-13
DOB : 63

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime24.10.15 6:17

Djurica (citat):
Moli bih ako ima nekog ko zna nesto više o  sledećim oficirima  VP 6330/3

Vodnik Jeftić Dragiša
Poručnik Zajko Ešref
Kapetan I klase Purlija Danilo

Da ostavi ovde podatke

Ja sam Karlaš Djurica živeo sam tada u Pančevu sada sam u Obrenovcu
a vojsku sam sluzio u periodu aprli 80 do juna 81.
Unapred zahvalan za odgovore.
Na vrh Go down
Legenda 90.
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2016-01-31
DOB : 52
M(j)esto Novo Milosevo

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime31.01.16 18:17

Pozz svima na forumu. 
Sluzio sam vojsku u Maslinama 90/91. u II pionirskoj ceti - inzinjerija (mineri).
Bio sam septembarska partija 90. a sluzili smo do oktobra 1991. 
Imali smo produzetak od 20 dana zbog pocetka ratnih dejstava.
Bili smo poslednja klasa u kojoj su bili regruti iz cele Juge.
Kapetan nam je bio cuveni Vukojan Zvonimir, porucnik S.Knezevic (ne Knez od izvidjaca), a vodnik Janjic mislim... Bilo nas je 60tak...
Ako ima neko neke inform.o vojnicima koji su bili iz drugih Republika (danas drzava), a sluzili su sa mnom neka mi se javi...LEGENDA 90.
Na vrh Go down
Ivanko
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2016-09-26

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime26.09.16 15:12

cheers  Pozdrav svima, služio u Maslinama u Titgoradu 88/89 VP 9370 (Diverzantski odred)  kod Poručnika Radiše Đerića... Ako ima koga iz moje klase nek se javi u pp...

srki_68 voli ovaj upis

Na vrh Go down
MOSTARAC1969
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2010-11-26

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime13.10.16 1:48

CURIC (citat):
Evo da se i ja pridruzim, jer sam i ja 1989/90 bio u toj kasarni .
 
pozdrav svima iz Minhena.
 
A. Curic   (CURO)

Bio sam i ja kratko u toj protivoklopnoj zvali su me Moki.Bio je jedan plavi iz Beograda sa kojim smo se fotografisali bio je obecao i fotografije da ce nam zajednicke izdraditi,ali nazalost nisam ih nikad dobio.


MOSTARAC1969: komentar modifikovan dana: 13.10.16 1:53; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
MOSTARAC1969
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 6
ČLAN OD: : 2010-11-26

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime13.10.16 1:50

6330/2 (citat):
splico89 (citat):
Izviđačka četa, VP 6330/2, 1989/1990
Dragisa Jeftic, Goran Galjak, Nenad Skrbic i Knez...legende!

Uspomene na Kakaricku goru, Cemanac, Zlaticu...
Ako dobro pamtim moj drug iz Mostara je isto bio sa vama Tiro Haris.
Na vrh Go down
Mido
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2016-10-13

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime13.10.16 8:23

Pozdrav drugari,
Ja sam 14.klasa ŠRO SbSl u Titogradu.Avgustovska klasa.Načelnik škole KIK Grahovac Mile.Volio bih ako ima klasića da se jave.Midhat Karović Sarajevo
Na vrh Go down
dpuric
Kapetan
Kapetan
dpuric


Orden Narodne Armije sa srebrnom zvijezdom (III.) NA
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima VZ
JM10 JM
Pravna Služba Pravna Služba
BROJ POSTOVA: : 3438
ČLAN OD: : 2012-10-22
DOB : 57
M(j)esto Kraljevo

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime13.10.16 21:24

[You must be registered and logged in to see this link.], dobro dosao na forum!
Na vrh Go down
Mikele
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2016-11-20

Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime20.11.16 23:51

miks loznica (citat):
rubcicu sad te znam ko si 100 posto ti si bio kod Soskic Dusana rodom iz Pristine,secam se i tvog klasica onog preplasenog iz KULE,ja sam vas jednom vodio do stacionara uceci marsevski i strojevi korak,sigorno se secas blizanaca Marjanovica,Kresimira VIDOVICA,Bogdanoski Jovice,VLAHOVIC MILENKA,ADONISA iz Sarajeva, JOVIC NENADA,ANTE BOCINE,itd ti si u spavaoni spavao preko puta mene dok nisam otisao u otkomandu,imao si visokog desetara,inace se cujem telefonom sa Jovic Nenadom iz Uzica,on je bio vozac u drugom odelenju.pozdrav bila su to zlatna vremena ovo sad ninasta ne lici......
Titigrad Masline komandni vod 91/92... Vidim nikog od klasica nema a ni ljudi kojima sam bio desetar Smile....Dosao kod Husica skinuo se kod Ostojina.. 
Secam se Dusana,oba Marjanovica su mi bili prijatelji iz Beograda mada ja kada sam dosao u maju saban se skinuo:))) pozz
a u 8897/3 u ovoj gornjoj generaciji cata biomsm Randjelovic iz nisa?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Na vrh Go down
Sponsored content





Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...   Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih... - Page 4 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...
Na vrh 
Stranica 3/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Titograd Kasarna Maršal Tito, VP 8897/2 1986/87
» Vezisti u JNA
» Ljubljana kasarna Maršal Tito, VP 2265 august 1985. - pekari
» Kasarna 'Maršal Tito' Sarajevo
» Skoplje kasarna Maršal Tito

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR CRNA GORA-
Idi na: