FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 SINJ KULA

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Calypso
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2016-05-05
M(j)esto Koper

SINJ KULA Empty
KomentarNaslov komentara: SINJ KULA   SINJ KULA Icon_minitime05.05.16 22:32

Januarska klasa 89. Četri meseca u Kninu, sjeverna kasarna, posle do januara 90 u Kuli. Bio sam ćato in u kancelariji sa Ademi Rahimom, koji je bio u Hagu ali su ga pustili. Imali smo preko rezerviste. Svirao sam i u vojnom bandu, Mostarac doktore pjevač, Beograđanin bubnjeve, klaviaturista iz Njemačke, gitarista Menart iz Slovenije (Logatec) i ja na basu iz Kopra. Imena se slabo sečam. Ima li koga iz klase?

Lp svima.
Na vrh Go down
Sloba1
Podpukovnik
Podpukovnik
Sloba1


Medalja za Vojne Zasluge VZ
Jubilarna Medalja 10 godina JM
Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 6150
ČLAN OD: : 2014-12-21
DOB : 60
M(j)esto Petrovaradin

SINJ KULA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SINJ KULA   SINJ KULA Icon_minitime24.08.16 19:06

Ja sam služio 87/88 Zadar, a na Kninu smo bili na terenu, i to tri puta, gore na Badnju crvenoj zemlji... U Sinju nisam nikad bio a želeo sam, ponajviše zbog manifestacije Sinjska alka, koje su bile direktno prenošene na tv-u u onoj našoj zajedničkoj Jugoslaviji...
Na vrh Go down
Peca+peca
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2018-01-09

SINJ KULA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SINJ KULA   SINJ KULA Icon_minitime09.01.18 23:02

Calypso (citat):
Januarska klasa 89. Četri meseca u Kninu, sjeverna kasarna, posle do januara 90 u Kuli. Bio sam ćato in u kancelariji sa Ademi Rahimom, koji je bio u Hagu ali su ga pustili. Imali smo preko rezerviste. Svirao sam i u vojnom bandu, Mostarac doktore pjevač, Beograđanin bubnjeve, klaviaturista iz Njemačke, gitarista Menart iz Slovenije (Logatec) i ja na basu iz Kopra. Imena se slabo sečam. Ima li koga iz klase?

Lp svima.
Junska 88/89 Inzinjerija mada ja sam bijo vozac .Secam se jednog starijeg vodnika Klindza I Grgica-a .
Na vrh Go down
Sponsored content





SINJ KULA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SINJ KULA   SINJ KULA Icon_minitime

Na vrh Go down
 
SINJ KULA
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Sinj - Kula 88/89
» Sinj - Tadija Anušić 1990/91
» Sinj - Split LS 22 1980.
» Sinj - Tadija Anušić 88/89
» Sinj - Tadija Anušić 1982/83

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR HRVATSKA-
Idi na: