FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez - Everyone has the right to memories
 
HomeEventsRegistracijaLogin

 

 Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985)

Go down 
+2
devetar_cokulić
Nenad Pantic f85
6 posters
AutorPoruka
Nenad Pantic f85
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 2
ČLAN OD: : 2014-09-24

Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Empty
KomentarNaslov komentara: Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985)   Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Icon_minitime24.09.14 22:21

Pozdrav svim pripadnicima JNA.

U Bijeljini sam bio od Februara 1985 do kraja obuke.

Da li neko ima bilo kakve informacije o staresini Halilovic Izetu?

Hvala
Na vrh Go down
devetar_cokulić
Gušter
Gušter
devetar_cokulić


BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2011-01-21
DOB : 52
M(j)esto Negde u Banatu

Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985)   Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Icon_minitime28.09.14 12:30

Ako išta znači bio je tamo 1991. Bio je zastavnik 1kl i radio u komandi. Ne mogu da se setim kako se to tačno zvalo, uglavnom primao poštu, kucao dnevne zapovesti i dr.
Na vrh Go down
berno
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 3
ČLAN OD: : 2013-03-09
DOB : 55

Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985)   Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Icon_minitime30.09.14 0:34

Pozdrav Nenadu i ostalim na forumu! U vrijeme kada sam ja bio u Bijeljini 88/89 Halilovic je bio stariji vodnik prve klase,,komandir voda u ceti /13 teleprinteristi. Za njega se pricalo da je jedan od najvjestijih teleprinterista u garnizonu! Moram reci da sam se iznenadio da se neko raspituje za njega!!?? Bio je jedan od rijetkih  podoficira koji je obnasao duznost dezurnog oficira,,neznam kakav je bio kao komandir,,nisam imao puno dodira s njim ali kao dezurni oficir je bio prava napast,nista mu nije moglo promaci i nikome nije progledao kroz prste,mnogi su zahvaljujuci njemu zavrsili u pritvoru (moj desetar radi pola litre rakije). ja ga takodje nepamtim po dobru. Nadam se mi neces zamjeriti,,napisao sam samo ono sto znam. pozdrav
Na vrh Go down
burekdzija
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2014-09-20
M(j)esto Beograd

Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985)   Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Icon_minitime01.10.14 18:04

Halilovic je bio stariji vodnik u mom teleprinterskom vodu '83. Posle kapetana Rajica koga smo ipak manje vidjali najstroziji staresina. Cuo sam da je medju poslednjima napustio JNA i da je negde u inostranstvu. Izguglao sam sliku coveka sa istim imenom i prezimenom u Danskoj ali proslo je mnogo godina pa nisam siguran da li je to on. Lici. Nadam se da je u dobru i zdravlju.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985)   Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Icon_minitime01.10.14 19:17

Burekdzija,dobrodošao na forum cheers 
Jel nick izabran kao ljubitelj ili ga i spremaš Very Happy

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
burekdzija
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 5
ČLAN OD: : 2014-09-20
M(j)esto Beograd

Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985)   Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Icon_minitime02.10.14 13:01

Ljubitelj Smile  U te vojnicke dane bio sam poznat po izlasku "iza zice" kada je "gumena riba" na repertoaru kuhinje. Za 20-ak uzetih (pola voda sam hranio) u pekari prekoputa dobio bih jedan za dzabe. Voleo me pekar, pravio sam mu posao. To mi je kasnije bio nick u prepisci ali to je vec druga prica. Pozdrav Lacos!
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan
Kapetan
lacoš


Prim(j)eran Vojnik PV
BROJ POSTOVA: : 3968
ČLAN OD: : 2012-12-07

Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985)   Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Icon_minitime02.10.14 13:40

burekdzija (citat):
Ljubitelj Smile  U te vojnicke dane bio sam poznat po izlasku "iza zice" kada je "gumena riba" na repertoaru kuhinje. Za 20-ak uzetih (pola voda sam hranio) u pekari prekoputa dobio bih jedan za dzabe. Voleo me pekar, pravio sam mu posao. To mi je kasnije bio nick u prepisci ali to je vec druga prica. Pozdrav Lacos!
Pa ljubitelju ,slobodno našto napišeš o tome Very Happy .Izgleda da nisi bio jedini ekonom iz Beograda.I mi smo u bateriji imali kolegu iz BG koji nas je opskrbljivao,ali radilo se o tekučini Laughing .Nažalost, nikako da stupim u kontakt sa kolegom Nenadom iz BG,našim ekonomom Laughing

_________________
"Teško nama,Mardonije, kad nas vodiš u borbu protiv takvih ljudi koji se ne bore za novac, nego za slavu."  -Tritantehma
Na vrh Go down
sanbo4
Gušter
Gušter



BROJ POSTOVA: : 10
ČLAN OD: : 2016-02-23
DOB : 60
M(j)esto Vojvodina

Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985)   Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Icon_minitime07.01.23 22:03

I ja ga se sećam, u moje vreme, 82/83 bio je stariji vodnik, delovao je kao vrlo ozbiljan starešina, držao je do svog autoriteta. Ne znam ništa više, pošto nismo služili u istom vodu.
Na vrh Go down
Sponsored content





Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985)   Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985) Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Halilovic Izet Bijeljina St.Vodnik I klase (1985)
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» ŠRO ARJ/PVO Zadar/Šepurine
» Srečanje 47. klase ŠROV
»  RČ - Raketni čamac klase Osa I
» Vodnik Miško i Markešić
» Kasarna 'Maršal Tito' - Masline, Titograd 80-ih...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM БИВШИХ PRIPADNIKA НЕКАДАШЊЕ JNA 22.12.1941 - 18.07.1991 :: SLUŽBA PO BIVŠIM REPUBLIKAMA I POKRAJINAMA :: SR BOSNA I HERCEGOVINA-
Idi na: