FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi

Go down 
2 posters
AutorPoruka
milutins
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4130
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi  Empty
KomentarNaslov komentara: Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi    Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi  Icon_minitime29.11.23 22:31

S obzirom na činjenicu da sam član foruma gotovo od samog njegovog osnivanja vjerovatno sam mjerodavan po ovim pitanjima.
Forum je imao svoje blistave trenutke da bi doživeo potpuni krah,svjedoci smo i njegovog prestanka rada,sada ponovnog (izgleda bezuspješnog)otvaranja. Koji su razlozi kako za period uspona tako i njegovog pada?
Vaše mišljenje!

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju
Na vrh Go down
Kukuriku
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
Kukuriku


BROJ POSTOVA: : 337
ČLAN OD: : 2013-03-07

Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi    Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi  Icon_minitime30.11.23 9:27

Kad niko nece da kaze pravu istinu. Bez sumnje je bilo neke velike kavge u administraciji, ali svi cute i ne govore sta se desilo. Mozemo samo da nagadjamo. Okolo kruze razne price ali tesko je to sve sklopiti u jednu.

_________________
Pero, stvarno ne znam zašto, valjda neki tehnički problemi. By Max Blitz
Na vrh Go down
milutins
Kapetan I klase
Kapetan I klase



Forumska Spomenica 2009 Spomenica 2009
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 4130
ČLAN OD: : 2009-08-19
DOB : 62

Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi    Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi  Icon_minitime03.06.24 15:33

milutins (citat):
S obzirom na činjenicu da sam član foruma gotovo od samog njegovog osnivanja vjerovatno sam mjerodavan po ovim pitanjima.
Forum je imao svoje blistave trenutke da bi doživeo potpuni krah,svjedoci smo i njegovog prestanka rada,sada ponovnog (izgleda bezuspješnog)otvaranja. Koji su razlozi kako za period uspona tako i njegovog pada?
Vaše mišljenje!
Na osnovu moga posta da se zaključiti da nisam bio preveliki optimista prilikom novog otvaranja foruma.
Izgleda da nisam bio u pravu,raduje me to.
Kao neko ko je na forumu skoro od njegovog otvaranja mogu sa te strane istaći nekoliko činjenica.
Forum je u startu imao vrlo kvalitetnu administraciju i članove.
Neki od admina poput Stazia,Purgera,Zagorca,D Purica zaista su udarili jake temelje.
Bio sam mišljenja da odustajanje Stazia i Purgera će dovesti do gašenja foruma?
Njihovo mjesto zauzeo je Pera 84,kvalitetan rad se nastavio.
Zatim forum gubi nekoliko istaknutih članova,bivših oficira jna,takodje i “civilnih članova poput Max Blitz,Stari Fazan,na žalost i neki eminentni članovi foruma nisu više medju nama poput Pere Slovenca,Gringa-neka im je laka zemlja.
Forum preživljava i Facebook.
Dolazi do gašenja foruma,otvara se novi forum sa istom tematikom od strane bivših članova i administratora ,nekih se upuštao u špekulacije,nagadjanja tipa rekla kazala.
Forum se ponovo otvara,na snagu stupa opšta amnestija..
Sada forum funkcioniše ok,nekoliko stvari treba istaći.
1. Aktiviranje originalnih vlasnika,veterana foruma.
2. Splićo i kukuriku svojim fer diskusijama daju ton forumu.
3. Vrše se tehničke izmjene,pobiljšava se preglednost foruma što će dovesti i do kvalitetnijih komentara.
4. Na kraju VBČ svojim znanjem u vodjenju foruma ali i znanjem o duhovnosti,kulturi i religiji ,nenametljivo daje ton,podstiče kvalitetnu diskusiju onako “iz prikrajka “, nenametljivo.

_________________
ko istinu gudi,gudalom ga po prstima biju

Kukuriku, abarth and Sloba1 vole ovaj upis

Na vrh Go down
Kukuriku
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik
Kukuriku


BROJ POSTOVA: : 337
ČLAN OD: : 2013-03-07

Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi    Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi  Icon_minitime04.06.24 9:14

Forum je kao dobro staro vino, sve bolji i bolji.

1302588

_________________
Pero, stvarno ne znam zašto, valjda neki tehnički problemi. By Max Blitz
Na vrh Go down
Sponsored content





Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi    Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi  Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Forum kroz vrijeme/Usponi i padovi
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Korisni, zanimljivi i zabavni linkovi - preporuke
» Prođi kroz mjesečine sjenu-Mikailo Staropoljac
» Čuturica JNA - što je to vrijeme se koristi?
» Vrijeme odmora
» Aktualno vrijeme

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: 
OTVORENA CIVILNA PLATFORMA
 :: RAZNO
-
Idi na: