FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Kako izbrisati profil

Go down 
AutorPoruka
Jasmin Becirspahic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2014-09-13

Kako izbrisati profil Empty
KomentarNaslov komentara: Kako izbrisati profil   Kako izbrisati profil Icon_minitime30.03.21 22:07

Poslao sam već nekoliko zahtijeva za brisanje mog profila, međutim nikada nitko nije odgovorio niti bilo šta uradio po tom pitanju.
Zar je problem postaviti mogućnost da se kompletno odjavite i poništite profil?
Nepostoji ni opcija mijenjanje podataka, link name!
Administrator se ne javlja na poruke i zahtijeve korisnika!
Molim vas obratite pažnju na primjedbe i poruke.
Hvala
Na vrh Go down
Jasmin Becirspahic
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 13
ČLAN OD: : 2014-09-13

Kako izbrisati profil Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kako izbrisati profil   Kako izbrisati profil Icon_minitime04.04.21 18:06

Dobio sam poruku od administratora koji kaže da se moj profil ne može izbrisati.
Naime ovdje se radi o privatnosti i zlo upotrebi profila.
Što hoće da kaže da vaš profil ovdje nije siguran, kao i vaša privatnost.
Za sve korisnike ove web stranice je bitno da mogu da se učlane i izključe iz ovog web site.
Administrator nije postavio ovu opciju što znači da sigurnost vašeg profila i zloupotreba je samo na njemu da ocijeni dali da vam da za pravo ili ne.
Ovim putem još jednom napominjem da je korisnik onaj koji raspolaže svojim ličnim podacima.
Na vrh Go down
 
Kako izbrisati profil
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ljubljana, kasarna Boris Kidrič
» Kako pisati po temama
» ILIRSKA BISTRICA 87/88 TENKISTI
» Haris Dzinovic - Kako mi nedostajes
» "KAKO ŠTO E TAA ČAŠA" via Branimir Štulić

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: ADMINISTRACIONA PLATFORMA :: TEHNIČKA SLUŽBA-
Idi na: