FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE

Go down 
+10
013gonzo
bestrzajac2
saolin
PORUCNIK
Goksi
vladimir
11-07-2014
more6
purger
janeztrdi
14 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
bestrzajac2
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 58
ČLAN OD: : 2014-05-30
DOB : 53
M(j)esto SLAVONIJA-RH

Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE   Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Icon_minitime20.04.15 13:25

ja bih baš volio vidjeti te slike jer sam fan bunkera,potkopa, itd ali također nemogu otvoriti slike
Na vrh Go down
11-07-2014
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 16
ČLAN OD: : 2014-07-11
M(j)esto Ohrid

Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE   Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Icon_minitime09.11.15 17:51

Zashto se ne otvaraju slike.
Na vrh Go down
013gonzo
Podporučnik
Podporučnik
013gonzo


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 1958
ČLAN OD: : 2014-08-16
DOB : 73
M(j)esto Beograd

Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE   Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Icon_minitime16.11.15 19:34

Slike / fotke postavljene imageshack -om i verovatno iscurelo vreme besplatnog korišćenja.  bounce
Od kako sam se prijavio na ovaj forum koristim dugmiće "Ugostiti sliku" i "Insert Zoutube video" 
i nemam nikakvih problema.

Sa slikama "besplatnih" servera je stalno problem da posle nekog vremena obrišu ili još gore
promene spoljne linkove i slika na drugom serveru (npr. naš forum) nije vidljiva....

Registracija da bi se izbegle takve stvari su za "prekobarce" sitna para ali za nes u exyu ipak
nije baš...

_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam 
Što se ostaloga tiče, smatram da Kartaginu treba razoriti

Berač šparuga na utvrdama voli ovaj upis

Na vrh Go down
anes-tuzla
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2016-03-07
DOB : 53
M(j)esto tuzla

Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE   Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Icon_minitime07.03.16 21:52

dosao na losinj u kovcanje 19.09.89..... oko 6-7 popodne dosao kombi na rivu i pokupio nas 5-6 sve tuzlaci i svi smo isli na kovcanje samo je jedan otisao na tovar mislim......sjecam se dosta toga,,,, otisao sam u prekomandu 7 januara 90 znaci 110 dana  sam proveo na kovcanju aaaa cini mi se da bi mogao knjigu napisati..... to su bila vremena upoznajes nove ljude,,,boris se za svoje mjesto pod suncem.......bio sam u MAB-u na PO  topu 76,2 mm 1 vod......pokusavam se sjetiti rasporeda u spavaoni mislim da bih bio u stanju da nabrojim  makar ime ili prezime svakoga iz spavaone a bilo nas je jedno 30...... ljudi sa razlicitih strana bivse drzave.....zajebancije,drugarstva poneki tezak trenutak al sve u roku sluzbe i da bi se sluzilo narodu....kapetan bio simic milinko kap.1 klase,tako je nekako dosao i vodnik bukelic milorad on je bio u minobacackom odjeljenju...kada sam otisao u prekomandu posto sam bio na izdvojenoj strazi sluzbeno nam je dosla obavjest o pogibiji vojnika na KPS-U dole kod kuhinje to je bilo u januaru 90 ne sjecam se imena nastradalog al sjecam se dobro lika i znam da su ga zvali zabac..... ako neko ima od klase da se javi.....neke sam uspio naci na fejsu neki se javili neki nisu ......sve je to zivot al za mene jedan jako upecatljiv period zivota
pozdrav svima
Na vrh Go down
siniša bolnicar
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2020-09-27

Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE   Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Icon_minitime27.09.20 19:50

Ја сам био у амбуланти, Синиша, не знам сећаш ли се када смо ишли санитетским аутом у Лошињ да купимо пиће. Били су још Сарић ако се добро сећам Роберт и Марио мали Словенци, дечко из околине Загреба не могу се сетити имена, шиптари Мани, Јелић доктор, Јовановић зубар, не могу се сетити како се звала болничарка цивилно лице. А са Младеновим испијање катастрофа. Па када сам им пустао четничке песме пошто сам после Сарића био једини Србин и наравно ДР. Јелић. Нажалост доста се тога заборавило.
Од септембра 87 до јуна 88,имао сам и продужетак од 5. Дана, пошто сам био у притвору 15 дана 😉. Поздрав за све нације и Вере који су те године били на Лошињу
Na vrh Go down
Ante0403
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 1
ČLAN OD: : 2020-11-20

Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE   Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Icon_minitime20.11.20 21:23

Oma li netko fotografije iz vremena dok je bunker još bio u funkciji
Na vrh Go down
Davor Ivoš
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 4
ČLAN OD: : 2021-08-02

Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE   Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Icon_minitime03.08.21 17:46

Poznam, kurira komandata, vozaća komandanta, poštara, kafeđiju... Javi se na +38598390044

goran9030 voli ovaj upis

Na vrh Go down
Sponsored content





Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE   Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Petrinja 1983.
» Darko Rundek-Kao da je bilo nekad
» Strumica 1988/1989
» VA - Inžinjerija Karlovac - Mekušje
» Aerodrom Slatina Priština

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR HRVATSKA-
Idi na: